Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs Top 10   2015

 

Geleen Baan 1 januari   Nieuwjaarskoers 

1 Tjarco Cuppens Landgraaf; 2 Dirk Finders Herzogenrath Dld.; 3 Jules Bremers Brunssum; 4 Lodewijk Rinsma Maastricht; 5 Frank de Langhe Maaseik B. 

Geleen  Baan 11 januari Math Salden Coupe D’Hiver

1 Martijn van de Merode Stein; 2 Marc Steins Linne; 3 Jules Bremers Brunssum; 4 Arjan van Engeland Susteren; 5 Berto van Dam Roermond. 

Geleen Baan 18 januari Math Salden Coupe D’Hiver

1 Carlo Verwijlen Sittard; 2 Max Janssen Maastricht; 3 Robbert Mulder Berg en Terblijt; 4 Lonny Hoogenberg Nieuwstadt; 5 Berto van Dam Roermond; 6 Jules Bremers Brunssum; 7 Peter de Vries Roermond; 8 Brend Muyrers Simpelveld; 9 Martijn van de Merode Stein; 10 Robin Boeren Susteren. 

Geleen Baan 8 februari Math Salden Coupe D’Hiver

1 Frank Jöris Munstergeleen; 2 Thomas Lenaerts Maastricht; 3 Dennis Heuts Heerlen; 4 Jonathan Martens Mesch; 5 Jeffrey Geurts Echt; 6 Bas Severins Obbicht. 

Geleen Baan 15 februari Math Salden Coupe D’Hiver

1 Renier Scheepers Herten; 2 Lonny Hoogenberg Nieuwstadt; 3 Jules Bremers Brunssum; 4 Simon de Merode Stein; 5 Thomas Lenaerts Maastricht. 

Geleen Baan 22 februari Math Salden Coupe D’Hiver

1 Arjan van Engeland Susteren; 2 Jonathan Martens Mesch; 3 Frank Jöris Munstergeleen; 4 Guido Gilissen Holtum; 5 Bas Severins Obbicht; 6 Jules Bremers Brunssum; 7 Robin Lemmens Groot Genhout. 

Geleen  Baan 1 maart Math Salden Coupe D’Hiver

1 Max Janssen Maastricht; 2 Thomas Schuitemaker Maastricht; 3 Jules Bremers Brunssum; 4 Arjan van Engeland Susteren; 5 Lodeijk Rinsma Maastricht. 

Venlo Baan 1 maart

1 Henri Schut Zeeland; 2 Jos Reinders Helden; 3 Jacques Cox Neer; 4 Uwe Tilmann Dld.; 5 Edward van de Werff Kessel. 

Venlo Baan 7 maart

1 Pim Erren Velden; 2 Koen Wulterkens Cuijk; 3 Perry van Dijk Tegelen; 4 Stef van der Heijden Nijmegen; 5 Rob Duchateau Groesbeek; 6 Jac Roemermann Helden; 7 Frank Driessen Nieuw Bergen; 8 Stan Janssen Goch Dld.; 9 Daan van Alphen Gennep; 10 Edward van de Werff Kessel. 

Geleen  Baan 8 maart Math Salden Coupe D’Hiver

1 Max Janssen Maastricht; 2 Cheng Ji China; 3 Arjan van Engeland Susteren; 4 Jules Bremers Brunssum; 5 Robbert mulders Maastricht. 

Geleen Baan Math Salden Coupe D’Hiver    Eindklassement

1 Max Janssen Maastricht 87 punten; 2 Arjan van Engeland Susteren 67; 3 Frank Jöris Munstergeleen 63; 4 Bas Severins Obbicht 61; 5 Ronald Vos 53; 6 Jonathan Martens Mesch 512; 7 Jules Bremers Brunssum 50; 8 Dennis Heuts Heerlen 44; 9 Simon van de Merode 36; 10 Frank de Langhe  Maaseik B.32. 

Venlo  Baan 14 maart

1 Bruce Rayer Baarlo; 2 Jeroen Hendriks Boxmeer; 3 Eric Hegger Venlo; 4 Tim Klessa Krefeld Dld.; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 Dick Janssen Velden; 7 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 8 Frank Rayer Baarlo; 9 Markus Granzow Baarlo; 10 Lars Amman Viersen Dld.; 11 Andreas Goertz Viersen Dld.; 12 Lars Jansen Viersen Dld.; 13 Bart Hoeben Venlo; 14 Matthias Raabe Viersen Dld. 

Venlo Baan 21 maart

1 Edward van de Werff Kessel; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Roel Janssen Meijel; 4 Frank Rayer Venlo; 5 Nico van Dijk Mierlo; 6 Christian Konopka Dld.; 7 Sander Hermans Horst; 8 Kees van Rengs Horst. 

Geleen Baan 22 maart

1 Berto van Dam Roermond; 2 Bram Linnartz Stein; 3 Thomas Schuitemaker Maastricht; 4 Maarten de Ruijter Maastricht; 5 Jules Bremers Brunssum.













Berto van Dam




Someren Heide 29 maart St.Jozef Semi Klassieker

1 Hans Dilling Nijmegen; 2 Martin van Plateringen Almere; 3 Dennis Voskuilen Amersfoort; 4 Marijn Pijper Hoogvliet; 5 Koen Wulterkens Cuijk; 6 Niels van Deursen Den Haag; 7 Roy Steuten Ell; 8 Stefan Laurijssen Roosendaal; 9 Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 10 Stef van der Hijden Nijmegen; 11 Menno van Hees Utrecht; 12 Andrew O’Hara Grave; 13 Renee Horrians Oud-Gastel; 14 Jeroen Hendriks Boxmeer; 15 Jurgen Verbocht Roosendaal; 16 Christian Bosch Nootdorp; 17 Daan van Alphen Gennep; 18 Robert-Jan van den Braken Breda; 19 Hans Slegers Someren; 20 Loek Vossen Amstelveen; 21 Jordy van Sambeeck Nijmegen; 22 Jacco Schuurman Utrecht; 23 Paul van Herpt Nijmegen; 24 Aryan Ransijn Nijmegen; 25 Dick Kinket Hattem; 26 Gerard van Haaften Dirksland; 27 Tim Broers Budel; 28 Robert van Spanje Montfoort; 29 Guus de Grauw Wouwse Plantage; 30 Mike Kruijthof Dordrecht. 

Ploegenklassement

1 STMA Cyclingteam Apeldoorn; Dennis Voskuilen-Marijn Pijper-Christian Bosch-Dick Kinket-Gerard van Haaften-Patrick van Gortel-Frank Vermeer ; 2 Computron Cyclingteam; 3 Star C.T. Princenhage; 4 NSWV Mercurius Nijmegen; 5 TWC de Kempen 2 Valkenswaard; 6 TWC de Kempen 1 Valkenswaard; 7 Cycling Team HVS; 8 MSMWV Dutch Mountains. 

Deurne  Walsberg 1 april  WVAN

1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Sander Dijkink Grave; 3 Jeroen Hendriks Boxmeer; 4 Peter de Winter Wolphaartsdijk; 5 Rob Linsen Waalre; 6 Bart de Ruijter Blitterswijck; 7 Rick Vandermaessen Schaffen B.; 8 Gertjan Verdijk Boxmeer; 9 Eric Hegger Venlo; 10 Jeroen van de Weijer Oploo; 11 Ralph Strijbos Swalmen; 12 Tom Marcelis Eindhoven; 13 Sjors Salentijn Roermond; 14 Maikel Schellekens Nuenen; 15 Patrick Houthooft Helmond.









