Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  2016


Venlo  Baan  27 februari

1 Daan van Alphen Boxmeer; 2 Berto van Dam Herten; 3 Adrian Kalk Mühlheim/Ruhr Dld.; 4 Dominik Winkler Essen Dld.; 5 Floris Pennings Geldrop; 6 Bruce Rayer Baarlo; 7 Rick Craenen Nederweert; 8 Frank Driessen Nw Bergen; 9 Eric Hegger Venlo; 10 Jörn Kabierschke Düsseldorf Dld.

Venlo  Baan  5 maart

1 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 2 Jeroen Hendriks Boxmeer; 3 Renier Scheepers Herten; 4 Rick Craenen Nederweert; 5 Barry Gisberts Asenray; 6 William Beurskens Panningen; 7 Bruce Rayer Baarlo; 8 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 9 Matthias Raabe Mühlheim/Ruhr Dld.; 10 Adrian Kalk Mühlheim/Ruhr Dld.

Venlo  Baan  12 maart

1 Paul Boonen Reuver; 2 Jeroen Hendriks Boxmeer; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Bruce Rayer Baarlo; 5 Edwin Arts Overloon; 6 Floris Pennings Geldrop; 7 Adrian Kalk Mùhlheim-Ruhr Dld.; 8 Berto van Dam Herten; 9 Pascal Evers Roermond; 10 Mirko Brinkmann Geldern Dld. 

Venlo  Baan 19 maart

1 Jan-Niklaus Jünger Aken Dld.; 2 Barry Gisberts Asenray; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Brian Rutjens Roermond; 6 Jacques Cox Neer; 7 Willem Boerstal Haps; 8 Johnny van den Berg Beuningen; 9 Christian Wiertz Brüggen Dld.; 10 Dominic Winkler Essen Dld.; 

Venlo  Baan  26 maart

1 Stefan Cohnen Selfkant Dld.; 2 Daan van Alphen Boxmeer; 3 Ron Paffen Milsbeek; 4 Léon Strötker Venlo; 5 Adrian Kalk Mühlhein/Ruhr Dld.; 6 Mark Jähnke Kamp Lintfort Dld.;  7 Dominik Winkler Essen Dld.; 8 Bas Janssen Baarlo; 9 Ferdie van Mil Haps; 10 Berto van Dam Herten. 

Venlo Baan  31 maart

1 Bruce Rayer Baarlo; 2 Jeroen van de Weijer Oploo; 3 Brian Rutjens Roermond; 4 Lars Jansen Viersen Dld.; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 Barry Gisberts Reuver; 7 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 8 Adrian Kalk Mühheim/Ruhr Dld.; 9 Stephan Muijres Nunhem; 10 Markus Granzow Baarlo. 

Deurne  Walsberg   WVAN  6  april

1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Sander Dijkink Grave; 3 Sjors Salentijn Roermond; 4 Roy van den Brand Volkel; 5 Maikel Schellekens Geldrop; 6 Ralph Strijbos Swalmen; 7 Rob Linsen Waalre; 8 Ferry Castelijns Gemert; 9 Nico van Dijk Mierlo; 10 Remy Dominique Bonneville B.; 11 Jeroen van de Weijer Oploo; 12 Jos Richel Veghel; 13 Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 14 Dennis Vugts Moergestel; 15 Sjors Hooijen Bladel.

                                     Marc van Grinsven (links )

Venlo  Baan  7 april

1 Pascal Evers Roermond; 2 Mark Jähnke Kamp Lintfort Dld.; 3 Frank Rayer Baarlo; 4 Jacques Cox Neer; 5 William Beurskens Panningen; 6 Léon Strötker Venlo; 7 Bas Janssen Baarlo; 8 Barry Gisberts Asenray; 9 Adrian Kalk Mühlheim/Ruhr Dld. 10 Stephan Muijres Nunhem.

Someren Heide  10 april  St.Jozef  Semi-klassieker

1 Tom de Vreede Pijnacker; 2 Stefan Laurrijsen Oud Gastel; 3 Roy Steuten Ell; 4 Niels van Deursen Den Haag; 5 Koen Wulterkens Boxmeer; 6 Rob Linsen Waalre; 7 Wesley Steekers Noordwijkerhout; 8 Rein Falke Amsterdam; 9 Daan Switters Utrecht; 10 Sjors Salentijn Roermond; 11 Kees Pameijer Den Haag; 12 Bram van Kooi Veldhoven; 13 Daan van Aphen Gennep; 14 Bram Mens Wateringen; 15 Jacob Wijnstra Kapelle; 16 Stef van der Hijden Nijmegen; 17 Johnny Kleingeld Volkel; 18 Johan van der Eijk Strijen; 19 Simon Broekhuis Zwolle; 20 Luuk Rutten Wageningen; 21 Marco van Schijndel Sint Oedenrode; 22 Tim Kleinloog Eindhoven; 23 Daniel Bijlenga Arnhem; 24 Niels Overvoorde Delfgauw; 25 Ard Veneman Utrecht; 26 Jeroen Bijnagte Rotterdam; 27 Bas van der Kamp Alkmaar; 28 Hans Slegers Someren; 29 Bas Boenders Utrecht; 30 Tijs Dekker Eindhoven.

Ploegenklassement

1 TWC de Kempen Valkenswaard; Roy Steuten; Rob Linsen; Bram van Kooi; Marco van Schijndel; Hans Slegers;Martijn Schippers;Patrick Houthooft;  2 Van der Vliet Recreatie HSK Trias Den Haag; 3 Computron C.T.; Boxmeer4 Star C.T. Princenhage; 5 CSO 30  1; 6 Alcmaria Victtix.

