Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  2013


Baarlo   Baancompetitie  2 maart
1 Igor Ovdienko Essen Dld.; 2 Bruce Rayer Venlo; 3 Koen Wulterkens Cuijk; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Math.Stoffels Linne.
 
Baarlo Baancompetitie  16 maart
1 Mike Teunissen Ysselsteyn; 2 Renier Scheepers Herten; 3 Igor Ovdienko Essen Dld.; 4 Koen Wulterkens Cuijk; 5 Pascal Evers Roermond.


Baarlo Baancompetitie  23  maart
1 Jeroen Hendriks Boxmeer; 2 Koen Wulterkens Cuijk; 3 Bart Emons Langeboom; 4 Maarten Schoemaker Nijmegen; 5 Frank Driessen Bergen.
 
Weert IJzeren man  24 maart Semi Klassieker
1 Igor Ovdienko Essen Dld.; 2 Nick Riddy Veghel; 3 Twan Knops Eindhoven; 4 Jeroen van der Honing Lommel B.; 5 Ralf Steegs Arnhem; 6 Stef van der Heijden Nijmegen; 7 Joost Aelmans Cuijk; 8 Joppe van Stiphout Lent; 9 Rogér Pauwels Nijmegen; 10 Ronnie Denier Kinrooi B.; 11 Stefan Joosten Maastricht; 12 Wouter van Leeuwen Arnhem; 13 Tom Schut Heveadorp; 14 Antoine Moonen Cuijk; 15 Dick van de Koolwijk Nijmegen; 16 Dennis van Pey Born; 17 Luuk Nissen Eindhoven; 18 Roland Weytjens Maaseik B.; 19 John Kölker Born; 20 Marc van Grinsven Deurne.

Geen ploegenklassement

                Igor Ovdienko aan kop van het peloton


Baarlo Baan   28 maart
1  Math Stoffels Linne; 2 Bart Beijer Venlo; 3 Sjaak Franssen Neer.
 
Baarlo  Baancompetitie   28 maart
1 Renier Scheepers Herten; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Pascal Evers Roermond; 4 Thijs van der Bijl Lent; 5 Paul Boonen Reuver.
 
Deurne Walsberg  3 april   WVAN
1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Robin Collenteur Bergen op Zoom; 4 Jeroen van de Weijer Oploo; 5 Nick Riddy Veghel; 6 Willy van Kessel Zeeland; 7 Leon van der Schouw Heusden; 8 Ferry Castelijns Gemert; 9 Joost Aelmans Cuijk; 10 Ferdie van Mill Haps; 11 Sander Dijkink Grave; 12 Daan Adelaars Heeze; 13 Robin Verbeek Eindhoven; 14 Henri Schut Zeeland; 15 Lucien Volleberg Hegelsom; 16 Bennie Eeftink Veldhoven; 17 Dennis Haazen Ommel; 18 Nick Akkers Helmond; 19 Bram van Rijt Bergeijk.
 
Baarlo  Baancompetitie  4 april
1 Koen Wulterkens Cuijk; 2 Matthias Hofmann Dld.; 3 Frank Rayer Baarlo; 4 Jos Reinders Helden; 5 Erwin Bakker Neerkant.
 
Someren Heide  7 april  St.Jozef  Semi-Klassieker
1 Cornelis Bakker Dirksland; 2 Ferry de Ruiter Putten; 3 Gerard van Haaften Dirksland; 4 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 5 Stefan Borstboom Hellvoetsluis; 6 Igor Ovdienko Essen Dld.; 7 Marc van Grinsven Deurne; 8 Nick Riddy Veghel; 9 Alexander Bauer Hürth Dld.; 10 Ferry Castelijns Gemert; 11 Kristof Bomans Maasmechelen B.;  12 Piotr Kornafel Straelen Dld.; 13 Terrence Olaria Sittard; 14 Roland Weytjens Maaseik B.; 15 Peter van de Heuvel Bakel; 16 Frans Sebregts Gilze; 17 Roy Arts Bergharen; 18 Timo Franssen Heerde; 19 Bram van Kooij Veldhoven; 20 Patrick van Gortel Apeldoorn; 21 Erwin Rijnders Nieuwegein; 22 Renier Scheepers Herten; 23 Daan Adelaars Heeze; 24 Dave Kleinjan Spijkenisse; 25 Thomas Peeters Lommel B.
Ploegenklassement
1 PRC Delta France Limousin/Lindeloof; Cornelis Bakker-Gerard van Haaften-Stefan Borsboom-Dave Kleinjan-Mike Boer-Robin Huizinga-Randy Breukel-Robert van Lith; 2 FCA Cyclingteam; 3 Cyclingteam HVS; 4 STMA Cyclingteam; 5 W.Club Maaslandster Stein.
 
Baarlo  Baan  9 april
1 Pim Erren Velden; 2 Lars Quaedvlieg Horn; 3 Frank Rayer Baarlo.
 
De Mortel Gemert  10 april
1 Danny van Galen Berghem; 2 Peter van de Heuvel Bakel; 3 Ferry Castelijns Gemert; 4 Marc van Grinsven Deurne; 5 Bart Emons Langeboom; 6 Daan Adelaars Heeze; 7 Nick Riddy Veghel; 8 Jeroen van de Weijer Oploo; 9 Dennis van Pey Born; 10 Willy van Kessel Zeeland; 11 Léon van der Schouw Heusden; 12 Gijs Graat Eindhoven; 13 Rick Schampers Eersel; 14 Henri Schut Zeeland; 15 Dennis Haazen Ommel.
 
