Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10   1974


Nederweert  24 maart
A
1 Jos Ramaekers Weert; 2 Theo Peeters Beesel; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Frans ter Linde Roermond; 5 Renny Knoops Posterholt.
B
1 Peter Meerburg Stein; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Paul Willems Beegden; 4 Jac Kurvers Maasbracht; 5 Peter Thoolen Slek Echt.
 
Heythuysen  30 maart.
A
1 Theo Peeters Beesel; 2 Bert Hölzken Weert; 3 Twan Verstappen Neerkant; 4 John Idili Echt; 5 Frans ter Linde Roermond.
B
1 Peter Meerburg Stein; 2 Jac Kurvers Maasbracht; 3 Peter Thoolen Slek Echt; 4 Paul Willems Beegden; 5 Bert Heynen Venlo.
 
Koningsbosch  31 maart
A
1 John Idili Echt; 2 Bert Hölzken Weert; 3 Theo Peeters Beesel; 4 Renny Knoops Posterholt; 5 Paul Moris Stramproy; 6 Frans ter Linde Roermond.
 
Pey  Echt  7 april
A
1 Paul Moris Stramproy; 2 Ed van Hout Geldrop; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Theo Peeters Beesel; 5 John van Lee Baarlo.
B
1 Peter Meerburg Stein; 2 Jac Kurvers Maasbracht; 3 Martens Deurne; 4 Peter Thoolen Slek Echt; 5 Hubert Goossens Lozen B.
 
Tegelen  14 april

Bert Hölzken Weert; 2 Theo Peeters Beesel; 3 Jos Ramaekers Weert; 4 Willy Leurs Doetinchem; 5 Frank van Bakel Deurne. 
 
Haelen  14 april
B
1 Peter Meerburg Stein; 2 Hubert Goossens Lozen B.; 3 R.Vrolijkx Bocholt B.; 4 Bert Heynen Venlo; 5 Paul Willems Beegden.
 
Haelen 15 april
A
1 Willy Leurs Doetinchem; 2 Ed van Hout Geldrop; 3 Theo Peeters Beesel; 4 W.Corley B.; 5 Jo van Lierop Deurne.
B
1 Peter Meerburg Stein; 2 Hubert Goossens Lozen B.; 3  Martens Deurne; 4 R.Vrolijkx Bocholt B.; 5 J. van Bommel Liessel.
 
Swalmen  21 april
A
1 Theo Peeters Beesel : 2 Renny Knoops Posterholt; 3 Bert Hölzken Weert; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Jo Montforts Susteren; 6 Frans ter Linde Roermond; 7 John Idili Echt; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Jos Ramaekers Weert; 10 John van Lee Baarlo.
B
1 Peter Meerburg Stein; 2 Jac Kurvers Maasbracht; 3 Hubert Goossens Lozen B.; 4 Paul Willems Beegden; 5 Peter Thoolen Slek Echt; 6 H.Boom Belfeld; 7 Bert de Wijs Vlodrop; 8 Willy Jorissen Weert; 9 R.Vrolijkx Bocholt B.; 10 Bert Heynen Venlo.
 
Laren  27 april
A
1 Bert Hölzken; 2 John Idili Echt; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 John van Lee Baarlo; 5 Frans Terlinde Roermond.
B
1 Peter Meerburg Stein; 2 Hubert Goossens Lozen B.; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn; 4 Peter Martens Deurne; 5 J. van Bommel Liessel.
 
Montfort  28 april
A
1 Theo Peeters Beesel; 2 Bert Hölzken Weert; 3 John Idili Echt; 4 Renny Knoops Posterholt; 5 Ed  van Hout Geldrop.
B
1 Peter Meerburg Stein; 2 Hubert Goossens Lozen B.; 3 Janssen Weert; 4 Paul Willems Beegden; 5 Jac Kurvers Maasbracht.
 
Diergaarde  30 april
A
1 Jo Montforts Susteren; 2 Theo Peeters Beesel; 3 Erik van de Beucken Beringe; 4 Jos Ramaekers Weert; 5 John van Lee Baarlo; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Frans Terlinde Roermond; 8 Renny Knoops Posterholt;  9 Bert Hölzken Weert; 10 Peter Janssen Tegelen.
 
