Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1972


Nederweert   19 maart
A
1 Jan Bierstekers Venlo; 2 Danny Lievens Liedekerke B.; 3 Bert van Engelen Maasbracht; 4 Peter Mulders Venlo; 5 Huub van de Werf Helenaveen; 6 Peter Heuts Herkenbosch; 7 L.Engelen Herentals B.; 8 Huub Vinken Tegelen; 9 Hennie van Bommel Liessel; 10 Peter Winnen Ysselsteyn.
B
1 Antonio  Ramaekers Weert; 2 Uwe Bolten M.Gladbach Dld.; 3 Renny Knoops Posterholt; 4 Frans Terlinde Roermond; 5 Twan Verstappen Neerkant; 6 John van Lee Baarlo; 7 Peter Beurskens Haelen; 8 Jo Montforts Susteren; 9 John Idili Echt; 10 Paul Moris Stramproy.
 
Tegelen  2 april
A
1 Bert van Engelen Maasbracht; 2 Jan Bierstekers Venlo; 3 Peter Evers Maasbracht; 4 Hans Jansen Susteren; 5 Huub Vinken Tegelen; 6 Peter Heuts Herkenbosch; 7 Danny Lievens Liedekerke B.; 8 Peter Winnen Ysselsteyn; 9 Peter Mulders Venlo; 10 Hennie van Bommel Liessel.
B
1 Uwe Bolten M.Gladbach Dld.; 2 Antonio  Ramaekers Weert; 3 Renny Knoops Posterholt; 4 John van Lee Baarlo; 5 Patrick Grootvriendt Derderleeuw B.; 6 Paul Moris Stramproy; 7 John Idili Echt; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 H.Schultz Susteren; 10 Willy Derks Venlo. 
 
Haelen  3 april
A
1 Bert van Engelen Maasbracht; 2 Jan Bierstekers Venlo; 3 Danny Lievens Liedekerke B.; 4 Huub Vinken Tegelen; 5 Peter Heuts Herkenbosch; 6 Peter Mulders Venlo; 7 Peter Winnen Ysselsteyn; 8 Peter  Gerrits  Geldrop; 9 Hennie van Bommel Liessel; 10 Peter Evers Maasbracht.

Bert van Engelen verslaat Jan Bierstekers en Danny Lievens in Haelen

B
1 Antonio  Ramaekers Weert; 2 Renny Knoops Posterholt; 3 Frans Verstappen Neerkant; 4 Peter Beurskens Haelen; 5 John van Lee Baarlo; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Paul Moris Stramproy; 8 John Idili Echt; 9 Frans Terlinde Roermond; 10 Bert Hölzken Weert.
 
Heythuysen  9 april
A
1 Danny Lievens Liedekerke B.; 2 Jan Bierstekers Venlo; 3 Huub Vinken Tegelen; 4 Bert van Engelen Maasbracht; 5 Toon Leijsten Deurne; 6 Peter Mulders Venlo; 7 Peter Heuts Herkenbosch; 8 Hennie van Bommel Liessel; 9 Hans Jansen Susteren; 10 Paul Driessen Elsloo.
B
1 Antonio  Ramaekers Weert; 2 Renny Knoops Posterholt; 3 Twan Verstappen Neerkant; 4 John Idili Echt; 5 Bert Hölzken Weert; 6 John van Lee Baarlo; 7 Willy Leurs Doetinchem; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Peter Beurskens Haelen; 10 Jo Montforts Susteren.
 
Boekel  23 april
A
1 Toon Leijsten Deurne; 2 Jan Bierstekers Venlo; 3 Danny Lievens Liedekerke B.; 4 Peter Heuts Herkenbosch; 5 Bert van Engelen Maasbracht.; 7 Huub Vinken Tegelen; 8 Peter Mulders Venlo; 10 Hennie van Bommel Liessel. 
 
Echt  23 april
B
1 Antonio Ramaekers Weert; 2 Renny Knoops Posterholt; 3 John van Lee Baarlo; 4 John Idili Echt; 5 Twan  Verstappen Neerkant.
 
