Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10   1966


Sint Joost   20 maart
A
1 Jo Geelen Montfort; 2 Willy Martens Bakel; 3 Ton Schuman Weert; 4 Felix Lamber Blerick; 5 J. van Horen Panningen.
B
1 Riny Martens Helmond; 2 J.Gerads Geleen; 3 Frans van der Goot Maasbracht; 4 Jan Verrijth Sevenum; 5 H.Verheyen Someren.
 
Oostelbeers  3 april
A
1 Ton Schuman Weert; 2 Willy Martens Bakel; 3 Jo Geelen Montfort; 4 P.Martens Bakel; 5 J. van Horen Panningen; 6 Felix Lamber Blerick; 7 A. van Bussel Deurne; 8 Jan van Heur Roggel.

                         Ton Schuman winnaar in Oostelbeers

B
1 Frans van der Goot Maasbracht; 2 P.Maas Oirschot; 3 Jan Verrijth Sevenum; 4 A.Maas Helmond; 5 Jo Jeuring Sittard; 6 Chris Raetsen Weert; 7 Huub Lamber Blerick; 8 J.van de Voort Someren; 9 J.Vullers Roggel; 10 P.Minten Sevenum. 
 
Budel  10 april
A
1 Jo Geelen Montfort; 2 Felix Lamber Blerick; 3 Ton Schuman Weert; 4 P.Martens Helmond; 5 H. van Horen Panningen.
B
1 Frans van der Goot Maasbracht; 2 P.Maas Oirschot; 3 H.Sentjens Budel; 4 Chris Raetsen Weert; 5 Riny Martens Bakel.
 
Merum  17 april
A
1 Willy Martens Bakel; 2 Felix Lamber Blerick; 3 Ton Schuman Weert.
B
1 Riny Martens Helmond; 2 H.Sentjens Budel; 3 Frans van der Goot Maasbracht.
 
Echt  24 april
A
1 Jo Geelen Montfort; 2 Willy Martens Bakel; 3 Felix Lamber Blerick; 4 Ton Schuman Weert; 5 J. van Horen Panningen.
B
1 Riny Martens Helmond; 2 H.Sentjens Budel; 3 Jo Jeuring Sittard; 4 Chris Raetsen Weert; 5 Frans van der Goot Maasbracht.
 
Venlo  Villapark  30 april
A
1 Jo Geelen Montfort; 2 Willy Martens Bakel; 3 Jan van Heur Roggel; 4 W.Houwers Budel; 5 P.Martens Bakel.
B
1 Riny Martens Helmond; 2 H.Sentjens Budel; 3 Frans van der Goot Maasbracht; 4 Chris Raetsen Weert; 5 Huub Lamber Blerick. 
 
Deurne  1 mei
A
1 A. van Bussel Deurne; 2 P.Martens Bakel; 3 Ton Schuman Weert; 4 Felix Lamber Blerick; 5 Wim Janssen Weert.
B
1 H.Sentjens Budel; 2 Frans van der Goot Maasbracht; 3 Riny Martens Helmond; 4 Huub Lamber Blerick; 5 P.Maas Oirschot.
 
Liessel   8 mei  Bedevaart
A
1 Willy Martens Bakel; 2 Jo Geelen Montfort; 3 Jan van Heur Roggel; 4 Ton Schuman Weert; 5 Hans van de Kant Helmond.
B
1 Riny Martens Helmond; 2 H.Sentjens Budel; 3 Jo Jeuring Sittard; 4 Frans van der Goot Maasbracht; 5 P.Maas Oirschot.
 
Schinveld  15 mei RKNWB kampioenschap
A
1 Willy Martens Bakel; 2 Jo Geelen Montfort; 3 Ton Schuman Weert; 4 P.Martens Bakel; 5 Jan van Heur Roggel.
B
1 Riny Martens Helmond; 2 H.Sentjens Budel; 3 Jo Jeuring Sittard; 4 P.Maas Oirschot; 5 Frans van der Goot Maasbracht; 6 H.Steuns Sittard; 7 Chris Raetsen Weert; 8 Martin Schuman Weert.
 
