Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1973


Weert  IJzeren man  17 maart

A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 
 
Koningsbosch  1 april
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Toon Leijsten Deurne; 4 Hans Jansen Susteren; 5 Peter Evers Maasbracht; 6 Angelo Hees Echt; 7 Peter Gerrits Geldrop; 8 Cor Lambregts Roermond; 9 Jos Ramaekers Weert; 10 Jo Montforts Susteren.
B
1 Frans ter Linde Roermond; 2 Theo Peeters Beesel; 3 Frits Verstappen Neerkant; 4 Paul Moris Stramproy; 5 Willy Leurs Doetinchem; 6 Peter Janssen Tegelen; 7 Peter Meerburg Stein; 8 J. van Asten Valkenswaard; 9 Gerrit van de Werf Helenaveen; 10 John Idili Echt.
 
Heythuysen  8 april
A
1 Peter Evers Maasbracht; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Peter Winnen Ysselsteyn; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Renny Knoops Posterholt; 6 Pierre Hawinkels Montfort; 7 Hans Jansen Susteren; 8 Angelo Hees Echt; 9 Cor Lambregts Roermond; 10 Peter Gerrits Geldrop.
B
1 Twan Verstappen Neerkant; 2 Paul Moris Stramproy; 3 Frans ter Linde Roermond; 4 Theo Peeters Beesel; 5 Willy Leurs Doetinchem; 6 John Idili Echt; 7 Peter Meerburg Stein; 8 J. van Asten Valkenswaard; 9 Hein van Bakel Deurne; 10 Jac Kurvers Maasbracht. 
 
Merum  15 april
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Peter Evers Maasbracht; 3 Toon Leijsten Deurne; 4 Antonio Ramaekers Weert; 5 Hans Jansen Susteren; 6 Angelo Hees Echt; 7 Johan Goofers Blerick; 8 Jo Montforts Susteren; 9 Frank van Bakel Deurne; 10 Pierre Hawinkels Montfort.
B
1 Theo Peeters Beesel; 2 Frits Verstappen Neerkant; 3 Paul Moris Stramproy; 4 Peter Janssen Tegelen; 5 Erik van de Beucken Beringe; 6 John Idili Echt; 7 Willy de Wit Deurne; 8 Willy Leurs Doetinchem; 9 Frans ter Linde Roermond; 10 Paul Willems Beegden. 
 
Haelen  22 april
B
1 Paul Moris Stramproy; 2 Frans ter Linde Roermond; 3 Peter Meerburg Stein; 4 Theo Peeters Beesel; 5 Willy Leurs Doetinchem; 6 John Idili Echt; 7 Jac Kurvers Maasbracht; 8  Frits  Verstappen Neerkant. 
 
Haelen  23 april
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Johan Goofers Blerick; 4 Renny Knoops Posterholt; 5 Toon Leijsten Deurne; 6 Jo Montforts Susteren; 7 Gerrie Janssen Blerick; 8 Cor Lambregts Roermond; 9 Hans Jansen Susteren; 10 Angelo Hees Echt.
 
 
Montfort  29 april
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Angelo Hees Echt; 3 Hans Jansen Susteren; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Antonio Ramaekers Weert; 6 Renny Knoops Posterholt; 7 Gerrie Janssen Blerick; 8 Pierre Hawinkels Montfort; 9 Jo Montforts Susteren; 10 Huub Doensen Nederweert.
B
1 Theo Peeters Beesel; 2 Peter Janssen Tegelen; 3 Willy Leurs Doetinchem; 4 Erik van de Beucken Beringe; 5 Frits Verstappen Neerkant; 6 Jac Kurvers Maasbracht; 7 John Idili Echt; 8  Frans ter Linde Roermond; 9 Paul Moris Stramproy; 10 Gerrit van de Werf Helenaveen.
 
Leeuwen  6 mei
A
1 Hans Jansen Susteren; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Johan Goofers blerick; 4 Gerrie Janssen Blerick; 5 Peter Winnen Ysselsteyn.
B
1  Theo Peeters Beesel; 2 Fran ter Linde Roermond; 3 Peter Janssen Tegelen; 4 Paul moris Stramproy; 5 Frits Verstappen Neerkant.
 
