Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  2014

Geleen Baan  30 januari
1 Sjors Salentijn Roermond; 2 Lodewijk Rinsma Maastricht; 3 Bruce Rayer Blerick; 4 Robbin van der Geer Maastricht; 5 Remco Geilen Sittard.

Geleen Baan 6 februari
1 Lodewijk Rinsma Maastricht; 2 Maarten de Ruijter Maastricht; 3 Thomas Schuitemaker Maastricht; 4 Remco Geilen Sittard; 5 Raymond Broeren Obbicht.


Geleen Baan  13 februari
1 Renier Scheepers Herten; 2 Mark Steins Linne; 3 Paul Evers Roermond; 4 Berto van Dam Roermond; 5 Thomas Rieff Maastricht.

Geleen Baan  20 februari
1 Lodewijk Rinsma Maastricht; 2 Stefan Houtbeckers Heinsberg Dld.; 3 Berto van Dam Roermond.

Geleen  Baan  27 februari
1 Renier Scheepers Herten; 2 Barry Gisberts Reuver; 3 Sjors Salentijn Roermond; 4 Stefan Houtbeckers Heinsberg Dld.; 5 Raymond Broeren Obbicht; 6 Mark Steins Linne.

Geleen Baan 6 maart
1 Thomas Rieff Maastricht; 2 Bruce Rayer Blerick; 3 Peter de Vries Roermond; 4 Raymond Broeren Obbicht; 5 Lonny Hoogerberg Nieuwstadt.

                                                   Thomas Rief    

                                                        
Geleen  Baan  13 maart
1 Jorn Knops Maastricht; 2 Thomas Rieff Maastricht; 3 Barry Gisberts Reuver; 4 Mark Steins Linne; 5 Paul Boonen Reuver; 6 Lodewijk Rinsma Maastricht; 7 Loh Sea Keong Geleen.

Geleen Baan  27 maart
1 Dennis van Pey  Born; 2 Max Janssen Maastricht; 3 Edo van der Meer Sittard.

Baarlo  Baan  1 april
1 Arno Bouten Venlo; 2 Math Stoffels Linne; 3 H.Wüncher Dld.

Deurne Walsberg  2 april   WVAN
1 Joep Verhees Helmond; 2 Wesley Theunissen Venlo; 3 Jorrit de Haas Eersel; 4 Léon van der Schouw Heusden; 5 Robin Verbeek Eindhoven; 6 Christian Koot Eindhoven; 7 Ferry Castelijns Gemert; 8 Sjors Salentijn Roermond; 9 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 10 Marc van Grinsven Deurne; 11 Peter van de Heuvel Bakel; 12 Bas Janssen Baarlo; 13 Dik van Koolwijk Nijmegen; 14 Barry Gisberts Reuver; 15 Miguel Verhagen Oss.

Geleen Baan  3 april
1 Rick van Caldenborgh Eijsden; 2 Lodewijk Rinsma Maastricht; 3 Martijn van Merode Stein.

Baarlo  Baancompetitie  3 april
1 Igor Ovdienko Essen Dld.; 2 Bas Peters Heythuysen 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Koen Wulterkens Cuijk; 

Someren Heide  6 april  St.Jozef  Semi-Klassieker
1 Dennis Voskuilen Amersfoort; 2 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 3 Martin Bekking Apeldoorn; 4 Michel Francois Hellevoetsluis; 5 Wouter Hendriksen Varsseveld; 6 Bram van Kooi Veldhoven; 7 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 8 Gert Delcroix Neer B.; 9 Ferry de Ruiter Putten; 10 Timo Fransen Westervoort; 11 Marijn Pijper Hoogvliet; 12 René Horians Oud Gastel; 13 Koen Wulterkens Cuijk; 14 Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 15 Deacon Cutterham Bristol Eng.; 16 Igor Ovdienko Essen Dld.; 17 Arno Hartog Giessenburg; 18 Wouter van Zanten Apeldoorn; 19 Ferry Castelijns Gemert; 20 Rob Linsen Waalre; 21 Bert Meuwis Bocholt B.; 22 Sjors Salentijn Roermond; 23 Peter van de Heuvel Bakel; 24 Remy Meeuwse Utrecht; 25 Mark Knoops Maastricht; 26 Rens Trommels Hoogvliet; 27 Twan Kops Veldhoven; 28 Robbin van de Geer Maastricht; 29 Joost Arendsen Varsseveld; 30 Ferdie van Mil Haps.

Ploegenklassement
1 STMA Cyclingteam; Martin Bekking-Marijn Pijper-Stephan Borsboom-Wouter van Zanten-Memy Meeuwse-Christiaan Bosch;2 TWC de Kempen Valkensaard; 3 STMA Cyclingteam 2; 4 W.V. Princenhagen/Starploeg; 5 FCA Cyclingteam; 6 Dutch Mountains; 7 RTV de Zwaluwen.

                                      Dennis Voskuilen wint de ronde van Babant

Baarlo  Baan  8  april
1 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 2 Bruce Rayer Venlo; 3 Rafel Kitza Dld.

De Mortel Gemert  9 april
1 Erik Dedecker Goesnes B.; 2 Nick Riddy Veghel; 3 Michael Lasut Weert; 4 Bruce Rayer Venlo; 5 Ferdie van Mil Haps; 6 Peter van de Heuvel Bakel; 7 Henri Schut Zeeland; 8 Robin Verbeek Eindhoven; 9 Paul Dekkers Gerwen; 10 Miguel Verhagen Oss; 11 Sjors Salentijn Roermond; 12 Gody Jacobs Genk B.; 13 Luuk Metsemakers Neer; 14 Ferry Castelijns Gemert; 15 Nico van Dijk Mierlo.

Geleen Baan  10 april
1 Thomas Rieff Maastricht; 2 Rick van Caldenborgh Eijsden; 3 Raymond Broeren Obbicht; 4 Lodewijk Rinsma Maastricht; 5 Wiebe Scholten Sittard.

Baarlo  Baancompetitie 10 april
1 Paul Boonen Reuver; 2 Bas Janssen Baarlo; 3 Arno Bouten Baarlo; 4 Pjotr Kornafel Straelen dld.; 5 Pascal Evers Roermond.

Someren  12-13 april   Omloop der Peel  Etappewedstrijd
1e etappe
1 Harko Kievit Leek; 2 Sten Oostland Harderwijk; 3 Rob Krijnen Lille B.; 4 Marc van Grinsven Deurne; 5 Jan Hekman Norg; 6 Robbin van de Geer Maastricht; 7 Dennis van Iersel Berkel Enschot; 8 Michael Francois Hellevoetsluis; 9 Peter van de Heuvel Bakel; 10 Christof Mariën Retie B.; 11 Jeroen Wesselius Voorburg; 12 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 13 Joeri Vanhove Helchteren B.; 14 Arian Stolwijk Delft; 15 Hans Smeyers Balen B.; 16 Gerard van Haaften Dirksland; 17 Peter Fils Pijnacker; 18 Bram van Kooi Veldhoven; 19 Melvin Bos Alkmaar; 20 Melle Nikkels Amsterdam; 21 Peter Behiels Lille B.; 22 Glenn van Nierop Zoeterwoude; 23 Martin Bekking Apeldoorn; 24 Ferry de Ruiter Putten; 25 Wesley Legrand Meulebeke B.

