Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs  top  10   2018

Venlo Baan 24 februari  1

1 Mark Jähnke Kamp-Lintfort Dld.; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Berto van Dam Roermond; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Dirk Trautmann Alpen Dld.; 6 Guido Tersteege Issum Dld.; 7 Tom Zwaans Amsterdam; 8 Lars Jansen Vierssen Dld.; 9 Mirko Brinkmann Geldern Dld.; 10 Nils Framke Düsseldorf Dld.; 11 Frank Rayer Baarlo.

Venlo Baan 10 maart  2

1 Rick Craenen Nederweert; 2 Bruce Rayer Baarlo; 3 Peter Stienstra Heerlen; 4 Rainer Beckers Viersen Dld.; 5 Andreas Goertz Mülheim/Ruhr. Dld.; 6 Roy Steuten Hunsel; 7 Frank Rayer Baarlo; 8 Alexander van Hees Geldern Dld.; 9 Pascal Evers Roermond; 10 Roy Simons Velden.

Venlo Baan  24 maart  3

1 Roy Simons Velden; 2 Berto van Dam Roermond; 3 Bruce Rayer Baarlo; 4 Jacques Cox Neer; 5 Pascal Evers Roermond; 6 Jeroen Hendriks Boxmeer; 7 Sander van Dijk Haps; 8 Dominique Jentjens Velden; 9 Felix Goeke Bochum Dld.; 10 Michael Staluchec Duisburg Dld.; 11 Bas Hermans Maasbree.

Venlo Baan  29 maart  4

1 Léon Strötker Venlo; 2 Tim Meusen Reuver; 3 Jacques Cox Neer; 4 Adrian Kalk Dld.; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 Sebastian Ventker Dld.; 7 Frank Rayer Baarlo; 8 Renzo Caligaro Dld.; 9 Math Bours; 10 Sven Smeling Dld.

Deurne   4 april  WVAN 1

1 Edwin Arts Helmond; 2 Dennis Willemsen Helmond; 3 Bruce Rayer Venlo; 4 Jelle de Poorter Best; 5 Marc van Grinsven Deurne; 6 Sander Dijkink Odiliapeel; 7 Jules Bremers Brunssum; 8 Roy Simons Velden; 9 Sander Bijnen Gemert; 10 Rick Dam Bocholtz; 11 Stef van den Bosch  Milheeze; 12 Rick van Deursen Budel Schoot; 13 Joris de Monnink Eindhoven; 14 Bas Janssen Baarlo; 15 Wouter Jense Eindhoven.

Venlo Baan  5 april  5

1 Leon Strötker Venlo; 2 Bas Janssen Baarlo; 3 Berto van Dam Roermond; 4 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 5 Adrian Kalk Mühlheim/Ruhr Dld. 6 Renzo Caligaro Dinslaken Dld.; 7 Jacques Cox Neer; 8 Philipp Dreis Kleinenbroich Dld.; 9 Stefan Muijres Nunhem; 10 Mirko Brinkmann Geldern Dld.

Someren Heide  8 april  St.Jozef  semi-klassieker

1 Wop van Capelle Utrecht; 2 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 3 Luuk Schuurmans Utrecht; 4 Koen Wulterkens Boxmeer; 5 Thomas Rieff Maastricht; 6 Dirk van Leuken Eindhoven; 7 Jeroen Goeleven Paal B.; 8 Roy Simons Velden; 9 Laurens Heijn Leiden; 10 Thomas Mertens Neerpelt B.; 11 Pekka Heijnen Bocholt B.; 12 Martijn Alberts Breda; 13 Erik Stammes Amsterdam; 14 Daan Leenders Maasmechelen B.; 15 Bruce Rayer Baarlo; 16 Jasper Irik Landgraaf; 17 Jelmer Groen Dronten; 18 Rein Falke Amsterdam; 19 Marvin Steenbergen Waddinxveen; 20 Eric van Leijen Nijmegen; 21 Rick Craenen Nederweert; 22 Gijs Vierling Veldhoven; 23 Roy Steuten Ell; 24 Patrick Zonnenberg Dronten; 25 Jules Bremers Brunssum; 26 Matthew Clegg Utrecht; 27 Peter Stienstra Heerlen; 28 Haiko Peters Vianen; 29 Peter de Winter Wolpaartsdijk; 30 Joost Arentsen Varseveld.

Ploegenklassement

1 USWV De Domrenner Utrecht; Wop van Capelle-Luuk Schuurmans-Matthew Clegg-Matijn Straatsma-Stijn Bongertsma-Niek Fransen; 2 Tempo Hoppenbrouwers; 3 Computron C.T.; 4 Ned.Politie Sportbond; 5 TWC de Kempen Valkenswaard.

De Mortel  11 mei  WVAN 2

1 Nick Sesink Bergeijk; 2 Stef van den Bosch Milheeze; 3 Wim Marchal Overpelt B.; 4 Edwin Arts Helmond; 5 Jules Bremers Brunssum; 6 Nick Riddy Veghel; 7 Henri Schut Zeeland; 8 Bruce Rayer Venlo; 9 Rick Dam Bocholtz; 10 Rick van Deursen Budel Schoot; 11 Sander Bijnen Gemert; 12 Frans van Eijk Wijchen; 13 Dennis Timmermans s'Gravenmoer; 14 Coen Sevens Gemert; 15 Ferdie van Mill Haps;

Venlo Baan  12 april    6

1 Mike Teunissen Ysselsteyn; 2 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 3 Mark Jahnke Kamp Lintfort Dld.; 4 Leon Strötker Venlo; 5 Rainer Beckers Viersen Dld.; 6 Berto van Dam Roermond; 7 Mirko Brinkmann Geldern Dld.; 8 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 9 David Wettmann Mühlheim/Ruhr Dld.; 10 Tim Meusen Reuver.

 De top drie in Venlo met een lachende Mike Teunissen en zus Britt,links Pjotr Kornafel en rechts Mark Janhke


Bakel  18 april  WVAN  3

1 Bruce Rayer Venlo; 2 Dennis Willemsen Helmond; 3 Jules Bremers Brunssum; 4 Roy Simons Velden; 5 Dennis Hulsen Schijndel; 6 Nick Riddy Veghel; 7 Pekka Heijnen Bocholt B.; 8 Edwin Arts Helmond; 9 Luuk Metsemakers Nuenen; 10 Nick Sesink Bergeijk; 11 Henry Schut Zeeland; 12 Detlef La Grand Eindhoven; 13 Frank Janssen Boekel; 14 Jelle van den Elzen Boekel; 15 Marc van Grinsven Deurne; 16 Rick van Deursen Budel Schoot.