Den Bosch 26 april
A
1 Jan Bierstekers Venlo; 2 Bert van Engelen Maasbracht; 3 Ed van Schaik Helmond; 4 Hennie van Bommel Liessel; 5 Huub van de Werf Helenaveen; 6 Peter Heuts Herkenbosch; 7 L.Engelen Herentals B.; 8 Peter Mulders Venlo; 9 Toon Leijsten Deurne; 10 Danny Lievens Liedekerke B.
B
1 Antonio  Ramaekers Weert; 2 Uwe Bolten M.Gladbach Dld.; 3 Renny Knoops Posterholt; 4 Willy Derks Venlo; 5 John van Lee Baarlo; 6 Twan Verstappen Neerkant; 7 Jo Montforts Susteren; 8 Paul Moris Stramproy; 9 Arno Schoester Venlo; 10 Frans Terlinde Roermond.
 
Merum  30 april
A
1 Danny Lievens Liedekerke B.; 2 Jan Bierstekers Venlo; 3 Peter Evers Maasbracht; 4 Bert van Engelen Maasbracht; 5 P.Noldus Venlo; 6 Huub Vinken Tegelen; 7 Huub van de Werf Helenaveen; 8 Peter Heuts Herkenbosch; 9 L.Engelen Herentals B.; 10 Paul Driessen Elsloo.
B
1 Renny Knoops Posterholt; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Paul Moris Stramproy; 4 Peter Beurskens Haelen; 5 Frans Terlinde Roermond; 6 Arno Schoester Venlo; 7 John van Lee Baarlo; 8 Twan Verstappen Neerkant; 9 Ton Claessen Ysselsteyn; 10 Willy Leurs Doetinchem.
 
Geleen    29 april   Tour de Limburger
B : 13 jr.
1 Sitse Verkissen Geleen; 2 Peter Beckers Geleen; 3 Willy Derks Venlo;  4 Matthy Gerrits Sittard; 5 H.Tummers Geleen; 6 Arno Schoester Venlo; 7 J. van de Veen Geleen; 8 J.Swelsen Beek.
C : 12 jr.
1 Rudy Motké Beek; 2 Peter Janssen Tegelen; 3 J.Nimand Sittard; 4 J.Boumans Sittard; 5 H.Stevens Stein; 6 L.Verlinden Hulsberg; 7 J.Claassen Stein.
 
Geleen   1 mei  Tour de Limburger
B-C :  12 -13 jr
1 Rudy Motké Beek; 2 John Idili Echt; 3 Willy Derks Venlo; 4 J.Stevens Stein; 5 Arno Schoester Venlo; 6 Peter Janssen Tegelen; 7 Willy Bouman Sittard; 8 J.Swelsen Beek; 9 H.Creemers Maasbracht; 10 Frank Laugs Venlo.
 
Montfort  7 mei  
A
1 Bert van Engelen Maasbracht; 2 Hans Jansen Susteren; 3 Danny Lievens Liedekerke B.; 4 Huub Vinken Tegelen; 5 Huub van de Werf Helenaveen; 6 Ed van Schaik Helmond; 7 J.Carré Vivignes B.; 8 Hugo  van Malder Laken B..; 9 Paul Driessen Elsloo; 10 Toon Leijsten Deurne.
B
1 Renny Knoops Posterholt; 2 Antonio  Ramaekers Weert; 3 John van Lee Baarlo; 4 Twan Verstappen Neerkant; 5 John Idili Echt; 6 Jo Montforts Susteren; 7 Paul Moris Stramproy; 8 Peter Janssen Tegelen; 9 Willy Derks Venlo; 10 Willy Leurs Doetinchem.
 
Herkenbosch  11 mei
A
1 Hennie van Bommel Liessel; 2 Jan Bierstekers Venlo; 3 Danny Lievens Liedekerke B.
 
Swalmen  11 mei
B
1 Renny  Knoops Posterholt; 2 Antonio  Ramaekers Weert; 3 John Idili Echt; 4 Peter Beurskens Haelen; 5 Willy Leurs Doetinchem; 6 Jo Montforts Susteren; 7 Arno Schoester Venlo; 8 Ton Claessen Ysselsteyn; 9 Bert Hölzken Weert; 10 Frank van Bakel Deurne.
 
