Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1975


Nederweert 23 maart
A
1 Frans ter Linde Roermond; 2 John Idili Echt; 3 Peter Janssen Tegelen.

        Frans ter Linde is in de openingskoers in Nederweert oppermachtig

Geulle 23 maart
B
1 Hans Polloni Echt; 2 Frank Laugs Blerick; 3 Huub Bonné Bergeijk; 4 Nico Janssen Weert; 5 Berrie Thoolen Slek Echt; 6 Bert de Wijs Vlodrop; 7 Mat Hendrix Weert; 8 Henrie Clauwers Weert; 9 Jos van Wegberg Slek Echt; 10 Hans de Bock Roermond.

Haelen 31 maart

A
1 Frans ter Linde Roermond; 2 John Idili Echt; 3 Erik van de Beucken Beringe; 4 Peter Janssen Tegelen; 5 Thijs Frenken Ospel; 6 Hein van Bakel Deurne; 7 Peter Meerburg Stein; 8 Jo van Lierop Deurne; 9 Martin Teunissen Ysselsteyn; 10 Eddie van Hout Eindhoven.

B

1 Jac Kurvers Maasbracht; 2 Frank Laugs Blerick; 3 Hans Polloni Echt; 4 Leon Nevels Thorn; 5 Nico Janssen Weert; 6 Berrie Thoolen Slek Echt; 7 Huub Bonné Bergeijk; 8 Fr.Verschuur Roermond; 9 Bert Heynen Venlo; 10 Jo Varsmans Neeroeteren B.

Spaubeek 6 april
A
1 Frans ter Linde Roermond; 2 Peter Janssen Tegelen; 3 Thijs Frenken Ospel; 4 Peter Meerburg Stein; 5 Peter Fincken Maasbracht; 6 John Idili Echt; 7 Martin Teunissen Ysselsteyn; 8 Eric van de Beucken Helden Beringe; 9 Jan van de Werf Helenaveen; 10 Maarten Teunissen Ysselsteyn.
B
1 Léon Nevels Thorn; 2 Hans Polloni Echt; 3 Jac Kurvers Maasbracht; 4 Nico Janssen Weert; 5 Bennie Hendrikx Bunsbeck Dld.; 6 Berrie Thoolen Slek Echt; 7 Huub Bonné Bergeijk; 8 Bert de Wijs Vlodrop; 9 Fr.Verschuur Roermond; 10 Monsieur Maaseik B. 

Swalmen 13 april
A
1 Peter Fincken Maasbracht; 2 Frans ter Linde Roermond; 3 John Idili Echt; 4 Nico Janssen Weert; 5 Hein van Bakel Deurne; 6 Peter Meerburg Stein.
B
1 Jac Kurvers Maasbracht; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Hans Polloni Echt; 4 Jos van Wegberg Slek Echt; 5 Nico Janssen Weert.

Echt 20 april
A
1 John Idili Echt; 2 Frans ter Linde Roermond; 3 Hein van Bakel Deurne; 4 Eric van de Beucken Beringe; 5 Eddie van Hout Eindhoven; 6 Peter Meerburg Stein; 7 Frans van Lierop Deurne; 8 Peter Fincken Maasbracht; 9 Martin Teunissen Ysselsteyn 10 Jan van de Werf Helenaveen.

                             John Idili in de aanval,hij wint in Echt

B
1 Nico Janssen Weert; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Hans Polloni Echt; 4 Huub Bonné Bergeijk; 5 Frank Laugs Blerick; 6 Henrie Clauwers Weert; 7 Léon Nevels Thorn; 8 H.Rutten Tegelen; 9 Jos Alberts Geleen; 10 P.Nijs Dessel B.