Baarlo  Baancompetitie  11 april
1 Alexander Gottfried  Dld.; 2 Sjef Klerken Panningen; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Koen Wulterkens Cuijk; 5 Barry Gisberts Reuver.
 
Baarlo  Baancompetitie  16  april
1 Ferdi van Katwijk Overloon; 2 Yannick Jansen Beringe; 3 Markus Granzow Baarlo.
 
Baarlo Baancompetitie  18 april
1 Sjef Klerken Baarlo; 2 Bruce Rayer Blerick; 3 Koen Wulterkens Cuijk; 4 Math Stoffels Linne; 5 Alexander Gottfried Nettetal Dld.
 
Bakel  17 april  WVAN
1 Igor Ovdienko Straelen Dld.; 2 Bart Emons Langeboom; 3 Peter van de Heuvel Bakel; 4 Nick Riddy Veghel; 5 Dik van Koolwijk Nijmegen; 6 Ferdie van Mill Haps; 7 Joost Aelmans Cuijk; 8 Alexander van Bavel Ottersum; 9 Henri Schut Zeeland; 10 Bas Janssen Baarlo; 11 Léon van der Schouw Heusden; 12 Sander Dijkink Grave; 13 Ferry Castelijns Gemert; 14 Nico van Dijk Mierlo; 15 Robert Spoek Beghem.
 
Someren  20-21 april   Omloop der Peel  Etappewedstrijd
1e etappe
1 Ruben Engelen Tessenderlo B.; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Rob Krijnen Oostmalle B.; 4 Edwin Thijs Arendonk B.; 5 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 6 Kristof Bomans Maasmechelen B.; 7 Alexander Bauer Hürth Dld.; 8 Jeroen Noels Balen B.; 9 Patrick van Gortel Apeldoorn; 10 Rob Lokate Delft; 11 Geoffrey Luyssen Gyverinckhove B.; 12 Stefan Borsboom Hellevoetsluis; 13 Sierd Steinginga Exmorra; 14 Adrie Frijters Wageningen; 15 Robbert Schaap Voorburg; 16 Johnny van der Klooster Lewedorp; 17 Ferry de Ruiter Putten; 18 Joeri Vanhove  Helchteren B.; 19 Robin van de Geer Maastricht; 20 Remy Meeuwse Utrecht; 21 Arne van Gils Baarle Nassau; 22 Peter Fils Pijnacker; 23 Peter Behiels Oostmalle B.; 24 Maarten Boonen Harderwijk; 25 Wesley Pieterse Westervoort.
 
2e etappe
1 Stefan Borsboom Hellevoetsluis; 2 Johnny van der Klooster Lewedorp; 3 Twan Kops Eindhoven; 4 Timo Franssen Heerde; 5 Sven Noels Balen B.; 6 Dave Kleinjan Spijkenisse; 7 Piotr Kornafel Straelen Dld.; 8 Maarten Vanlangendonck Balen B.; 9 Kristof Bomans Maasmechelen B.; 10 Stefan Joosten Maastricht; 11 Robbin van de Geer Maastricht; 12 Rob Krijnen Oostmalle B.; 13 Robbert Schaap Voorburg; 14 Sierd Steiginga Exmorra; 15 Geoffrey Luyssen Gyverinckhoven B.; 16 Marc den Hoed Pijnacker; 17 Joeri Vanhove Helchteren B.; 18 Ragiel Wildvank Delft; 19 Marc van Grinsven Deurne; 20 Erik Huisman Groningen; 21 Nick Riddy Veghel; 22 Ruben Engelen Tessenderlo B.; 23 Norbert van Straaten Oegstgeest; 24 Edwin Vrouwdeunt Den Haag; 25 Maarten Boonen Harderwijk.
 
Eindklassement
1 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 2 Ruben Engelen Tessenderlo B.; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Kristof Bomans Maasmechelen B.; 5 Rob Krijnen Oostmalle B.; 6 Edwin Thijs Arendonk B.; 7 Patrick van Gortel Apeldoorn; 8 Jeroen Noels Balen B.; 9 Stefan Borsboom Hellevoetsluis; 10 Johnny van der Klooster Lewedorp; 11 Geoffrey Luyssen Gyverinckhoven B.; 12 Rob Lokate Delft; 13 Timo Fransen Heerde; 14 Sven Noels Balen B.; 15 Stefan Joosten Maastricht; 16 Sierd Steiginga Exmorra; 17 Robbert Schaap Voorburg; 18 Robbin van de Geer Maastricht; 19 Joeri Vanhove Helchteren B.; 20 Erik Huisman Groningen; 21 Peter Fils Pijnacker; 22 Maarten Boonen Harderwijk; 23 Marc den Hoed Pijnacker; 24 Remy Meeuwse Utrecht; 25 Nick Riddy Veghel; 26 Wesley Pieterse Westervoort; 27 Arne van Gils Baarle Nassau; 28 Adrie Frijters Wageningen; 29 Peter Behiels Oostmalle B.; 30 Ferry de Ruiter Putten.
 
Ploegenklassement
1 HST Yokohama 1 België; Ruben Engelen-Jeroen Noels-Svan Noels-Bram Mertens-Bob Berghmans-Bas Janssen;2 TWC de Maastrappers Horn; 3 HST Yokohama 2 België; 4 STMA Cyclingteam; 5 Cyclingteam HVS; 6 PRC Delta France Limousin Lindeloof; 7 W.V. Princenhage/Star; 8 WTOS Delft; 9 RWV de Spartaan; 10 Restore EBH Elshof Cyclingteam.
 