De Mortel   13 april  WVAN

1 Eric de Decker Goesnes B.; 2 Dennis Vugts Moergestel; 3 Sjors Salentijn Roermond; 4 Nick Riddy Veghel; 5 Ralph Strijbos Swalmen; 6 Marco van Schijndel St.Oedenrode; 7 Joost Aelmans Uden; 8 Stef van den Bosch Milheeze; 9 Marc van Grinsven Deurne; 10 Patrick Geraerts Luyksgestel; 11 Hery Schut Zeeland; 12 Maikel Schellekens Geldrop; 13 Rick van Deursen Budel; 14 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 15 Pepijn Vermeulen Cuijk.

Venlo  Baan  14 april

1 Coen Wulterkens Cuijk; 2 Yannick Janssen Skaga S; 3 Barry Gisberts Asenray; 4 Rainer Becker Viersen Dld.; 5 Léon Strötker Venlo; 6 Haiko Peters Vianen; 7 Bas Janssen Baarlo; 8 Mark Jähnke Kamp Lintfort Dld.; 9 Roy Simons Velden; 10 Willy Zetsen Maasbree.

Venlo Baan  16 april

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Jules Bremers; 3 Ad Bakker; 4 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 5 Markus Granzow Baarlo; 6 Ralf Steegs Arnhem; 7 Carsten Hamacher Dld.; 8 Mirko Brinkmann; 9 Wouter van Leeuwen; 10 Leon Peeters; 11 Frank Driessen; 12 Sander Hermans.

Bakel   20 april  WVAN

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Eric de Decker Goesnes B.; 3 Jeroen Hendriks Boxmeer; 4 Henry Schut Zeeland; 5 Marc van Grinsven Deurne; 6 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 7 Arjan Kuiten Geldrop; 8 Ralph Strijbos Swalmen;  Frank Janssen Boekel; 10 Ferry Castelijns Gemert; 11 Rick van Deursen Budel; 12 Stef van den Bosch Milheeze; 13 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 14 Sander Bijnen Gemert; 15 Kees van Rengs Horst.

Venlo  Baan  21 april

1 Rainer Beckers Viersen Dld.; 2 Barry Gisberts Asenray; 3 Adrian Kalk Mühlheim/Rühr Dld.; 4 Léon Strötker Venlo; 5 Dick Jansen Velden; 6 Thorsten Pienik Krefeld Dld.; 7 Jacques Cox Neer; 8 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 9 Stefan Wolff Güsten Dld.; 10 Stephan Muijres Nunhem.

Rainer Beckers wint op 21 april in Venlo vóór Barry Gisberts ,Adrian Kalk ( R) is 3e. Snelste dame is Britt Teunissen

Gemert  27 april  WVAN

1 Jelle Jumelet Bruinisse; 2 Sjors Salentijn Roermond; 3 Jeroen van de Weijer Oploo; 4 Barry Gisberts Asenray; 5 Jeroen Hendriks Boxmeer; 6 Dennis Vugts Moergestel; 7 Frank Janssen Boekel; 8 Ralph Strijbos Swalmen; 9 Ferdie van Mil Haps;10 Ricardo Lathouwers Son en Breugel 11 Harm Verhoeven Rosmalen; 12 Gideon van der Molen Mechelen; 13 Wim Verbraeken Brecht B.; 14 Nico van Dijk Mierlo; 15 Marco van Schijndel St.Oedenrode.

Venlo  Baan 28 april

1 Barry Gisberts Asenray; 2 Léon Strötker Venlo; 3 Adrian Kalk Mühlheim/Ruhr Dld.; 4 William Beurskens Panningen ; 5 Sven Schmeling Mühlheim/Ruhr Dld.; 6 Carlo van Nistelrooy Venlo; 7 Alexander van Hees Haps; 8 Willem Boerstal Haps; 9 Stephan Muijres Nunhem; 10 Thomas Meyer Ratingen Dld.

Liessel  1 mei  Liessel-Liessel  Semi klassieker

1 Daan Switters Utrecht; 2 Pim Achterkamp Rotterdam; 3 Niels van Deursen Den Haag; 4 Alexander Bauer Huerth Dld.; 5 Rob Tijdink Arnhem; 6 Niels van der Pijl Wageningen; 7 Remco Bertelink Ede; 8 Imo de Pruijssenaere Utrecht; 9 Gerard van Haaften Dirksland; 10 Roy Steuten Ell; 11 Jacques Cox Neer; 12 Kees Pameijer Den Haag; 13 Stefan Laurijssen Oud- Gastel; 14 Sven Roggeveen Delft; 15 Jorre van der Bij Utrecht; 16 Bram Mens Wageningen; 17 Robbert Schaap Voorburg; 18 Jan Metselaar Bergschenhoek; 19 Henk Jan van den Hoorn Utrecht; 20 Guus de Graauw Etten-Leur; 21 Rienk Engele Pijnacker; 22 Erwin Reinders Nieuwegein; 23 Andreas Keuser Mönchengladbach Dld.; 24 Job Janssen Marken; 25 Michael-Angelo Romana Tilburg; 26 Jack Wenders Gulpen; 27 Léon Strötker Venlo; 28 Sjors Hooijen Bladel; 29 Niels Overvoorde Delfgauw; 30 Mark van Velthoven Wateringen; 31 Frank Molenaar Arnhem; 32 Bas Boenders Utrecht; 33 Jos Kaal Didam; 34 Jelle Jumelet Bruinisse; 35 Sander Dijkink Grave; 36 Koen Wulterkens Cuijk; 37 Roland Blommestein Ijsselstein; 38 Stef van der Hijden Nijmegen; 39 Daan van Alphen Gennep; 40 Willem Zeelen Amsterdam; 41 Youri Hamaekers Gulpen; 42 Marco van Schijndel St.Oederode; 43 Christiaan de Rijk De Meern.