Ubachsberg 27 april
A
1 Frans ter Linde Roermond; 2 Hein van Bakel Deurne; 3 Mart Frenken Ospel; 4 Peter Meerburg Stein; 5 John Idili Echt; 6 Peter Janssen Tegelen; 7 Martin Teunissen Ysselsteyn; 8 Erik van de Beucken Helden; 9 Peter Fincken Maasbracht; 10 Maarten Teunissen Ysselsteyn;
B
1 Jos Alberts Geleen; 2 Hans Polloni Echt; 3 Jos van Wegberg Slek Echt; 4 Leon Nevels Thorn; 5 Bert Heynen Venlo; 6 Bert de Wijs Vlodrop; 7 Frank Laugs Blerick; 8 Henrie Clauwers Weert; 9 Willy Snijders Weert; 10 P.Snijders Bunsbeek Dld.

Diergaarde 30 april
A
1 Eddy van Hout Eindhoven; 2 Frans ter Linde Roermond; 3 John Idili Echt; 4 Hein van Bakel Deurne; 5 Thijs Frenken Ospel; 6 Peter Thoolen Slek Echt; 7 Peter Meerburg Stein; 8 Peter Fincken Maasbracht; 9 Martin Teunissen Ysselsteyn; 10 Erik van de Beucken Beringe.

Deurne 4 mei
A
1 Frans ter Linde Roermond; 2 Thijs Frenken Ospel; 3 John Idili Echt; 4 Eric van de Beucken Beringe; 5 Martin Teunissen Ysselsteyn; 6 Hein van Bakel Deurne; 7 Peter Meerburg Stein; 8 Peter Janssen Tegelen; 9 Maarten Teunissen Ysselsteyn; 10 Jo van Lierop Deurne.
B
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Jac Kurvers Maasbracht; 3 M.Verschuur Roermond; 4 Frank Laugs Blerick; 5 Berrie Thoolen Slek Echt; 6 Huub Boné Bergeijk; 7 P.Nijs Dessel; 8 Léon Nevels Thorn; 9 Jos Alberts Geleen; 10 Henrie Clauwers Weert.

Maasbracht 8 mei
A
1 Frans ter Linde Roermond; 2 John Idili Echt; 3 Eddie van Hout Eindhoven; 4 J.Knoops Echt; 5 Hein van Bakel Deurne; 6 Peter Fincken Maasbracht; 7 Thijs Frenken Ospel; 8 Martin Teunissen Ysselsteyn; 9 J.Mangelschot B.; 10 Peter Janssen Tegelen.
B
1 Jac Kurvers Maasbracht; 2 Hans Polloni Echt; 3 Berrie Thoolen Slek Echt; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Frank Laugs Blerick; 6 Jos van Wegberg Slek Echt; 7 J. van Bommel Liessel; 8 Huub Bonné Bergeijk; 10 Bert de Wijs Vlodrop.

Weert 10 mei Voorwedstrijd Aankomst Etappe Omloop der Peel
A
1 Hein van Bakel Deurne; 2 Peter Meerburg Stein; 3 R.Claes Overpelt B.; 4 Frans ter Linde Roermond; 5 Erik van de Beucken Helden Beringe.
B
1 Jos Alberts Geleen; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Frank Laugs Blerick; 4 Jos van Wegberg Slek Echt; 5 Berrie Thoolen Slek Echt.

Sint Joost 18 mei
A
1 Frans ter Linde Roermond; 2 John Idili Echt; 3 Peter Meerburg Stein; 4 Thijs Frenken Ospel; 5 Martin Teunissen Ysselsteyn.

Tegelen 18 mei
B
1 Jac Kurvers Maasbracht; 2 Hans Polloni Echt; 3 Jos van Wegberg Slek Echt; 4 Berrie Thoolen Slek Echt; 5 Henrie Clauwers Weert; 6 H. Rutten Tegelen.
 
Liessel 25 mei
A
1 Frans ter Linde Roermond; 2 John Idili Echt; 3 Peter Meerburg Stein; 4 Mathijs Frenken Ospel; 5 van Hout Eindhoven; 6 Peter Fincken Maasbracht; 7 Jo van Lierop Deurne; 8 Maarten Teunissen Ysselsteyn; 9 Martin Teunissen Ysselsteyn; 10 R.Vrolijx Bocholt B.
B
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 R.Verschuur Roermond; 3 Leon Nevels Thorn; 4 Bert Heynen Venlo; 5 Berrie Thoolen Slek Echt; 6 Jac Kurvers Maasbracht; 7 Nico Janssen Weert; 8 van Bommel Liessel; 9 Bert de Wijs Vlodrop; 10 Jos Alberts Geleen. 

