Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1978


Nederweert  29 maart
A
1 Henrie Clauwers Weert; 2 Ruud van Deursen Budel Schoot; 3 Theo van Eert Bergeijk; 4 Harrie Vaessen Blerick; 5 L. Quanten Lommel B.; 6 Bruno Geuens Lommel B.; 7 Berrie Thoolen Slek Echt; 8 Willy Snijders Weert; 9 Rudy Magdaleyns Munsterbilsen B.; 10 Jean Gutten Hoeselt B.
B
1 Willy van Veghel Liessel; 2 Eddy van Hese Venray; 3 Leon Dierx Weert; 4 Geertjan Nijssen Meijel; 5 John Jennissen Echt; 6 Ruud van der Pol Tegelen; 7 Jan Burgmans Bergeijk; 8 Willemsen Oirlo; 9 Lowie van de Venne Melick; 10 Peter Wouters.
 
Haelen  27 maart
A
1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Nico Janssen Weert; 4 Theo van Eert Bergeijk; 5 L. Quanten Lommel B.
B
1 John Jennissen Echt; 2 Eddy van Hese Venray; 3 Lowie van de Venne Melick; 4 Willy van Veghel Liessel; 5 Ruud van der Pol Tegelen.
 
Ell  9 april
A
1 Bart Hanssen Kessel; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Ruud van Deursen Budel Schoot; 4 H.Reijnders Overpelt B.; 5 Theo van Eert Bergeijk;
B
1 Patrick Govaerts Hoelede B.; 2 Willy van Veghel Liessel; 3 Eddy van Hese Venray; 4 Eric Veraa Overpelt B.; 5 Geertjan Nijssen Meijel.
 
Heythuysen  16 april
A
1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 Ruud van Deursen Budel Schoot; 3 Henrie Clauwers Weert; 4 H.Reijnders Overpelt B.; 5 L.Quanten Lommel B.
B
1 Eddy van Hese Venray; 2 Patrick Govaerts Hoelede B.; 3 Willy van Veghel Liessel; 4 Jan Burgmans Bergeijk; 5 Carlo Faasen Velden; 7 Ruud van der Pol Tegelen.
 
Deurne  23 april
A
1 Ruud van Deursen Budel Schoot; 2 B.Theunissen Eindhoven; 3 H. Kerkhofs Budel; 5 H.Reijnders Overpelt B.

      Ruud van Deursen aan de leiding voor Ruud van der Pol

B
1 Jan Burgmans Bergeijk; 2 Eddy van Hese Venray; 3 Geertjan Nijssen Meijel; 4 Willy van Veghel Liessel; 5 Ruud van der Pol Tegelen.
 
Tegelen  30 april
A
1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 Ruud van Deursen Budel Schoot; 3 Ton van Sleeuwen Boxmeer; 4 H.Kerkhofs Budel;  5 H.Reijnders Overpelt B.; 6 Theo van Eert Bergeijk; 7 Eddy Schraeven Tegelen; 8 Bruno Geuens Lommel B.; 9 Piet Gilissen Maastricht; 10 Jean Gutten Hoeselt B.
 
B
1 Patrick Govaerts Hoelede B.; Eddy van Hese Venray; 3 Ruud van der Pol Tegelen; 4 Willy van Veghel Liessel; 5 John Jennissen Echt; 6 Leon Dierx Weert; 7 Geertjan Nijssen Meijel; 8 P.Wolters; 9 Eric Veraa Overpelt B.; 10 Jan van de Werf Helenaveen.
 
Weert  Boshoven  1 mei
A
1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 H.Kerkhofs Budel; 3 Ruud van Deursen Budel Schoot.
B
1 Eddy van Hese Venray; 2 Willy van Veghel Liessel; 3 Patrick Govaerts Hoelede B.
 
Neerkant  4 mei
A
1 Ton van Sleeuwen Boxmeer; 2 Theo van Eert Bergeijk; 3 Berrie Thoolen Slek Echt; 4 J.Kerkhofs Budel; 5 Ruud van Deursen Budel Schoot.
B
1 Eddy van Hese Venray; 2 Patrick Govaerts Hoelede B.; 3 John Jennissen Echt; 4 Leon Dierx Weert; 5 Eric Vera Overpelt B.
 
Zeelst  6 mei
A
1 Bruno Geuens  Lommel B.; 2
B
1 Jan van de Werf Helenaveen; 2
 
Bergeijk  7 mei
A
1 Bruno Geuens Lommel B.; 2 Peter Tholen Echt; 3 Ruud van Deursen Budel Schoot; 4 H.Kerkhofs Budel; 5 H.Reinders Overpelt B.
B
1 Eric van Hese Venray; 2 Eric Vera Overpelt B.; 3 Leon Dierx Weert; 4 John Jennissen Echt; 5 Lowie van de Venne Melick.
 
Sint Joost  14 mei
A
1 Bruno Geuens Lommel B.; 2 H.Reinders Overpelt B.; 3 Ruud van Deursen Budel Schoot; 4 Eddy Schraeven Tegelen; 5 Berrie Thoolen Slek Echt.
B
1 Lowie van de Venne Melick; 2
 
Ospel  15 mei
A
1 Bruno Geuens Lommel B.; Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Theo van Eert Bergeijk; 4 Ruud van Deursen Budel Schoot; 5 H.Kerkhofs Budel.
B
1 Eddy van Hese Venray; 2 Willy van Veghel Liessel; 3 Jan Jennissen Echt; 4 Patrick Govaerts Hoelede B.
 