  Michel Lasut aan de leiding in de Omloop der Peel

2e etappe
1 Harko Kievit Leek; 2 Glenn van Nierop Zoeterwoude; 3 Thijs Nijveldt Delft; 4 Rob Krijnen Lille B.; 5 Jan Hekman Norg; 6 Dennis van Iersel Berkel Enschot; 7 Stijn Oostland Harderwijk; 8 Marijn Pijper Hoogvliet; 9 Christof Mariën Retie B.; 10 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 11 Peter Derynck Kortemark B.; 12 Erik de Niet Den Haag; 13 Sven Roggeveen Delft; 14 Melvin Bos Alkmaar; 15 Bram van Kooi Veldhoven; 16 Peter van de Heuvel Bakel; 17 Pascal Vergeer Noordwijk; 18 Erik Wellens Lille B.; 19 Bram Mertens Lommel B.; 20 Tim Foppen Delft; 21 Robbin van de Geer Maastricht; 22 Dave Parmentier St.Truiden B.; 23 Jeroen Wesselius Voorburg; 24 Elmar van Hoorn Rotterdam; 25 Michael Francois Hellevoetsluis.

Eindklassement
1 Harko Kievit Leek; 2 Glenn van Nierop Zoeterwoude; 3 Sten Oostland Harderwijk; 4 Rob Krijnen Lille B.; 5 Jan Hekman Norg; 6 Dennis van Iersel Berkel Enschot; 7 Christof Mariën Retie B.; 8 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 9 Peter van de Heuvel Bakel; 10 Melvin Bos Alkmaar; 11 Bram van Kooi Veldhoven; 12 Peter Derynck Kortemark B.; 13 Tim Foppen Delft; 14 Pascal Vergeer Noorswijk; 15 Marijn Pijper Hoogvliet; 16 Erik de Niet Den Haag; 17 Erik Wellens Lille B.; 18 Sven Roggeveen Delft; 19 Bram Mertens Lommel B.; 20 Robbin van de Geer Maastricht; 21 Michael Francois Hellevoetsluis; 22 Jeroen Wesselius Voorburg; 23 Joeri Vanhove Helchteren B.; 24 Hans Smeyers Balen B.; 25 Gerard van Haaften Dirksland; 26 Ferry de Ruiter Putten; 27 Dave Permetier St.Truiden B.; 28 Maxim Harteloh De Lier; 29 Ferdi van Mil Haps; 30 Chris Heiberg Rotterdam; 31 Michael Lasut Weert

Ploegenklassement
1 Team Zaes Leek; Harko Kievit-Jan Hekman-Pascal Vergeer-Patrick Hassing-Ronald van der Tang-Marcel Weinans-Mike Hassing; 2 RWV de Spartaan Rotterdam; 3 WTOS Delft; 4 HST Yokohama 2; 5 TWC de Kempen Valkenswaard; 6 HST Yokohama 1 ; 7 Cyclingteam HVS/ de Maastrappers Horn; 8 STMA Cyclingteam; 9 Nederlandse Politiesportbond; 10 RWV de Spartaan Masters Rotterdam.

      Harko Kievit,in gesprek met Rien van de Horick, alleenheerser in de Omloop der Peel

Geleen Baan  15 april
1 Pablo Schmeitz Sittard; 2 Pim Jansma Maastricht; 3 Dennis van Pey Born.

Bakel  16 april  WVAN
1 Sjors Salentijn Roermond; 2 Peter van de Heuvel Bakel; 3 Roy Beckers Overpelt B.; 4 Bruce Rayer Venlo; 5 Raoul Liebrechts St.Oedenrode; 6 Joost Aelmans Cuijk; 7 Paul van Schalen Tiel; 8 Henri Schut Zeeland; 9 Michael Lasut Weert; 10 Marcel Pfister Winterthur Zwitserland; 11 Miguel Verhagen Oss; 12 Angelo Verhagen Oss; 13 Patrick Houthooft Helmond; 14 Ferdie van Mil Haps; 15 Nico van Dijk Mierlo.

Baarlo  Baancompetitie  17  april
1 Igor Ovdienko Essen dld.; 2 Barry Gisberts Reuver; 3 Paul Boonen Reuver; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Ed de Hond Baarlo.

Geleen Baan  17 april
1 B.Martens Beek

1 Gemert  23 april  WVAN
1 Bruce Rayer Venlo; 2 Joost Aelmans Cuijk; 3 Peter van de Heuvel Bakel; 4 Marcel Pfister Winterthur Zwitseralnd; 5 Henri Schut Zeeland; 6 Sjors Salentijn Roermond; 7 Jorrit de Haas Eersel; 8 Michael Lasut Weert; 9 Kim Schutters Neerpelt B.; 10 Ferry Castelijns Gemert; 11 Patrick Houthooft Helmond; 12 Léon van der Schouw Heusden; 13 Marco van Schijndel St.Oedenrode; 14 Dennis Haazen Ommel; 15 Tim Raaymakers De Rips

Baarlo Baancompetitie  24 april
1 Alexander Gottfried Nettetal Dld. 2  Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 3 Markus Granzow Baarlo; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Koen Wulterkens Cuijk.

Geleen Baan  24 april
1 Rick van Caldenborgh Eijsden; 2 Tjarco Cuppens Landgraaf; 3 Luuk Janssen Nootdorp; 4 Remco Esselaar Stein; 5 Thomas Rieff Maastricht.
Baanrenners
1 Koen van der Sterren Maastricht; 2 Tadashi Sangu B.; 3 Bjorn Demas Maastricht; 4 Erik van Herck B.

Vlierden  30 april  WVAN
1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Michael Lasut Weert; 3 Jorrit de Haas Eersel; 4 Perry van Dijk Tegelen; 5 Dik van Koolwijk Nijmegen; 6 Rob Linsen Eindhoven; 7 Nico van Dijk Mierlo; 8 Hans Slegers Someren; 9 Nick Riddy Veghel; 10 Henri Schut Zeeland; 11 Ferry Castelijns Gemert; 12 Harm Verhoeven Maarssen; 13 Bas Janssen Baarlo; 14 Léon van der Schouw Heusden; 15 Angelo Verhagen Oss.

                                    Peter van den Heuvel 

Geleen Baan  1 mei
Dernyrace

Baan 
1

Liessel  4 mei   Ronde van Brabant  Klassieker
1 Dennis Voskuilen Amersfoort; 2 Jan Hekman Norg; 3 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 4 Martin Bekking Apeldoorn; 5 Rob Bonting Eelde; 6 Peter van de Heuvel Bakel; 7 René Horians Oud-Gastel; 8 Jelte Krol Groningen; 9 Robert van Spanje Montfoort; 10 Michael Lasut Weert; 11 Harko Kievit Leek; 12 Remco Bertelink Bennekom; 13 Remy Meeuwse Utrecht; 14 Rob Jonkheer Lisse; 15 Eelke de Jonge Enschede; 16 Marc van Grinsven Deurne; 17 Luuk Nissen Eindhoven; 18 Bas van Gestel Tilburg; 19 Jorrit de Haas Eersel; 20 Jermo Agema Julianadorp; 21 Maarten van der Sluis Amsterdam; 22 Ruben Versloot Wageningen; 23 Mitja van Toorenburg Almere; 24 Albert Zielman Ede; 25 Marc den Hoed Pijnacker; 26 Nico van Dijk Mierlo; 27 Berry Roelofs Groesbeek; 28 Henk-Jan van den Hoorn Utrecht; 29 Marc Zonnebelt Harderwijk; 30 Rob Klein Heiloo

Ploegenklassement
1 Cyclesport Groningen; Jelte Krol-Rob Bonting-Martijn Wietzes-Steffen Schoonveld; 2 TWC de Kempen Valkenswaard; 3 STMA Cyclingteam 2; 4 Team Zaes Groningen; 5 STMA Cyclingteam 1; 6 WV. Princenhage/Starploeg; 7 Cyclingteam HVS.; 8 W.Ver. Ede; 9 TWC Pijneburg; 10 Koninklijke Marine.