Marc van Grinsven


Geleen Baan 2 april Glana Cup baanrit 1 Huub Vinken Challenge

1 Milan Vader Sittard; 2 Bram Linnartz Stein; 3 Wiebe Scholten Sittard; 4 Mark Steins Linne; 5 Luuk van Helden Vlodrop; 6 Frank de Lanhe Maaseik B.; 7 Roel van der Stegen Sittard; 8 Martijn van Merode Stein; 9 Robbert Mulder Maastricht; 10 Simon van Merode Stein. 

De Mortel  8 april  WVAN

1 Eric de Decker Goesnes B.; 2 Koen Wulterkens Cuijk; 3 Dennis Vugts Moergestel; 4 Joos Aelmans Cuijk; 5 Jeroen Hendriks Boxmeer; 6 Peter de Winter Wolphaartsdijk; 7 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 8 Stefan Teunis Malden; 9 Michael Lasut Weert; 10 Sander Dijkink Grave; 11 Stan Rutten Eindhoven; 12 Gertjan Verdijk Boxmeer; 13 Ralph Strijbos Swalmen; 14 Jan Sanders Beuningen; 15 Coen Beckers Woudenberg. 

Venlo  Baan 9 april

1 Pascal Evers Roermond; 2 Bas Janssen Baarlo; 3 William Beurskens Panningen; 4 Markus Granzow Baarlo; 5 Arno Bouten Blerick; 6 Mike Haufe Viersen Dld.; 7 Ralph Steggink Venlo; 8 Carlo van Nistelrooy Venlo; 9 Norman Jansen Ürges Dld.; 10 Mark Jähnke Kamp Lintfort Dld. 

Geleen  Baan 9 april Vastgoed Velo Cup

1 Robin Lemmens Groot Genhout; 2 Carlos Lima Weert; 3 Frank Jöris Munstergeleen; 4 Guido Darding Maastricht; 5 Thomas Leenarts Maastricht. 

Geleen Baan 9 april Glana Cup baanrit 2

1 Luuk van Helden Vlodrop; 2 Marc Steins Linne; 3 Roel Jetten Einighausen; 4 Bram Linnarts Stein; 5 Lonny Hoogenberg Nieuwstadt; 6 Jules Bremers Brunssum; 7 Sjors Beukeboom Paterswolde; 8 Frank de Langhe België; 9 Arjan van Engeland Susteren. 

Geleen  Baan 14 april Ad Wijnands Velo Cup

1 Frank Jöris Munstergeleen; 2 Jeroen Dohmen Munstergeleen; 3 Carlos Lima Weert; 4 Jonathan Martens Mesch. 

Bakel  15 april WVAN

1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Koen Wulterkens Cuijk; 3 Michael Lasut Weert; 4 Rob Linsen Waalre; 5 Sander Dijkink Grave; 6 Eric Hegger Venlo; 7 Stef van der Hijden Nijmegen; 8 Peter de Winter Wolphaartsdijk; 9 Jeroen Hendriks Boxmeer; 10 Rick van Deursen Budel; 11 Tim Broers budel; 12 Patrick Houthooft Helmond; 13 Nico van Dijk Mierlo; 14 Rob Roobeerst Eindhoven; 15 Nick Riddy Veghel. 

Venlo Baan 16 april

1 Reinier Scheepers Herten; 2 Berto van Dam Roermond; 3 Markus Granzow Baarlo; 4 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 5 Ralph Steggink Venlo; 6 Lars Jansen Viersen Dld.; 7 Mike Haufe Viersen Dld.; 8 Stephan Muyres Nunhem; 9 Paul Boonen Reuver; 10 Pjotr Kornafel Straelen Dld. 

Someren 18-19 april Omloop der Peel  etappewedstrijd

1e etappe Someren-Someren

1 Tom de Vrede Berken en Rodenrijs; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Klaas Stynen Beerse B.; 4 Kristof Gryson Nevele B.; 5 Rob Linsen Waalre; 6 Marijn Pijper Hoogvliet; 7 Wieger van der Schaaf Den Haag; 8 Michael Lasut Weert; 9 Gino Bonemeijer Nootdorp; 10 Erwin Rijnders Nieuwegein; 11 Stijn van Maldeghem Pulderbos B.; 12 Dennis Voskuilen Amersfoort; 13 Bruce Rayer Baarlo; 14 Jan de Henau Berchem B.; 15 Denny Lannoo Wingene B.; 16 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 17 Robbert Schaap Voorburg; 18 Adri Kapitein Breda; 19 Pieter Dioels Oud-Turnhout B.; 20 Jordy van Sambeeck Nijmegen; 21 Anne Willem van der Meulen Den Haag; 22 Jeroen Hendriks Boxmeer; 23 Rik de Vree Rijen; 24 Nol van Loon Maastricht; 25 Tim de Koning Delfgauw; 26 Erik Niet Den Haag; 27 Stef van der Hijden Nijmegen; 28 Lieven Anthonise Dordrecht; 29 Luuk Schuurmans Utrecht; 30 Niels de Jong Etten Leur. 

2e etappe Someren-Someren

1 Vincent ter Schure Soest; 2 Robbert Schaap Voorburg; 3 Raymond Bakker Julianadorp; 4 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 5 Wieger van der Schaaf Den Haag; 6 Vincent Meyvis Halle Zoersel B.; 7 Kristof Gryson Nevele B.; 8 Tim de Koning Delfgauw; 9 Marijn Pijper Hoogvliet; 10 Marc van Grinsven Deurne; 11 Denny Lannoo Wingene B.; 12 Ronald de Waal Amstelveen; 13 Ard Veneman Utrecht; 14 Marten Meschkat Giessen Dld.; 15 Niels de Jong Etten Leur; 16 Robert Jan van den Braken Breda; 17 Luuk Schuurmans Utrecht; 18 Klaas Stynen Beersel B.; 19 Bruce Rayer Baarlo; 20 Tom de Vrede Berkel Rodenrijs; 21 Gert- Jan Verdijk Boxmeer; 22 Jeroen Hendriks Boxmeer; 23 Vincent Tissingh Utrecht; 24 Marc Scholman Montfoort; 25 Wesley Pieterse Arnhem; 26 John van de Hoef Utrecht; 27 Stephan Borsboom Hellevoetsluis 28 Tom Smuilders Utrecht+ 29 Guy Frissen Neerbeek+ 30 Jeroen Belies Merksem B. 

Eindklassement

1 Tom de Vrede Berkel en Rodenrijs; 2 Kristof Gryson Nevele B.; 3 Wieger van der Schaaf Den Haag; 4 Marc van Grinsven Deurne; 5 Klaas Stynen Beerse B.; 6 Marijn Pijper Hoogvliet; 7 Rob Linsen Waalre; 8 Erwin Rijnders Nieuwegein; 9 Gino Bonemeijer Nootdorp; 10 Stijn van Maldeghem Pulderbos B.; 11 Dennis Voskuilen Amersfoort; 12 Robbert Schaap Voorburg; 13 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 14 Vincent ter Schure Soest; 15 Bruce Rayer Venlo; 16 Denny Lannoo Wingene B.; 17 Jeroen Hendriks Boxmeer; 18 Adri Kapitein Breda; 19 Jordy van Sambeeck Nijmegen; 20 Anne Willem van der Meulen Den Haag; 21 Jan de Henau Berchem B.; 22 Pieter Diels Oud Turnhout B.; 23 Raymond Bakker Julianadorp; 24 Vincent Meyvis Halle Zoersel B.; 25 Tim de Koning Delfgauw; 26 Rik de Vree Rijen; 27 Ard Veneman Utrecht; 28 Niels de Jong Etten Leur ; 29 Luuk Schuurmans Utrecht; 30 Ronald de Waal Amstelveen. 