Gemert  24 april  WVAN
1 Peter van de Heuvel Bakel;2 Gijs Derksen Millingen a/d Rijn; 3 Nick Riddy Veghel; 4 Jeroen van de Weijer Oploo; 5 Bart Emons Langenboom; 6 Robin Verbeek Eindhoven; 7 Bram Pijnappels Schijndel; 8 Daan Adelaars Heeze; 9 Wouter van Leeuwen Arnhem; 10 Rob Nilissen Baarlo; 11 Ferry Castelijns Gemert; 12 Floris Pennings Geldrop; 13 Ferdie van Mill Haps; 14 Jorrit de Haas Eeersel; 15 Stef van der Hijden Nijmegen.
 
Baarlo   Baancompetitie  18  april  
1 Sjef Klerken Panningen; 2 Bruce Rayer Blerick; 3 Koen Wulterkens Cuijk; 4 Math Stoffels Linne; 5 Alexander Gottfried Nettetal Dld.
 
Baarlo Baancompetitie  25 april
1 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 2 Sjef Klerken Baarlo; 3 Koen Wulterkens Cuijk; 4 Jorg Schutten Dld.; 5 Paul Boonen Reuver.
 
Vlierden  1 mei  WVAN
1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Stefan Joosten Maastricht; 4 Sjef Klerken Panningen; 5 Ferry Castelijns Gemert; 6 Gijs Derksen Millingen a/d Rijn; 7 Bart Emons Langeboom; 8 Paul Lijten Helmond; 9 Joost Aelmans Cuijk; 10 Daan Adelaars Heeze; 11 Willy van Kessel Zeeland; 12 Alex Boerekamp Someren; 13 Henri Schut Zeeland; 14 Léon van der Schouw Heusden; 15 Hans Slegers Someren.
 
Baarlo  Baancompetitie  2 mei
1 Koen Wulterkens Cuijk; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Matthias Hofmann Dld.; 5 Daan van Alphen Gennep.
 
Liessel  5 mei   Ronde van Brabant  Klassieker
1 Remco Bertelink Bennekom; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Robert Kopers Scheveningen; 4 Arnaud Stoffels Amersfoort; 5 Allard Epping Utrecht; 6 Peter Behiels Oostmalle B.; 7 Johnny van der Klooster Lewedorp; 8 Mike Boer Rozenburg; 9 Erik Huisman Groningen; 10 Christian Bosch Voorburg; 11 Phillippe van Opstal Lille B.; 12 Dik van de Koolwijk Groningen; 13 Edward van der Pijl Breda; 14 Joris Geudens Arendonk B.; 15 Patrick Hassing Noordwijk; 16 Nick Riddy Veghel; 17 Harrie Ruiterkamp Slijk-Ewijk; 18 Twan Kops Eindhoven; 19 Maxim Harteloh De Lier; 20 Teun Forschelen Tilburg; 21 Nick Bronsema Bedum; 22 Remy Meeuwse Utrecht; 23 Rogér Pauwels Nijmegen; 24 Elbert van de Berg Nijkerkerveen; 25 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 26 Robbin van de Geer Maastricht; 27 Michel Francois Hekelingen; 28 Siebe Vrieswijk Deventer; 29 Wouter Hendriksen Varsselder;30 Paul Schreuder Nijmegen.
 
Ploegenklassement
1 Cyclingteam Com 1; Remy Meeuwse-Edward van de Pijl-Christiaan Bosch-Jan de Heer-2 Wielerclub Noord Limburg; 3 Cyclingtyeam HVS; 4 HST Yokohama België; 5 Restore EBH Elshof Cyclingteam; 6 PRC Delta France Limousin Cyclingteam.; 7 Cycli Basso Vicenza Reasons; 8 W.V. Princenhage/Star; 9 Bike 4 AIR NWVG; 10 TWC de Maastrappers Horn.

Archief foto met winnaar Remco Bertelink

 
Baarlo  8 mei  WVAN
1 Stefan Joosten Maastricht; 2 Wouter van Leeuwen Arnhem; 3 Jeroen van de Weijer Oploo; 4 Peter van de Heuvel Bakel; 5 Patrick Houthooft Helmond; 6 Nick Riddy Veghel; 7 Bas Janssen Baarlo; 8 Eric Hegger Venlo; 9 Berry Roelofs Groesbeek; 10 Joep van den Borne Reusel; 11 Gijs Graat Eindhoven; 12 Ferdy van Mill Haps; 13 Nick Akkers Helmond; 14 Sjef Klerken Panningen; 15 Bram Pijnappels Schijndel.
 
Baarlo  Baancompetitie  9 mei
1 Igor Ovdienko Essen Dld.; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Matthias Hoffman M.Gladbach Dld.; 5 Jeroen Hendriks Boxmeer.
 
Deurne Zeilberg  15 mei  WVAN
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Peter van de Heuvel Bakel; 3 Bart Emons Langenboom; 4 Jeroen van de Weijer Oploo; 5 Nick Riddy Veghel; 6 Bram Pionappels Schijndel; 7 Sander Dijkink Grave; 8 Bennie Eeftink Veldhoven; 9 Willy van Kessel Zeeland; 10 Patrick Houthooft Helmond; 11 Henri Schut Zeeland; 12 Ferdie van Mill Haps; 13 Hans Slegers Someren; 14 Alex Boerekamp Someren; 15 Pepijn Vermeulen Nijmegen.
 