Neerkant  12 mei
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Gerrie Janssen Blerick; 3 Toon Leijsten deurne; 4 Angelo Hees Echt; 5 Hans Jansen Susteren.
B
1 Theo Peeters Beesel; 2 Erik van de Beucken Beringe; 3 Frans ter Linde Roermond; 4 Frits Verstappen Neerkant; 5 Willy Leurs Doetinchem.
 
Echt  13 mei
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Hans Jansen Susteren; 4 Ton Leijsten Deurne; 5 Jo Montforts Susteren.
B
1 Theo Peeters Beesel; 2 Frans ter Linde Roermond; 3 Willy Leurs Doetinchem; 4 Erik van de Beucken Beringe; 5 John Idili Echt.
 
Maasbracht  Beek  20 mei
A
1 Angelo Hees Echt; 2 Peter Winnen Ysselsteyn; 3 Peter Evers Maasbracht; 4 Cor Lambregts Roermond; 5 Johan Goofers Blerick; 6 Gerrie Janssen Blerick; 7 Antonio Ramaekers Weert; 8 Hans Jansen Susteren; 9 Jo Montforts Susteren; 10 Toon Leijsten Deurne.
 
Deurne  20 mei
B
1 Theo Peeters Beesel; 2 Erik van de Beucken Beringe; 3 Frans ter Linde Roermond; 4 Willy Leurs Doetinchem; 5 Peter Janssen Tegelen; 6 John Idili Echt; 7 Jo van Lierop Deurne; 8 R.Versluis Odijk; 9 Jac Kurvers Maasbracht; 10 Frits Verstappen Neerkant.
 
Doenrade  27 mei
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Johan Goofers Blerick; 3 Toon Leijsten Deurne.
B
1 Theo Peeters Beesel; 2 Peter Janssen Tegelen; 3 Frans ter Linde Roermond.
 
Swalmen  31 mei
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Peter Evers Maasbracht; 3 Toon Leijsten Deurne; 4 Hans Janssen Susteren; 5 Antonio Ramaekers Weert.
 
Herkenbosch  31 mei

1 Theo Peeters Beesel; 2 John Idili Echt; 3 Frans ter Linde Roermond.
 
Vlodrop  3 juni
A
1 Antonio Ramaekers Weert; 2 Toon Leijsten Deurne; 3 Peter Winnen Ysselsteyn.
B
1 Theo Peeters Beesel; 2 Erik van de Beucken Beringe; 3 Willy Leurs Doetinchem.
 
Sint Joost  10-11 juni  Tweedaagse
A  eerste dag
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Hans Jansen Susteren; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Freddy de Feyter Deurne B.; 6 Angelo Hees Echt; 7 Johan Goofers Blerick; 8 Gerrie Janssen Blerick; 9 Frank van Bakel Deurne; 10 Renny Knoops Posterholt.
A tweede dag
1 Hans Jansen Susteren; 2 Peter Winnen Ysselsteyn; 3 Angelo Hees Echt; 4 Antonio Ramaekers Weert; 5 Toon Leijsten Deurne; 6 Johan Goofers Blerick; 7 Gerrie Janssen Blerick; 8 John van Lee Baarlo; 9 Renny Knoops Posterholt; 10 Frank van Bakel Deurne.
Eindklassement
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Hans Jansen Susteren; 3 Antonio Ramaekers Weert; 4 Toon Leijsten deurne; 5 Angelo Hees Echt; 6 Johan Goofers Blerick; 7 Gerrie Janssen Blerick; 8 Freddy de Feyter Deurne B.; 9 John van Lee Baarlo; 10 Frank van Bakel Deurne.