Baarlo  7 mei  WVAN
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Peter van de Heuvel Bakel; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Luuk Nissen Eindhoven; 5 Henri Schut Zeeland; 6 Dik van Koolwijk Nijmegen; 7 Arno Bouten Venlo; 8 Barry Gisberts Reuver; 9 Bruce Rayer Venlo; 10 Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 11 Jorrit de Haas Eersel; 12 Bas Janssen Baarlo; 13 Joep Verhees Helmond; 14 Paul Boonen Beesel; 15 Nico van Dijk Mierlo.

Leeuwen  11 mei Hel van Mijnheerkens
1 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 2 Robbin van de Geer Maastricht; 3 Ralf Steegs Arnhem; 4 Antoine Moonen Cuijk; 5 Mike Haufe Viersen Dld.; 6 Joost Aelmans Cuijk; 7 Daan Bongers Baarlo; 8 Floris van der Sluijs Roermond; 9 Barry Gisberts Reuvers; 10 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 11 Koen Wulterkens Cuijk; 12 Henri Schut Zeeland; 13 Jordy van Sambeek Nijmegen; 14 Nils Schumacher Aken Dld.; 15 Stan Rutten Eindhoven; 16 Eric Hegger Venlo; 17 Lars Jansen Viersen Dld.; 18 Frank Driessen Nieuw Bergen; 19 Peter van de Heuvel Bakel; 20 Tim Allen Sprockhövel Dld.; 21 Mark Stein Linne; 22 Michel Habets St.Geertruid; 23 Ralph Strijbos Swalmen; 24 Wouter Seegers Kinrooi B.; 25 Bert van Dam Roermond; 26 Marcel van der Veen Venlo; 27 Perry van Dijk Tegelen; 28 Teune Derks Beesel; 29 Paul Boonen Reuver; 30 Luuk


                                   Pjotr Kornafel met Wladimir Gottfried  (Rechts)


Metsemakers Neer.

Deurne Zeilberg  14 mei  WVAN
1 Ruben Engelen Tessenderlo  B.; 2 Jordy van Sambeeck Nijmegen; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Bruce Rayer Venlo;l 5 Eric Hegger Venlo; 6 Rick van Deursen Budel-Dorplein; 7 Jorrit de Haas Eersel; 8 Rob Linsen Eindhoven; 9 Michael Lasut Weert; 10 Joep Verhees Helmond; 11 Sjors Salentijn Roermond; 12 Perry van Dijk Tegelen; 13 Patrick Houthooft Helmond; 14 Rajender Peeters Son; 15 Maikel Schellekens Nuenen.

Geleen Baan  15 mei
Rick van Caldenborgh Eijsden; 2 Luuk van Helden Vlodrop; 3 Robin Broeren Maastricht; 4 Milan Vader Sittard.

Baarlo   Baancompetitie  15 mei
1 Arno Bouten Venlo; 2 Piotr Kornafel Straelen Dld.; 3 Peter de Vries

Milheeze Hoeven  21 mei  WVAN
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Jorrit de Haas Eersel;3 Nick Riddy Veghel; 4 Joost Aelmans Cuijk; 5 Michael Lasut Weert; 6 Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 7 Rob Linsen Eindhoven; 8 Bruce Rayer Venlo; 9 Patrick Houthooft Helmond; 10 Pete Smits Aarle Rixtel; 11 Stan Diepstraten Helmond; 12 Rick van Deursen Budel; 13 Tim Raaymakers De Rips; 14 Patrick Geraerts Luyksgestel; 15 Hans Westerveld Luyksgestel.

                                      Marc van Grinsven

Baarlo  Baancompetitie 22 mei
1  Arno Bouten Venlo; 2 Markus Granzow Baarlo; 3 Paul Boonen Reuver; 4 Koen Wulterkens Cuijk; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 7 Bart Beyer Venlo; 8 Erwin Bakker Neerkant; 9 Jeroen Hendriks Boxmeer; 10 Frank Driessen Bergen; 11 Pjotr Kornafel Essen Dld.; 12 Bruce Rayer Blerick; 13 Barry Gisberts Reuver; 14 Ad Bakker Baarlo; 15 Martijn Mast Melick.

Geleen Baan  22 mei
1 Rick van Caldenborgh Eijsden; 2 Arjan van Engeland Susteren; 3 Berto van Dam Roermond.

Liessel  28 mei
1 Jorrit de Haas Eersel; 2 Peter van de Heuvel Bakel; 3 Michael Lasut Weert; 4 Marc van Grinsven Deurne; 5 Parick Houthooft Helmond; 6 Hans Westerveld Luyksgestel; 7 Floris Pennings Geldrop; 8 Marco van Schijndel St.Oedenrode; 9 Kenny Kastelijn Neerkant; 10 Koen van de Mortel Deurne; 11 Dennis Haazen Ommel; 12 Pete Smits Aarle Rixtel; 13 Johan de Beer St.Oederode; 14 Patrick Geraerts Luyksgestel; 15 Harm Verhoeven Maarssen; 16 Thomas Vael Nuenen; 17 Gijs Jongeling Best.

Baarlo  Baan  29 mei
1 Renier Scheepers Herten; 2 Jeroen Hendriks Boxmeer; 3 Barry Gisberts Reuver; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Marijn Coolen Well; 6 Kirlll Westerbeek Venlo; 7 Ger Hermans Helden; 8 Teune Derks Horn; 9 Aron Heldens Horn; 10 Bart Beyer Venlo; 11 Marc Weisshaupt Duisburg Dld.; 12 Theo Vleeshouwers Heel; 13 Jac Nillesen Baarlo.

Renier Scheepers

Geleen Baan  29 mei


Baarlo Baan 3 juni
1 Arno Bouten Venlo; 2 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 3 Ferdi van Katwijk Oploo.

Neerkant  4 juni
1 Michael Lasut Weert; 2 Jorrit de Haas Eersel; 3 Patrick Houthooft Helmond; 4 Maikel Schellekens Nuenen; 5 Floris Pennings Geldrop; 6 Frank Driessen Nieuw Bergen; 7 Peter van de Heuvel Bakel; 8 Thomas Vael Nuenen; 9 Johan de Beer St.Oedenrode; 10 Thomas Renders Rosmalen; 11 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 12 Bas Janssen Baarlo; 13 Willy van Kessel Zeeland.

Baarlo Baancompetitie  5 juni
1 Markus Granzow Baarlo; 2 Arno Bouten Venlo; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 William Beurskens Panningen.

Geleen Baan  5 juni
1 Brend Muyrers Simpelveld; 2 Pim Jansma Maastricht; 3 Lodewijk Rinsma Maastricht; 4 Arjan van Engeland Susteren; 5 Mark Steins Linne.

Geleen Baan  10 juni
Tijdrit 500 mtr.
1 Barry Gisberts Reuver; 2 Brend Muyrers Simpelveld.