Thorn  21 mei   Bedevaart
A
1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 Ruud van Deursen Budel Schoot; 3 H.Reijnders Overpelt B.; 4 Theo van Eerd Bergeijk; 5 Willy Vergooszen Susteren.
B
1 Patrick Govaerts Hoelede B.; 2 Willy van Veghel Liessel; 3 Eric Veraa Overpelt B.; 4 Carlo Faasen Velden; 5 Leon Dierx Weert; 6 Ruud van der Pol Tegelen.
 
Oostrum  28 mei
A
1 Ton van Sleeuwen Boxmeer; 2 
B
1 Eddy van Hese Venray; 2
 
Vlodrop  4 juni
A
1 Bruno Geuens Lommel B.; 2 Willy Vergooszen Susteren; 3 Berrie Thoolen Slek Echt; P.Gielissen Mill; 5 Theo van Eert Bergeijk.
B
1 Patrick Govaerts Hoelede B.; 2 Eddy van Hese Venray; 3 Willy van Veghel Liessel; 4 Léon Dierx Weert; 5 Jan Jennissen Echt.
 
Posterholt  10 juni
A
1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 Ruud van Deursen Budel Schoot; 3 Eddy van Hese Venray; 4 Willy Vergooszen Susteren; 5 R.Heleven Diepenbeek B.
 
Echt  11 juni
B
1 Patrick Govaerts Hoelede B.; 2 Lowie van de Venne Melick; 3 Eric Veraa Overpelt B.; 4 John Jennissen Echt; 5 Willy van Veghel Liessel.
 
Heel  18 juni  NWB kampioenschappen
A
1 Ton van Sleeuwen Boxmeer; Ruud van Deursen Budel Schoot; 3 Eddy van Hese Venray; 4 Theo van Eert Bergeijk; 5 Berrie Thoolen Slek Echt.
B
1 John Jennissen Echt; 2 Lowie van de Venne Melick; 3 Willy van Veghel Liessel; 4 Ruud van der Pol Tegelen; 5 Leon Dierx Weert.
 
Baarlo  Baan  2 juli   baankampioenschappen
A Sprint
1 Bruno Geuens Lommel B.;
Afvallingsrace
1 Ton van Sleeuwen Boxmeer; 2
Puntenkoers
1 Bart Hanssen Kessel; 2
Eindklassement
1 Bruno Geuens Lommel B.; 2 Bart Hanssen Kessel; 3 Ton van Sleeuwen Boxmeer.
B Sprint
1 Patrick Govaerts Hoelede B.; 3 Ruud van der Pol Tegelen; 
Afvallingsrace
1 Patrick Govaerts Hoelede B.;
Puntenkoers
1 Patrick Govaerts Hoelede B.;
Eindklassement
1 Patrick Govaerts Hoelede B.; 2 Eric Veraa Overpelt; 3 Ruud van der Pol Tegelen; 4 Carlo Faasen Velden.
 
Vierlingsbeek  9 juli
A
1 Bruno Geuens Lommel B.; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 H.Kerkhofs Budel; 4 Willy Vergooszen Susteren; 5 Theo van Eert Bergeijk.
B
1 Patrick Govaerts Hoelede B.; Lowie van de Venne Melick; 3 Eric Veraa Overpelt B.; 4 Math Rutjens St.Odiliënberg; 5 Carlo Faasen Velden.
 
Echt  6 augustus
A
1 Bruno Geuens Lommel B.; 2
B
1 John Jennissen Echt; 2
 
Weert  Fatima  13 augustus
A
1 Bruno Geuens Lommel B.; Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Ton van Sleeuwen Boxmeer.










Bruno Geuens zal later een uitstekend         beroepsrenner worden



B
1 Patrick Govaerts Hoelede B.; 2 John Jennissen Echt; 3 Eric Veraa Overpelt.
 
Belfeld  20 augustus
A
1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2
B
1 Erik Veraa Overpelt B.; 2
 
Beesel  25 augustus
A
1 Bruno Geuens Lommel B.;
B
1 Patrick Govaerts Hoelede B.;
 
Sint Odiliënberg  27 augustus
A
1 Bruno Geuens Lommel B.;
B
1 Patrick Govaerts Hoelede B.;
 
Luyksgestel  3 september
A
1 Bruno Geuens Lommel B.;
B
1 Patrick Govaerts Hoelede B.;
 
Venray  17 september
A
1 Eddy van Hese Venray; 2
B
1 Lowie van de Venne Melick; 2
 
Horn  24 september
A
1 Bruno Geuens Lommel B.; 2 Ton van Sleeuwen Boxmeer; 3 Willy Vergooszen Susteren. 
B
1 Patrick Govaerts Hoelede B.; 2 John Jennissen Echt; 3 Willy van Veghel Liessel.

           Moeder Thoolen zorgt ervoor dat zoon Berrie aan de finish komt