Ploegenklassement

1 TWC de Kempen Valkenswaard ; Marc van Grinsven-Michael Lasut-Pjotr Kornafel-Jordy van Sambeeck- Roy Steuten-Hans Slegers-Patrick Houhooft- Rob Linsen-Bram van Kooij ; 2 RWV de Spartaan; 3 Be Fast Cycling; 4 STMA C.T.; 5 CT Fietsen Vandeputten B.; 6 Restore C.T. Pijnacker; 7 W’Twin Racingteam B.; 8 XS Cyclingteam; 9 Star C.T. Princenhage; 10 Computron C.T. 

Gemert 22 april WVAN

1 Eric de Decker Goesnes B.; 2 Rob Linsen Waalre; 3 Bruce Rayer Venlo; 4 Jeroen Hendriks Boxmeer; 5 Patrick Houthooft Helmond; 6 Peter de Winter Wolphaartsdijk; 7 Ralph Strijbos Swalmen; 8 Sander Dijkink Grave; 9 Jordy van Sambeeck Nijmegen; 10 Floris Pennings Geldrop; 11 Coen Beckers Woudenberg; 12 Stan Rutten Eindhoven; 13 Bram van Kooij Veldhoven; 14 Redney Janssen Venray; 15 Maikel Schellekens Nuenen. 

Geleen Baan 21 april Mulleners Velo-Cup

1 Robin Lemmens Groot Genhout; 2 Jeroen Erkens Veldwezelt B.; 3 Frank Jöris Munstergeleen; 4 Carlos Lima Weert; 5 Guido Darding Maastricht. 

Venlo  Baan 23 april

1 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 2 Berto van Dam Roermond; 3 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 4 Norman Jansen Ürges Dld.; 5 Martin Teunissen Ysselsteyn. 

Geleen Baan 28 april Mulleners Velo Cup

1 Michel van de Wall Geleen;2 Remco Esselaar Stein; 

Geleen Baan 23 april Glana Cup baanrit 3

1 Thomas Rieff Maastricht; 2 Frank de Langhe Maaseik B.; 3 Roel Jetten Einighausen; 4 Lodewijk Rinsma Maastricht; 5 Wiebe Scholten Sittard; 6 Mark Steins Linne; 7 Luuk van Helden Vlodrop; 8 Feffrey Reijnders Sittard; 9 Bram Linnartz Stein; 10 Raymond Broeren Obbicht. 

Vlierden 29 april WVAN

1 Rob Linsen Waalre; 2 Bruce Rayer Venlo; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Jeroen Hendriks Boxmeer; 5 Peter de Winter Wolphaartsdijk; 6 Sander Dijkink Grave; 7 Luuk Metsemakers Neer; 8 Bram van Kooij Veldhoven; 9 Hans Slegers Someren; 10 Sjors Salentijn Roermond; 11 Robin Verbeek Eindhoven; 12 Dennis Vugts Moergestel; 13 Pepijn Vermeulen Cuijk; 14 Floris Pennings Geldrop; 15 Harm Verhoeven Rosmalen. 

Venlo Baan 30 april

1 Ralph van Heugten Mierlo; 2 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 3 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 4 Bart Marcellis Ysselsteyn; 5 Bob Rijvers Lottum; 6 Jacques Cox Neer; 7 Léon Strötker Venlo; 8 Alexander van Hees Geldern Dld.; 9 Frank Rayer Baarlo; 10 Bart Hoeben Venlo. 

Geleen Baan 30 april Glana Cup baanrit 4

Mark Steins Linne; 2 Roel Jetten Einighausen; 3 Jules Bremers Brunssum; 4 Frank de Langhe Maaseik B.; 5 Lonnie Hoogenberg Nieuwstadt; 6 Robin Boeren Obbicht; 7 Geert jan Hanssen Geleen. 

Geleen Baan 3 mei Gana Cup baanrit 5

1 Roel Jetten Einighausen; 2 Marc Steins Linne; 3 Luuk van Helden Vlodrop; 4 Frank de Langhe Maaseik B.; 5 Ward Schiffelers Sittard. 

Liessel   3 mei Ronde van Brabant Liessel-Liessel Klassieker

1 Harko Kievit Leek; 2 Jan Hekman Norg; 3 Youri Ramaekers Gulpen; 4 Kristof Gryson Nevele B.; 5 Ferry de Ruiter Putten; 6 Dennis Voskuilen Amersfoort; 7 Robert-Jan van den Braken Breda; 8 Glenn van Nierop Zoeterwoude; 9 Stefan Teunis Malden; 10 Arian Stolwijk Delft; 11 Peter Fils Pijnacker; 12 Marc van Grinsven Deurne; 13 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 14 Thomas Rieff Maastricht; 15 Arjen Hoogeboom Rijswijk; 16 Rob Linsen Waalre; 17 Jurgen Verbocht Roosendaal; 18 Marc Scholman Montfoort; 19 Edward van der Pijl Breda; 20 Martijn de Groot Gorinchem; 21 Mitja van Toorenburg Almere; 22 Joren Bronkhorst Gorinchem; 23 Rick van Deursen Budel Dorplein; 24 Ton de Vreede Berkel en Rodenrijs; 25 Bert Smilda Groningen; 26 Jordy van Sambeeck Nijmegen; 27 Dick Kinket Hattem; 28 Henk de Jong Mijdrecht; 29 Nenny Lannoo Wingene B.; 30 Tino Oostelaar Heino. 

Ploegenklassement

1 Zaes Cyclingteam Norg; Harco Kievit-Jan Hekman-Marcel Weinans-Mike Hassing-Patrick Hassing-Alan Looms ; 2 RWV de Spartaan 1; 3 TWC de Kempen 1 Valkenswaard; 4 STMA Cyclingteam; 5 Cyclingteam HVS; 6 CT Fietsen VandeputteBelgië; 7 Koninklijke Marine Den Helder; 8 RWV de Spartaan 2; 9 Star Cyclingteam 1 Princenhage 10 TSWV de Meet Tilburg.

De drie sterkste in de ronde van Brabant met Leo Verberne

Asten Heusden 6 mei WVAN

1 Dennis Vugts Moergestel 2 Steven Nijs Retie B. ;3 Jeroen Hendriks Boxmeer; 4 Rob Linsen Waalre ;5 Davy Paeshuyse Arendonk B. 6 Peter de Winter Wolphaartsdijk; 7 Raph Strijbos Swalmen 8 Rick van Deursen Budel; 9 Marc van Grinsven Deurne; 10 Coen Sevens St.Michielsgestel; 11 Nico van Dijk Mierlo; 12 Patrick Houthooft Helmond; 13 Harm Verhoeven Rosmalen; 14 Hans Slegers Someren. 

Venlo Baan 7 mei

1 Stephan Muijres Nunhem; 2 Gilbert Krekelberg Linne; 3 Léon Strötker Venlo; 4 Willy Zetsen Maasbree; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 7 Koen Wulterkens Cuijk; 8 Berto van Dam Roermond; 9 Ferdi van Katwijk Overloon; 10 Normann Jansen M.Gladbach Dld. 