Venlo Baan   19 april   7

1 Léon Strötker Venlo; 2 Berto van Dam Roermond; 3 Stefan Muijres Nunhem; 4 Erwin Bakker Neerkant; 5 Daan van Alphen Gennep; 6 Wesley Theunissen Blerick; 7 Rainer Beckers Viersen Dld.; 8 Jacques Cox Neer; 9 Sven Schmeling Mühlheim/Ruhr Dld.; 10 Thomas Meyer Ratingen Dld.

 Podium in Venlo met winnaar Léon Strötker, Berto van Dam ( L. ) Brit Teunissen en Stefan Muijres

Gemert  25 april  WVAN 4

1 Edwin Arts Helmond; 2 Rick Craenen Nederweert; 3 Dennis Willemsen Helmond; 4 Sander Dijkink Odiliapeel; 5 Marc van Grinsven Deurne; 6 Henry Schut Zeeland; 7 Dennis Hulsen Schijndel; 8 Sander Bijnen Gemert; 9 Rick van Deursen Budel Schoot; 10 Jelle de Poorter Best; 11 Bas Janssen Baarlo; 12 Nick Sesink Bergeijk; 13 Nick Riddy Veghel; 14 Joris de Mönnink Eindhoven; 15 Ferdie van Mil Haps.

Venlo Baan  26 april  8

1 Léon Strötker Venlo; 2 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 3 Frank Rayer Baarlo; 4 Kristian Michiels Overloon; 5 Peter Stienstra Heerlen; 6 Mirko Brinkmann Geldern Dld.; 7 Erwin Bakker Neerkant; 8 Rayner Beckers Viersen Dld.; 9 Alexander van Hees Geldern Dld.; 10 Bas Janssen Baarlo;  11 Karl-August Klinkat Mettmann Dld.; 12 Britt Teunissen Ysselsteyn ( 1e dame ) 13 Edward van der Werf Kessel; 14 Jeroen Hendriks Boxmeer; 15 Wesley Schattevoet Venlo.

Asten Heusden  WVAN 5

1 Niels Vreys Lommel B.; 2 Dennie Hulsen Schijndel; 3 Rick Craenen Nederweert; 4 Roy Simons Velden; 5 Detlef La Grand Eindhoven; 6 Nick Sesink Bergeijk; 7 Edwin Arts Helmond; 8 Marc van Grinsven Deurne; 9 Jelle de Poorter Best; 10 Tom Marcelis Eindhoven; 11 Luuk Metsemakers Nuenen; 12 Wouter Jense Eindhoven; 13 Dennis Willemsen Helmond; 14 Ruud Kooijmans Maarheeze; 15 Ferdie van Mil Haps.

Venlo Baan  3 mei   9

1 Léon Strötker Venlo; 2 Rainer Beckers Viersen Dld.; 3 Adrian Kalk Mülheim Dld.; 4 Bob Janssen Vianen; 5 Bas Bosma Meppel; 6 Renzo Caligaro Dinslaken Dld.; 7 Mirko Brinkmann Geldern Dld.; 8 Henry Schut Zeeland; 9 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 10 Igor Ovdienko Essen Dld.; 11 Dennis Marchal Wermelskirchen Dld.; 12 Carlo van Nistelroy Venlo; 13 Sascha Fischer Gelsenkirchen Dld.; 14 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 15 Willy Zetzen Maasbree.

Liessel-Liessel   6 mei  semi-klassieker

1 Stefan Laurijssen Oud-Gastel; 2 Stijn Bongertman Utrecht; 3 Koen Wulterkens Boxmeer; 4 Laurens Heijn Leiden; 5 Peter Stienstra Heerlen; 6 Roy Simons Velden; 7 Casper Veltenaar Rotterdam; 8 Fedde Kloppenburg Utrecht; 9 Imo de Pruysenaere Utrecht; 10 Luuk Schuurmans Utrecht; 11 Jelle Veraart Breda; 12 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 13 Germon Peeters Tilburg; 14 Marc van Grinsven Deurne; 15 Dennie Hulsen Schijndel; 16 Pekka Heijnen Bocholt B.; 17 Jordi Theunissen Neerpelt B.; 18 Wesley Pieterse Arnhem; 19 Léon Strötker Venlo; 20 Jelmer Groen Dronten; 21 Roel de Vries Utrecht; 22 Rogier Hilbers Deventer; 23 Rick Craenen Nederweert; 24 Robin de Pruysenaere Amstelveen; 25 Roy Steuten Ell; 26 Martin Luijk Arnhem; 27 Jeroen Jansen Zoetermeer; 28 Lars Adriaansen Steenberg; 29 Luuk Rutten Wageningen; 30 Lodewijk Rinsma Utrecht; 31 Bruce Rayer Baarlo; 32 Menno van Hees de Bilt; 33 Bas Janssen Baarlo; 34 Roeland Mennink Utrecht; 35 Mark Vermeer Goirle.

Ploegenklassement

1 USWV De Domrenner Utrecht; Stijn Bongertman;Luuk Schuurmans; Jasper Hupkens; Jannes van Weele; Wop van Capelle; Matthew Clegg. 2 Star Cyclingteam Princenhage; 3 UWTC de Volharding Utrecht; 4 TWC de Kempen Valkenswaard; 5 Zwaluwen Deventer.

Vlierden  9 mei  WVAN  6

1 Dennie Hulsen Schijndel; 2 Niels Vreys Lommel B.; 3 Sander Dijkink Odiliapeel; 4 Edwin Arts Helmond; 5 Jules Bremers Brunssum; 6 Marc van Grinsven Deurne; 7 Dennis Willemsen Helmond; 8 Bruce Rayer Venlo; 9 Nick Riddy Veghel; 10 Rick Craenen Nederweert; 11 Ruud Kooijmans Maarheeze; 12 Stef van den Bosch Milheeze; 13 Jelle de Poorter Best; 14 Bas Janssen Baarlo; 15 Sander Bijnen Gemert; 16 Luuk Metsemakers Nuenen; 17 Wesley Theunissen Velden; 18 Peter van den Heuvel Bakel; 19 Jeroen Hendriks Boxmeer; 20 Detlef La Grand Eindhoven.

