Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  2012


Baarlo   Baan  3 maart
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Igor Ovdienko Essen Dld; 3 Koen Wulterkens Cuijk; 4 Ad Bakker Baarlo; 5 Wilfried Janssen Geldern Dld.







Marc van Grinsven begint met winst


Baarlo   Baan  10 maart
1 Nick Junger Aken Dld.; 2 Bas Janssen Baarlo; 3 Johnny van de Berg Beuningen; 4 Edward van der Werff Kessel; 5 Perry van Dijk Tegelen.
 
Baarlo   Baan  17 maart
1 Perry van Dijk Tegelen; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Roel Janssen Linne; 4 Bruce Rayer Blerick; 5 Bas Janssen Baarlo.
 
Baarlo  Baan  24 maart
1 Bruce Rayer Blerick; 2 Mirko Brinkmann Geldern Dld.; 3 Mike Teunissen  Ysselsteyn; 4 Jeroen Hendriks Boxmeer; 5 Jorn Knops Meijel; 6 Pascal Evers Roermond; 7 Jeroen van de Weijer Oploo; 8 Thijs Droogmans Roosteren.
 
Weert  IJzeren Man 25  maart   Semi Klassieker
1 Igor Ovdienko  Essen Dld.; 2 Rob Carmans Paal B.; 3 Marcel Wouters Molenhoek; 4 Eric Vereecken Hulst; 5 Rob Tijdink Nijmegen; 6 Kenny Kleijnen Cadier en Keer; 7 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 8 Renier  Scheepers Herten; 9 Lars Toma Bocholtz; 10 Twan Kops Eindhoven; 11 Roel Jansen Linne; 12 Erwin Koken Urmond; 13 Roland Weytjens Maaseik B.; 14 Floris Pennings Geldrop; 15 Bram van Kooy Veldhoven; 16 Luuk Metsemakers Neer; 17 Sander Jongkind Landgraaf; 18 Daan Adelaars Heeze; 19 Jeroen van der Honing Lommel B.; 20 Igor de Waal Gulpen.
 Geen ploegenklassement

                               Igor Ovdienko : karakterman


Baarlo  Baan  31 maart
1 Renier Scheepers Herten; 2 Roel Janssen Linne; 3 Perry van Dijk Tegelen; 4 Joep Keijsers Kessel; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Johnny Kleingeld Maasbree; 7 Noud Nijssen Baarlo; 8 Bas Janssen Baarlo; 9 Leon Crienen Baarlo.
 
Baarlo  Baan  5 april
1 Stef Vorstermans Venlo; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Barry Gisberts Reuver; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Rick van Dijk Baarlo.
 
Deurne Walsberg  4 april
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Triston Martens Berghem; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Twan Kops Veldhoven; 5 Nick Riddy Veghel; 6 Frank Janssen Boekel; 7 Miguel Verhagen Oss; 8 Sander Dijkink Grave; 9 John Verhouden Eindhoven; 10 Roel Janssen Linne; 11 Erik Vulders Veghel; 12 Koenn van Roosmalen St. Oedenrode; 13 Perry van Dijk Tegelen; 14 Johnny Kleingeld Maasbree; 15 Jeffrey Sauren Heerlen.
 
De Mortel  11 april
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Peter van de Heuvel Bakel; 3 Nick Riddy Veghel; 4 Ferry Castelijns Gemert; 5 Twan Kops Veldhoven; 6 John Verhouden Eindhoven; 7 Wesley Theunissen Venlo; 8 Wesley van ’t Wout Oss; 9 Frank Janssen Boekel; 10 Jeroen van der Honing Lommel B.; 11 Triston Martens Berghem; 12 Koen van Roosmalen St.Oedenrode; 13 Daan Adelaars Heeze; 14 Joost Aelmans Cuijk; 15 Perry van Dijk Tegelen.
 
Baarlo  Baan  12 april
1 Alexander Gottfried Hinsbeck Dld.; 2 Roel Janssen Linne; 3 Koen Wulterkens Cuijk; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Markus Granzow Baarlo.
 
Someren  14- 15 april   Omloop der Peel  Etappewedstrijd
1e et.
1 Erik Meerkerk Zuidland; 2 Igor Ovdienko  Essen Dld.; 3 Remy Meeuwse Utrecht; 4 Marcel Wouters Molenhoek; 5 Bart Verdonck Lommel B.; 6 Patrick van Gortel Apeldoorn; 7 Edwin Franse Goes; 8 Dylan de Kok Steenbergen; 9 Lenn Harrevelt Denn Hoorn; 10 Marc van Grinsven Deurne; 11 Jelte Krol Groningen; 12 Marijn Pijper Spijkenisse; 13 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 14 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 15 Jacques Schuit Oost Souburg; 16 Werner Altenwisser Amsterdam; 17 Rik Thijs Retie B.; 18 William Berns Cuijk; 19 Rob Tijdink Nijmegen; 20 Bram van Kooij Veldhoven.

2e et.
1 Jacques Schuit Oost Souburg; 2 William Berns Cuijk; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Kris van Grieken Mol B.; 5 Jelte Krol Groningen; 6 Arne van Gils Baarle Nassau; 7 Jelle Middendorp Schipluiden; 8 Toon Bosmans Mol B.; 9 Court Cammeron Stampersgat; 10 Pjotr Kornafel Straelen D.; 11 Bram van Kooij Veldhoven; 12 Marcel Wouters Molenhoek; 13 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 14 Patrick van Gortel Apeldoorn; 15 Igor Ovdienko Essen Dld.; 16 Marco Wesseling Halsteren ; 17 Martin Bekking Apeldoorn; 18 Remy Meeuwse Utrecht; 19 Robert van Spanje Montfoort; 20 Jeroen van der Honing Lommel B.