Liessel  30 april
B
1 H.Goossens Lozen B.; 2
 
Deurne  5 mei
A
1 Jo Montforts Susteren; 2 Theo Peeters Beesel; 3 Bert Hölzken Weert; 4 Jos Ramaekers Weert; 5 John Idili Echt.
 
Merum  5 mei
B
1 Peter Meerburg Stein; 2 Paul Willems Beegden; 3 Jac Kurvers Maasbracht; 4 Martin Teunissen Ysselsteyn; 5 Hubert Goossens Lozen B.
 
Vlodrop  12 mei
A
1 Jo Montforts Susteren; 2 Paul Moris Stramproy; 3 John Idili Echt; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Theo Peeters Beesel; 6 Frans ter Linde Roermond; 7 Twan Verstappen Neerkant; 8 John van Lee Baarlo; 9 Erik van de Beucken Beringe; 10 Peter Fincken Maasbracht.
 
Oostrum  12 mei
B
1 Jac Kurvers Maasbracht; 2 Paul Willems Beegden; 3 Hubert Goossens Lozen B.; 4 Peter Meerburg Stein; 5 Martin Teunissen Ysselsteyn.
 
Ospel  19 mei 
A
1 Jo Montforts Susteren; 2 John van Lee Baarlo; 3 Paul Moris Stramproy; 4 Frans Terlinde Roermond; 5 John Idili Echt; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Renny Knoops Posterholt; 8 Ton Claessen Ysselsteyn; 9 Ed  van Hout Geldrop; 10 Jos Ramaekers Weert.
B
1 Peter Meerburg Stein; 2 Hubert Goossens Lozen B.; 3 Jos van Wegberg Slek Echt; 4 Jac Kurvers Maasbracht; 5 R.Vrolijkx Bocholt België; 6 Martin Teunissen Ysselsteyn; 7 Hans Polloni Echt; 8 Peter Thoolen Slek Echt; 9 P.Mols Echt; 10 Frank Laugs Blerick.
 
Herkenbosch  23 mei
A
1 Jo Montforts Susteren; 2 Renny Knoops Posterholt; 3 Theo Peeters Beesel; 4 Henny van Bakel Deurne; 5 Frans ter Linde Roermond.
 
Neerkant  23 mei
B
1 Peter Meerburg Stein; 2 Jac Kurvers Maasbracht; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn; 4 Harrie Goossens Bocholt B.; 5 Hans Polloni Echt.
 
Weert  25 mei Aankomst Omloop der Peel
A
1 Jo Montforts Susteren; 2 Theo Peeters Beesel; 3 John Idili Echt; 4 Henny van Bakel Deurne; 5 Erik van de Beucken Helden; 6 Ton Claessen Ysselsteyn; 7 Frans ter Linde Roermond; 8 Peter Fincken Maasbracht; 9 Paul Moris Stramproy; 10 Twan Verstappen Neerkant.
 
Someren  26 mei  Aankomst Omloop der Peel
B
1 Peter Meerburg Stein; 2 Hubert Goossens Lozen B.; 3 Jac Kurvers Maasbracht; 4 Martin Theunissen Ysselsteyn; 5 Martens Deurne; 6 Peter Thoolen Slek Echt; 7 P.Mols Diergaarde; 8 J. van Bommel Liessel; 9 Berrie Thoolen Slek Echt; 10 Paul Willems Beegden.
 
