Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1965


Sint Joost  21 maart
A
1 Fred Janssen Weert; 2 Jan Somers Veldhoven; 3 Theo van der Leeuw Berkelaar; 4 Jac Spetgens Someren; 5 Jo Geelen Montfort.

                       Fred Janssen knalt van de ene naar de andere zege

B
1 H.van de Kant Helmond; 2 J. van de Kant Helmond; 3 Jan Verrijth Sevenum;4 P.Thijssen Sittard; 5 M.Maessen Elsloo.
 
Ysselsteyn  28 maart
1 Fred Janssen Weert; 2 Jan Somers Veldhoven; 3 Huub Janssen Sevenum; 4 Piet Kessels Lieshout; 5 Willy Laugs Koningsbosch.
B
1 A. van Bussel Deurne; 2 Willy Martens Bakel; 3 Jan Verrijth Sevenum; 4 P.Thijssen Sittard; 5 Hein Sengers Budel.
 
Someren Heide  4 april
1 Willy Laugs Koningsbosch; 2 Jan Somers Veldhoven; 3 Fred Janssen Weert; 4 Jo Geelen Montfort; 5 Huub Janssen Sevenum.
B
1 H.van de Kant Helmond; 2 J. van de Kant Helmond; 3 Jan Verrijth Sevenum; 4 H.Sentjens Budel; 5 Hein Sengers Budel.
 
Beek en Donk  19 april
1 Fred Janssen Weert; 2 Jan Somers Veldhoven; 3 F.Sentjens Budel; 4 Willy Laugs Koningsbosch; 5 Piet Kessels Lieshout.
B
1 H.van de Kant Helmond; 2 J. van de Kant Helmond; 3 Jan Verrijth Sevenum; 4 H.Sentjens budel; 5 Hein Sengers Budel.
 
Merum  25 april
1 Fred Janssen Weert; 2 Jan Somers Veldhoven; 3 Piet Kessels Lieshout.
B
1 H.van de Kant Helmond; 2 J. van de Kant Helmond; 3 Jan Verrijth Sevenum.
 
Echt  Markt  30 april
A
Klassementsrace
1 Fred Janssen Weert; 2 F.Sentjens Budel; 3 Piet Kessels Lieshout; 4 Jo Geelen Montfort; 5 Theo van de Loo Weert.
B
Afvallingsrace
1 H.van de Kant Helmond; 2 J. van de Kant Helmond; 3 P.Thijssen Sittard; 4 H.Sentjens Budel; 5 Hein Sengers Budel.
 
Oirschot  2 mei  Bedevaart
A
1 Jan Somers  Veldhoven; 2 Piet Kessels Lieshout; 3 Willy Laugs Koningsbosch.
B
1 H.van de Kant Helmond; 2 J. van de Kant Helmond; 3 H.Sentjens Budel.

                    Jan Somers is uitstekend op dreef

Zeelst  5 mei
A
1 Jan Somers Veldhoven; 2 Fred Janssen Weert; 3 Willy Laugs Koningsbosch; 4 Jo Geelen Montfort; 5 Piet Kessels Lieshout; 6 J.Smits Oirschot; 7 Fr.Huisman Deurne; 8 J.Kuipers Neer; 9 Theo van de Loo Weert; 10 Piet Martens Bakel.
B
1 H.van de Kant Helmond; 2 J. van de Kant Helmond; 3 H.Sentjens Budel; 4 Hein Sengers Budel; 5 Jan Verrijth Sevenum.
 
Deurne  9 mei
A
1 Fred Janssen Weert; 2
B
1 J.van de Kant Helmond;
 
Venlo   Villapark  16 mei
A
1 Fred Janssen Weert; 2 Willy Laugs Koningsbosch; 3 Jo Geelen Montfort; 4 Jan Somers Veldhoven; 5 Piet Kessels Lieshout; 6 Th.Krispijn Koningsbosch.
B
1 H.van de Kant Helmond; 2 J. van de Kant Helmond; 3 H.Sentjens Budel; 4 Hein Sengers Budel; 5 Jan Verrijth Sevenum; 6 Frans van der Goot Maasbracht.
 
Roermond  23 mei
A
1 Jan Somers Veldhoven; 2 Fr.Huisman Deurne; 3 Jo Geelen Montfort; 4 Piet Kessels Lieshout; 5 Willy Laugs Koningsbosch.
B
1 H.van de Kant Helmond; 2 J. van de Kant Helmond; 3 H.Sentjens Budel; 4 Hein Sengers Budel; 5 Jan Verrijth Sevenum.
 
Helmond  27 mei
A
1 Piet Kessels Lieshout; 2 Willy Laugs Koningsbosch; 3 F.Sentjens Budel; 4 Fred Janssen Weert; 5 Jan Somers Veldhoven; 6 G.Gijsberts Aarle Rixtel; 7 Ton Petit Weert; 8 Th.Krispijn Koningsbosch.

                                                 5 overwinningen voor Piet Kessels

B
1 J.van de Kant Helmond; 2 H. van de Kant Helmond; 3 Jan Verrijth Sevenum; 4 P.Thijssen Sittard; 5 Frans van der Goot Maasbracht.
 
