Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1969


Sint Joost  16 maart
A
1 Jac van Kempen  Sevenum; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Riny Berkers Deurne; 4 Leo Pots Deurne; 5 Chris Raetsen Weert; 6 Martin Doensen Nederweert; 7 Jo Mooren Swalmen; 8 Henk Dierx Merum; 9 H.Welten Deurne; 10 Helmuth Cohnen Saeffelen Dld.
B
1 Gerrie ter Linde Roermond; 2 Jan van Ophoven Montfort; 3 Piet Verrijth Sevenum; 4 Willy Maessen Thorn; 5 J.Thijssen Neerkant.
 
Neerkant  23 maart
A
1 Jac van Kempen Sevenum; 2 Riny Berkers Deurne; 3 Piet Stienen Swalmen; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Henk Dierx Merum.
B
1 Jan van Ophoven Montfort; 2 Gerrie ter Linde Roermond; 3 Willy Maessen Thorn; 4 Bert van Engelen Maasbracht; 5 Harrie Vriens Tegelen.
 
Ysselsteyn  29 maart
A
1 Jo Mooren Swalmen; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Martin Doensen Nederweert; 4 Leo Pots Deurne; 5 Frans van Eijck Asten; 6 Riny Berkers Deurne; 7 H.Welten Deurne; 8 Chris Raetsen Weert; 9 Piet Stienen Swalmen; 10 Helmuth Cohnen Saeffelen Dld.
B
1 Willy Maessen Thorn; 2 Jan van Ophoven Montfort; 3 Toon Leijsten Deurne; 4 Piet Verrijth Sevenum; 5 H.Wuyts Mortsel B.; 6 Bert van Engelen Maasbracht; 7 Wil Heiligers Blerick; 8 Jos Bellemakers Neerkant; 9 Walter de Feyter St.Anthonis Brecht B.
 
Ospel  7 april
A
1 Leo Pots Deurne; 2 Henk Dierx Merum; 3 Martin Doensen Nederweert; 4 Jos Craemers Echt; 5 Jos Lamber Blerick; 6 Frans Verstappen Neerkant; 7 Chris Raetsen Weert; 8 Willy Wouters Antwerpen B.; 9 Jac van Kempen Sevenum; 10 Jo Mooren Swalmen.
B
1 Gerrie ter Linde Roermond; 2 Willy Maessen Thorn; 3 Jan van Ophoven Montfort; 4 Walter de Feyter St.Anthonis Brecht B.; 5 Piet Verrijth Sevenum; 6 Harrie Vriens Tegelen; 7 Wil Heiligers Blerick; 8 Jos Bellemakers Neerkant; 9 J.Thijssen Neerkant; 10 Bert van Engelen Maasbracht.
 
Merum  13 april
A
1 Jos Lamber Blerick; 2 Leo Pots Deurne; 3 Chris Raetsen Weert; 4 Piet Stienen Swalmen; 5 Jo Mooren Swalmen; 6 Henk Dierx Merum; 7 Martin Doenssen Nederweert.
B
1 Gerrie ter Linde Roermond; 2 Jan van Ophoven Montfort; 3 Piet Verrijth Sevenum; 4 Willy Maessen Thorn; 5 Bert van Engelen Maasbracht.
 
Deurne  20 april
A
1 Leo Pots Deurne; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Riny Berkers Deurne; 4 Jos Craemers Echt; 5 Henk Dierx Merum.
B
1 Gerrie ter Linde  Roermond; 2 Jan van Ophoven Montfort; 3 Walter de Feyter St.Anthonis Brecht B.; 4 Willy Maessen Thorn; 5 Wil Heiligers Blerick.
 
Echt  27 april
A
1 Chris Raetsen Weert; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Riny Berkers Deurne; 4 Leo Pots Deurne; 5 Jo Mooren Swalmen;6 Martin Doensen Nederweert; 7 Piet Stienen Swalmen; 8 Jos Craemers Echt; 9 J.van Bussel Deurne; 10 Willy Wouters Antwerpen B.

      Juniorenwinnaar Peter van Gog en Chris Raetsen wachten geduldig op de bloemen in Echt

                         

B
1 Jean Pierre Goossens  Aalst B.; 2 Jan van Ophoven Montfort; 3 Gerrie ter Linde Roermond; 4 Walter de Feyter St.Anthonis Brecht B.; 5 Willy Maessen Thorn; 6 Wil Heiligers Blerick; 7 Bert van Engelen Maasbracht; 8 J.Caethoven Zele B.; 9 Piet Verrijth Sevenum; 10 J.Vrancken Elsloo.
 