Milheeze-Hoeven  16 mei  WVAN  7

1 Dirk van Leuken Best; 2 Jeroen Rebel Geldrop; 3 Edwin Arts Helmond; 4 Pekka Heijnen Bocholt B.; 5 Dennie Hulsen Schijndel; 6 Jelle de Poorter Best; 7 Rick Craenen Nederweert; 8 Bruce Rayer Venlo; 9 Twan Knops Veldhoven; 10 Sander Dijkink Odiliapeel; 11 Dennis Willemsen Helmond; 12 Detlef La Grand Eindhoven; 13 Jeroen Hendriks Boxmeer; 14 Yorik van Horik Deurne; 15 Nick Sesink Bergeijk; 16 Robin Boeren Swalmen; 17 Bas Janssen Baarlo; 18 Stef van den Bosch Milheeze; 19 Marcel van der Veen Venlo; 20 Coen Sevens Gemert.

Venlo Baan  17 mei   10

1 Rainer Beckers Viersen Dld.; 2 Berto van Dam Roermond; 3 Wesley Theunissen Blerick; 4 Erwin Bakker Neerkant; 5 Bruce Rayer Baarlo; 6 Rob Schouwenberg Tegelen; 7 Igor Ovdienko Essen Dld.; 8 Mirko Brinkmann Geldern Dld.; 9 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 10 Andreas Goertz Mülheim/Ruhr Dld.

Asten Vlosberg  23 mei  WVAN  8

1 Jelle de Poorter Best; 2 Nick Sesink Bergeijk; 3 Edwin Arts Helmond; 4 Jeroen Rbel Geldrop; 5 Ruud Kooijmans Maarheeze; 6 Dennis Willemsen Helmond; 7 Stef van den Bosch Milheeze; 8 Tom Marcelis Eindhoven; 9 Bas Janssen Baarlo; 10 Joris de Mönink Eindhoven; 11 Erik van Stratum Geldrop; 12 Detlef La Grand Eindhoven; 13 Sander Bijnen Gemert; 14 Rick Craenen Nederweert; 15 Marc van Grinsven Deurne; 16 Ferdie van Mil Haps; 17 Johnny Kleingeld Volkel; 18 Coen Sevens Gemert; 19 Jan Sanders Druten; 20 Tom Mandenmakers Bergeijk.

Venlo Baan  24 mei      afgelast  regen

Montfort  29 mei     Huub van den Beucken trofee

1 Jeroen Hendriks Boxmeer; 2 Leon Strötker Venlo; 3 Rainer Beckers Viersen Dld.; 4 Thomas Rieff Maastricht; 5 Daan Bongers Baarlo; 6 Rick Craenen Nederweert; 7 Nick Riddy Gemert; 8 Jasper Irik Landgraaf; 9 Gijs Vierling Arnhem; 10 Bert-Jan Verdijk Boxmeer; 11 Jules Bremers Brunssum; 12 Detlef La Grand Eindhoven; 13 Ronny Denier Kinrooi B.; 14 Bas Peters Heythuysen; 15 Wesley Theunissen Tegelen;  16 Berto van Dam Herten; 17 Roy Steuten Ell; 18 Jeroen Erkens Brunssum.

Recreanten

1 Rob Schouwenberg Velden; 2 Bas van Bommel  Herkenbosch; 3 Remco de Veen Linne; 4 Wouter Meijers Echt; 5 Dion Koch Neerpelt B.; 6 Roel Beckers Melick; 7 Luido Notermans Nieuwstadt; 8 Ron van de Weijer Valkenburg; 7 Robby Pala Tegelen; 10 Joep Suskens Montfort.


Deurne Zeilberg  30 mei  WVAN  9

1 Peter van Leufen Oevel B.; 2 Bruce Rayer Venlo; 3 Wesley Theunissen Tegelen; 4 Edwin Arts Helmond; 5 Marc van Grinsven Deurne; 6 Bas Janssen Baarlo; 7 Detlef La Grand Eindhoven; 8 Rick Craenen Nederweert; 9 Gody Jacobs Urmond; 10 Peter Meelberghs Olmen B.; 11 Sander Nooyens Diessen; 12 Nick Sesink Bergeijk; 13 Jeroen Rebel Geldrop; 14 Pekka Heijnen Bocholt B.; 15 Sander Bijnen Gemert; 16 Jim Cranen Boekel; 17 Jelle van den Elzen Boekel;  18 Kenneth Heylen Rekem B.; 19 Jules Bremers Brunssum; 20 Ruud Kooimans Maarheeze.

Venlo Baan  11   31 mei

1 Bas Bosma Meppel; 2 Leon Strötker Venlo; 3 Mirko Brinkmann Geldern Dld.; 4 Berto van Dam Roermond; 5 Roy Simons Velden; 6 Arno Bouten Blerick; 7 Bruce Rayer Baarlo; 8 Bas Janssen Baarlo; 9 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 10 Stefan Muijres Hunhem; 11 Jacques Cox Neer; 12 Erwin Bakker Neerkant; 13 Carlo van Nistelrooy Venlo; 14 Jarno Bakker Liessel; 15 Wesley Schattevoet Venlo.

Someren  3 juni  Omloop van de Peelrijt semi-klassieker

1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Roel de Vries Utrecht; 3 Koen Wulterkens Boxmeer; 4 Germon Peeters Tilburg; 5 Peter Stienstra Heerlen; 6 Bram Dissel Tilburg; 7 Jeroen Rombouts Tilburg; 8 Pekka Heijnen Bocholt B.; 9 Matthew  Clegg Utrecht; 10 Gijs van de Leer  Uden; 11 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 12 Roy Steuten Ell; 13 Jelle de Poorter Best; 14 Rick van Deursen budel Schoot; 15 Maarten Schoemaker Nijmegen; 16 Tom Meulendijks Nijmegen; 17 Jeroen Janssen Zoetermeer; 18 Diederik Thier Den Haag; 19 Jules Bremers Brunssum; 20 Jannes van Weele Utrecht; 21 Stijn Bongertman Utrecht; 22 Luuk Rutten Wageningen; 23 Laurens Heijn Leiden; 24 Alex Masseurs Steenbergen; 25 Daan van Alphen Gennep; 26 Stefan Laurijssen Oud Gastel; 27 Tim Breugem Rotterdam; 28 Thijmen Polman Zoetermeer; 29 Gert Jan Verdijk Boxmeer; 30 Wouter Kelderman Rotterdam;

Ploegenklassement

1 TSWV De Meet : Peter Stienstra-Bram Dissel-Jeroen Rombouts-Juul van de Kruijs-Nol van Loon-Stef van de Bosch-Tim Broers; 2 TWC de Kempen Valkenswaard; 3 Computron C.T. ; 4 USWV de Domrenner Utrecht; 5 Star C.T. Princenhage.

