Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1959


Deurne  10 mei
1 G.Timmermans Deurne; 2 Giel Evers Linne; 3 Wiel Claassen Weert.
 
Budel Schoot  18 mei
1 Wiel Claassen Weert; 2 
 
Veldhoven  24 mei
1 van Stiphout Helmond; 2
 
Montfort  31 mei
1 Ton Coolen Weert; 2 Heinz Wetsels Eindhoven; 3 P.de Baere Susteren; 4 Fons van Heel Diergaarde; 5 Stoop Heel.

                                 Ton Coolen de beste in Montfort en Reuver

 
Heythuysen  7 juni
1 Heinz Wetsels Eindhoven; 2 Giel Evers Linne; 3 N.Janssen Someren; 4 P.de Baere Susteren; 5 G.Hoeben Deurne.
 
Neer  14 juni
1 Heinz Wetsels Eindhoven; 2 Giel Evers Linne; 3 Ton Coolen Weert; 4 John Lalieu Thorn; 5 N.Janssen Someren.
 
Maasniel  21 juni
1 Heinz Wetsels Eindhoven; 2 Ton Coolen Weert; 3 Giel Evers Linne; 4 John Lalieu Thorn; 5 Fons van Heel Diergaarde; 6 N.Janssen Someren; 7 G.Hoeben Deurne.
 
Reuver  28 juni
1 Ton Coolen Weert; 2 Giel Evers Linne; 3 Heinz Wetsels Eindhoven; 4 John Lalieu Thorn; 5 Fons van Heel Diergaarde.
 
Eersel  5 juli
1 Heinz Wetsels Eindhoven; 2 Ton Coolen Weert; 3 John Lalieu Thorn; 4 G.Hoeben Deurne; 5 Giel Evers Linne; 6 Fons van Heel Diergaarde.
 
Stevensweert  12 juli
1 Heinz Wetsels Eindhoven; 2 John Lalieu Thorn; 3 Fons van Heel Diergaarde; 4 Giel Evers Linne; 5 Leo Hoogeveen Geleen.
 
Herkenbosch 19 juli
1 John Lalieu Thorn; 2 G.Hoeben Deurne; 3 Giel Evers Linne; 4 Leo Hoogeveen Geleen; 5 Fons van Heel Diergaarde.
 
Nederweert  26 juli
1 Heinz Wetsels Eindhoven; 2 Fons van Heel Diergaarde; 3 John Lalieu Thorn; 4 G.Hoeben Deurne; 5 Leo Hoogeveen Geleen.
 
Zeelst  2 augustus  RKNWB  kampioenschappen
1 Heinz Wetsels Eindhoven; 2 Giel Evers Linne; 3 John Lalieu Thorn; 4 G.Hoeben Deurne; 5 Leo Hoogeveen Geleen; 6 Fons van Heel Diergaarde; 7 Mat Hoogeveen Geleen; 8 Harrie Damen Budel; 9 J.Mathijssen Budel; 10 N.Janssen Someren.

 Heinz Wetsels  is de kampioen van 1959


Budel  9 augustus
1 Heinz Wetsels Eindhoven; 2
 
Echt  15 augustus
1 Heinz Wetsels Eindhoven; 2 Giel Evers Linne; 3 Leo Hoogeveen Geleen.
 
Leeuwen  16 augustus  Provinciale kampioenschappen  Limburg
1 John Lalieu Thorn; 2 Fons van Heel Diergaarde; 3 Giel Evers Linne.
 
Someren Eind    16 augustus  Provinciale kampioenschappen Noord Brabant
1 Heinz Wetsels Eindhoven; 2
 
Posterholt  30 augustus
1 Heinz Wetsels Eindhoven; 2
 
Baarlo    6 september
1 Leo Hoogeveen Geleen; 2 Heinz Wetsels Eindhoven; 3 Jan van Dijk Baarlo; 4 Giel Evers Linne; 5 G.Hoeben Deurne; 6 Fons van Heel Diergaarde.
 
Echt -  Koningsbosch  12 september  Jubileumronde   10 jaar W.Club Echt
1 Mat  Hoogeveen Geleen; 2 Heinz Wetsels Eindhoven; 3 Giel Evers Linne; 4 John Lalieu Thorn; 5 G.Hoeben Deurne; 6 J.Metten Thorn; 7 Leo Hoogeveen Geleen; 8 N.Janssen Someren; 9 J.Knarren Geleen; 10 J.Beelen Budel.
 
Koningslust  27 september
1 Heinz Wetsels Eindhoven; 2 Leo Hoogeveen Geleen; 3 John Lalieu Thorn; 4 Fons van Heel Diergaarde; 5 Giel Evers Linne.
 
Thorn  4 oktober
1 John Lalieu Thorn; 2 Heinz Wetsels Eindhoven; 3 Jan van Dijk Baarlo; 4 Leo Hoogeveen Geleen; 5 Harrie Damen Budel.
 
Susteren  18 oktober
1 Heinz Wetsels Eindhoven; 2 Jan van Dijk Baarlo; 3 Giel Evers Linne; 4 J.Metten Thorn; 5 Cremers Weert; 6 Willy Geraeds Thorn.

 

                                  Leo Hoogeveen sprint vol overtuiging naar de overwinning