Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1968


Neerkant  24 maart
A.
1 Jan Slijpen Venlo; 2 
B
1 Jos Lamber Blerick; 2 A.Maas Helmond; 3 Hein van Bussel Deurne; 4 Jac van Kempen Sevenum; 5 W.Dekker Helmond.












 
Sint Joost  31 maart
A
1 Jac Geurts Echt; 2 Riny Martens Helmond; 3 Jan Slijpen Venlo; 4 A.Kusters Venlo; 5 Huub Lamber Blerick; 6 J.Pots Deurne; 7 Willy Bellemakers Neerkant.
B
1 H.Maas Geldrop; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Hein van Bussel Deurne; 4 Frans van Eijck Heusden Asten; 5 Henk de Hey Hoensbroek.; 6 Jos Craemers Echt; 7 Jan van Ophoven Montfort.


Ospel  7 april
A
1 Jan Slijpen Venlo; 2 Huub Pots Deurne; 3 Riny Martens Helmond; 4 Michel Berkers Deurne; 5 Jo Koolen Swalmen; 6 Jan Peeten Baarlo; 7 Jac Geurts Echt; 8 Mart Doensen Nederweert; 9 Chris Raetsen Horn; 10 Willy Bellemakers Neerkant.

       Jan Slijpen klopt Huub Pots in de ronde van Ospel

B
1 H.Maas Helmond; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Jac van Kempen Sevenum; 4 Frans Verstappen Neerkant; 5 Fr.van Heugten Asten; 6 Jan van Ophoven Montfort; 7 Hein van Bussel Deurne; 8 Hans Dekker Helmond;9 H.Schelvis Venlo; 10 J.Heiligers Venlo.
 
Maasbracht Beek  15 april
A
1 Leo Pots Deurne; 2 Huub Lamber Blerick; 3 Jo Koolen Swalmen; 4 Riny Martens Helmond; 5 Michel Berkers Deurne.
B
1 Jac van Kempen  Sevenum; 2 Jos Lamber Blerick; 3 A.Maas Helmond; 4 Frans van Eijck Heusden Asten; 5 H.de Mulder Sevenum.
 
Swalmen  21 april
A
1 Riny Martens Helmond; 2 Jan Slijpen Venlo; 3 Leo Pots Deurne; 4 Willy Bellemakers Neerkant; 5 Jo Koolen Swalmen; 6 Jac Geurts Echt; 7 Jo Mooren Swalmen; 8 Frans van der Goot Maasbracht; 9Huub Lamber Blerick; 10 Michel Berkers Deurne.
B
1 Jos Lamber Blerick; 2 A.Maas Helmond; 3 Henk de Hey Hoensbroek; 4 Jos Craemers Echt; 5 Frans van Eijck Heusden Asten; 6 H.Verrijth Sevenum; 7 Jan van Ophoven Montfort; 8 Frans Verstappen Neerkant; 9 Hans van der Goot Maasbracht; 10 Jac van Kempen Sevenum.
 
Echt  28 april
A
1 Huub Lamber Blerick; 2 Willy Bellemakers Neerkant; 3 Ger Peeten Baarlo; 4 Leo Pots Deurne; 5 Jan Slijpen Venlo; 6 Michel Berkers Deurne; 7 Riny Martens Helmond; 8 Chris Raetsen Horn; 9 Frans van der Goot Maasbracht; 10 Riny Berkers Someren.
B
1 Jac van Kempen Sevenum; 2 A.Maas Helmond; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Frans van Eijck Heusden Asten; 5 Jos Craemers Echt; 6 W.Dekker Helmond; 7 Henk de Hey Hoensbroek; 8 Jan van Ophoven Montfort; 9 Frans Verstappen Neerkant; 10 F. van Heugten Asten.
 
Deurne  5 mei  Bedevaart
A
1 Jac Geurts Echt; 2 Leo Pots Deurne; 3 Huub Lamber Blerick; 4 Riny Martens Helmond; 5 Willy Bellemakers Neerkant;  6 Mart van Kessel Deurne; 7 Jo Mooren Swalmen; 8 M.Maessen Elsloo; 9 H.van Brussel Deurne; 10 Frans van der Goot Maasbracht.
 