Broekhuizenvorst  14 mei
A
1 Jan Bierstekers Venlo; 2 Danny Lievens Liedekerke B.; 3 Peter Heuts Herkenbosch; 4 Ed van Schaik Helmond; 5 Huub Vinken Tegelen.
B
1 Renny Knoops Posterholt; 2 Antonio  Ramaekers Weert; 3 Huub van de Werf Helenaveen; 4 Frans Terlinde Roermond; 5 Paul Moris Stramproy.
 
Sint Joost  23 mei
A
1 Jan Bierstekers Venlo;  2 Peter Evers Maasbracht; 3 Gerrie Jansen Blerick; 4 Peter Heuts Herkenbosch; 5 Hennie van Bommel Liessel; 6 Toon Leijsten Deurne; 7 Huub van de Werf Helenaveen; 8 Huub Vinken Tegelen; 9 Hans Jansen Susteren; 10 Peter Mulders Venlo.
B
1 Renny  Knoops Posterholt; 2 Antonio  Ramaekers Weert; 3 John van Lee Baarlo; 4 Jo Montforts Susteren; 5 John Idili Echt; 6 Twan Verstappen Neerkant; 7 Peter Beurskens Haelen; 8 Willy Leurs Doetinchem; 9 Ton Claessen Ysselsteyn; 10 Paul Moris Stramproy.
 
Ospel  28 mei
A
1 Jan Bierstekers Venlo; 2 Danny Lievens Liedekerke B.; 3 Huub Vinken Tegelen; 4 Peter Evers Maasbracht; 5 Hennie van Bommel Liessel; 6 Peter Mulders Venlo; 7 Toon Leijsten Deurne; 8 Peter Heuts Herkenbosch; 9 Hans Jansen Susteren; 10 Peter Winnen Ysselsteyn.
B
1 Antonio  Ramaekers Weert; 2 Renny Knoops Posterholt; 3 John van Lee Baarlo; 4 Jo Montforts Susteren; 5 John Idili Echt; 6 Ton Claessens Ysselsteyn; 7 Frans Terlinde Roermond; 8 Willy Leurs Doetinchem; 9 Paul Moris Stramproy; 10 Peter Beurskens Haelen

 Antonio Ramaekers in het midden naast hem ( R. ) Rennie  Knoops-Peter Winnen- Peter          Evers. Links rijdt Hans Jansen en Toon Leijsten












 
Deurne  3 juni
A
1 Danny Lievens Liedekerke B.; 2 Peter Mulders Venlo; 3 Peter Evers Maasbracht; 4 Huub Vinken Tegelen; 5 Jan Bierstekers Venlo.
B
1 Antonio  Ramaekers Weert; 
 
Heel  4 juni
A
1 Jan Bierstekers Venlo; 2 Danny Lievens Liedekerke B.; 3 Peter Heuts Herkenbosch; 4 Peter Mulders Venlo; 5 Huub Vinken Tegelen; 6 Paul Driessen Elsloo; 7 Hennie van Bommel Liessel; 8 Toon Leijsten Deurne; 9 Peter Winnen Yselsteyn; 10 Huub van de Werf Helenaveen.
B
1 Renny Knoops Posterholt; 2 Jo Montforts Susteren; 3 John Idili Echt; 4 John van Lee Baarlo; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Bert Hölzken Weert; 7 Willy Leurs Doetinchem; 8 Peter Beurskens Haelen; 9 Arno Schoester Venlo; 10 Paul Moris Stramproy.
 
Tegelen  11 juni  NWB kampioenschappen
A
1 Huub van de Werf Helenaveen; 2 Jan Bierstekers Venlo; 3 Danny Lievens Liedekerke B.; 4 Peter Heuts Herkenbosch; 5 Peter Mulders Venlo; 6 Huub Vinken Tegelen; 7 Paul Driessen Elsloo; 8 Peter Evers Maasbracht; 9 Hans Jansen Susteren; 10 Hennie van Bommel Liessel.

                           Huub van  de  Werf :  kampioen  1972

B
1 Antonio  Ramaekers Weert; 2 Renny Knoops Posterholt; 3 John Idili Echt; 4 Bert Hölzken Weert; 5 Frans Terlinde Roermond; 6 Jo Montforts Susteren; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 John van Lee Baarlo; 9 Ton Claessen Ysselsteyn; 10 Willy Leurs Doetinchem.