Zeeland   11 juni   WVAN
1 Michael Lasut Weert; 2 Mike van Leuken Handel; 3 Jorrit de Haas Eersel; 4 Nick Riddy Veghel; 5 Sjors Salentijn Roermond; 6 Pete Smits Aarle Rixtel; 7 Jan Sanders Beuningen; 8 Martijn Schippers Bergeijk; 9 Nico van Dijk Mierlo; 10 Joost Aelmans Cuijk; 11 Miguel Verhagen Oss; 12 Patrick Houthooft Helmond; 13 Hans Westerveld Luyksgestel; 14 Hans Slegers Someren; 15 Tim Raaymakers De Rips.

                                   Michel Lasut  goed op dreef in de WVAN  wedstrijden

Baarlo  Baancompetitie   12 juni
1 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 2 Barry Gisberts Reuver; 3 Igor Ovdienko Essen Dld.; 4 Arno Bouten Blerick; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 Bart Marcellis Ysselsteyn; 7 René Kühlmann Baarlo; 8 Willy Zetsen Maasbree; 9 John Meerts Tegelen; 10 Markus Granzow Baarlo.

Geleen Baan  12 juni
1 Lodewijk Rinsma Maastricht; 2 Robin Broeren Maasbracht; 3 Luuk van Helden Vlodrop; 4 Brend Muyrers Simpelveld; 5 Erik Heesen Bingelrade.

Montfort  17 juni
1 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Sjors Salentijn Roermond; 4 Bruce Rayer Venlo; 5 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 6 Ward Schiffelers Sittard; 7 Antoin Moonen Cuijk; 8 Danillo Verstappen Montfort; 9 Ronald van Engelshoven Sittard; 10 Patrick Houthooft Helmond; 11 Tim Allen Sprockhövel Dld.; 12 Wim Habets Sittard; 13 Ronny Denier Kinrooi B.; 14 Hans Slegers Someren; 15 Sören Smietana Wittenm B.; 16 Marcel van Veen Venlo; 17 Wouter Seegers Kinrooi B.; 18 Léon van der Schouw Asten Heusden; 19 Dominik Streek Sprockhövel Dld.; 20 Edward van der Werf Kessel; 21 Markus Granzow Baarlo.

Montfort  17 juni Recreanten
1 Lyon Ohlenhorst Echt; 2 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 3 Bart Marcellis Yselsteyn; 4 Hans van de Munckhof Hegelsom; 5 Ajan van Engeland Susteren; 6 Roel Beckers Melick

Mierlo  19 juni  WVAN
1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Frank Driessen Nieuw Bergen; 3 Michael Lasut Weert; 4 Patrick Houthooft Helmond; 5 Floris Pennings Geldrop; 6 Michael Schellekens Nuenen; 7 Pete Smits Aarle Rixtel; 8 Rick van Deursen Budel; 9 Nick Riddy Veghel; 10 Nico van Dijk Mierlo; 11 Jannis-Jari van Geldern Frechen Dld.; 12 Edwin van Vugt Heeswijk Dinther; 13 Hans Slegers Someren; 14 Léon van der Schouw Heusden; 15 Jos Richel Veghel.

Baarlo  Baancompetitie 19  juni
1 Markus Granzow Baarlo; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 4 Paul Boonen Reuver; 5 Berto van dam Roermond; 6 Edward van der Werf Kessel; 7 Matthias Hoffmann M.Gladbach Dld.; 8 Sem Peeters Venlo; 9 Mike Haufe Dld.; 10 Jörg Mölls Moers Dld.; 11 John Meerts Tegelen;12 Christian Wünscher  Dld.

Geleen  Baan  19 juni
1.......

Someren Heide  22 juni  Omloop van de Heidehof  Semi-klassieker
1 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Michael Lasut Weert; 4 Timo Franssen Westervoort; 5 Dennis Voskuilen Amersfoort; 6 Bram van Kooi Veldhoven; 7 Joost Tetteroo Noordwijkerhout; 8 Ard Veneman Groningen; 9 Koen Wulterkens Cuijk; 10 Jordy van Sambeeck Nijmegen; 11 Roy Steuten Ell; 12 Sjors Salentijn Roermond; 13 Hans Slegers Someren; 14 Silke van de Ven Tilburg; 15 Ferdie van Mil Haps; 16 Igor Ovdienko Essen Dld.; 17 Rick van Deursen Budel Dorplein; 18 Jannis van Gelderen Frechen Dld.; 19 Patrick Houthooft Helmond; 20 Erik Huisman Groningen; 21 Edward van der Pijl Breda; 22 Léon van der Schouw Asten Heusden; 23 Tim Broers Budel; 24 Tim Allen Sprockhövel Dld.; 25 Marijn Pijper Hoogvliet; 26 Rajender Peeters Son en Breugel; 27 Lodewijk Rinsma Maastricht; 28 Dennis Vugts Moergestel; 29 Alex Boerekamp Someren; 30 Teun van Forselen Tilburg; 31 Thomas van Versendaal Tilburg; 32 Jeffrey Geelen Kinrooi B.; 33 Roy Maessen Blerick; 34 Luuk Metsemakers Eindhoven; 35 Ralph Hogervorst Pijnacker;36 Joost Hoedemakers Sittard; 37 David Bakker Helmond; 38 Peter van de Heuvel Bakel.

Ploegenklassement
1 TWC de Kempen Valkenswaard; Michel Lasut-Bram van Kooi-Jordy van Sambeek-Roy Steuten-Hans Sleegers- Patrick Houthooft-Rajender Peeters-Peter van den Heuvel; 2 STMA Cyclingteam; 3 TWC Pijnenburg Breda.

Handel  25 juni   WVAN
1 Eric de Decker Goesnes B.; 2 Jef Paeshuyse Arendonk B.; 3 Michael Lasut Weert; 4 Jamie van Rijswijk Oud Heusden; 5 Nick Riddy Veghel; 6 Miguel Verhagen Oss; 7 Detlef La Grand Eindhoven; 8 Maikel Schellekens Nuenen; 9 Jan Sanders Beuningen; 10 Ferdie van Mil Haps; 11 Angelo Verhagen Oss; 12 Nico van Dijk Mierlo; 13 Bram Veringa Nijmegen; 14 Nick Akkers Helmond; 15 Peter Janssen Heerlen.

Baarlo   25 juni  MTB Streetrace
1 Bas Peters Heythuysen; 2 Rens de Bruijn Nijmegen; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Eric Hegger Venlo; 5 Edwin Arts Overloon; 6 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 7 Lennard de Rooy Grobbendonk B.;  8 Léon Crienen Baarlo; 9 Lucien Volleberg Den Bosch; 10 Peter Nielen Sevenum; 11 William Beurskens Panningen; 12 Harrie Peeters Hout Blerick; 13 Wilco Verwegen Melderslo; 14 Rick van de Hanenberg Berlicum; 15 Noud Nijssen Baarlo; 16 Guus Mol Melderslo; 17 Rick van Dijk Baarlo; 18 Gijs Dohmen Swalmen; 19 Léon Daniëls Baarlo; 20 Markus Granzow Baarlo.


Recreanten
1 Redney Janssen Venray; 2 Erik Nellen Baarlo; 3 Stijn Siebers Tremelo B.; 4 Marcel Ruyten Panningen; 5 Ike Janssen Venray; 6 Rob Meeuwessen Goirle; 7 Frank Janssen Horn; 8 Stephan Muyres Nunhem; 9 Jules Kessels Baarlo; 10 Frank Beekers Liessel; 11 Marcel Boogert Hoogblokland; 12 Sander Janssen Koningslust; 13 Dave Geurts Tuitjehorn; 14 Phillipe Gante Landgraaf; 15 Theo Koopmans Panningen.