Eindklassement
1 Marcel Wouters Molenhoek; 2 Jacques Schuit Oost Souburg; 3 Patrick van Gortel Apeldoorn; 4 William Berns Cuijk; 5 Marc van Grinsven Deurne; 6 Jelte Krol Groningen; 7 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 8 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 9 Bram van Kooij Veldhoven; 10 Kris van Grieken Mol B.; 11 Arne van Gils Baarle Nassau; 12 Igor Ovdienko Essen Dld.; 13 Jelle Middendorp Schipluiden; 14 Court Cammeron Stampersgat; 15 Remy Meeuwse Utrecht; 16 Edwin Franse Goes; 17 Marijn Pijper Spijkenisse; 18 Rik Thijs Retie B.; 19 Erik Meerkerk Zuidland; 20 Martin Bekking Apeldoorn;21 Dirk Jonker Delft; 22 Jeroen Wesselius Voorburg; 23 Maurice Engbersen Nederweert; 24 Edward van der Pijl Breda; 25 Herman Ten Kate Amsterdam.
Ploegenklassement
1 W.V.Princenhage; Dylan de Kok-Jacques Schuit-Arne van Gils-Andy van Loon-Marco Wesseling-Stefan Laurijssen;2 Cyclingteam HVS; 3 WTOS Delft.
 
Bakel  18 april
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Triston Martens Berghem; 3 Frank Janssen Boekel; 4 Edwin Arts Overloon; 5 Roel Janssen Linne; 6 Terrence Olaria Heerlen; 7 Ferry Castelijns Gemert; 8 Eddie Bouwmans Gemert; 9 Joost Aelmans Cuijk; 10 John Verhouden Eindhoven; 11 Bas Janssen Baarlo; 12 Henri Schut Zeeland; 13 Leon van der Schouw Heusden; 14 Daan Bongers Baarlo; 15 Alex Boerekamp Someren.
 
Baarlo  Baan  19 april
1 Markus Granzow Baarlo; 2 Noud Nijssen Baarlo; 3 Stef Vorstermans Hout Blerick; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Matthias Hofmann M.Gladbach Dld.
 
Gemert  25 april
1 Erwin Arts Overloon; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Frank Janssen Boekel; 5 Nick Riddi Veghel; 6 Triston Martens Berghem; 7 Roel van Gameren Heeswijk Dinther; 8 Rajender Peeters Son; 9 Leon van der Schouw Heusden; 10 Bas Janssen Baarlo; 11 Alex Boerekamp Someren; 12 Rob Nilesen Baarlo; 13 Johan de Beer St.Oedenrode.
 
Baarlo  Baan  26 april
1 Koen Wulterkens Cuijk; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Eric Hegger Venlo; 5 Kenny Kastelijn Neerkant.

                                                Koen Wulterkens

 
Someren  29 april  St.Jozef   Semi-klassieker
1 Jacques Schuit Oost Souburg; 2 Jelte Krol Groningen; 3 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 4 Wesly Theunissen Blerick; 5 Hans Smeyers Balen B.; 6 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 7 Jeroen van der Honing Lommel B.; 8 Terrence Olaria Eindhoven; 9 Menno van Hees Utrecht; 10 Dennis van Dijken Bemmel; 11 Renier Scheepers Herten; 12 Andy van Loon Hoogerheide; 13 Mart Langenkamp Arnhem; 14 Marc van Grinsven Deurne; 15 Igor Ovdienko Essen Dld.; 16 Bram van Kooij Veldhoven; 17 Erwin Koken Urmond; 18 Marco Wesseling Halsteren; 19 Robin Collenteur Bergen op Zoom; 20 Erik van Bommel Deventer; 21 Thomas Rieff Berg en Terblijt; 22 Maarten Schoenmaker Nijmegen; 23 Timo Ooms Balen B.; 24 Arjen Houweling Renkum; 25 Wouter van Leeuwen Arnhem; 26 Sven Hoekstra Landsmeer; 27 Jeffrey Geelen Kinrooi B.; 28 Paul Schreuder Nijmegen; 29 Ronald Weytjens Maaseik B.; 30 Kenny Kleijnen Cadier en Keer; 31 Herman Ten Kate Amsterdam; 32 Menno Zoontjes Goirle; 33 Erik van de Poel Tilburg; 34 Tom Reijnart Heeswijk Dinther; 35 Erik Martin Veghel; 36 Sjef Heemels Thorn.
 
Ploegenklassement
1 TWC de Maastrappers Horn; Pjotr Kornafel-Wladimir Gottfried- Igor Ovdienko; 2 W.V.Princenhage; 3 W.V.Reto Arnhem; 4 W.Club de Kempen Valkenswaard; 5 TWC Maaslandster.

                                            Jacques Schuit

 
Vlierden  2 mei
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Wesley van ’t Wout Oss; 4 Edwin Arts Overloon; 5 Peter van de Heuvel Bakel; 6 Bas Janssen Baarlo; 7 Nick Riddi Veghel; 8 Triston Martens Bakel; 9 Frank Janssen Boekel; 10 Jeroen van der Honing Lommel B.; 11 Luuk Metsemakers Neer; 12 Roel van Gameren Heeswijk Dinther; 13 Alex Boerekamp Someren; 14 Joost Aelmans Cuijk; 15 Ferdie van Mill Haps; 16 Dave Vermazeren Horst; 17 Bastin van Alten Vlierden; 18 Leon van der Schouw Heusden.
 
Baarlo  Baan  3 mei
1 Jeroen Hendriks Boxmeer; 2 Koen Wulterkens Cuijk; 3 Igor Ovdienko Essen Dld.; 4 Bruce Rayer Blerick; 5 Bas Janssen Baarlo.
 
Liessel  6 mei  Ronde van Brabant  Klassieker
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Ferry de Ruiter Putten; 3 Marijn Pijper Spijkenisse; 4 Jordi Theunissen Neerpelt B.; 5 Roy Beckers Overpelt B.; 6 Lenn Harrevelt Den Hoorn; 7 Ivar Hartogs Amersfoort; 8 Martin Bekking Apeldoorn; 9 Marco Wesseling Halsteren; 10 Eric Vereecken Hulst; 11 Kenny de Wilde Ertsvelde; 12 Piotr Kornafel Straelen Dld.; 13 Ismaen Segers Hulst; 14 Maxim Harteloh De Lier; 15 Henk Ceelen Ouderkerk a.d. IJssel; 16 Herman Ten Kate Amsterdam; 17 René Borst Delft; 18 Dirk van Leuken Eindhoven; 19 Jimmy de Bruyn St.Jansteen; 20 Remy Meeuwse Utrecht; 21 Peter Behiels Oostmalle B.; 22 Christian Bosch Voorburg; 23 Bas van Gestel Tilburg; 24 Patrick van Gortel Apeldoorn; 25 Ruben van Kemp Tilburg; 26 Erik Meerkerk Zuidland; 27 Jeffrey Geelen Kinrooi B.; 28 Igor Ovdienko Essen Dld.; 29 Martijn Harteloh Dordrecht; 30 Maarten Schoenmaker Nijmegen.
 
