Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1977


Geleen Baan  6 maart
1 Jos Alberts Geleen; 2 H. van Dongen Roermond; 3 Peter Thoolen Echt; 4 R.Bidlot Roermond.
 
Pey Echt  27 maart
A
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Frank Laugs Blerick; 3 Berrie Thoolen Slek Echt; 4 Henk Bonné Bergeijk; 5 Bert Heynen Venlo; 6 Huub Rutten Tegelen; 7 H.van Dongen Roermond; 8 Nico Janssen Weert; 9 Jan Peels Bergeijk; 10 Mat Hendrix Weert.
B
1 Rudy Magdaleyns Munsterbilsen B.; 2 Marcel Stappen Tegelen; 3 John Bogers Budel; 4 Willy van Veghel Liessel; 5 Eddy van Hese Venray; 6 Willy Snijders Weert; 7 Eric Vera Overpelt B.; 8 Ruud van der Pol Tegelen; 9 John Jennissen Echt; 10 Leon Dierx Weert.
 
Merum  3 april
A
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Henk Boonen Bergeijk; 3 Berrie Thoolen Slek Echt; 4 Jan Theuws Bergeijk; 5 Peter Thoolen Echt; 6 Gerard Cuyten Weert; 7 Nico Janssen Weert; 8 Udo Quanten Lommel, B.; 9 Harrie Vaessen Blerick; 10 Jos Lamers Budel.
B
1 Willy Snijders Weert; 2 John Jennissen Echt; 3 Jan Bovens Budel; 4 Marcel Stappen Tegelen; 5 Rudy Magdaleyns Munsterbilsen B.; 6 Léon Dierx Weert; 7 Patrick Govaerts Hoelede B.; 8 Gerrie Spee Beesel; 9 Ruud van der Pol Tegelen; 10 Roel Monsieur Maaseik B.
 
Haelen  10 april
A
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Henk Bonné Bergeijk; 3 Mat Hendrix Weert; 4 Frank Laugs Blerick; 5 Nico Janssen Weert.
B
1 Rudy Magdaleyns Munsterbilsen B.; 2 Eddy Schraeven Tegelen; 3 Marcel Stappen Tegelen; 4 Jan Burgmans Bergeijk; 5 Willy Snijders Weert.
 
Maasbracht Beek  11 april
A
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Frank Laugs Blerick; 3 Berrie Thoolen slek Echt; 4 Jan Peels Bergeijk; 5 Nico Janssen Weert.
B
1 John Bogers Budel; 2 Eric van Hese Venray; 3 Willy Snijders Weert; 4 Leon Dierx Weert; 5 John Jennissen Echt.
 
Swalmen  17 april
A
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Frank Laugs Blerick; 4 Nico Janssen Weert; 5 Mat Hendrix Weert; 6 Henk Bonné Bergeijk; 7 Jan Peels Bergeijk; 8 H.Vaessen Blerick; 9 Peter Tholen Echt.
B
1 Eddy Schraeven Tegelen; 2 Bruno Geuens Pol Tegelen; 3 Rudy Magdaleyns Munsterbilsen B.; 4 Willy van Veghel Liessel; 5 H.Reinders Deurne; 6 Ruud van der Werf Helenaveen; 7  Willy Snijders Weert; 8 John Bogers Budel; 9 Leon Dierx Weert; 10 J. van de Werf Lommel B.;
 
Deurne  24 april
A
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2
B
1 Rudy Magdaleyns België; 2 Eddy Schraeven Tegelen; 
 
Diergaarde  30 april
A
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Frank Laugs Blerick; 3 Berrie Thoolen Slek Echt; 4 Henny van Dongen Roermond; 5 Nico Janssen Weert; 6 Jos Lamers Budel; 7 Mat Hendrix Weert; 8 Roel Monsieur Maaseik B.; 9 Henrie Clauwers Weert; 10 J.Pierarte Luik B. 
B
1 Eddy Schraeven Tegelen; 2 Rudy Magdaleyns Munsterbilsen B. 3 Willy van Veghel Liessel; 4 Johnny Bogers Budel; 5 Bruno Geuens Lommel B.; 6 Willy Snijders Weert; 7 Anton Pijnenburg Neerkant; 8 Eddy van Hese Venray; 9 Marcel Stappen Tegelen; 10 Jan van de Werf Helenaveen.

