Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1971


Nederweert  28 maart
A
1 Jan van Ophoven Montfort; 2 Bert van Engelen Maasbracht; 3 Wil Heiligers Blerick; 4 Twan Verstappen Neerkant; 5 Frans Hamers Udenhout.

     Jan van Ophoven krijgt de bloemen in Nederweert van Frans Kessels, moeder van Ophoven   mag trots zijn

B
1 Peter Evers Maasbracht; 2 Huub Vinken Tegelen; 3 Toon Leijsten Deurne; 4 Jos Bellemakers Neerkant; 5 Paul Driessen Elsloo.


Neerkant  4 april
A
1 Jan van Ophoven Maasbracht; 2 Peter Thijssen Neerkant; 3 Twan Verstappen Neerkant.
B
1 Peter Evers Maasbracht; 2 Paul Driessen Elsloo; 3 Jos Bellemakers Neerkant.
 
Tegelen  11 april
A
1 Peter Thijssen Neerkant; 2 Frans Hamers Udenhout; 3 Peter Luyten Herkenbosch; 4 Peter Heuts Herkenbosch; 5 Jan van Ophoven Montfort; 6 Bert van Engelen Maasbracht; 7 Ed van Schaik Helmond; 8 Uwe Bürbach Krefeld D.; 9 Henny van Bommel Liessel; 10 Twan Verstappen Neerkant.
B
1 Ger van de Beucken Helden; 2 Danny Lievens Liedekerke B.; 3 Jos Bellemakers Neerkant; 4 Gerry Janssen Blerick; 5 Peter Evers Maasbracht; 6 Paul Driessen Elsloo; 7 Toon Leijsten Deurne; 8 Uwe Bolten M.Gladbach D.; 9 Pierre Hawinkels Montfort; 10 Antonio Ramaekers Weert.
 
Haelen  12 april
A
1 Wil Heiligers Blerick; 2 Peter Thijssen Neerkant; 3 Jan Bierstekers Venlo; 7 Peter Mulders Venlo.
B
1 Peter Evers Maasbracht; 2 Gerry Janssen Blerick; 3 Jos Bellemakers Neerkant; 4 Huub Vinken Tegelen; 8 Ger van de Beucken Helden.
 
Deurne  18 april
B
1 Peter Evers Maasbracht; 2 Ger van de Beucken Helden; 3 Jos Bellemakers Neerkant.
 
Merum  2 mei
A
1 Peter Thijssen Neerkant; 2 Jan van Ophoven Montfort; 3 Frans Hamers Udenhout.
B
1 Ger van de Beucken Helden; 2 Peter Evers Maasbracht; 3 Danny Lievens Liedekerke B.
 
Vlodrop 9 mei
A
1 Peter Thijssen Neerkant; 2 Peter Heuts Herkenbosch; 3 Peter Schoester Venlo; 4 Bert van Engelen Maasbracht; 5 Jan van Ophoven Montfort.
B
1 Danny Lievens Liedekerke B.; 2 Peter Evers Maasbracht; 3 Gerrie Janssen Blerick; 4 Huub Vinken Tegelen; 5 Toon Leijsten Deurne.
 
Roermond  16 mei
B
1 Ger van de Beucken Helden; 2 Peter Evers Maasbracht; 3 Danny Lievens Liedekerke B.; 4 Jos Bellemakers Neerkant; 5 Gerrie Janssen Blerick.
 
Montfort  20 mei
A
1 Jan van Ophoven Montfort; 2 Wil Heiligers Blerick; 3 Ed van Schaik Helmond; 4 J. van Aken Tegelen; 5 Frans Hamers Udenhout.
 
Swalmen  20 mei
B
1 Danny Lievens Liedekerke B.; 2 Piet Stienen Swalmen; 3 Helmut Cohnen Saeffelen Dld.; 4 Bert Zeegers Thorn; 5 Henk Dierx Merum; 6 Jo Janssen Posterholt; 7 Arie Kessels Swalmen; 8  H.Verheyen Someren; 9 Ger Hermans Horst; 10 Ton Mulders Venlo.
 
Sint Joost  30 mei  
A
1 Jan van Ophoven Montfort; 2 Bert van Engelen Maasbracht; 3 Hennie van Bommel Liessel; 4 Twan Verstappen Neerkant; 5 Ed van Schaik Helmond.

B  
1 Peter Evers Maasbracht; 2 Paul Driessen Elsloo; 3 Danny Lievens Liedekerke B.; 4 Ger van de Beucken Helden; 5 Jos Bellemakers Neerkant.
 
Stevensweert  6 juni
A
1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Jan van Ophoven Montfort; 3 Henie van Bommel Liessel;4 Jan Bierstekers Venlo; 5 Ed van Schaik Helmond.
B
1 Danny Lievens Liedekerke B.; 2 Peter Evers Maasbracht; 3 Jos Bellemakers Neerkant; 4 Ger van de Beucken Helden; 5 Huub Vinken Tegelen.
 
