Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1967


Sint Joost  27 maart
A
1 Theo Hendriks Budel; 2 Jan van Heur Roggel; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Hein Sengers Budel; 5 Riny Martens Helmond.
B
1 Chris Raetsen Weert; 2 Michel Berkers Deurne; 3 Martin Doensen Nederweert.
 
Neerkant  9 april
A
1 J. van Gog  Deurne; 2 Jan van Heur Roggel; 3 Theo Hendriks Budel; 4 Hans van de Kant Helmond; 5 H.Houwers Reuver.
B
1 Michel Berkers Deurne; 2 Huub Pots Deurne; 3 Martin Doensen Nederweert; 4 Chris Raetsen Horn; 5 Hein van Bussel Deurne.
 
Echt  16 april
A
1 Jan van Heur Roggel; 2 Fiel Lamber Blerick; 3 Martin Schuman Weert; 4 P.van Buggenum Maasbracht; 5 Jac Geurts Echt; 6 Riny Martens Helmond; 7 Frans van der Goot Maasbracht; 8 Hein Sengers Budel; 9 A.Kusters Venlo; 10 Huub Lamber Blerick.
 B
1 H.Lamerichs Berg en Terblijt; 2 J.Verheijen Someren; 3 Chris Raetsen Horn; 4 A.Maas Helmond; 5 Huub Pots Deurne.
 
Belfeld  23 april
A
1 Jan van Heur Roggel; 2 Hans van de Kant Helmond; 3 Fiel Lamber Blerick; 4 Martin Schuman Weert; 5 P. van Buggenum Maasbracht; 6 Hein Sengers Budel.
B
1 Huub Pots Deurne; 2 Chris Raetsen Horn; 3 J.Lamerichs Berg en Terblijt; 4 Michel Berkers Deurne; 5 Martin Doensen Nederweert; 6 P.Maas Helmond; 7 Piet Verrijth Sevenum; 8 J.Verheijen Someren; 9 Hein van Bussel Deurne; 10 Henk de Hey Hoensbroek.
 
Merum  30 april
A
1 Jan van Heur Roggel; 2 Hans van de Kant Helmond; 3 H.Corstanje Venlo; 4 Huub Lamber Blerick; 5 J.Kusters Venlo. 
B
1 Michel Berkers Deurne; 2 Chris Raetsen Horn; 3 J.Lamerichs Berg en Terblijt; 4 Selvis Venlo.
 
Swalmen  1 mei
A
1 Jan van Heur Roggel; 2 Hans van de Kant Helmond; 3 Fiel Lamber Blerick; 4 Jac Geurts Echt; 5 Jos Bellemakers Neerkant; 6 P.van Buggenum Maasbracht; 7 H.Korstanje Venlo; 8 H.Houwers Reuver; 9 J. van Gog  Deurne; 10 J. van Busssel Deurne.
B
1 Huub Pots Deurne; 2 Michel Berkers Deurne; 3 Chris Raetsen Horn; 4 J.Lamerichs Berg en Terblijt; 5 J.Verheijen Someren; 6 Henk de Hey Hoensbroek; 7 Martin Doensen Nederweert; 8 P.Dekker Helmond; 9 P.Maas Helmond; 10 Frans Verstappen Neerkant.
 
Neer  4 mei
A
1 Fiel Lamber Blerick; 2 Jan van Heur Roggel; 3 Hans van de Kant Helmond; 4 Riny Martens Helmond.

1 Huub Pots Deurne; 2 Michel Berkers Deurne; 3 Hein van Bussel Deurne; 4 Martin Doensen Nederweert; 5 J.Verheijen Someren.
 
Deurne  7 mei
A
1 Jan van Heur Roggel; 2 Fiel Lamber Blerick; 3 Hans van de Kant Helmond; 4 Riny Martens Helmond; 5 P. van Buggenum Maasbracht.
B

1 Leo Pots Deurne; 2 Chris Raetsen Horn; 3 Michel Berkers Deurne; 4 Martin Doensen Nederweert; 5 J.Dekker Helmond.
 
Neer  20 mei  Aankomst Omloop der Peel
A
1 Riny Martens Helmond; 2 Jan van Heur Roggel; 3 Jan Jeuring Sittard; 4 Hein Sengers Budel; 5 J. van Gog  Deurne.
B
1 Huub Pots Deurne; 2 Michel Berkers Deurne; 3 Martin Doensen Nederweert; 4 J.Lamerichs Berg en Terblijt; 5 Hein van Bussel Deurne.
 
