Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10   2020

Venlo Baan  29 februari   Openingskoers

1 Peter Stienstra Venlo; 2 Bas Janssen Baarlo; 3 Bruce Rayer Baarlo; 4 Roy Simons Velden; 5 Frank Rayer Baarlo; 6 Pascal Evers Roermond; 7 Bernhard Walterscheid Düsseldorf Dld.; 8 Marijn Coolen Well; 9 Theo Geenen Velden; 10 Fabian Kaliner Keulen Dld.

Venlo Baan  7 maart 2020

1 Bruce Rayer Baarlo; 2 Martin Ritterbach Dormagen Dld.; 3 Johann Schuhmacher Viersen Dld.; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Peter Stienstra Venlo; 6 Willy van Kessel Zeeland; 7 Alexander van Hees Geldern Dld.; 8 Lars Jansen Viersen Dld.; 9 Rick Craenen Nederweert; 10 Wesley Schattevoet Blerick; 11 Patrick Fritsche Viersen Dld.; 12 Nils Schuhmacher Aken Dld.; 13 Wolfgang Kroll Düsseldorf Dld. 14 Mike Haufe Viersen Dld.; 15 Dominique Jentjens Velden.

Venlo  9 juli

1 Igor Ovdienko Essen Dld.; 2 Peter Stienstra Venlo; 3 Bruce Rayer Baarlo; 4 Lars Linden Willich Dld.; 5 Rob Schouwenberg Velden;  6 Bas Janssen Baarlo 7 Natnael Beyene Krefeld Dld.; 8 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 9 Erwin Bakker Neerkant; 10 Tim Demedts Venlo.

Het eerste podium na de crisis: v.l.n.r.  Peter Stienstra- Igor Ovdienko- Bruce Rayer- in het midden de snelste bij de vrouwen Lieke Janssen.

Venlo Baan   16 juli

1 Ady van Stiphout Venray; 2 Bas Janssen Baarlo; 3 Luuk Nissen Best; 4 Dan Adams Budel; 5 Luuk van Helden Vlodrop ; 6 Marc van Grinsven Deurne; 7 Rob Schouwenberg Velden; 8 Dennis Marchall Wermelskirchen Dld.; 9 Koen Wulterkens Cuijk; 10 Bruce Rayer Baarlo. 

Venlo Baan  23 juli

1 Luuk van Helden Vlodrop; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Addy van Stiphout Venray; 4 Daan Adams Budel; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 Koen Wulterkens Cuijk; 7 Marc Clauss Rheinbach Dld.;  8 Bruce Rayer Baarlo; 9 Igor Ovdienko Essen Dld.; 10 Julian Herz Bochum Dld.

Venlo Baan  30 juli

1 Dominik Bauer Neuss Dld.; 2 Ivo Dominitz Hürth Dld.; 3 Sven Thurau Neuss Dld.; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Marc van Grinsven Deurne; 6 Daan Bongers Baarlo; 7 Sam Hermans Tegelen; 8 Peter Stienstra Venlo; 9 Mark Jähnke Kamp Lintfort Dld.; 10 Addy van Stiphout Venray; 11 Luuk van Helden Vlodrop.

Venlo Baan 7 augustus

1 Mark Jähnke Kamp Linthorst Dld.; 2 Koen Wulterkens Cuijk; 3 Frederik Rupmann Dassendorf Dld.; 4 Alexander Weitenbach Keulen Dld.; 5 Thomas Heil Viersen Dld.; 6 Marc Clauss Rheinbach Dld.; 7 Erwin Bakker Neerkant; 8 Peter Stienstra Venlo; 9 Hans Pirius Korsenbroich Dld.; 10 Tom Smeets Reuver.