Baarlo  Baancompetitie  16 mei
1 Theo Vleeshouwers Heel; 2 Frank Driessen Bergen; 3 Guill.Roefs Baarlo; 4 Wil Nijssen Baarlo; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 Martijn Nijssen Baarlo.
 
Milheeze Hoeven  22 mei  WVAN
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Peter van de Heuvel Bakel; 3 Bart Emons Langeboom; 4 Willy van Kessel Zeeland; 5 Joost Aelmans Cuijk; 6 Henri Schut Zeeland; 7 Jeroen van de Weijer Oploo; 8 Gertjan Verdijk Boxmeer; 9 Johan de Beer St.Oedenrode; 10 Sjef Heemels Thorn; 11 Luuk Metsemakers Neer; 12 Ferdie van Mill Haps; 13 Lex van Enckevort Sevenum; 14 Léon van der Schouw Heusden; 15 Dennis Haazen Ommel.
 
Baarlo  Baancompetitie 23 mei
1 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 2 Erwin Bakker Neerkant; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Piotr Kornafel Straelen Dld.; 5 Gilbert Krekelberg Linne.
 
Eindhoven  25-26 mei Hel van Brabant  Etappewedstrijd
1e etappe
1 Jonny van de Klooster Lewedorp; 2 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 3 Peter Behiels Oostmalle B.; 4 Robert Koppers Scheveningen; 5 Dylan de Kok Steenbergen; 6 Maarten Boonen Harderwijk; 7 Jan Hekman Norg; 8 Berry Roelofs Groesbeek; 9 Ferry de Ruiter Putten; 10 Alexander Bauer Keulen Dld.; 11 Marc van Grinsven Deurne; 12 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 13 Robbin van de Geer Maastricht; 14 Siebe Vrieswijk Groningen; 15 Christian Bosch Voorburg; 16 Matthijs Hoeve Elburg; 17 Wouter Hendriksen Varsselder; 18 Marc den Hoed Pijnacker; 19 Stefan Joosten Maastricht; 20 Maxim Harteloh De Lier; 21 Tom Cleeren Mol B.; 22 Bert Meuwis Bocholt B.; 23 Rolf Dames Heerde; 24 Teun Flint Winterswijk; 25 Erik Huisman Groningen; 26 Igor Ovdienko Essen Dld.
 
2e etappe
1 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 2 Dylan de Kok Steenbergen; 3 Ferry de Ruiter Putten; 4 Igor Ovdienko Essen Dld.; 5 Peter Behiels Oostmalle B.; 6 Jonny van ’t Klooster Lewedorp; 7 Marc van Grinsven Deurne; 8 Jan Hekman Norg; 9 Sven Noels Balen B.; 10 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 11 Marc den Hoed Pijnacker; 12 Robert Koppers Scheveningen; 13 Anne Willem Braam Groningen; 14 Stefan Joosten Maastricht; 15 Luuk van de Meer Groningen; 16 Maarten Boonen Harderwijk; 17 Philippe van Opstal Lille B.; 18 Matthijs Hoeve Elburg; 19 Wouter van Zanten Apeldoorn; 20 Siebe Vrieswijk Groningen; 21 Erik Huisman Groningen; 22 Jeroen van der Honing Lommel B.; 23 Elbert van de Berg Nijkerkerveen; 24 Bart Splinter Groningen; 25 Rogier Hilbers Hoogeveen.
 
Eindklassement
1 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 2 Dylan de Kok Steenbergen; 3 Jonny van ’t Klooster Lewedorp; 4 Peter Behiels Oostmalle B.; 5 Robert Koppers Scheveningen; 6 Ferry de Ruiter Putten; 7 Igor Ovdienko Essen Dld.; 8 Marc van Grinsven Deurne; 9 Jan Hekman Norg; 10 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 11 Marc den Hoed Pijnacker; 12 Sven Noels Balen B.; 13 Anne Willem Braam Groningen; 14 Stefan Joosten Maastricht; 15 Maarten Boonen Harderwijk; 16 Luuk van der Meer Groningen; 17 Matthijs Hoeve Elburg; 18 Siebe Vrieswijk Groningen; 19 Philippe van Opstal Lille B.; 20 Erik Huisman Groningen; 21 Jeroen van der Honing Lommel B.; 22 Wouter van Zanten Apeldoorn; 23 Wouter Hendriksen Varsselder; 24 Maxim Harteloh De Lier; 25 Berry Roelofs Groesbeek; 26 Melle Nikkels Amsterdam; 27 Bob Berghmans Mol B.; 28 Chris Heijberg Rotterdam; 29 Rolf Dames Heerde; 30 Willy van Kessel Zeeland.
 
Ploegenklassement
1 Cyclingteam HVS ; Marc van Grinsven-René Pauwels-Robert van Spanje-Marc Scholman- Dennis van Dijken-Erwin Rijnders-Lars Rietveld-Ferry de Ruiter-Berry Roelofs; 2 Restore EBH Eslhof Cyclingteam; 3 HST Yokohama  België; 4 FCA Cyclingteam/ W.Club Noord Limburg; 5 Bike 4 AIR/NWVG.

                                         Pjotr Kornafel : 3e keer eindwinnaar in de Hel

 
Montfort  28 mei
1 Roel Jetten Einighausen; 2 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 3 Antoine Moonen Cuijk; 4 Wim Habets Sittard; 5 Thomas Rieff Meerssen; 6 Eric Heggen Venlo; 7 Patrick Houthooft Helmond; 8 Barry Gisberts Reuver; 9 Bas Janssen Baarlo; 10 Ronny Denier Kinrooi B.; 11 Armand Kerkhoffs Maastricht; 12 Frank Driessen Nieuw Bergen; 13 John Kölker Born.
 