Susteren  4 mei
A
1 Jo Mooren Swalmen; 2 Frans van Eijck Asten; 3 Willy Wouters Antwerpen B.; 4 Leo Pots Deurne; 5 Frans Verstappen Neerkant.
B
1 Gerrie terl Linde Roermond; 2 Jean Pierre Goossens Aalst B.; 3 Walter de Feyter St.Anthonis Brecht B.; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 J.Caethoven Zele B.
 
Someren   11 mei  Aankomst Omloop der Peel
A
1 Chris Raetsen Weert; 2 Jo Mooren Swalmen; 3 Martin Doensen Nederweert; 4 Riny Berkers Deurne; 5 Willy Wouters Antwerpen B.; 6 Stan Cordang Swalmen; 7 Piet Stienen Swalmen; 8 Jos Lamber Blerick; 9 Henk Dierx Merum; 10 Lucien Wuyts Mortsel B.
B
1 Jean-Pierre Goossens Aalst B.; 2 Walter de Feyter St.Anthonius Brecht B.; 3 Jan van Ophoven Montfort; 4 Willy Maessen Thorn; 5 Gerrie ter Linde Roermond.

                          Chris Raetsen  altijd in de aanval


Swalmen  15 mei
A
1 Jo Mooren Swalmen; 2 Chris Raetsen Weert; 3 Riny Berkers Deurne; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Frans van Eijck Asten.
B
1 Jean Pierre Goossens Aalst B.; 2 Gerrie ter Linde Roermond; 3 Willy Maessen Thorn; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 Piet Verrijth Sevenum.
 
Roermond  18 mei
A
1 Jo Mooren Swalmen; 2 Martin Doensen Nederweert; 3 Jos Lamber Blerick; 4 H.Verheyen Someren; 5 Jac van Kempen Sevenum.
B
1 Gerrie ter Linde Roermond; 2 Jean Pierre Goossens Aalst B.; 3 Willy Maessen Thorn; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 Wil Heiligers Venlo.
 
Heythuysen  26 mei
A
1 Chris Raetsen Weert; 2 Michel Berkers Deurne; 3 Martin Doensen Nederweert; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Helmuth Cohnen Saeffelen Dld.
B
1 Jean Pierre Goossens Aalst B.; 2 Gerrie ter Linde Roermond; 3 Willy Maessen Thorn; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 Bert van Engelen Maasbracht.
 
Hegelsom  1 juni
A
1 Chris Raetsen Weert; 2 Jos Craemers Echt; 3 Jo Mooren Swalmen; 4 Piet Stienen Swalmen; 5 Jos Lamber Blerick; 6 J.de Cleir Antwerpen B.; 7 Michel Berkers Someren; 8 Frans Verstappen Neerkant; 9 Helmuth Cohnen Saeffelen Dld.; 10 Ton Craenen Nederweert.


Nederweert   1 juni
B
1 Gerrie ter Linde Roermond; 2 Jan van Ophoven Montfort; 3 Willy Maessen Thorn; 4 Wil Heiligers Blerick; 5 J.Vrancken Elsloo; 6 Jos Bellemakers Neerkant; 7 Harrie Vriens Tegelen; 8 J.Luyten Herkenbosch; 9 Piet Verrijth Sevenum; 10 J.Thijssen Neerkant.

                          Gerrie ter Linde startklaar

 
Montfort  15 juni
A
1 Helmuth Cohnen Saeffelen Dld.; 2 Martin Doensen Nederweert; 3 Piet Stienen Swalmen; 4 Jac van Kempern Sevenum; 5 M.Berkers Deurne.
B
1 Gerrie ter Linde Roermond; 2 Willy Maessen Thorn; 3 Piet Verrijth Sevenum; 4 Bert van Engelen Maasbracht; 5 J.Vrancken Elsloo.
 
Vlodrop  22 juni
A
1 Chris Raetsen Weert; 2 Martin Doensen Nederweert; 3 Jo Mooren Swalmen; 4 W.Wouters Antwerpen B.; 5 Jos Craemers Echt; 6 M.Berkers Deurne; 7 Jos Lamber Blerick; 8 Frans Verstappen Neerkant; 9 J. de Cleir Antwerpen B.; 10 H. van Bussel Deurne.
 
