Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1970


Nederweert  22 maart
A
1 Jac van Kempen Sevenum; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Willy Maessen Thorn; 4 Jos Craemers Echt; 5 Piet Verrijth Sevenum; 6 Luc Wuyts Mortsel B.; 7 Frans van Lierop Deurne; 8 Frans Verstappen Neerkant; 9 Gerrie Ter Linde Roermond; 10 Wil Heiligers Blerick.
B
1 Jos Bellemakers Neerkant; 2 Bert van Engelen Maasbracht; 3 Peter Evers Maasbracht; 4 P.Luyten Herkenbosch; 5 Peter Heuts Herkenbosch.
 
Haelen  30 maart 
A
1 Jos  van Dijk Asten; 2 Harrie Lempens Weert; 3 Luc Wuyts Mortsel B.; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Jac van Kempen Sevenum.

     Jos van Dijk begint zijn zegereeks in Haelen

B
1 Jos Bellemakers Neerkant; 2 A.Visschers Wijlre; 3 Bert van Engelen Maasbracht; 4 P.Luyten Herkenbosch; 5 Toon Leijsten Deurne.
 
Linne  5 april
A
1 Jac van Kempen Sevenum; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Luc Wuyts Mortsel B.; 4 Harrie Lempens Weert; 5 Willy Maessen Thorn; 6 J. van Dijk Bakel; 7 Frans Verstappen Neerkant; 8 Fr. Van Eijck Asten; 9 Frans van Lierop Deurne; 10 Piet Verrijth Sevenum.
B
1 A.Visschers Wijlre; 2 Jos Bellemakers Neerkant; 3 Bert van Engelen Maasbracht; 4 P.Luyten Herkenbosch; 5 Twan Verstappen Neerkant.
 
Ysselsteyn  12 april
A
1 Jac van Kempen Sevenum; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Wil Heiligers Blerick; 4 Gerrie Ter Linde Roermond; 5 Harrie Lempens Weert.
B
1 Bert van Engelen Maasbracht; 2 A.Visschers Wijlre; 3 Jos Bellemakers Neerkant; 4 H.Schleuter Eys-Wittem; 5 Peter Heuts Herkenbosch.
 
Deurne  19 april
A
1 Gerrie Ter Linde Roermond; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Jac van Kempen Sevenum; 4 Fr.van Eijck Asten; 5 Willy Maessen Thorn; 6 J. van Dijk Asten; 7 Piet Verrijth Sevenum; 8 Jos Craemers Echt; 9 Harrie Lempens Weert.
B
1 Jos Bellemakers Neerkant; 2 Bert van Engelen Maasbracht; 3 Peter Evers Maasbracht; 4 P.Luyten Herkenbosch; 5 Peter Heuts Herkenbosch; 6 H.Roemers Haccourt B.; 7 A.Visschers Wijlre; 8 J.Cuypers Posterholt; 9 J.Roemers Haccourt B.; 10 Paul Driessen Elsloo.
 
Echt  26 april
A
1 J. van Dijk Asten; 2 Jac van Kempen Sevenum; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Frans Verstappen Neerkant; 5 Wil Heiligers Blerick; 6 Willy Maessen Thorn; 7 Frans van Lierop Deurne; 8 Gerrie Ter Linde Roermond; 9 Harrie Lempens Weert; 10 Piet Verrijth Sevenum; 11 Jos Craemers Echt.
 
Oost Maarland  26 april
B
1 Jos Bellemakers Neerkant; 2
 
Stein  2 mei
A
1 Gerrie  Ter Linde  Roermond; 2 
B
1 Jos Bellemakers Neerkant; 2 
 
Eijsden  3 mei
A
1 Jos Lamber Blerick; 2
B
1 A.Visschers Wijlre; 2
 
Montfort  7 mei
A
1 Harrie Lempens Weert; 2 
B
A.Visschers Wijlre; 2
 
Maasbracht  10 mei
A
1 Jos Lamber Blerick; 2 Gerrie Ter Linde Roermond; 3 Jos van Dijk Asten; 4 Frans van Eijck Heusden; 5 Jac van Kempen Sevenum; 6 Harrie Lempens Weert; 7 Frans Verstappen Neerkant; 8 Willy Maessen Thorn; 9 Jan van Ophoven Montfort; 10 Jos Craemers Echt.
B
1 A.Visschers Wijlre; 2 Jos Bellemakers Neerkant; 3 Bert van Engelen Maasbracht; 4 Peter Evers Maasbracht; 5 J.Cuypers Posterholt; 6 H.Roemans Haccourt B.; 7 J.Roemans Haccourt B.; 8 Paul Driessen Elsloo; 9 Peter Heuts Herkenbosch; 10 P.Luyten Herkenbosch.
 