Recreanten
1 Dennis van Pey Born; 2 Lyon Ohlenhorst Echt; 3 Jack Rutten Nederweert; 4 Danillo Verstappen Montfort; 5 Ton Marcellis Echt; 6 Ralph Beunen Echt; 7 René Janssen Horn; 8 Guus Wagemans Limbricht; 9 Jan Ubachs Venlo; 10 Arie Drenth Kinrooi B.
 
Baarlo  Baan  28 mei
1 Georg Kotulski Dld.; 2 Ilya Velter Heythuysen; 3 Johannes Waack Dld.
 
Liessel  29 mei
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Joost Aelmans Cuijk; 3 Bart Emons Langeboom; 4 Mike van Leuken Handel; 5 Henri Schut Zeeland; 6 Carlo van Doorn Hintham; 7 Nick Akkers Helmond; 8 Dennis Haazen Ommel; 9 Jorrit de Haas Eersel; 10 Nico van Dijk Mierlo.
 
Baarlo  Baancompetitie 30 mei
1 Koen Wulterkens Cuijk; 2 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Gilbert Krekelberg Linne; 5 Frank Rayer Baarlo.
 
 
Neerkant  5 juni
1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Stefan Joosten Maastricht; 3 Twan Kops Eindhoven; 4 Richard Sleumer Eindhoven; 5 Joep van den Borne Reusel; 6 Daan Adelaars Heeze; 7 Jorrit de Haas Eersel; 8 Angelo Verhagen Oss; 9 Erik Dedecker Goesnes B.; 10 Floris Pennings Geldrop; 11 Willy van Kessel Zeeland; 12 Ferry Castelijns Gemert; 13 Marc van Grinsven Deurne; 14 Nick Akkers Helmond; 15 Jan Coolen Geldrop.
 
Baarlo  Baancompetitie   6 juni
1 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 2 Koen Wulterkens Cuijk; 3 Igor Ovdienko Essen Dld.; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Bas Peters Heythuysen.
 
Zeeland   12 juni   WVAN
1 Ferry Castelijns Gemert; 2 Mike van Leuken Handel; 3 Sander Dijkink Grave; 4 Jeroen van de Weijer Oploo; 5 Jan Coolen Geldrop; 6 Ody Jacobs Genk B.; 7 Bob Rijvers Lottum; 8 Nick Riddy Veghel; 9 Bart Emons Langenboom; 10 Tom Marcelis Eindhoven; 11 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 12 Antoine Moonen Cuijk; 13 Floris Pennings Geldrop; 14 Ferdie van Mill Haps; 15 Maikel Schellekens Nuenen.
 
Mierlo  19 juni  WVAN
1 Nick Riddy Veghel; 2 Jeroen van de Weijer Oploo; 3 Peter van de Heuvel Bakel; 4 Marc van Grinsven Deurne; 5 Ferry Castelijns Gemert; 6 Edwin Arts Overloon; 7 Luuk Nissen Eindhoven; 8 Bart Emons Langenboom; 9 Wouter van Leeuwen Arnhem; 10 Gijs Derksen Millingen a/d Rijn; 11 Ralf Steegs Arnhem; 12 Floris Pennings Geldrop; 13 Jan Coolen Geldrop; 14 Nick Akkers Helmond; 15 Bob Rijvers Lottum.








 



Nick Riddy


Baarlo  Baancompetitie 20 juni
1 Bruce Rayer Blerick; 2 Bas Peters Heythuysen; 3 Gilbert Krekelberg Linne; 4 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 5 Bas Janssen Baarlo.
 
Handel  26 juni
1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Ferry Castelijns Gemert; 3 Jeroen van de Weijer Oploo; 4 Jorrit de Haas Eersel; 5 Gijs Derksen Millingen a/d/Rijn; 6 Igor Ovdienko Essen Dld.; 7 Bart Emons Langenboom; 8 Nick Riddy Veghel; 9 Dennis Haazen Ommel; 10 Joost Aelmans Cuijk; 11 Edwin Arts Overloon; 12 Patrick Houthooft Helmond; 13 Léon van der Schouw Heusden; 14 Nick Akkers Helmond; 15 Willy van Kessel Zeeland.
 
Baarlo  Baancompetitie  27 juni
1 Barry Gisberts Reuver; 2 Koen Wulterkens Cuijk; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Thomas Meijer Dld.; 5 Jeroen Hendriks Boxmeer.
 
Boekel  WVAN  3 juli
1 Ferry Castelijns Gemert; 2 Floris Pennings Geldrop; 3 John van Rullen Schijndel; 4 Peter van de Heuvel Bakel; 5 Patrick Houthooft Helmond; 6 Marc van Grinsven Deurne; 7 Jeroen van de Weijer Oploo; 8 Jeroen Hendriks Boxmeer; 9 Léon van der Schouw Heusden; 10 Joost Aelmans Cuijk; 11 Carlo van Doorn Hintham; 12 Ruben van Alebeek Den Dungen; 13 Nick Akkers Helmond; 14 Tim Raaijmakers De Rips; 15 Ferdie van Mill Haps.

                                              Ferry Castelijns

 
Baarlo  Baancompetitie  4 juli
1 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 2 Pim Erren Velden; 3 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 4 Igor Ovdienko Essen Dld.; 5 Bas Peters Heythuysen.
 
