Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10 2022

Deurne Walsberg WVAN 1, 13 april

1 Peter Stienstra Venlo; 2 Marnix van Hoeck Herentals B.; 3 Niels Vreys Lommel B.; 4 Bruce Rayer Venlo; 5 Gody Jacobs Diepenbeek B.; 6 Bjarne Maton Bladel; 7 Thom Cremers Belfeld; 8 Addy van Stiphout Venray; 9 Ferdie van Mill Haps; 10 Dirk van Leuken Waalre.

Maasbracht Ronde van het Gouden Hoefijzer, 27 maart

1 Joris de Mönnink Eindhoven; 2 Niels Vreys Lommel B.; 3 Bruce Rayer Venlo; 4 Rob Schouwenberg Velden; 5 Thomas Rieff Maastricht; 6 Stefan Joosten Cadier en Keer; 7 Lod Vaessen Maasbree; 8 Brian Rutjens St. Odiliënberg; 9 Martijn Gijsbers Heeze; 10 Dennis Marschall Wermelskirchen Dld.

De Mortel Piet Cup WVAN 2,  20 april

1 Jelle van den Elzen Boekel; 2 Niels Vreys Lommel B.; 3 Peter Stienstra Venlo; 4 Addy van Stiphout Venray; 5 Bruce Rayer Venlo; 6 Martijn Gijsbers Heeze; 7 Bas Janssen Baarlo; 8 Morris van de Wiel Malden; 9 Frank Janssen Boekel; 10 Stef van den Bosch Milheeze.

Venlo baan 1, 21 april


1 Addy van Stiphout Ysselsteyn; 2 Wessel Coppelmans Hapert; 3 Bas Janssen Venlo; 4 Pim Erren Venlo; 5 Rob Schouwenberg Velden; 6 Dennis Marschall Wermelskirchen Dld.; 7 Patrcik Vogt Köln Dld.; 8 Alexander van Hees Geldern Dld.; 9 Mark Jähnke Duisburg Dld.; 10 Leif Hamacher Nettetal Dld.

Bakel Piet Cup WVAN 3, 27 april

1 Dennis Willems Boxmeer; 2 Morris van de Wiel Malden; 3 Joris de Mönnink Eindhoven; 4 Maarten Christis Bocholt B.; 5 Roy Steuten Ell; 6 Niels Vreys Lommel B.; 7 Addy van Stiphout Venray; 8 Jonathan Paulus St. George sur Meuse B.; 9 Peter Stienstra Venlo; 10 Bennie Leenders Nieuw Bergen.

Venlo Baan 2, 28 april

1 Dennis Marschall Wermelskirchen Dld.; 2 Mark Jähnke Duisburg Dld.; 3 Rob Schouwenberg Velden; 4 Wesley Schattevoet Venlo; 5 Tim Sanders Venlo; 6 Bas Hermans Venlo; 7 Samuel Kammerling Duisburg Dld.; 8 Max Schelenz Düsseldorf Dld.; 9 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 10 Lod Vaessen Maasbree.

Gemert Piet Cup WVAN 4, 4 mei

1 Niles Vreys Lommel B.; 2 Dennis Willems Boxmeer; 3 Peter Stienstra Venlo; 4 Bruce Rayer Venlo; 5 Addy van Stiphout Venray; 6 Roy Steuten Ell; 7 Jelle van den Elzen Boekel; 8 Ferdie van Mill Haps; 9 Gody Jacobs Diepenbeek B.; 10 Teun van Poppel Geldrop

Venlo Baan 3, 5 mei

1 Peter Stienstra Venlo; 2 Mark Jähnke Duisburg Dld.; 3 Rob Schouwenberg Velden; 4 Patrick Vogt Köln Dld.; 5 Henri Schut Zeeland; 6 Wessel Coppelmans Hapert; 7 Samuel Kammerling Duisburg Dld.; 8 Rene Kuhlmann Baarlo; 9 Dick Janssen Baarlo; 10 Stef Hendriks Haelen.

Asten Piet Cup WVAN 5, 11 mei

1 Erwin Bakker Neerkant; 2 Addy van Stiphout Venray; 3 Sebastiaan Deckers Neerpelt B.; 4 Jacques Cox Neer; 5 Ron Vandenbussche Merelbeke N.; 6 Juul van Loon Cuijk; 7 Niels Vreys Lommel B.; 8 Bruce Rayer Venlo; 9 Pekka Heijnen Bocholt B.; 10 Teun van Poppel Geldrop.

Venlo Baan 4, 12 mei

1 Rob Schouwenberg Velden; 2 Peter Stienstra Venlo; 3 Wessel Coppelmans Hapert; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Andrezj Kornafel Opole Dld.; 6 Dick Janssen Baarlo; 7 Adrian Kalk Mülheim a/d Ruhr Dld.; 8 Thom Cremers Belfeld; 9 Hans Pirius Gladbeck Dld.; 10 Jörg Winzen Köningswinter Dld.

Vlierden Piet Cup WVAN 6, 18 mei

1 Sebastiaan Deckers Neerpelt B.; 2 Addy van Stiphout Venray; 3 Bruce Rayer Venlo; 4 Maarten Christis Bocholt B.; 5 Erwin Bakker Neerkant; 6 Peter Stienstra Venlo; 7 Edwin Arts Helmond; 8 Roy Steuten Ell; 9 Jules Bremers Brunssum; 10 Jeff Vaes Balen B.