Swalmen  19 mei
A
1 Ton Schuman Weeet; 2 A. van Bussel Deurne; 3 Felix Lamber Blerick.
 
Vlodrop  19 mei  
B
1 P.Maas Oirschot; 2 H.Sentjens Budel; 3 Riny Martens Helmond; 4 Jo Jeuring Sittard; 5 Frans van der Goot Maasbracht.
 
Someren  21 mei   Aankomst Omloop der Peel
A
1 Jan van Heur Roggel; 2 A. van Bussel Deurne; 3 J. van Horen Panningen; 4 P.Martens Bakel; 5 Felix Lamber Blerick.
B
1 H.Sentjens Budel; 2 Riny Martens Helmond; 3 P.Maas Oirschot; 4 Jo Jeuring Sittard; 5 Frans van der Goot Maasbracht.
 
Helmond  29 mei
A
1 Willy Martens Bakel; 2 P.Martens Bakel; 3 A. van Bussel Deurne; 4 Ton Schuman Weert; 5 J. van Horen Panningen.
B
1 Riny Martens Helmond; 2 H.Sentjens Budel; 3 Frans van der Goot Maasbracht; 4 Jo Jeuring Sittard; 5 J.Verheyen Someren.
 
Neer  5 juni
A
1 Felix Lamber Blerick; 2 Willy Martens Bakel; 3 P.Martens Bakel.

                     Vader Lamber is blij met de overwinnning van zoon Felix ( Fiel ) die                                                       de ronde van Neer op zijn naam zet. Rechts organisator Smeets

B
1 Riny Martens Helmond; 2 H.Sentjens Budel; 3 Frans van der Goot Maasbracht.
 
Roermond  12 juni
A
1 A. van Bussel Deurne; 2 Willy Martens Bakel; 3 P.Martens Bakel; 4 Ton Schuman Weert; 5 Jo Geelen Montfort.
B
1 Riny Martens Helmond; 2 H.Sentjens Budel; 3 Frans van der Goot Maasbracht; 4 P.Maas Oirschot; 5 Chris Raetsen Weert.
 
Montfort  19 juni
A
1 Jo Geelen Montfort; 2 Willy Martens Bakel; 3 Ton Schuman Weert; 4 Felix Lamber Blerick; 5 P.Martens Bakel.
B
1 Riny Martens Helmond; 2 Jo Jeuring Sittard; 3 Frans van der Goot Maasbracht; 4 Huub Lamber Blerick; 5 P.Maas Oirschot.
 
Beek en Donk  25 juni
A
1 Willy Martens Bakel; 2 P.Martens Bakel; 3 Ton Schuman Weert; 4 A. van Bussel Deurne; 5 Jo Geelen Montfort.
B
1 Riny Martens Helmond; 2 P.Maas Oirschot; 3 Chris Raetsen Weert; 4 Frans van der Goot Maasbracht; 5 A.Maas Helmond.
 
Linne  26 juni
A
1 A. van Bussel Deurne; 2 Jo Geelen Montfort; 3 Willy Martens Bakel; 4 Mart Kessels Ospel; 5 P.Martens Bakel.
B
1 Jo Jeuring Sittard; 2 Riny Martens Helmond; 3 Frans van der Goot Maasbracht; 4 P.Maas Oirschot; 5 Chris Raetsen Weert.
 
Asten  3 juli
A
1 Hans  van de Kant Helmond; 2 Willy Martens Bakel; 3 Felix Lamber Blerick; 4 P.Martens Bakel; 5 A. van Bussel Deurne.
B
1 Jo Jeuring Sittard; 2 Riny Martens Helmond; 3 P.Maas Oirschot; 4 Frans van der Goot Maasbracht; 5 Chris Raetsen Weert.
 
Oirschot  10 juli
A
1 A. van Bussel Deurne; 2 Willy Martens Bakel; 3 J.Hendrikx Budel; 4 Wim Janssen Weert; 5 P.Martens Bakel.
B
1 Riny Martens Helmond; 2 Frans van der Goot Maasbracht; 3 Chris Raetsen Weert; 4 P.Maas Oirschot; 5 Huub Lamber Blerick. 
 