Ploegenklassement
1 Cyclingteam HVS;  Marc van Grinsven-Henk Ceelen-Matthieu Hendriks-Bert Koelenwijn-Berry Roelofs-Erwin Rijnders-Emiel Borsboom-Lars Rietveld-Arno Hartog; 2 Arrow Cyclingteam Zeeland; 3 W.Club Noord Limburg; 4 STMA Cyclingteam Apeldoorn; 5 W.Ver.Princenhage.
 
Baarlo  9 mei
1 Erwin Koken Urmond; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Edwin Arts Overloon; 4 Nick Riddi Veghel; 5 Marc van Grinsven Deurne; 6 Peter van de Heuvel Bakel; 7 Luuk Metsemakers Neer; 8 Triston Martens Berghem; 9 Johnny Kleingeld Maasbree; 10 Henri Schut Zeeland; 11 Stephan Zogbaum Pulheim Dld.; 12 Sjef Klerken Panningen; 13 Eric Hegger Venlo; 14 Bas Janssen Baarlo; 15 Wesley van ’t Wout Oss; 16 Leon van der Schouw Heusden; 17 Rob Carmans Beringen  B.; 18 Thorsten Piniek Langenfeld Dld.; 19 Jeffrey Geelen Kinrooi B.; 20 Ferry Castelijns Gemert.
 
Baarlo  Baan  10 mei
1 Koen Wulterkens Cuijk; 2 Jeroen Hendriks Boxmeer; 3 Rob Nilissen Baarlo; 4 Sjef Klerken Panningen; 5 Bas Janssen Baarlo.
 
Leeuwen  13 mei
1 Renier Scheepers Herten; 2 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 3 Danny Sijen Maastricht; 4 Erwin Koken Urmond; 5 Ronald van Engelshoven Sittard; 6 Sjef Klerken Panningen; 7 John Verhouden Eindhoven; 8 Roel Janssen Linne; 9 Ward Schiffelers Sittard; 10 Daan Adelaars Heeze; 11 Jeroen van der Honing Lommel B.; 12 Christof Theys Neeroeteren B.; 13 Sjef Heemels Thorn; 14 Pascal Evers Roermond; 15 Wesley Theunissen Venlo; 16 Leo van de Schouw Heusden; 17 Johnny Kleingeld Maasbree; 18 Antoine Moonen Cuijk; 19 Dion Koch Overpelt B.; 20 Gilbert Krekelberg Linne.
 
Deurne  Walsberg  16 mei
1 Edwin Arts Overloon; 2 Ferry Castelijns Gemert; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Willy van Kessel Zeeland; 5 Triston Martens Berghem; 6 Henri Schut Zeeland; 7 Nick Riddy Veghel; 8 Ferdie van Mill Haps; 9 Sander Dijkink Grave; 10 Jorrit de Haas Eersel; 11 Roel Janssen Linne; 12 Jeffrey Kimmels Arnhem; 13 Daan Adelaars Heeze; 14 Maurice van Duijnhoven Elst; 15 Luuk Metsemakers Neer; 16 Jeroen van der Honing Lommel B.; 17 Maikel  de Koning St.Oedenrode; 18 Hans Slegers Someren; 19 Sjef Hemels Thorn; 20 Erik Vulders Veghel; 21 Ruud Steegs Bemmel; 22 John Verhouden Eindhoven.
 
Baarlo  Baan  17 mei
1  Bruce Rayer Blerick; 2 Piotr Kornafel Straelen Dld.; 3 Noud Nijssen Baarlo; 4 Frank Rayer Blerick; 5 Ferdie van Mill Haps.
 
Eindhoven  19-20 mei  Hel van Brabant  Etappewedstrijd
1e etappe
1 Christof Marien Retie B.; 2 Kris van Grieken Mol B.; 3 Berry Roelofs Groesbeek; 4 Lenn Harreveld Den Hoorn; 5 Sten Oostland Harderwijk; 6 Menno Zoontjes Goirle; 7 Vincent van Wersch Tilburg; 8 Wessel Piersma Sneek; 9 Sander Pijpers Groningen; 10 Ferry Castelijns Gemert; 11 Jeroen Wesselius Voorburg; 12 Marthijn van den Heuvel Zwolle; 13 Rogier Hilbers Groningen; 14 Vincent den Breejen Rijswijk; 15 Rob Carmans Paal B.; 16 Rob Tijdink Nijmegen; 17 Siebe Vrieswijk Deventer; 18 Paul Schreuder Nijmegen; 19 Edward van der Pijl Breda; 20 Werner Altenwischer Amsterdam; 21 Glen Loos Laakdal B.; 22 Roy Beckers; 23 Christian Bosch Voorburg; 24 Maxime Harteloh De Lier; 25 Bart Verdonck.

2e etappe
1 Christof Marien Retie B.; 2 Maxim Harteloh De Lier; 3 Sten Oostland Harderwijk; 4 Kris van Grieken Mol B.; 5 Jan Hekman; 6 Berry Roelofs Groesbeek; 7 Jerry de Bruijn Harderwijk; 8 Sander Pijpers Groningen; 9 Wessel Piersma Sneek; 10 Roy Beckers; 11 Jordy Theunissen Neerpelt B.; 12 Vincent van Wersch Tilburg; 13 Luuk Nissen Eindhoven; 14 Emiel Borsboom Woerden; 15 Ferry Castelijns Gemert; 16 Joost Jansen Rotterdam; 17 Patrick Gelsema Amersfoort; 18 Bas van Gestel Tilburg; 19 Norbert van der Straaten Oegstgeest; 20 Nick Riddy Veghel; 21 Werner Altenwischer Amsterdam; 22 Rob Nilissen Baarlo; 23 Bas Seldenrijk Groningen; 24 Ronald Wierstra Hardegarijp; 25 Jeroen Wesselius Voorburg.
 