Sint Joost  17 mei
A
1 Jac van Kempen Sevenum; 2 Harrie Lempens Weert; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Jos van Dijk Bakel; 5 Jan van Ophoven Montfort.
B
1 Bert van Engelen Maasbracht; 2 Jos Bellemakers Neerkant; 3 J.Cuypers Posterholt; 4 A.Visschers Wijlre; 5 Peter Evers Maasbracht.
 
Sint Joost  18 mei
A
1 Harrie Lempens Weert; 2 
 
Swalmen  24 mei
A
1 Jac van Kempen Sevenum; 2 Gerrie Ter Linde Roermond; 3 Frans Verstappen Neerkant; Harrie Lempens Weert; 5 Jos van Dijk Bakel; 6 Willy Maassen Thorn; 7 Jos Craemers Echt; 8 Jos Lamber Blerick; 9 Jan van Ophoven Montfort; 10 A.Mulders Venlo.
B
1 H.Roemans Haccourt B.; 2 Paul Driessen Elsloo; 3 Peter Heuts Herkenbosch; 4 J.Schlenter Eijs Wittem; 5 W. van der Heijden Waubach; 6 J.Cuypers Posterholt; 7 Adrie Hamers Udenhout; 8 J.Brück Waubach; 9 Bert van Engelen Maasbracht; 10 D.de Brabander Liedekerke B.
 
Roermond  31 mei
A
1 Jac van Kempen Sevenum; 2 Gerrie Terlinde Roermond; 3 Frans van Eijck Asten; 4 Ton Mulders Venlo; 5 Wil Heiligers Blerick; 9 Huub Stapel Tegelen.
B
1 A.Visschers Wijlre; 2 Bert van Engelen Maasbracht; 3 Jos Bellemakers Neerkant.
 
Budel  7 juni
A
1 Frans van Lierop Deurne; 2 Jos van Dijk Asten; 3 Gerrie Ter Linde Roermond; 4 Frans van Eijck Asten; 5 Jan van Ophoven Montfort; 6 Wil Heiligers Blerick; 7 Willy Maessen Thorn; 8 Jos Craemers Echt; 9 Piet Verrijth Sevenum; 10 Harrie Lempens Weert.
 
Deurne  7 juni
B
1 Peter Evers Maasbracht; 2 Peter Heuts Herkenbosch; 3 Jos Bellemakers Neerkant; 4 Jan Hamers Udenhout; 5 Peter Hawinkels Montfort; 6 Bert van Engelen Maasbracht; 7 A.Visschers Wijlre; 8 A.Luyten Herkenbosch; 9 Paul Driessen Elsloo; 10 J.Cuypers Posterholt.
 
Mheer  13 juni
B
1 H.Schleuter Eijs; 2
 
Thorn  14 juni  Bedevaart
A
1 Jos  van Dijk Asten; 2
B
1 A.Visschers Wijlre; 2
 
Sanderbout  15 juni
A
1 Jos Craemers Echt; 2 E.Schültz Suchtelen Dld.; 3 J.Leenders Echt; 4 H.Daniels Bingelrade; 5 J.Pierik Bingelrade; 6 H.Paes Munstergeleen; 7 J.Cuypers Posterholt; 8 J.Brück Waubach.
 
Hegelsom  21 juni
A
1 Jos  van Dijk  Asten; 2 Harrie Lempens Weert; 3 Gerrie Ter Linde Roermond; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 Frans van Lierop Deurne; 6 Wil Heiligers Blerick; 7 Jos Craemers Echt; 8 L.Vossen Ospel; 9 N.N.; 10 Huub Stapel Tegelen.
B
1 A.Visschers Wijlre; 2 Bert van Engelen Maasbracht; 3 M.Stiers Kamp Linfort Dld.; 4 Jos Bellemakers Neerkant; 5 Peter Heuts Herkenbosch; 6 Waltman Kamp Lintfoprt Dld.; 7 P.Luyten Herkenbosch; 8 Twan Verstappen Neerkant; 9 J.Cuypers Posterholt; 10 E.van Schaik Helmond.
 