 
Blerick  17 juni
A
1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Ed van Schaik Helmond; 3 Paul Driessen Elsloo; 4 Danny Lievens Liedekerke B.; 5 Huub van de Werf Helenaveen;  6 Jan Bierstekers Venlo; 7 Hennie van Bommel Liessel; 8 Johan Goofers Blerick; 9 Toon Leijsten Deurne; 10 Huub Vinken Tegelen.












Zijn allereerste overwinning behaalde Peter   Winnen op 17 juni 1972 in Blerick

B
1 Antonio  Ramaekers Weert; 2 Renny Knoops Posterholt; 3 John Idili Echt; 4 John van Lee Baarlo; 5 Ton Claessens Ysselsteyn; 6 Paul Moris Stramproy; 7 Frans Terlinde Roermond; 8 Arno Schoester Venlo; 9 H.Schülz Viersen Dld.; 10 Huub Doensen Nederweert.
 
Vlodrop  18 juni
A
1 Danny Lievens Liedekerke B.; 2 Toon Leijsten Deurne; 3 Hans Jansen Susteren; 4 Huub van de Werf Helenaveen; 5 Ed van Schaik Helmond; 6 Peter Mulders Venlo; 7 Peter Evers Maasbracht; 8 Pierre Hawinkels Montfort; 9 Hennie van Bommel Liessel; 10 Johan Goofers Blerick.
B
1 Renny Knoops Posterholt; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 John van Lee Baarlo; 4 Twan Verstappen Neerkant; 5 Jo Montforts Susteren; 6 Ton Claessens Ysselsteyn; 7 John Idili Echt; 8 Bert Hölzken Weert; 9 Frans Terlinde Roermond; 10 Frank van Bakel Deurne.
 
Deurne  Zeilberg  25 juni
A
1 Danny Lievens Liedekerke B.; 2 Ed van Schaik Helmond; 3 Jan Bierstekers Venlo; 4 Hennie van Bommel Liessel; 5 Peter Evers Maasbracht; 6 Peter Heuts Herkenbosch; 7 Peter Mulders Venlo; 8 Toon Leijsten Deurne; 9 Hans Jansen Susteren; 10 Huub van de Werf Helenaveen.









Danny Lievens oppermachtig in Zeilberg Deurne


Maasbracht  25 juni
B
1 Antonio  Ramaekers Weert; 2 Paul Moris Stramproy; 3 Twan Verstappen Neerkant; 4 John Idili Echt; 5 Jo Montforts Susteren; 6 John van Lee Baarlo; 7 Frans Terlinde Roermond; 8 Bert Hölzken Weert; 9 Ton Claessen Ysselsteyn; 10 Peter Beurskens Haelen.
 
Hegelsom  2 juni
A
1 Peter Evers Maasbracht; 2 Hans Jansen Susteren; 3 Danny Lievens Liedekerke B.; 4 Jan Bierstekers Venlo; 5 Peter Mulders Venlo; 6 Ed van Schaik Helmond; 7 Huub van de Werf Helenaveen; 8 Hennie van Bommel Liessel; 9 Paul Driessen Elsloo; 10 Toon Leijsten Deurne.
B
1 Antonio Ramaekers Weert; 2 Renny Knoops Posterholt; 3 Jo Montforts Susteren; 4 Ton Claessens Ysselsteyn; 5 John van Lee Baarlo.
 
Neerkant  8 juli
A
1 Jan Bierstekers Venlo; 2 Huub van de Werf Helenaveen; 3 Danny Lievens Liedekerke B.; 4 Hennie van Bommel Liessel; 5 Gerrie Janssen Blerick; 6 Peter Mulders Venlo; 7 Ed. van Schaik Helmond; 8 Peter Evers Maasbracht; 9 Johan Goofers Blerick; 10 Paul Driessen Elsloo.
B
1 Antonio  Ramaekers Weert; 2 Renny Knoops Posterholt; 3 Paul Moris Stramproy; 4 Jo Montforts Susteren; 5 Willy Leurs Doetinchem; 6 John van Lee Baarlo; 7 Bert Hölzken Weert; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Paul Willems Beegden; 10 Twan Verstappen Neerkant.
 