     Eddy Schraeven wint de ronde van Diergaarde


Tegelen  1 mei
A
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Henk Bonné Bergeijk; 3 Jan Peels Bergeijk; 4 Henny van Dongen Roermond; 5 Berrie Thoolen Slek Echt; 6 Theo Pira Luik B.; 7 Frank Laugs Blerick; 8 Mat Hendrix Weert; 9 Bert Heynen Venlo; 10 Peter Thoolen Echt.
B
1 Eddy Schraeven Tegelen; 2 Rudy Magdaleyns Munsterbilsen B.;  3 Bruno Geuens Lommel B.; 4 Huub Reynders Overpelt B.; 5 Johnny Bogers Budel; 6 Jan Burgmans Bergeijk; 7 Willy Snijders Weert; 8 Marcel Stapppen Tegelen; 9 John Jennissen Echt; 10 Carlo Faasen Velden.
 
Echt  8 mei
A
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Henk Bonné Bergeijk; 3 Jan Peels Bergeijk; 4 Berrie Thoolen Slek Echt; 5 Mat Hendrix Weert; 6 Frank Laugs  Blerick; 7 Roel Monsieur Maaseik B.; 8 Nico Janssen Weert; 9 Theo Piraert Luik B.; 10 Peter Tholen Echt.
B
1 Rudy Magdaleyns Munsterbilsen B.; 2 Bruno Geuens Lommel B.; 3 Eddy Schraeven Tegelen; 4 Eddy van Hese Venray; 5 Marcel Stappen Tegelen; 6 Jan Burgmans Bergeijk; 7 Eric Vera Overpelt B.; 8 Willy van Veghel Liessel; 9 Herman Reinders Overpelt B.; 10 Willy Snijders Weert.
 
WAAR  
A
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Frank Laugs Blerick; 3 Berrie Thoolen Slek Echt;4 Henny van Dongen Roermond; 5 Nico Janssen Weert; 6 Jos Lamers Budel; 7 Mat Hendrix Weert; 8 Roel Monsieur Maaseik B.; 9 Henrie Clauwers Weert; 10 J.Pieraert Luik B.
B
1 Eddy Schraeven Tegelen; 2 Rudy Magdaleyns België; 3 Willy van Veghel Liessel; 4 John Bogers Budel; 5 Bruno Geuens Lommel B.; 6 Willy Snijders Weert; 7 Anton Pijnenburg Neerkant; 8 Eddy van Hese Venray; 9 Marcel Stappen Tegelen; 10 Jan van de Werf Helenaveen.
 
Vlodrop  15 mei
A
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Frank Laugs Blerick; 3 Jan Peels Bergeijk; 4 Henny van Dongen Roermond; 5 Henrie Clauwers Weert; 6 Peter Tholen Echt; 7 Bert Heynen Venlo; 8 Mat Hendrix Weert; 9 P.Slabbers Stramproy; 10 Vital Thaens Balen B.
B
1 Eddy Schraeven Tegelen; 2 Willy van Veghel Liessel; 3 J.Burgmans Bergeijk; 4 Rudy Magdaleyns Munsterbilsen B.; 5 Bruno Geuens Lommel B.; 6 Marcel Stappen Tegelen; 7 John Jennissen Echt; 8 Roel Monsieur Maaseik B.; 9 Eric Vera Overpelt B.; 10 Lowie van de Venne Melick.
 
 
Neerkant  19 mei
A
1 Mat Hendrix Weert; 2 Henk Bonné Bergeijk; 3 Henrie Clauwers Weert; 4 J.Peels Bergeik; 5 Berrie Thoolen Slek Echt.
B
1 Rudy Magdaleyns Munsterbilsen B.; 2 Eddy van Hese Venray; 3 Eddy Schraeven Tegelen; 4 Bruno Geuens Lommel B.; 5 Johnny Bogers Budel; 6 Willy Snijders Weert; 7 Theo van Eert Bergeijk; 8 Jean Geuten Hoeselt B.; 9 Patrick Govaerts Hoelede B.; 10 Willy van Veghel Liessel; 11 Huub Vinken Tegelen.
 
Ospel  22 mei  Bedevaart
A
1 Vital Thaens Balen B.; 2 J.Lamers Budel; 3 Berrie Thoolen Slek Echt.
B
1 Eddy Schraeven Tegelen; 2 Rudy Magdaleyns Munsterbilsen B.; 3 Willy Snijders Weert.
 