Sint Joost  2-3  juni  NWB kampioenschappen
A
1 Jos Ramaekers Weert; 2 Jo Montforts Susteren; 3 Theo Peeters Beesel; 4 Paul Moris Stramproy; 5 John Idili Echt; 6 Renny Knoops Posterholt; 7 John van Lee Baarlo; 8 Frans ter Linde Roermond; 9 Henny van Bakel Deurne; 10 Frans Frenken Ospel.
Kampioen A.
1 Jos Ramaekers Weert; 2 Jo Montforts Susteren; 3 Theo Peeters Beesel.
B
1 Peter Meerburg Stein; 2 Hubert Goossens Lozen B.; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn; 4 Jac Kurvers Maasbracht; 5 Hans Polloni Echt; 6 Paul Willems Beegden; 7 R.Vrolijkx Bocholt België; 8 Bert Heynen Venlo; 9 Frank Laugs Blerick; 10 Jos van Wegberg Slek Echt.
Kampioen B.
1 Peter Meerburg Stein; 2 Hubert Goossens Lozen B.; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn.
 
Ittervoort  8 juni
A
1 Frans ter Linde Roermond; 2 Erik van de Beucken Beringe; 3 John Idili Echt; 4 Arno Schoester Venlo; 5 B.Ceulemans België; 6 Bert Hölzken Weert; 7 Jos Ramaekers Weert.
B
1 Peter Meerburg Stein; 2 Hubert Goossens Lozen B.; 3 Jac Kurvers Maasbracht; 4 Hans Polloni Echt; 5 Paul Willems Beegden.
 
Ittervoort  9 juni
B
1 Hubert Goossens Lozen B.; 2 Peter Meerburg Stein; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn; 4 R.Vrolijkx Bocholt B.; 5 Paul Willems Beegden.
 
Doenrade  9 juni
A
1 Jo Montforts Susteren; 2 Paul Moris Stramproy; 3 Bert Hölzken Weert; 4 Frans Terlinde Roermond; 5 Twan Verstappen Neerkant; 6 Renny Knoops Posterholt; 7 Jos Ramaekers Weert; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Ton Claessen Ysselsteyn; 10 John Idili Echt.
 
Baarlo  15 juni
A
1 Theo Peeters Beesel; 2 Bert Hölzken Weert; 3 John Idili Echt; 4 Ed van Hout Geldrop; 5 Jo Montforts Susteren; 6 Ton Claessen Ysselsteyn; 7 John van Lee Baarlo; 8 Peter Meerburg Stein; 9 Frans ter Linde Roermond; 10 Renny Knoops Posterholt.
B
1 Hubert Goossens Lozen B.; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 R.Vrolijkx Bocholt  België; 4 Jos van Wegberg Slek Echt; 5 H.Boom Belfeld; 6 Peter Thoolen Slek Echt; 7 Willy Jorissen Weert; 8 Hans Polloni Echt; 9 Bert Heynen Venlo; 10 Paul Willems Beegden.
 
Maasbracht  Beek  22 juni
A
1 Jo Montforts Susteren; 2 Theo Peeters Beesel; 3 John van Lee Baarlo; 4 John Idili Echt; 5 Ton Claessen Ysselsteyn.
B
1 Hubert Goossens Lozen B.; 2 Jac Kurvers Maasbracht; 3 Hans Polloni Echt; 4 Martin Teunissen Ysselsteyn; 5 Paul Willems Beegden.
 
Bergeijk  23 juni
A
1 E.Aarts Vierlingsbeek; 2 
 
Stevensweert  30 juni
A
1 Jo Montforts Susteren; 2 Ton Claessen Ysselsteyn; 3 Renny Knoops Posterholt; 4 Mart Teunissen 2 Ysselsteyn;  5 Erik van de Beucken Helden; 6 Theo Peeters Beesel; 7 Peter Fincken Maasbracht; 8 John Idili Echt; 9 Frank van Bakel Deurne; 10 Henny van Bakel Deurne.
 
Blitterswijck  30 juni
B
1 Hubert Goossens Lozen B.; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Jac Kurvers Maasbracht; 4 Paul Willems Beegden; 5 Hans Polloni Echt.
 