Pey Echt  22 juni
B
1 Willy Maessen Thorn; 2 Jos van Ophoven Montfort; 3 Bert van Engelen Maasbracht; 4 Gerrie ter Linde Roermond; 5 Wil Heiligers Blerick.
 
Maasbracht  29 juni  RKNWB kampioenschappen
A
1 Chris Raetsen Weert; 2 Michel Berkers Deurne; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Piet Stienen Swalmen; 5 Martin Doensen Nederweert; 6 Jo Mooren Swalmen; 7 J.Welten Deurne; 8 W.Wouters Antwerpen B.; 9 J.Decleir Antwerpen B.; 10 Jac van Kempen Sevenum.
B
1 Gerrie ter Linde Roermond; 2 Wil Heiligers Blerick; 3 Willy Maessen Thorn; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 Bert van Engelen Maasbracht; 6 J.Vrancken Elsloo; 7 Jos Thijssen Neerkant; 8 Jos Bellemakers Neerkant; 9 Harrie Vriens Tegelen; 10 A.Kuipers Posterholt.
 
Liessel  6 juli  Bedevaart
A
1 Jos Lamber Blerick; 2 Piet Stienen Swalmen; 3 Jo Mooren Swalmen; 4 Michel Berkers Deurne; 5 Chris Raetsen Weert.
B
1 Willy Maessen Thorn; 2 Jan van Ophoven Montfort; 3 Gerrie ter Linde Roermond; 4 Peter Thijssen Neerkant; 5 J.Vrancken Elsloo.


Elsloo  12 juli

A

1 Eeckhout Aalst B.; 2 Huub Neven Hulsberg; 3 Gerrie ter Linde Roermond; 4 Willy Maessen Thorn; 5 Wil Heiligers Venlo; 6 J.Vrancken Elsloo; 7 Jan van Ophoven Montfort; 8 Bert van Engelen Maasbracht; 9 L.Hendriks Elsloo; 10 C.Blonden Born; 11 Willy Nelissen Genhout; 12 Harrie Vriens Tegelen.

B

1 M.Hoofs Meers; 2 J.Slenter Wittem; 3 R.Kleinen Waubach; 4 P.Luiten Herkenbosch; 5 H.Creemers Meers; 6 W.van der Heiden Waubach; 7 Peter Evers Maasbracht; 8 P.Driessen Elsloo; 9 J.Brück Waubach; 10 B.Speetjens Schimmert.


Budel  13 juli
A
1 Piet Stienen Swalmen; 2 Chris Raetsen Weert; 3 Jo Mooren Swalmen; 4 Jos Lamber Blerick; 5 W.Wouters Antwerpen 
B.; 6 Martin Doensen Nederweert; 7 J. Decleir Antwerpen B.; 8 Bert Zeegers Thorn.

Someren Eind  13 juli
B
1 Willy Maessen Thorn; 2 Gerrie ter Linde Roermond; 3 Jan van Ophoven Montfort; 4 Piet Verrijth Sevenum; 5 Wil Heiligers Blerick; 6 Jos Bellemakers Neerkant; 7 A.Cuypers Posterholt; 8 Peter Thijssen Neerkant; 9 Harrie Vriens Tegelen; 10 J.Vrancken Elsloo.
 
Heusden  Asten  20 juli
A
1 Chris Raetsen Weert; 2 Jo Mooren Swalmen; 3 Piet Stienen Swalmen; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Helmuth Cohnen Saeffelen Dld.; 6 Martin Doensen Nederweert; 7 Stan Cordang Swalmen; 8 Frans van Eijck Asten; 9 H.Welten Deurne; 10 Frans van Lierop Deurne.
 
Echt  20 juli
B
1 Gerrie ter Linde Roermond; 2 Willy Maessen Thorn; 3 Jan van Ophoven Montfort; 4 Wil Heiligers Blerick; 5 J. Vrancken Elsloo; 6 Bert van Engelen Maasbracht; 7 Jos Bellemakers Neerkant; 8 A.Cuypers Posterholt; 9 Peter Evers Maasbracht; 10 Twan Verstappen Neerkant.


Reuver  27 juli
A
1 Chris Raetsen Weert; 2 Jos Lamber Blerick; 3 C. van Bussel Deurne; 4 Jac van Kempen Sevenum; 5 Martin Doensen Nederweert.
B
1 Gerrie ter Linde Roermond; 2 Willy Maessen Thorn; 3 Jan van Ophoven Montfort; 4 Wil Heiligers Blerick; 5 Jos Bellemakers Neerkant.
 