Hingen  29 mei
A
1 Frank Laugs Blerick; 2 Henk Bonné Bergeijk; 3 Theo Piraert Luik B.; 4 Mat Hendrix Weert; 5 Jan Peels Bergeijk; 6 Henrie Clauwers Weert; 7 Berrie Thoolen Slek Echt; 8 Roel Monsieur Maaseik B.; 9 Gerard Cuyten Weert; 10 Bert Heynen Venlo.

     Frank Laugs krijgt de verdiende bloemen in Hingen

B
1 Eddy Schraeven Tegelen; 2 Rudy Magdaleyns Munsterbilsen B.; 3 John Bogers Budel; 4 Eddy van Hese Venray; 5 Eric van Eerd Bergeijk; 6 Jean Geuten Hoeselt B.; 7 Willy Snijders Weert; 8 Marcel Stappen Tegelen; 9 Willy van Veghel Liessel; 10 Math Rutjens St.Odiliënberg;11 Huiub Vinken Tegelen.
 
Ittervoort  5 juni
A
1 Jan Peels Bergeijk; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Jos Lamers Budel; 4 Henrie Clauwers Weert; 5 Seuntjens Roermond; 6 Bohnen Bergeijk; 7 Pirar Luik B.; 8 Bert Heynen Venlo; 9 Peter Thoolen Echt; 10 Slabbers Stramproy.
B
1 Bruno Geuens Lommel B.; 2 Rudy Magdaleyns Munsterbilsen B.; 3 Willy Snijders Weert; 4 Eddy Schraeven Tegelen; 5 Eddy van Hese Venray; 6 Eric van Eert Bergeijk; 7 Marcel Stappen Tegelen; 8 Swerts Luik B.; 9 Jean  Geuten Hoeselt B.; 10 Erik Vera Overpelt B. 11 Huub Vinken Tegelen.
 
Echt  12 juni  Aankomst Pijl van Limburg
B
1 Eddy Schraeven Tegelen; 2
 
Baexem  19 juni
A
1 Henk Bonné Bergeijk; 2 Frank Laugs Blerick; 3 Jan Peels Bergeijk.
B
1 Rudy Magdaleyns Munsterbilsen B.; 2 Eddy Schraeven Tegelen; 3 Eric van Eert Bergeijk.
 
Beesel  26 juni
A
1 Henk Bonné Bergeijk; 2
B
1 Eddy Schraeven Tegelen; 2 
 
Thorn  3 juli    NWB kampioenschappen
A
1 Henk Bonné Bergeijk; 2
B
1 Eddy Schraeven Tegelen; 2 
 
Haps  10 juli
A
1 Henk Bonné Bergeijk; 2 Frank Laugs Blerick; 3 Jos Lamers Budel; 4 Bert Heynen Venlo; 5 Berrie Thoolen Slek Echt; 6 Leon Swinkels Roermond; 7 Roel Monsieur Maaseik B.; 8 Gerard Cuyten Weert; 9 Ruud van Deursen Budel Schoot; 10 Mart Kokken Helmond.
B
1 Eddy Schraeven Tegelen; 2 Bruno Geuens Lommel B.; 3 Eric van Hese Venray; 4 Rudy Magdaleyuns Munster Bilzen B.; 5 Herman Reinders Overpelt B.; 6 Paul Bayens Eindhoven; 7 Eric van Eerdt Bergeijk; 8 Marcel Stappen Tegelen; 9 Willy van Veghel Liessel; 10 Peter Wouters Roermond
 
Egchel  17 juli
A
1 Frank Laugs Blerick; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Jan Peels Bergeijk; 4 Henk Bonen Bergeijk; 5 Bert Heynen Venlo; 6 Theo Piora Amby; 7 Jo Lamers Budel; 8 Ruud van Deursen  Budel Schoot; 9 Gerard Cuyten Weert; 10 Henrie Clauwers Weert.
B
1 Eddy Schraeven Tegelen; 2 Rudy Magdaleyns Munsterbilsen B.; 3 Willy van Veghel Liessel; 4 Eric van Eerdt Bergeijk; 5 Bruno Geuenes Lommel B.; 6 Eddy van Hese Venray; 7 Marcel Stappen Tegelen; 8 Paul Bayens Eindhoven; 9 John Jennissen Echt; 10 Léon Dierx Weert.
 