B
1 Jos Lamber Blerick; 2 A.Maas Helmond; 3 Frans van Eijck Heusden Asten; 4 Fr.van Heugten Asten; 5 Jan van Ophoven Montfort; 6 W.Dekker Helmond; 7 Jos Craemers Echt; 8 John de Mulder Sevenum; 9 Henk de Hey Hoensbroek; 10 J.Hesen Horst.
 
Venlo  12 mei
A
1 Jac Geurts Echt; 2 Leo Pots Deurne; 3 Michel Berkers Deurne; 4 Jan Slijpen Venlo; 5 Huub Lamber Blerick; 6 Riny Martens Helmond; 7 Martin van Kessel Deurne; 8 Willy Bellemakers Neerkant; 9 Jo Koolen Swalmen; 10 Chris Raetsen Horn.
B
1 A.Maas Helmond; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Frans van Eijck Heusden Asten; 4 Frans Verstappen Neerkant; 5 Fr.van Heugten Asten; 6 W. Dekker Helmond; 7 Henk de Hey Hoensbroek; 8 Willy Maessen Thorn; 9 Jan van Ophoven Montfort; 10 Hans van der Goot Maasbracht.
 
Roermond  19 mei
A
1 Jac Geurts Echt; 2 Huub Lamber Blerick; 3 Huub Pots Deurne; 4 Michel Berkers Deurne; 5 Jan Slijpen Venlo.
B
1 Jos Lamber Blerick; 2 Jac van Kempen Sevenum; 3 Frans van Eijck Heusden Asten; 4 W.Dekker Helmond; 5 Frans Verstappen Neerkant.
 
Neer  23 mei
A
1 Leo Pots Deurne; 2 Chris Raetsen Horn; 3 Willy Bellemakers Neerkant; 4 Jan Slijpen Venlo; 5 Jac Geurts Echt; 6 Huub Lamber Blerick; 7 R.Berkers Deurne; 8 A.Maas Helmond; 9 Jo Koolen Swalmen; 10 Martin van Kessel Deurne.
B
1 Jac van Kempen Sevenum; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Jan van Ophoven Montfort; 4 Frans van Eijck Heusden Asten; 5 Jos Craemers Echt; 6 Willy Maessen Thorn; 7 W.Dekker Helmond; 8 Fr.van Heugten Asten; 9 Frans Verstappen Neerkant; 10 H. van de Voort Someren.
 
Neer   25 mei  Aankomst Omloop der Peel
A
1 Jac Geurts  Echt; 2 
B
1 Jos Lamber Blerick; 2 
 
Someren  26 mei  Aankomst Omloop der Peel
A
1 Martin Doensen Nederweert; 2 Willy Bellemakers Neerkant; 3 Bert Pots Deurne; 4 Jan Slijpen Venlo; 5 Chris Raetsen Horn; 6 Jo Koolen Swalmen; 7 Michel Berkers Deurne; 8 Hein van Bussel Deurne; 9 Jac Geurts Echt; 10 Frans van der Goot Maasbracht.
B
1 Jac van Kempen Sevenum; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Frans van Eijck Heusden Asten; 4 Jos Craemers Echt; 5 Frans Verstappen Neerkant; 6 Willy Maessen Thorn; 7 Piet Verrijth Sevenum; 8 Bert van Engelen Maasbracht; 9 Jan van Ophoven Montfort; 10 W.Dekker Helmond.
 
Deurne  3 juni
A
1 Jac Geurts Echt; 2 Jan Slijpen Venlo; 3 Riny Martens Helmond; 4 Huub Lamber Blerick; 5 Willy Bellemakers Neerkant.
B
1 Jac van Kempen Seveum; 2 Frans van Eijck Heusden Asten; 3 Frans Verstappen Neerkant; 4 Henk de Hey Hoensbroek; 5 Jan Craenen Nederweert.
 
Zeelst  9 juni
A
1 Willy Bellemakers Neerkant; 2 
B
1 Frans Verstappen Neerkant; 2
 
Linne  16 juni 
A
1 Jac Geurts Echt; 2 Willy Bellemakers Neerkant; 3 Leo Pots Deurne; 4 Jan Stienen Swalmen; 5 Jo Koolen Swalmen.
 