Baarlo Baancompetitie  26 juni
1 Bart Marcellis Ysselsteyn; 2 Sander van Dijk Haps; 3 Markus Granzow Baarlo; 4 Daan Bongers Baarlo; 5 Igor Ovdienko Essen Dld.; 6 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 7 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 8 Arno Bouten Blerick; 9 Lars Janssen Dld.; 10 Bart Hoeben Venlo; 11 Pascal Evers Roermond; 12 Berto van Dam Roermond; 13 Erwin Bakker Neerkant; 14 Rob Aerts Heythuysen; 15 Wesley Theunissen Venlo; 16 Theo Vleeshouwers Heel.

Geleen  Baan 26 juni  Mulleners Velo Cup
1 Tim Dirks Neerbeek; 2 Joost Hoedemakers Sittard; 3 Guido Darding Maastricht; 4 Thomas Lenaerts Rekem ; 5 Joost Rijkers Geleen.

Baarlo  Baan   1 juli
1 Markus Granzow Baarlo; 2 Arno Bouten Venlo; 3 Pjotr Kornafel Straelen Dld.

Geleen Baan  1 juli
1 Thomas Lenaerts Reken B.; 2 Frank de Langhe Maaseik B.; 3 Guido Darding Maastricht; 4 Wilbert Puts Beek; 5 Geert Hanssen Geleen.

Boekel   WVAN 2 juli
1 Detlef La Grand Eindhoven; 2 Peter van de Heuvel Bakel; 3 Jamie van Rijswijk Oud Heusden; 4 Jef Paeshuyse Arendonk B.; 5 Nick Riddy Veghel; 6 Michael Lasut Weert; 7 Kevin Nooijen Volkel; 8 Stan Rutten Eindhoven; 9 Floris Pennings Geldrop; 10 Rajender Peeters Son; 11 Rick van Deursen Budel; 12 Maikel Schellekens Nuenen; 13 Perry van Dijk Tegelen; 14 Harm Verhoeven Maarssen; 15 Nico van Dijk Mierlo.

Baarlo  Baancompetitie  3 juli
1 Perry van Dijk Tegelen; 2 Koen Wulterkens Cuijk; 3 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 4 Berto van Dam Roermond; 5 Bart Marcellis Ysselsteyn

Geleen Baan  3 juli
1 Roel Jetten Einighausen; 2 Roel van er Stegen Sittard; 3 Robbin van de Geer Maastricht; 4 Maurice Moller Zuid Afrika; 5 Marc Steins Linne.

De Rips  WVAN  9 juli
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Jef Paeshuyse Arendonk B.; 3 Nick Riddy Veghel; 4 Davy Paeshuyse Arendonk B.; 5 Michael Lasut Weert; 6 Ferdie van Mil Haps; 7 Miguel Verhagen Oss; 8 Thomas Vael Nuenen; 9 Harm Verhoeven Maarssen; 10 Johan de Beer St.Oedenrode; 11 Floris Pennings Geldrop; 12 Perry van Dijk Tegelen; 13 Angelo Verhagen Oss; 14 Dennis van Gool Arendonk B.

Baarlo   Baancompetitie  10 juli
1 Markus Granzow Baarlo; 2 Koen Wulterkens Cuijk; 3 Bart Hoeben Venlo; 4 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 5 Lars Jansen Viersen Dld.; 6 Bart Beyer Venlo; 7 John Meerts Tegelen; 8 Mike Haufe Viersen Dld.; 9 Theo Vleeshouwers Heel; 10 Pascal Evers Roermond.

Geleen Baan  10 juli

Someren  13 juli  Someren-Peer-Someren  Klassieker
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Bob Jonkheer Lisse; 3 Glenn Nierop Zoeterwoude; 4 Philip de la Montagne Zandhoven; 5 Léon van der Made Haarlem; 6 Klaas Stynen Beerse; 7 Rik de Vree Rijen; 8 Arjen Hoogenboom Rijswijk; 9 Maarten van der Sluis Amsterdam; 10 Henk de Jong Mijdrecht; 11 Jeroen Wesselius Voorburg; 12 Sam Boon Hem ; 13 Emiel Borsboom Woerden; 14 Remy Meeuwse Utrecht; 15 Maurice Zaal Groningen; 16 Edwin van Beek Zwaag; 17 Rick van Deursen Budel; 18 Frank Schellekens Boxtel; 19 Robert Jan van Braken Breda; 20 Jordy van Sambeeck Nijmegen; 21 Erik van Gelder Gorinchem; 22 Silke van der Ven Tilburg; 23 Klaus Dieter Lehmann Essen Dld.; 24 Tom Reijnart Heeswijk Dinther; 25 Geert Kerkhofs Peer B.; 26 Edward van der Pijl Breda; 27 Bennie van den Heuvel Strijen; 28 Pim Achterkamp Rotterdam; 29 Chris Heiberg Rotterdam; 30 Patrick Dirk Hak Pijnacker.

1 Ploegenklassement
1  Be Fast Cyclingteam België; Filip De La Montagne-Klaas Stijnen-Rik de Vree-Stijn van Maldegem-Kenneth Speltincx- Vincent Meyvis-Thomas Boeckx-Andy Michielsen; 2 RWV de Spartaan 1 Rotterdam; 3 C.Team HVS; 4 Koninklijke Marine; 5 TWC De Kempen Valkenswaard; 6 STMA C.Team; 7 Restore Pijnacker; 8 R.C. Jan van Arkel; 9 W.V.Princenhage/De Maastrappers; 10 Cycloteam.com.

Geleen Baan 15 juli   Memorial Jan Nolten
1 Léon Peeters Heythuysen; 2 Jeffrey Reinders Sittard; 3 Tim Dirks Neerbeek; 4 Niek aan den Boom Heythuysen; 5 Joost Hoedemakers Sittard.

1 Milheeze Centrum  WVAN 16 juli
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Michael Lasut Weert; 3 Bruce Rayer Venlo; 4 John van Rullen Schijndel; 5 Sander Dijkink Grave; 6 Gertjan Verdijk Boxmeer; 7 Miguel Verhagen Oss; 8 Maikel Schellekens Nuenen; 9 Hans Slegers Someren; 10 Dennis Haazen Ommel; 11 Sjors Salentijn Roermond; 12 Nico van Dijk Mierlo; 13 Tom Reijnart Heeswijk Dinther; 14 Floris Pennings Geldrop; 15 Francis Vos Veghel.

Eindklassement WVAN  wedstrijden 2014
1 Michel Lasut Weert 164 punten; 2 Peter van de Heuvel Bakel 128; 3 Nick Riddy Veghel 108; 4 Jorit de Haas Eersel 105; 5 Marc van Grinsven Deurne 91; 6 Bruce Rayer Venlo 89; 7 Patrick Houthooft Helmond 88; 8 Maikel Schellekens Nuenen 83; 9 Sjors Salentijn Roermond 79; 10 Johan de Beer St.Oedenrode 78; 11 Harm Verhoeven Maarssen 77; 12 Floris Pennings Geldrop  73; 13 Nico van Dijk Mierlo 72; 14 Joost Aelmans Cuijk 72; 15 Perry van Dijk Tegelen 67; 16 Marco van Schijndel St.Oederode 58; 17 Koen van de Mortel Deurne 56; 18 Nick Akkers Helmond 55; 19 Henri Schut Zeeland 55; 20 Miguel Verhagen Oss 54.