Liessel  30 mei  RKNWB kampioenschappen
A
1 Jo Geelen Montfort; 2 Fred Janssen Weert; 3 Piet Kessels Lieshout; 4 Jan Somers Veldhovgen; 5 Willy Laugs Koningsbosch; 6 Fr.Huijsmans Deurne; 7 F.Sentjens Budel; 8  Willy Martens Bakel; 9 P.Kuipers Neer; 10 G.Horsterman Maasniel.
B
1 J.van de Kant Helmond; 2 Frans van der Goot Maasbracht; 3 H.Sentjens Budel; 4 Hein Sengers Budel; 5 Jan Verrijth Sevenum.
 
Echt  7 juni
A
1 Fred Janssen Weert; 2 Piet Kessels Lieshout; 3 Jan Somers Veldhoven; 4 Willy Laugs Koningsbosch; 5 F.Sentjens Budel; 6 G.Gijsberts Aarle Rixtel.
B
1 P.Thijssen Sittard; 2 H.Sentjens Budel; 3 Hein Sengers Budel; 4 H.van de Kant Helmond; 5 Frans van der Goot Maasbracht; 6 Jan Verrijth Sevenum.
 
Blerick  12 juni  Aankomst Omloop der Peel
A
1 Piet Kessels Lieshout; 2 Fred Janssen Weert; 3 Ton Petit Weert; 4 Willy Martens Bakel; 5 Jo Geelen Montfort.
B
1 H.van de Kant Helmond; 2 J. van de Kant Helmond; 3 H.Sentjens Budel; 4 P.Thijssen Sittard; 5 Hein Sengers Budel; 7 Frans van der Goot Maasbracht.
 
Someren  13 juni  Aankomst Omloop der Peel
A
1 Fred Janssen Weert; 2 Fr.Huisman Deurne; 3 Piet Kessels Lieshout; 4 Willy Laugs Koningsbosch; 5 Jo Geelen Montfort.
B
1 J.van de Kant Helmond; 2 H.Sentjens Budel; 3 H.van de Kant Helmond; 4 Hein Sengers Budel; 5 Frans van der Goot Maasbracht.
 
Montfort  27 juni
A
1 Fred Janssen Weert; 2 Piet Kessels Lieshout; 3 Fr.Huisman Deurne; 4 Jo Geelen Montfort; 5 Willy Laugs Koningsbosch.
B
1 J.van de Kant Helmond; 2 Hein Sengers Budel; 3 H. van de Kant Helmond; 4 Frans van der Goot Maasbracht; 5 J.Köhlen Sittard.
 
Deurne  St.Jozef  4 juli
A
1 Fred Janssen Weert; 2 Piet Kessels Lieshout; 3 Willy Martens Bakel.
B
1 J.van de Kant Helmond; 2 Hein Sengers Budel; 3 H. van de Kant Helmond.
 
Weert  Fatima  10 juli
A
1 Fred Janssen Weert; 2 Willy Laugs Koningsbosch; 3 Piet Martens Bakel.
B
1 J.van de Kant Helmond; 2 Hein Sengers Budel; 3 H.Sentjens Budel.
 
Vlodrop  11 juli
A
1 Fred Janssen Weert; 2 Willy Laugs Koningsbosch; 3 Piet Kessels Lieshout; 4 Fr.Huisman Deurne; 5 Jo Geelen Montfort; 6 Theo Slabbers Linne; 7 Willy Martens Bakel; 8 Ton Petit Weert.
B
1 J.van de Kant Helmond; 2 H.Sentjens Budel; 3 H. van de Kant Helmond; 4 Hein Sengers Budel; 5 Jan Verrijth Sevenum.
 
Deurne  Zeilberg  18 juli
A
1 Fred Janssen Weert; 2 Jan Somers Veldhoven; 3 Piet Kessels Lieshout; 4 Willy Laugs Koningsbosch; 5 Fr.Huisman Deurne.
 
Sevenum  18 juli
B
1 H.van de Kant Helmond; 2 Frans van der Goot Maasbracht; 3 P.Thijssen Sittard.
 
Middelbeers  25 juli
A
1 Fred Janssen Weert; 2 G.Gijsberts Aarle Rixtel; 3 Willy Laugs Koningsbosch; 4 Piet Kessels Lieshout; 5 Fr.Huisman Deurne; 6 Jo Geelen Montfort.
B
1 J.van de Kant Helmond; 2 Hein Sengers Budel; 3 P.Thijssen Sittard; 4 Frans van der Goot Maasbracht; 5 Jan Verrijth Sevenum.
 
Pey Echt  1 augustus
A
1 Fred Janssen Weert; 2 Willy Laugs Koningsbosch; 3 Piet Kessels Lieshout; 4 Jan Somers Veldhoven; 5 Fr.Huisman Deurne.
B
1 J.van de Kant Helmond; 2 Hein Sengers Budel; 3 P.Thijssen Sittard; 4 Frans van der Goot Maasbracht; 5 H.Sentjens Budel.
 
