Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  2011


Baarlo   Baan  5 maart
1 Igor Ovdienko Essen Dld.; 2 Ivan Peters Weert; 3 Jorg Molls; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 6 Jos Reinders Helden.
 
Baarlo  Baan  12 maart
1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Igor Ovdienko Essen Dld.; 3 Heiko Beelen; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Leon Gijsberts.
 
Baarlo  Baan  19 maart
1 Igor Ovdienko Essen Dld.; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Koen Wulterkens Cuijk; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Paul Boonen Reuver.
 
Baarlo  Baan  26 maart
1 Yannick Janssen Beringe; 2 Jorn Knops Meijel; 3 Pascal Evers Roermond; 4 Bruce Rayer Blerick; 5 Alexander Gottfried Schermbeck Dld.; 6 Mirko Brinkmann Dld.; 7 Wladimir Gottfried Schermbeck Dld.; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Lars Jun  Amsterdam; 10 Bas Janssen Baarlo.
 
 Weert   IJzeren Man  27 maart  Semi Klassieker
1 Ivan Peeters Weert; 2 Renier Scheepers Herten; 3 Marc van Grinsven
Deurne; 4 Rob Linsen Waalre; 5 Pjotr Kornafel Straelen D.; 6 Igor Ovdienko  Essen D.; 7 Christian Bosch Voorburg; 8 Francois Knarren Hoensbroek; 9 Roy Steuten Hunsel; 10 Antoine Moonen Nijmegen;  11 Stephan Lotz  Maasmechelen; 12 Erwin Koken Urmond; 13 Jeroen van der Honing Lommel B.; 14 Maurice Engbersen Nederweert; 15 Stan Rutten Eindhoven.

Geen ploegenklassement
 
Someren Heide  3 april  St.Jozef   Semi Klassieker
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Andras van Hoeijen Amersfoort; 3 Jan Hekman Norg; 4 Wladimir Gottfried Hinsbeck d.; 5 Selmar Pigge Voorschoten; 6 Berry Roelofs Groesbeek; 7 Henry Schut Zeeland; 8 Pjotr Kornafel  Straelen D.; 9 Taeke Oppewal Heerenveen; 10 Francois Knarren Hoenbroek; 11 Jeff Vaes Balen B.; 12 Jerry de Bruijn Harderwijk; 13 Triston Martens Berghem; 14 Matthijs Kuipers Utrecht; 15 Danny van Galen Oss.
Ploegenklassement
1 W.V.Eemland Amersfoort; Andreas van Hoeijen-Guido Benthem-Ferry de Ruiter-Arnoud Stoffels-Richard van Hardeveld-Jorg van Oostende; 2 Team Hekman; 3 TWC de Maastrappers Horn.

Marc van Grinsven  links

 
Deurne  Walsberg  6 april
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Miguel Verhagen Oss; 3 Stefan Joosten Maastricht; 4 Frank Nak Eindhoven; 5 Rick van de Hurk Waalre; 6 Peter van de Heuvel Bakel; 7 Maikel de Konings St. Oedenrode; 8 Tim Raaymakers de Rips; 9 Ard Nijkamp Neede; 10 Coen Sevens Diessen.
 
Baarlo  Baan  7 april
1 Noud Nijssen Baarlo; 2 Paul Boonen Reuver; 3 Bruce Rayer Blerick; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Sander van Dijk.
 
De Mortel  13 april
1 Daan Adelaars Heeze; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Tristan Martens Berghem; 4 Ferry Castelijns Gemert; 5 Peter van de Heuvel Bakel; 6 Paul Boonen Reuver; 7 Rick van den Hurk Waalre; 8 Tim Raaymakers de Rips; 9 Stan Rutten Eindhoven; 10 Maarten Driessen Eksel B.
 
Baarlo  Baan  14 april
1 Paul Boonen Reuver; 2 Koen Wulterkens Cuijk; 3 Pascal Evers Roermond; 4 Marcel van der Veen Venlo; 5 Sebastiaan Brouwer Baarlo.
 
Someren  16-17 april  Omloop der Peel    Etappewedstrijd
1e etappe  
1 Marc van Grinsven Deurne; 2  Frederik Goos Mol B.; 3 Tim Foppen Zoetermeer; 4 Jacques Schuit Oost Souburg; 5 Jos Koop Den Hoorn; 6 Joeri Vanhove Houthalen B.; 7 Chistof Mariën Retie B.; 8 John Haast Rijsbergen; 9 Ronald Sommer Druten; 10 Rik de Vree Rijen; 11 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 12 Michael Lasut Weert; 13 Marco Halma De Meern; 14 Twan Kops Veldhoven; 15 Matthijs Kuipers Utrecht; 16 Maarten Bossers Tongeren B.; 17 Gert Vangenechten Mol B.; 18 Arne van Gils Baarle Nassau; 19 Bas Seldenrijk Groningen; 20 Rik Thijs Retie B.; 21 Stefan Joosten Maastricht; 22 Paul Heij Haarlem; 23 Peter Behiels Oostmalle B.; 24 Rob Nilesen Baarlo; 25 Paul Schreuder Nijmegen.
 