Baarlo  Baancompetitie  17 juli
1 Pascal Evers Roermond; 2 Markus Granzow Baarlo; 3 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 4 Igor Ovdienko Essen Dld.; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 William Beurskens Panningen; 7 Koen Wulterkens Cuijk; 8 Matthias Raaben Mühlheim Ruhr Dld.; 9 Matthias Hoffman M.Gladbach Dld.; 10 Ferdi van Katwijk Overloon; 11 Bart Beyer Venlo; 12 Paul Laning Blerick; 13 Jos Bongers Baarlo; 14 Rick van Dijk Baarlo; 15 Bart Hoeben Venlo; 16 Florian Köse Düsseldorf Dld.; 17 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.; 18 Lars Janssen Viersen Dld.; 19 Jeroen Hendriks Boxmeer; 20 Ad Bakker Baarlo.

Geleen Baan  17 juli
1 Luuk van Helden Vlodrop; 2 Marc Steins Linne; 3 Bjorn Demas Maastricht; 4 Aalzen Alma Augustinusga; 5 Dennis van Pey Born; 6 Raymond Broeren Obbicht.

Roermond Kapel  20 juli
1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Thomas Rieff  Berg en Terblijt; 4 Hans Slegers Someren; 5 Jordi van Sambeeck Nijmegen; 6 Koen Wulterkens Cuijk; 7 Han Frank Roermond; 8 Jeroen van der Honing Lommel B.; 9 Frank Driessen Nieuw Bergen; 10 Antoine Moonen Cuijk.

Recreanten
1 Arjan van Engeland Susteren; 2 Léon Ohlenhorst Echt; 3 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 4 Ian Oukes Zaltbommel; 5 Max Janssen Maastricht; 6 Rob Kiggen Nederweert; 7 Wieger Martens Nederweert; 8 René Janssen Horn; 9 Robin Lemmens Beek; 10 Marc Hermans Ospel.

Baarlo  Baancompetitie 24 juli
1 Markus Granzow Baarlo; 2 Koen Wulterkens Cuijk; 3 Ferdi van Katwijk Overloon; 4 Matthias Raaben Mühlheim Ruhr Dld.; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 Ralph Strijbos Swalmen; 7 Andras Goertz Mühlheim Ruhr Dld.; 8 Thomas Meyer Ratingen dld.; 9 William Beurskens Panningen; 10 John Meerts Tegelen; 11 N.N.; 11 Willy Zetzen Maasbree; 13 Luuk Metsemakers Neer; 14 Berto van Dam Roermond; 15 Lex van Enckevort Sevenum; 16 Igor Ovdienko Essen Dld.; 17 Barry Gisberts Reuver; 18 Mike Haufe Viersen Dld.; 19 Roy Maessen Blerick; 20 Sander van Dijk Haps; 21 Pieter de Vries Melick.

Geleen Baan  24 juli
1 Niels Scheuneman Maastricht; 2 Max Janssen Maastricht; 3 Lodewijk Rinsma Maastricht.

Baarlo  Baancompetitie  31 juli
1 Erwin Bakker Neerkant; 2 Mike Haufe Niederkrüchten Dld.; 3 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 4 Barry Gisberts Reuver; 5 Luuk Metsemakers Neer; 6 Ferdi van Katwijk Overloon; 7 Berto van Dam Roermond; 8 Edward van der Werf Kessel; 9 Igor Ovdienko Essen Dld.; 10 Pieter de Vries Herten; 11 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.; 12 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 13 Koen Wulterkens Cuijk; 14 Ad Bakker Baarlo; 15 Bas Janssen Baarlo; 16 Rob Aerts Heythuysen; 17 Rick van Dijk Baarlo; 18 Lars Jansen Viersen; 19 Patrick de Vlieger Reuver; 20 Jos Bongers Baarlo; 21 Stephan Muyres Heythuysen; 22 Bart Beyer Venlo; 23 Ralf Strijbos Swalmen; 24 Bob Rijvers Lottum; 25 Willy Janssen Geldern Dld.

Geleen Baan  31 juli   Koppeltijdrit
1 Ralph Ritzen/Remco Esselaar; 2 Lodewijk Ritsma/Aniek Roderkerken; 3 Eddie Beckers/David Driesen; 4 Robin Lemmens/ Youri Keulen; 5 Guido Darding/Jochum Schultz; 6 Math Houwers/Rob van den Berg; 7 Bart Groen/Marlies Heijdra; 8 Geert Hanssen/Theo Luijten; 9 Oscar Heberlé/Ger van loon; 10 Jarne Schultz/ Jochum Schultz.

Koppeltijdrit Familie
1 Barry Gisberts/Sjors Salentijn; 2 Patrick Stroucken/Alain Stroucken; 3 John Soenen/Tomac Soenen; 4 Dirk Darding/Guido Darding; 5 michel van Dijke/Carl van Dijke.

Beegden   3  augustus   Wereldkampioenschap ICF
1 Sam van Nuffelen B.; 2 Dave Bruylandts B.; 3 Michel Francois NL.; 4 Michael Jonckheere B.; 5 Bart Vanden Wyngaert B.; 6 Peter Behiels B.; 7 Jef Paeshuyse B.; 8 Joris Verheyden B.; 9 Kristof Gryson B.; 10 Thomas Rieff  Berg en Terblijt; 11 Gunther Sterck B.; 12 Kevin Van Raemdonck B.; 13 Michael Van Poucke B.; 14 Christian Patron B.; 15 Joris Geudens B.; 16 Luc De Moor B.; 17 Michael Lasut Weert; 18 Sebastian Pepinster B.; 19 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 20 Erik Groenenveld NL.; 21 Robbert Schaap NL.; 22 Jeroen Wesselius NL.; 23 Mirando Dumoulin B.; 24 Marco Kuivenhoven NL.; 25 Tom Pennincks B.; 26 Christoph Adams B.; 27 Rikkie Dijkhuizen NL.; 28 Maarten van der Sluis NL.; 29 Quentin Michaux B.; 30 Thomas Seghers B.; 31 Harm van Berkel NL.; 32 Thom Rutten NL.; 33 Ken De Feyter B.; 34 Bet Neefs B.; 35 Luuk Metsemakers Bakel.

Baarlo   Baancompetitie  7 augustus
1 Yannick Janssen ; 2 Frank Driessen Bergen; 3 Koen Wulterkens Cuijk; 4 Mike Haufe  Viersen Dld.; 5 Berto van Dam Roermond; 6 Erwin Bakker Neerkant; 7 Barry Gisberts Reuver; 8 Igor Ovdienko Essen; 9 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 10 Gilbert Krekelberg Linne.

Geleen Baan  7 augustus

Merum  12 augustus
1 Rainer Beckers Viersen Dld.; 2 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 3 Thomas Rieff Berg en Terblijt; 4 Tonny Berends Helmond; 5 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 6 Hans Slegers Someren; 7 Tim Allen Sprockhövel Dld.; 8 Smiotana Sören Sprockhövel Dld.; 9 Markus Granzow Baarlo; 10 Sjors Salentijn Roermond; 11 Gertjan Verdijk Boxmeer; 12 Rick van Dijk Baarlo; 13 Markus Benders Erkelenz Dld.; 14 Peter Jansen Heerlen; 15 Stefan van Hoof Mierlo; 16 Dominik Streeck Sprockhövel Dld.; 17 Frank Driessen Nieuw Bergen.

Recreanten
1 Dennis van Pey Born; 2 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 3 Léon Ohlenhorst Echt; 4 Roel Beckers Melick; 5 Ralf Peters Linne; 6 Jorryt Matthee  Roermond; 7 Bas van Bommel Melick; 8 Ron de Wolf Roermond; 9 René Janssen Horn; 10 Frank Janssen Horn; 11 Maurice Heymann Roermond; 12 Joop Hendrikx Herkenbosch; 13 Jelmer Zijlstra Roermond; 14 Aron Heldens Horn.