Vlodrop  28 juni   NWB kampioenschappen
A
1 Harrie Lempens Weert; 2 Willy Maessen Thorn; 3 Jos van Dijk Bakel; 4 Ton Mulders Venlo; 5 Jos Craemers Echt; 6 Piet Verrijth Sevenum; 7 Jan van Ophoven Montfort.
B
1 A.Visschers Wijlre; 2 Bert van Engelen Maasbracht; 3 Jos Bellemakers Neerkant; 4 Peter Heuts Herkenbosch; 5 Paul Driessen Elsloo.
 
Heusden  Asten  5 juli
A
1 Jos  van Dijk Asten; 2 Harrie Lempens Weert; 3 Frans van Eijck Heusden; 4 Willy Maessen Thorn; 5 Frans van Lierop Deurne; 6 Ton Mulders Venlo; 7 Wil Heiligers Blerick; 8 Jos Craemers Echt; 9 Huub Stapel Tegelen; 10 Jan van Ophoven Montfort.
B
1 A.Visschers Wijlre; 2 E. van Schaik Helmond; 3 Peter Evers Maasbracht; 4 Jos Bellemakers Neerkant; 5 Paul Driessen Elsloo.
 
Abdissenbosch  10 juli
A
1 J. van Dijk Asten; 2
B
1 A.Visschers Wijlre; 2
 
Abdissenbosch  11 juli
B
1 A.Visschers Wijlre; 2 J.Roemans Haccourt B.; 3 Wim Jennen Grevenbicht; 4 Jos Bellemakers Neerkant; 5 P.Luyten Herkenbosch.
 
Pey Echt 12 juli
A
1 Gerrie Ter Linde Roermond; 2 Jos van Dijk Bakel; 3 Harrie Lempens Weert.
 
Heythuysen  12 juli
B
1 Bert van Engelen Maasbracht; 2 A.Visschers Wijlre; 3 Jos Bellemakers Neerkant; 4 Dannie Lievens Liedekerke België; 5 P.Luyten Herkenbosch; 6 J.Stiers Kamp Linfort Dld. 7 Kuypers Posterholt; 8 Paul Driessen Elsloo; 9 Hamers B.; 10 P.Heuts Herkenbosch.
 
Schimmert  17 juli
A
1 Willy Nelissen Genhout Beek; 2 Berben Lanaken B.; 3 Vrancken Elsloo; 4 Schlenter Eijs; 5 Charpentier Visé B.; 6 Hendriks Elsloo; 7 Roemans Haccourt B.; 8 Franssen Meerssen; 9 Maessen Lanaken B.; 10 P.Kranenburg Eijsden.

           Willy Nelissen wint ongeveer alle wedstrijden bij de Wielervrienden Elsloo

B
1 J. Jacobs Hulsberg; 2 Roemans Haccourt B.; 3 Schobben Lanaken B.; 4 Vroemen Beek; 5 Speetjens Schimmert; 6 Chappin Elsloo; 7 Heijnen Hulsberg; 8 Ghelen Lanaken B.; 9 Meertens Eijsden; 10 Lemair Meerssen.
 
Belfeld  19 juli
1 Harrie Lempens Weert; 2 Jos van Dijk Bakel; 3 Jos Craemers Echt; 4 Ton Mulders Venlo; 5 Wil Heiligers Blerick; 6 Huub Stapel Tegelen; 7 Jan van Ophoven Montfort; 8 P.Luyten Herkenbosch; 9 Frans van Lierop Deurne; 10 G.Prick Duffel B.
B
1 A.Visschers Wijlre; 2 Jos Bellemakers Neerkant; 3 H.Stiers Kamp Linfort Dld.; 4 Jan Hamers Udenhout; 5 Bert van Engelen Maasbracht; 6 E. van Schaik Helmond; 7 Jan Bierstekers Venlo; 8 Twan Verstappen Neerkant; 19 Toon Leijsten Deurne; 10 J.Hoofs Meers.

Ohe en Laak  26 juli

A

1 Jos van Dijk Asten; 2 Frans van Lierop Deurne; 3 Harrie Lempens Weert.

B.

1 Bert van Engelen Maasbracht; 2 J.van Schaik Helmond; 3 Danny Lievens Liedekerke B.
 
Wahlwiller  1 augustus
A
1 Jos  van Dijk Asten; 2
B
1 Bert van Engelen Maasbracht; 2
 
Baarlo  2 augustus
A
1 Jos Craemers Echt; 2 Jos van Dijk Asten; 3 Frans van Lierop Deurne; 4 Harrie Lempens Weert; 5 Ton Mulders Venlo.
B
1 Dannie Lievens Liedekerke België; 2 Bert van Engelen Maasbracht; 3 Peter Heuts Herkenbosch; 4 E. van Schaik Helmond; 5 J.Cuypers Posterholt.