2e etappe
1 Jos Koop Den Hoorn; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Frederik Goos Mol B.; 4 Maarten Boonen Harderwijk; 5 Christof Mariën Retie B.; 6 John Haast Rijsbergen; 7 Luuk Metsemakers Neer; 8 Werner Altenwischer Amsterdam; 9 Arne van Gils Baarle Nassau; 10 Peter Behiels Oostmalle B.; 11 Joeri Van Hove Houthalen B.; 12 Matthijs Kuipers Utrecht; 13 Paul van Strien Rotterdam; 14 Tom Cleeren Lummen B.;  15 Ronald Sommer Druten; 16 Triston Martens Berghem; 17 Twan Kops Veldhoven; 18 Stefan Joosten Maastricht; 19 Tim Foppen Zoetermeer; 20 Jerry de Bruijn Harderwijk; 21 Lennart Weerts Delft; 22 Erik Huisman Groningen; 23 Gert Vangenechten Mol B.; 24 Patrick Wingens Oss; 25 Stefan Slager Beesd.



 Jos Koop

Eindklassement
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Frederik Goos Mol B.; 3 Tim Foppen Zoetermeer; 4 Jos Koop Den Hoorn; 5 Jacques Schuit Oost Souburg; 6 Christof Mariën Retie B.; 7 John Haast Rijsbergen; 8 Joeri Vanhove Houthalen B.; 9 Ronald Sommer Druten; 10 Arne van Gils Baarle Nassau; 11 Matthijs Kuipers Utrecht; 12 Twan Kops Veldhoven; 13 Peter Behiels Oostmalle B.; 14 Stefan Joosten Maastricht; 15 Gert Vangenechten Mol B.; 16 Marco  Halma De Meern; 17 Werner Altenwischer Amsterdam; 18 Rik de Vree Rijen; 19 Triston Martens Beghem; 20 Jerry de Bruijn Harderwijk; 21 Luuk Metsemakers Neer; 22 Paul van Strien Rotterdam; 23 Maarten Bossers Tongeren B.; 24 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 25 Tom Cleeren Lummen B.  
 
Ploegenklassement
1 WTOS Delft; Tim Foppen-Jos Koop-John Spruit-Luuc Rutgers-Nicolas Ammerlaan; Wouter Been; 2 HST Yokohama; 3 W.Club Eindhoven.

Marc van Grinsven heeft een uitstekend jaar hij wint o.a. de Omloop der Peel-de St.Jozef semiklassieker-de Twee Landen Koers en nog veel meer

 
Bakel  20 april
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Ferry Castelijns  Gemert; 3 Robin Daling Veghel; 4 Danny van Galen  Berghem; 5 Henri Schut  Zeeland; 6 Frank Janssen Boekel; 7 Nico Hofmans Leunen; 8 Peter van de Heuvel  Bakel; 9 John Verhouden  Eindhoven; 10 Paul Dekkers Gerwen.
 
Baarlo  Baan  21 april
1 Bruce Rayer Blerick; 2 Alexander Gottfried Schermbeck Dld.; 3 Reinier Scheepers Herten; 4 Paul Boonen Reuver; 5 Rob Nillesen Baarlo.
 
Gemert  27 april
1 Daan Adelaars Heeze; 2 Patrick de Laat Berlicum; 3 Angelo Gevers Schijndel; 4 Marc van Grinsven Deurne; 5 Henri Schut Zeeland; 6 Peter van de Heuvel  Bakel; 7 Tim Raaymakers de Rips; 8 Triston Martens Berghem; 9 John Verhouden Eindhoven; 10 Erik Vulders Veghel.
 
Baarlo  Baan  28 april
1 Daan Bongers Baarlo; 2 Eric Hegger Venlo; 3 Igor Ovdienko Essen Dld.; 4 Klaus Constant Dld.; 5 John Meerts Tegelen.
 
Liessel  1 mei  Liessel-Liessel   Ronde van Brabant   Klassieker
1 Andras van Hoeijen  Amersfoort; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Pjotr Kornafel Straelen D.; 4 Alexander Bauer  Keulen D.; 5 Jacques Schuit Oost Souburg; 6 Igor Ovdienko  Essen D.; 7 Renier Scheepers Herten; 8 Peter van de Heuvel Bakel; 9 Ferry de Ruijter Harderwijk; 10 Dennis Voskuilen Amersfoort; 11 Arend Polak Haarlem; 12 Kurt Pauwels Maldegem B.; 13 Martin Bekking Amersfoort; 14 Emiel Borsboom Woerden; 15 Kurt Carboor Bouchoute B.
Ploegenklassement
1 W.Ver.Eemland Amersfoort; Andreas van Hoeijen-Ferry de Ruiter-Dennis Voskuilen-Arnoud Stoffels; 2 HVS Cyclingteam Nijmegen; 3 Fixion Cyclingteam Eindhoven.
 