Diergaarde 30 mei
A
1 Eddie van Hout Eindhoven; 2 Frans ter Linde Roermond; 3 John Idili Echt; 4 Hein van Bakel Deurne; 5 Frans Frenken Ospel; 6 Peter Thoolen Slek Echt; 7 Peter Meerburg Stein; 8 Peter Fincken Maasbracht; 9 Martin Teunissen Ysselsteyn; 10 Erik van de Beucken Beringe.

Vlodrop 8 juni
A
1 Thijs Frenken Ospel; 2 Peter Meerburg Stein; 3 Peter Thoolen Slek Echt; 4 Frans ter Linde Roermond; 5 John Idili Echt; 6 Martin Teunissen Ysselsteyn; 7 Erik van de Beucken Helden; 8 Peter Fincken Maasbracht; 9 Hein van Bakel Deurne; 10 Peter Janssen Tegelen.
B
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Jac Kurvers Maasbracht; 3 R.Verschuur Roermond; 4 Huub Bonné Bergeijk; 5 Hans Polloni Echt; 6 Leon Nevels Thorn; 7 Henrie Clauwers Weert; 8 Mat Hendrix Weert; 9 Jos Alberts Geleen; 10 P.Kuppens Neeroeteren B.
 
Den Bosch 21 juni
A
1 Rudy Claes Overpelt B.; 2 Frans ter Linde Roermond; 3 Thijs Frenken Ospel; 4 Peter Meerburg Stein; 5 Martin Teunissen Ysselsteyn; 6 Maarten Teunissen Ysselsteyn; 7 Peter Janssen Tegelen; 8 Hein van Bakel Deurne; 9 Leo Dirks Luyksgestel; 10 Eddie van Hout Eindhoven.

Montfort 22 juni
B
1 Jac Kurvers Maasbracht; 2 Nico Janssen Weert; 3 Berrie Thoolen Slek Echt; 4 Henrie Clauwers Weert; 5 Leon Nevels Thorn; 6 Jos van Wegberg Slek Echt; 7 Huub Boné Bergeijk; 8 Riny Verschuur Roermond; 9 Bert de Wijs Vlodrop; 10 Hans Polloni Echt.

Doenrade 22 juni
A
1 Frans ter Linde Roermond; 2 Ed van Hout Eindhoven; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn; 4 Maarten Teunissen Ysselsteyn; 5 Thijs Frenken Ospel; 6 Jo van Lierop Deurne; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 Peter Janssen Tegelen; 9 Eric van de Beucken Beringe; 10 Peter Fincken Maasbracht.

Merum 29 juni
A
1 Frans ter Linde Roermond; 2 Hein van Bakel Deurne; 3 Peter Meerburg Stein; 4 Fred Raetsen Weert; 5 Martin Teunissen Ysselsteyn; 6 Thijs Frenken Ospel; 7 Erik van de Beucken Beringe; 8 Leo Dircks Luyksgestel; 9 Peter Janssen Tegelen; 10 Rogér Claes Overpelt B.

Maastricht St.Pieter 29 juni
B
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Jac Kurvers Maasbracht; 3 Leon Nevels Thorn; 4 Nico Janssen Weert; 5 Berrie Thoolen Slek Echt; 6 Jos Alberts Geleen; 7 P.Reijnders; 8 Willy Snijders Weert; 9 Hans Polloni Echt; 10 Huub Boné Bergeijk.
 
Maasbracht 6 juli
A
1 Peter Janssen Tegelen; 2 Erik van de Beucken Beringe; 3 Peter Meerburg Stein; 4 R.Claes Overpelt B.; 5 R.Verjans B.; 6 Frans ter Linde Roermond; 7 L.Hastings B.; 8 Hein van Bakel Deurne; 9 Nico Martens Deurne; 10 Maarten Teunissen Ysselsteyn.
B
1 Hans Polloni Echt; 2 Henrie Clauwers Weert; 3 Berrie Thoolen Slek Echt; 4 Leon Nevels Thorn; 5 Nico Janssen Weert; 6 P.Nijs Dessel B.; 7 Jos van Wegberg Slek Echt; 8 Bert Heynen Venlo; 9 Mat Hendrix Weert; 10 Willy Snijders Weert.

