Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten top 10 1958


Montfort 18 mei
1 H.van der Linden Someren; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Jos Creemers Linne; 4 W.Haazen Asten; 5 Th.Dorssers Helden.


Horn 26 mei
1 Jos Creemers Linne; 2 Giel Evers Linne; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Wiel Triepels Weert; 5 H.Kersten Posterholt.

Maasbracht 1 juni
1 Jos Creemers Linne; 2 Wiel Triepels Weert; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 H. van der Linden Someren; 5 Giel Evers Linne. 

Heythuysen 8 juni
1 H. van der Linden Someren; 2 Wiel Triepels Weert; 3 Jos Creemers Linne; 4 H.Kersten Posterholt; 5 Giel Evers Linne.

Maasniel 22 juni
1 H.Kersten Posterholt; 2 Giel Evers Linne; 3 Wiel Triepels Weert; 4 Jac van Heel Diergaarde; 5 J.Bonten Roermond.

Wessem 29 juni RKNWB kampioenschappen ( 26 deelnemers )
1 Jos Creemers Linne; 2 J.Bonten Roermond; 3 H.Kersten Posterholt; 4 Wiel Triepels Weert; 5 Jac van Heel Diergaarde.

Weert St.Oda ronde 6 juli
1 Jos Creemers Linne; 2 Wiel Triepels Weert; 3 H.Kersten Posterholt; 4 Karel Aan den Boom Reuver; 5 J.Bonten Roermond. 

Stevensweert 13 juli
1 Wiel Triepels Weert; 2 H.Kersten Posterholt; 3 Jac van Heel Diergaarde; 4 W.Haazen Asten; 5 Karel Aan den Boom Reuver.

Diergaarde 19 juli
1 Jac van Heel Diergaarde; 2 Wiel Triepels Weert; 3 H.Kersten Posterholt; 4 Giel Evers Linne; 5 W.Haazen Asten.

Herkenbosch 20 juli
1 H.Kersten Posterholt; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Wiel Triepels Weert; 4 H. van der Linden Someren; 5 J.Bonten Roermond.

Nederweert 27 juli
1 Wiel Triepels Weert; 2

                    Wiel Triepels was de beste in 1958  en Truus Steuten ziet dat meteen

Roermond Kemp 10 augustus
1 Wiel Triepels Weert; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 J.Bonten Roermond; 4 Jac van Heel Diergaarde; 5 H.Kersten Posterholt. 

Leeuwen 17 augustus
1 Wiel Triepels Weert; 2 Jan Manders Ospel; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Jac van Heel Diergaarde; 5 J.Bonten Roermond.


Reuver 24 augustus
1 Wiel Triepels Weert; 2 Jac van Heel Diergaarde; 3 Jan Manders Ospel; 4 Karel Aan den Boom Reuver; 5 Pieter van Pol Montfort.

Asten  31 augustus

1 Jan Manders Ospel; 2 Wiel Triepels Weert; 3 Jac van Heel Diergaarde; 4 Karel aan den Boom Reuver; 5 J.Ebus Panningen

Meijel 1 september
1 Wiel Triepels Weert; 2 

Asten 8 september
1 Huub Heiligers Maasniel; 2 J.Peeters Roermond; 3 H. van der Linden Someren; 4 J.Janssen Someren; 5 H.Schumacher Roermond. 

Linne 14 september
1 Wiel Triepels Weert; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 H.Kersten Posterholt; 4 Jac van Heel Diergaarde; 5 J.Bonten Roermond. 

Susteren 28 september
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Wiel Triepels Weert; 3 Jac van Heel Diergaarde; 4 Giel Evers Linne; 5 Jan Manders Ospel.