Ploegenklassement

1 Van der Vliet Recratie/HSK Trias Den Haag: Pim Achterkamp-Niels van Deursen-Kees Pameijer; Bram Mens- Jan Metselaar;  2  CS 030 1; 3 Spartaan; 4 Star C-T Princenhage; 5 Computron C.T. Boxmeer

 De top 3 in Liesssel  winnaar Daan Switters geflankeerd door Pim Achterkamp links ( 2e ) en Niels  van Deursen ( 3e ) links staat organisator Leo Verberne


Asten-Heusden  4 mei  WVAN

1 Bram Linnartz Stein;2 Arno Bouten Blerick; 3 Nick Riddy Veghel; 4 Frank Janssen Boekel; 5 Sjors Salentijn Roermond; 6 Brian Rutjens Roermond; 7 Jeroen van de Weijer Oploo; 8 Ferry Castelijns Gemert; 9 Jeroen Hendriks Boxmeer; 10 Davy Paeshuyse Arendonk B.; 11 Barry Gisberts Asenray; 12 Mark Solberg Grevenbicht; 13 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 14 Jeroen Stasse Eindhoven; 15 Léon Strötker Venlo.

Vlierden  11 mei  WVAN

1 Ferry Castelijns Gemert; 2 Frank Janssen Boekel; 3 Ralf Steegs Arnhem; 4 Ferdy van Katwijk  Wanroy 5 Nico van Dijk Mierlo; 6 Eric de Decker Goesnes B.; 7 Jeroen Hendriks Boxmeer; 8 Twan Knops Veldhoven ; 9 Sjors Salentijn Roermond; 10 Nick Riddy Veghel; 11 Dennis Vugts Moergestel; 12 Rick van Deursen Budel; 13 Detlef la Grand; 14  Patrick Geraerts Luyksgestel; 15 Dik van de Koolwijk Nijmegen.

Venlo  Baan  12 mei

1 Pascal Evers Roermond; 2 Koen Wulterkens Cuijk; 3 Willem Boerstal Haps; 4 Adrian Kalk Mühlheim/Ruhr Dld.; 5 Sven Smeling Mühlheim/Ruhr Dld.; 6 Jerome Jansen Haelen; 7 Jacques Cox Neer; 8 Pim Erren Velden; 9 Mike Haufe Viersen Dld.; 10 Willy Zetsen Maasbree.

               Pascal Evers wint weer eens

Milheeze  Hoeven  18 mei  WVAN

1 Nick Riddy Veghel; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Jeroen van de Weijer Oploo; 4 Roel Jetten Einighausen; 5 Frank Janssen Boekel; 6 Nico van Dijk Mierlo; 7 Maikel Schellekens Geldrop; 8 Patrick  Geraerts Luyksgestel; 9 Robin Boeren Maasbracht; 10 Hans Slegers Someren; 11 Daan Bongers Baarlo; 12 Stef van den Bosch Milheeze; 13 Roy van den Brand Volkel; 14 Dennis Vugts Moergestel; 15 Kees van Rengs Horst.

Venlo  Baan  19 mei

1 Daniel Knyss Jüchen Dld.; 2 Adrian Kalk Mühlheim /Ruhr Dld.; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Léon Strötker Venlo; 5 Andreas Goertz Mülhheim/Ruhr Dld.; 6 Willem Boerstal Haps; 7 Onb.;8 Jacques Cox Neer; 9 Onb.; 10 Arno Bouten Blerick.

Venlo Baan  21 mei

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 3 Leon Peeters; 4 Jules Bremers; 5 Mirko Brinkmann Geldern Dld.; 6 Silke Optekamp.

Montfort  24 mei

1 Roy Steuten Ell; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 4 Jeroen Hendriks Boxmeer; 5 Sjors Salentijn Roermond; 6 Bas Janssen Baarlo; 7 Roel Jetten Einighausen; 8 Brian Rutjens Roermond; 9 Antoine Moonen Cuijk; 10 Roel van Gameren Veghel; 11 Robin Boeren Maasbracht; 12 Ronny Denier Kinrooi B.; 13 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 14 William Beurskens Panningen.

Recreanten

1 Cedric Cortenraad Nijmegen; 2 Peter Hindriks Sittard; 3 Remco Coelen Ittervoort; 4 Henny van Dongen Susteren; 5 Chris Timmermans Maria Hoop; 6 Henk van de Star Sittard.

Asten Vlosberg  25 mei  WVAN

1 Eric De Decker Goesnes B.; 2 Sander Dijkink Grave; 3 Jos Richel  Veghel; 4 Ruud Kooijmans Maarheeze; 5 Detlef la Grand Eindhoven; 6 Tom Marcelis Eindhoven; 7 Dennis Vugts Moergestel; 8 Jeroen van de Weijer Oploo; 9 Gilbert Krekelberg Linne; 10 Ferry Castelijns Gemert; 11 Ferdi van Katwijk Wanroy 12  Ralph Strijbosch Swalmen; 13 Kevin Gerard Amay B.; 14 Kees van Rengs Horst; 15 Frank Janssen Boekel.

Venlo  Baan  26 mei

1 Barry Gisberts Asenray; 2 Mike Teunissen Ysselsteyn; 3 Bart Marcellis Ysselsteyn; 4 Adrian Kalk Müyhlheim/Ruhr Dld.; 5 Arno Bouten Blerick; 6 William Beurskens Panningen; 7 Mirco Brinkmann Geldern Dld.; 8 Jörg Mölls Moers Dld.; 9 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 10 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 11 Bas Janssen Baarlo; 12 Kristian Michiels Vierlingsbeek.