Oostrum 13 juli NWB kampioenschappen
A
1 Hein van Bakel Deurne; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Frans ter Linde Roermond; 4 Peter Meerburg Stein; 5 Peter Fincken Maasbracht; 8 Peter Janssen Tegelen; 10 J.Knoops Echt.
Kampioen A.
1 Hein van Bakel Deurne; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Frans ter Linde Roermond.

Hein van Bakel verslaat ze allemaal in Oostrum en wordt kampioen

B
1 Leon Nevels Thorn; 2 Jos van Wegberg Slek Echt; 3 Berrie Thoolen Slek Echt; 6 Verschuur Roermond; 7 Jos Alberts Geleen; 8 Jac Kurvers Maasbracht.
Kampioen B
1 Leon Nevels Thorn; 2 Jos van Wegberg Slek Echt; 3 Berrie Thoolen Slek Echt.
 
Kelpen 20 juli
A
1 R.Verjans Spauwen B.; 2 J.Knoops Echt; 3 Fr.Barlimonti Genk B.
B
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Jac Kurvers Maasbracht; 3 Nico Janssen Weert.
 
Horst 27 juli
A
1 Frans ter Linde Roermond; 2 Peter Janssen Tegelen; 3 Thijs Frenken Ospel; 4 R.Vrolijkx Bocholt B.; 5 Peter Fincken Maasbracht; 6 Peter Thoolen Slek Echt; 7 R.Claes Overpelt B.; 8 Martin Teunissen Ysselsteyn; 9 P.Verjans Spauwen B.; 10 Maarten Teunissen Ysselsteyn.
B
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Jac Kurvers Maasbracht; 3 Bert Heynen Venlo; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Berrie Thoolen Slek Echt; 6 Frank Laugs Blerick; 7 Nico Janssen Weert; 8 Leon Nevels Thorn; 9 Eddie Schraeven Tegelen; 10 P.Geuzen Bocholt B.
 
Deurne St.Jozef 29 juli
A
1 Mathijs Frenken Ospel; 2
B
1 Jac Kurvers Maasbracht; 2
 
Geulle 2 augustus
A
1 Thijs Frenken Ospel; 2 P.Verjans Spouwen B.; 3 Peter Janssen Tegelen; 4 Eric van de Beucken Beringe; 5 Maarten Teunissen Ysselsteyn; 6 Peter Meerburg Stein; 7 Frans ter Linde Roermond; 8 Peter Thoolen Echt; 9 Peter Fincken Maasbracht; 10 Hein van Bakel Deurne.
B
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Jac Kurvers Maasbracht; 3 Jos Alberts Geleen; 4 Nico Janssen Weert; 5 Leon Nevels Thorn; 6 Hans Polloni Echt; 7 H. van Zundert Teteringen; 8 Mat Hendrix Weert; 9 Henrie Clauwers Weert; 10 Bert Heynen Venlo.
 
Weert Fatima 10 augustus
A
1 Jos Alberts Geleen; 2
B
1 Hein van Bakel Deurne; 2 Peter Janssen Tegelen; 3 Eric van de Beucken Beringe; 4 Twan Verstappen Neerkant; 5 Hans Polloni Echt; 6 Paul Moris Stramproy.
 
Ysselsteyn 10 augustus
A
1 Peter Meerburg Stein; 2 Frans ter Linde Roermond; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn; 4 Erik van de Beucken Beringe; 5 Peter Fincken Maasbracht.

      Peter Meerburg in het midden

B
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Jac Kurvers Maasbracht; 3 Hans Polloni Echt; 4 Leon Nevels Thorn; 5 Henrie Clauwers Weert.