Belfeld  9 juli
A
1 Hennie van Bommel Liessel; 2 Ed van Schaik Helmond; 3 Huub Vinken Tegelen; 4 Paul Driessen Elsloo; 5 Hans Jansen Susteren; 6 Gerrie Janssen Blerick; 7 Peter Evers Maasbracht; 8 Pierre Hawinkels Montfort; 9 Huub van de Werf Helenaveen; 10 Peter Winnen Ysselsteyn.
B
1 Renny Knoops Posterholt; 2 John van Lee Baarlo; 3 Antonio  Ramaekers Weert; 4 Jo Montforts Susteren; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Paul Willems Beegden; 7 Ton Claessen Ysselsteyn; 8 Paul Moris  Stramproy; 9 Arno Schoester Venlo; 10 Bert Hölzken Weert.
 
Heusden  Asten  16 juli
A
1 Hans Jansen Susteren; 2 Jan Bierstekers Venlo; 3 Peter Evers Maasbracht; 4 Hennie van Bommel Liessel; 5 Huub van de Werf Helenaveen; 6 Ed van Schaik Helmond; 7 Peter Heuts Herkenbosch; 8 Toon Leijsten Deurne; 9 Hugo  van Malden Laken B.; 10 Pierre Hawinkels Montfort.
B
1 Antonio  Ramaekers Weert; 2 Renny Knoops Posterholt; 3 Jo Montforts Susteren; 4 John van Lee Baarlo; 5 John Idili Echt; 6 Peter Beurskens Haelen; 7 Bert Hölzken Weert; 8 Frans Terlinde Roermond; 9 Arno Schoester Venlo; 10 Willy Leurs Doetinchem.
 
Dieteren  23 juli  Provinciale  kampioenschappen
A
1 Peter Evers Maasbracht; 2 Jan Bierstekers Venlo; 3 Hans Jansen Susteren; 4 Hennie van Bommel Liessel; 5 Peter Heuts Herkenbosch; 6 Pierre Hawinkels Montfort; 7 Toon Leijsten Deurne; 8 Gerrie Janssen Blerick; 9 Huub van de Werf Helenaveen; 10 E.Vrijsen Maarheeze.

Kampioen Limburg
1 Peter Evers Maasbracht; 2 Jan Bierstekers Venlo; 3 Hans Jansen Susteren.
Kampioen Noord Brabant
1 Hennie van Bommel Liessel; 2 Toon Leijsten Deurne; 3 E.Vrijsen Maarheeze.

B
1 Antonio  Ramaekers Weert; 2 Jo Montforts Susteren; 3 Renny Knoops Posterholt; 4 John Idili Echt; 5 John van Lee Baarlo; 6 Frans Terlinde Roermond; 7 Twan Verstappen Neerkant; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Willy Leurs Doetinchem; 10 Paul Willems Beegden.

Kampioen Limburg
1 Antonio  Ramaekers Weert; 2 Jo Montforts Susteren; 3 Renny Knoops Posterholt.
Kampioen Noord Brabant
1 Twan Verstappen Neerkant; 2 Frank van Bakel Deurne; 
 
Beegden  30 juli
A
1 Peter Evers Maasbracht; 2 Ed van Schaik Helmond; 3 Huub van de Werf Helenaveen; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Jan Bierstekers Venlo; 6 Pierre Hawinkels Montfort; 7 Paul Driessen Elsloo; 8 Peter Heuts Herkenbosch; 9 Peter Winnen Ysselsteyn; 10 Hennie van Bommel Liessel.
B
1 Renny Knoops Posterholt; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 John Idili Echt; 4 Bert Hölzken Weert; 5 Paul Moris Stramproy; 6 Twan Verstappen Neerkant; 7 Jo Montforts Susteren; 8 John van Lee Baarlo; 9 Frank van Bakel Deurne; 10 Frans Terlinde Roermond.
 