De Rips  WVAN  10 juli
1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Igor Ovdienko Essen Dld.; 4 Jeroen van de Weijer Oploo; 5 Bart Emons Langenboom; 6 Jeroen Hendriks Boxmeer; 7 Koen Wulterkens Cuijk; 8 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 9 Ferry Castelijns Gemert; 10 Willy van Kessel Zeeland; 11 Patrick Houthooft Helmond; 12 Tim Raaijmakers De Rips; 13 Dennis Haazen Ommel; 14 Nick Akkers Helmond; 15 Marco van Schijndel St.Oedenrode.
 
Baarlo  Baancompetitie  11 juli
1 Gilbert Krekelberg Linne; 2 Georg Kotulski Dld.; 3 Rob Aerts Neer.
 
Baarlo  Baancompetitie  13 juli
1 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 2 Yannick Janssen Beringe; 3 Matthias Hoffman Dld.; 4 Daan van Alphen Gennep; 5 Glen Hool  Merkelbeek.
 
Someren  14 juli  Someren-Peer-Someren  Klassieker
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Robbin van de Geer Maastricht; 3 Ferry de Ruiter Putten; 4 Rob Krijnen Oostmalle B.; 5 Ruben Engelen Tessenderlo B.; 6 Michel Francois Hekelingen; 7 Luuk Nissen Eindhoven; 8 Marc den Hoed Pijnacker; 9 Maarten van Zanten Apeldoorn; 10 Erik Huisman Groningen; 11 Jeroen van der Honing Lommel B.; 12 Christian Bosch Voorburg; 13 Imo de Pruijssenaere Mijdrecht; 14 Adrie Frijters Wageningen; 15 Peter Behiels Oostmalle B.; 16 Wesley Pieterse Westervoort; 17 Remco Bertelink Bennekom; 18 Edward van der Pijl Breda; 19 Erik Wellens Lille B.; 20 Jef Paeshuyze Arendonk B.; 21 Sven Noels Balen B.; 22 Gerard van Haaften Dirksland; 23 Joris Botman Malden; 24 Stefan Laurijssen Roosendaal; 25 Youp Havermans Rotterdam; 26 Arnaud Stoffels Amersfoort; 27 Chris Heiberg Rotterdam; 28 Erik Vulders Veghel; 29 Ferdy van Mill Haps; 30 Fred Drogtrop Den Dolder.
Ploegenklassement
1 HST Yokohama 1 België;  Ruben Engelen-Erik Wellens-Sven Noels- Jeroen Noels-Bopb Berghmans-Bas Janssen-Toon Bosmans; 2 HST Yokohama 2 België; 3 Cyclingteam HVS; 4 W.V. Eemland; 5 W.V. Ede; 6 Restore EBH Elshof Pijnacker; 7 Cycloteam.Com. 8 PRC Delta France Limousin/ Lindeloof; 9 W.V.Princenhage/Starploeg; 10 RWC Ahoy Rotterdam.
 
Milheeze Centrum  WVAN 17 juli
1 John van Rullen Schijndel; 2 Ralf Steegs Arnhem; 3 Carlo van Doorn Hintham; 4 Peter van de Heuvel Bakel; 5 Davy Paeshuyse Arendonk B.; 6 Ferry Castelijns Gemert; 7 Marc van Grinsven Deurne; 8 Nick Riddy Veghel; 9 Nick Akkers Helmond; 10 Jeroen van de Weijer Oploo; 11 Roy van de Brand Volkel; 12 Bart Emons Langenboom; 13 Sander Dijkink Grave; 14 Ronny Bossers Waalwijk; 15  Nico van Dijk Mierlo. 
 
Eindklassement WVAN  wedstrijden 2013
1 Peter van de Heuvel Bakel 199 punten; 2 Marc van Grinsven Deurne 155; 3 Jeroen van de Weijer Oploo 137; 4 Ferry Castelijns Gemert 129; 5 Bart Emons Langenboom 129; 6 Nick Riddy Veghel 115; 7 Willy van Kessel Zeeland 86; 8 Nick Akkers Helmond 81; 9 Joost Aelmans Cuijk 70; 10 Patrick Houthooft Helmond 68; 11 Léon van der Schouw Heusden 66; 12 Nico van Dijk Mierlo 61; 13 Dennis Haazen Ommel 60; 14 Henri Schut Zeeland 58; 15 Ferdie van Mill Haps 56.

                                      Peter van den Heuvel is de regelmatigste

 
Baarlo  Baancompetitie  18 juli
1 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 2 Koen Wulterkens Cuijk; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Igor Ovdienko Essen Dld.; 5 Jamie Nak Weert.
 
Baarlo  Baan  24 juli
1 Rob Duchateau Groesbeek; 2 Jac Roemermann Helden; 3 Ralf Katetski Dld.
 
 
Baarlo Baancompetitie  25 juli
1 Igor Ovdienko Essen Dld.; 2 Bas Janssen Baarlo; 3 Jörg Schütten Dld.; 4 Stef Vostermans Venlo
 
Baarlo  Baan  29 juli
1 Markus Granzow Baarlo; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Matthias Hofmann Dld.
 
Baarlo  Baancompetitie   1 augustus
1 Glenn Hool Merkelbeek; 2 Igor Ovdienko Essen Dld.; 3 Matthias Hofmann M.Gladbach Dld; 4 Erwin Bakker Neerkant; 5 Alexander Gottfried Nettetal Dld.
 