Geleen Baan 7 mei Glana Cup baanrit 6

1 Dylan Drent Spaubeek; 2 Danillo Verstappen Montfort; 3 Bram Linnartz Geleen; 4 Frank de Langhe Maaseik B.; 5 Roel Jetten Einighausen; 6 Mark Stein Linne; 7 Lonnie Hoogenberg Nieuwstadt; 8 Martijn de Merode Stein; 9 Stefan Joosten Maastricht. 

Geleen Baan 7 mei Mulleners Velo Cup

1 Jeroen Erkens Veldwezelt B.; 2 Remco de Veen St.Odiliënberg; 3 Frank Jöris Munstergeleen; 4 Dennis van Pey Born; 5 Geert Jan Hanssen Geleen. 

Milheeze  Hoeven 13 mei WVAN

1 Eric de Decker Goesnes B.; 2 Rob Linsen Waalre; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Jeroen Hendriks Boxmeer; 5 Bram van Kooij Veldhoven; 6 Patrick Houthooft Helmond; 7 Sjors Hooijen Netersel; 8 Coen Sevens St.Michielsgestel; 9 Stan Rutten Eindhoven; 10 Peter de Winter Wolphaartsdijk; 11 Bas van de Vorst Groesbeek; 12 Markus Granzow Baarlo; 13 Dennis Vugts Moergestel; 14 Nico van Dijk Mierlo; 15 Hans Slegers Someren. 

Venlo Baan 14 mei

1 Pascal Evers Roermond; 2 Koen Wulterkens Cuijk; 3 William Beurskens Panningen; 4 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 5 Ralph Matecki Bochum Dld.; 6 Mike Haufe Viersen Dld.; 7 Berto van Dam Venlo; 8 Léon Strötker Venlo; 9 Frank Rayer Baarlo; 10 Guido Barabasch M.Gladbach Dld. 

Geleen Baan 14 mei Mulleners Velo Cup

1 Mark Kleijnen Valkenburg; 2 Jeroen Erkens Brunssum. 

Geleen Baan 14 mei Glana Cup baanrit 7

1 Renier Scheepers Herten; 2 Jules Breemers Brunssum. 

Geleen Baan 19 mei  Velo Cup

1 Kaj Raaijmakers Maastricht; 2 Raymond Broeren Buchten; 3 Michel van de Wall Munstergeleen; 4 Robin Lemmens Groot Genhout; 5 Jeroen Erkens Brunssum 

Deurne Zeilberg 20 mei  WVAN

1 Roy Steuten Hunsel; 2 Rob Linsen Waalre; 3 Markus Granzow Baarlo; 4 Davy Paeshuyse Arendonk B.; 5 Jeroen Hendriks Boxmeer; 6 Jef Paeshuyse Arendonk B.; 7 Tim Broers Budel; 8 Rick van Deursen Budel; 7 Bas Janssen Baarlo; 9 Bas Janssen Baarlo; 10 Ralph Strijbos Swalmen; 11 Thijs van den Berg Uden; 12 Coen Sevens St.Michielsgestel; 13 Patrick Geraerts Luyksgestel; 14 Dennis Vugts Moergestel; 15 Stefan Teunis Malden. 

Venlo Baan 21 mei

1 Frank Driessen Nieuw Bergen; 2 Markus Granzow Baarlo; 3 William Beurskens Panningen; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Eric Hegger Venlo; 6 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 7 Torsten Pienik Krefeld Dld.; 8 Lars Jansen Viersen Dld.; 9 Harrie Peeters Blerick; 10 Adrian Kalk Mühlheim a.d. Ruhr Dld. 

Geleen Baan 21 mei Glana Cup baanrit 8

1 Luuk van Helden Vlodrop; 2 Roel van der Stegen Sittard; 3 Roel Jetten Einighausen; 4 Jules Bremers Brunssum; 5 Ralf Peters Brunssum. 

Veldhoven  23 mei

1 Daan van Alphen Gennep; 2 Marcus Granzow Baarlo; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Twan Kops Veldhoven; 5 Bram van Kooij Veldhoven; 6 Ruben Hoogland Rotterdam; 7 Dirk van Leuken Eindhoven; 8 Hans Segers Someren; 9 Patrick Houthooft Helmond; 10 Stan Rutten Eindhoven; 11 Maikel Schellekens Nuenen; 12 Patrick Geraerts Luyksgestel; 13 Jeroen Hendriks Boxmeer; 14 Thomas Reinders Rosmalen; 15 Hans Westerveld Luyksgestel. 

Geleen Baan 26 mei Velo Cup  baanrit 9

1 Jeroen Erkens Brunssum; 2 Arno Heijnen Eijsden; 3 Michel van de Wall Munstergeleen; 4 Frank Jöris Munstergeleen; 5 Patrick Stitzinger Maastricht. 

Liessel  27 mei WVAN

1 Markus Granzow Baarlo; 2 Dirk Janssen Valkenswaard; 3 Peter de Winter Wolphaartsdijk; 4 Dennis Vugts Moergestel; 5 Marc van Grinsven Deurne; 6 Sander Dijkink Grave; 7 Jef Paeshuyse Arendonk B.; 8 Rob Linsen Waalre ; Luuk Metsemakers Neer; 10 Stefan Joosten Maastricht; 11 Bram van Kooij Veldhoven; 12 Gilbert Krekelberg Linne; 13 Bas Janssen Baarlo; 14 Hans Westerveld Luyksgestel; 15 Patrick Houthooft Helmond. 

Venlo Baan  28 mei

1 Pascal Evers Roermond; 2 William Beurskens Panningen; 3 Arno Bouten Blerick; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Stephan Muijres Nunhem; 6 Berto van Dam Roermond; 7 Bart Marcellis Ysselsteyn; 8 Léon Strötker Venlo; 9 Frank Rayer Baarlo; 10 Frank Driessen Bergen. 

Geleen Baan 28 mei Glana Cup baanrit 9

1 Bram Linnartz Stein; 2 Roel Jetten Einighausen; 3 Wiebe Scholten Sittard; 4 Luuk van Helden Vlodrop; 5 Jules Bremers Brunssum; 6 Frank de Lanhge Maaseik B.; 7 Patrick Stitzinger Maastricht; 8 Michel van de Wall Munstergeleen; 9 Roel van der Stegen Sittard; 10 Jacques Peeters Aken Dld. 

Montfort   2 juni

1 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 2 Twan Kops Veldhoven; 3 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 4 Edwin Raats Helmond; 5 Roy Steuten Ell; 6 Thomas Rieff Maastricht; 7 Roel Jetten Einighausen; 8 Stefan Joosten Maastricht; 9 Michel Habets St.Geertruid; 10 Antoine Moonen Cuijk; 11 Markus Granzow Baarlo; 12 Wouter Seegers Kinrooi B.; 13 Markus Benders Erkelenz Dld.; 14 Peter Schmitz Geleen. 

Recreanten

1 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 2 Arjan van Engeland Susteren; 3 Jan Drommelen Brunssum; 4 Ralf Peters Linne; 5 Ralph Beunen Echt; 6 Marc Tersmette Herten; 7 Michel Slits Montfort; 8 Chris Timmermans Montfort; 9 Lou Thewissen Montfort. 

Geleen Baan 2 juni  Velo Cup baanrit 10

1 Jeroen Dohmen Munstergeleen; 2 Erwin Koken Born; 3 Jeroen Erkens Brunssum; 4 Robin Lemmens Groot Genhout; 5 Jordi Kleinloog Maastricht. 