Netersel  4 juni  Presto Pedale

1 Koen Wulterkens Boxmeer; 2 Dirk van Leuken Best; 3 Edwin raats Helmond; 4 Nol van Loon Breda; 5 Peter de Winter Wolphaartsdijk; 6 Nick Sesink Bergeijk; 7 Roy Steuten Ell; 8 Henry Schut Zeeland; 9 Jeroen Hendriks Boxmeer; 10 Luuk Metsemakers Nuenen; 11 Luuk Nissen Best; 12 Sem Elders Eindhoven; 13 Cor Gerritsen Middelbeers; 14 Jorg Larmit Reusel; 15 Kay Welten Moergestel; 16 Twan van Gorp Reusel; 17 Rogier van de Waarden Tilburg; 18 Carne van der Voort Hilvarenbeek; 19 Twan Kops Veldhoven; 20 Patrick Geraerts Luijksgestel; 21 Hans Westerveld Luijksgestel; 22 Jeroen Stasse Oosterhout; 23 Teun van Poppel Tilburg; 24 Stan Rutten Eindhoven; 25 Wil Baselmans Bladel.

Deurne Zeilberg  6 juni  WVAN  10

1 Edwin Arts Helmond; 2 Dennie Hulsen Schijndel; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Ruud Koopmans Maarheeze; 5 Bas Janssen Baarlo; 7 Tom Marcelis Eindhoven; 8 Nick Sesink Bergeijk; 9 Rob Schouwenberg Velden; 10 Wim Marchal Overpelt B.; 11 Peter Meelberghs Olmen B.; 12 Dennis Willemsen Helmond; 13 Joris  de Mönnink Eindhoven; 14 Twan Kops Veldhoven; 15 Jeroen Rebel Geldrop; 16 Luuk Metsemakers Nuenen; 17 Stef van den Bosch Milheeze; 18 Sander Dijkink Odiliapeel; 19 Jelle de Poorter Best; 20 Coen Sevens Gemert; 21 Thijmen Braem Eindhoven.

Venlo Baan  12    7 juni

1 Bruce Rayer Venlo; 2 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 3 Peter Stienstra Heerlen; 4 Pim Erren Velden; 5 Stef van den Bosch Milheeze; 6 Leon Strötker Venlo; 7 Adrian Kalk Mülheim/Ruhr Dld; . 8 Alexander van Hees Geldern Dld.; 9 Jacques Cox Neer; 10  Pascal Evers Roermond; 11 Max Schelenz Krefeld Dld.; 12 Berto van Dam Roermond; 13 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 14 Bas Janssen Baarlo; 15 Mirko Brinkmann Geldern Dld.

De Rips  13 juni  WVAN  11

1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Pekka Heijnen Bocholt B.; 3 Bruce Rayer Venlo; 4 Twan Kops Veldhoven; 5 Edwin Arts Helmond; 6 Jeroen Rebel Geldrop; 7 Sander Dijkink Odiliapeel; 8 Detlef La Grand Eindhoven; 9 Dennis Willemsen Helmond; 10 Bas Janssen Baarlo; 11 Nick Sesink Bergeijk; 12 Rick Craenen Nederweert; 13 Jelle van den Elzen Boekel; 14 Sander Bijnen Gemert; 15 Rick van Deursen Budel Schoot; 16 Jim Cranen Boekel; 17 Frank van Eijk Wijchen; 18 Johnny Kleingeld Volkel; 19 Peter van den Heuvel Bakel; 20 Gijs Vierling Veldhoven.

Venlo Baan  13     14 juni

1 Rainer Beckers Viersen Dld.; 2 Berto van Dam Roermond; 3 Jacques Cox Neer; 4 Rob Schouwenberg Velden; 5 Math Stoffels Roermond; 6 Bas Janssen Baarlo; 7 Pascal Evers Roermond; 8 Mirko Brinkmann Geldern Dld.; 9 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 10 Erwin Bakker Neerkant.

Mierlo  20 juni    WVAN  12

1 Jelle van den Elzen Boekel; 2 Bruce Rayer Venlo; 3 Edwin Arts Helmond; 4 Marc van Grinsven Deurne; 5 Tom Marcelis Eindhoven; 6 Pieter de Groof Heeze; 7 Detlef La Grand Eindhoven; 8 Jeroen Rebel Geldrop; 9 Rob Schouwenberg Velden; 10 Ron Vandenbussche Merelbeke B.; 11 Niels Vreys Lommel B.; 12 Bas Janssen Baarlo; 13 Stein van den Boom Geldrop; 14 Ruud Kooijmans Maarheeze; 15 Joep van den Borne Bladel; 16 Rick van Deursen Budel Schoot; 17 Harm van der Sanden Eindhoven; 18 Jeroen Hasselaar Eindhoven; 19 Sander Bijnen Gemert; 20 Pieter de Winter Wolphaartsdijk.

Venlo  Baan 14  21 juni

1 Bas Janssen Baarlo; 2 Leon Strötker Venlo; 3 Jacques Cox Neer; 4 Renzo Calaigaro Dinslaken Dld.; 5 Rob Schouwenberg Velden; 6 Mirko Brinkmann Geldern Dld.; 7 Igor Ovdienko Essen Dld.; 8 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 9 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 10 Max Schelenz Krefeld Dld.; 11 Berto van Dam Roermond; 12 Frank Rayer Baarlo; 13 Bruce Rayer Baarlo; 14 Alexander van Hees Geldern Dld.; 15 Roy Simons Velden.

Asten Diesdonk  26 juni  WVAN  13

1 Pekka Heijnen Bocholt B.; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Twan Knops Veldhoiven; 4 Rick Craenen Nederweert; 5 Rob Schouwenberg Velden; 6 Wesly Theunissen Blerick; 7 Stef van den Bosch Milheeze; 8 Nick Sesink Bergeijk; 9 Peter Stienstra Heerlen; 10 Dennis Willemsen Helmond; 11 Jim Cranen Boekel; 12 Sander Bijnen Gemert; 13 Frank Janssen Boekel; 14 Detlef La Grand Eindhoven; 15 Dennis Timmermans s'Gravenmoer; 16 Bas Janssen Baarlo; 17 Tim Broers Tilburg; 18 Hans Slegers Someren; 19 Frank van Eijk Wijchen; 20 Johnny Kleingeld Volkel.

