Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1964


Sint Joost  22 maart
1  Jos van den  Nieuwenhuijzen  Eindhoven; 2 Fred Janssen Weert; 3 Huub Janssen Sevenum.
 
Maarheeze  5 april
1 Jos van den Nieuwenhuijzen  Eindhoven; 2 Fred Janssen Weert; 3 Huub Janssen Sevenum; 4 Martin Verrijth Sevenum; 5 Fred Cohnen Saeffelen Dld.
 
Holtum  12 april
1 Jos van den Nieuwenhuizen  Eindhoven; 2 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 3 Fred Janssen Weert; 4 Huub Janssen Sevenum; 5 Martin Verrijth Sevenum; 6 P.Graus Koningsbosch.
 
Susteren  19 april
1 Jos van den Nieuwenhuijzen  Eindhoven; 2 Huub Janssen Sevenum; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 5 Fred Janssen Weert.
 
Merum  26 april
1 Jos van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 2 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 3 Huub Janssen Sevenum; 4 Martin Verrijth Sevenum; 5 P.Graus Koningsbosch.
 
Treebeek  30 april
1 Jos van den  Nieuwenhuijzen  Eindhoven; 2 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 3 Fred Janssen Weert.
 
Echt  3 mei
1 Huub Janssen Sevenum; 2 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Fred Janssen Weert; 5 P. van Agten Helmond; 6 B.Gielen Venlo; 7 H.Sentjens Budel; 8 J. van de Waarden Zeelst; 9 G.Schalks Blerick; 10 H.Hommen Maasbracht.
 
Swalmen  7 mei
Groep 1
1 Jos van den Nieuwenhuijzen  Eindhoven; 2 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 3 Fred Janssen Weert; 4 Huub Janssen Sevenum; 5 Martin Verrijth Sevenum.
 
Deurne  7 mei
Groep 2 
1 M.Huisman Deurne; 2 A.van Bussel Deurne; 3 Franssen Deurne; 4 Manders Deurne; 5 Mart Siebers Venray.
 
Zeelst  10 mei
1 Jos van den  Nieuwenhuijzen  Eindhoven; 2 H.Janssen Weert; 3 Leo Hesen Horst; 4 Martin Verrijth Sevenum; 5 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 6 P.Graus Koningsbosch;7 Fred Janssen Weert; 8 Ed Kuhlmann Baarlo; 9 Willy Laugs Koningsbosch; 10 H. van Gansewinkel Maarheeze.
 
Blerick  18 mei
1 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 2
 
Roermond  Kemp  24 mei
1 Fred Cohnen Saeffelen; 2 Huub Janssen Sevenum; 3 Fred Janssen Weert; 4 Martin Verrijth Sevenum; 5 P.Graus Koningsbosch; 6 H. van Gansewinkel Maarheeze; 8 B.Gielen Venlo; 9 L.Knops Boukoul; 10 Ed Kuhlmann Baarlo. 
 
Weert  Fatima  31 mei  Provinciale kampioenschappen Limburg
1 Huub Janssen Sevenum; 2 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 3 P.Graus Koningsbosch; 4 Fred Janssen Weert; 5 Leo Hesen Horst.
 
Liessel  31 mei  Provinciale kampioenschappen  Noord Brabant
1 J. de Leest Eindhoven; 2 J.Verreijken Lieshout; 3 M.Huisman Deurne; 4 A. van Bussel Deurne; 5 P. van Agten Helmond.
 
Blerick  6 juni   Aankomst Omloop der Peel
1 Ed Kuhlmann  Baarlo; 2 Huub Janssen Sevenum; 3 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 4 Fred Janssen Weert; 5 Leo Hesen Horst; 6 B.Gielen Venlo; 7 Martin Verrijth Sevenum; 8 Willy Laugs Koningsbosch; 9 A. van Bussel Deurne; 10 L.Knops Boukoul; 11 P.Kuipers Neer.
 
Someren  7 juni  Aankomst Omloop der Peel
1 Huub Janssen Sevenum; 2 Leo Hesen Horst; 3 H.Sentjens Budel; 4 Martin Verrijth Sevenum; 5 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 6 B.Gielen Venlo; 7 L.Knops Boukoul; 8 J.Verreijken Lieshout.
 
Montfort  14 juni   Bedevaart
1 Martin Verrijth Sevenum; 2 Ed Kuhlmann Baarlo; 3 Huub Janssen Sevenum; 4 Leo Hesen Horst; 5 P.Graus Koningsbosch.
 
Neer  21 juni  RKNWB   kampioenschappen
1 Huub Janssen Sevenum; 2 Martin Verrijth Sevenum; 3 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 4 L.Knops Boukoul; 5 Flor de Bree Schinveld.

                                     Huub Janssen wordt in Neer kampioen
Vlodrop  28 juni
1 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 2 Huub Janssen Sevenum; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Leo Hesen Horst; 5 H. van Gansewinkel Maarheeze.
 
Schinveld  5 juli
1 Huub Janssen Sevenum; 2 Fred Janssen Weert; 3 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 4 L.Knops Boukoul; 5 Martin Verrijth Sevenum; 6 P.Graus Koningsbosch; 7 Flor de Bree Schinveld; 8 Willy Laugs Koningsbosch; 9 Leo Hesen Horst; 10 B.Gielen Venlo.
 
