Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Aspiranten  jaaroverzicht  1985

 

 

 

 

Aspiranten A.

 

31-mrt

EINDHOVEN

 

J.Vanbrabant

Halen B.

7-apr

HAELEN

 

J.Vanbrabant

Halen B.

14-apr

WEERT ijzeren man

 

H.Sprunken

Venlo

21-apr

BAARLO Baan

 

I.Velter

Baexem

28-apr

ECHT

 

H.Dat

Asten

4-mei

MARIAHOUT

Aankomst Hel van   Brabant

H.Dat

Asten

5-mei

EINDHOVEN Baan

 

H.Dat

Asten

11-mei

SOMEREN

 

H.Dat

Asten

12-mei

SOERENDONK

 

W.Drenth

Maasbracht

16-mei

DEN DUNGEN

 

P.Breeuwer

Maasbracht

26-mei

NEDERWEERT

 

E.Levels

Horn

27-mei

GRATHEM

 

H.Dat

Asten

1-jun

SOMEREN

 

J.Steyvers

Someren

2-jun

OOSTRUM

 

H.Dat

Asten

9-jun

VELDEN

 

H.Dat

Asten

16-jun

MEIJEL

 

J.Steyvers

Someren

23-jun

ASTEN

 

H.Sprunken

Venlo

30-jun

SOMEREN

 

H.Dat

Asten

7-jul

DEURNE

 

W.Drenth

Maasbracht

13-jul

MELDERSLO

 

H.Dat

Asten

14-jul

MONTFORT

NWB Kampioenschap

I.Sistermans

Juchen D.

21-jul

NEERITTER

 

J.Vanbrabant

Halen B.

28-jul

OOST MAARLAND

 

D.Nelissen

Sittard

4-aug

KESSEL-EIK

Prov.kampioenschap   Limburg

W.Drenth

Maasbracht

4-aug

KESSEL-EIK

Prov.kamp.sch.   Nrd.Brabant

J.Steyvers 

Someren

11-aug

HEEZE

 

H.Dat

Asten

13-aug

SOMEREN

 

J.Steyvers

Someren

14-aug

SOMEREN

 

J.Steyvers

Someren

25-aug

BELFELD

 

H.Dat

Asten

1-sep

SUSTEREN

 

W.Dekker

Lommel B.

15-sep

SINT-JOOST

 

I.Sistermans

Juchen D.

21-sep

OOSTRUM

 

H.Dat

Asten

29-sep

HORN

 

J.Vanbrabant

Halen B.

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

1

Herold Dat

Asten

 

 

2

Wichert Drenth

Maasbracht

 

 

3

Julian Steyvers

Someren

 

 

4

Ingo Sistermann

Jüchen D.

 

 

5

Arno Schoenmakers

Eindhoven

 

 

6

Werner Dekkers

Lommel B.

 

 

7

J.Vanbrabant

Halen B.

 

 

8

Patrick Breeuwer

Maasbracht

 

 

9

Hay Sprunken

Venlo

 

 

10

J.de Haas

Velden

 

 

11

Ilya Velter

Baexem

 

 

12

Eric Levels

Horn

 

 

13

Ron Didden

Tegelen

 

 

14

Pascal Appeldoorn

Velden

 

 

15

Noud Smits

Gemert

 

 

16

W.Vanhoydonks

Lommel B.

 

 

17

Leon Linssen

Belfeld

 

 

18

Piet Daemen

Maasbree

 

 

19

Pascal Alleleijn

Gulpen

 

 

20

T.Timmermans

Heythuysen

 

 









Aspiranten B.


31-mrt

EINDHOVEN

 

M.Steyvers

Someren

7-apr

HAELEN

 

M.Steyvers

Someren

14-apr

WEERT ijzeren man

 

W.Vanderhoydonks

Lommel B.

21-apr

BAARLO Baan

 

M.Steyvers

Someren

28-apr

ECHT

 

M.Steyvers

Someren

4-mei

MARIAHOUT

Aankomst Hel van Brabant

M.Steyvers

Someren

5-mei

EINDHOVEN Baan

 

M.Steyvers

Someren

11-mei

SOMEREN

 

M.Steyvers

Someren

12-mei

SOERENDONK

 

M.Steyvers

Someren

16-mei

DEN DUNGEN

 

M.Steyvers

Someren

26-mei

NEDERWEERT

 

M.Steyvers

Someren

27-mei

GRATHEM

 

W.Vanderhoydonks

Lommel B.

1-jun

SOMEREN

 

M.Steyvers

Someren

2-jun

OOSTRUM

 

W.Vanderhoydonks

Lommel B.

9-jun

VELDEN

 

W.Vanderhoydonks

Lommel B.

16-jun

MEIJEL

 

M.Steyvers

Someren

23-jun

ASTEN

 

M.Steyvers

Someren

29-jun

NEER

 

M.Steyvers

Someren

6-jul

GELEEN Baan

 

E.Martochia

Luik B.

7-jul

DEURNE

 

M.Steyvers

Someren

13-jul

MELDERSLO

 

M.Steyvers

Someren

14-jul

MONTFORT

NWB kampioenschap

M.Steyvers

Someren

21-jul

NEERITTER

 

M.Steyvers

Someren

28-jul

OOST MAARLAND

 

M.Steyvers

Someren

4-aug

KESSEL-EIK

Prov.kamp.sch.  Nrd.Brabant

M.Steyvers

Someren

4-aug

KESSEL-EIK

Prov.kamp.sch.  Limburg

M.Kunowski 

Maria Hoop

11-aug

HEEZE

 

M.Steyvers

Someren

13-aug

SOMEREN

 

M.Steyvers

Someren

14-aug

SOMEREN

 

M.Steyvers

Someren

25-aug

BELFELD

 

M.Steyvers

Someren

1-sep

SUSTEREN

 

E.Martochia

Wandre B.

15-sep

SINT-JOOST

 

M.Steyvers

Someren

21-sep

OOSTRUM

 

M.Steyvers

Someren

29-sep

HORN

 

M.Steyvers

Someren

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

1

Marco Steyvers

Someren

 

 

2

Enrico Martochia

Wandré B.

 

 

3

W.Vanderhoydonks

Lommel B.

 

 

4

Marco Kunowski

Maria Hoop

 

 

5

P.Ruyloft

Gingelom B.

 

 

6

Clif van de Mortel

Deurne

 

 

7

Danny van Wylick

Tegelen

 

 

8

F.Bellemans

Hasselt B.

 

 

9

S.Schildermans

Lommel B.

 

 

10

S.Oeyen

Nederokkerzeel B.

 

 

11

Dirk Derboven

Hoeselt B.

 

 

12

S.van Bael

Lommel B.

 

 

13

Arno Schoenmakers

Eindhoven

 

 

14

Alex  van Bavel

St.Anthonis

 

 

15

S.Decloux

Beijne B.

 

 

16

J.Bollen

Maasmechelen B.

 

 

17

Patrick.van Hoof

St.Anthonis

 

 

18

R.Gonzales-Montes

Luik B.

 

 

19

G.Verheijen

Beringen B.

 

 

20

Bart Giesbers

Hegelsom