Venlo  Baan  15   27 juni

1 Edwin Bakker Neerkant; 2 Leon Strötker Venlo; 3 Berto van Dam Roermond; 5 Jacques Cox Neer; 6 Bas Janssen Baarlo; 7 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 8 Wesly Theunissen Blerick; 9 Rainer Beckers Viersen Dld.; 10 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 11 Mirko Brinkmann Geldern Dld.; 12 Rob Schouwenberg Velden; 13 Adrian Kalk Mülheim a/d Ruhr Dld.; 14 Lars Jansen Viersen Dld.; 15 Alexander van Hees Geldern Dld.

Boekel  4 juli  WVAN  14

1 Edwin Arts Helmond; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Rob Schouwenberg Velden; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Jelle van den Elzen Boekel; 6 Rick Craenen Nederweert; 7 Ruud Kooijmans Maarheeze; 8 Jelle de Poorter Best; 9 Rick van Deursen Budel Schoot; 10 Jorg Larmit Reusel; 11 Stef van den Bosch Milheeze; 12 Sander Dijkink Odiliapeel; 13 Ferdi van Katwijk Wanroy; 14 Dennis Willemsen Helmond; 15 Erwin Bakker Neerkant; 16 Wesly Theunissen Velden; 17 Bruce Rayer Venlo; 18 Detlef La Grand Eindhoven; 19 Jeroen Rebel Geldrop; 20 Johnny Kleingeld Volkel.

                                              Edwin Arts met Leo Verberne


Venlo Baan    16   5 juli

1 Leon Strötker Venlo; 2 Jacques Cox Neer; 3 Igor Ovdienko Essen Dld.; 4 Peter Stienstra Heerlen; 5 Berto van Dam Roermond; 6 Miko Brinkmann Geldern Dld.; 7 Frank Driessen Nieuw Bergen; 8 Mathias Raaben Mülheim/a/d Ruhr Dld.; 9 René Kuhlmann Baarlo; 10 Britt Teunissen Ysselsteyn ( 1e dame ) 11 Henry Schut Zeeland; 12 Adrian Kalk Mülheim a/d Ruhr Dld.; 13 Max Schelenz Krefeld Dld.; 14 Dominik Winkler Essen Dld.; 15 Bas Jansen Baarlo.

De Rips  11 juli  WVAN  15

1 Niels Vreys Lommel B.; 2 Edwin Arts Helmond; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Rick Craenen Nederweert; 5 Bruce Rayer Venlo; 6 Pekka Heijnen Bocholt B.; 7 Rob Schouwenberg Velden; 8 René Kuhlmann Baarlo; 9 Erwin Bakker Neerkant; 10 Stef van den  Bosch Milheeze; 11 Dennis Willemsen Helmond; 12 Sander Bijnen Gemert; 13 Joris de Mönnink Eindhoven; 14 Ferdie van Mil Haps; 15 Rick van Deursen Budel Schoot; 16 Frank van Eijk Wijchen; 17 Redney Janssen Venray; 18 Coen Sevens Gemert; 19 Joey Smeulders Mierlo.

Venlo Baan  17    12 juli

1 Roy Simons Velden; 2 Erwin Bakker Neerkant; 3 Pascal Evers Roermond; 4 Mark Jähnke Kamp-Lintfort Dld.; 5 Arno Bouten Blerick; 6 Rob Schouwenberg Velden; 7 Berto van Dam Roermond; 8 Johannes Waack Kevelaer Dld.; 9 Alexander van Hees Geldern Dld.; 10 Wesley Theunissen Blerick; 11 Adrian Kalk Mülheim a/d Ruhr Dld.; 12 Sebastian Ventker Düsseldorf Dld.; 13 Max Schelenz Krefeld Dld.; 14 Frank Driessen Nieuw Bergen; 15 Stefan Muijres Nunhem.

Het podium van 12 juli op de Venlose baan met winnaar Roy Simons ,Erwin Bakker 2e en Pascal Evers 3e. Lydia Wegemund wint bij de dames

Roermond  de Kemp  14 juli   Huub van den Beuckentrofee

1 Thomas Rieff Maastricht; 2 Jasper Irik Landgraaf; 3 Ralf Steegs Velp; 4 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 5 Leon Strötker Venlo; 6 Detlef La Grand Eindhoven; 7 Edwin Arts Helmond; 8 Rainer Beckers Viersen Dld.; 9 Wesley Theunissen Velden; 10 Daan Bongers Baarlo; 11 Twan Knops Veldhoven; 12 Berto van Dam Roermond; 13 Bas Janssen Baarlo; 14 Gert Jan Verdijk Boxmeer; 15 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 16 Roel van Gameren Veghel; 17 Joep Keijsers Maarn; 18 Jeroen Hendriks Boxmeer.

Recreanten

1 Ralf Peters Linne; 2 Roel Beckers Gemert; 3 Remco Roelofs Arnhem; 4 Bas van Bommel Herkenbosch; 5 Edwin Goertz Haelen; 6 Ludo Notermans Nieuwstadt; 7 Ron Schetters Ubachsberg; 8 Theo Vleeshouwers Heel; 9 John Phennings Melick; 10 Rick Stultiens Limbricht; 11 Rick Mehlkop Horn; 12 Marco Janssen Asenray; 13 Karina Dortu-Moonen; 14 Maurice Hoenderdors Horn; 15 Dick Alards Melderslo.

Someren   15 juli Omloop van de Heidehof  Semi-klassieker

1 Nol van Loon Breda; 2 Niels Vreys Lommel B.; 3 Peter Stienstra Heerlen; 4 Jacques Cox Neer; 5 Roy Steuten Ell; 6 Bas Peters Heythuysen; 7 Koen Wulterkens Boxmeer; 8 Gijs Derksen Groesbeek; 9 Jeroen Rombouts Tilburg; 10 Werner Altenwischer Arnhem; 11 Dirk van Leuken Best; 12 Stef van der Hijden Nijmegen; 13 Wesley Pieterse Arnhem; 14 Pekka Heijnen Bocholt B.; 15 Laurens Heijn Leiden; 16 Jelle de Poorter Best; 17 Martijn Koert Duiven; 18 Rick van Deursen Budel Schoot; 19 Jorg Larmit Reusel; 20 Kees Pameijer Den Haag; 21 Benny Claes Lommel B.; 22 Jeroen Janssen Zoetermeer; 23 Thijs van der Bijl Lent; 24 Dirk Leurs Ellikom; 25 Pim Poringa Zwolle; 26 Dennie Hulsen Schijndel; 27 Joren Bronkhorst Gorichem; 28 Stef van den Bosch Milheeze; 29 Daan van Alphen Arnhem; 30 Igor Ovdienko Essen Dld.

