Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1976


Pey Echt  28 maart
A
1 Jac Kurvers Maasbracht; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Jo Knoops Echt.
B
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Jan Peels Bergeijk; 3 Berrie Thoolen Slek Echt.
 
Den Bosch  4 april
A
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Jac Kurvers Maasbracht; 3 Jo Knoops Echt; 4 Peter Thoolen Slek Echt.
B
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2
 
Swalmen  11 april
A
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Peter Thoolen Slek Echt; 3 Jo Knoops Echt; 4 Leon Nevels Thorn; 5 Jac Kurvers Maasbracht; 6 Nico Martens Deurne; 7 Rogér Claes Overpelt B.; 8 Hans Polloni Echt; 9 A.Verbeek Venray; 10 J.Willemsen Zeelst.
B
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Frank Laugs Blerick; 4 Mat Hendrix Weert; 5 J.Peels Bergeijk; 6 Huub van Dongen Roermond; 7 Carlo Faasen Velden; 8 M.Rutten Tegelen; 9 Roel Monsieur Maaseik B.; 10 Willy van Veghel Liessel.
 
Geulle  18 april
A
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Jo Knoops Echt; 3 Leon Nevels Thorn; 4 Jac Kurvers Maasbracht; 5 Jos van Wegberg Slek Echt; 6 Rudy Claes Overpelt B.; 7 Peter Thoolen Slek Echt; 8 Martin Verschuur Roermond; 9 Willy Jorissen Weert; 10 Nico Janssen Weert.
B
1 Vital  Thaens Balen B.; Frank Laugs Blerick; 3  Berrie Thoolen Slek Echt; 4  Huub  van Dongen Roermond; 5 Henrie Clauwers Weert; 6 Huub Rutten Tegelen; 7 Mat Hendrix Weert; 8 Jan Geussens Bocholt B.; 9 John Bogers Budel; 10 Patrick Magdeleijns B.  
 
Haelen  19 april
A
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Jos van Wegberg Slek Echt; 3 Hans Polloni Echt; 4 Martin Verschuur  Roermond; 5 Jac Kurvers Maasbracht; 6 Rudy Claes Overpelt B.; 7  Jo Knoops Echt; 8 Leon Nevels Thorn; 9 Nico Martens Deurne; 10 Nico Janssen Weert.
B
1 Mat Hendrix Weert; 2 Huub van Dongen Roermond; 3 Vital Thaens Balen B.; 4 Berrie Thoolen Slek Echt; 5 John Bogers Budel; 6 Henrie Clauwers Weert; 7 Roel Monsieur Maaseik B.; 8 Jan Peels Bergeijk; 9 Gerard Cuyten Weert; 10 Jo Geussens Bocholt B.
 
Koningsbosch  25 april
A
1 Jos van Wegberg  Slek Echt; 2
B
1 Vital Thaens Balen B.; 2
 
Oostrum  30 april
A
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Jos van Wegberg Slek Echt; 3 Jac Kurvers Maasbracht; 4 Martin Verschuur Roermond; 5 Peter Thoolen Slek Echt; 6 Jo Knoops Echt; 7 Hans Verbeek Venray; 8 Leon Nevels Thorn; 9 Nico Martens Deurne; 10 Nico Janssen Weert.
B
1 Henrie Clauwers Weert; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Frank Laugs Blerick; 4 Berrie Thoolen Slek Echt; 5 Huub  van Dongen Roermond; 6 Huub Rutten Tegelen; 7 Roel Monsieur Maaseik B.; 8 Willy van Veghel Liessel; 9 Eddy Schraeven Tegelen; 10 John Bogers Budel.
 
Weert  Boshoven  1 mei
B
1 Vital Thaens Balen B.; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Mat Hendrix Weert; 4 Frank Laugs Blerick; 5 Henrie Clauwers Weert; 6 Jan Peels Bergeijk; 7 Huub Rutten Tegelen; 8 Huub van Dongen Roermond; 9 Marcel Stappen Tegelen; 10 Willy van Veghel Liessel.
 
Roermond  2 mei
A
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Jo Knoops Echt; 3 Jos van Wegberg Slek Echt; 4 Nico Martens Deurne; 5 Rudy Claes Overpelt B.; 6 Leon Nevels Thorn; 7 Hans Willekens Eindhoven; 8 Willy Jorissen Weert; 9 Huub Bonné Bergeijk; 10 J.Mors Echt.

       Martin Teunissen  wint de ronde van Roermond

 
Tegelen  9 mei
A
1 Rudy Claes  Overpelt B.; 2
B
1 Frank Laugs Blerick; 2 
 
Montfort  16 mei  Bedevaart
A
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Peter Thoolen Slek Echt; 4 Bert Heynen Venlo; 5 Jo Knoops Echt; 6  Leon Nevels Thorn; 7 Nico Martens Deurne; 8 Martin Verschuur Roermond; 9 Jac Kurvers Maasbracht; 10 Hans Verbeek Venray. 
B
1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 Vital Thaens Balen B.; 3 Huub van Dongen Roermond; 4 Henrie Clauwers Weert; 5 Jan Peels Bergeijk; 6 Gerard Cuyten Weert; 7 Mat Hendrix Weert; 8 Jo Geussens Bocholt B.; 9 Frank Laugs Blerick; 10 Roel Monsieur Maaseik B.
 