Echt  5 augustus  sportweek

Klassementsrace  1 A

1 Harrie Lempens Weert; 2 Jos van Dijk Bakel; 3 Jos Craemers Echt; 4 Frans van Lierop Deurne; 5 Gerrie Ter Linde Roermond.

Klassementsrace 1 B

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Twan Verstappen Neerkant; 3 Jos Bellemakers Neerkant; 4 Paul Driessen Elsloo; 5 J.Bruck Waubach.

Afvallingsrace 1  A

1 Jos van Dijk Bakel; 2 Frans van Lierop Deurne; 3 Huub Stapel Tegelen; 4 Jos Craemers Echt; 5 Gerrie Ter Linde Roermond.

Afvallingsrace 1 B

1 Bert van Engelen Maasbracht; 2 Twan Verstappen Neerkant; 3 Jos Bellemakers Neerkant; 4 Paul Driessen Elsloo; 5 Peter Heuts Herkenbosch.

Klassementsrace 2 A

1 Jos van Dijk Bakel; 2 Frans van Lierop Deurne; 3 Jos Craemers Echt; 4 Huub Stapel Tegelen; 5 Frans van der Goot Maasbracht.

Klassementsrace 2 B

1 Paul Driessen Elsloo; 2 Peter Evers Maasbracht; 3 Twan Verstappen Neerkant.

Afvallingsrace 2 A

1 Jos van Dijk Asten; 2 Gerrie ter Linde Roermond; 3 Frans van Lierop Deurne; 4 Jos Craemers Echt; 5 Huub Stapel Tegelen.

Afvallingsrace 2 B

Bert van Engelen Maasbracht; 2 Peter Heuts Herkenbosch; 3 Paul Driessen Elsloo.
 
Tegelen  8 augustus
A
1 Jos  van Dijk Asten; 2 Jos Craemers Echt; 3 Harrie Lempens Weert; 4 Wil Heiligers Blerick; 5 Frans van Lierop Deurne.
B
1 Bert van Engelen Maasbracht; 2 A.Visschers Wijlre; 3 Frans Verstappen Neerkant.


Susteren  9 augustus

B

1 Bert van Engelen Maasbracht; 2 A.Visschers Wijlre; 3 H.Waldmann Kamp Linfort Dld.; 4 J. van der Heijden Waubach; 5 Peter Heuts Herkenbosch.


Ospel  9 augustus

A

1 Jos van Dijk Bakel; 2 Jos Craemers Echt; 3 Harrie Lempens Weert; 4 Wil Heiligers Blerick; 5 Frans van Lierop Deurne.


Horn  16 augustus
A
1 Jos  van Dijk Asten; 2 Harrie Lempens Weert; 3 Ton Mulders Venlo; 4 Huub Stapel Tegelen; 5 D.Raeymakers Herentals B.
B
1 A.Visschers Wijlre; 2 Bert van Engelen Maasbracht; 3 Twan Verstappen Neerkant; 4 Jos Bellemakers Neerkant; 5 V.Waldmann Kamp Linfort Dld.
 
Someren Eind  23 augustus
A
1 Jos van Dijk Asten; 2 Harrie Lempens Weert; 3 Ton Mulders Venlo; 4 Frans van Lierop Deurne; 5 Wil Heiligers Blerick; 6 Jan van Ophoven Montfort; 7 Huub Stapel Tegelen; 8 L.Vossen Ospel; 9 D.Raeymakers Herentals B.; 10 Peter Thijssen Neerkant.
B
1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 A.Visschers Wijlre; 3 Bert van Engelen Maasbracht; 4 Jan Hamers Udenhout; 5 Jos Bellemakers Neerkant; 6 Jos Gerrits Echt; 7 Twan Verstappen Neerkant; 8 Toon Leijsten Deurne; 9 W.Birbach Mönchen Gladbach Dld.; 10 G.Driessen Elsloo.
 