Ospel  11 augustus

1 Luuk van Helden Vlodrop; 2 Finn Roumen Stein; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 5 Sven Pollaert Herkenbosch; 6 Koen Wulterkens Cuijk; 7 Anton Vervecken Aarendonk B.; 8 Niels Vreys Lommel B.; 9 Kevin Nooijen Volkel; 10 Rob Schouwenberg Velden; 11 Thijs van Beek Geldrop; 12 Jim Cranen Boekel; 13 Sander Bijnen Gemert; 14 Pleun Stevens Budel; 15 Thomas Rieff Maastricht; 16 Dennis Timmermans s'Gravenmoer; 17 Vigo Schouten Venlo; 18 Dirk van Leuken Eindhoven; 19 Erwin Bakker Neerkant; 20 Jos Casteleijns Eindhoven; 21 Wim Marschal Overpelt B.; 22 Frank Jansen Boekel; 23 Peter de Winter Eindhoven; 24 Daan Adams Budel; 25 Bart  van Berkel Boekel; 26 Leo Doyle Cavan Ierland; 27 Mike Verhoeven Alken B.; 28 Jelle van den Elzen Boekel; 29 Roy Steuten Ell.


Peloton klaar voor vertrek in Ospel

Foto's :  Gerard Keijsers.

Luuk van Helden mag juichen want hij wint de eerste koers na de Corona-ellende.

Deurne Walsberg   13 augustus WVAN

1 Luuk van Helden Vlodrop; 2 Koen Wulterkens Cuijk; 3 Erwin Bakker Neerkant; 4 Jelle van den Elzen Boekel; 5 Peter Stienstra Venlo; 6  Kristian Michiels Vierlingsbeek; 7 Luuk Nissen Best; 8 Dirk van Leuken Eindhoven; 9 Wessel Coppelmans Hapert; 10 Rob Vincenten Eindhoven; 11 Jules Bremers Brunssum; 12 Daan Bongers Baarlo; 13 Rob Schouwenberg Velden; 14 Jos Casteleijns Eindhoven; 15 Sander Bijnen Gemert; 16 Dik van de Koolwijk Elst; 17 Frank Janssen Boekel; 18 Bart van Berkel Boekel; 19 Jorrit Vanhammond Overpelt B.

Venlo Baan  8  20 augustus

1 Niklas Mäger Siegburg Dld.; 2 Thomas Heil Viersen Dld.; 3 Frank Rayer Baarlo; 4 Peter Stienstra Venlo; 5 Tim Sanders Venlo; 6 Britt Teunissen Ysselsteyn ( eerste vrouw ) 7 Lukas Scheffler Düsseldorf Dld.; 8 Jacques Nillesen Baarlo; 9 Frank Driessen Nieuw Bergen; 10 Benedikt Ueberholz Windeltz Dld.; 11 Stef Hendriks Haelen.

Vlierden  20 augustus  WVAN   ( 60 deeln. )

1 Erwin Bakker Neerkant; 2 Jorg Claes Beringen B.; 3 Luuk van Helden Vlodrop; 4 Leo Doyle Cavan Ierland; 5 Koen Wulterkens Cuijk; 6 Jelle van den Elzen Boekel; 7 Mike Verhoeven Alken B.; 8 Daan Bongers Baarlo;  9 Bas Janssen Baarlo; 10 Rob Schouwenberg Velden; 11 Thomas Rieff Maastricht; 12 Wessel Coppelmans Hapert; 13 Vince Vranken Balen B.; 14 Gijs Vierling Veldhoven; 15 Koen Geurts Katwijk; 16 Jeff Vaes Balen B.; 17 Roy Steuten Ell; 18 Addy van Stiphout Venray; 19 Jim Cranen Boekel; 20 Sander Bijnen Gemert; 21 Jorrit Vanhammond  Overpelt B.; 22 Jules Bremers Brunssum; 23 Tom van der Linden Eindhoven; 24 Pekka Heijnen Bocholt B.; 25 Wim Verbraeken Brecht B.; 26 Jeroen Rebel Geldrop; 27 Ferdie van Mil Haps; 28 Niels Vreys Lommel B.; 29 Jens van Korven Diessen; 30 Nick Sassink Bergeijk.