Stevensweert  8 augustus
A
1 Fred Janssen Weert; 2 Piet Kessels Lieshout; 3 F.Sentjens Budel; 4 Willy Laugs Koningsbosch; 5 Jo Geelen Montfort; 6 Fr.Huisman Deurne; 7 Huub Marx Dieteren; 8 G.Gijsberts Aarle Rixtel; 9 P.Martens Bakel; 10 B.Franssen Deurne.
 
Koningslust  8 augustus
B
1 H.van de Kant Helmond; 2 H.Sentjens Budel; 3 Hein Sengers Budel; 4 J.Köhlen Sittard; 5 P.Thijssen Sittard; 6 W.Verheijen Someren. 
 
Neer  15 augustus
A
1 Fred Janssen Weert; 2 F.Sentjens Budel; 3 P.Kuipers Neer; 4 Piet Martens Bakel; 5 Jo Geelen Montfort.
B
1 H.Sentjens Budel; 2 Hein Sengers Budel; 3 J.Maas Oirschot; 4 Frans van der Goot Maasbracht; 5 P.Thijssen Sittard.
 
Hegelsom  22 augustus  Provinciale kampioenschappen Limburg
A
1 Fred Janssen Weert; 2 Huub Marx Dieteren; 3 Jo Geelen Montfort; 4 P.Kuipers Neer; 5 Theo Slabbers Linne; 6 Willy Laugs Koningsbosch; 7 P.Knoben Haelen; 8 Ger Beurskens Haelen; 9 Ton Schuman Weert; 10 Jos Lamber Blerick.
B
1 P.Thijssen Sittard; 2 Frans van der Goot Maasbracht; 3 J.Köhlen Sittard; 4 Jan Verrijth Sevenum; 5 L.Haen Sittard; 6 J.Minten Sevenum; 7 H.Bovendeerd Sittard.
 
Someren Eind  22 augustus  Provinciale kampioenschapen Noord Brabant
A
1 Piet Kessels Lieshout; 2 Piet Martens Bakel; 3 Fr.Huisman Deurne; 4 H.Sentjens Budel; 5 Willy Martens Bakel.
B
1 H.van de Kant Helmond; 2
 
Deurne  29 augustus  Tijdens Clubkampioenschappen
A
1 Fred Janssen Weert; 2 Piet Kessels Lieshout; 3 Jo Geelen Montfort; 4 F.Sentjens Budel; 5 M.Huisman Deurne.
B
1 P.Thijssen Sittard; 2 H.Sentjens Budel; 3 Hein Sengers Budel; 4 J.Gerads Geleen; 5 Frans van der Goot Maasbracht.
 
Asten  5 september
A
1 Piet Kessels Lieshout; 2 Fr.Huisman Deurne; 3 Jo Geelen Montfort; 4 Willy Martens Bakel; 5 Ton Schuman Weert.
B
1 H.Sentjens Budel; 2 Hein Sengers Budel; 3 J.Gerads Geleen; 4 Frans van der Goot Maasbracht.; 5 P.Thijssen Sittard.
 
Kessel Eik  12 september
A
1 Piet Kessels Lieshout; 2 Fr.Huisman Deurne; 3 Willy Martens Bakel; 4 Jo Geelen Montfort; 5 F.Sentjens Budel; 6 Huub Marx Dieteren; 7 P.Kuipers Neer.
B
1 P.Thijssen Sittard; 2 H.Sentjens Budel; 3 J.Gerads Geleen; 4 Riny Martens Helmond; 5 Frans van der Goot Maasbracht.
 
Heythuysen  19 september
A
1 Piet Martens Bakel; 2 P.Knoben Haelen; 3 P.Kuipers Neer; 4 Jo Geelen Montfort; 5 Fr.Huisman Deurne; 6 Piet Kessels Lieshout; 7 H.Sentjens Budel; 8 Ton Petit Weert. 
B
1 H.Sentjens Budel; 2 Frans van der Goot Maasbracht; 3 Riny Martens Helmond; 4 J.Gerads Geleen; 5 Hein Sengers Budel; 6 P.Thijssen Sittard; 7 Jan Verrijth Sevenum.
 
Baarlo  26 september
A
1 Fr.Huisman Deurne; 2 Huub Marx Dieteren; 3 P.Kuipers Neer; 4 B.Franssen Deurne; 5 Jo Geelen Montfort.
B
1 H.Sentjens Budel; 2 Riny Martens Helmond; 3 Hein Sengers Budel; 4 Frans van der Goot Maasbracht; 5 J.Köhlen Sittard; 6 J.Gerads Geleen.
 
Haelen  10 oktober
A
1 Fr.Huisman Deurne; 2 Willy Martens Bakel; 3 Ton Schuman Weert; 4 F.Sentjens Budel; 5 B.Franssen Deurne.
B
1 H.Sentjens Budel; 2 Riny Martens Helmond; 3 J.Gerads Geleen; 4 Frans van der Goot Maasbracht; 5 Hein Sengers Budel.