Ohe en Laak  26 augustus
A
1 J. van Dijk Asten; 2 Frans van Lierop Deurne; 3 Harrie Lempens Weert.
B
1 Bert van Engelen Maasbracht; 2 
 
Sevenum  30 augustus
A
1 Jos van Dijk Asten; 2 Harrie Lempens Weert; 3 Wil Heiligers Blerick; 4 Ton Mulders Venlo.
B
1 Bert van Engelen Maasbracht; 2 A.Visschers Wijlre; 3 Peter Heuts Herkenbosch; 4 Jos Gerrits Echt; 5 Jos Bellemakers Neerkant.
 
Bunde  2 september
A
1 Willy Nelissen Genhout Beek; 2 Vrancken Elsloo; 3 D.Charpentier Lixhe B.
B
1 J.Jacobs Hulsberg; 2 Neven Hulsberg; 3 Hoofs Meers.
 
Obbicht  5 september
A
1 Willy Nelissen Genhout; 2 D.Charpentier Lixhe B.; 3 Roemans Haccour B.; 4 van der Heijden Waubach; 5 Hendriks Elsloo; 6 Janssen Nieuwstadt; 7 Kleinen Waubach; 8 Berben Lanaken B.; 9 Ritterbeex Hulsberg; 10 Paas Munstergeleen.
B
1 Jacobs Hulsberg; 2 Bruck Waubach; 3 Hoofs Meers; 4 Vroemen Genhout; 5 Meijers Rothem; 6 Ivo Boelhouwers Meerssen; 7 Schobben Lanaken B.; 8 van der Weerden Sittard; 9 Dohmen Meerssen; 10 Peerenboom Geulle.
 
Weert   Fatima  6 september
A
1 Harrie Lempens Weert; 2 Jos van Dijk Bakel; 3 Frans van Lierop Deurne; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 Thijs Nellen Maasbree; 7 Wil Heiligers Blerick; 8 Ton Mulders Venlo; 10 Huub Stapel Tegelen.
B
1 A.Visschers Wijlre; 2 Bert van Engelen Maasbracht; 3 Dannie Lievens België; 4 Peter Heuts Herkenbosch; 5 Peter Evers Maasbracht; 10 Toon Leijsten Deurne.
 
Elsloo   6 september
A
1 Willy Nelissen Genhout; 2 Vrancken Elsloo; 3 Cranenburg Eijsden; 4 Maasen Lanaken B.; 5 D.Charpentier Lixhe B.; 6 Mans Eijsden; 7 Franssen Meerssen; 8 Kleinen Waubach; 9 Roemans Haccour B.; Slenter Wittem.
B
1 Jacobs Hulsberg; 2 Hoofs Meers; 3 Huub Neven Hulsberg; 4 Vroemen Genhout; 5 van der Weerden Sittard; 6 Schobben Lanaken B.; 7 Dohmen Meerssen; 8 Ivo Boelhouwers Meerssen; 9 Bruck Waubach; 10 Meijers Rothem.
 
Kessel Eik  13 september
A
1 Harrie Lempens Weert; 2 Jos van Dijk Asten; 3 Frans van Lierop Deurne; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 Thijs Nellen Maasbree; 6 Huub Stapel Tegelen; 7 Ton Mulders Venlo; 8 Bert van Engelen Maasbracht; 9 P. de Groot Susteren; 10 L.Vossen Ospel.
B
1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 A.Visschers Wijlre; 3 Twan Verstappen Neerkant; 4 Jos Bellemakers Neerkant; 5 Jos Gerrits Echt; 6 Peter Evers Maasbracht; 7 Jan Hamers Udenhout; 8 Uwe Bürbach Krefeld D.; 9 Toon Leijsten Deurne; 10 Danny Lievens Liedekerke B.
 
Stein  14 september
A
1 Willy Nelissen Genhout Beek; 2 J.Vrancken Elsloo; 3 J.Schlenter Wittem; 4 L. van der Heijde Waubach; 5 D.Charpentier Lixhe B.; 6  J.Roumans Haccourt B.; 7 P.Kranenburg Eijsden; 8 
B
1 D.Peerenboom Geulle; 2 H.van de Weerden Sittard; 3 N.Schobben Lanaken B.; 4 Chris Stitsinger Maastricht; 5 H.Jacobs Bingelrade.
C
1 L.Duchateau  Waubach; 2 J.Schobben Lanaken B.; 3 Peter Janssen Tegelen; 4 H.Spronkmans Elsloo; 5 P.Stefes Stein.
 
Genhout Beek  18 september
A
1 Willy Nelissen Genhout; 2 Charpentier Linne; 3 Vrancken Elsloo.
B
1 Jacobs Hulsberg; 2 Hoofs Meers; 3 Bruck Waubach.
 