Eindklassement
1 Christof Marien Retie B.; 2  Maxime Harteloh De Lier; 3 Sten Oostland Harderwijk; 4 Kris van Grieken Mol B.; 5 Berry Roelofs Groesbeek; 6 Jerry de Bruijn Harderwijk; 7 Sander Pijpers Groningen; 8 Wessel Piersma Sneek; 9 Roy Beckers; 10 Jordy Theunissen Neerpelt B.; 11 Vincent van Wersch Tilburg; 12 Luuk Nissen Eindhoven; 13 Emiel Borsboom Woerden; 14 Ferry Castelijns Gemert; 15 Joost Jansen Rotterdam; 16 Patrick Gelsema Amersfoort; 17 Norbert van der Straaten Oegstgeest; 18 Nick Riddy Veghel; 19 Werner Altenwischer Amsterdam; 20 Rob Nilissen Baarlo; 21 Bas Seldenrijk Groningen; 22 Ronald Wierstra Hardegarijp; 23 Jeroen Wesselius Voorburg; 24 Glen Loos Laakdal B.; 25 Bram Slager Groningen; 
 
Ploegenklassement
1 HST-Yokohama België; Rik Thijs-Maarten Van Langendonck- Peter Behiels-Sten Bogaerts-Bob Berghmans; 2 GSWV Tandje Hoger Groningen; 3 Restore Elshof Pijnacker; 4 Cyclingteam HVS Betuwe; 5 W.Club Eindhoven/ Tempo Bruls.

       Driedubbele winst voor Christof Marien  ( links ) in de Brabantse Hel

 
Baarlo  Baan  24 mei
1 Leon Kuijpers Baarlo; 2 Koen Wulterkens Cuijk; 3 Eric Hegger Venlo; 4 Ferdie van Mill Haps; 5 Pascal Evers Roermond.
 
Liessel   30 mei
1 Edwin Arts Overloon; 2 Triston Martens Berghem; 3 John van Rullen Schijndel; 4 Wesley Theunissen Blerick; 5 Marc van Grinsven Deurne; 6 Sjef Klerken Panningen; 7 Daan Adelaars Heeze; 8 Daan Bongers Baarlo; 9 Nick Riddy Veghel; 10 Ferry Castelijns Gemert; 11 Henri Schut Zeeland; 12 John Verhouden Eindhoven; 13 Willy van Kesssel Zeeland; 14 Roel Janssen Linne; 15 Bas Janssen Baarlo; 16 Ferdy van Mill Haps; 17 Hans Slegers Someren; 18 Koen Hollebekkers Bladel; 19 Johan de Beer St.Oedenrode; 20 Richard van Zuydam Best; 21 Orry de Beer St.Oedenrode; 22 Erik Martin Veghel.

                   Edwin Arts  ziet het wel zitten

 
Baarlo  Baan  31 mei
1 Daan Bongers Baarlo; 2 Matthias Hofmann M.Gladbach Dld.; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Johnny Kleingeld Maasbree.
 
Neerkant  6 juni
1 Edwin Arts Overloon; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Daan Adelaars Heeze; 4 Peter van de Heuvel Bakel; 5 Joost Aelmans Cuijk; 6 Triston Martens Berghem; 7 Ferry Castelijns Gemert; 8 Ferdie van Mill Haps; 9 John Verhouden Eindhoven; 10 Floris Pennings Geldrop; 11 Frank Janssen Boekel; 12 Rajender Peeters Son; 13 John de Beer St.Oedenrode; 14 Maikel de Koning St.Oedenrode; 15 Alex Boerekamp Someren; 16 Nick Riddy Veghel; 17 Jeroen Smit Eindhoven.
 
Montfort  5 juni
1 Bas Janssen Baarlo; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Roel Jansen Linne; 4 Rainer Beckers Viersen Dld.; 5 Maurice Engbersen Nederweert; 6 Piotr Kornafel Straelen Dld.; 7 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 8 Daan Bongers Baarlo; 9 Ronald van Engelshoven Sittard; 10 John Kölker Born; 11 Martijn Mast Melick; 12 Marcus Granzow Dusseldorf Dld.; 13 Pascal Evers Roermond; 14 Wesley Theunissen Venlo; 15 Ronnie Denier Kinrooi B.; 16 Rob Nillisen Baarlo.
 
Baarlo  Baan  7 juni
1 Alexander Gotfried Hinsbeck Dld.; 2 Erwin Bakker Liessel; 3 Markus Granzow Baarlo; 4 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 5 Ferdi van Katwijk Overloon; 6 Bas Janssen Baarlo.
 
Helenaveen  10 juni  Omloop van Helenaveen  Semi-Klassieker
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Ferry de Ruiter Putten; 3 Marijn Pijper Hoogvliet; 4 Rob Tijdink Nijmegen; 5 Twan Kops Eindhoven; 6 Rob Carmans Paal Beringen B.; 7 Jeroen Wesselius Voorburg; 8 Thomas Rieff Berg en Terblijt; 9 Emiel Borsboom Woerden; 10 Tom Boveree Simpelveld; 11 Kick Mijhoff Den Haag; 12 Ferdie van Mil  Haps; 13 Bert Koelewijn Soest; 14 Bram van Kooij Veldhoven; 15 Joppe van Stiphout Lent; 16 Etiënne Korff Cadier en Keer; 17 Daniel Verzijl Oostvoorne; 18 Ruud Klomp Veghel; 19 Henry Schut Zeeland; 20 Antoine Moonen Cuijk; 21 Daan Adelaars Heeze; 22 Erik van de Poel Tilburg; 23 Lenn Harreveld Den Hoorn; 24 Nick Riddy Veghel; 25 Alex Boerekamp Someren; 26 Oisin Bugter Amsterdam; 27 Berry Huntink Drempt; 28 Stan Rutten Eindhoven; 29 Dirk van Leuken Best; 30 Arie-Jan van Klaveren Alphen aan de Rijn; 31 Bas van Gestel Tilburg; 32 Igor de Waal Gulpen; 33 Patrick Kleine Thorn; 34 Wouter Jaegers Tilburg; 35 Marvin Steenbergen Waddinxveen; 36 Thomas van Versendaal Tilburg; 37 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 38 Jeffrey Geelen Kinrooi B.; 39 Joris Boelens Amsterdam; 40 Stijn Hulsebos Lichtenvoorde
Ploegenklassement
1 Cyclingteam HVS/W.club Eindhoven;  Marc van Grinsven-Emiel Borsboom-Berrie Roelofs-Matthieu Hendriks-Bert Koelewijn- Erwin Rijnders-Twan Knops-2 TWC Maaslandster Zuid Limburg; 3 RWV de Spartaan; 4 PRC Delta France Limousin; 5 TWC Pijnenburg; 6 Wielerclub Noord Limburg; 7 FCA Cyclingteam; 8 Team W.V. Avanti; 9 TWC de Kempen Valkenswaard; 10 TWC de Maastrappers Horn.