Weert  Fatima   6 augustus
A
1 Hans Jansen Susteren; 2 Peter Heuts Herkenbosch; 3 Hennie van Bommel Liessel; 4 Paul Driessen Elsloo; 5 Jan Bierstekers Venlo.
B
1 Antonio  Ramaekers Weert; 2 Renny Knoops Posterholt; 3 John van Lee Baarlo; 4 Frans Terlinde Roermond; 5 Paul Moris Stramproy; 6 Jo Montforts Susteren; 7 Twan Verstappen Neerkant; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Bert Hölzken Weert; 10 Willy Leurs Doetinchem.
 
Stevensweert   7 augustus
A
1 Hans Jansen Susteren; 2 Peter Heuts Herkenbosch; 3 Hennie van Bommel Liessel; 4 Paul Driessen Elsloo; 5 Jan Bierstekers Venlo; 6 Peter Evers Maasbracht; 7 Pierre Hawinkels Montfort; 8 Ed van Schaik Helmond; 9 Toon Leijsten Deurne; 10 Peter Winnen Ysselsteyn.
 
Melick  13 augustus
A
1 Jan Bierstekers Venlo; 2 Peter Evers Maasbracht; 3 Peter Heuts Herkenbosch; 4 Paul Driessen Elsloo; 5 Gerrie Verlinden België; 6 Toon Leijsten Deurne; 7 Johan Goofers Blerick; 8 Pierre Hawinkels Montfort; 9 Ed van Schaik Helmond; 10 Peter Winnen Ysselsteyn.
B
1 Renny Knoops Posterholt; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Bert Hölzken Weert; 4 John Idili Echt; 5 Paul Willems Beegden; 6 John van Lee Baarlo; 7 Peter Gerrits Geldrop; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Twan Verstappen Neerkant; 10 Jo Montforts Susteren.
 
Horn  20 augustus
A
1 Hans Jansen Susteren; 2 Huub van de Werf Helenaveen; 3 Peter Evers Maasbracht; 4 Paul Driessen Elsoo; 5 Ed van Schaik Helmond; 6 Peter Heuts Herkenbosch; 7 Pierre Hawinkels Montfort; 8 Jan Bierstekers Venlo; 9 Johan Goofers Blerick; 10 Toon Leijsten Deurne.
B
1 Antonio  Ramaekers Weert; 2 Bert Hölzken Weert; 3 Renny Knoops mPosterholt; 4 Jo Montforts Susteren; 5 John Idili Echt; 6 Twan Verstappen Neerkant; 7 Peter Gerrits Geldrop; 8 Willy Leurs Doetinchem; 9 Frank van Bakel Deurne; 10 Paul Moris Stramproy.
 
Baarlo  27 augustus
A
1 Huub van de Werf Helenaveen; 2 Jan Bierstekers Venlo; 3 Peter Heuts Herkenbosch; 4 Hans Jansen Susteren; 5 Peter Evers Maasbracht; 6 Toon Leijsten Deurne; 7 Ed van Schaik Helmond; 8 Johan Goofers Blerick; 9 Pierre Hawinkels Montfort; 10 Paul Driessen Elsloo.
B
1 Jo Montforts Susteren; 2 Renny Knoops Posterholt; 3 Twan Verstappen Neerkant; 4 John van Lee Baarlo; 5 H.Cremers Maasbracht; 6 Huub Doensen Nederweert; 7 John Idili Echt; 8 Paul Willems Beegden; 9 Ton Claessen Ysselsteyn; 10 Frank van Bakel Deurne.
 
Posterholt  2 september
A
1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Peter Winnen Ysselsteyn; 3 Jan Bierstekers Venlo; 4 Johan Goofers Blerick; 5 Toon Leijsten Deurne; 6 Paul Driessen Elsloo; 7 Huub van de Werf Helenaveen; 8 Gerrie Janssen Blerick; 9 Ed van Schaik Helmond; 10 PierreHawinkels Montfort.
B
1 Renny Knoops Posterholt; 2 Jo Montforts Susteren; 3 Bert Hölzken Weert; 4 Peter  Gerrits Geldrop; 5 John van Lee Baarlo; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Twan Verstappen Neerkant; 8 Huub Cremers Maasbracht; 9 Peter Beurskens Haelen; 10 Jo  van Lierop Deurne.
 
