Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1963


Sint Joost  24 maart
1 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 2 Jo Vrancken Linne; 3 Jos van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 4 Martin Verrijth Sevenum; 5 J.Clercks Helmond.
 
Susteren  7 april
1 Jos van den Nieuwenhuijzen  Eindhoven; 2 J.Clercks Helmond; 3 J.van de Ven Asten; 4 J.Peters Schinveld; 5 Martin Verrijth Sevenum.
 
Budel Schoot  15 april
1 Jos van den Nieuwenhuijzen  Eindhoven; 2 P. van Agten Helmond; 3 Jo Vrancken Linne; 4 J.Clercks Helmond; 5 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 6 Martin Verrijth Sevenum.
 
Maarheeze  21 april
1 Jos van den Nieuwenhuijzen  Eindhoven; 2 Jo Vrancken Linne; 3 J. van de Ven Asten; 4 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 5 J.Clercks Helmond.
 
Merum  28 april
1 Jos van den Nieuwenhuijzen  Eindhoven; 2 J.Clercks Helmond; 3 Jo Vrancken Linne; 4 Fred Cohnen Saeffelen; 5 Huub Janssen Sevenum; 6 J.Geraeds Thorn.
 
Zeelst  4 mei
1 Jos van den Nieuwenhuijzen  Eindhoven; 2
 
Budel  5 mei
1 Jos van den Nieuwenhuijzen  Eindhoven; 2 J.Clercks Helmond; 3 P.van Agten Helmond; 4 Jo Vrancken Linne; 5 Huub Janssen Sevenum; 6 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 6 J.Geraeds Thorn.
 
Deurne  12 mei
1 Jos van den Nieuwenhuijzen  Eindhoven; 2 Jan Clerckx Helmond; 3 Jo Vrancken Linne; 4 Huub Janssen Sevenum; 5 Fred Cohnen Saeffelen Dld.
 
Neerkant  19 mei
1 Jo Vrancken Linne; 2 Jos van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 3 Fred Cohnen Saeffelen Dld.
 
Swalmen  23 mei
1 Jo Vrancken Linne;2 Fred Cohnen Saeffelen; 3 P.van Agten Helmond; 4 Martin Verrijth Sevenum; 5 Jac Spetgens Someren.
 
Zeelst  26 mei
1 Jo Vrancken Linne; 2
 
Weert  Fatima  3 juni
1 Huub Janssen Sevenum; 2 Jo Vrancken Linne; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 P.van Agten Helmond; 5 Fred Cohnen Saeffelen Dld.


Someren  8 juni  Aankomst Omloop der Peel
1 Jo Vrancken Linne; 2
 
Someren  9 juni  Aankomst Omloop der Peel
1 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 2
 
Stiphout  15 juni
1 Jo Vrancken Linne; 2 Huub Janssen Sevenum; 3 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 4 Martin Verrijth Sevenum; 5 P. van Agten Helmond.
 
Neer  16 juni
1 Jo Vrancken Linne; 2 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 3 Huub Janssen Sevenum; 4 Martin Verrijth Sevenum; 5 Jac Spetgens Someren.
 
Roermond  22 juni
1 Jo Vrancken Linne; 2 Fred Cohnen Saeffelen; 3 Ed Kuhlmann Baarlo; 4 Huub Janssen Sevenum; 5 J.van Gansewinkel Maarheeze.
 
Brunssum 23 juni
1 Jo Vrancken Linne; 2 Huub Janssen Sevenum; 3 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 4 Martin Verrijth Sevenum; 5 Ed Kuhlmann Baarlo.
 
Eersel  30 juni  RKNWB  kampioenschappen
1 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 2 Huub Janssen Sevenum; 3 Gerrie van Gerwen Mierlo; 4 Ed Kuhlmann Baarlo; 5 Martin Verrijth Sevenum; 8 J.Knops Boukoul.