Echt  21 juli  Bedevaart
A
1 Theo Peeters Beesel; 2 Ton Claessen Ysselsteyn; 3 Paul Moris Stramproy; 4 Frans ter Linde Roermond; 5 Jos Ramaekers Weert; 6 Peter Meerburg Stein; 7 Jo Montforts Susteren; 8 Erik van de Beucken Helden; 9 Renny Knoops Posterholt; 10 A.Schoester Venlo.
B
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Hubert Goossens Bocholt B.; 3 Jac Kurvers Maasbracht; 4 Jos van Wegberg Slek Echt; 5 Berrie Thoolen Slek Echt; 6 Peter Thoolen Slek Echt; 7 Paul Willems Beegden; 8 Hans Polloni Echt; 9 R.Vrolijkx Bocholt B.; 10 J. van Bommel Liessel.
 
Beegden  28 juli
A
1 Jo Montforts Susteren; 2 Theo Peeters Beesel; 3 John Idili Echt; 4 Erik van de Beucken Helden; 5 Renny Knoops Posterholt.
B
1 Hubert Goossens Lozen B.; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Hans Polloni Echt; 4 Jac Kurvers Maasbracht; 5 R.Vrolijkx Bocholt B.
 
Weert  Fatima  4 augustus
A
1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Erik van de Beucken Helden; 4 Jo Montforts Susteren; 5 Renny Knoops Posterholt; 6 John Idili Echt; 7 Henny van Bakel Deurne; 8 Peter Fincken Maasbracht; 9 Theo Peeters Beesel; 10 Willy Leurs Doetinchem.
 
Melick  4 augustus
B
1 Jac Kurvers Maasbracht; 2 Hubert Goossens Lozen B.; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn; 4 Jos van Wegbverg Slek Echt; 5 Paul Willems Beegden.
 
Pey  Echt  10 augustus
A
1 John van Lee  Baarlo; 2 Theo Peeters Beesel; 3 Twan Verstappen Neerkant; 4 Peter Meerburg Stein; 5 Jo Montforts Susteren; 6 Renny Knoops Posterholt; 7 John Idili Echt; 8 Paul Moris Stramproy; 9 Frans ter Linde Roermond; 10 Erik van de Beucken Beringe.
B
1 Hubert Goossens Lozen B.; 2 Jac Kurvers Maasbracht; 3 Jos van Wegberg Slek Echt; 4 Peter Thoolen Slek Echt; 5 Martin Teunissen Ysselsteyn.
 
St.Odiliënberg  11 augustus
A
1 Jo Montforts Susteren; 2 John Idili Echt; 3 Paul Moris Stramproy; 4 Renny Knoops Posterholt; 5 Jos Ramaekers Weert; 6 Theo Peeters Beesel; 7 Erik van de Beucken Helden; 8 Peter Janssen Tegelen; 9 Bert Hölzken Weert; 10 Peter Fincken Maasbracht.
 
Beesel  18 augustus
A
1 Renny Knoops Posterholt; 2 Theo Peeters Beesel; 3 Jo Montforts Susteren; 4 Twan Verstappen Neerkant; 5 Peter Fincken Maasbracht; 6 Peter Meerburg Stein; 7 John Idili Echt; 8 Bert Hölzken Weert; 9 Erik van de Beucken Helden; 10 Huub Doensen Nederweert.
 
Egchel  18 augustus
B
1 Hubert Goossens Lozen B.; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Jac Kurvers Maasbracht; 4 H.Boom Belfeld; 5 R.Vrolijkx Bocholt B.; 6 Peter Thoolen Slek Echt; 7 Hans Polloni Echt; 8 Peter Thoolen Slek Echt; 9 Frank Laugs Blerick; 10 P.Mols Echt.
 
Thorn  24 augustus
A
1 Jo Montforts Susteren; 2 Theo Peeters Beesel; 3 John Idili Echt; 4 Frans ter Linde Roermond; 5 Renny Knoops Posterholt; 6 A.Schoester Venlo; 7 Paul Moris Stramproy; 8 John van Lee Baarlo; 9 Twan Verstappen Neerkant; 10 Peter Meerburg Stein.
B
1 Hubert Goossens Lozen B.; 2 Jac Kurvers Maasbracht; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn; 4 Hans Polloni Echt; 5 Peter Thoolen Slek Echt.
 