Neerkant  3 juni  WVAN

1 Eric de Decker Goesnes B.; 2 Thomas Rieff Maastricht; 3 Gilbert Krekelberg Linne; 4 Marc van Grinsven Deurne; 5 Tom Langens Bocholt B.; 6 Jeroen Hendriks Boxmeer; 7 Sander Dijkink Grave; 8 Coen Sevens St.Michielsgestel; 9 Anthoni Fanni Grace Hollonge B.; 10 Robbin van de Geer Maastricht; 11 Merlijn Dekker Den Bosch; 12 Nico van Dijk Mierlo; 13 Bas Janssen Baarlo; 14 Thomas Schuitemaker Maastricht; 15 Sjors Hooijen Netersel. 

Venlo  Baan 4 juni

1 Wout Poels Blitterswijck; 2 Arno Bouten Blerick; 3 Pascal Evers Roermond; 4 Koen Wulterkens Cuijk; 5 William Beurskens Panningen; 6 Dennis Marchall Wermelskirchen Dld.; 7 Johannes Waack Kevelaer Dld.;8 Stephan Muijres Nunhem; 9 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 10 Jacques Cox Neer.

Ook Wout Poels komt naar de Venlose baan

Geleen Baan 4 juni Glana Cup baanrit 10

1 Luuk van Helden Vlodrop; 2 Ralf Peters Brunssum; 3 Robin Boeren Grevenbicht; 4 Erwin Koken Born; 5 Mark Steins Linne. 

Geleen Baan 4 juni Uurrecordpoging

1 Renier Scheepers Herten  43.229 km.

Renier Scheepers  zet een mooie tijd neer op de Geleense Baan


Geleen Baan 9 juni Velo Cup baanrit 11

1 Jeroen Erkens Brunssum; 2 Robin Lemmens Groot Genhout; 3 Erwin Koken Born; 4 Jeffrey Reijnders Sittard; 5 Rick Dam Heerlen. 

Asten Vlosberg 10 juni

1 Eric de Decker Goesnes B.; 2 Rob Linsen Waalre; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Jeroen Hendriks Boxmeer; 5 Marco Kuyvenhoven ’s Gravenzande; 6 Jacq Cox Neer; 7 Bram van Kooij Veldhoven; 8 Nico van Dijk Mierlo; 9 Gilbert Krekelberg Linne; 10 Hans Slegers Someren; 11 Robbert Mulder Berg en Terblijt; 12 Michel Lasut Weert; 13 Coen Sevens St.Michielsgestel; 14 Peter de Winter Wolphaartsdijk; 15 Peter van den Heuvel Bakel. 

Geleen Baan 11 juni Glana Cup baanrit 11

1 Milan Vader Sittard; 2 Roel Jetten Einighausen; 3 Luuk van Helden Vlodrop; 4 Erwin Koken Born; 5 Stefan Joosten Maastricht. 

Venlo Baan  11 juni;

1 Pascal Evers Roermond; 2 Pim Erren Velden; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Arno Bouten Blerick; 5 Andreas Goertz Dld.; 6 Daan Bongers Baarlo; 7 Thomas Meyer Dld.; 8 onbekend; 9 Thorsten Pienik Krefeld Dld.; 10 William Beurskens Panningen 

Beegden 14 juni Nederlands kampioenschap WFN

1 Marco Kuijvenhoven s’Gravenzande; 2 Bob van den Berg s’Gravenzande; 3 Boy Guequierre Sint Maartensdijk; 4 Lieven Anthonise Dordrecht; 5 Bram Mens Den Haag; 6 Stefan Teunis Malden; 7 Bas Janssen Baarlo; 8 Feike Loots Renkum ; 9 Robbert Mulder Berg en Terblijt; 10 Stefan Laurijssen Roosendaal; 11 Lars Quaedvlieg Maastricht; 12 Johan van der Eijk Strijen; 13 Jordy van Sambeek Nijmegen; 14 Markus Granzow Baarlo; 15 Corné Hagenaars Oud Gastel; 16 Roy Steuten Hunsel; 17 Koen Wulterkens Cuijk; 18 Martin van Plateringen Almere ; 19 Niels van Deursen Den Haag; 20 Robin van de Geer Maastricht; 21 William Beurskens Panningen; 22 Luuk Nissen Best; 23 Daan van Alphen Gennep; 24 Marc Scholman Montfoort; 25 Danny van Zoggel Den Dungen; 26 Michel Francois Hekelingen; 27 Bart Hellemons Roosendaal; 28 Johan Olsthoorn Den Haag; 29 Gerard Krekelberg Linne; 30 Wesley Steekers Noordwijkerhout. 

Geleen Baan 16 juni Velo Cup baanrit 12

1 Tim Ottenheim Klimmen; 2 Barry Grouch Pretoria Zuid Afrika; 3 Ties Houwers Brunssum; 4 Jeroen Erkens Brunssum; 5 Roel Lenaerts Lanaken B. 

Handel 17 juni  WVAN

1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Marco van Kuijvenhoven s’Gravenzande; 3 Rob Linsen Waalre; 4 Jeroen Hendriks Boxmeer; 5 Dylan Bouwmans Gemert; 6 Peter van den Heuvel Bakel; 7 Sander Dijkink Grave; 8 Rick van Deursen Budel; 9 Gerard Quaak Eindhoven; 11 Eddy Bouwmans Gemert; 12 Henri Schut Zeeland; 13 Hans Slegers Someren; 14 Roy Steuten ell; 15 Joost Aelmans Cuijk. 

Venlo Baan 18 juni

1 Pim Erren Velden; 2 Sven Smeling Dld.; 3 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 4 Mark Jähnke; Kamp Lintfort Dld.5 Mike Haufe Viersen Dld.; 6 Frank Rayer Baarlo; 7 Arno Bouten Blerick; 8 Dick Janssen; 9 Jacques Cox Neer; 10 Thomas Meyer Dld.

 

Geleen Baan 18 juni Glana Cup baanrit 12

1 Tim Heemskerk Sittard; 2 Roel Jetten Einighausen; 3 Frank de Langhe Maaseik B.; 4 Brend Muyrers Simpelveld; 5 Robin Boeren Grevenbicht. 

Someren Heide 21 juni Omloop van de Heidehof Semi klassieker

1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 3 Roy Steuten Ell; 4 Rob Linsen Waalre; 5 Daan van Alphen Gennep; 6 Koen Wulterkens Cuijk; 7 Stefan Joosten Maastricht; 8 Niels van Deursen Den Haag; 9 Peter van den Heuvel Bakel; 10 Patrick Houthooft Helmond; 11 Igor Ovdienko Essen Dld.; 12 Rick van Deursen Budel; 13 Silke van de Ven Tilburg; 14 Vincent Tuls Schoonhoven; 15 Gertjan Verdijk Boxmeer; 16 Léon Strötker Venlo; 17 Hans Segers Someren; 18 Erwin Rijnders Nieuwegein; 19 Tom Smulders Utrecht; 20 Mark Knoops Maastricht; 21 Stef van der Hijden Nijmegen; 22 Joost Tetteroo Noordwijkerhout; 23 Teunis de Peuter Utrecht; 24 Luuk Metsemakers Eindhoven; 25 Sjors Salentijn Roermond; 26 Glenn Thomas Woerden. 

Ploegenklassement

1 TWC de Kempen Valkenswaard; Marc van Grinsven-Rob Linsen-Hans Slegers-Roy Steuten-Bram van Kooi-Peter van den Heuvel-Rick van Deursen- Dennis Vugts ; 2 Computrom C.T. Boxmeer. Verder geen ploegen compleet aangekomen. 

