Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1961


Sint Joost  19 maart
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Cor Salentijn Roermond; 3 Mart Siebers Venray.
 
Grevenbicht  26 maart
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Cor Salentijn Roermond; 3 J.Hermsen Deurne; 4 W.de Bruyn Grevenbicht; 5 A.Willems Zeelst.
 
Budel Schoot  3 april
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Cor Salentijn Roermond; 3 J.Hendriks Deurne; 4 A.Mutsaers Eindhoven; 5 Jo Doemgens Echt.
 
Merum  9 april
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Cor Salentijn Roermond; 3 A.Mutsaers Eindhoven.
 
Susteren  16 april
1 Ad van Rooy Zeelst; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 J.Hendriks Venray.
 
Slek Echt  23 april  Provinciale kampioenschappen Limburg
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Cor Salentijn Roermond; 3 P.Smeets Grevenbicht; 4 Jo Doemgens Echt; 5 Michel Evers Linne; 6 Henk Hoogeveen Geleen; 7 N.Hendriks Geleen; 8 Jo Vrancken Linne; 9 Ed Kuhlmann Baarlo; 10 J.Jennissen Susteren.

          Thieu van Pol ( L. ) wordt Limburgs kampioen vòòr Cor Salentijn in Slek Echt

 
Soerendonk  23 april  Provinciale kampioenschappen Noord Brabant
1 A.Willems Zeelst; 2 Jan Spetgens Someren; 3 A.Mutsaers Eindhoven; 4 J.Lamers Budel; 5 J. van Otterdijk Someren.
 
Montfort  7 mei
1 J.Smeets Grevenbicht; 2 P.Musch Eindhoven; 3 Cor Salentijn Roermond; 4 Michel Evers Linne; 5 J.Hendriks Venray.
 
Swalmen  11 mei
1 Thieu van Pol Montfort; 2 J.Hendriks Venray; 3 Jo Doemgens Echt; 4 Mart Siebers Venray; 5 Michel Evers Linne; 6 Henk Hoogeveen Geleen.
 
Deurne  14 mei
1 J.Hendriks Venray; 2 Jo Doemgens Echt; 3 A.Willems Zeelst.
 
Budel  21 mei
1 Ad van Rooy Zeelst; 2 P.Musch Eindhoven; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 J.Hendriks Venray; 5 Henk Hoogeveen Geleen; 6 Michel Evers Linne; 7 P.Reuten Echt.
 
Eersel  28 mei
1 P.Musch Eindhoven; 2 Ad van Rooy Zeelst; 3 Thieu van Pol Montfort.
 
Heythuysen  4 juni
1 Thieu van Pol Montfort; 2 J.Hendriks Venray; 3 Jo Vrancken Linne; 4 Hennie van den Heurik Weert.
 
Neer  11 juni
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Jo Doemgens Echt; 3 Michel Evers Linne; 4 P.Reuten Echt.

                             Jo Doemgens samen met winnaar Thieu van Pol ( R. )                                                                                 op de foto na de ronde van Neer 

Vlodrop  18 juni
1 Thieu van Pol Montfort; 2 J.Musch Eindhoven; 3 P.Reuten Echt; 4 J.Hendriks Venray; 5 G.Knarren Geleen.
 
Zeelst 25  juni
1 Ad van Rooy  Zeelst; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 J.Musch Eindhoven
 
Valkenswaard  2 juli  RKNWB kampioenschappen
1 G.Knarren Geleen; 2 Ad van Rooy Zeelst; 3 Henk Hoogeveen Geleen; 4 Thieu van Pol Montfort; 5 P.Reuten Echt.
 
Deurne  9 juli
1 J.Hendriks Venray; 2 Ad van Rooy Zeelst; 3 G.Knarren Geleen; 4 Jan Spetgens Someren; 5 P.Reuten Echt; 6 Thieu van Pol Montfort; 7 Jo Doemgens Echt; 8 A.Willems Zeelst; 9 H.Hoogeveen Geleen; 10 H. Doemgens Echt.
 
Stevensweert   15 juli
1 Ad van Rooy Zeelst; 2 G.Knarren Geleen; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 J.Musch Eindhoven; 5 J.Hoogeveen Geleen.
 
Asten  23 juli
1 G.Knarren Geleen; 2 P.Reuten Echt; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Ad van Rooy Zeelst; 5 J.Musch Eindhoven.
 
Roermond  Kemp  30 juli
1 P.Reuten Echt; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 Henk Hoogeveen Geleen; 4 J.Hendrikx Geleen; 5 G.Knarren Geleen.
 
Wanroy  5 augustus
1 Ad van Rooy Zeelst; 2 J.Musch Eindhoven; 3 J.Hubers Venray; 4 A.Willems Veldhoven; 5 Noud Giesberts Liessel.
 
Zeelst  6 augustus
1 Ad van Rooy Zeelst; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 J.Musch Eindhoven.
 
Echt  13 augustus
1 Henk Hoogeveen Geleen; 2 P.Reuten Echt; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 W.Hermsen Venray; 5 A.Willems Veldhoven Zeelst.
 
Maasbracht Beek  15 augustus
1 Ad van Rooy Zeelst; 2 A.Willems Veldhoven; 3 Jos Kirkels Weert; 4 Jo Doemgens Echt; 5 Henk Hoogeveen Geleen.
 
Someren  20 augustus
1 Ad van Rooy Zeelst; 2
 
Leeuwen  27 augustrus
1 Jos Kirkels Weert; 2 A.Cuypers Eindhoven; 3 Ad van Rooy Zeelst; 4 Frans Peeten Baarlo; 5 Jo Doemgens Echt; 6 P.Reuten Echt.
 
Deurne Zeilberg  10 september
1 J.Kuipers Veldhoven; 2 Jos Kirkels Weert; 3 Ad van Rooy Zeelst; 4 Jan van Dijk Baarlo; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 P.Reuten Echt; 7 Jan Spetgens Someren; 8 W.Leurs Linne.
 
Linne  17 september
1 P.Reuten Echt; 2 Jos Kirkels Weert; 3 A.Cuypers Eindhoven; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Frans Peeten Baarlo; 6 Michel Evers Linne.
 
Holtum  24 september
1 Leo Weijers Baarlo; 2 A.Cuypers Eindhoven; 3 Jos Kirkels Weert; 4 Frans Peeten Baarlo; 5 Henk Hoogeveen Geleen.
 
Thorn  8 oktober
1 Albert Kuhlmann Baarlo; 2 Frans Peeten Baarlo; 3 Michel Evers Linne; 4 J.Kuypers Eindhoven; 5 A.Willems Veldhoven; 6 J.Poels Venray; 7 Leo Weijers Baarlo.
 
Sevenum  15 oktober
1 Leo Weijers Baarlo; 2 P.Reuten Echt; 3 Frans Peeten Baarlo; 4 A.Willems Veldhoven; 5 Jo van Pol Montfort