Ploegenklassement

1 TSWV de Meet Breda; Nol van Loon; Peter Stienstra;Jeroen Rombouts; Stef van den Bosch;Tim Broers; 2 Computron C.T. Nijmegen; 3 Reto C.T. Arnhem; 4 W.Club de Kempen Valkenswaard.

Milheeze  18 juli  WVAN 16   slotkoers

1 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 2 Erwin Bakker Neerkant; 3 Roy Simons Velden; 4 Dennis Willemsen Helmond; 5 Roy Steuten Ell; 6 Stef van den Bosch Milheeze; 7 Edwin Arts Helmond; 8 Peter Stienstra Heerlen; 9 Eric van Leijen Nijmegen; 10 Rob Schouwenberg Velden; 11 Rick van Deursen Budel Schoot; 12 Bas Janssen Baarlo; 13 Bruce Rayer Venlo; 14 Frank van Eijk Wijchen; 15 Jim Cranen Boekel; 16 Ferdie van Mil Haps; 17 Wesley Theunissen Velden; 18 Sander Bijnen Gemert; 19 Ard Hoppenbrouwers Someren; 20 Joey Smeulders Mierlo; 21 Tom Marcelis Eindhoven; 22 Stan Rutten Eindhoven; 23 Johnny Kleingeld Volkel; 24 Frank Janssen boekel; 25 Detlef La Grand Eindhoven.

                      Kristian Michiels ( R. ) samen met Masterkampioen Ron Paffen


Venlo  Baan  18  19 juli

1 Joris Nieuwenhuis; 2 Leon Strötker Venlo; 3 Mike Teunissen Ysselsteyn; 4 Rainer Becker Viersen Dld.; 5 Wolfgang Kroll Düsselsdorf Dld.; 6 Mark Jähnke Kamp-Lintfort Dld.; 7 Leon Heinschke Dld.; 8 Sergio Tu  Dld.; 9 Mirko Brinkmann Geldern Dld.; 10 Christian Michiels Vierlingsbeek; 11 Jacques Cox Neer; 12 Rob Schouwenberg Velden; 13 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 14 Tim Naberman Dld.; 15 Felix Gall Dld.; 16 René Kuhlmann Baarlo; 17 Jay Hindley Dld.; 18 Jeroen Hendriks Boxmeer; 19 Berto van Dam Roermond; 20 Ferdie van Mil Haps; 21 Felix Goeke Bochem Dld.; 22 Jens van Overberghe Dld.; 23 Alexander van Hees Geldern Dld.; 24 Rob Pala Tegelen; 25 Max Schelenz Krefeld Dld.;

Rijsbergen  22 juli   N.K.  WFN    18+

1 Jeroen Rombouts Tilburg; 2 Nol van Loon Breda; 3 Bram Dissel Tilburg; 4 Timo Fransen Weert; 5 Ivo Hegge Nieuwkuijk; 6 Stef van der Hijden Nijmegen; 7 Martijn de Groot Gorichem; 8 Jemo Le Fevre Purmerend; 9 Thomas Rieff Maastricht; 10 Johanthan Espigaris Ridderkerk; 11 Leon Strötker Venlo; 12 Frank Visser Utrecht; 13 Stan van der Meer Delft; 14 Teun van Poppel Tilburg; 15 Dimitri Mulder Bergen op Zoom; 16 Joren Bronkhorst Gorichem; 17 Arian Oosthoek Delft; 18 Guus de Grauw Etten Leur; 19 Tim Breugem Rotterdam; 20 Marco Kuijvenhoven s'Gravenzande; 21 Peter Stienstra Heerlen.

 Het podium van de nationale kampioenschappen 2018 met kampioen Jeroen Rombouts met Nol van  Loon 2e ( L. )   en Bram van Dissel als 3e.     

Venlo Baan  19   26 juli

1 Bruce Rayer Baarlo; 2 Erwin Bakker Neerkant; 3 Rainer Beckers Viersen Dld.; 4 Leon Strötker Venlo; 5 Igor Ovdienko Essen Dld.; 6 Bas Janssen Baarlo; 7 Daan Bongers Baarlo; 8 Wesley Theunissen Blerick; 9 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 10 Berto van Dam Roermond; 11 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 12 Frank Rayer Baarlo; 13 Lars Jansen Viersen Dld.; 14 Paul Laning Blerick; 15 Pascal Evers Roermond.

Venlo Baan  20   2 augustus

1 Rainer Beckers Viersen Dld.; 2 Jeroen Hendriks Boxmeer; 3 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 4 Rob Schouwenberg Velden; 5 Adrian Kalk Mülheim/Ruhr Dld.; 6 Wesley Schattevoet Venlo; 7 Berto van Dam Roermond; 8 Stefan Muyres Nunhem; 9 Matthias Dill Krefeld Dld.; 10 Rob Pala Tegelen; 11 Erwin Bakker Neerkant; 12 Bruce Merschformann Münster Dld.; 13 Jacques Cox Neer; 14 Mirko Brinkmann Geldern Dld.; 15 Merijn Coolen Well.

 Rainer Beckers nog altijd snel, hij wint in Venlo vóór Jeroen Hendriks ( L. ) en Thomas Meyer, Charlotte  Driessen is de snelste dame

Borgloon B.   W.K.  ICF

1 Michael Apers B.; 2 Pieter Buyle B.; 3 Giovanni Debaere B.; 4 Nick De Weerdt B.; 5 Nol van loon Breda Ned.; 6 Maxime Haot B.; 7 Nico Indekeu B.; 8 Marnix Michiels B.; 9 Axel Gremelpont B.; 10 Bram Dissel Ned .; 11 Laurent Creffier B.; 12 Yarne Van Saet B.; 13 Quintin Goossens B.; 14 Kris Bunkens B.; 15 Gert Dieltjens B.; 21 Tim Cristen Ned.; 23 Guus de Grauw Ned.; 37 Luc Essink Ned.; 38 Joep Keijsers Baarn Ned.; 47 Stef van den Bosch Ned.;

Venlo Baan  21  9 augustus

1 Leon Strötker Venlo; 2 Berto van Dam Roermond; 3 Mark Jähnke Kamp-Lintfort Dld.; 4 Igor Ovdienko Essen Dld.; 5 Roy Simons Velden; 6 Fabian Meinhardt Velbert Dld.; 7 Felix Goeke Bochum Dld. 8 Erwin Bakker Neerkant; 9 Mirko Brinkmann Geldern Dld.; 10 Alexander van Hees Geldern Dld.; 11 Frank Rayer Baarlo; 12 Ex aequo; Carlo van Nistelroy Venlo; Fabian Kaliner Keulen Dld.; Matthias Dill Krefeld Dld.; Jac Nillesen Baarlo; Christain Zanders Nettelatl Dld.; Hay Kellenaers Venray.