Stramproy  3 augustus
1 Antoine Moonen Cuijk; 2 Berry Gisberts Reuver; 3 Berry Roelofs Groesbeek; 4 Jos van der Horst Nijmegen; 5 Henry Schut Zeeland; 6 Carlo van Doorn Hintham; 7 Johnny van den Berg Beuningen; 8 Camiel Pauwels Nijmegen; 9 Maarten Christie Kinrooi B.; 10 Roel van Gameren Heeswijk Dinther; 11 Nick Riddy Veghel; 12 Edward van der Pijl Breda; 13 Jochem Ponten Breda; 14 Bas Janssen Baarlo; 15 Patrick Houthooft Helmond; 16 Ruud Schellekens Schijndel; 17 Ferdie van Mill Haps; 18 Ralf Peters Linne; 19 Tom Reijnart Heeswijk Dinther; 20 Rick van Dijk Baarlo.








Antoine Moonen

 
Ledegem België  4 augustus  Wereldkampioenschap  ICF
1 Kristoph Gryson B.; 2 Gianni Cooman B.; 3 Sam Van Nuffelen B.; 4 Bart Vanden Wyngaerd B.; 5 Rob Krijnen B.; 6 Seb.Pepinster B.; 7 Marc van Grinsven Deurne Nl.; 8 Thomas Seghers B.; 9 Bjorn Lison B.; 10 Christopher Vanneste B.; 11 Sven Noels B.; 12 Dave Vennincx B.; 13 Lode Van Impe B.; 14 Sven Verstraeten B.; 15 Johnny van de Klooster Lededorp Nl.; 16 Chistophe Adams B.; 17 Yves Heylen B.; 18 Tom Cleeren B.; 19 Mario Van Den Broecke B.; 20 Stijn Rombouts B.; 46 Timo Franssen Nl.; 50 Jacco Munter  Nl.; 58 Rob van Tholen Nl.; 88 Ralph Hogervorst Nl.; 92 Bobby Balk Nl.; 99 Jeroen Buys Nl.
 
Baarlo  Baancompetitie   8 augustus
1 Berry Gisberts Reuver; 2 Pjotr Kornaefel Straelen Dld.; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Ferdie van Mil Haps; 5 Jörg Schütten Essen Dld.
 
Merum  13 augustus
1 Thomas Rieff Berg en Terblijt; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Jeroen van der Honing Lommel B.;4 Daan Bongers Baarlo; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 Wim Habets Sittard; 7 Patrick Houthooft Helmond; 8 Ralf Peters Linne; 9 Tim Allen Sprockhövel; 10 Edwin Raats Helmond; 11 Markus Granzow Baarlo;  12 Igor Ovdienko Essen Dld.; 13 Jos Bongers Baarlo; 14 John Kölker Born; 15 Frank Driessen Nieuw Bergen; 16 Stan Janssen Goch Dld.; 17 Bob Rijvers Lottum; 18 Dominik Streeck Hilden Dld.; 19 Peter Jansen Heerlen; 20 Léon Crienen Baarlo; 21 Pascal Evers Roermond; 22 Stephan van Hoof Mierlo; 23 Paul Boonen Reuver.
Recreanten
1 Dennis van Pey Born; 2 Dion Koch Neerpelt B.; 3 Lyon Ohlenforst Echt; 4 Jack Rutten Nederweert; 5 Hans van de Munckhof Hegelsom; 6 Arjan van Engelant Susteren; 7 Bas van Bommel Herkenbosch; 8 Theo Vleeshouwers Heel; 9 Ron de Wolf Roermond; 10 Leo Bruijstens Schijndel; 11 Roel Beckers Melick; 12 G.Gielen Maasbree; 13 Jos van Helden Vlodrop; 14 Michel Habets St.Geertruid; 15 Stefan Duizings St.Geertruid.
 
Beegden   18  augustus   Nederlands Kampioenschap WFN
1 Joost van den Blink s’Gravenzande; 2 Jacques Schuit Oost Souburg; 3 Dimitri Mulder Heinkenszand; 4 Marc van Grinsven Deurne; 5 Michel Francois Hekelingen; 6 Remco Bertelink Bennekom; 7 Thomas Rieff Meerssen; 8 Marijn Pijper Hoogvliet; 9 Dennis van Pey  Born; 10 Peter van den Heuvel Bakel; 11 John Zwinkels Naaldwijk; 12 Jacco Muntz Harderwijk; 13 Bobby Balk Arnemuiden; 14 Martin Bekking Apeldoorn; 15 Robbin van der Geer Maastricht; 16 Ferry de Ruiter Putten; 17 Floris van der Sluis Roermond; 18 Twan Kops Eindhoven; 19 Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 20 Luuk Nissen Eindhoven; 21 René Honmans Oud Gastel; 22 Anco Verstegen Dongen; 23 Michael Sonneveld De Lier; 24 Roelof Tolman Lewedorp; 25 Markus van Leengoed Etten Leur; 26 Matthijs Hoeven Elburg; 27 Edward van der Pijl Breda; 28 Gertjan Verdijk Boxmeer; 29 Maurice Barendse Naaldwijk; 30 Berry Gisberts Reuver.
 
Baarlo  Baancompetitie    22 augustus
1 Daan Bongers Baarlo; 2 Bas Janssen Baarlo; 3 Gilbert Krekelberg Linne; 4 Bas Peters Heythuysen; 5 Frank Rayer Venlo.
 