Deurne  Zeilberg  17 juli
A
1 Jo Geelen Montfort; 2 Willy Martens Bakel; 3 P.Martens Bakel; 4 Mart Kessels Ospel; 5 Wim Janssen Weert.
B
1 Riny Martens Helmond; 2 Jo Jeuring Sittard; 3 Chris Raetsen Weert; 4 Huub Lamber Blerick; 5 A.Derks Knegsel; 6 Jac Geurts Echt.
 
Dieteren  24 juli
A
1 Jo Geelen Montfort; 2 Paul van de Heuvel Asenray; 3 J.Courage Sittard; 4 Willy Martens Bakel; 5 Hein Sengers Budel.
B
1 Riny Martens Helmond; 2 Huub Lamber Blerick; 3 Frans van der Goot Maasbracht; 4 Jo Jeuring Sittard; 5 A.Maas Helmond
 
Echt  27 juli
A
Afvallingsrace
1 Jo Geelen Montfort; 2 Hans van de Kant Helmond; 3 J.Courage Sittard; 4 Theo Hendrikx Budel; 5 Wim Janssen Weert.
B
Afvallingsrace
1 Frans van der Goot Maasbracht; 2 Jo Jeuring Sittard; 3 Jac Geurts Echt; 4 J. de Mulder Roggel; 5 Piet Verrijth Sevenum
 
Stevensweert  31 juli
A
1 Jo Geelen Montfort; 2  Hans  van de Kant Helmond; 3 P.Martens Bakel.
B
1 Jo Jeuring Sittard; 2  Chris Raetsen Weert; 3 Frans van der Goot Maasbracht.
 
Pey Echt  7 augustus
A
1 Wim Janssen Weert; 2 Willy Martens Bakel; 3 P.Martens Bakel; 4 Jo Geelen Montfort; 5 J.Courage Sittard; 6 Theo Hendrikx Budel; 7 Jan van Heur Roggel; 8 Hans  van de Kant Helmond; 9 Hein Sengers Budel; 10 J.Gerads Geleen.
 
Hegelsom  7 augustus  
B
1 Jo Jeuring Sittard; 2 Riny Martens Helmond; 3 Frans van der Goot Maasbracht; 4 Jac Geurts Echt; 5 Chris Raetsen Weert.
 
Sevenum  14 augustus
A
1 Hans van de Kant Helmond; 2 Jan van Heur Roggel; 3 P.Martens Bakel; 4 Felix Lamber Blerick; 5 Paul van de Heuvel Asenray.
B
Maasbracht  14 augustus   
1 Frans van der Goot Maasbracht; 2 Jac Geurts Echt; 3 Chris Raetsen Weert; 4 Jo Jeuring Sittard; 5 J.Verheyen Someren.
 
 
Montfort  15 augustus  Tijdens Clubkampioenschappen
A
1 Willy Martens Bakel; 2 J.Courage Sittard; 3 Willy Martens Bakel; 4 Theo Hendrikx Budel; 5 Hein Sengers Budel.
B
1 Riny Martens Helmond; 2 Frans van der Goot Maasbracht; 3 Jo Jeuring Sittard; 4 H.Verheyen Someren; 5 H.Kusters Blerick.
 
Someren Eind  21 Augustus
A
1 Jo Geelen Montfort; 2 P.Martens Bakel; 3 Hans van de Kant Helmond; 4 Felix Lamber Blerick; 5 Theo Hendrikx Budel.
B
1 Riny Martens Helmond; 2 Jo Jeuring Sittard; 3 Frans van der Goot Maasbracht; 4 Huub Lamber Blerick; 5 H.Verheyen Someren.
 
Kessel Eik  28 augustus
A
1 Jo Geelen Montfort; 2 Willy Martens Bakel; 3 Theo Hendrikx Budel; 4 Jan van Heur Roggel; 5 J.Thielen Egchel; 6 Huub Lamber Blerick; 7 J.Joris Wessem; 8 J.Courage Sittard; 9 P.Thijssen Sittard; 10 Frans van der Goot Maasbracht.
 