     Achter Peter Winnen is Antonio Ramaekers blij met de tweede plaats

B
10 juni
1 Theo Peeters Beesel; 2 Twan Verstappen Neerkant; 3 Paul Moris Stramproy; 4 Willy Leurs Doetinchem; 5 Jac Kurvers Maasbracht; 6 John Idili Echt; 7 Frans ter Linde Roermond; 8 Jo van Lierop Deurne; 9 Willy  de Wit Deurne; 10 G. van Asten Valkenswaard.
 
Nederweert  16 juni  NWB kampioenschappen
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Hans Jansen susteren; 3 Toon Leijsten Deurne; 4 Freddy de Feyter Deurne B.; 5 Peter Evers Maasbracht; 6 Pierre Hawinkels Montfort; 7 Johan Goofers Blerick; 8 Jo Montforts Susteren; 9 Cor Lambregts Roermond.
B
1 Theo Peeters Beesel; 2 Hein van Bakel Deurne; 3 Peter Janssen Tegelen; 4 Erik van de Beucken Beringe; 5 Frits  Verstappen Neerkant; 6 John Idili Echt; 7 Paul Moris Stramproy; 8 Willy Leurs Doetinchem; 9 Frans ter Linde Roermond; 10 Peter Meerburg Stein.

 Kampioen Theo Peeters met Hein van Bakel op de tweede plaats en  Peter Janssen als nummer drie ( R. )

 
Stevensweert  24 juni
A
1 Hans Jansen Susteren; 2 Peter Winnen Ysselsteyn; 3 Johan Goofers blerick; 4 Renny Knoops Posterholt; 5 Jo Montforts Susteren; 6 Freddy de Feyter Deurne B.; 7 Pierre Hawinkels Montfort; 8 Cor Lambregts Roermond; 9 Peter Gerrits Geldrop; 10 Arno Schoester Venlo.
 
Horn  24 juli
B
1 Theo Peeters Beesel; 2 Erik van de Beucken Beringe; 3 Paul Moris Stramproy; 4 Willy Leurs Doetinchem; 5 Frans ter Linde Roermond; 6 Willy  de Wit Deurne; 7 Twan Verstappen Neerkant; 8 Jac Kurvers Maasbracht; 9 Peter Fincken Maasbracht.
 
Melick  1 juli
A
1 Antonio Ramaekers Weert; 2 Peter Winnen Ysselsteyn; 3 Hans Jansen Susteren; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Pierre Hawinkels Montfort; 6 Freddy de Feyter Deurne B.; 7 Peter Evers Maasbracht; 8 Cor Lambregts Roermond; 9 Peter Gerrits Geldrop; 10 Angelo Hees Echt.
B
1 Theo Peeters Beesel; 2 Jo van Lierop Deurne; 3 Peter Meerburg Stein; 4 Peter Janssen Tegelen; 5 Frits Verstappen Neerkant; 6 Frans ter Linde Roermond; 7 Willy Leurs Doetinchem; 8 Erik van de Beucken Beringe; 9 Hein van Bakel Deurne; 10 Gerrit van de Werf Helenaveen.
 
Thorn  8 juli  Provinciale kampioenschappen
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Hans Jansen Susteren; 3 Freddy de Feyter Deurne B.; 4 Renny Knoops Posterholt; 5 Toon Leijsten Deurne; 6 Gerrie Janssen Blerick; 7 Johan Goofers Blerick; 8 Pierre Hawinkels Montfort; 9 Frank van Bakel Deurne; 10 Bert Hölzken Weert.
Kampioen Limburg
1 Peter Winnen; 2 Renny Knoops; 3 Gerrie Janssen.
Kampioen Noord Brabant
1 Toon Leijsten Deurne; 2 Frank van Bakel.
B
1 Theo Peeters Beesel; 2 Erik van de Beucken Beringe; 3 John Idili Echt; 4 Paul Moris Stramproy; 5 Frits Verstappen Neerkant; 6 Frans ter Linde Roermond; 7 Peter Janssen Tegelen; 8 Willy Leurs Doetinchem; 9 Gerrit van de Werf Helenveen; 10 Peter Meerburg Stein.
Kampioen Noord Brabant
1 Frits Verstappen Neerkant; 2 Gerrit van de Werf.
Kampioen Gelderland
1 Willy Leurs Doetinchem.
 