Marc van Grinsven , links, met strijdmakker klaar voor vertrek

 
Milheeze Hoeven  13 juni
1 Edwin Arts Overloon; 2 Ferry Castelijns Gemert; 3 Peter van den Heuvel Bakel; 4 Frank Janssen Boekel; 5 Daan Adelaars Heeze; 6 Joost Aelmans Cuijk; 7 Sjef Klerken Panningen; 8 Marc van Grinsven Deurne; 9 Nick Riddy Veghel; 10 Triston Martens Berghem; 11 Johan de Beer St.Oedenrode; 12 Antoine Moonen Cuijk; 13 Henri Schut Zeeland; 14 Leon van der Schouw Heusden; 15 Tim Raaijmakers De Rips; 16 Hermann Meyer Düsseldorf Dld.; 17 Maikel de Koning St.Oedenrode; 18 Patrick Houthooft Helmond; 19 Erik van Leijen Nijmegen; 20 Erik Martin Veghel.
 
Baarlo  Baan  14 juni
1 Koen Wulterkens Cuijk; 2 Bas Peters Heythuysen; 3 Wesley Theunissen Blerick; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Pjotr Kornafel Straelen Dld.
 
Arcen  15 juni  Tijdrit   15 k.m.
1 Rob Lokate Delft; 2 Roel Janssen; 3 Renier Schepers Herten; 4 Jan Sanders Beuningen; 5 Stephan Muijers; 6 Robin Hemel; 7 Eric Hegger Venlo; 8 Kenney Heuts; 9 Raoul Daemen; 10 Frank Driessen Bergen; 11 Etiënne Korff.
 
Mierlo  20 juni
1 Ruud Klomp Veghel; 2 Erik van de Eerenbeemt Eindhoven; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Henri Schut Zeeland; 5 Ferry Castelijns Gemert; 6 Twan Kops Veldhoven; 7 Nick Riddy Veghel; 8 Rob Linssen Eindhoven; 9 Frank Janssen Boekel; 10 Michel van Hooff Gemert; 11 Coen Sevens Diessen; 12 John Verhouden Eindhoven; 13 Edwin Arts Overloon; 14 Roel Janssen Linne; 15 Jorrit de Haas Eersel; 16 Ronny Theunissen Neerpelt B.; 17 Kim Schutters Neerpelt B.;  18 Ferdie van Mill Haps; 19 Dick van Leuken Best; 20 Erik Martin Veghel.
 
Baarlo  Baan  21 juni
1 Sjef Klerken Panningen; 2 Jeroen Hendriks Boxmeer; 3 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Alexander Gottfried Nettetal Dld.;
 
Beegden  24 juni    Open  NWB Kampioenschap
1 Rob Tijdink Nijmegen; 2 Maurice Engbersen Nederweert; 3 Igor Ovdienko Essen Dld.; 4 Sjors Salentijn Roermond; 5 Rob Carmans Paal B.; 6 Thomas Rieff Berg en Terblijt; 7 Dirk van Leuken Best; 8 Antoine Moonen Nijmegen; 9 Roland Weijtjens Neeroeteren B.; 10 Jorrit de Haas Eersel; 11 Joep Keijsers Kessel; 12 Joost Aelmans Cuijk; 13 Ralf Steegs Arnhem; 14 Wouter van Leeuwen Arnhem; 15 Ferdie van Mil Haps.
Kampioen
1 Maurice Engbersen Nederweert; 2 Igor Ovdienko Essen Dld.; 3 Sjors Salentijn Roermond.

       Rob Tijding wint,maar de titel is voor Maurice Engbersen hier in ghesprek met Ger Hermans

 
Handel   27 juni
1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Daan Adelaars Heeze; 3 Edwin Arts Overloon; 4 Marc van Grinsven Deurne; 5 Michel van Hooff Gemert; 6 Dik van Koolwijk Nijmegen; 7 Ruud Klomp Veghel; 8 Ferry Castelijns Gemert; 9 Floris Pennings Geldrop; 10 Sander Dijkink Grave; 11 Patrick Houthooft Helmond; 12 Johan de Beer St.Oedenrode; 13 Willy van Kessel Zeeland; 14 Joost Aelmans Cuijk; 15 Triston Martens Berghem; 16 Ferdie van Mill Haps; 17 Nick Riddy Veghel; 18 Mario Hermans Melderslo; 19 Erik Vulders Veghel; 20 Frank Janssen Boekel; 21 Erik Martin Veghel; 22 Jeroen Smit Eindhoven; 23 Gijs Jongeling Best.
 
Baarlo Baan    28 juni
1 Sjef Klerken Panningen; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Gilber Krekelberg Linne; 5 Frank Rayer Baarlo.
 
Boekel  4 juli
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Wesley van ’t Wout Oss; 3 Dik van Koolwijk Nijmegene; 4 Peter de Weert Nieuwaal; 5 Johan de Beer St.Oedenrode; 6 Joost Aelmans Cuijk; 7 Daan Bongers Baarlo; 8 Ferry Castelijns Gemert; 9 Christiano Sala Geffen; 10 Edwin Arts Overloon; 11 Patrick de Laat Berlicum; 12 Nick Riddy Veghel; 13 Sander Dijkink Grave; 14 Ferdie van Mill Haps; 15 Triston Martens Berghem; 16 John Verhouden Eindhoven; 17 Frank Janssen Boekel; 18 Rajender Peeters Son; 19 Mark Teeuw Rijswijk; 20 Johnny Kleingeld Maasbree; 21 Erik Vulders Veghel; 22 Erik Martin Veghel; 23 Sjef Klerken Panningen; 24 Roel van Gameren Heeswijk Dinther; 25 Pascal Slaats Volkel.
 