Ospel  23 mei
A
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 
B
1 Vital Thaens Balen B.; 2 
 
Maasbracht  Beek  27 mei
A
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Jos van Wegberg slek echt; 3 Jac Kurvers Maasbracht; 4 Peter Thoolen Slek Echt; 5 Jo Knoops Echt; 6 Bert Heynen Venlo; 7 Martin Verschuur Roermond; 8 Jan van Eijck Bergeijk; 9 Leon Nevels Thorn; 10 Huub Willemsen Zeelst.
 
Neerkant   27 mei
B
1 Vital  Thaens Balen B.; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Henrie Clauwers Weert; 4 Huub van Dongen Roermond; 5 Huub Rutten Tegelen; 6 Berrie Thoolen Slek Echt; 7 Frank Laugs Blerick; 8 Harry Vaessen Brunssum; 9 Roel Monsieur Maaseik B.; 10 Jan Peels Bergeijk.
 
Weert    Fatima  30 mei
A
1 Nico Martens Deurne; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Hans Polloni Echt; 4 Jac Kurvers Maasbracht; 5 Jos van Wegberg Slek Echt; 6 Peter Thoolen Slek Echt; 7 Bert Heynen Venlo; 8 Hans Verbeek Venray; 9 Jaak Verreussel  Maasbracht; 10 Leon Nevels Thorn.
B
1 Vital  Thaens Balen B.; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Frank Laugs Blerick; 4 Mat Hendrix Weert; 5 Huub Rutten Tegelen; 6 Huub van Dongen Roermond; 7 Henrie Clauwers Weert; 8 Willy Snijders Weert
 
Geulle  5 juni
A
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Jos van Wegberg Slek Echt; 3 Peter Thoolen Slek Echt; 4 Jac Kurvers Maasbracht; 5 Nico Janssen Weert.
B
1 Peter Becker Duitsland; 2 Vital Thaens  Balen B.; 3 Huub  van Dongen Roermond ; 4 Mat Hendrix Weert; 5 Henrie Clauwers Weert.
 
Hingen  6 juni
A
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Peter Thoolen Slek Echt; 3 Jos van Wegberg Slek Echt; 4 Nico Martens Deurne; 5 Leon Nevels Thorn; 6 Hans Verbeek Venray; 7 Jo Knoops Echt; 8 Jaak Verreussel Maasbracht; 9 Huub Bonné Bergeijk; 10 Hans Polloni Echt.
B
1 Vital  Thaens Balen B.; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Mat Hendrix Weert; 4 Henrie Clauwers Weert; 5 Frank Laugs Blerick; 6 Huub Rutten Tegelen; 7 Huub van Dongen Roermond; 8 Jan Peels Bergeijk; 9 Eddy Schraeven Tegelen; 10 Willy Snijders Weert.
 
Baexem  13 juni
A
1 Nico Martens Deurne; 2 Hans Verbeek Venray; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn; 4 Jo Knoops Echt; 5 Jos van Wegberg Slek Echt; 6 Peter Thoolen Slek Echt; 7 Jac Kurvers Maasbracht; 8 St.Aarts Balen B.; 9 Huub Bonné Bergeijk; 10 Peter Tholen Echt.
B
1 Vital  Thaens Balen B.; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Frank Laugs Blerick; 4 Jan Peels Bergeijk; 5 Henrie Clauwers Weert; 6 Mat Hendrix Weert; 7 Willy Snijders Weert; 8 Ed van Hese Venray; 9 Roel Monsieur Maaseik B ; 10 John Bogers Budel.
 
Vlodrop  20 juni  Provinciale kampioenschappen
A
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Nico Martens Deurne; 3 Jos van Wegberg Slek Echt; 4 Jac Kurvers Maasbracht; 5 Jo Knoops Echt; 6 Peter Thoolen Slek Echt; 7 Huub Willemsen Zeelst; 8 J.Reinders Valkenswaard; 9 Leon Nevels Thorn; 10 Jan van Eijck Bergeijk. 
Kampioen Limburg
1 Martin Teunissen ; 2 Jos van Wegberg; 3 Jac Kurvers. 
Kampioen Noord Brabant
1 Nico Martens  Deurne; 2 Huub Willemsen Zeelst; 3 J.Reinders Valkenswaard.
B
1 Vital Thaens Balen B.; 2 Jan Peels Bergeijk; 3 Berrie Thoolen Slek Echt; 4 Henrie Clauwers Weert; 5 Frank Laugs Blerick; 6 Huub van Dongen Roermond; 7 Mat Hendrix Weert; 8 Gerard Cuyten Weert; 9 Roel Monsieur Maaseik B.
Kampioen Limburg
1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 Henrie Clauwers Weert;  3 Frank LaugsBlerick
Kampioen Noord Brabant
1 Jan Peels Bergeijk; 2 
 