Budel  16 juni
B
1 Jac van Kempen Sevenum; 2 Frans van Eijck Heusden Asten; 3 W.Dekker Helmond; 4 
Jan Craenen Nederweert. 5 Jos Craemers Echt; 5 
 
Vlodrop  23 juni
A
1 Willy Bellemakers Neerkant; 2 Riny Martens Helmond; 3 Jac Geurts Echt; 4 Michel Berkers Deurne; 5 Bert Pots Deurne; 6 Jos Lamber Blerick; 7 Jan Slijpen Venlo; 8 Frans van der Goot Maasbracht; 9 Jo Koolen Swalmen; 10 Jo Mooren Swalmen.
 
Hegelsom  23 juni
B
1 Jac van Kempen Sevenum; 2 Frans Verstappen Neerkant; 3 W.Dekker Helmond; 4 Frans van Eijck Heusden Asten; 5 Willy Maessen Thorn.
 
Montfort  30 juni
A
1 Jac Geurts Echt; 2 Bert Pots Deurne; 3 Riny Martens Helmond; 4 Jan Craenen Nederweert; 5 Jo Koolen Swalmen; 6 Huub Lamber Blerick; 7 Frans van der Goot Maasbracht; 8 Riny Berkers Someren.
B
1 Frans van Eijck Heusden Asten; 2 Willy Maessen Thorn; 3 Jos Craemers Echt; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 Henk de Hey Hoensbroek; 6 Huub Verrijth Sevenum; 7 W.Dekker Helmond; 8 Hans van der Goot Maasbracht.
 
Echt  Markt  3 juli

 Afvallingsrace
1 Jan Slijpen Venlo; 2 Frans van der Goot Maasbracht; 3 Jac Geurts Echt; 4 Jan Stienen Swalmen; 5 Chris Raetsen Horn.
A
Klassementsrace
1 Jo Koolen Swalmen; 2 Jan Slijpen Venlo; 3 Willy Bellemakers Neerkant; 4 Chris Raetsen Thorn; 5 Jac Geurts Echt.
A
Afvallingsrace
1 Jac Geurts Echt; 2 Jo Koolen Swalmen; 3 Willy Bellemakers Neerkant; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Jan Slijpen Venlo.
A
Klassementsrace II
1 Chris Raetsen Horn; 2 Jac Geurts Echt; 3 Jan Slijpen Venlo; 4 Jan Stienen Swalmen; 5 Jo Mooren Swalmen.
B
Afvallingsrace 
1 Jan van Ophoven Montfort; 2 Jan Craenen Nederweert; 3 H. van der Goot Maasbracht; 4 Jan Vriens Tegelen; 5 Frans van Eijck Asten.
B
Klassementsrace
1 Henk de Hey  Hoensbroek; 2 Frans Verstappen Neerkant; 3 Jan Vriens Tegelen; 4 Jan van Ophoven Montfort.
B
Criterium
1 Jac van Kempen Sevenum; 2
 
Echt  7 juli
A
1 Jac Geurts Echt; 2 Huub Lamber Blerick; 3 Jan Slijpen Venlo; 4 Michel Berkers Deurne; 5 Willy Bellemakers Neerkant; 6 Jo Koolen Swalmen; 7 Martin Doensen Nederweert; 8 Martin van Kessel Deurne; 8 M.Maessen Elsloo; 10 A.Maas Helmond.
 
Liessel  7 juli
B
1 Frans van Eijck Heusden Asten ; 2 Jan van Ophoven Montfort; 3 Henk de Hey Hoensbroek; 4 Jan Craenen Nederweert; 5 Willy Maessen Thorn.
 
Merum  14 juli   RKNWB kampioenschappen
A
1 Jac Geurts Echt; 2 Riny Martens Helmond; 3 Jan Slijpen Venlo; 4 Leo Pots Deurne; 5 Jo Koolen Swalmen; 6 Willy Bellemakers Neerkant; 7 Chris Raetsen Horn; 8 Jan Craenen Nederweert; 9 Huub Lamber Blerick; 10 J.Maessen Elsloo.

                     Jac Geurts spurt naar de titel in Merum

B
1 Frans van Eijck Heusden Asten; 2 Willy Maessen Thorn; 3 Henk de Hey Hoensbroek; 4 Frans van Lierop Deurne; 5 Frans Verstappen Neerkant; 6 Jan van Ophoven Montfort; 7 J.Frijns Tegelen; 8 Jos Craemers Echt; 9 J.Heiligers Venlo; 10 Hans van der Goot Maasbracht.
 