      Kampioen van 1963  Fred Cohnen


Asten  7 juli 
1 Jo Vrancken Linne; 2 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 3 Gerrie van Gerwen Mierlo; 4 Ed Kuhlmann Baarlo; 5 Martin Verrijth Sevenum; 6 Jac Spetgens someren; 7 J.Peters Schinveld; 8 J. van de Ven Asten; 9 Huub Janssen Sevenum; 10 P.Graus Koningsbosch.
 
Deurne  14 juli
1 Jo Vrancken Linne; 2 P.Graus Koningsbosch; 3 Fred Cohnen Saeffelen Dld.; 4 J.Peters Schinveld; 5 Huub Janssen  Sevenum; 6 Th.Krispijn Koningsbosch; 7 Ed Kuhlmann Baarlo; 8 Martin Verrijth Sevenum; 9 Theo Slabbers Linne; 10 Gerrie van Gerwen Mierlo.
 
Ysselsteyn  21 juli
1 Gerrie van Gerwen Mierlo; 2 Jo Vrancken Linne; 3 Ed Kuhlmann Baarlo; 4 Huub Janssen Sevenum; 5 J.Kuiper Schinveld; 6 Martin Verrijth Sevenum; 7 J.Verreijken Lieshout; 8 J.Peters Schinveld; 9 Theo Slabbers Linne; 10 H.Snellen Hoensbroek.
 
Montfort  28 juli
1 Jo Vrancken Linne; 2 Gerrie van Gerwen Mierlo; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Ed Kuhlmann Baarlo; 5 Theo Slabbers Linne.
 
Linne  4 augustus
1 Jo Vrancken Linne; 2 Ed Kuhlmann Baarlo; 3 Gerrie van Gerwen Mierlo; 4 Huub Janssen Sevenum; 5 Jac Spetgens Someren.
 
Echt  11 augustus
1 Huub Janssen Sevenum; 2 Jo Vrancken Linne; 3 Ed Kuhlmann Baarlo.
 
Stevensweert  15 augustus
Groep 1
1 Jo Vrancken Linne; 2 Huub Janssen Sevenum; 3 Ed Kuhlmann Baarlo; 4 Fred Janssen Weert; 5 P.Graus Koningsbosch; 6 M.Wilms Geleen; 7 Willy Laugs Koiningsbosch; 8 H.Knops Boukoul.
 
Kessel Eik  15 augustus
Groep 2  Gewone  fietsen
1 Lou Bouten Baarlo; 2 van Soest Baarlo; 3 K.Jacobs Kessel.
 
Roermond   Kemp  18 augustus Provinciale kampioenschappen Limburg
Groep 1
1 Jo Vrancken Linne; 2 Huub Janssen Sevenum; 3 Ed Kuhlmann Baarlo.
 
Someren Eind  18 augustus  Provinciale kampioenschappen Noord Brabant
1 Gerrie van Gerwen Mierlo; 2 Jac Spetgens Someren; 3 H.Sentjens Budel.
 
Sevenum  25 augustus
1 Jo Vrancken Linne; 2 Huub Janssen Sevenum; 3 Gerrie van Gerwen Mierlo; 4 Martin Verrijth Sevenum; 5 Fred Janssen Weert.
 
Deurne  Zeilberg  15 september
1 Jo Vrancken Linne; 2 Gerrie van Gerwen Mierlo; 3 Huub Janssen Sevenum; 4 P.Graus Koningsbosch; 5 Ed Kuhlmann  Baarlo; 7 Willy Laugs Koningsbosch; 9 Theo Slabbers Linne; 10 H.Knops Boukoul.
 
Oerle  21 september
1 Jo Vrancken Linne; 2 Gerrie van Gerwen Mierlo; 3 Huub Janssen Sevenum.
 
Baarlo  Baan  29 september
1 Huub Janssen Sevenum; 2 Jo Vrancken Linne; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Ed Kuhlmann Baarlo; 5 P.Graus Koningsbosch; 6 J.Verreijken Lieshout; 7 Willy Laugs Koningsbosch; 8 Theo Slabbers Linne; 9 H.Knops Boukoul; 10 Th.Krispijn Koningsbosch.