Baarlo Baancompetitie  14 augustus
1 Pim Erren Velden; 2 Markus Granzow Baarlo; 3 Ad Bakker Baarlo; 4 Mike Haufe Viersen Dld.; 5 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 6 Christoph Pietsch Ratingen Dld.; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Lars Jansen Viersen Dld.; 9 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 10 Jürgen de Jong Helmond; 11 Rafael Kitza Dld.; 12 René Kuhlmann Baarlo; 13 Fabian Kaliner Keulen Dld.; 14 Berto van Dam Roermond; 15 Jaques Cox Neer; 16 Wilfried Janssen Geldern Dld.; 17 Christian Konopka Mülheim Dld.; 18 Jan Kreider Moers Dld.; 19 Leo Beurskens Baarlo; 20 Arno Bouten Blerick; 21 Jac Nilessen Baarlo; 22 Bas Leenders Roermond; 23 Willy Zetsen Maasbree; 24 Frank Niersmans Straelen Dld.

Geleen Baan  14 augustus

Stramproy  16 augustus
1 Luuk Metsemakers Bakel; 2 Antoine Moonen Cuijk; 3 Thomas Rieff Berg en Terblijt; 4 Barry Gisberts Reuver; 5 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 6 Wim Habets Sittard; 7 Bruce Rayer Venlo; 8 Johnny van den Berg Beuningen; 9 Bert Mewiss B.; 10 Bas Janssen Baarlo; 11 Ralph Strijbos Swalmen; 12 Ton Reijnarts Heeswijk Dinther; 13 Wouter van Leeuwen Arnhem; 14 Hans Slegers Someren; 15 Henri Schut Zeeland; 16 Patrick Houthooft Helmond; 17 Markus Granzow Baarlo; 18 Jeffrey Geelen Kinrooi B.; 19 Ronnie Denier Kinrooi B.; 20 Ronald van Engelshoven Sittard; 21 Marcus Benders Duitsland; 22 Diederik Thier Amsterdam; 23 Tim Allen Sprockhövel Dld.; 24 Ferry Castelijns Gemert; 25 Berto van Dam Roermond; 26 Michael Lasut Weert; 27 Michel Habets St.Geertruid; 28 Sjors Salentijn Roermond; 29 Mark Steins Linne; 30 Perry van Dijk Tegelen.

Stramproy  16 augustus
Recreanten
1 Léon Ohlenhorst Echt; 2 Dion Koch; 3 Arjan van Engeland; 4 Kristian Michels Vierliongsbeek; 5 Wouter Segers; 6 Remco Coelen; 7 Alex Louwers; 8 Sybren van Dokkum; 9 Rob Kiggen; 10 Jack Rutten Nederweert; 11 Arie Drenth; 12 M. Hermans; 13 Marc Gos; 14 Frank Wouters; 15 Roy Triepels.

Melderslo   16 augustus  ATB Streetrace
1 Twan van den Brand Volkel; 2 Jeroen Boelen Drunen; 3 Micki van Empel Middelrode; 4 Bas Peters Heythuysen; 5 Liwald Doornbos Berlicum; 6 Bart Barkhuis Norg; 7 Lucien Volleberg Den Bosch; 8 Edwin Arts Overloon; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10 Kevin Nooijen Volkel; 11 Wilco Verwegen Melderslo; 12 Guus Mol Melderslo; 13 Léon Daniels Baarlo; 14 Léon Crienen Baarlo; 15 Peter Nielen Sevenum.

Melderslo  16 augustus ATB Streetrace  
Recreanten 16/40 jr.
1 Dennis de Bijl Oss; 2 Ike Janssen Venray; 3 Redney Janssen Venray; 4 Marcel van de Boogert Hoogblokland; 5 Stijn Siebens Tremelo B.; 6 Michel van Hemmen Boxtel; 7 Thomas Verkooyen Eindhoven; 8 Jeroen van Rijt Neer; 9 Frank Seuren Melderslo; 10 Ruud Alaerds Melderslo; 11 Ben Jurgens Melderslo; 12 Koen de Groot Sevenum; 13 Mark Vermeer Melderslo; 14 Maikel Kleeven Melderslo; 15 Luuk Meijboom Melderslo.

1  ‘s Hertogenbosch   17 augustus Nederlandse Kampioenschappen WFN
1 Martin van Plateringen Almere; 2 Eddy Godde H.I.Ambacht; 3 Michael Francois Hekelingen; 4 Marco Kuijvenhoven s’Gravenzande; 5 Stefan Laurijssen Roosendaal; 6 Bob van den Berg s’Gravenzande; 7 Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 8 Maurice Barendsen Naaldwijk; 9 Jacco Muntz Harderwijk; 10 Pim Zwinkels Kwintsheul; 11 Job Broekhuis Harderwijk; 12 Patrick van Gortel Utrecht; 13 Nivard Kagie Utrecht; 14 Sjors Salentijn Roermond; 15 Robbert Schaap Voorburg; 16 Wilfred Sticker Monster; 17 Jamie van Rijswijk Oud Heusden; 18 Guido Benthem Arnhem; 19 Jordy van Sambeek Nijmegen; 20 Stef Hijden Nijmegen; 21 Robert van den Braken Breda; 22 Marcel Foudraine Middelburg; 23 Mark Verbeek Monster; 24 Remy Meeuwse Utrecht; 25 Jeroen Wesselius Voorburg; 26 Michael Lasut Weert; 27 Joren Bronkhorst Gorinchem; 28 Mark van ’t Leengoed Etten Leur; 29 Marcel Solleveld s’Gravenzande.

Baarlo  Baancompetitie  21 augustus  
1 Barry Gisberts Reuver; 2 Arno Bouten Blerick; 3 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 4 John Meerts Tegelen; 5 Paul Laning Blerick; 6 Daan Bongers Baarlo; 7 Markus Granzow Baarlo; 8 Bart Marcellis Ysselsteyn; 9 Sjors Salentijn Roermond;  10 Bas Peters Heythuysen; 11 Roel van der Stegen Reuver; 12 Christoph Pietsch Ratingen Dld.; 13 Jeroen van Rijt; 14 Mike Haufe Viersen Dld.; 15 Berto van Dam Roermond.

Geleen Baan  21 augustus
1

Sankt Johann  Oostenrijk  Weltcup  24 augustus
18-29 jr.
1 Jörg Peter Dld.; 9 Wouter van Roosmalen Ned.

30-39 jr.
1 Gor Zanetti Italië; 6 Tjarco Cuppens Landgraaf.

Sankt Johann Oostenrijk    25 augustus Weltcup
Klimtijdrit  30-39 jr.
1 Tjarco Cuppens Landgraaf.

Baarlo Baancompetitie  28 augustus
1 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 2 Markus Granzow Baarlo; 3 Arno Bouten Blerick; 4 Ferdi van Katwijk Overloon; 5 Bart Marcellis Ysselsteyn.

Baarlo Baancompetitie Eindstand
1 Markus Granzow Baarlo 102 punten; 2 Barry Gisberts Reuver 84.; 3 Pjotr Kornafel Straelen Dld. 72; 4 Koen Wulterkens Cuijk 56; 5 Edwin Bakker Neerkant 47; 6 Bas Janssen Baarlo 45; 6 Pascal Evers Roermond 45; 6 Arno Bouten Blerick 39; 10 Igor Ovdieko Essen Dld.