Someren  21 mei  Aankomst Omloop der Peel
A
1 Jan van Heur Roggel; 2 Hans van de Kant Helmond; 3 Hein Sengers Budel; 4 Fiel Lamber Blerick; 5 J.Kusters Venlo; 6 Frans van der Goot Maasbracht; 7 Hans van der Goot Maasbracht.
B
1 Huub Pots Deurne; 2 Chris Raetsen Horn; 3 Michel Berkers Deurne; 4 Mart Doensen Nederweert; 5 H.Verheyden Someren.
 
Roermond  28 mei
A
1 Jan van Heur Roggel; 2 Hans van de Kant Helmond; 3 Hein Sengers Budel.
B
1 Martin Doensen Nederweert; 2 Chris Raetsen Horn; 3 Michel Berkers Deurne.
 
Montfort  4 juni   Bedevaart
A
1 Jan van Heur Roggel; 2 Hans van de Kant Helmond; 3 Riny Martens Helmond; 4 Frans van der Goot Maasbracht; 5 Hein Sengers Budel.
B
1 Michel Berkers Deurne; 2 Huub Pots Deurne; 3 Chris Raetsen Horn; 4 J.Caris Heythuysen; 5 Hein van Bussel Deurne
 
Liessel  11 juni   RKNWB  kampioenschappen
A
1 Hans van de Kant Helmond; 2 Jan van Heur Roggel; 3 Willy Bellemakers Neerkant; 4 Hein Sengers Budel; 5 Riny Martens Helmond.
B
1 Huub Pots Deurne; 2 Michel Berkers Deurne; 3 Martin Doensen Nederweert; 4 Chris Raetsen Horn; 5 J.Lamerichs Berg en Terblijt.
 
Echt  Markt  14 juni
A
Klassementsrace
1 J. van Kimmenade Mierlo; 2
 
Haelen  18 juni 
A
1 Jan van Heur Roggel; 2 Hans van de Kant Helmond; 3 Riny Martens Helmond; 4 Jac Geurts Echt; 5 Hein Sengers Budel; 6 Huub Pots Deurne; 7 Willy Bellemakers Neerkant; 8 Fiel Lamber Blerick; 9 Frans van der Goot Maasbracht; 10 J.van Gog Deurne.
 
Vlodrop  18 juni
B
1 Chris Raetsen Horn; 2 A.Maas Helmond; 3 Jan Verrijth Sevenum; 4 Martin Doensen Nederweert; 5 P.Dekker Helmond; 6 Jo Mooren Swalmen; 7 Frans Verstappen Neerkant; 8 Jos Craemers Echt; 9 Willy Maessen Thorn; 10 Henk de Hey Hoensbroek.
 
Venlo  25 juni
A
1 Hans van de Kant Helmond; 2 Jan van Heur Roggel; 3 Hein Sengers budel; 4 Willy Bellemakers Neerkant; 5 Huub Pots Deurne.
B
1 Michel Berkers Deurne; 2 Chris Raetsen Horn; 3 H. de Mulder Sevenum; 4 Jo Mooren Swalmen; 5 Willy Maessen Thorn.
 
Oirschot  2 juli
A
1 Jan van Heur Roggel; 2 Riny Martens Helmond; 3 Leo Pots Deurne; 4 Huub Lamber Blerick; 5 Huub Pots Deurne.
B
1 Michel Berkers Deurne; 2 Mart Doensen Nederweert; 3 Chris Raetsen Horn; 4 J. van Kimmenade Mierlo.
 
Ospel  9 juli
A
1 Willy Bellemakers Neerkant; 2 Jan van Heur Roggel; 3 B.Thielen Helden; 4 Huub Pots Deurne; 5 Jac Geurts Echt; 6 Hein Sengers Budel; 7 Jan Slijpen Venlo; 8 Riny Martens Helmond; 9 A.Kusters Venlo; 10 H.Dekker Helmond.
 