Horst  25 augustus
A
1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 
B
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 
 
Posterholt  31 augustus
A
1 Theo Peeters Beesel; 2 John Idili Echt; 3 Bert Hölzken Weert; 4 Ton Claessen Ysselsteyn; 5 Renny Knoops Posterholt.
 
Belfeld  8 september
A
1 Jo Montforts Susteren; 2 John van Lee Baarlo; 3 Theo Peeters Beesel; 4 John Idili Echt; 5 Peter Janssen Tegelen; 6 Frans ter Linde Roermond; 7 Erik van de Beucken Beringe; 8 J.Vrencken Ospel; 9 Jos Ramaekers Weert; 10 Ed van Hout Geldrop.
B
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Hubert Goossens Lozen B.; 3 Jac Kurvers Maasbracht; 4 R.Vrolijks Bocholt B.; 5 Peter Thoolen Slek Echt; 6 Frank Laugs Blerick; 7 Mat Hendrix Weert; 8 Bert Heynen Venlo; 9 Berrie Thoolen Slek Echt; 10 H.Boom Belfeld.
 
Slek  Echt  14 september
A
1 Jo Montforts Susteren; 2 Ton Claessen Ysselsteyn; 3 John Idili Echt; 4 John van Lee Baarlo; 5 Peter Meerburg Stein; 6 Theo Peeters Beesel; 7 Renny Knoops Posterholt; 8 Frans ter Linde Roermond; 9 J.Frenken Ospel; 10 Jos Ramaekers Weert.
B
1 Hubert Goossens Lozen B.; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Jac Kurvers Maasbracht; 4 Peter Thoolen Slek Echt; 5 Hans Polloni Echt.
 
Roggel  15 september
A
1 Jo Montforts Susteren; 2 John Idili Echt; 3 Bert Hölzken Weert; 4 Peter Janssen Tegelen; 5 Frans ter Linde Roermond; 6 Ed van Hout Geldrop; 7 Henny van Bakel Deurne; 8 Paul Moris Stramproy; 9 Ton Claessen Ysselsteyn; 10 Theo Peeters Beesel.
 
Maasbracht  15 september
B
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Hubert Goossens Lozen B.; 3 Jos van Wegberg Slek Echt; 4 Bert Heynen Venlo; 5 Jac Kurvers Maasbracht.
 
Kessel Eik  22 september
A
1 Bert Hölzken Weert; 2 Renny Knoops Posterholt; 3 Jo Montforts Susteren; 4 John Idili Echt; 5 Ed van Hout Geldrop; 6 Theo Peeters Beesel; 7 Frans ter Linde Roermond; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Peter Fincken Maasbracht; 10 Arno Schoester Venlo.
 
Kelpen  22 september
B
1 Hubert Goossens Lozen B.; 2 Jac Kurvers Maasbracht; 3 Jos van Wegberg Slek Echt; 4 Hans Polloni Echt; 5 Martin Teunissen Ysselsteyn; 6 R.Vrolijks Bocholt B.; 7 H.Boom Belfeld; 8 René Heynen Venlo; 9 P.Mols Echt; 10 Leon Nevels Thorn.
 
Baexem  29 september
A
1 Jo Montforts Susteren; 2 John van Lee Baarlo; 3 John Idili Echt; 4 Paul Moris Stramproy; 5 Ed van Hout Geldrop; 6 Frans ter Linde Roermond; 7 Bert Hölzken Weert; 8 Jos Ramaekers Weert; 9 Erik van de Beucken Beringe; 10 Peter Janssen Tegelen.
 
Deurne  St.Jozef  29 september
B
1 Jac Kurvers Maasbracht; 2 Hubert Goossens Lozen B.; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn; 4 Frank Laugs Blerick; 5 Hans Polloni Echt.
 
Ysselsteyn  6 oktober
A
1 John van Lee Baarlo; 2 Jo Montforts Susteren; 3 Theo Peeters Beesel; 4 Frans ter Linde Roermond; 5 John Idili Echt.
B
1 Hubert Goossens Lozen B.; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Jac Kurvers Maasbracht; 4 Peter Thoolen Slek Echt; 5 Henk Boom Belfeld.