Blerick  Boekend  15 juli
A
1 Antonio Ramaekers Weert; 2 Angelo Hees Echt; 3 Toon Leijsten Deurne; 4 Johan Goofers Blerick; 5 Hans Jansen Susteren; 6 Gerrie Janssen Blerick; 7 D.Nooydens Arendonk B.; 8 John van Lee Baarlo; 9 Cor Lambregts Roermond; 10 Peter Winnen Ysselsteyn.
B
1 Erik van de Beucken Beringe; 2 Theo Peeters Beesel; 3 John Idili Echt; 4 Frans ter Linde Roermond; 5 Frits Verstappen Neerkant; 6 Paul Moris Stramproy; 7 Gerrit van de Werf Helenaveen; 8 Jac Kurvers Maasbracht; 9 Willy Leurs Doetinchem; 10 Jo van Lierop Deurne.
 
Heusden Asten  22 juli
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Freddy de Feyter Deurne B.; 3 Antonio Ramaekers Weert; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Angelo Hees Echt.
B
1 Theo Peeters Beesel; 2 John  Idili Echt; 3 Frans ter Linde Roermond; 4 Paul Moris Stramproy; 5 Frits Verstappen Neerkant.
 
Deurne  St.Jozef  29 juli
A
1 Hans Jansen Susteren; 2 Peter Winnen Ysselsteyn; 3 Toon Leijsten Deurne; 4 Pierre Hawinkels Montfort; 5 John van Lee Baarlo; 6 Jos Ramaekers Weert; 7 Johan Goofers Blerick; 8 Jo Montforts Susteren; 9 Freddy de Feyter Deurne B.; 10 Renny Knoops Posterholt.
 
Beegden  29 juli
B
1 John Idili Echt; 2 Theo Peeters Beesel; 3 Frans ter Linde Roermond; 4 Willy Leurs Doetinchem; 5 Paul Moris Stramproy; 6 Peter Janssen Tegelen; 7 Frits  Verstappen Neerkant; 8 Erik van de Beucken Beringe; 9 Hein van Bakel Deurne; 10 Paul Willems Beegden.
 
Weert  Fatima  5 augustus
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Hans Jansen Susteren; 3 Freddy de Feyter Deurne B.; 4 Antonio Ramaekers Weert; 5 Pierre Hawinkels Montfort; 6 Johan Goofers Blerick; 7 Jos Ramaekers Weert; 8 Toon Leijsten Deurne; 9 Angelo Hees Echt; 10 P.Gerrits Geldrop.
 
Baarlo  5 augustus
B
1 Theo Peeters Beesel; 2 Frans ter Linde Roermond; 3 Erik van de Beucken Beringe; 4 Frits Verstappen Neerkant; 5 John Idili Echt; 6 Jac Kurvers Maasbracht; 7 Peter Fincken Maasbracht; 8 Peter Meerburg Stein; 9 Jo van Lierop Deurne; 10 Willy Leurs Doetinchem.
 
Maasbracht  12 augustus
A
1 Freddy de Feyter Deurne België; 2 Peter Winnen Ysselsteym; 3 Antonio Ramaekers Weert; 4 Pierre Hawinkels Montfort; 5 Toon Leijsten Deurne.
 
Ospel  12 augustus
B
1 Theo Peeters Beesel; 2 Frits Verstappen Neerkant; 3 John Idili Echt; 4 Frans ter Linde Roermond 5 Willy Leurs Doetinchem; 6 Erik van de Beucken Beringe; 7 Bert Heynen Venlo; 8 Jac Kurvers Maasbracht; 9 J. van Leeuwen; 10 Hein van Bakel Deurne.
 
Horst  19 augustus
A
1 Freddy de Feyter België; 2 Pierre Hawinkels Montfort; 3 Antonio Ramaekers Weert.
B
1 Theo Peeters Beesel; 2 John Idili Echt; 3 P. van der Linden Roermond.
 