Tegelen  13 juni
A
1 Jan Bierstekers Venlo; 2 
B
1 Danny Lievens Liedekerke B.; 
 
Ospel  20 juni
A
1 Wil Heiligers Blerick; 2 Jan van Ophoven Montfort; 3 Gerrie Verlinden Nijlen B.; 4 Bert van Engelen Maasbracht; 5 Jos Gerrits Echt; 6 Peter Luyten Herkenbosch; 7 Peter Evers Maasbracht; 8 Peter Heuts Herkenbosch.
 
Hegelsom  20 juni
B
1 Ger van de Beucken Helden; 2 Danny Lievens Liedekerke B.; 3 Huub Vinken Tegelen; 4 Jos Bellemakers Neerkant; 5 Paul Driessen Elsloo.
 
Deurne  27 juni
A
1 Wil Heiligers Blerick; 2 Jan van Ophoven Montfort; 3 Ed van Schaik Helmond.
B
1 Danny Lievens Liedekerke B.;  


Belfeld  4 juli
A
1 Wil Heiligers Blerick; 2 Frans Hamers Udenhout; 3 P.Luyten Herkenbosch; 4 Peter Evers Maasbracht; 5 Twan Verstappen Neerkant.
B Groep 2
1 Danny Lievens Liedekerke B.; 2 Huub Vinken Tegelen; 3 Ger van de Beucken Helden.
 

Echt   9-13 juli  sportweek

Asp.A

Klassementsrace

1 Twan Verstappen Neerkant; 2 Peter Luyten Herkenbosch; 3 Willy van de Borgh Echt.

Afvallingswedstrijd  1

1 Twan Verstappen Neerkant; 2 Willy van de Borg Echt; 3 Bert Engelen Maasbracht.

Afvallingsrace  2

1 Twan Verstappen Neerkant; 2 Bert van Engelen Maasbracht; 3 Peter Luyten Herkenboosch.

Sprint

1 Jos Gerrits Echt; 2 Willy van de Borg Echt; 3 Heutmekers Echt.

Wedstrijd over onbekende afstand

1 Bert van Engelen Maasbracht; 2 Peter Luyten Herkenbosch; 3 Jos Gerrits Echt.

Asp. B

Afvallingsrace 1

1 Huub Vinken Tegelen; 2 Danny Lievens Liedekerke B.; 3 Jos Bellemakers Neerkant.

Afvallingsrace 2

1 Danny Lievens Liedekerke B.; 2 Jos Bellemakers Neerkant; 3 Paul Driessen Elsloo.

Wedstrijd over onbekende afstand

1 Danny Lievens Liedekerke B.; 2 J. van Malder Laken B.; 3 Antonio Ramaekers Weert.

Sprint 

1 Hans Jansen Susteren; 2 Angelo Hees Echt; 3 A.Mors Echt.

 
Maasbracht  11 juli  Provinciale kampioenschappen Limburg
A
1 Uwe Bürbach Krefeld Dld.; 2 Bert van Engelen Maasbracht; 3 Wil Heiligers blerick; 4 Danny Verlinden Nijlen B.; 5 Peter Heuts Herkenbosch; 6 Jan van Ophoven Montfort; 7 Peter Mulders Venlo.
Kampioen Limburg
1 Bert van Engelen Maasbracht; 2 Wil Heiligers Blerick; 3 Peter Heuts Herkenbosch.
 
B
1 Danny Lievens Liedekerke B.; 2 Ger van de Beucken Helden; 3 Huub Vinken Tegelen; 4 Jos Bellemakers Neerkant; 5 Antonio Ramaekers Weert.
Kampioen Limburg
1 Ger van de Beucken Helden; 2 Huub Vinken Tegelen; 3 Antonio Ramaekers Weert. 
 
Heusden  Asten  18 juli   Provinciale kampioenschappen Noord Brabant 
A
1 Frans Hamers Udenhout; 2 Uwe Bürbach Krefeld Dld.; 3 Wil Heiligers Blerick; 4 J.Pijnenburg Neerkant; 5 Danny Verlinden Nijlen B.
Kampioen Noord Brabant
1 Frans Hamers Udenhout

1 Ger van de Beucken Helden; 2 Huub Vinken Tegelen; 3 Gerrie Janssen Blerick; 4 Jos Bellemakers Neerkant; 5 Antonio Ramaekers Weert.
Kampioen Noord Brabant
1 Jos Bellemakers Neerkant.
 
Boekel  25 juli   Bedevaart
A
1 Twan Verstappen Neerkant; 2 Danny Lievens Liedekerke B.; Jan van Ophoven Montfort.

Pittig spurtje in de ronde van Boekel waar Twan Verstappen  de Belg Danny Lievens verslaat

B
1 H. van Malder Laken B.; 2 Hans Jansen Susteren;3 Jos Bellemakers Neerkant.
 
Weert  Fatima  1 augustus  NWB  kampioenschappen
A
1 Uwe Bürbach Krefeld Dld.; 2 Bert van Engelen Maasbracht; 3 Wil Heiligers Blerick; 4 Danny Lievens Liedekerke B.; 5 Jan van Ophoven Montfort.
B
1 Jos Bellemakers Neerkant; 2 Ger van de Beucken Helden; 3 H. van Malder Laken B.; 4 Gerrie Janssen Blerick; 5 Hans Jansen Susteren.
 