Sevenum  21 juli
A
1 Jan Slijpen Venlo; 2 Huub Lamber Blerick; 3 Riny Berkers Deurne; 4 Chris Raetsen Horn; 5 Riny Martens Helmond; 6 Jan Craenen Nederweert; 7 Piet Stienen Swalmen; 8 H. van Kimmenade Mierlo Hout; 9 Hein van Bussel Deurne.
 
Susteren  21 juli
B
1 Frans van Eijck Heusden Asten; 2 Jan Craenen Nederweert; 3 Jo van Lierop Deurne; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 Hans van der Goot Maasbracht; 6 J.Heiligers Blerick; 7 H.Verrijth Sevenum; 8 Willy Maessen Thorn; 9 Harrie Vriens Tegelen; 10 Henk de Hey Hoensbroek.
 
Pey Echt  28 juli
A
1 Jac Geurts Echt; 2 Huub Lamber Blerick; 3 Jan Slijpen Venlo; 4 Leo Pots Deurne; 5 Chris Raetsen Horn; 6 Willy Bellemakers Neerkant; 7 Jo Mooren Swalmen; 8 Riny Martens Helmond; 9 Jan Craenen Nederweert; 10 Michel Berkers Deurne.
 
Nederweert  28 juli
B
1 Frans van Eijck Asten; 2 Jan Craenen Nederweert; 3 Jan van Ophoven Montfort; 4 Willy Maessen Thorn; 5 Hans van der Goot Maasbracht; 6 Jo van Lierop Deurne; 7 Jos Craemers Echt; 8 H.Verrijth Sevenum; 9 J.Hesen Hegelsom; 10 J.Heiligers Blerick.
 
Stevensweert  4 augustus
A
1 Jan Slijpen Venlo; 2 Jac Geurts Echt; 3 Leo Pots Deurne; 4 Willy Bellemakers Neerkant; 5 Martin Doensen Nederweert; 6 Chris Raetsen Horn; 7 Jan Stienen Swalmen; 8 Martin van Kessel Deurne; 9 Hein  van Bussel Deurne; 10 Frans van der Goot Maasbracht.
 
Haelen  4 augustus
B
1 Jan Craenen Nederweert; 2 Jan van Ophoven Montfort; 3 Frans van Lierop Deurne; 4 Harrie Vriens Tegelen; 5 Jos Craemers Echt; 6 Piet Verrijth Sevenum; 7 Frans Verstappen Neerkant; 8 Henk de Hey Hoensbroek; 9 J.de Mulder Sevenum; 10 Twan Verstappen Neerkant.
 
Belfeld  11 augustus
A
1 Jan Slijpen Venlo; 2 
B
1 H.Verrijth Sevenum; 2 Frans van Lierop Deurne; 3 Henk de Hey Hoensbroek; 4 Willy Maessen Thorn; 5 Wil Heiligers Blerick.
 
Ohe en Laak  18 augustus
A
1 Jac Geurts Echt; 2 Jo Mooren Swalmen; 3 Jan Slijpen Venlo; 4 Piet Stienen Swalmen; 5 Leo Pots Deurne; 6 Willy Bellemakers Neerkant; 7 Martin Doensen Nederweert; 8 Chris Raetsen Horn; 9 Frans van der Goot Maasbracht; 10 Martin van Kessel Deurne. 
B
1 Henk de Hey Hoensbroek; 2 Willy Maessen Thorn; 3 Jo van Lierop Deurne; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 Jan Craenen Nederweert; 6 Piet Verrijth Sevenum; 7 Frans Verstappen Neerkant; 8 Bert van Engelen Maasbracht; 9 Harrie Vriens Tegelen; 10 Wil Heiligers Blerick.
 
Someren Eind  25 augustus  Provinciale kampioenschappen Noord Brabant
A
1 Willy Bellemakers Neerkant; 2 Leo Pots Deurne; 3 Michel Berkers Deurne; 4 Riny Martens Helmond; 5 J.Berkers Someren.

                           Willy Bellemakers Brabants kampioen in Someren Eind

B
1 Frans Verstappen Neerkant; 2 Frans van Lierop Deurne; 3 J.Leijsten Deurne; 4 H.Thijssen Neerkant; 5 Gerard Pijnenburg Neerkant.
 