Roggel  26 augustus
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Freddy de Feyter Deurne B.; 3 Antonio Ramaekers Weert; 4 Hans Jansen Susteren; 5 Johan Goofers Blerick; 6 Pierre Hawinkels Montfort; 7 Toon Leijsten Deurne; 8 Jos Ramaekers Weert; 9 R.Schülz Viersen Dld.; 10 Ton Claessen Ysselsteyn.
B
1 John Idili Echt; 2 Theo Peeters Beesel; 3 Frans ter Linde Roermond; 4 Frits Verstappen Neerkant; 5 Willy Leurs Doetinchem; 6 Erik van de Beucken Beringe; 7 Jac Kurvers Maasbracht; 8 R.Veenhuis Aalsmeer; 9 Peter Janssen Tegelen; 10 Peter Fincken Maasbracht.
 
Posterholt  1 september
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Freddy de Feyter Deurne B.; 4 Johan Goofers Blerick; 5 Angelo Hees Echt; 6 Toon Leijsten Deurne; 7 Peter Gerrits Geldrop; 8 Renny Knoops Posterholt; 9 Ton Claessen Ysselsteyn; 10 Arno Schoester Venlo. 
B
1 Theo Peeters Beesel; 2 Willy Leurs Doetinchem; 3 Frans ter Linde Roermond.
 
Kessel Eik  2 september
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Toon Leijsten Deurne; 4 Bert Hölzken Weert; 5 Jos Ramaekers Weert; 6 Hans Janssen Susteren; 7 Arno Schoester Venlo; 8 Johan Goofers Blerick; 9 Pierre Hawinkels Montfort; 10  Frank van Bakel Deurne.
B
1 Theo Peeters Beesel; 2 Willy Leurs Doetinchem; 3 Frans ter Linde Roermond; 4 Erik van de Beucken Beringe; 5 Frits Verstappen Neerkant; 6 Hein van Bakel Deurne; 7 John Idili Echt; 8 Peter Janssen Tegelen; 9 Martin Teunissen Ysselsteyn;  10 Peter Meerburg Stein. 
 
Laren  5 september
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Angelo Hees Echt; 4 Hans Jansen Susteren; 5 Toon Leijsten Deurne; 6 Pierre Hawinkels Montfort; 7 Ton Claessen Ysselsteyn; 8 Jo Montforts Susteren; 9  Johan Goofers Blerick; 10 Peter Gerrits Geldrop.
B
1 Theo Peeters Beesel; 2 John Idili Echt; 3 Willy Leurs Doetinchem; 4 Frans ter Linde Roermond; 5 Twan Verstappen Neerkant; 6 Martin Teunissen Ysselsteyn; 7 Peter Fincken Maasbracht; 8 P.Petit Neerkant; 9 Jo van Lierop Deurne; 10 Erik van de Beucken  Beringe.
 
Sint Odiliënberg  8 september
A
1 Johan Goofers Blerick; 2 Angelo Hees Echt; 3 Antonio Ramaekers Weert; 4 Pierre Hawinkels Montfort; 5 Peter Winnen Ysselsteyn; 6 Bert Hölzken Weert; 7 Renny Knoops Posterholt; 8 Toon Leijsten Deurne; 9 Frank van Bakel Deurne; 10 Theo Peeters Beesel.
 
Belfeld  9 september
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Bert Hölzken Weert; 3 Antonio Ramaekers Weert; 4 Jos Ramaekers Weert; 5 Toon Leijsten Deurne; 6 Hans Jansen Susteren; 7 Johan Goofers Blerick; 8 Theo Peeters Beesel; 9 Angelo Hees Echt; 10 Pierre Hawinkels Montfort.

B

1 Willy Leurs Doetinchem; 2 John Idili Echt; 3 Erik van de Beucken Beringe; 4 Frans ter Linde Roermond; 5 Peter Meerburg Stein; 6 Paul Moris Stramproy; 7 Martin Teunissen Ysselsteyn; 8 Jo van Lierop Deurne; 9 Peter Fincken Maasbracht; 10 Willy de Wit Deurne.