Zeelst    26 juni
A
1 J.Reijnders Valkenswaard; 2
 
Deurne  St.Jozef  27 juni
A
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Jos van Wegberg Slek Echt; 3 Huub Bonné Bergeijk; 4 Leon Nevels Thorn; 5 Hans Willekens Eindhoven.
B
1 Vital  Thaens Balen B.; 2 
 
Bergeijk  4 juli  NWB kampioenschappen
A
1 Nico Martens Deurne; 2
B
1 Frank Laugs Blerick; 2 
 
Echt  11 juli
A
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2
B
1 Frank Laugs Blerick; 2 
 
Egchel  25 juli
A
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2
B
1 Frank Laugs Blerick; 2 
 
Maasbracht  1 augustus
A
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Jac Kurvers Maasbracht; 3 Jo Knoops Echt; 4 Leon Nevels Thorn; 5 Peter Thoolen Slek Echt; 6 Bert Heynen Venlo; 7 St.Aarts Balen B.; 8 Nico Janssen Weert; 9 Peter Tholen  Echt; 10 Huub Bonné Bergeijk.
B
1 Vital  Thaens Balen B.; 2 Frank Laugs Blerick; 3 Berrie Thoolen Slek Echt; 4 Huub Rutten Tegelen; 5 Willy van Veghel Liessel; 6 Roel Monsieur Maaseik B.; 7 Mat Hendrix Weert; 8 N.N.; 9 Henrie Clauwers Weert; 10 Ruud van der Pol Tegelen.
 
Deurne  3 augustus
A
1 Peter Thoolen Slek Echt; 2 
B
1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 
 
Kessel  Eik  8 augustus
A
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 J.Reijnders Valkenswaard;3 Leon Nevels Thorn; 4 Jac Kurvers Maasbracht; 5 Peter Thoolen Slek Echt.
B
1 Jan Peels Bergeijk; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Frank Laugs Blerick; 4 Henrie Clauwers Weert; 5 Vital Thaens Balen B.
 
Reutje  Sint Odiliënberg  14 augustus
B
1 Vital Thaens Balen B.; 2 Frank Laugs Blerick; 3 Berrie Thoolen Slek Echt; 4 Henrie Clauwers Weert; 5 Mat Hendrix Weert; 6 Huub van Dongen Roermond; 7 René Magdaleijns B.; 8 Jan Peels Bergeijk; 9 Gerard Cuyten Weert; 10 Willy van Veghel Liessel.
 
Beegden  15 augustus
A
1 Nico Martens Deurne; 2 Martin Verschuur Roermond; 3 Jac Kurvers Maasbracht; 4 Peter Thoolen Slek Echt; 5 Nico Janssen Weert; 6 Hans Willekens  Eindhoven; 7 Huub Bonné Bergeijk; 8 Jo Knoops Echt; 9 Bert Heynen Venlo; 10 Jos van Wegberg Slek Echt. 
 
Voerendaal  21 augustus
A
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 
B
1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 
 
Roermond  21 augustus
A
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2
 
Baarlo  22 augustus
A
1 Jac Kurvers Maasbracht; 2 Hans Verbeek Venray; 3 Peter Thoolen Slek  Echt; 4 Jos van Wegberg Slek Echt; 5 Wim Reijnders Veldhoven; 6 Huub  Bonné  Bergeijk; 7 Nico Janssen Weert; 8 Leon Nevels Thorn; 9 Piet Thoolen Echt; 10 nHuub Vinken Tegelen.
B
1 Jan Peels Bergeijk; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Frank Laugs Blerick; 4 Henrie Clauwers Weert; 5 Jan Bogers Budel; 6 Willy Snijders Weert; 7 Vital Thaens Balen B.; 8 Huub van Dongen Roermond; 9 Gerard Cuyten Weert; 10 Peter Geussen Bocholt B.
 
Roggel  29 augustus
A
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Leon Neverls Thorn; 3 Peter Thoolen Slek Echt; 4 Nico Martens Deurne; 5 Martin Verschuur Roermond; 6 J.Reinders Valkenswaard; 7 Jaak Verreussel Maasbracht; 8 Hans Verbeek Venray; 9 Jan van Eijck Bergeijk; 10 Bert Heynen Venlo.
B
1 H.Faasen Blerick; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Frank Laugs Blerick; 4 Henrie Clauwers Weert; 5 Eddy Schraeven Tegelen; 6 Roel Monsieur Maaseik B.; 7 Mat Hendrix Weert.
 
Deurne  12 september
A
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2
B
1 Vital  Thaens Balen B.; 2 
 
Herkenbosch  26 september
A
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Peter Thoolen Slek Echt; 3 Leon Nevels Thorn; 4 Jac Kurvers Maasbracht; 5 Jan Reinders Valkenswaard; 6 Hans Polloni Echt; 7 Martin Verschuur Roermond; 8 Hans Verbeek Venray; 9 Hans Willekens Eindhoven; 10 Nico Martens Deurne.
B
1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2

                             Voorzitter Piet Hawinkels van wielerclub Voorwaarts uit Montfort feliciteert Rogér van Heel die                                                                                                                     de jeugdwedstrijd wint en Berrie Thoolen  krijgt de bloemen voor zijn zege bij aspiranten B