Merum  14 augustus   Huub van den Beucken trofee

1 Thomas Rieff Maastricht; 2 Rainer Beckers Viersen Dld.; 3  Leon Strötker Venlo; 4 Peter de Winter Wolphaartsdijk; 5 Roel van Gameren Veghel; 6 Daan Bongers Baarlo; 7 Bas Peters Heythuysen; 8 Roy Simons Velden; 9 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 10 Wesly Theunissen Velden; 11 Koen Wulterkens Boxmeer; 12 Bruce Rayer Venlo; 13 Ron Paffen Milsbeek; 14 Roy Steuten Ell; 15 Detlef La Grand Eindhoven; 16 René Kuhlmann Baarlo; 17 Bas Janssen Baarlo; 18 Marc van Grinsven Deurne; 19 Jasper Irik Landgraaf; 20 Stef van der Hijden Nijmegen.

Recreanten

1 Guus Schutte Nijmegen; 2 Bas van Bommel Herkenbosch; 3 Remco de Veen Linne; 4 Ralf Peters Linne; 5 Roel Beckers Melick; 6 Koen van de Wallen Ospeldijk; 7 Cedric Cortenraad Herten; 8 Ludo Notermans Nieuwstadt; 9 Koen Janssens Roermond; 10 Rik Timmers Beek; 11 Peter Vijgen Geleen; 12 Ron Schetters Ubachsberg; 13 Antoine Aarts Valkenburg; 14 Marco Janssen Asenray; 15 Ruud Bongers Heythuysen.

Huub van den Beucken trofee : Eindklassement over 3 wedstrijden

1 Thomas Rieff Maastricht  57 pnt.; 2 Leon Strötker Venlo  53; 3 Rainer Beckers Viersen Dld. 50; 4 Daan Bongers Baarlo  42; 5 Jasper Irik Landgraaf  37; 6 Detlef La Grand Eindhoven  30; 7 Jeroen Hendriks Boxmeer  30; 8 Kristian Michiels Vierlingsbeek 29; 9 Roel van Gameren Veghel  26; 10 Rick Craenen Nederweert 25; 11 Wesly Theunissen Velden 23; 12 Gert Jan Verdijk Boxmeer 23; 13 Bas Peters Heythuysen; 14 Berto van Dam Roermond 19; 15 Nick Riddy Veghel 19; 16 Ralf Steegs Velp 18; 17 Peter de Winter Wolphaartsdijk 17; 18 Twan Kops  Veldhoven; 19 Edwin Arts Helmond 14; 20 Roy Simons Velden 13; 21 Bas Janssen Baarlo  13; 22 Roy Steuten Ell  12; 23 Gijs Vierling Arnhem 12; 24 Brian Rutjens St.Odiliënberg 11; 25 Koen Wulterkens Boxmeer 10; 26 Jules Bremers Brunssum 10.

                       Thomas Rieff wint twee van de drie wedstrijden en het eindklassement

Venlo  Baan  22   16 augustus

1 Mark Jähnke Kamp Lintfort dld.; 2 Leon Strötker Venlo; 3 Bruce Rayer Baarlo; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Jacques Cox Neer; 6 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 7 Igor Ovdienko Essen Dld.; 8 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 9 Rainer Beckers Viersen Dld.; 10 Frank Driessen Nieuw Bergen; 11 Erwin Bakker Neerkant; 12 Berto van Dam Roermond; 13 Wesley Schattevoet Venlo; 14 Sascha Piewka Meerbusch Dld.; 15 Alexander Worgitzki Düsseldorf Dld.

Sankt Johann Oostenrijk  19 augustus Weltcup  18-35 jr.

1 Ricardo Biasini  Italië; 2 Luca Lay Italië; 3 Christian Eminger Oostenrijk; 4 Alexander Bauer Dld.; 5 Matthias Schreieder Dld.; 6 Thomas Tantz Dld.; 7 Jules Bremers Ned.; 8 Greg Birger Luysen België; 9 Dominik Omiotek Polen; 10 Thomas Krall Oostenrijk; 11 Hannes Brandecker Oostenrijk; 12 Zeni Stefano Italië; 13 Francesco Pesciaioli Italië; 14 Andrea Celin Italië; 15 Christian Koidl Oostenrijk.

Sankt Johann  Oostenrijk  20 augustus  tijdrit

1 Mathijs Wegdam Ned.; 2 Daniel Millow Dld.; 3 Grzegorg Golonko Polen; 4 Sascha Lay Dld.; 5 Zoltan Macsek Hongarije; 6 Lammert Haverkamp Ned.; 7 Gabriele Superchi Italië; 8 Olivier Zirnheld Luxemburg; 9 Jan Bauer Dld.; 10 Markus Wurm Dld.; 11 Edwin De Graaff Ned.

Venlo Baan  23   23 augustus 

1 Igor Ovdienko Essen Dld.; 2 Roy Simons Velden; 3 Rainer Beckers Viersen Dld.; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Leon Strötker Venlo; 6 René Kuhlmann Baarlo; 7 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 8 Erwin Bakker Neerkant; 9 Mirko Brinkmann Geldern Dld.; 10 Wesley Theunissen Blerick; 11 Dsavid Wettmann Mülheim a.d. Ruhr Dld.; 12 Adrian Kalk Mülheim a.d. Ruhr Dld.; 13 Yannick Smedts Baarlo; 14 Berto van Dam Roermond; 15 Frank Driessen Nieuw Bergen.

Venlo Baan Puntenklassement Eindstand

1 Berto van Dam Roermond ;  339 punten; 2 Leon Strötker Venlo  314; 3 Rainer Beckers Viersen Dld. 287; 4 Mirko Brinkmann Geldern Dld. 281; 5 Erwin Bakker Neerkant 272; 6 Jacques Cox Neer 263; 7 Bas Janssen Baarlo 238; 8 Frank Rayer Baarlo 236; 9 Wesley Theunissen Blerick 223; 10 Bruce Rayer Baarlo 221; 11 Thomas Meyer Ratingen Dld. 214; 12 Pjotr Kornafel Straelen Dld. 207; 13 Alexander van Hees Geldern Dld. 193; 14 Igor Ovdienko Essen Dld. 169; 15 Pascal Evers Roermond 168; 15 Max Schelenz Krefeld Dld.