Pey Echt 17 augustus
A
1 Frans ter Linde Roermond; 2 Peter Meerburg Stein; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn; 4 Mathijs Frenken Ospel; 5 Maarten Teunissen Ysselsteyn.
B
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Leon Nevels Thorn; 3 Mat Hendrix Weert; 4 Hans Polloni Echt; 5 Berrie Thoolen Slek Echt.

Roermond 23 augustus
A
1 R.Verjans Spauwen B.; 2 Frans ter Linde Roermond.
B
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Hans Polloni Echt.

Jos van Wegberg ook in Roermond de winnaar


Beek Genhout 30 augustus
A
1 Frans ter Linde Roermond; 2 Hein van Bakel Deurne; 3 Roger Claes Overplet B.; 4 Peter Meerburg Stein; 5 M.Hannes Balen B.; 6 Peter Janssen Tegelen; 7 Gerit van de Werf Helenaveen; 8 Thijs Frenken Ospel; 9 P.Verjans Spauwen B.; 10 Erik van de Beucken Beringen.
B
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Nico Janssen Weert; 3 Huub Bonné Bergeijk; 4 Hans Polloni Echt; 5 Leon Nevels Thorn; 6 Berrie Thoolen Slek Echt; 7 Jos Alberts Geleen; 8 Frank Laugs Blerick; 9 Mat Hendrix Weert; 10 Willy Snijders Weert.

Kessel Eik 31 augustus
B
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Nico Janssen Weert; 3 Leon Nevels Thorn; 4 Huub Bonné Bergeijk; 5 Jos Alberts Geleen; 6 Berrie Thoolen Slek Echt; 7 Mat Hendrikx Weert; 8 Hans Polloni Echt; 9 S.Lodewijks Lommel B.; 10 Willy Snijders Weert.
 
Wanroy 31 augustus
A
1 Thijs Frenken Ospel; 2
B
1 Hans Polloni Echt; 2

Belfeld 14 september
A
1 Peter Meerburg Stein; 2 Peter Janssen Tegelen; 3 Leo Dircks Luyksgestel; 4 Thijs Frenken Ospel; 5 Gerrit van de Werf Helenaveen; 6 P.Verjans Spauwen B.; 7 Rogér Claes Overpelt B.; 8 Hein van Bakel Deurne; 9 Peter Thoolen Slek Echt; 10 Martin Teunissen Ysselsteyn.
B
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Nico Janssen Weert; 3 Berrie Thoolen Slek Echt; 4 Leon Nevels Thorn; 5 Frank Laugs Blerick; 6 Hans Polloni Echt; 7 Jos Alberts Geleen; 8 Bert Heynen Venlo; 9 Mat Hendrikx Weert; 10 Huub Bonné Bergeijk.

Bergeijk 21 september
A
1 Peter Meerburg Stein; 2 Roger Claes Overpelt B.; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn; 4 Hein van Bakel Deurne; 5 Peter Janssen Tegelen; 6 Thijs Frencken Ospel; 7 Gerrit van de Werf Helenaveen; 8 Jac Kurvers Maasbracht; 9 Leo Dircks Luyksgestel; 10 P.Verjans Spauwen B. 

Baarlo 21 september
B
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2

Weert IJzeren man 28 september
A
1 Rogér Claes Overpelt B.;R.Vrolijkx Bocholt B.; 3 Peter Meerburg Stein; 4 Hein van Bakel Deurne; 5 P.Verjans Spauwen B.; 6 Peter Janssen Tegelen; 7 Henrie Petit Weert; 8 Martin Teunissen Ysselsteyn; 9 R.Verschuur Roermond; 10 Peter Thoolen Slek Echt.
B
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2 Hans Polloni Echt; 3 Leon Nevels Thorn; 4 Huub Bonné Bergeijk; 5 Berrie Thoolen Slek Echt; 6 P.Nijs Dessel B.; 7 St.Lodewijks Lommel B.; 8 Nico Janssen Weert; 9 M.Lodewijks Lommel; B.; 10 Henrie Clauwers Weert. 

Geleen Baan 5 oktober baankampioenschappen
A
1 Frans ter Linde Roermond; 2
B
1 Jos van Wegberg Slek Echt; 2