Geleen Baan 23 juni koppeltijdrit

1 Reinier Scheepers Herten/ Mark Steins Linne; 2 Ward Schiffelers Roermond / Roel Jetten Einighausen; 3 Robbert Mulder/Jason Schreurs Maastricht. 

Baarlo 24 juni Streetrace 

1 Jeroen Boelen Drunen; 2 Liwald Doornbos Drunen; 3 Jeroen van Eck ; 4 Bart Barkhuis Norg; 5 Daan Bongers Baarlo; 

Asten Diesdonk 24 juni WVAN

1 Eric de Decker Goesnes B.; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Jacques Cox Neer; 4 Hans Slegers Someren; 5 Jeroen Hendriks Boxmeer; 6 Rob Linsen Waalre; 7 Rick van Deursen Budel; 8 Michael Lasut Weert; 9 Teun Forschelen Tilburg; 10 Patrick Houthooft Helmond; 11 Floris Pennings Geldrop; 12 Coen Sevens St.Michielsgestel; 13 Nico van Dijk Mierlo; 14 Wim Verbraeken Rijkevorsel B. 15 Marco van Schijndel St.Oedenrode; 16 Dennis Vugts Moergestel; 17 Ferdi van Mil Haps; 18 Gijs Jongeling Best; 19 Wouter Jaegers Tilburg; 20 Peter van den Heuvel Bakel; 21 Willy van Kessel Zeeland. 

Venlo Baan  25 juni

1 Koen Wulterkens Cuijk; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Mark Jähnke Kamp Lintfort Dld.; 4 Yannick Janssen Skara S; 5 Pim Erren Velden; 6 Thorsten Pienik Krefeld Dld.; 7 Luuk van Helden Vlodrop; 8 Jacques Cox Neer; 9 Igor Ovdienko Essen Dld.; 10 Mike Haufe Viersen Dld. 

Geleen Baan 30 juni Velo Cup baanrit 13

1 Patrick Stitzinger Maastricht; 2 Thijs Oosthuizen Zuid Afrika; 3 Simon van Merode Stein; 4 Jeroen Erkens Brunssum; 5 Carlos Lima Weert. 

Boekel 1 juli  WVAN

1 Gerard Quaak Eindhoven; 2 Eric de Decker Goesnes B.; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Rob Linsen Waalre; 5 Rick van Deursen Budel; 6 Jacques Cox Neer; 7 Jeroen Hendriks Boxmeer; 8 Henry Schut Zeeland; 9 Ralph Strijbos Swalmen; 1o Coen Sevens St.Michielsgestel; 11 Patrick Houthooft Helmond; 12 Floris Pennings Geldrop; 13 Maikel Schellekens Nuenen; 14 Nico van Dijk Mierlo; 15 Frank Janssen Boekel. 

Venlo  Baan 2 juli

1 Pim Erren Velden; 2 Koen Wulterkens Cuijk; 3 Ferdi van Katwijk Overloon; 4 Dick Janssen Velden; 5 Lars Jansen Viersen Dld.; 6 Mirko Brinkmann Geldern Dld.; 7 Erwin Bakker Neerkant; 8 Adrian Kalk Mühlheim Dld.; 9 Jacques Cox Neer; 10 Frank Driessen Nieuw Bergen. 

Geleen Baan 2 juli Glana Cup baanrit 13

1 Renier Scheepers Herten; 2 Roel Jetten Einighausen; 3 Michel van de Wall Munstergeleen; 4 Bram Linnaertz Stein; 5 Lodewijk Rinsma Maastricht. 

Arcen 4 juli tijdrit 25 km.

1 Renee Horians; 2 Luuk Nissen; 3 Maarten Bossers. 

De Rips 8 juli WVAN

1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Juul van Loon Cuijk; 3 Rob Linsen Waalre; 4 Rick van Deursen Budel; 5 Jeroen Hendriks Boxmeer; 6 Coen Sevens St.Michielsgestel; 7 Gerard Quaak Eindhoven; 8 Nico van Dijk Mierlo; 9 Jacques Cox Neer; 10 Roy van den Brand Volkel; 11 Jesse de Haan Maastricht; 12 Peter van den Heuvel Bakel; 13 Roy Steuten Ell; 14 Michel Lasut Weert; 15 Maikel Schellekens Bakel.










Venlo  Baan 9 juli

1 Bas Janssen Baarlo; 2 Pim Erren Velden; 3 Ferdi van Katwijk Overloon; 4 Stefan Muyres Nunhem; 5 Andreas Goertz Mühlheim Dld.; 5 Matthias Hoffman M.Gladbach Dld. 

Geleen Baan 9 juli  Glana Cup baanrit 14

1 Thijs Oosthuizen Johannesburg Zuid Afrika ; 2 Roel Jetten Einighausen; 3 Lodewijk Rinsma Maastricht; 4 Wiebe Scholten Sittard; 5 Greg de Vink Johannesburg Zuid Afrika 

Someren 12 juli  Someren-Peer-Someren Klassieker

1 Christof Gryson Nevele B.; 2 Niels van Deursen Den Haag; 3 Roy Steuten Ell; 4 Bram Vermeulen Balen B.; 5 Patrick van Gortel Apeldoorn; 6 Dries Desmet Deinze B.; 7 Pim Achterkamp Rotterdam; 8 Hans Dilling Nijmegen; 9 Robert van Spanje Montfoort; 10 Jordy van Sambeeck Nijmegen; 11 Tijs Dekker Oosthuizen; 12 Stefan Teunis Malden; 13 Koen Wulterkens Cuijk; 14 Marco van Kuivenhoven s’Gravenzande; 15 Hans Smeyers Balen B.; 16 Rob Linsen Waalre; 17 Tom de Vrede Berkel en Rodenrijs; 18 Marc van Grinsven Deurne; 19 Allard Klijnstra Oldeholtpade; 20 Jacques Cox Neer; 21 Michael Lasut Weert; 22 Gerard van Haaften Dirksland; 23 Maxim Hartelo De Lier; 24 Arjen Hoogenboom Rijswijk; 25 Christopher Vanneste Pittem B.; 26 Bert Schouteden Helchteren B.; 27 Ferry de Ruiter Putten; 28 Erik Meerkerk Zuidland; 29 Rogier Hilbers Groningen; 30 Klaus Lehman Essen Dld.  

Ploegenklassement

1 TWC de Kempen Valkenswaard; Roy Steuten-Jordy van Sambeek-Rob Linsen-Marc van Grinsven-Michael Lasut-Nico van Dijk-Bram van Kooi-Peter van den Heuvel ; 2 CT Fietsen Vandeputte B.; 3 Computron C.T.; 4 Bongou C.T.; 5 STMA C.T.; 6 C.T. HVS; 7 NSWV Mercurius; 8 Alcmaria-Victrix Plusine; 9 De Spartaan Rotterdam; 10 Restore Pijnacker. 

Geleen Baan 14 juli Jan Nolten trofee Monaco 1952

1 Roel Jetten Einighausen; 2 Ynze Keulstra Sittard; 3 Jeroen Erkens Brunssum; 4 Bram Linnartz Stein; 5 Robbert Mulder Maastricht; 6 Michel van de Wall Munstergeleen; 7 Thomas Lenaerts Leuven B.; 8 Geert Jan Hanssen Geleen; 9 Cor van Leeuwen Borger; 10 Donald Hillebregt Sittard. 