Gronsveld  20 september
A
1 Willy Nelissen Genhout; 2 Vrancken Elsloo; 3 Roemans Lanoy B.; 4 Charpentier Lixhe B; 5 Van der Heijden Waubach.
B
1 Jacobs Hulsberg; 2 Hoofs Meers; 3 Meijers Meerssen; 4 Vroemen Genhout; 5 Geelen Lanaken B.
 
Roggel  20 september
A
1 Harrie Lempens Weert; 2 Wil Heiligers Blerick; 3 Bert van Engelen Maasbracht; 4 Huub Stapel Tegelen; 5 Ton Mulders Venlo.
B
1 Twan Verstappen Neerkant; 2 Danny Lievens Liedekerke B.; 3 A.Visschers Wijlre; 4 E. van Schaik Helmond; 5 Jos Bellemakers Neerkant.


Merum  27 september

1 Jos van Dijk Asten; 2 Harrie Lempens Weert; 3 Wil Heiligers Blerick; 4 Ton Mulders Venlo; 5 Huub Stapel Tegelen; 6 Bert van Engelen Maasbracht; 7 Jan van Ophoven Montfort; 8 J.Nellen Maasbree; 9 J. de Groot Susteren.


Berg aan de Maas  27 september

B
1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 A.Visschers Wijlre; 3 Twan Verstappen Neerkant; 4 Peter Evers Maasbracht; 5 Jos Bellemakers Neerkant.
 

Tegelen  3 oktober
A
1 Jos van Dijk Asten; 2 Harrie Lempens Weert; 3 J.Schoester Venlo; 4 Frans van Lierop Deurne; 5 J.Nellen Maasbree; 6 Wil Heiligers Blerick; 7 Ton Mulders Venlo; 8 J. van Aken; 9 Huub Stapel Tegelen; 10 Jan Bierstekers Venlo.
B
1 A.Visschers Wijlre; 2 Jos Bellemakers Neerkant; 3 J.Hendriks Reuver; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Peter Evers Maasbracht.
 
Geulle  3 oktober
A-B
1 Vosse Wijlre; 2 Paul Driessen Elsloo; 3 Bürbach Krefeld Dld.; 4 Paas Munstergeleen; 5 Johan Goofers Blerick; 6 Jos Ramaekers Weert; 7 Schülz Süchtelen Dld.; 8 Gerrie Janssen Venlo; 9 Derks Venlo; 10 Kiggen Weert.
 
Geulle  4 oktober
B
1 A.Visschers Wijlre; 2
 
Hulsberg  4 oktober
A
1 Maessen; 2 Cranenburg; 3 D.Charpentier Lixhe B.; 4 Meertens; 5 Jos Roemans Haccour B.
B
1 Jacobs Hulsberg; 2 Meeuwen; 3 Schobben; 4 Bruck Waubach; 5 Jo Meijers Maastricht.
 
Hulsberg  5 oktober
A
1 Willy Nelissen Genhout; 2 Cranenburg; 3 Maessen Elsloo; 4 Slenter; 5 Kleinen
B
1 Jacobs Hulsberg; 2 Meeuwen; 3 Jo Meijers ; 4 Bruck Waubach; 5 Ivo Boelhouwers Meerssen.
 
Meers-Elsloo   10 oktober
A
1 Willy Nelissen Genhout; 2 Michel Franssen; 3 Jan Schlenter; 4 Jos Roemans Haccour B.; 5 Gerrit Cranenburg.
B
1 Wil Jacobs; 2 John Heubel; 3 John Neven Hulsberg; 4 Guille Vroemen; 5 Jo Meijers Maastricht
 
Meers-Elsloo  11 oktober
A
1 Harrie Lempens Weert; 2 
B
1 A.Visschers Wijlre; 
 
Neerkant  18 oktober
A
1 Jos  van Dijk Asten; 2 
B
1 Twan Verstappen Neerkant; 2
 
Lutterade Geleen  25 oktober
A
1 Harrie Lempens Weert; 2 Ton Mulders Venlo; 3 Huub Stapel Tegelen; 4 Bert Engelen Maasbracht; 5 J. de Groot Susteren.
B
1 A.Visschers Wijlre; 2 Peter Evers Maasbracht; 3 J.Kranenburg Eijsden;4 Twan Verstappen Neerkant; 5 Willy derks Venlo.