Ysselsteyn  25 augustus  Provinciale kampioenschappen Limburg
A
1 Jac Geurts Echt; 2 Chris Raetsen Horn; 3 Huub Lamber Blerick; 4 Jo Mooren Swalmen; 5 Jac van Kempen Sevenum; 6 Martin Doensen Nederweert; 7 Piet Stienen Swalmen; 8 Stan Cordang Swalmen; 9 Frans van der Goot Maasbracht; 10 Jos Lamber Blerick.
B
1 Jan van Ophoven Montfort; 2 Piet Verrijth Sevenum; 3 Henk de Hey Hoensbroek; 4 Jan Craenen Nederweert; 5 J.Heiligers Blerick; 6 Willy Maessen Thorn; 7 J.Hesen Hegelsom; 8 Harrie Vriens Tegelen; 9 H.de Mulder Sevenum; 10 Hans van der Goot Maasbracht.
 
Weert   Fatima  1 september
A
1 Huub Lamber Blerick; 2 Martin Doensen Nederweert; 3 Chris Raetsen Horn.
B
1 Jan van Ophoven Montfort; 2 Frans van Lierop Deurne; 3 Jan Craenen Nederweert.
 
Kessel Eik  8 september
A
1 Leo Pots Deurne; 2 Jac Geurts Echt; 3 Jo Mooren Swalmen; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Martin van Kesssel Deurne; 6 Riny Martens Helmond; 7 Chris Raetsen Horn; 8 Martin Doensen Nederweert; 9 Piet Stienen Swalmen; 10 Frans van der Goot Maasbracht.
B
1 H.Schellekens Tilburg; 2 Frans van Lierop Deurne; 3 Jan Craenen Nederweert; 4 Harrie Vriens Tegelen; 5 Willy Maessen Thorn; 6 J.Heiligers Blerick; 7 J.Thijssen Neerkant; 8 Gerrie Terlinde Roermond; 9 Henk Pijnenburg Neerkant; 10 Twan Verstappen Neerkant.
 
Meijel  15 september
A
1 Jac Geurts Echt; 2 Frans van der Goot Maasbracht; 3 Martin van Kessel Deurne; 4 Jac van Kempen Sevenum; 5 Hein van Bussel Deurne.
B
1 J.Schellekens Tilburg; 2 Frans van Lierop Deurne; 3 Jan Craenen Nederweert; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 Henk de Hey Hoensbroek.
 
Roggel  22 september
A
1 Chris Raetsen Thorn; 2 Jo Mooren Swalmen; 3 Michel Berkers Deurne; 4 Piet Stienen Swalmen; 5 Frans van der Goot Maasbracht.
B
1 J.Schellekens Tilburg; 2 Jan Craenen Nederweert; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Jan van Ophoven Montfort; 5 Gerrie Terlinde Roermond.
 
Heythuysen  29 september
A
1 Chris Raetsen Thorn; 2 Martin Doensen Nederweert; 3 Jo Mooren Swalmen; 4 Jac van Kempen Sevenum; 5 Piet Stienen Swalmen; 6 Jos Lamber Blerick; 7 Leo Pots Deurne; 8 Frans van der Goot Maasbracht; 9 H.van Soest Asten; 10 Martin van Kessel deurne.
B
1 Henk de Hey Hoensbroek; 2 Willy Maessen Thorn; 3 Jan van Ophoven Montfort; 4 Jan Craenen Nederweert; 5 Harrie Vriens Tegelen; 6 L.Wuyts Mortsel B.; 7 J.Leijsten Deurne; 8 Piet Verrijth sevenum; 9 Henk Pijnenburg Neerkant; 10 Twan Verstappen Neerkant.
 
Meers Elsloo  6 oktober   Mijnwerkersronde
A
1 M.Maessen Elsloo; 2 Huub Lamber Blerick; 3 Jos Lamber Blerick.
 
B
1 Winkens Itteren; 2 Hendriks Obbicht; 3 Hoedemakers Born
 
Reuver  13 oktober
A
Leo Pots Deurne; 2 Chris Raetsen Horn; 3 Michel Berkers Deurne; 4 Huub Lamber Blerick; 5 Jo Mooren Swalmen.

Leo Pots klopt Chris Raetsen in Reuver

B
1 Jan van Ophoven Montfort; 2 Jan Craenen Nederweert; 3 Henk de Hey Hoensbroek; 4 Gerrie ter Linde Roermond; 5 Willy Maessen Thorn.
 
Elsloo  4 november
A
1 J.Stijnen Valkenswaard; 2