Thorn  2 augustus
A
1 Chris Raetsen Weert; 2 Martin Doensen Nederweert; 3 Frans van Eijck Asten; 4 Jo Mooren Swalmen; 5 Piet Stienen Swalmen.
B
1 Willy Maessen Thorn; 2 Gerrie ter Linde Roermond; 3 Wil Heiligers Blerick; 4 Bert van Engelen Maasbracht; 5 Piet Verrijth Sevenum.
 
Stevensweert  3 augustus
A
1 Chris Raetsen Weert; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Stan Cordang Swalmen; 4 J. de Cleir Antwerpen B.; 5 Frans van Eijck Asten; 6 Helmuth Cohnen Saeffelen D.; 7 L.Wuyts Mortsel B.; 8 H. van Bussel Deurne; 9 J.Welten Deurne; 10 Twan Verstappen Neerkant.
 
Sevenum  3 augustus
B
1 Gerrie ter Linde Roermond; 2 Willy Maessen Thorn; 3 Wil Heiligers Blerick; 4 Twan Verstappen Neerkant; 5 Harrie Vriens Tegelen; 6 Bert van Engelen Maasbracht; 7 J.Vrancken Elsloo; 8 Piet Verrijth Sevenum; 9 Toon Leijsten Deurne;10 Jos Bellemakers Neerkant.
 
Belfeld  9 augustus  Provinciale kampioenschappen  Limburg
A
1 Jac van Kempen Sevenum; 2 Chris Raetsen Weert; 3 Martin Doensen Nederweert; 4 Bert Zeegers Thorn; 5 Jos Craemers Echt.
B
1 Willy Maessen Thorn; 2 Gerrie ter Linde Roermond; 3 Wil Heiligers Blerick; 4 Piet Verrijth Sevenum; 5 J.Vranken Elsloo.

                           Willy Maassen Limburgs kampioen

 
Neerkant  10 augustus  Provinciale kampioenschappen Noord Brabant
A
1 Frans van Eijck Asten; 2 H.Welten Deurne; 3 C. van Bussel Deurne.
B
1 Jos van Dijk  Bakel; 2 Twan Verstappen Neerkant; 3 Peter Thijssen Neerkant.
 
Baarlo  17 augustus
A
1 Jac van Kempen Sevenum; 2 Piet Stienen Swalmen; 3 Martin Doensen Nederweert; 4 Chris Raetsen Weert; 5 Bert Zeegers Thorn; 6 Helmuth Cohnen Saeffelen Dld.; 7 L.Wuyts Mortsel B.; 8 Jos Craemers Echt; 9 Frans Verstappen Neerkant; 10 C. van Bussel Deurne.
B
1 Gerrie ter Linde Roermond; 2 Jos van Dijk Bakel; 3 Willy Maessen thorn; 4 Piet Verrijth Sevenum; 5 Jos Bellemakers Neerkant.

Elsloo  23 augustus

A

1 Huub Neven Elsloo; 2 W.Nelissen Genhout; 3 Gerrie ter Linde Roermond; 4 Harrie Vriens Tegelen; 5 Willy Maessen Thorn; 6 J.Vrancken Elsloo; 7 M.Grootjans Elsloo; 8 Bert Engelen Maasbracht; 9 J.Roumans Geulle; 10 L.Hendriks Elsloo.

B

1 Peter Evers Maasbracht; 2 M.Hoofs Meers; 3 R.Kleinen Bocholtz; 4 J.Quadakkers Waubach; 5 H.Cremers Meers; 6 Jo Brück Waubach; 7 L.Janssen Elsloo; 8 Paul Driessen Elsloo; 9 J. van der Heiden Tegelen; 10 B.Speetjens Schimmert; 11 J.Roemans Haccourt B.
 
Deurne  24 augustus
A
1 Jac van Kempen Sevenum; 2 Chris Raetsen Weert; 3 W.Wouters Antwerpen B.; 4 Martin Doensen Nederweert; 5 Helmuth Cohnen Saeffelen Dld.
B
1 Jos van Dijk Bakel; 2 Gerrie ter Linde Roermond; 3 Willy Maessen Thorn; 4 Piet Verrijth Sevenum; 5 Bert van Engelen Maasbracht.
 