1e dame : Britt Teunissen Ysselsteyn  142 punten.

Sankt Johann Oostenrijk  25 augustus 

Weltcup  Int.Licentie  30-39 jr.

1 Danile Bichlmann Dld.; 2 Dominik Omiotek Polen; 3 Slawomir Splawski Polen; 4 Matthias Schreieder Dld.; 5  Tur Gabriel Girau Spanje; 6 Jules Bremers Brunssum Ned.; 7 Reto Gmuender Zwitserland; 8 Martz Fabrice Frankrijk; 9 Eduard Alickun Litouwen; 10 Eduardo Estevez Dld.; 11 L.Carnecki Polen; 12 Artuir Kozal Polen; 13 Sascha Dittfurth Dld.; 14 Francesco Pesciailoli Italië; 15 Ludwig Scheithauwer Dld.; 16 Sebastian Uhe Dld.; 17 Dali Zel Bih. 18 Sys Lea USA.

Venlo Baan  24   30 augustus

1 Adrian Kalk Mülheim a/d Ruhr Dld.; 2 Pim Erren Velden; 3 Rainer Beckers Viersen Dld.; 4 Fabian Meinhardt Velbert Dld.; 5 ex aequo : Igor Ovdienko Essen Dld.; Pepijn Vermeulen Cuijk; Bas Janssen Baarlo; Wolfgang Kroll Düsseldorf Dld.; Berto van Dam Roermond.

Stramproy  1 september

1 Dirk van Leuken Eindhoven; 2 Ronny Denier Kinrooi B.; 3 Roy Simons Velden; 4 Stef van der Hijden Nijmegen; 5 Thomas Rieff Maastricht; 6 Koen Wulterkens Boxmeer; 7 Roy Steuten Ell; 8 Pekka Heijnen Bocholt B.; 9 Jasper Irik Landgraaf; 10 Nick Riddy Veghel; 11 Jeroen van de Weijer Oploo; 12 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 13 Bas Janssen Baarlo; 14 Johnny van den Berg Beuningen; 15 Haiko Peters Oosterhout Geld.; 16 Thijs van der Bijl Lent; 17 Peter de Winter Wolphaartsdijk; 18 Daan Maggen Meeuwen B.; 19 Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 20 Roel van Gameren Veghel; 21 Ralf Peters Linne;  22 Ferdi van Mil Haps; 23 Gianni Schim Vierlingsbeek;  24  Jacques Cox Neer; 25 Paul Rademakers Jabeek; 26  Gert Verdijk Heijen;  27 Stephan Muijres  Nunhem; 28 Twan Knops Veldhoven; 29 Dieuwe De La Parra Driebergen-Rijsen; 30 Joost Aelmans Uden; 31 Rick van Dijk Baarlo; 32 Joep Keijsers Maarn; 33 Daan van Alphen Gennep; 34 Frank Driessen Bergen; 35 Rafael Caubergh Lanaken B.; 36 Hans Slegers Someren; 37 Patrick Houthooft Helmond.

Venlo Baan  25   6 september

1 Rainer Beckers Viersen Dld.; 2 Leon Strötker Venlo; 3 Adrian Kalk Mülheim a/d/ Ruhr Dld.; 4 Rob Schouwenberg Velden; 5 Alex van Hees Geldern Dld.; 6 Igor Ovdienko Essen Dld.; 7 Arno Bouten Blerick; 8 Bruce Rayer Baarlo; 9 Peter Stienstra Heerlen; 10 Edward van de Werf Kessel; 11 Erwin Bakker Neerkant; 12 Paul Laning Blerick; 13 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 14 Max Schelenz Krefeld Dld.; 15 René Kuhlmann Baarlop; 16 Marcel van Veen Venlo.

Someren Heide   16 september  Omloop van het Grensland  Semi-klassieker

1 Dirk van Leuken Eindhoven; 2 Arjan Elferink Veenhuizen; 3 Nol van Loon Breda; 4 Jeroen Rombouts Tilburg; 5 Peter Stienstra Heerlen; 6 Luuk Schuurmans Utrecht; 7 Niels Vreys Lommel B.; 8 Roy Steuten Ell; 9 Gert-Jan Veltkamp Deventer; 10 Bram Dissel Tilburg; 11 Twan Kops Veldhoven; 12 Jorn Knops Deventer; 13 Tim Christen Leiden; 14 Davide Gani Deventer; 15 Stijn Bongertman Utrecht; 16 Rogier Hilbers Deventer; 17 Jacques Cox Neer; 18 Jan Hekman Norg; 19 Roel de Vries Utrecht; 20 Bruce Rayer Baarlo; 21 Peter de Winter Wolphaartsdijk; 22 Leon Strötker Venlo; 23 Jeroen Rebel Geldrop; 24 Jerrie Suijker Pynacker; 25 Meindert Klem Maastricht; 26 Marcel Weinans Roden; 27 Nick Zuidema Delfzijl; 28 Roy Simons Velden; 29 Pekka Heijnen Bocholt B.; 30 Marco van Dijken Appingedam; 31 Jules Bremers Brunssum; 32 Jannes van Weelen Utrecht; 33 Jelmer Groen Dronten; 34 Thomas Rieff Maastricht; 35 Chris Heiberg Rotterdam; 36 Dirk Leurs Ellikom B.; 37 Siebe Vrieswijk Deventer; 38 Mischa Groen Assen; 39 Tim Broers Tilburg; 40 Jasper Irik Landgraaf; 41 Arno de Koning Deventer; 42 Hans Slegers Someren; 43 Klaus Dieter Lehmann Essen Dld.; 44 Roy Peters Groesbeek; 45 Daan van Alphen Gennep; 46 Topm Marcelis Eindhoven; 47 Rick Craenen Nederweert.

Ploegenklassment

1 TSWV de Meet Breda; Nol van Loon-Jeroen Rombouts-Peter Stienstra- Tim Broers- Stef van de Bosch- Jens Kleiburg-Dariush Ryrroes; 2 Tempo Hoppenbrouwers; 3 WSV de Zwaluwen Deventer; 4 USWV De Domrenner Utrecht; 5 TWC de Kempen Valkenswaard; 6 Stormvogels Veendam.