Barry Gisberts is sneller dan Jumbocoureur Mike Teunissen

Someren  29 mei  Omloop van de Peelrijt  Semi-klassieker 

1 Niels van der Pijl Wageningen; 2 Sjors Beijer Wageningen; 3 Jan Metselaar Berschenhoek; 4 Alexander Bauer Huerth Dld.; 5 Marc van Grinsven Deurne; 6 Ferry de Ruiter Putten; 7 Niels van Deursen Den Haag; 8 Gino Bonemeijer Nootdorp; 9 Remco Bertelink Ede; 10 Daan van Alphen Gennep; 11 Pim Achterkamp Rotterdam; 12 Elias de Bruijne Utrecht; 13 Timo Franssen Westervoort; 14 Gerard van Haaften Dirksland; 15 Germon Peeters Tilburg; 16 Jeroen Hendriks Boxmeer; 17 Dennis Steverink Assen; 18 Ferry Castelijns Gemert; 19 Hans Vonk Arnhem; 20 Pim van den Berg Nieuw Schoonebeek; 21 Luuk Rutten Wageningen; 22 Marco Horden Beuningen; 23 Koen Wulterkens Boxmeer; 24 Stef van der Hijden Nijmegen; 25 Marco van Schijndel St.Oedenrode; 26 Gijs Bouman Delft; 27 Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 28 Thijs van der Bijl Nijmegen; 29 Ronny Denier Kinrooi B.; 30 Daan Leenders Maasmechelen B.; 31 Luuk Metsemakers Nuenen; 32 Arno Bouten Venlo; 33 Tim Ramaekers Ulbeek; 34 Hans Slegers Someren; 35 Dick Kinket Hattem; 36 Jules Bremers Brunssum; 37 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 38 René Mink van der Werf Nieuw Amsterdam; 39 Lars Rietveld Oudewater; 40 Thomas van 't Klooster Delft; 41 Dennis ter Wal Amsterdam; 42 Dennis Timmermans 's Gravenmoer.

Ploegenklassement

1 Van der Vliet Recr.-HSK Trias Den Haag ; Niels van der Pijl-Jan Metselaar-Niels van Deursen-Pim Achterkamp-Bram Mens: 2 STMA C.T. Hardewijk; 3 Computron C.T. Boxmeer; 4 TWC de Kempen Valkenswaard; 5 C.T. HVS  Groesbeek.

 Applaus van Leo Verberne voor het podium in de eerste Semi-klassieker de Omloop van de Peelrijt. Winnaar Niels van der Pijl met rechts ploeggenoot Jan Metselaar  ( 3e ) en Sjors Beijer  (2e )

Deurne  Zeilberg  1 juni  WVAN

Afgelast

Vlierden  8 juni   WVAN

1 Jesse de Haan St.Truiden B.; 2 Bram Linnartz Stein; 3 Stefan Joosten Maastricht; 4 Ralph Strijbos Swalmen; 5 Jos Richel Veghel; 6 Nick Riddy Veghel; 7 Hans Slegers Someren; 8 Sander Dijkink Grave; 9 Dennis Vugts Moergestel; 10 Rob Linsen Waalre; 11 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 12 Tom Marcelis Eindhoven; 13 Eric de Decker Goesnes B.; 14 Maikel Schellekens Geldrop; 15 Frederic Wilmet Hermalle/Sous-Huy B.

Venlo  Baan  9 juni

1 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 2 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 3 Arno Bouten Blerick; 4 Rainer Beckers Viersen Dld.; 5 Andreas Goertz Mühlheim/Ruhr  Dld.; 6 Mark Jänhke Kamp-Lintfort Dld.; 7 Bas Janssen Baarlo; 8 Léon Strötker Venlo; 9 Timo Funck Keulen Dld.; 10 Ralph Matecki Bochum Dld.

De top 3 van Venlo  9 juni v.l.n.r. Kristian Michiels-Lydia Wegemund ( eerste dame) Pjotr Kornafel en Arno Bouten       Foto: Toon Michiels

Netersel    13 juni  Presto Pedale

1 Jeroen Noels Balen B.; 2 Sjors Hooijen Bladel; 3 Roy Steuten Ell; 4 Germon Peeters Tilburg; 5 Davy Paeshuyse Arendonk B.; 6 Emiel Hendrikx Hilvarenbeek; 7 Jan Coolen Geldrop; 8 Maikel Schellekens Geldrop; 9 Jeroen Hendriks Boxmeer; 10 Dirk Janssen Valkenswaard; 11 Dennis Vugts Moergestel; 12 Bas van Gestel Tilburg; 13 Hans Westerveld Luyksgestel; 14 Twan van Gorp Reusel; 15 Stan Rutten Eindhoven; 16 Ralph Strijbos Swalmen; 17 Hans Slegers Someren; 18 Mike van Herk Bergeijk; 19 Dennis Timmermans 's Gravenmoer; 20 Jeroen van den Hout Goirle; 21 Geert-Jan Meijdenberg Veldhoven; 22 Daan van Alphen Gennep; 23 Cor Gerritsen Middelbeers; 24 Marco van Schijndel St.Oedenrode; 25 Sem Elders Eindhoven.

