Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1962


Sint Joost  11 maart
1 Leo Weijers Baarlo; 2
 
Grevenbicht  18 maart
1 Frans Peeten Baarlo; 2 Ad van Rooy Zeelst; 3 Henk Smits Baarlo; 4 P.Reuten Echt; 5 Jo van Pol Montfort.
 
Weert  Boshoven  25 maart
1 Henk Smits Baarlo; 2 Frans Peeten Baarlo; 3 Jo van Pol Montfort; 4 Albert Kuhlmann  Baarlo; 5 Ad van Rooy Zeelst.
 
Susteren  1 april
1 Frans Peeten Baarlo; 2
 
Budel  8 april
1 Henk Smits Baarlo; 2 Frans Peeten Baarlo; 3 Jos van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 4 Albert Kuhlmann  Baarlo; 5 Arnoud Giesbers  Liessel.
 
Heeze  16 april
1 Albert Kuhlmann  Baarlo;  2 Henk Smits Baarlo; 3 Frans Peeten Baarlo; 4 Mart Siebers Venray; 5 Jo van Pol Montfort. 
 
Budel  Schoot  23 april
1 Henk Smits Baarlo; 2 Frans Peeten Baarlo; 3 Mart Siebers Venray; 4 Jo van Pol Montfort; 5 Albert Kuhlmann  Baarlo.
 
Merum  29 april
1 Frans Peeten Baarlo; 2
 
Maasbracht  6 mei
1 Mart Siebers Venray; 2
 
Baarlo  13 mei
1 Albert Kuhlmann  Baarlo; 2
 
Valkenswaard  20 mei
1 Albert Kuhlmann  Baarlo; 2 Jos van den.Nieuwenhuijzen Eindhoven; 3 Jo van Pol Montfort.
 
Vlodrop  27 mei  Provinciale kampioenschappen Limburg
1 Albert Kuhlmann  Baarlo; 2
 
Eersel  27 mei  Provinciale kampioenschappen  Noord Brabant
1 Jos van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 2

Deurne  17 juni

1 J.van de Ven Asten; 2 Albert Kuhlmann Baarlo; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Jos van den Nieuwenhuyzen Eindhoven; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Arnoud Giesbers Liessel.

Neer  24 juni
1 Albert Kuhlmann  Baarlo; 2
 
Echt  1 juli  RKNWB  kampioenschappen
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Albert Kuhlmann  Baarlo; 3 Jo van Pol Montfort; 4 Jos van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 5 Jo Vrancken Linne.


                                      Jac van Kessel  zal nog vaak in  beeld komen


Montfort  8 juli
1 Jos van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 2 Albert Kuhlmann Baarlo;
 
Linne  15 juli
Groep 1
1 Jo Vrancken Linne; 2 Martin  Verrijth Sevenum; 3 H.van de Ven Asten; 4 Albert Kuhlmann  Baarlo; 5 Theo Slabbers Linne.
 
Schinveld  15 juli
Groep 2
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jos van den Nieuwenhuijzen Einhoven; 3 Jo van Pol Montfort; 4 H.Damen Montfort; 5 J.Clerkx Helmond.
 
Asten  22 juli
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Albert Kuhlmann  Baarlo; 3 Jo van Pol Montfort; 4 H. van de Ven Asten; 5 Jo Vrancken Linne.
 
Koningslust  29 juli
1 Albert Kuhlmann  Baarlo; 2
 
Zeelst  5 augustus
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jo van Pol Montfort; 3 Jos van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 4 Albert Kuhlmann  Baarlo; 5 J.Clercks Helmond; 6 Arnoud Giesbers Liessel.
 
Stevensweert  15 augustus
1: Gelijk Albert Kulhmann en Ed Kuhlmann  Baarlo; 3 Jo Vrancken Linne; 4 Jo van Pol Montfort.

                                                 De Kulhmann brohters

 
Someren Eind  19 augustus
1 Jo van Pol Montfort; 2 …; 6 Jo Vrancken Linne.
 
Neer  26 augustus   Tijdens Clubkampioenschap
1 Jos van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 2 Jo van Pol Montfort.
 
Blerick  1 september  
1 Jos van den  Nieuwenhuijzen Eindhoven; 2 Jo van Pol Montfort; 3 J.Clercks Helmond; 4 Martin Verrijth Sevenum; 5 Arnoud Giesbers Liessel.
 
Wanroy  2 september
1 Jo van Pol Montfort; 2 Jos van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 3 Arnoud Giesbers Liessel; 4 H. van Hemert Heeze; 5 J.Clercks Helmond.
 
Soerendonk  9 september
1 Jo van Pol Montfort; 2 J.Clercks Helmond; 3 Jo Vrancken Linne; 4 Martin Verrijth Sevenum; 5 H. van Hemert Heeze
 
Sevenum  16 september
1 Jo van Pol Montfort; 2 Arnoud Giesbers Liessel; 3 Jos van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 4 Martin Verrijth Sevenum; 5 Jo Vrancken linne; 6 Albert Kuhlmann  Baarlo.
 
Holtum  23 september
1 Jo van Pol Montfort; 2 Jos van den  Nieuwenhuijzen  Eindhoven; 3 Arnoud Giesbers Liessel; 4 J.Clercks Helmond; 5 H.van Hemert Heeze; 6 Jo Vrancken Linne.
 
Baarlo  Baan  30 september
1 Jo van Pol Montfort; 2 Jo Vrancken Linne; 3 J.Clercks Helmond; 4 Jos van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 5 H. van de Ven Asten; 6 Flor de Bree Schinveld.
 
Meers  7 oktober
1 P.Janssen Bocholtz; 2 Flor de Bree Schinveld; 3 D.Veldhoven Heerlen; 4 P.Peters Schinveld; 5 H.Gelissen Nieuwenhagen.
 
Gewone Rijwielen
1 Ger Harings Sibbe; 2 W.Bervoets Meers; 3 J.Notermans Bleijerheide; 4 T.Wering Hulsberg; 5 W.Goossen Schinnen.