Asten  6 juli
1 H. van Gansewinkel Maarheeze; 2 J.Verreijken Lieshout; ; 3 A. van Bussel Deurne; 4 J.Derks Zeelst; 5 M.Huisman Deurne; 6 Jac Spetgens Someren; 7 van der Leest Zeelst; 8 J. van Waarden Zeelst.
 
Ysselsteyn  12 juli
1 Fred Janssen Weert; 2 Huub Janssen Sevenum; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Ed Kuhlmann Baarlo; 5 Leo Hesen Horst; 6 H. van Gansewinkel Maarheeze; 7 Th.Krispijn Koningsbosch; 8 L.Knops Boukoul; 9 M.Huisman deurne; 10 Flor de Bree Schinveld.
 
Stevensweert  19 juli
1 Huub Janssen Sevenum; 2 Leo Hesen Horst; 3 Fred Janssen Weert.
 
Deurne  26 juli
1 Ed Kuhlmann Baarlo; 2 Huub Janssen Sevenum; 3 Fred Janssen Weert; 4 Leo Hesen Horst; 5 Martin Verrijth Sevenum; 6 Theo Slabbers Linne; 7 Willy Laugs Koningsbosch; 8 H.Sentjens Budel; 9 B.Gielen Venlo; 10 A. van Bussel Deurne.
 
Brunssum  2 augustus
1 Leo Hesen Horst; 2 Martin Verrijth Sevenum; 3 Ed Kuhlmann Baarlo; 4 Huub Janssen Sevenum;5 M.Huisman Deurne; 6 Fred Janssen Weert; 7 P.Kuipers Neer; 8 J.Verreijken Lieshout.
 
Koningslust  9 augustus
1 Huub Janssen Sevenum; 2 Fred Janssen Weert; 3 Leo Hesen Horst; 4 J.Verreijken Lieshout; 5 B.Gielen Venlo; 6 Flor de Bree Schinveld; 7 H.Sentjens Budel; 8 L.Knops Boukoul; 9 M.Huisman Deurne; 10 Th.Krispijn Koningsbosch.
 
Someren Eind  16 augustus
1 Fred Janssen Weert; 2 Huub Janssen Sevenum; 3 Ed Kuhlmann Baarlo; 4 M.Huisman Deurne; 5 Leo Hesen Horst; 6 A. van Bussel Deurne; 7 Flor de Bree Schinveld; 8 J.Derks Knegsel; 9 Theo Slabbers Linne; 10 Jac Spetgens Someren.
 
Sevenum  23 augustus
1 Huub Janssen Sevenum; 2 Flor de Bree Schinveld; 3 Leo Hesen Horst; 4 M.Huisman Deurne; 5 Ed Kuhlmann Baarlo; 6 Theo Slabbers Linne; 7 B.Gielen Venlo; 8 Martin Verrijth Sevenum; 9 Fred Janssen Weert; 10 Th.Krispijn Koningsbosch.
 
Pey Echt  30 augustus
1 Martin Verrijth Sevenum; 2 Huub Janssen Sevenum; 3 Leo Hesen Horst; 4 B.Gielen Venlo; 5 Flor de Bree Schinveld; 6 Fred Janssen Weert; 7 A. van Bussel Deurne; 8 P.Graus Koningsbosch; 9 M.Huisman Deurne; 10 Willy Laugs Koningsbosch; 11 Th.Krispijn Koningsbosch; 12 Leo Hesen Horst.
 
Linne  6 september
1 Fred Janssen Weert; 2 Huub Janssen Sevenum; 3 Willy Laugs Koningsbosch; 4 Martin Verrijth Sevenum; 5 Leo Hesen Horst.
 
Kessel Eik  13 september
1 Leo Hesen Horst; 2 P.Kuipers Neer; 3 Fred Janssen Weert; 4 Huub Janssen Sevenum; 5 B.Gielen Venlo; 6 Martin Verrijth Sevenum; 7 Flor de Bree Schinveld; 8 Willy Laugs Koningsbosch; 9 H.Sentjens Budel; 10 Th.Krispijn Koningsbosch.
 
Neer  20 september
1 Huub Janssen Sevenum; 2 Martin Verrijth Sevenum; 3 Leo Hesen Horst; 4 Willy Laugs Koningsbosch; 5 P.Kuipers Neer; 6 M.Huisman Deurne; 7 H.Sentjens Budel; 8 B.Gielen Venlo; 9 A. van Bussel Deurne; 10 P.Graus Koningsbosch.
 
Baarlo  27 september
1 Huub Janssen Sevenum; 2 H.Sentjens Budel; 3 Willy Laugs Koningsbosch; 4 B.Gielen Venlo; 5 Martin Verrijth Sevenum; 6 Fred Janssen Weert; 7 Flor de Bree Schinveld; 8 P.Kuipers Neer; 9 M.Huisman Deurne; 10 P.Graus Koningsbosch.
 
Heythuysen  4 oktober
1 Fred Janssen Weert; 2 Leo Hesen horst; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 M.Huisman Deurne; 5 Huub Janssen Sevenum; 6 A.van Bussel Deurne; 7 Willy Laugs Koningsbosch; 8 P.Kuipers Neer; 9 Theo Slabbers Linne;10 P.Graus Koningsbosch.