Haelen  31 augustus
B
1 Jos van Dijk  Asten; 2 Willy Maessen Thorn; 3 Gerrie ter Linde Roermond; 4 Jos Bellemakers Neerkant; 5 Piet Verrijth Sevenum; 6 A.Cuypers Posterholt; 7 Frans Verstappen Neerkant; 8 Bert van Engelen Maasbracht; 9 Twan Verstappen Neerkant; 10 P.Luyten Herkenbosch
 
Asten  31 augustus
A
1 Chris Raetsen Weert; 2 Jac van Kempen Sevenum; 3 Bert Zeegers Thorn; 4 W.Wouters Antwerpen B.; 5 Martin Doensen Nederweert; 6 Jos Lamber Blerick; 7 H.Bosmans Duffel B.; 8 Stan Cordang Swalmen; 9 Helmuth Cohnen Saeffelen Dld.; 10 Piet Stienen Swalmen.
 
Weert  Fatima  7 september
A
1 Jos van Kempen Sevenum; 2 Chris Raetsen Weert; 3 Martin Doensen Nederweert; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Stan Cordang Swalmen.
B
1 Jos van Dijk Bakel; 2 Gerrie ter Linde Roermond; 3 Willy Maessen Thorn; 4 Harrie Vriens Tegelen; 5 Piet Verrijth Sevenum.

Abdissenbos 13 september

A

1 H.Nelissen Beek; 2 Willy Maessen Thorn; 3 M.Grootjans Elsloo; 4 Harrie Vriens Tegelen; 5 van de Busche Eindhoven; 6 J.Vrancken Elsloo; 7 Jan van Ophoven Montfort; 8 Bert van Engelen Maasbracht; 9 Huub Stapel Tegelen; 10 J.Niemands Beek en Donk; 11 H.Schluiter Wittem; 12 L.Hendriks Elsloo.

B

1 Piet Verrijth Sevenum; 2 J.Schelter Eijs Wittem; 3 P.Hoofs Meers; 4 R.Kleinen Waubach; 5 J.Brück Waubach; 6 J van der Heiden Waubach; 7 J.van de Berg Brunssum; 8 P.Luijten Herkenbosch; 9 H.Roemans Haccourt B.; 10 G.Driessen Elsloo; 11 B.Speltjens Schimmert; 12 H.Dekkers Eindhoven.

Born  14 september

1 Huub Neven Hulsberg; 2 J.Nelissen Genhout; 3 Harrie Vriens Tegelen; 4 van de Posch Eijsden; 5 Degraven Urmond; 6 Jan van Ophoven Montfort; 7 J.Peters Bingelrade; 8 Huub Stapel Tegelen; 9 J.Hendriks Obbicht; 10 Bert van Engelen Maasbracht; 11 H.Pijpe Buchten; 12 Grootjans Elsloo; 13 Wagemans Urmond; 14 Winkel Urmond; 15 Hendriks Elsloo.

B

1 Fr.Hoofs Meers; 2 Piet Verrijth Sevenum; 3 Peter Evers Maasbracht; 4 Flenter Eijs; 5 Klein Ubach over Worms; 6 van der Linden Eindhoven; 7 Brierren Elsoo; 8 Brück Waubach; 9 H.Roemans Haccourt B.; 10 Speetjens Schimmert; 11 Roumans Lanaken B.; 12 van der Heijden Waubach; 13 Criner Heer; 14 Boelhouwers Meerssen.
 
Ohe en Laak  21 september
A
1 Chris Raetsen Weert; 2 Jac van Kempen Sevenum; 3 Huub Lamber Blerick; 4 Bert Zeegers Thorn; 5 Piet Stienen Swalmen; 6 Martin Doensen Nederweert; 7 Stan Cordang Swalmen; 8 Jos Craemers Echt; 9 Frans van Eijck Asten; 10 Frans Verstappen Neerkant.
 
Roggel  21 september
B
1 Jos van Dijk Bakel; 2 Willy Maessen Thorn; 3 Gerrie ter Linde Roermond; 4 Piet Verrijth Sevenum; 5 Wil Heiligers Blerick; 6 P.Luiten Herkenbosch; 7 Jos Bellemakers Neerkant; 8 Frans Verstappen Neerkant; 9 Toon Leijsten Deurne; 10 Twan Verstappen Neerkant.
 