Geleen Baan  28 augustus
1 Roel van der Stegen Sittard; 2 Stephan Cohnen Maasmechelen B.; 3 Milan Vader Sittard; 4 Thomas Rieff Maastricht; 5 Arjan van Engekland Susteren.

Sankt Johann Oostenrijk Weltcup wegwedstrijd 30 augustus
30-39 jr.
1 Matthias Baeumer Dld.; 16 Bart van Schilt Ned.

Geleen  Baan  4 september
1 Marc Steins Linne; 2 Roel Jetten Einighausen; 3 Lodewijk Rinsma Maastricht; 4 Luuk van Helden Vlodrop; 5 Robin Broeren Maasbracht.

Venlo Baan  4 september  Baancompetitie Eerste wedstrijd op de nieuwe baan ( in plaats van Baarlo )
1 Markus Granzow Baarlo; 2 Ad Bakker Baarlo; 3 Ferdi van Katwijk Overloon; 4 Thomas Meyer Rattingen Dld.; 5 Mike Haufe Viersen Dld.


Someren  7 september   Tweelandenkoers  Klassieker
1 Kristof Gryson Nevele B.; 2 Igor Ovdienko Essen Dld.; 3 Mike Kuyper IJsselmuiden; 4 Ton Slippens Schagen; 5 Jan Hekman Norg; 6 Marc van Grinsven Deurne; 7 Jeroen Wesselius Voorburg; 8 Dennie Lannoo Pittem B.; 9 Ferrie de Ruiter Putten; 10 Luuk Nissen Eindhoven; 11 Paul Heij Utrecht; 12 Robbert Schaap Voorburg; 13 Emiel Borsboom Woerden; 14 Marc den Hoed Pijnacker; 15 Norbert van Straaten Sassenheim; 16 Marc Oostendorp Alkmaar; 17 Dennis Voskuilen Amersfoort; 18 Bas Rijs Alkmaar; 19 Bram van Kooi Veldhoven; 20 Henk de Jong Mijdrecht; 21 Jordy van Sambeeck Nijmegen; 22 Niels de Jong Etten Leur; 23 Christian Bosch Nootdorp; 24 Gerard van Haaften Dirksland; 25 Patrick Hassing Noordwijk; 26 Job Broekhuis Harderwijk; 27 Marc Scholman Montfoort;  28 Christopher Vanneste Pittem B.; 29 Johan van den Dool Hoogblokland; 30 Harmen Brandwijk Bieskensgraaf; 31 Jannis Jari van Geldern Frechen Dld.; 32 Peter Ballet Nazareth B.; 33 Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 34 Harmen Baas Wageningen; 35 Gijs Liu Amsterdam; 36 Rick van Deursen Budel; 37 Stef van der Hijden Nijmegen; 38 Sjors de Waard Groningen; 39 René Pascha Zuid Scharwoude; 40 Pieter Verhoeven Groningen.

 Ploegenklassement
1 CT Fietsen Vandeputte B.; Kristof Grijsen-Danny Lannoo-Christoph Van Neste- Peter Ballet-Dries De Smet; Günther D'Hondt; 2 Wielerver.Alcmaria Plucine; 3 Cyclingteam HVS; 4 RWV de Spartaan; 5 Restore Cycling Pijnacker; 6 TWC de Kempen Valkenswaard; 7 STMA Cyclingteam; 8 RC Jan van Arckel; 9 Starploeg WV Princenhage; 10 PRC Delta.

Venlo Baan 11 september Laatste officiele wedstrijd 
1 Koen Wulterkens Cuijk; 2 Matthias Hoffmann M.Gladbach Dld.; 3 Berto van Dam Roermond; 4 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 5 Erwin Bakker Neerkant.

Geleen  Baan   11 september
1 Wiebe Scholten Sittard; 2 Luuk van Helden Vlodrop; 3 Perry van de Bos Sittard; 4 Milan Vader Sittard; 5 Brend Muyrers Simpelveld.

Geleen Baan  23 september  Kluizenaarsronde
1 Roel Jetten Einighausen; 2 Luuk van Helden Vlodrop; 3 Martijn van Merode Stein; 4 Frank de Langhe Maaeik B.; 5 Stefan Houtbeckers Heinsberg Dld.

Geleen Baan  25 september   Slotkoers
1 Wiebe Scholten Sittard; 2 Milan Vader Sittard; 3 Robin Boeren Maasbracht; 4 Frank de Langhe Maaseik B.; 5 Luuk van Helden Vlodrop.

Geleen Baan  Eindklassement Bioracer Giana Cup  2014
1 Robin Boeren Maasbracht  84 punten; 2 Lodewijk Rinsma Maastricht 80 punten; 3 Luuk van Helden Vlodrop  75 punten.

Geleen Baan Eindklassement Mulleners Vastgoed Velo Cup 2014
1 Robin Lemmens Groot Genhout 104 punten; 2 Ivo Erens Beek 66 punten; 3 Tim Dirks Neerbeek 55 punten

Bocholtz  26 september
1 Ward Schiffelers Sittard; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Thomas Rieff Maastricht; 4 Lars Toma Bocholtz; 5 Koen Wulterkens Cuijk; 6 Mart Limpens Ubachsberg; 7 Steven Gillis Clermont B.; 8 Roy Steuten Ell; 9 Henk van Lijsdonk Achel B.; 10 Jan Janissen van Gelderen Frechen Dld.; 11 Patrick Houthooft Helmond; 12 Hans Slegers Someren; 13 Antoine Moonen Cuijk; 14 Tim Allen Sprockhövel Dld.; 15 Jorg Wirzen Koningwinter Dld.; 16 Frank Driessen Bergen; 17 Roel Jetten Einighausen; 18 Marc Steins Linne; 19 Wilbert Sijstermans Landgraaf; 20 Pascal Alleleijn Bocholtz; 21 Guido Delnoy Mechelen; 22 Marcus Benders Erkelenz Dld.

Bocholtz  27 september Criterium
1 Tjarco Cuppens Landgraaf; 2 Raymond Werst Heerlen; 3 Glenn Hool Merkelbeek.

Geleen Baan 19 oktober
1 Max Janssen Maastricht; 2 Stefan Houtbeckers Heinsberg Dld.; 3 Robin Boeren Maasbracht; 4 Frank van Langhe Maaseik B.; 5 Simon van Merode Stein; 6 Martijn van Merode Stein; 7 Geert Jan Hanssen Geleen; 8 Jonathan Martens Mesch; 9 Atanas Mikov Dld.  
10 Bas Severins Obbicht.

Geleen   Baan   26 oktober
1 Max Janssen Maastricht; 2 Frank de Langhe Maaseik B.; 3 Simon van Merode Stein; 4 Arjan van Engeland Susteren; 5 Ronald Vos Maastricht.

Geleen   Baan  9  november
1 Max Janssen Maastricht; 2 Arjan van Engeland Susteren; 3 Lodewijk Rinsma Maastricht; 4 
Ronald Vos Maastricht; 5 Dennis Heuts Heerlen.

Geleen Baan  23 november
1 Lehvi Braam Dodewaard; 2 Max Janssen Maatricht; 3 Paul Evers Roermond; 4 Thomas Lenaerts Maastricht; 5 Chris Maessen Obbicht.

Geleen Baan   30 november
1 Renier Scheepers Herten; 2 Max Janssen Maastricht; 3 Marc Steins Linne; 4 Martijn van Merode Stein; 5 Sjors Salentijn Roermond.