Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1960


Sint Joost  27 maart
1 Giel Evers Linne; 2
 
Budel Schoot  18 april
1 Giel Evers Linne; 2 Mat Hoogeveen Geleen; 3 Fons van Heel Diergaarde; 4 John Lalieu Thorn; 5 J.Metten Thorn.
 
Thorn  30 april
1 Giel Evers Linne; 2 Mat Hoogeveen Geleen; 3 John Lalieu Thorn; 4 Fons van Heel Diergaarde; 5 P. van Leijen Helmond; 6 Willy Geraeds Thorn; 7 J.Leurs Stevensweert.
 
Someren  1 mei
1 Giel Evers Linne; 2 Mat Hoogeveen  Geleen; 3 Fons van Heel Diergaarde; 4 M. van Heel Diergaarde; 5 Willy Geraeds Thorn; 6 J.Metten Thorn; 7 Jan Keunen Milheeze; 8 J.Leurs Stevensweert.
 
Budel  5 mei
1 Giel Evers Linne; 2 Mat Hoogeveen Geleen; 3 P.van Leijen Helmond; 4 Fons van Heel Diergaarde; 5 J.Metten Thorn.
 
Deurne  8 mei
1 Giel Evers Linne; 2 Fons van Heel Diergaardse; 3 John Lalieu Thorn; 4 Willy Geraeds Thorn; 5 Mat Hoogeveen Geleen.
 
Linne  15 mei
1 Giel Evers Linne; 2 John Lalieu Thorn; 3 Mat Hoogeveen Geleen; 4 P.van Leijen Helmond; 5 Willy Geraeds Thorn.
 
Montfort  22 mei
1 Mat Hoogeveen Geleen; 2 John Lalieu Thorn; 3 J. van Leyen Helmond; 4 Wiel Geraeds Thorn; 5 H.Leurs Stevensweert; 6 H.Heunen Deurne.

 Mat Hoogeveen de snelste in Montfort


Swalmen  26 mei
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 John Lalieu Thorn.
 
Veldhoven  6 juni
1 P. van Leijen Helmond; 2 J.Martens Bakel; 3 John Lalieu Thorn; 4 Fons van Heel Diergaarde; 5 Jan van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 6 Willy Geraeds Thorn; 7 Mat Hoogeveen Geleen.
 
Neer  12 juni
1 Mat Hoogeveen Geleen; 2 Fons van Heel Diergaarde; 3 Willy Geraeds Thorn; 4 Jan Keunen Milheeze; 5 Jan van den Nieuwenhuijzen Eindhoven.
 
Heeze  19 juni  Provinciale kampioenschappen Noord Brabant
1 Jan van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 2 A.van Leijen Helmond; 3 Jan Keunen Milheeze
 
Maasniel  19 juni  Provinciale Kampioenschappen Limburg
1 Willy Geraeds Thorn; 2 J.Leurs Stevensweert; 3 Jo  van Pol Montfort; 4 Jos Kirkels Weert; 5 Fons van Heel Diergaarde.

      De kleine Willy Geraeds tussen de grote heren en de enorme  mensenmassa bij de Limburgse         kampioenschappen in Maasniel

 
Stevensweert  26 juni
1 Gelijk  : J.Leurs Stevensweert en Mat Hoogeveen Geleen; 3 Fons van Heel Diergaarde; 4 P.van Leijen Helmond; 5 Willy Geraeds Thorn. 
 
Liessel  3 juli
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Mat Hoogeveen Geleen; 3 P.van Leijen Helmond; 4 Willy Geraeds Thorn; 5 Th.Kuypers Oirschot; 6 H.van Meijel Budel.
 
Heythuysen  10 juli
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Willy Geraeds Thorn; 3 Jos Kirkels Weert; 4 Mart Hoogeveen Geleen; 5 Jo van Pol Montfort; 6 Frans van de Brekel Echt; 7 J. van der Linden Zeelst.
 
Weert  Boshoven  17 juli  RKWFL kampioenschappen
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Jan van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 3 J. Keunen Deurne; 4 Mat Hoogeveen Geleen; 5 Piet Stevens Baexem; 6 J.Leurs Stevensweert; 7 Willy Geraeds Thorn; 8 Jo van Pol Montfort; 9 Jos Kirkels Weert; 10 Frans van de Brekel Echt.
 
Ysselsteyn  24 juli
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Jan Keunen Milheeze; 3 Jan van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 4 Willy Geraeds Thorn; 5 Jo van Pol Montfort; 6 Piet Stevens Baexem; 7 Frans van de Brekel Echt; 8 Jos Kirkels Weert; 9 Mat Hoogeveen Geleen; 10 Leo Weijers Baarlo.
 
Maasbracht  31 juli
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Willy Geraeds Thorn; 3 Piet Stevens Baexem; 4 Jan Keunen Milheeze; 5 Henk Thijssen Zeelst; 6 Jo van Pol Montfort; 7 Jos Kirkels Weert; 8 J. van der Linden Zeelst; 9 Leo Weijers Baarlo; 10 Jan van den Nieuwenhuijzen Eindhoven.

      Willy Geraeds en Fons van Heel ( R. )

 
Zeelst  6 augustus
1 Henk Thijssen Zeelst; 2 Jan van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 3 J.van der Linden Zeelst; 4 Henny  van Rooy Zeelst; 5 Mutsaers Eindhoven 
 
Koningslust  7 augustus
1 Henk Thijssen Zeelst; 2 Piet Stevens Baexem; 3 Jan Keunen Milheeze.
 
Vlodrop  14 augustus
1 Jan Thijssen Zeelst; 2 Willy Geraeds Thorn; 3 Piet Stevens Baexem; 4 Jo van Pol Montfort; 5 Jan Keunen Deurne; 6 J.van der Linden Zeelst; 7 Leo Weijers Baarlo; 8 J.van Rooy Zeelst; 9 J.van Otterdijk Someren; 10 Jos Kirkels Weert.
 
Leeuwen  21 augustus
1 Henk Thijssen Zeelst; 2 Willy Geraeds Thorn; 3 Piet Stevens Baexem; 4 Jo van Pol Montfort; 5 Jan Keunen Milheeze.
 
Neer  28 augustus
1 Jan Thijssen Zeelst; 2 Piet Stevens Baexem; 3 J.van der Linden Zeelst; 4 Willy Geraeds Thorn; 5 Jan Keunen Deurne; 6 Jo van Pol Montfort; 7 J. van Rooy Zeelst; 8 Jos Kirkels Weert.
 
Susteren  4 september
1 Piet Stevens Baexem; 2 J. van der Linden Zeelst; 3 Willy Geraeds Thorn; 4 Frans van de Brekel Echt; 5 Jo van Pol Montfort.
 
Someren Eind  11 september
1 Willy Geraeds Thorn; 2 Mutsaers Eindhoven; 3 Peter Kessels Tungelroy; 4 Frans Van de Brekel Echt; 5 J.van der Linden Zeelst; 6 Cor Salentijn Roermond.
 
Baarlo  18 september
1 Piet Stevens Baexem; 2 J.van der Linden Zeelst; 3 Willy Geraeds Thorn; 4 Jo van Pol Montfort; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 Jos Kirkels Weert; 7 J.Peters Roermond; 8 Frans van de Brekel Echt; 9 Peter Kessels Tungelroy; 10 Cor Salentijn Roermond.