Meijel  28 augustus
B
1 Riny Martens Helmond; 2 Jo Jeuring Sittard; 3 Huub Lamber Blerick; 4 Frans van der Goot Maasbracht; 5 P.Maas Oirschot.
 
Weert  Fatima  4 september
A
1 Willy Martens Bakel; 2 Hans van de Kant Helmond; 3 P.Martens Bakel; 4 Jan van Heur Roggel; 5 Theo Hendrikx Budel.
B
1 Riny Martens Helmond; 2 Chris Raetsen Weert; 3 Jo Jeuring Sittard; 4 Frans van der Goot Maasbracht.
 
Roermond  11 September
A
1 Willy Martens Bakel; 2 Hans van de Kant Helmond; 3 Jan van Heur Roggel; 4 Theo Hendrikx Budel; 5 Martin Schuman Weert; 6 Hein Sengers Budel; 7 Paul van de Heuvel Asenray; 8 Jo Geelen Montfort; 9 Frans Wessels Echt.
B
1 Frans van der Goot Maasbracht; 2 Riny Martens Helmond; 3 Huub Lamber Blerick; 4 H.Kusters Blerick; 5 Jac Geurts Echt.
 
Heythuysen  18 september  Provinciale kampioenschappen  Limburg
Limburg
A
1 Jo Geelen Montfort; 2 Felix Lamber Blerick; 3 Martin Schuman Weert; 4 Jan van Heur Roggel; 5 J.Thielen Egchel; 6 H.Thijssen Sittard; 7 J.Gerards Geleen; 8 Paul van de Heuvel Asenray; 9 B.Hegge Hamont B.; 10 Frans Wessels Echt.
B
1 Jo Jeuring Sittard; 2 Chris Raetsen Weert; 3 Frans van der Goot Maasbracht; 4 Huub Lamber Blerick; 5 Jac Geurts Echt
 
Deurne  18 september  Provinciale kampioenschappen  Noord Brabant
Brabant
A
1 Willy Martens Bakel; 2 Theo Hendrikx Budel; 3 A. van Nunen Oirschot; 4 Hans van de Kant Helmond; 5 Hein Sengers Budel.
B
1 Riny Martens Helmond; 2 P.Maas Oirschot; 3 J.Verheyen Someren; 4 Riny Berkers Deurne; 5 H.Maas Helmond
 
Roggel  2 oktober
A
1 Theo Hendrikx Budel; 2 Felix Lamber Blerick; 3 Jan van Heur Roggel; 4 Hans van de Kant Helmond; 5 Martin Schuman Weert; 6 J.Courage Sittard; 7 P.Thijssen Sittard; 8 J.Gerards  Geleen; 9 Frans Wessels Echt; 10 H. van der Goot Maasbracht.
B
1 Frans van der Goot Maasbracht; 2 Jo Jeuring Sittard; 3 Huub Lamber Blerick; 4 Riny Berkers Deurne; 5 Jac Geurts Echt
 
Haelen  9 oktober
A
1 Jan van Heur Roggel; 2 Hans van de Kant Helmond; 3 Theo Hendrikx Budel; 4 Frans Wessels Echt; 5 Willy Martens Bakel; 6 Martin Schuman Weert; 7 P.Thijssen Sittard; 8 Paul van de Heuvel Asenray; 9 Riny Martens Helmond.
B
1 Jo Jeuring Sittard; 2 Jac Geurts Echt; 3 Frans van der Goot Maasbracht; 4 P.Maas Oirschot; 5 Huub Lamber Blerick; 6 J.Kusters Venlo; 7 Chris Raetsen Weert.
 
Neerkant  16 oktober
A
1 Willy Martens Bakel; 2 Theo Hendrikx Budel; 3 Hans van de Kant Helmond; 4 Martin Schuman Weert; 5 Felix Lamber Blerick; 6 Paul van de Heuvel Asenray; 7 H.Hegge Hamont B.; 8 J. van Gog Deurne; 9 P.Thijssen Sittard; 10 Frans Wessels Echt.
B
1 Jo Jeuring Sittard; 2 Huub Lamber Blerick; 3 Frans van der Goot Maasbracht; 4 Jan Slijpen Venlo; 5 Riny Berkers Deurne