Baarlo  15 juni  Streetrace

1 Jeroen Boelen Uden; 2 Micki van Empel Berlicum; 3 Bas Peters Heythuysen; 4 Jeroen van Eck Leuth; 5 Arno Gouweleeuw Arnhem; 6 Edwin Arts Helmond; 7 William Beurskens Panningen; 8 Rik van Dijk Baarlo; 9 Noud Nijssen Baarlo; 10 Arno Bouten Blerick; 11 Jos Jacobs Overloon; 12 Peter Nielen Sevenum; 13 Nard Sinke Veenendaal; 14 Stef Hendriks Haelen; 15 Bas Janssen Baarlo; 16 Eric Hegger Helmond; 17 Joost van Gorkum Gendt; 18 Finn Canton Sittard; 19 Ike Janssen Venlo; 20 David Thörig St.Michielsgestel; 21 Glenn Caumans Blerick; 22 Frank Giesberts Veghel; 23 Jeroen Killaars Beesel; 24 Noud Peeters Kessel.

Funklasse

1 Michel van Hemmen St.Michielsgestel; 2 Marcel Ruyten Panningen; 3 Stijn Siebens Tremelo B.; 4 Rooy Joure Baarlo; 5 Stepham Muyres Nunhem; 6 Stijn van den Bosch Baal B.; 7 Erik Nellen Maasbree; 8 Ralf Hesen Reuver; 9 Tom Peeters Blerick; 10 Thijs Arts castenray; 11 Kevin Laning Blerick; 12 Jelle Houman Hombeek; 13 Patrick Helden Sevenum; 14 Jordy Lamers Helden.

Net als verleden jaar is kampioen Jeroen Boelen niet stoppen in de Baarlose streetrace

Venlo Baan  16 juni

1 Bas Janssen Baarlo; 2 Kees van Rengs Horst; 3 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 4 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 5 Jacques Cox Neer; 6 Jörn Kabierschke Düsseldorf Dld.; 7 Roy Simons Velden; 8 David Wettman Mühheim/Ruhr Dld.; 9 Kevin Minten Mill; 10 Frank Rayer Baarlo.

Tungelroy  18 juni

1 Edwin Raats Helmond; 2 Coen Wulterkens Cuijk; 3 Roy Steuten Ell; 4 Antoine Moonen Nijmegen; 5 Hans Slegers Someren; 6 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 7 Ronnie Denier Kinrooi B.; 8 Marco van Schijndel St.Oedenrode; 9 Luuk Metsemakers Nunhen; 10 Robin Boeren Maasbracht; 11 Loek Vossen Amstelveen; 12 Frank Driessen Nieuw Bergen; 13 Jan Coolen Geldrop; 14 Patrick Houthooft Helmond; 15 Tom Doomen Helmond; 16 Peter Verhouden Eindhoven; 17 Detlef Le Grand Eindhoven; 18 Jeffrey Geelen Kinrooi B.

              Dat wil je niet missen : Edwin Raats na zijn fraaie zege met de Tungelroyse Missen

Tungelroy 18 juni  Recreanten

1 Pascal Evers Roermond; 2 Bart Rutten Molenbeersel B.; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 Perry Entjes Stramproy; 5 Arjan Stals Stramproy; 6 Armando Steuten Weert; 7 Jack Rutten Nederweert; 8 Remco Coolen Ittervoort; 9 Rogé Janssen Koningsbosch; 10 Marco Janssen Swartbroek; 11 Frans Donders Stramproy; 12 Mark Leenen Weert; 13 Dennis Janssen Weert; 14 Carlos Lima Weert; 15 Mark Hermans Ospel.

Handel  22 juni  WVAN

1 Dennis Vugts Moergestel; 2 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 3 Thijs van den Berg Uden; 4 Germon Peeters Tilberg; 5 Jeroen van de Weijer Oploo; 6 Henri Schut Zeeland; 7 Marc van Grinsven Deurne; 8 Rob van der Heijden Den Dungen; 9 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 10 Stan Rutten Eindhoven;11 Sjors Salentijn Roermond; 12 Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 13 Jeroen Rebel Geldrop; 14 Marco van Schijndel St.Oedenrode; 15 Stef van den Bosch Milheeze.

Venlo  Baan  23 juni

1 Jacques Cox Neer; 2 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 3 Ferdi van Katwijk Overloon; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Stefan Muyres Nunhem; 6 Willy Zetsen Maasbree; 7 Matthias Raabe Mühlheim/Ruhr Dld.; 8 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 9 Mike Haufe Viersen Dld.; 10 Mark Jähnke Kamp Lintfort Dld.; 11 Adrian Kalk Mühlheim/Ruhr Dld.; 12 Lars Jansen Viersen; 13 Raphael Kitza M.Gladbach Dld.; 14 Mirko Brinkmann Gelders Dld.; 15 Arno Bouten Blerick.

Venlo Baan  25 juni

1 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 2 Leon Peeters; 3 Gert-Jan Verdijk  Boxmeer.

29 juni   Asten Diesdonk  WVAN

1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Mark Solberg Grevenbicht; 3 Jeroen van de Weijer Oploo; 4 Gilbert Krekelberg Linne; 5 Jef Paeshuyse Arendonk B.; 6 Dennis Vugts Moergestel; 7 Nick Riddy Veghel; 8 Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 9 Patrick Houthooft Helmond; 10 Rick van Deursen Budel; 11 Freddy Thijs Oud Turnhout B.; 12 Hans Slegers Someren; 13 Mike van Herk Bergeijk; 14 Stan Rutten Eindhoven; 15 Frank Janssen Boekel.

Venlo  Baan  30 juni

1 Leon Strötker Venlo; 2 Kevin Minten Mill; 3 Adrian Kalk Mühlheim/RuhrDld.; 4 Rafael Kitza M.Gladbach Dld.; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 7 Sven Schmeling Mühlheim/Ruhr Dld.; 8 Arno Bouten Blerick; 9 Jacques Cox Neer; 10 Carlo van Nistelroy Venlo.