Ohe en Laak  9 juli
B
1 Michel Berkers Deurne; 2 Chris Raetsen Horn; 3 Martin Doensen Nederweert; 4 Hein van Bussel Deurne; 5 Jo Mooren Swalmen; 6 J. van Kimmenade Mierlo; 7 Jan Verrijth Sevenum; 8 J.de Mulder Sevenum; 9 Willy Maessen Thorn; 10 Frans Verstappen Neerkant.
 
Linne  16 juli   Provinciale kampioenschappen  Limburg 
A
1 Jan van Heur Roggel; 2 Jac Geurts Echt; 3 Jos Lamber Blerick; 4 B.Thielen Helden; 5 Jo Koolen Swalmen.
B
1 Chris Raetsen Horn; 2 Jan Verrijth Sevenum; 3 Martin Doensen Nederweert; 4 Jo Mooren Swalmen; 5 Hans van der Goot Maasbracht.
 
Bakel  16 juli  Provinciale Kampioenschappen  Noord Brabant
 A
1 Hans van de Kant Helmond; 2 Hein Sengers Budel; 3 Bert Pots Deurne; 4 Riny Martens Helmond; 5 Peter van Gog Deurne.
B
1 Michel Berkers Deurne; 2 J. van Kimmenade Mierlo; 3 Hein van Bussel Deurne; 4  Frans Verstappen Neerkant; 5 H.Verstappen Neerkant. 
 
Sevenum  23 juli
B
1 J. van Kimmenade Mierlo; 2 Chris Raetsen Horn; 3 Michel Berkers Deurne; 4 J. van Bussel Deurne; 5 Martin Doensen Nederweert; 6 A.Maas Helmond; 7 Piet Verrijth Sevenum; 8 Frans Verstappen Neerkant; 9 Jos Craemers Echt; 10 Martin Schuman Weert.
 
Maasbracht  23 juli
A
1 Hans van de Kant Helmond; 2 Jan van Heur Roggel; 3 Hein Sengers Budel; 4 Jan Slijpen Venlo; 5 Huub Pots Deurne.
 
Stevensweert  30 juli
A
1 Jac Geurts Echt; 2 Jan van Heur Roggel; 3 Hein Sengers Budel; 4 Frans van der Goot Maasbracht; 5 Hans van de Kant Helmond; 6 Riny Martens Helmond; 7 Jac Leenen Someren; 8 Huub Pots Deurne; 9 Bert Pots Deurne.
B
1 Chris Raetsen Horn; 2 Michel Berkers Deurne; 3 A.Maas Helmond; 4 J.Lamerichs Berg en Terblijt; 5 Hein van Bussel Deurne; 6 Mart Doensen Nederweert; 7 Martin Schuman Weert; 8 Jo Mooren Swalmen; 9 Willy Maessen Thorn; 10 Jos Craemers Echt.
 
Dieteren  6 augustus
A
1 Hans van de Kant Helmond; 2 Willy Bellemakers Neerkant; 3 Jac Geurts Echt; 4 Jac Leenen Someren; 5 Riny Martens Helmond.
B
1 Michel Berkers Deurne; 2 J.Lamerichs Berg en Terblijt; 3 Martin Doensen Nederweert; 4 Chris Raetsen Horn; 5 Hein van Bussel Deurne.
 
Pey  Echt  13 augustus
A
1 Hans van de Kant Helmond; 2 Jac Geurts Echt; 3 Huub Pots Deurne; 4 Hein Sengers Budel; 5 Jac Leenen Someren.
B
1 Michel Berkers Deurne; 2 Martin Doensen Nederweert; 3 Huub Lamber Blerick; 4 Chris Raetsen Horn; 5 Martin Schuman Weert.
 
Budel  19 augustus
A
1 Frans Verheggen Weert; 2 Willy Bellemakers Neerkant; 3 Bert Pots Deurne; 4 A.Kusters Venlo; 5 Hein Sengers Budel.
B
1 Martin Doensen Nederweert; 2 Michel Berkers Deurne; 3 Chris Raetsen Horn; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Hein van Bussel Deurne.
 