Roggel  3 september
A
1 Huub van de Werf Helenaveen; 2 Peter Heuts Herkenbosch; 3 Ed van Schaik Helmond; 4 Peter Evers Maasbracht; 5 Paul Driessen Elsloo; 6 Hans Jansen Susteren; 7 Toon Leijsten Deurne; 8 Hugo van Malder Laken B.; 9 Pierre Hawinkels Montfort; 10 Johan  Goofers Blerick.
B
1 Antonio Ramaekers Weert; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Arno Schoester Venlo; 4 Renny Knoops Posterholt; 5 Twan Verstappen Neerkant; 6 John van Lee Baarlo; 7 Peter Gerrits Geldrop; 8 Bert Hölzken Weert; 9 Sander Smits Deurne; 10 Peter Beurskens Haelen.
 
Berg aan de Maas  10 september
A
1 Huub van de Werf Helenaveen; 2 Peter Heuts Herkenbosch; 3 Paul Driessen Elsloo; 4 Peter Evers Maasbracht; 5 Toon Leijsten Deurne; 6 Gerrie Janssen Blerick; 7 Johan Goofers Blerick; 8 Hugo van Malder Laken B.; 9 Ed van Schaik Helmond; 10 Peter Winnen Ysselsteyn.
B
1 Renny Knoops Posterholt; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Peter Gerrits Geldrop; 4 John van Lee Baarlo; 5 Bert Hölzken Weert; 6 Jan van Asten Valkenswaard; 7 Jo Montforts Susteren; 8 John Idili Echt; 9 Willy Leurs Doetinchem; 10 Huub Cremers Maasbracht.
 
Sevenum  17 september
A
1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Peter Evers Maasbracht; 3 Hans Jansen Susteren; 4 Peter Winnen Ysselsteyn;  5 Toon Leijsten Deurne; 6 Peter Hawinkels Montfort; 7 Paul Driessen Elsloo; 8 Huub van de Werf Helenaveen; 9 Johan Goofers Blerick; 10 Ed van Schaik Helmond.
B
1 Antonio  Ramaekers Weert; 2 Peter Gerrits Geldrop; 3 Renny Knoops Posterholt; 4 Huub Doensen Nederweert; 5 Jo Montforts Susteren; 6 Twan Verstappen Neerkant; 7 Hennie Nijkamp Doetinchem; 8 Paul Moris Stramproy; 9 Frank van Bakel Deurne; 10 Jan van Asten Valkenswaard. 
 
Sint Joost  23 september
A
1 Toon Leijsten Deurne; 2 Cor Lambrechts Roermond; 3 Peter Winnen Ysselsteyn; 4 Huub van de Werf Helenaveen; 5 Peter Heuts Herkenbosch.
B
1 Antonio Ramaekers Weert; 2 Renny Knoops Posterholt; 3 Bert Hölzken Weert; 4 Willy Leurs Doetinchem; 5 John van Lee Baarlo.
 
Baexem  24 september
A
1 Huub van de Werf Helenaveen; 2 Hans Jansen Susteren; 3 Toon Leijsten Deurne; 4 Peter Heuts Herkenbosch; 5 Ed van Schaik Helmond; 6 Peter Evers Maasbracht; 7 Johan Goofers Blerick; 8 Cor Lambregts Roermond; 9 Gerrie Janssen Blerick; 10 Renny Knoops Posterholt.
B
1 Antonio  Ramaekers Weert; 2 J.Gerrits Geldrop; 3 Willy Leurs Doetinchem; 4 John van Lee Baarlo; 5 Twan Verstappen Neerkant; 6 Ton Claessens Ysselsteyn; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 Frans Terlinde Roermond; 9 John Idili Echt; 10 G.van de Werf Helenaveen.
 
Thorn  30 september
A
1 Huub van de Werf Helenaveen; 2 Ed van Schaik Helmond; 3 Toon Leijsten Deurne; 4 Peter Evers Maasbracht; 5 Johan Goofers Blerick; 6 Peter Winnen Ysselsteyn; 7 Renny Knoops Posterholt; 8 Pierre Hawinkels Montfort; 9 Cor Lambregts Roermond; 10 Gerrie Janssen Blerick.
B
1 Antonio Ramaekers Weert; 2 P.Gerrits Geldrop; 3 Willy Leurs Doetinchem; 4 Bert Hölzken Weert; 5 Frank van Bakel Deurne.