Panningen  25 augustus
1 Thomas Rieff Berg en Terblijt; 2 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Bent Meschkat Badburg Dld.; 5 Marcel van der Veen Venlo; 6 Benedikt Kock Düsseldorf Dld.; 7 Tim Allen Sprockhövel Dld.; 8 Detlef La Grand Eindhoven; 9 Léon van der Schouw Asten Heusden; 10 Edward van der Werf Kessel; 11 Bob Rijvers Lottum; 12 Frank Driessen Nieuw Bergen; 13 Robert Looby Hagen; 14 Markus Granzow Baarlo; 15 Ruben van Alebeek Den Dungen.
 
Recreanten
1 Dion Koch Neerpelt B.; 2 Stephan Muyres Nunhem; 3 Guido Gielen Maasbree; 4 Rob Kiggen Nederweert; 5 Erik Nellen Baarlo; 6 Marc Coenen Baarlo; 7 Jac Nillesen Baarlo; 8 Theo Koopmans Panningen; 9 Frank Rayer Baarlo; 10 Brian Whita Dld.; 11 Bart van de Perre Maasbree; 12 Mario Wouters Horn; 13 Twan Moonen Sevenum; 14 Hans Joore Maasbree; 15 Frans Jacobs Neer.
 
Baarlo  Baancompetitie  29 augustus
1 Pascal Evers Roermond; 2 Koen Wulterkens Cuijk; 3 Matthias Hofmann  Dld.; 4 Daan van Alphen Boxmeer; 5 Ferdi van Katwijk  Overloon.
 
Someren Heide  1 september   Omloop v.d.Heidhof  Semi-Klassieker
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Bram van Kooi Veldhoven; 4 Carlo van Doorn Rosmalen; 5 Henry Schut Zeeland; 6 Ferdie van Mil Haps; 7 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 8 Robbin van de Geer Maastricht; 9 Elbert van de Berg Nijkerkerveen; 10 Gerard van Haaften Dirksland; 11 Ferry de Ruiter Putten; 12 Léon van der Schouw Asten-Heusden; 13 Anne van der Meulen Den Haag; 14 Robert van Spanje Montfoort; 15 Tom Reinart Heeswijk Dinther; 16 Twan Kops Eindhoven; 17 Niek Ressing Groenlo; 18 Etienne Korff Cadier en Keer; 19 Stefan Joosten Maastricht; 20 Thijs van der Bijl Lent; 21 Roland van der Sloot Berlicum; 22 Erwin Rijnders Nieuwegein; 23 Cornelis Bakker Dirksland; 24 Bram van Rijt Bergeijk; 25 Rens Trommels Hoogvliet;26 Ronny Denier Kinrooi B.; 27 Markus Granzow  Baarlo; 28 Johnny Kleingeld Maasbree; 29 Sander van Lith Andijk; 30 Daan Adelaars Heeze; 31 Lars Schopen Kerkrade; 32 Frank Driessen Nieuw Bergen; 33 Maarten van Kooij Maastricht; 34 Nick Riddy Veghel.
Ploegenklassement
1 Cyclingteam HVS; Marc van Grinsven-Elbert van de Berg-Ferry de Ruiter-Robert van Spanje-Erwin Rijnders;2 TWC de Kempen Valkenswaard; 3 Maaslandster/Dutch Mountains; 4 PRC Delta Dirksland.






Marc van Grinsven

 
Baarlo  Baancompetitie  5 september
1 Koen Wulterkens Cuijk; 2 Markus Granzow Baarlo; 3 Pascal Evers Roermond.
 
Arcen  14 september  Koppeltijdrit  25 km.
1 Renier Scheepers Herten/ Pascal Evers Roermond; 2 Ilya Velter Heythuysen/ Mike Velter Horn; 3 Frank Driessen nieuw Bergen/ Marijn Coolen Well.
 
Someren  15 september   Tweelandenkoers  Klassieker
1 Jan Hekman Norg; 2 Peter Behiels Lille B.; 3 Arjan Seunninga Ede; 4 Igor Ovdienko Essen Dld.; 5 Lenn Harreveld Delft; 6 Robert Koppers Scheveningen; 7 Sven Noels Balen B.; 8 Ferdie van Mil Haps; 9 Elbert van de Berg Nijkerkerveen; 10 Henk de Jong Mijdrecht; 11 Marc den Hoed Pijnacker; 12 Marc van Grinsven Deurne; 13 Jeroen Wesselius Voorburg; 14 Christian Bosch Voorburg; 15 Erik Wellens Lille B.; 16 Arne van Gils Baarle Nassau; 17 Rik Thijs Arendonk B.;  18 Robbert Schaap Voorburg; 19 Bart Peeters Mol B.; 20 Harm van Berkel Maasland; 21 Luuk Nissen Eindhoven; 22 Jan Muis Giessenburg; 23 Robbin van de Geer Maastricht; 24 Bram van Kooi Veldhoven; 25 Edward van der Pijl Breda; 26 Siebe Vrieswijk Deventer; 27 Mike Boer Rozenburg; 28 Patrick Hassing Noordwijk; 29 Peter Fils Pijnacker; 30 Gerard van Haaften Dirksland; 31 Patrick Houthooft Helmond; 32 Léon Hordijk Dirksland; 33 Maurice Zaal Groningen; 34 Martijn Pijper Hoogvliet; 35 Tom Reinart Heeswijk-Dinther.
 
Ploegenklassement
1 RWV de Spartaan Rijswijk; Lenn Harreveld-Jeroen Wesselius-Robbert Schaap-Peter Fils-Erik de Niet-Kick Nijhoff;2 HST Yokohama 1 België; 3 Restore/Elshof Pijnacker; 4 HST Yokohama 2 België; 5 Cycingteam HVS Eindhoven.