Boekel  6 juli   WVAN

1 Ruud Kooijmans Maarheeze; 2 Gerben Kroon Wijk en Aalburg; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Germon Peeters Tilburg; 5 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 6 Ralf Steegs Arnhem; 7 Jos Richel Veghel; 8 Ferdi van Katwijk Wanroij; 9 Nick Riddy Veghel; 10 Jeroen van de Weijer Oploo; 11 Gijs van der Lee Uden; 12 Hans Slegers Someren; 13 Ralph Strijbos Swalmen; 14 Remy Dominique Bonneville B.; 15 Wouter van Leeuwen Arnhem.

Venlo  Baan  7 juli

1 Leon Strötker Venlo; 2 Jacques Cox Neer; 3 Pascal Evers Roermond; 4 Adrian Kalk Mühlheim/Ruhr Dld.; 5 Maximilian Dill Krefeld Dld.; 6 Arno Bouten Blerick; 7 Rafael Kitza M-Gladbach Dld.; 8 Mark Jähnke Kamp-Lintfort Dld.; 9 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 10 Thorsten Pienik Krefeld Dld.

Someren Heide   10 juli   Omloop van de Heidehof  Semi-klassieker.

1 Heini Koornberg Heino; 2 Simon Broekhuis Zwolle; 3 Ronald Greep Maasland; 4 Jeroen Bijnagte Rotterdam; 5 Ferry de Ruiter Putten; 6 Stefan Joosten Maastricht; 7 Roy Steuten Ell; 8 Mike Kruijthof Dordrecht; 9 Koen Wulterkens Boxmeer; 10 Robert Warmer Utrecht; 11 Hans Slegers Someren; 12 Daan van Alphen Gennep; 13 Job Broekhuis Harderwijk; 14 Pim Poortinga Kampen; 15 Joost Aelmans Uden; 16 Roy Simons Velden; 17 Jeroen Devilee Leiden; 18 Dennis Vugts Moergestel; 19 Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 20 Glenn Thomas Woerden; 21 Sven Rademakers Sittard; 22 Youri Deelen Bergambacht; 23 Erwin Reinders Nieuwegein; 24 Patrick Houthooft Helmond; 25 Sebastiaan Egberts Alblasserwaard; 26 Haiko Peters Vianen.

Ploegenklassement

1 Hanzerenners Zwolle;Heini Koornberg-Simon Broekhuis-Job Broekhuis-Pim Poortinga-Robert de Vries.; 2 DRC de Mol Dordrecht; 3 TWC de Kempen Valkenswaard; 4 Computron C.T.; 5 C.T. HVS.

    De top drie van de omloop van de Heidehof v.l.n.r. Simon  Broekhuis-Heini Koornberg en Ronald Greep.

De Rips  13 juli  WVAN

1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Nick Riddy Veghel; 3 Frank Janssen Boekel; 4 Dennis Vugts Moergestel; 5 Sjors Salentijn Roermond; 6 Berry Hoedemakers Veghel; 7 Jeroen van de Weijer Oploo; 8 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 9 Detlef la Grand Eindhoven; 10 Ruud Kooijmans Maarheeze; 11 Hans Slegers Someren; 12 Gijs van der Lee Uden; 13 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 14 Thijs Vonk Uden; 15 Ralph Strijbos Swalmen.

Venlo  Baan  14 juli

1 Bas Janssen Baarlo; 2 Barry Gisberts Asenray; 3 Andrian Kalk Mülheim /Ruhr Dld.;  4 Leon Strötker Venlo; 5 Jacques Cox Neer; 6 Maximilian Dill Krefeld Dld.; 7 Thorsten Pienik Krefeld; 8 Mark Jähnke Kamp Lintfort Dld.; 9 Sven Smeling Mülheim/Ruhr Dld.; 10 Matthias Hoffman M-Gladbach Dld.

Venlo Baan  16 juli

1 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 2 Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 3 Leon Peeters Heythuysen; 4 Haiko Peters Vianen; 5 Mirko Brinkmann Geldern Dld.

Milheeze  20  juli  WVAN   laatste wedstrijd

1 Ferry Castelijns Gemert; 2 Detlef la Grand Eindhoven; 3 Ferdi van Katwijk  Wanroy; 4 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 5 Stan Rutten Eindhoven; 6 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 7 Nick Riddy Veghel ; 8 Dennis Vugts Moergestel; 9 Marc van Grinsven Deurne; 10 Roy Steuten Ell; 11 Roy Verhoeven St.Oedenrode; 12  Jeroen Rombouts Kaatsheuvel; 13 Roy van de Brand Volkel; 14 Stef van den Bosch Milheeze; 15 Peter Stienstra Tilburg.

Venlo Baan  21 juli

1 Barry Gisberts Asenray; 2 Willem Boerstal Haps; 3 Leon Strötker Venlo; 4 Haiko Peters Vianen; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 Maximilian Dill Krefeld Dld.; 7 Jacques Cox Neer; 8 Thorsten Pienik Krefeld Dld.; 9 Kees van Rengs Horst; 10 Stephan Muyres Nunhem.  