Montfort  30 juli
A
1 Jan Peels Bergeijk; 2
B
1 Eddy Schraeven Tegelen; 2 
 
Maasbracht  31 juli
A
1 Frank Laugs Blerick; 2 Huub Bonné Bergeijk; 3 Ludo Quanten Lommel B.; 4 Berrie Thoolen Slek Echt; 5 Jos Lamers Budel; 6 Bert Heynen Venlo; 7 Henrie Clauwers Weert; 8 Mat Hendrix Weert; 9 Peter Stappers Stramproy; 10 Ruud van Deursen Budel Schoot.
B
1 Eddy van Hese Venray; 2 Bruno Geuens Lommel B.; 3 Rudy Magdaleyns Munsterbilsen B.; 4 Marcel Stappen Tegelen; 5 Eddy Schraeven Tegelen; 6 Jos Rutten St.Odiliënberg; 7 Ed van Eerd Bergeijk; 8 Marcel Lodewijks Lommel B.; 9 Willy Snijders Weert; 10 John Jennissen Echt.
 
Kessel Eik  7 augustus
A
1 Frank Laugs Blerick; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Ruud van Deursen Budel Schoot; 4 P.Piraert Amay B.; 5 Bert Heynen Venlo; 6 Gerard Cuyten Weert; 7 Roel Monsieur Maaseik B.; 8 Mat Hendrix Weert; 9 Ludo Quanten Lommel B.; 10 Henrie Clauwers Weert.
B
1 Eddy Schraeven Tegelen; 2 Bruno Geuens Lommel B.; 3 Ed van Eerd Bergeijk; 4 J.Geuten Hoensel B.; 5 Willy van Veghel Liessel; 6 Rudy Magdaleyns Munsterbilsen B.; 7 H.Reinders Overpelt B.; 8 Carlo Faasen Velden; 9 Peter Wouters Roermond; 10  Paul Bayens Eindhoven.
 
Luyksgestel  14 augustus
A
1 Mat Hendrix Weert; 2 Frank Laugs Blerick; 3 Henk Bonné Bergeijk; 4 Berrie Thoolen Slek Echt; 5 Jos Lamers Budel; 6 Ruud van Deursen Budel Schoot; 7 Henrie Clauwers Weert; 8 Ludo Quanten Lommel B.; 9 Harrie Vaessen Blerick; 10 Jan Kokken Helmond.
B
1 Eric van Hese Venray; 2 Bruno Geuens Lommel B.; 3 Marcel Stappen Tegelen; 4 Eddy Schraeven Tegelen; 5 Erik van Eert Bergeijk; 6 Willy van Veghel Liessel; 7 Jean Geuten Hoeselt B.; 8 Huub Lodewijks Lommel B.; 9 Paul Bayens Eindhoven; 10 Geertjan Nijssen Meijel.
 
Belfeld  21 augustus
A
1 Frank Laugs Blerick; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Jos Lamers Budel; 4 Berrie Thoolen Slek Echt; 5 Henk Bonné Bergeijk; 6 Henrie Clauwers Weert; 7 Ruud van Deursen Budel Schoot; 8 Ludo Quanten Lommel B.; 9 Frans van Sleven Boxmeer; 10 Bert Heynen Venlo.
B
1 Rudy Magdaleyns Munster Bilzen B; 2 Eddy Schraeven Tegelen; 3 Bruno Geuens Lommel B.; 4 Eric van Hese Venray; 5 J. van Eerd Bergeijk; 6 H.Reinders Overpelt B.; 7 Paul Bayens Eindhoven; 8 Marcel Stappen Tegelen; 9 J.Rutjens St.Odiliënberg; 10 John Jennissen Echt; 11 Ruud van der Pol Tegelen.
 
Roggel  28 augustus
A
1 Jos Lamers Budel; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Roel Monsieur Maaseik B.; 4 Bennie Heynen Venlo; 5 Mat Hendrix Weert; 6 Henk Bonné Bergeijk.
B
1 Eddy Schraeven Tegelen; 2
 
Venray  11 september
A
1 Henk Bonné Bergeijk; 2
B
1 Eric van Hese Venray; 2