Baarlo  Baan  6 juli
1 Bas Janssen Baarlo; 2 Koen Wulterkens Cuijk; 3 Bruce Rayer Blerick; 4 Marcel Philipen Erkelenz Dld.; 5 Matthias Hofmann  Dld.
 
Baarlo  Baan  10  juli
1 Bas Janssen Baarlo; 2 Frank Rayer Baarlo; 3 Markus Granzow Baarlo; 4 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 5 Jac Roemermann Helden.
 
De Rips  11 juli
1 Edwin Arts Overloon; 2 Peter van de Heuvel Bakel; 3 Daan Adelaars Heeze; 4 Willy van Kessel Zeeland; 5 Sander Dijkink Grave; 6 Nick Riddy Veghel; 7 Triston Martens Berghem; 8 Rajender Peeters Son; 9 Ferdie van Mill Haps; 10 Johan de Beer St.Oedenrode; 11 Peter Janssen Heerlen.
 
Baarlo  Baan  12  juli
1 Sjef Klerken Panningen; 2 Bas Janssen Baarlo; 3 Bruce Rayer Blerick; 4 Ferdie van Katwijk Haps; 5 Ruud Kooimans Eindhoven.
 
Someren  15 juli  Someren-Peer-Someren  Klassieker
1 Jacques Schuit Oost Souburg; 2 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 3 Marcel Wouters Groesbeek; 4 Jonne Boers Nootdorp; 5 Lars Rietveld Oudewater; 6 Rob van Leeuwen Pijnacker; 7 Daan Adelaars Heeze; 8 Job Broekhuis Harderwijk; 9 Rob Tijdink Nijmegen; 10 Peter van de Heuvel Bakel; 11 Twan Kops Eindhoven; 12 Davy Stessens Meerhout B.; 13 Bart Peeters Mol B.; 14 Bas van Gestel Tilburg; 15 Xander Moerman Vianen; 16 Sjoerd Meijdam Tilburg; 17 Bram Slager Groningen; 18 Robbert Schaap Voorburg; 19 Ferrie de Ruiter Putten; 20 Arno Hartog Giessenburg; 21 Roy Beckers Overpelt B.; 22 Kris van Grieken Mol B.; 23 Nick Riddy Veghel; 24 Marijn Pijper Hoogvliet; 25 Hans Smeyers Balen B.; 26 Martin Bekking Apeldoorn; 27 Edward van der Pijl Breda; 28 Jerry de Bruijn Harderwijk; 29 Ingo Bouman Duiven; 30 Jeroen Wesselius Voorburg; 31 Imo de Pruijssenaere IJmuiden; 32 Lenn Harrevelt Den Hoorn; 33 Marc den Hoed Pijnacker; 34 Dries van Gompel Balen B.; 35 Leon Hordijk Stellendam; 36 Rob Nilissen Baarlo; 37 Robert van Spanje Montfoort; 38 Martin van der Meijden Brakel; 39 Bram Vermeulen Mol B.; 40 Bas Janssen Baarlo.
Ploegenklassement
1 HST Yokohama B.;  Dennis Szekely-Davy Stessens-Bart Peeters-Kris van Grieken-Jeroen Noels-Harrie Maes-Glenn Loos;2 Restore EBH Elshof Pijnacker; 3 NSWV Mercurius; 4 Cyclingteam HVS Eindhoven; 5 Rescue Cyclingteam ; 6 W.Club Pijnenburg; 7 Wielerclub Eindhoven/ Tempo Bruls;
8 RWV De Spartaan; 9 W.V.Eemland; 10 Bongou Cyclingteam B








.
Milheeze  Centrum  18 juli
1 Edwin Arts Overloon; 2 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 3 Peter van de Heuvel Bakel; 4 Wesley van ’t Wout Oss; 5 Henri Schut Zeeland; 6 Michel van Hooff Gemert; 7 Tom Marcellis Eindhoven; 8 Ferry Castelijns Gemert; 9 Jorrit de Haas Eersel; 10 Bram van Rijt Bergeijk; 11 Gert Verdijk Heijen; 12 Triston Martens Berghem; 13 Alex Boerekamp Someren; 14 Tim Raaijmakers De Rips; 15 Mario Hermans Melderslo; 16 Hans Slegers Someren; 17 Michel de Wall Valkenswaard; 18 Sander Dijkink Grave; 19 Ronald Vos Heesch; 20 Johan de Beer St.Oedenrode; 21 Patrick Houthooft Helmond; 22 Daan Adelaars Heeze; 23 Jeffrey Geelen Kinrooi B.; 24 Frank Driessen Nieuw Bergen; 25 Tom Reijnart Heeswijk Dinther; 26 Erik Martin Veghel.
 
Baarlo  Baan  19 juli
1 Eric Hegger Venlo; 2 Matthias Hoffman Dld.
 
Baarlo  Baan  26 juli
1 Alexander Gottfried Hinsbeck  Dld.; 2 Erwin Bakker Neerkant; 3 Wesley Theunissen Venlo; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Koen Wulterkens Cuijk.
 
Nijeveen   28 juli   Tijdrit 
16/29 jr.
1 Josbert De Vries Groningen; 2 Thomas van Ee Apeldoorn; 3 Klaas Sipma Zwolle; 4 Christiaan Riemens Zwolle; 5 Jasper van der Klis Nootdorp; 6 Wim Plender Maastricht.
30/39 jr.
1 Nico Bakker Weesp; 2 Remco Grasman Luttelgeest; 3 Jordy Meerman Utrecht; 4 Lammert Haverkamp Elburg; 5 Vincent Vis Amersfoort; 6 Heini Koornberg Zwolle.
 