Geleen Baan 14 juli rit 2 Jan Nolten trofee Bordeaux 1953

1 Roel Jetten Einighausen; 2 Jeroen Erkens Brunssum; 3 Robbert Mulder Maastricht; 4 Michel van de Wall Munstergeleen; 5 Bram Linnartz Stein; 6 Ynze Keulstra Sittard; 7 Robin Lemmens Groot Genhout; 8 Thomas Lenaerts Maastricht; 9 Carlos Lima Weert; 10 Geert Jan Hanssen Geleen. 

Milheeze Centrum 15 juli  WVAN

1 Peter van den Heuvel Bakel; 2 Hans Slegers Someren; 3 Coen Sevens St.Michielsgestel; 4 Nico van Dijk Mierlo; 5 Rob Linsen Waalre; 6 Roy Steuten Ell; 7 Jeroen Hendriks Boxmeer; 8 Eric de Decker Goesnes B.; 9 Nick Riddy Veghel; 10 Rick van Deursen Budel; 11 Patrick Houthooft Helmond; 12 Marc van Grinsven Deurne; 13 Sander Dijkink Grave; 14 Willy Zetsen Maasbree; 15 Ralph Strijbos Swalmen. 

Eindstand   WVAN na 16 wedstrijden

1 Rob Linsen Waalre 173 punten; 2 Jeroen Hendriks Boxmeer; 3 Marc van Grinsven Deurne 166; 4 Eric de Decker Goesnes B. 112; 5 Peter de Winter Wolphaartsdijk 95; 6 Patrick Houthooft Helmond 92; 7 Sander Dijkink Grave 92; 8 Dennis Vugts Moergestel 85; 9 Coen Sevens St.Michielsgestel 81; 10 Hans Slegers Someren 79; 11 Rick van Deursen Budel 78; 12 Floris Pennings Geldrop 76; 13 Marco van Schijndel St.Oedemrode 75; 14 Nico van Dijk Mierlo 73; 15 Maikel Schellekens Nuenen 70; 16 Gerard Quaak Eindhoven 66; 17 Ralph Strijbos Swalmen 61; 18 Peter van den Heuvel Bakel 55; 19 Bram van Kooij Veldhoven; 20 Nick Riddy Veghel 52.

                                      Rob Linsen wint eindklasement

Venlo Baan 16 juli

1 Koen Wulterkens Cuijk; 2 Bas Janssen Baarlo; 3 Kevin Minten Mill; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Léon Strötker Venlo; 6 Jacques Cox Neer; 7 Ferdi van Katwijk Overloon; 8 Arno Bouten Blerick; 9 Ger Hermans Helden; 10 Jac Roemermann Helden; 11 Matthias Jansen Wegberg Dld.; 12 Viktor Müller Keulen Dld.; 13 Erwin Bakker Neerkant. 

Geleen Baan 16 juli Glana Cup baanrit 15

1 Roel Jetten Einighausen; 2 Jeroen Erkens Brunssum; 3 Robert Mulder Maastricht. 

Geleen Baan 21 juli Velo Cup baanrit 14

1 Jeroen Erkens Brunssum; 2 Mark kleijnen Valkenburg; 3 Sven Schulz Maastricht; 4 Robin Lemmens Groot Genhout; 5 Carlos Lima Weert. 

Geleen Baan 23 juli Glana Cup baanrit 16

1 Frank de Langhe Maaseik B.; 2 Roel Jetten Einighausen; 3 Luuk van Helden Vlodrop; 4 Jules Bremers Brunssum; 5 Bram Linnartz Stein. 

Venlo Baan 23 juli

1 Stephan Muyres Nunhem; 2 Gert Jan Verdijk Boxmeer; 3 Jac Roemermann Helden; 4 Mirko Brinkman Geldern Dld.; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 Andreas Goertz Mühlheim Dld.; 7 Koen Wulterkens Cuijk; 8 Pascal Evers Roermond; 9 Mathias Raabe Viersen Dld.; 10 Léon Strötker Venlo.









Stephan Muyres


Roermond Kapel 26 juli

1 Roy Steuten Ell; 2 Berto van Dam Roermond; 3 Koen Wulterkens Cuijk; 4 Robin Boeren Maasbracht; 5 Yanik Candel Berg en Terblijt; 6 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 7 Thomas Rieff Maastricht; 8 Antoine Moonen Cuijk; 9 Hans Slegers Someren; 10 Ron Paffen Milsbeek; 11 Daan van Alphen Gennep; 12 Gilbert Krekelberg Linne; 13 Ralf Steegs Arnhem; 14 Han Franck Roermond; 15 Ronny Denier Kinrooi B.; 16 Sjors Salentijn Roermond; 17 Pascal Evers Roermond; 18 Frank de Langhe Maaseik B.; 19 Stan Janssen Goch Dld.; 20 Theo Vleeshouwers Heel; 21 Marc van Grinsven Deurne. 

Geleen Baan 28 juli Velo Cup baanrit 15

1 Jeroen Engelen Geleen; 2 Jeroen Erkens Brunssum; 3 Geert Hanssen Geleen; 4 Donald Hillebregt Sittard. 

Venlo Baan 30 juli

1 Paul Boonen Reuver; 2 Jan Kreider; 3 Arno Bouten Blerick; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Stefan Sommer ; 6 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 7 Léon Strötker Venlo; 8 Frank Rayer Baarlo; 9 Paul Laning; 10 Dennis Marchal Wermelskirchen Dld. 

Aartselaar België  2 augustus  Wereldkampioenschap ICF

1 Dave Bruylandts B.; 2 Gunter Sterck B.; 3 Edwin Thys B.; 4 Klaas Stijnen B.; 5 Jonas Cortoos B.; 6 Pieter Diels B.; 7 Michaël Blanchy B.; 8 Jurgen Verbocht B.; 9 Tom De Feyter B.; 10 Gert Delcroix B.; 11 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 12 Jarno Verhofstadt B.; 13 Bart Vanden Wijngaerd B.; 14 Niels Van der Pijl Ned.; 15 Stefan Laurijssen Ned.; 16 Yves De Wilde B.; 17 Sven Van Roy B.; 18 Wesley Steekers Ned.; 19 Alexander De Roose B.; 20 Bruno Xhrouet B.; 21 Yves Boenders B.; 22 Peter Behiels B.; 23 Koen Wulterkens Cuijk; 24 Raf Baens B.; 25 Kris Witvrouwen B.; 26 Martin van Plateringen Ned.; 27 Stefan Kempenaers B.; 28 Martin Bossers B.; 29 Hervé Van Rompay B.; 30 Kristof Martens B.

                                               Dave Bruylandts ex prof

Venlo Baan 6 augustus

1 Bas Janssen Baarlo; 2 Jacques Cox Neer; 3 Pascal Evers Roermond; 4 Berto van Dam Herten; 5 Gert Jan Verdijk Boxmeer; 6 Koen Wulterkens Cuijk; 7 Mark Jähnke Kamp Lintfort Dld.; 8 Marc van Grinsven Deurne; 9 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 10 Igor Ovdienko Essen Dld.; 11 Alexander Gottfried Nettetal Dld.

v.l.n.r. de winnaars in Venlo ( 6 aug. ) Jacques Cox 3e-snelste dame Christiane Stefanic-winnaar Bas Janssen en Pascal Evers 2e.