Thorn  7 augustus
A
1 Ed van Schaik Helmond; 2 
B
1 Huub Vinken Tegelen; 2 
 
Beegden  8 augustus

1 Uwe Bürbach Krefeld Dld.; 2 Bert van Engelen Maasbracht; 3 Peter Heuts Herkenbosch; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 Willy van den Borgh Echt.
 
Baarlo  8 augustus
B
1 Huub Vinken Tegelen; 2 Jos Bellemakers Neerkant; 3 Hans Jansen Susteren.
 
Melick  15 augustus
A
1 Jan van Ophoven Montfort; 2 Danny Lievens Liedekerke B.; 3 Jos Gerrits Echt; 4 Peter Heuts Herkenbosch; 5 Wil Heiligers Blerick; 6 Peter Luyten Herkenbosch; 7 Frans Hamers Udenhout; 8 F.Gommans Baarlo; 9 Twan Verstappen Neerkant; 10 Bert van Engelen Maasbracht.
 
Susteren  15 augustus
B groep 1
1 Huub Vinken Tegelen; 2 Jos Bellemakers Neerkant; 3 H. van Malder Laken B.; 4 Gerrie Janssen Blerick; 5 Ger van de Beucken Helden.
 
Belfeld  15 augustus
A
1 Wil Heiligers Blerick; 2 Frans Hamers Udenhout; 3 P.Luyten Herkenbosch; 4 Peter Evers Maasbracht; 5 Twan Verstappen Neerkant.
B Groep 2
1 Danny Lievens Liedekerke B.; 2 Huub Vinken Tegelen; 3 Ger van de Beucken Helden.
 
Horn  22 augustus
A
1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Frans Hamers Udenhout; 3 Jan van Ophoven Montfort; 4 Wil Heiligers Blerick; 5 Jos Gerrits Echt.
 
Sevenum  22 augustus
B
1 Huub Vinken Tegelen; 
 
Velden  29 augustus
A
1 Bert van Engelen Maasbracht; 2 Jos Gerrits Echt; 3 Wil Heiligers Blerick; 4 Danny Verlinden Nylen B.; 5 Jan van Ophoven Montfort; 6 Jan Bierstekers Venlo; 7 Huub Vinken Tegelen.
B
1 H. van Malder Laken B.; 2 Gerrie Janssen Blerick; 3 Jos Bellemakers Neerkant; 4 Angelo Hees Echt; 5 Paul Driessen Elsloo; 6 Ger van de Beucken Helden.
 
Panningen  4 september
A
1 Jan Bierstekers Venlo; 2 Jos Gerrits Echt; 3 Danny Lievens Liedekerke B.
B
1 Ger van de Beucken Helden; 2 Paul Driessen Elsloo; 3 Gerrie Janssen Venlo.
 
Roggel  5 september
A
1 Danny Lievens Liedekerke B.; 2 Bert van Engelen Maasbracht; 3 Wil Heiligers Blerick.
B
1 Hans Jansen Susteren; 2 Uwe Bolten M.Gladbach Dld.; 3 Jos Bellemakers Neerkant.
 
Blerick  11 september
A
1 Bert van Engelen Maasbracht; 2 Frans Hamers Udenhout; 3 Jan Bierstekers Venlo; 4 Twan Verstappen Neerkant; 5 J. van Beek Reuver.
B
1 Angelo Hees Echt; 2 Gerrie Janssen Blerick; 3 Ger van de Beucken Helden; 4 Johan Goofers blerick; 5 Paul Driessen Elsloo.
 
Kessel Eik  12 september
A
1 Bert van Engelen Maasbracht; 2 P.Luyten Herkenbosch; 3 Frans Hamers Udenhout.
B
1 Hans Jansen Susteren; 2 Gerrie Janssen Venlo; 3 Jos Bellemakers Neerkant.
 
Ysselsteyn  19 september
B
1 Gerrie Janssen Blerick; 2 Hans Jansen Susteren; 3 Jos Bellemakers Neerkant.
 
Heythuysen  19 september
A
1 Bert van Engelen Maasbracht; 2 Frans Hamers Udenhout; 3 Huub Vinken Tegelen; 7 Hennie van Bommel Liessel; 8 Twan Verstappen Neerkant; 12 Toon Leijsten Deurne.
 
Geleen  Baan  25 september
A
1 Bert van Engelen Maasbracht; 2
B
1 Peter Evers Maasbracht; 2 Frans Hamers Udenhout; 3 Twan Verstappen Neerkant.
 
Tegelen  17 oktober
A
1 Danny Lievens Liedekerke B.; 2
B
1 Paul Driessen Elsloo; 2 
 
Montfort  17 oktober  Tijdrit
A
1 Peter Evers Maasbracht  tevens clubkampioen ; 2 Bert van Engelen Maasbracht; 3 Peter Heuts Herkenbosch; 4 Pierre Hawinkels Montfort.

B.

Rennie Knoops Posterholt  clubkampioen.