Roermond kapel  23 juli

1 Berto van Dam Herten; 2 Roel van Gameren Veghel; 3 Luuk Metsemakers Nuenen; 4 Marc van Grinsven Deurne; 5 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 6 Rik de Vree Rijen; 7 Hans Slegers Someren; 8 Detlef la Grand Eindhoven; 9 Antoine Moonen Cuijk; 10 Brian Rutjens Roermond; 11 Ralf Steegs Arnhem; 12 Stan Rutten Eindhoven; 13 Bruno Brabants Rijmenam B.; 14 Joost Aelmans Uden; 15 Daan van Alphen Gennep; 16 Robin Boeren Maasbracht; 17 Sven Rademakers Sittard; 18 Ronny Denier Kinrooi B.; 19 Luuk van Helden Vlodrop; 20 Koen Wulterkens Boxmeer.

Roermond Kapel 23 juli

Recreanten

1 Ralf Peters Linne; 2 Rene Janssen Horn; 3 Johan Verhagen Herten; 4 Marco Janssen Swalmen; 5 Hennie van Dongen Susteren; 6 Marc Tersmette Herten; 7 Theo Vleeshouwers Heel; 8 Olaf den Hertog Herten; 9 Robin Eppinga Linne; 10 Alphons Lormans Roermond; 11 Servaes Engelen Maasbracht; 12 Dennis Wessels Herten; 13 Danny Tobben Roermond; 14 Kirsten Schramm Nederweert; 15 Carlos Lima Weert.

Venlo  Baan  28 juli

1 Rainer Beckers M-Gladbach Dld.; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Mark Jähnke Kamp-Lintfort Dld.; 4 Ferdi van Katwijk Overloon; 5 Jaques Cox Neer; 6 Alexander van Hees Geldern Dld.; 7 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 8 Matthias Raaben Mühlheim/Ruhr Dld; 9 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 10 Koen Wulterkens Cuijk.

Rainer Beckers laat Pascal Evers weten dat hij de snelste is op de baan in Venlo 28 juli


Venlo  Baan  4 augustus

1 Pim Erren Velden; 2 Stephan Muyres Nunhem; 3 Erwin Bakker Neerkant; 4 Mark Jähnke Kamp-Lintfort Dld. 5 Leon Strötker Venlo; 6 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 7 Jacques Cox Neer; 8 Alexander van Hees Geldern Dld.; 9 Roy Simons Velden; 10 Koen Wulterkens Cuijk.

Groot Gelmen België   7 augustus  Wereldkampioenschap  ICF

1 Michaël Blanchi België; 2 Kristof Houben B.; 3 Christophe Mosbeux B.; 4 Tom Haest B.; 5 Gillian Van Rijmenant B.; 6 Tom Vanopdenbosch B.; 7 Bert Van der Trappen B.; 8 Marco van Dijken Ned.; 9 Willem Jan Koeman Ned.; 10 Koen de Best Ned.; 11 Jens Vermassen B.; 12 Wannes Gallica B.; 13 Frederic Jacob B.; 14 Jeroen Goeleven B.; 15 Joris Verheyden B.; 16 Peter Behiels B.; 17 Jonas Heymans B.; 18 Julien Dumont B.; 19 Kevin Van Raemdonck B.; 20 Bert Schouteten B.; 21 Christian Bosch Ned.; 22 Stijn Gide B.; 23 Gody Jacobs B.; 24 Maxime Haot B.; 25 Sebastien Pepinster B.; 26 Tom Princen B.; 27 Maarten Burm Ned.; 28 Dieter Jacobs B.; 29 Gunter De Koen B.; 30 Pim van den Berg Ned.; 33 Stein Postuma Ned.; 37 Danny Nachtergael Ned.; 47 Tim Broers Ned.; 48 Stefan Laurijssen Ned.; 49 Guus Grauw Ned.; 54 Peter Arends Ned.; 58 Jeroen Luijks Ned.; 59 Job Broekhuis Ned.

Venlo Baan  11 augustus

1 Mark Jähnke Kamp Lintfort Dld.; 2 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 3 Barry Gisberts Asenray; 4 Berto van Dam Roermond; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 7 Maximilian Dill Krefeld Dld.; 8 Henry Schut Grave;  9 Ralf Strijbos Swalmen; 10 Kees van Rengs Horst.

De Lier   14 augustus  Nederlands kampioenschap  Vrije renners

1 Bob van den Berg 'sGravenzande; 2 Nick Toonen Lisse; 3 Roderik Egberink Bussum; 4 Joost van den Brink 's Gravenzande; 5 Nick Zuidewind Lisse; 6 Stefan Laurijssen Oud Gastel; 7 Jacob Wijnstra Kapelle; 8 Danny Nachtegael St.Jansteen; 9 Daan van Alphen Gennep; 10 Marco Kuijvenhoven s'Gravenzande; 11 Kees Pameijer Den Haag; 12 Koen Wulterkens Boxmeer; 13 Robin de Pruyssenaere Leusden; 14 Elias de Bruijne Utrecht; 15 Pim Achterkamp Rotterdam; 16 Roy Guequierre Tholen; 17 Willem Jan Koeman Wissenkerke; 18 Job Broekhuis Harderwijk; 19 Dimitri Mulder Heikenszand; 20 Jeroen Bijnagte Rotterdam; 21 Willy Heeneman Den Haag; 22 Mark van Velthoven Wateringen; 23 Bram Mens Wateringen; 24 Wilbert Hein Leiden25 Wesley Steekers Noordwijkerhout; 26 Maarten Burm Hulst; 27 Jeroen Stasse Eindhoven; 28 Steven Krul 's Gravenzande; 29 Nick Zuidema Delfzijl; 30 Maarten Post Pijnacker.