Asten Vlosberg  25 augustus  WVAN

1 Luuk van Helden Vlodrop; 2 Peter Stienstra Venlo; 3 Vince Vranken Balen B.; 4 Roy Steuten Ell; 5 Jorg Claes Beringen  B.; 6 Gert Dieltjens Geel B.; 7 Mark Brimbois Lanaken B.; 8 Addy van Stiphout Venray; 9 Daan Bongers Baarlo; 10 Jelle van den Elzen Boekel; 11 Pieter-Jan Bollen Peer B.; 12 Koen Wulterkens  Boxmeer; 13 Jim Cranen Boekel; 14 Jesse Kramer Borkel en Schaft; 15 Erwin Bakker Neerkant; 16 Dennis Timmermans s'Gravenmoer; 17 Jos Castelijns Eindhoven; 18 Sven Pollaert Herkenbosch; 19 Matthias Krols  Oud-Turnhout B.; 20 Dirk van Leuken Eindhoven; 21 Wessel Coppelmans Hapert; 22 Jules Bremers Brunssum; 23 Jens van Korven Diessen; 24 Coen Hermans Ospel; 25 Yanick de Vos Dommelen; 26 Thijmen Braem Eindhoven; 27 Ferdie van Mil Haps; 28 Jeff Vaes Balen B.; 29 Tom Henst Asten; 30 Joep van de Borne Bladel.

 Deurne Zeilberg  27 augustus  WVAN

1 Wessel Coppelmans Hapert; 2 Erwin Bakker Neerkant; 3 Kevin Nooijen Volkel; 4 Wim Van Roey Vosselaar B.; 5 Jelle van den Elzen Boekel; 6 Matthias Krols Oud-Turnhout B.; 7 Addy van Stiphout Venray; 8 Koen Wulterkens Boxmeer; 9 Jeff Vaes Balen B.; 10 Bruce Rayer Baarlo; 11 Jorg Claes Beringen B.; 12 Robert Solberg Neerbeek; 13 Anton Vervecken Arendonk B.; 14 Peter Stienstra Venlo; 15 Mike Verhoeven Alken B.; 16 Sven Pollaert Herkenbosh; 17 onb.; 18 Roy Steuten Ell; 19 Brian Rutjens St. Odiliënberg; 20 Jos Castelijns Eindhoven; 21 Rob Vincenten Eindhoven; 22 Koen Geurts Katwijk; 23 Sander Bijnen Gemert; 24 Daan Adams Budel; 25 Jorrit Vanhammond Overpelt B.; 26 Niels Vreys Lommel B.; 27 Wouter Schoofs Herentals B.; 28 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 29 Thijmen Braem Eindhoven; 30 Bart Gerits Stramproy.  

Venlo Baan  27 augustus

1 Sam Hermans Tegelen; 2 Guus Opstals Helden; 3 Wesley Schattevoet Blerick; 4 Jules van Loon Cuijk; 5 Math Stoffels Roermond; 6 Britt Teunissen Ysselsteyn ( eerste vrouw ) 7 Marijn Coolen Well; 8 Jacques Nillesen Baarlo; 9 Dominique Jentjens Velden; 10 Norbert Sternkopf Bochum Dld.

Sam Hermans wint de spurt op de Venlose baan

 Het podium in Venlo ziet er totaal anders uit door de beperkte deelname.

Venlo Baan  3 september

1 Pim Erren Velden; 2 Peter Stienstra Venlo; 3 Juul van Loon Cuijk; 4 Rob Schouwenberg Velden; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 Bruce Rayer Baarlo; 7 Addy van Stiphout Venray; 8 Erwin Bakker Neerkant; 9 Rick Craenen Nederweert; 10 René Kuhlmann Baarlo. 

 Martin Teunissen ( rechts ) in gesprek na de koers op 27 augustus een week later zit hij weer in het peloton en peddelt  gemakkelijk mee.

Amersfoort  4 september  Militair kampioenschap

1 Luuk Nissen Best; 2 C.Beilo; 3 M.Emmerik; 4 J.Martens; 5 B.Lemmen; 6 I.Luttenberg; 7 F.van Eis; 8 J.Koorn; 9 M. van Bugnum; 10 C.Verhoeks; 11 G.van den Berg; 12 J.Blokdijk; 13 M.van Toorenburg; 14 D.Veldman; 15 E.Verboven.

                                                            Militair kampioen Luuk Nissen