Baarlo  Baan  2 augustus
1 Piotr Kornafel Straelen Dld.; 2 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 3 Bruce Rayer Blerick; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Bas Janssen Baarlo.
 
Baarlo  Baan  3 augustus
1 Erwin Bakker Neerkant; 2 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 3 Renier Scheepers Herten; 4 Joost van Haren Boxmeer; 5 Mike Haufe Niederkrüchten Dld.
 
Stramproy  4 augustus
1 Renier Scheepers Herten; 2 Stefan Lotz Maasmechelen B.; 3 Sjors Salentijn Roermond; 4 Antoine Moonen Nijmegen; 5 Jos van der Horst Nijmegen; 6 Marc van Grinsven Deurne; 7 Pascal Evers Roermond; 8 Joost Aelmans Cuijk; 9 Wesley Theunissen Venlo; 10 Detlef Le Grand Eindhoven; 11 Stan Rutten Eindhoven; 12 Dion Koch Neerpelt B.; 13  Rick van Dijk Baarlo; 14 Henri Schut Zeeland; 15 Ferry Castelijns Gemert; 16 Roel Janssen Linne; 17 Ward Schaffers Sittard; 18 Bas Janssen Baarlo; 19 Greg Bijnen Roermond; 20 Patrick Houthooft Helmond; 21 Ferdi van Mil Haps; 22 Willy van Kessel Zeeland; 23 Johnny van den Berg Beuningen; 24 Leon van der Schouw Asten-Heusden; 25 Peer van Dam Eindhoven.
 
Recreanten
1 Maarten Christis  Kinrooi B.; 2 A.Stals Stramproy; 3 Jack Rutten Nederweert; 4 Jac Steyvers Stramproy; 5 Ger Hermans Heloden; 6 R.Rademaekers Stramproy; 7 Pieter Adriaans Weert; 8 M.Sijmkens Stramproy; 9 Maurice Muurmans Helden; 10 René Lenaers Stramproy; 11 Johan Janssen Panningen; 12 Jim Wolters Stramproy.
 
Moorsel  België  5 augustus   Wereldkampioenschap ICF
1 Sam van Nuffelen België; 2 Lode van Impe B.; 3 Tom Cleeren B.; 4 Renaat Demeter B.; 5 Jimmy de Bruyn Ned.; 6 Ruben Engelen B.; 7 Jonathan Henrion B.; 8 Peter Behiels B.; 9 Andy de Backer B.; 10 Sven Vercammen B.; 11 Piotr Kornafel Straelen Dld.; 12 Kristof Gryson B.; 13 Tom Vandenbussche B.; 14 Chris Mc Namara Groot Britt. 15 Mario van der Sickel B.; 16 Kristof Debbout B.; 17 Kris Van der Massen B.; 18 Tom Penninckx B.; 19 Niels van Kerkhoven B.; 20 Michel Vereecken B.
 
Baarlo  Baan  9 augustus
1 Markus Granzow Baarlo; 2 Piotr Kornafel Straelen Dld.; 3 Bruce Rayer Venlo; 4 Ferdi van Katwijk Overloon; 5 Pascal Evers Roermond.
 
Baarlo  Baan  10 augustus
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Sjef Klerken Panningen; 3 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 4 Ad Bakker Baarlo; 5 Matthias Raaben Dld.
 
Honselersdijk   12 augustus   Nederlands Kampioenschap  WFN
1 Joost van de Blink  ’s Gravenzande; 2 Sjors Salentijn Roermond; 3 Marijn Pijper Hoogvliet; 4 Sander Stuut Den Haag; 5 Dimitri Mulder Heinkenszand; 6 Niels van Luijk Poeldijk; 7 Marvin van Spronsen Monster; 8 Patrick Hack Pijnacker; 9 Patrick van Gortel Apeldoorn; 10 Maurice Barendsen Naaldwijk; 11 Dennis Raadtgever Kapelle; 12 Maxim Harteloh De Lier; 13 Sten Oostland Harderwijk; 14 Marc den Hoed Pijnacker; 15 Dirk Jonker Delft; 16 John Zwinkels Naaldwijk; 17 Martin Bekking Harderwijk; 18 Mike Boer Rozenburg; 19 Rens Trommels Poortugaal; 20 Jeroen Wesselius Voorburg; 
 
Merum  14 augustus
1 Rainer Beckers  Viersen Dld. 2 Rob Tijdink Nijmegen; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Piotr Kornafel Straelen Dld.; 5 Sjors Salentijn Roermond; 6 Wladinir Gottfried Hinsbeck Dld.; 7 Patrick Houthooft Helmond; 8 Leon van der Schouw Heusden Asten; 9 Marcel Seevens Eindhoven; 10 Maurice Engbersen Nederweert; 11 Willy van Kessel Zeeland; 12 Frank Driessen Nieuw Bergen; 13 Gertjan van Geffen Gemert; 14 Hans Slegers Someren; 16 Ralf Peters Linne; 17 Edward van der Werf Kessel; 18 Boris Czysh Keulen Dld.; 19 Stephan van Hoof Mierlo.
 
Recreanten
1 Hans van de Munckhof Hegelsom; 2 Tom Marcellis Echt; 3 Dennis van Pey Born; 4 Leo Ohlenforst Echt; 5 Bas van Bommel Herkenbosch; 6 Johan Janssen Panningen; 7 Roel Beckers Melick; 8 Maurice Muurmans Helden; 9 Ad Jöris Posterholt; 10 Rein Bidlot Beegden; 11 Joop Hendrikx Herkenbosch; 12 Ron Didden Tegelen.
 
Baarlo   Baan  16 augustus
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Sjef Klerken Panningen; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Alexander Gottfried Nettetal Dld.; 5 Markus Granzow Baarlo.
 
Baarlo  Baan  21  augustus
1 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 2 Bruce Rayer Venlo; 3 Ferry van Katwijk Overloon; 4 Bart Beijer Venlo; 5 Lars Quaedvlieg Horn.








 
Baarlo  Baan  23 augustus
1 Sjef Klerken Panningen; 2 Bas Janssen Baarlo; 3 Bruce Rayer Blerick; 4 Mike Haufe Niederkrüchten Dld.; 5 Roy Joore Baarlo.
 