Merum-Herten  16 augustus

1 Rainer Beckers Viersen Dld.; 2 Stefan Joosten Maastricht; 3 Koen Wulterkens Boxmeer; 4 Berto van Dam Herten; 5 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 6 Daan van Alphen Gennep; 7 Marco van Schijndel St.Oedenrode; 8 Gert Jan van Dijk Boxmeer; 9 Léon Peeters Heythuysen; 10 Ralf Steegs Arnhem; 11 Haiko Peters Vianen; 12 Ron Paffen Milsbeek; 13 Roy Steuten Ell; 14 Robin Boeren Maasbracht; 15 Nick Riddy Veghel; 16 Henry Schut Zeeland; 17 Bas Janssen Baarlo; 18 Brian Rutjens Roermond; 19 Ralf Peters Linne; 20 Michael-Angelo Romana Tilburg; 21 Sven Rademakers Sittard; 22 Wouter van Leeuwen Arnhem; 23 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 24 Ralf Strijbos Swalmen; 25 Andreas Schruff Aken Dld.; 26 Stef van der Hijden Nijmegen; 27 Luuk Metsemakers Nuenen; 28 Stan Janssen Goch Dld.

Recreanten

1 Bas Loenders Roermond; 2 Rick Mehlkop Horn; 3 Cédric Cortenraad Herten; 4 Remco Coelen Ittervoort; 5 Dion Koch Neerpelt B.; 6 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk; 7 Hennie van Dongen Susteren; 8 Jos Menten Haelen; 9 Koen van de Wallen Ospel Dijk; 10 Rowan Rademakers Puth; 11 Leo Bruijstens Schijndel; 12 Ron de Wolf Roermond; 13 Jacques Cox Herten; 14 Henri Cnoops Roermond; 15 Paul Hannen Herten; 16 Robin Epinga Linne.

Venlo Baan  18 augustus

Afgelast wegens regen

Venlo Baan  25 augustus

1 Bas Janssen Baarlo; 2 Alexander van Hees Geldern Dld.; 3 Mark Jähnke Kamp Linfort Dld.; 4 Jack Piels Roggel; 5 Adrian Kalk Mülheim/Ruhr Dld.; 6 Kees van Rengs Horst; 7 Mike Haufe Viersen Dld.; 8 Johnny van den Berg Beuningen; 9 Ralf Strijbos Swalmen; 10 Roy Simons Velden.

Stramproy  27 augustus

1 Berto van Dam Herten; 2 Roel Jetten Einighausen; 3 Daan van Alphen Gennep; 4 Stef van der Hijden Nijmegen; 5 Stefan Joosten Maastricht; 6 Jasper Irik Landgraaf; 7 Roel van Gameren Veghel; 8 Nick Riddy Veghel; 9 Jeroen Hendriks Boxmeer; 10 Hans Slegers Someren; 11 Johnny van den Berg Beuningen; 12 Ronny Denier Kinrooi B.; 13 Yannick Smedts Baarlo; 14 Ralf Peters Linne; 15 David Wettmann Mülheim / Ruhr Dld.; 16 Jeroen van Gennip Nuenen; 17 Stephan van Hoof Mierlo; 18 Tim Allen Sprockhövel Dld.; 19 Antoine Moonen Cuijk; 20 Henry Schut Zeeland; 21 Patrick Houthooft Helmond; 22 Michael Lasut Weert; 23 Kees van Rengs Horst; 24 Giel Emons Venray; 25 Gert Jan Verdijk Boxmeer; 26 Ralph Strijbos Swalmen; 27 Johnny Kleingeld Volkel; 28 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 29 Loek Vossen Amstelveen; 30 Philip Schäefer Viersen Dld.

Recreanten

1 Bart Rutten Molenbeersel B.; 2 Jolle de Vries St.Geertruid; 3 Leon Peeters Heythuysen; 4 Remco Coelen Ittervoort; 5 Juul van de Kruijs Tilburg; 6 Dennis Willemsen Helmond;  7 Jack Steijvers Stramproy; 8 Dion Koch Neerpelt B.; 9 Henri Cnoops Roermond; 10 Wieger Martens Nederweert; 11 Rick Mehlkop Horn; 12 Marc Gos Molenbeersel B.; 13 Roman Rademacher Puth; 14 Dirk  Gijsen Thorn; 15 Koen van der Wallen Ospel Dijk.

Venlo  Baan  1 september

1 Barry Gisberts Asenray; 2 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 3 Arno Bouten Blerick; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Adrian Kalk Mülheim/Ruhr Dld. 6 Torsten Pienik Viersen Dld.; 7 Rafael Kitza M.Gladbach Dld.; 8 Johnny van den Berg Beuningen; 9 Jack Piels Roggel; 10 Jeroen van de Weijer Oploo.

Venlo  Baan   22 september

1 Luuk van Helden; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Ferdie van Katwijk Wanroy; 4 Igor Ovdienko Essen; 5 Daan van Alphen Gennep; 6 Rainer Beckers Vierssen Dld.; 7 Haiko Peters; 8 Jeroen Hendriks Boxmeer; 9 Maikel Schellekens; 10 Léon Strötker Venlo.

NWB kampioenschap   punten

 1 Bas Janssen Baarlo 57 punten; 2 Roy Simons Velden 57 pnt.3 Kristian Michiels Vierlingsbeek 50  pnt.; 4 Stan Rutten Eindhoven 29 pnt; 5 Tim Allen Sprockhövel Dld.; 29   pnt.; 6 Roel Jetten Einighausen  29 pnt; 7 Harm Verhoeven Rosmalen 22 pnt.;

 

Via Piet Kessels en Fabio Farelli kwam ik aan deze leuke foto en als je ze niet meteen herkent  v.l.n.r. Frank van Bakel 2-Martin Teunissen- Willy Brouwers en Frank van Bakel 1