Deurne  St.Jozef  20 augustus
A
1 Jac Geurts Echt; 2 Fiel Lamber Blerick; 3 Huub Pots Deurne; 4 Hein Sengers Budel; 5 Jan Slijpen Venlo.
 
Hegelsom  20 augustus
B
1 Michel Berkers Deurne; 2 Martin Doensen nederweert; 3 Chris Raetsen Horn; 4 Frans Verstappen Neerkant; 5 A.Maas Helmond; 6 Hein van Bussel Deurne; 7 Martin Schuman Weert; 8 Jan Verrijth Sevenum; 9 Henk de Hey Hoensbroek; 10 J.Dekker Helmond.
 
Someren Eind  27 augustus
A
1 B.Thielen Helden; 2 Bert Pots Deurne; 3 Riny Martens Helmond; 4 A.Kusters Venlo; 5 Jo Koolen Swalmen.
B
1 Chris Raetsen Horn; 2 Michel Berkers Deurne; 3 Hein van Bussel Deurne; 4 A.Maas Helmond; 5 Martin Doensen Nederweert.
 
Hoensbroek  9 september
A
1 Jac Geurts Echt; 2 Bert Pots Deurne; 3 Riny Martens Helmond; 4 B.Thielen Helden; 5 Hein Sengers Budel.
B
1 Martin Doensen Nederweert; 2 Michel Berkers Deurne; 3 Chris Raetsen Horn; 4 J.Lamerichs Berg en Terblijt; 5 A.Maas Helmond.
 
Weert   Fatima  10 september
A
1 Bert Pots Deurne; 2 Jac Geurts Echt; 3 Leo Pots Deurne; 4 Hein Sengers Budel; 5 A.Kusters Venlo.
B
1 Michel Berkers Deurne; 2 A.Maas Helmond; 3 Chris Raetsen Horn; 4 Hein van Bussel Deurne; 5 Martin Doensen Nederweert.
 
Deurne  Zeilberg  17 september
A
1 Jac Geurts Echt; 2 Bert Pots Deurne; 3 Leo Pots Deurne; 4 Huub Lamber Blerick; 5 A.Kusters Venlo; 6 Jan Slijpen Venlo; 7 Willy Bellemakers Neerkant; 8 Hein Sengers Budel; 9 Peter van Gog Deurne; 10 Jac Leenen Someren.
 
Heythuysen  17 september
B
1 Michel Berkers Deurne; 2 J.Lamerichs Berg en Terblijt; 3 Chris Raetsen Horn; 4 Hein van Bussel Deurne; 5 A.Maas Helmond.
 
Meijel  24 september
A
1 Bert Pots Deurne; 2 Leo Pots Deurne; 3 Jac Leenen Someren; 4 Hein Sengers Budel; 5 Peter van Gog Deurne Zeilberg.
B
1 Michel Berkers Deurne; 2 Martin Doensen Nederweert; 3 Chris Raetsen Horn; 4 Hein van Bussel Deurne; 5 A.Maas Helmond.
 
Roggel  1 oktober
A
1 Jan Slijpen Venlo; 2 Jac Geurts Echt; 3 Riny Martens Helmond; 4 Huub Pots Deurne; 5 Huub Lamber Blerick.
B
1 Chris Raetsen Horn; 2 A.Maas Helmond; 3 Martin Doensen Nederweert; 4 Michel Berkers Deurne; 5 
Hein van Bussel Deurne.
 
Kessel Eik  8 oktober
 A
1 Huub Pots Deurne; 2 Hein Sengers Budel; 3 Riny Martens Helmond; 4 Willy Bellemakers Neerkant; 5 Huub Lamber Blerick.
B
1 Jos Lamber Blerick; 2 Martin Doensen Nederweert; 3 Michel Berkers Deurne; 4 A.Maas Helmond; 5 Hein van Bussel Deurne.
 
Meers  Elsloo  10 oktober  Mijnwerkersronde
1 J.Smeets Beek Genhout; 2 Ritzen Schimmert; 3 Maas Elsloo; 4 Winteraeken Elsloo; 5 Houtvast Schimmert.