Panningen  26 augustus
1 Piotr Kornafel Straelen Dld.; 2 Adwin Arts Overloon; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 John Kölker Born; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 Sjef Klerken Panningen; 7 Stan Rutten Eindhoven; 8 Ed de Hond Baarlo; 9 Rob Nilessen Baarlo; 10 Rick van Dijk Baarlo; 11 Wesley Theunissen Venlo; 12 Rob Tijdink Nijmegen; 13 Marcel Seevens Eindhoven; 14 Patrick Houthooft Helmond; 15 Willy van Kessel Zeeland.
Recreanten
1 Maurice Muurmans Helden; 2 Guido Gielen Maasbree; 3 Erik Keunen Baarlo; 4 Bas Nollee Panningen; 5 Bas Leenders Roermond; 6 Ralph Beunen Echt; 7 Theo Koopmans Panningen.
 
Baarlo  Baan  28 augustus
1 Wesley Theunissen Venlo 2 Ferry van Katwijk Overloon  3 Markus Granzow Baarlo 4 Pascal Evers Roermond 5 Arno Bouten Blerick.
 
Baarlo  Baan  30 augustus
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Igor Ovdienko Essen Dld.; 3 Ferry van Katwijk Overloon.
 
Someren Heide  2 september  Omloop van de Heidehof  Semi-Klassieker
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Sten Oostland Harderwijk; 3 Twan Kops Eindhoven; 4 Antoine Moonen Cuijk; 5 Bram van Kooij Veldhoven; 6 Henry Schut Zeeland; 7 Ferry Castelijns Gemert; 8 Rob Linssen Waalre; 9 Renier Scheepers Herten; 10 Rob Tijdink Nijmegen; 11 Detlef La Grand Eindhoven; 12 Erwin Reijnders Nieuwegein; 13 Jack Piels Roggel; 14 Stan Rutten Eindhoven; 15 Stefan Laurijssen Roosendaal; 16 Marcel Wouters Groesbeek; 17 Nick Riddy Veghel; 18 Dirk van Leuken Best; 19 Robert van Spanje Montfoort; 20 Ralf Steegs Arnhem; 21 Igor Ovdienko Essen Dld.; 22 Wouter van Leeuwen Arnhem; 23 Ronald Kolkman Zaltbommel; 24 Thomas van Versendaal Zaltbommel; 25 Erik van der Poel Tilburg; 26 Etienne Korff Cadier en Keer; 27 Johnny Kleingeld Maasbree; 28 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 29 Sjors Salentijn Roermond; 30 Patrick van Gortel Apeldoorn; 31 Hans Slegers Someren; 41 Markus Granzow Baarlo; 45 Joost Aelmans  Cuijk; 46 Maurice Engbersen Nederweert; 49 Wesley Theunissen Venlo.
 
Ploegenklassement
1 FCA Cyclingteam Gemert; Henry Schut-Ferry Castelijns-Joost Aelamsn-Nick Riddy;2 Cyclingteam HVS Eindhoven; 3 NSWV Mercurius Nijmegen; 4 TWC de Kempen Valkenswaard; 5 TWC Pijnenburg Tilburg.








 
Baarlo   Baan  4 september
1 Markus Granzow Baarlo; 2 J.Notenboom Dld.; 3 Eric Hegger Venlo; 4 Beyer Venlo.
 
Baarlo  Baan  6 september
1 Ad Bakker Baarlo; 2 Ed de Hond Baarlo; 3 Stef Vorstermans  Blerick; 4 Matthias Hofmann  Mönchen Gladbach Dld.; 5 Perry van Dijk Tegelen.
 
Baarlo  Baan  13 september
1 Frank Rayer Baarlo; 2 Arno Bouten Blerick; 3 Marijn Coolen Well.
 
Baarlo Baan  14 september  Slotkoers Baancompetitie
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Matthias Hoffman Duitsland; 3 Koen Wulterkens Cuijk.
 
Eindstand Baancompetitie
1 Bruce Rayer Venlo  112 punten; 2 Bas Janssen Baarlo  108 pnt.; 3 Pascal Evers Roermond 74 pnt.; 4 Erwin Bakker Neerkant 66 pnt.; 5 Matthias Hoffman Dld.; 64 pnt.
 
Someren   16 september  Tweelandenkoers  Klassieker
1 Matthieu Hendriks Krimpen a/d Lek; 2 Erik Meerkerk Zuidland; 3 Igor Ovdienko Essen Dld.; 4 Peter Behiels Oostmalle B.; 5 Martin Bekking Apeldoorn; 6 Roy Arts Bergharen; 7 Rik Thijs  Retie B.; 8 Rob van Leeuwen Pijnacker; 9 Dirk van Leuken Veldhoven; 10 Dylan de Kok Steenbergen; 11 Dennis van Dijken Bemmel; 12 Paul Schreuder Nijmegen; 13 Jacques Schuit Oost Souburg; 14 Rob Tijdink Nijmegen; 15 Patrick van Gortel Apeldoorn; 16 Jan Hekman Norg; 17 Twan Kops Eindhoven; 18 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 19 Ferry de Ruiter Putten; 20 Bas Seldenrijk Groningen; 21 Marijn Pijper Hoogvliet; 22 Luuk Nissen Eindhoven; 23 Arne van Gils Baarle Nassau; 24 Frank Molenaar Rheden; 25 Maarten Schoemaker Nijmegen; 26 Siebe Vrieswijk Deventer; 27 Sten Oostland Harderwijk; 28 Jan de Heer Utrecht; 29 Norbert van Straaten Oegstgeest; 30 Sjoerd Meijdam Tilburg; 31 Marcel Wouters Groesbeek; 32 Marc den Hoed Pijnacker; 33 Wessel Piersma Groningen; 34 Maurice Engbersen Nederweert; 35 Antoine Moonen Cuijk.
Ploegenklassement
1 HST Oykohama B.; Peter Behiels-Rik Thijs-Dennis Szekely-Kris van Grieken-Christof Marien-Jeroen Noels; 2 Cyclingteam HVS Eindhoven; 3 W.Ver.Princenhagen; 4 STMA Cyclingteam; 5 W.Club Eindhoven/Tempo Bruls; 6 Restore Pijnacker.