Kessel Eik  28 september
A
1 Piet Stienen Swalmen; 2 Chris Raetsen Weert; 3 Jac van Kempen Sevenum; 4 Martin Doensen Nederweert; 5 Gerrie Terlinde Roermond.
B
1 Jos van Dijk Bakel; 2 Piet Verrijth Sevenum; 3 Peter Evers Maasbracht; 4 Wil Heiligers Blerick; 5 Jos Bellemakers Neerkant.

 
Meers  5 oktober
A
1 Huub Neven Hulsberg; 2 M.Jacobs Schimmert; 3 Gerrie ter Linde Roermond; 4 Willy Maessen Thorn.
B
1 H.Koerts Assen; 2 N.Hoofs Meers; 3 van Geffen Maastricht; 4 Peter Evers Maasbracht.

Schimmert  18 oktober
A
1 Huub Neven Hulsberg; 2 Willy Maessen Thorn; 3 Willy Nelissen Beek Genhout; 4 Frans Hendrikx Obbicht; 5 H.Daniels Bingelrade; 6 Frans Boumans Geulle; 7 L.Essers Maastricht; 8 N.Nicolaas Maastricht; 9 L.Hendriks Elsloo; 10 Peter Thijssen Neerkant; 11 P.de Groot Susteren; 12 G.Eggen Valkenburg; 13 H.Bekkers Valkenburg; 14 P.Ridderbeeks Hulsberg.
B
1 H.Roemans Haccourt B.; 2 B.Speetjens Schimmert; 3 P.Charpentier Visé B.; 4 Jos Bellemakers Neerkant; 5 H.Roumans Visé B.; 6 T.Theunissen Maastricht; 7 A.Vissers Wijlre; 8 W.Steevens Stein; 9 G.Vroemen Beek; 10 R.Stegen Hulsberg; 11 J.Boelhouwers Bunde; 12 G.Andrioli Nieuwenhagen; 13 J.Timmers Meerssen; 14 G.Stassen Borghharen; 15 J.Steevens Stein.

 
Tegelen  25 oktober
A
1 W.Nelissen Beek Genhout; 2 Gerrie ter Linde Roermond; 3 Frans Hendrikx Obbicht; 4 H.Vriens Tegelen; 5 Huub Stapel Tegelen; 6 J.Heiligers Bingelrade; 7 ; 8 Willy Maessen Thorn; 9 W.Stuiven Thorn; 10 L.Hendriks Elsloo.
B
1 J.Brück Waubach; 2 Huub Jennen Grevenbicht; 3 Jos Bellemakers Neerkant; 4 Peter Evers Maasbracht; 5 H. van der Linden Tegelen; 6 P.Charpentier Visé B.; 7 Paul Driessen Elsloo; 8 G.Roemans Haccourt B.; 9 B.Speetjens Schimmert; 10 P.Velsen Eindhoven.
 
Munstergeleen  26 oktober
A
1 Huub Neven Hulsberg; 2 W.Nelissen Beek Genhout; 3 P.Nieman Valkenburg; 4 J.Peters Bingelrade; 5 M.Tol Geleen; 6 Harrie Vriens Tegelen; 7 N.Jetten Schinnen; 8 J. van Beek Eindhoven; 9 M. de Vos Heer; 10 John Stassen Maastricht.
B
1 Jos Bellemakers Neerkant; 2 J.Schlenter Eys-Wittem; 3 M.Hoofs Meers; 4 A.Vecken Eindhoven; 5 B. van Geffen Eindhoven; 6 A.Vlaspoel Maastricht; 7 J.Roemans Haccourt B.; 8 J.Dekker Kerkrade; 9 H.Roymans Lanaken B.; 10 Toon Leijsten Deurne.
 
Geulle  2 november
A
1 Gerry ter Linde Roermond; 2 M.Daniels Bingelrade; 3 J.Peters Bingelrade; 4 W.Nelissen Beek; 5 Harrie Vriens Tegelen.
B
1 Jos Bellemakers Neerkant; 2 J.Brück Waubach; 3 M.Fekken Eindhoven; 4 M.Hoofs Meers; 5 J.Roemans Haccourt B.

Elsloo   9 november

A

1 H.Peeters Bingelrade; 2 G.Stolman Haanrade; 3 Huub Neven Hulsberg; 4 Gerrie ter Linde Roermond; 5 W.Nelissen Genhout.

B

1 W.Roemans Haccourt B.; 2 Jos Bellemakers Neerkant; 3 Quaadakkers Nuth; 4 Paul Driessen Elsloo; 5 F.Vissers Wijlre.