 
Slek Echt  15 september
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Antonio Ramaekers Weert;l 3 Theo Peeters Beesel; 4 Peter Gerrits Geldrop; 5 Jos Ramaekers Weert; 6 Toon Leijsten Deurne; 7 Pierre Hawinkels Montfort; 8 Hans Janssen Susteren; 9 Angelo Hees Echt; 10 Cor Lambregts Roermond.
B
1 Willy Leurs Doetinchem; 2 John Idili Echt; 3 Frans ter Linde Roermond; 4 Frans Verstappen Neerkant; 5 Hein van Bakel Deurne; 6 Peter Meerburg Stein; 7 Peter Janssen Tegelen; 8 Martin Teunissen Ysselsteyn; 9 Erik van de Beucken Beringe;  10 Gerrit  van de Werf Helenaveen.
 
Heel  16 september
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Pierre Hawinkels Montfort; 4 Hans Jansen Susteren; 5 Theo Peeters Beesel; 6 Johan Goofers Blerick; 7 Toon Leijsten Deurne; 8 Peter Gerrits Geldrop; 9 Frank van Bakel Deurne; 10 Ton Claessen Ysselsteyn.
B
1 John Idili Echt; 2 Willy Leurs Doetinchem; 3 Frans Verstappen Neerkant; 4 Frans ter Linde Roermond; 5 Peter Meerburg Stein; 6 Martin Teunissen Ysselsteyn; 7 Hein van Bakel Deurne; 8 Paul Moris Stramproy; 9 Gerrit van de Werf Helenaveen; 10 Jac Kurvers Maasbracht.

      John Idili en Peter winnen met de bloemen in Heel

 
Dieteren  23 september
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Hans Jansen Susteren; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Angelo Hees Echt; 6 Freddy de Feyter Deurne B.; 7 Johan Goofers Blerick; 8 Peter Gerrits Geldrop; 9 Theo Peeters Beesel; 10 Renny Knoops Posterholt.
B
1 Frans ter Linde Roermond; 2 John Idili Echt; 3 Willy Leurs Doetinchem; 4 Frans Verstappen Neerkant; 5 Peter Meerburg Stein; 6 Paul Moris Stramproy; 7 Erik van de Beucken Helden; 8 Martin Teunissen Ysselsteyn; 9 Hein van Bakel Deurne; 10 Peter Fincken Maasbracht.
 
Ohe en Laak  30 september
A
1 Theo Peeters Beesel; 2 Peter Winnen Ysselsteyn; 3 Freddy de Feyter Deurne B.; 4 Peter Gerrits Geldrop; 5 Antonio Ramaekers Weert; 6 Hans Jansen Susteren; 7 Angelo Hees Echt; 8 Renny Knoops Posterholt; 9 Jos Ramaekers Weert; 10 Pierre Hawinkels Montfort.
 
Baexem  30 september
B
1 Erik van de Beucken Beringe; 2 John Idili Echt; 3 Paul Moris Stramproy; 4 Peter Meerburg Stein; 5 Frans Verstappen Neerkant; 6 Frans ter Linde Roermond; 7 Peter Janssen Tegelen; 8 Willy Leurs Doetinchem; 9 Hein van Bakel Deurne; 10 Martin Teunissen Ysselsteyn.
 
Weert  IJzeren man  7 oktober
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Jos Ramaekers Weert; 3 Theo Peeters Beesel; 4 Antonio Ramaekers Weert; 5 Freddy de Feyter Deurne B.; 6 Angelo Hees Echt; 7 Pierre Hawinkels Montfort; 8 Renny Knoops Posterholt; 9 Bert Hölzken Weert; 10 Ton Claessen Ysselsteyn.
B
1 Erik van de Beucken Beringe; 2 John Idili Echt; 3 Frans ter Linde Roermond; 4 Martin Teunissen Ysselsteyn; 5 Peter Meerburg Stein; 6 Peter Janssen Tegelen; 7 Peter Fincken Maasbracht; 8 Willy Leurs Doetinchem; 9 Frans Verstappen Neerkant; 10 Paul Moris Stramproy.