Merum  11 augustus

1 Stefan Joosten Maastricht; 2 Stefan Teunis Malden; 3 Jeroen van der Honing Lommel B.; 4 Rainer Beckers Viersen Dld. ;5 Roy Steuten Ell; 6 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 7 Thomas Rieff Maastricht; 8 Bart Janssen Baarlo; 9 Ward Schiffelers Sittard; 10 Patrick Houthooft Helmond; 11 Koen Wulterkens Cuijk; 12 Nol van Loon Meerssen; 13 Gert Jan Verdijk Boxmeer; 14 Gilbert Krekelberg Linne; 15 Jack Piels Roggel; 16 Bas Peeters Heel; 17 Nico van Dijk Mierlo; 18 Pieter de Vries Herten; 19 Pascal Evers Roermond; 20 Berto van Dam Herten; 21 Sjors Salentijn Roermond; 22 Stefan van Hoof Mierlo; 23 Robin Boeren Maasbracht; 24 Math Stoffels Heel; 25 Maikel Schellekens Nuenen; 26 Marco van Schijndel St.Oedenrode. 

Recreanten

1 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 2 Léon Peeters Heythuysen; 3 Brian Rutjens Roermond; 4 Barry Giesberts Asenray; 5 Robin Lemmens Slek Echt; 6 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 7 Ralf Peters Linne; 8 Henri Cnoops Roermond; 9 Arno Janssen Herten; 10 Michel van den Berg Einighausen; 11 Leo Bruijstens Schijndel; 12 Remco Coolen Ittervoort; 13 Hennie van Dongen Susteren.

Het podium van de recreantenrace in Merum,v.l.n.r. Léon Peeters-Kristian Michiels-Brian Rutens


Venlo Baan 13 augustus

1 Mark Jähnke Kamp Lintfort Dld.; 2 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 3 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 4 Berto van Dam Roermond; 5 Edward van der Werff Kessel; 6 Mike Haufe Viersen Dld.; 7 Frank Driessen Nieuw Bergen; 8 William Beurskens Panningen; 9 Jacques Cox Neer; 10 Roy Simons Velden. 

Melderslo   15 augustus streetrace

1 Jeroen Boelen Drunen; 2 Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 3 Micki van Empel St.Michielsgestel; 4 Bart Barkhuis Norg; 5 Roy van Heeswijk St.Oedenrode; 6 Rens de Bruijn Nijmegen; 7 Maikel Goovaarts Drunen; 8 Lucien Volleberg Den Bosch; 9 Kevin Nooijen Volkel; 10 William Beurskens Panningen; 11 Wilco Verwegen Melderslo; 12 Andy de Rooy Grobbendonk B.; 13 Dennis de Bijl Oss; 14 David Thörig St.Michielsgestel; 15 Jeroen van Hout St.Michielsgestel; 16 Sander Dijkink Grave; 17 Laura Paulissen Grobbendonk B. 

Melderslo 15 augustus streetrace recreanten

1 Jos Jacobs Overloon; 2 Thomas Verkooijen Eindhoven; 3 Stijn Siebens Tremelo; 4 Xander van Espelo Nunspeet; 5 Michel van Hemmen St.Michielsgestel; 6 Frank Janssen Horn; 7 Philip Gante Landgraaf; 8 Bart Bessems Neer; 9 Marcel Boogert Hoogblokland; 10 Frank Seuren Melderslo. 

Venlo  Baan 20 augustus

1 Renier Scheepers Herten; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Mark Jähnke Kamp Lintfort Dld.; 6 Matthias Jansen Wegberg Dld.; 7 Léon Strötker Venlo; 8 Matthias Raaben Mühlheim Dld.; 9 Jacques Cox Neer; 10 Markus Granzow Baarlo. 

Stramproy 22 augustus

1 Gijs Beets Amsterdam; 2 Roy Steuten Ell; 3 Roel Jetten Einighausen; 4 Bram van Kooij Veldhoven; 5 Jacques Cox Neer; 6 Koen Wulterkens Cuijk; 7 Stefan Joosten Maastricht; 8 Hans Slegers Someren; 9 Michael Lasut Weert; 10 Sjors Salentijn Roermond; 11 Daan van Alphen Gennep; 12 Berto van Dam Herten; 13 Loek Vossen Stramproy; 14 Bas Janssen Baarlo; 15 Joost Aelmans Cuijk; 16 Léon Essink Amsterdam; 17 Jeroen Hendriks Nijmegen; 18 Antoine Moonen Cuijk; 19 Ralf Strijbos Swalmen; 20 Jeffrey Geelen Kinrooi B.

De Amsterdammer Gijs Beets rijdt solo naar de winst in Stramproy

Stramproy Recreanten 22 augustus

1 Maurice Engbersen Nederweert; 2 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 3 Maarten Christis Kinrooi B.; 4 Barry Gisberts Asenray; 5 Erik Nellen Maasbree; 6 Roy Simons Velden; 7 Roy Joore Maasbree; 8 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 9 Henri Cnoops Roermond; 10 Bart Rutten Kinrooi B.; 11 Brian Rutjens Roermond; 12 Johan Gielen Molenbeersel B.; 13 Jack Steyvers Stramproy; 14 Michel van den Berg Einighausen; 15 Jo van Eijgen Kinrooi B. 

Geleen Baan 3 september Glana Cup baanrit 17

1 Luuk van Helden Vlodrop; 2 Roel Jetten Einighausen; 3 Jules Bremers Brunssum; 4 Frank de Langhe Maaseik B.; 5 Carlo Verwijlen Sittard; 6 Martijn van Merode Stein; 7 Thomas Lenaerts Maastricht; 8 Jeroen Erkens Brunssum; 9 Jeroen Dohmen Munstergeleen. 

Someren    6 september Tweelandenkoers  klassieker

1 Remco Bertelink Bennekom; 2 Niels van Deursen Den Haag; 3 Marijn Pijper Hoogvliet; 4 Simon Broekhuis Zwolle; 5 Marc van Grinsven Deurne; 6 Danny Lannoo Wingene B.; 7 Pjotr Kornaefel Straelen Dld.; 8 Nol van Loon Tilburg; 9 Thomas Rieff Maastricht; 10 Ferry de Ruiter Putten; 11 Christopher Vanneste Pittem B.; 12 Tim de Koning Delfgauw; 13 Jordy van Sambeek Nijmegen; 14 Ronald Greep Maasland; 15 Gerard van Haaften Dirksland; 16 Robbin van de Geer Maastricht; 17 Jurgen Verbocht Roosendaal; 18 Rob Tijdink Arnhem; 19 Tom de Vrede Berkel en Rodenrijs; 20 Maarten Junte Elburg; 21 Bert Schouteden Helchteren B.; 22 Marc den Hoed Pijnacker; 23 Anne Willem van der Meulen Den Haag; 24 Guus de Grauw Etten Leur; 25 Patrick Zonnenberg Dronten; 26 Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 27 Daan van Alphen Gennep; 28 Maurice Barendse Naaldwijk; 29 Lars Rietveld Oudewater; 30 Pim Poortinga Kampen; 31 Stan Rutten Eindhoven. 

Ploegenklassement

1 STMA Cyclingteam Apeldoorn; Marijn Pijper-Gerard van Haaften-Patrick van Gortel-Maarten Junte-Marc Zonnebelt-Martijn Grolleman -Patrick van Gortel-Stefan Borsboom; 2 Restore Pijnacker; 3 CT Fietsen Vandeputte België; 4 TWC de Kempen Valkenswaard; 5 Star Cyclingteam Princenhage; 6 Cyclingteam HVS; 7 Tempo Bruns; 8 Hanzerenners Zwolle; 9 Computron CT.; 10 NSWV Mercurius CT. Nijmegen.

 Remco Bertelink op de hoogste trede