Arcen  3 mei  Tijdrit
1 Maarten Seefat Oirsbeek; 2 Jolle de Vries  St.Geertruid; 3 Sjors Valentijn; 4 Renier Scheepers Herten; 5 Lars Quaadvlieg; 6 Roel Janssen; 7 Frank Joosten; 8 Frank Driessen; 9 Mart Limpens; 10 Raoul Daemen; 11 Sjoerd Nijhof; 12 Kenny Heuts; 13 Jeffrey Quaaden.
 
Vlierden  4 mei
1 Paul Lijten Helmond; 2 Jeroen van der Honing Lommel B.; 3 Daan Adelaars  Heeze; 4 Angelo Verhagen  Oss; 5 Tom Marcellis Eindhoven; 6 Triston Martens Berghem; 7  Stephan Lotz  Maasmechelen B.;  8 Marc van Grinsven  Deurne; 9 Miguel Verhagen Oss; 10 Floris Pennings Geldrop.
 
Baarlo  Baan  5 mei
1 Daan Bongers Baarlo; 2 Yannick Janssen Beringe; 3 Igor Ovdienko Essen Dld.; 4 Rob Nillesen Baarlo; 5 Bas Janssen Baarlo.
 
Leeuwen  8 mei
1 Renier Scheepers Herten; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Daan  Bongers Baarlo 4 Pjotr Kornafel Straelen D.; 5 Paul Boonen Reuver; 6 Jolle de Vries St.Geertruid; 7 Rob Nillesen Baarlo; 8 Maurice Engbersen Nederweert; 9 Stefan Joosten  Maastricht; 10 Jeroen van der Honing Lommel B.; 11 Sebastian Sydlik  Wassenberg D.; 12 Joost Aelmans Cuijk; 13 Joris Botman Kranenburg; 14 Antoine Moonen Cuijk; 15 Christoff  Theys  Neeroeteren B.
 
Baarlo  11 mei
1 Daan Bongers Baarlo; 2 Wesly Theunissen Venlo; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Stefan Joosten Maastricht; 5 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 6 Patrick de Laat Berlicum; 7 Luuk de Beer Bakel; 8 Nick Riddy Veghel; 9 Joost Aelmans Cuijk; 10 Luuk Metsemakers Neer.
 
Baarlo  Baan  12 mei
1 Igor Ovdienko Essen Dld.; 2 Wladimir Gottfried Schermbeck Dld.; 3 Pascal Evers Roermond; 4 Erwin Bakker Liessel; 5 Bas Janssen Baarlo.
 
Eindhoven  14-15 mei  Hel van Brabant   Etappewedstrijd
1e etappe
1 Pjotr Kornafel  Straelen D.; 2 Alexander Bauer Keulen Dld.; 3 Roy Arts Bergharen; 4 Paul Heij Haarlem; 5 Emiel Borsboom Woerden; 6 Tom de Vrede Berkel en Rodenrijs; 7 Jos Koop de Hoorn; 8 Robin Daling Veghel; 9 John Spruit Nootdorp; 10 Jan Hekman Norg; 11 Maarten Coolen Veghel; 12 Jasper Nijkamp Zwolle; 13 Martin Bekking Apeldoorn; 14 Ramon van der Knaap Hellevoetsluis; 15 Marco Halma de Meern; 16 Reik Mantay Koblenz Dld.; 17 Rob Linsen Eindhoven; 18 Stefan Joosten Maastricht; 19 Niels Hamers Stramproy; 20 Francois Knarren Hoensbroek; 21 Marc de Bruin Groningen; 22 Marcel Weinans Roden; 23 Lennart Weerts Delft; 24 Berry Roelofs Groesbeek; 25 Piet Leppens Lommel B.
 
2e etappe
1 Jos Koop Den Hoorn; 2 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 3 Emiel Borsboom Woerden; 4 Marc de Bruin Groningen; 5 Ramon van der Knaap Hellevoetsluis; 6 Alexander Bauer Keulen Dld.; 7 Robin Daling Veghel; 8 Richard Mulder Den Helder; 9 Tom de Vrede Berkel en Rodenrijs; 10 Kris van Grieken Mol  B.; 11 Rob Linsen Eindhoven; 12 John Spruit Nootdorp; 13 Menno Altena Buitenpost; 14 Ulrich Kreins Aken Dld.; 15 Igor Ovdienko Essen Dld.; 16 Jan Hekman Norg; 17 Rik Thijs  Retie B.; 18 Stefan Joosten Maastricht; 19 Marc van Grinsven Deurne; 20 Bart van de Walle Groningen; 21 Alexander Jüssen Neuss Dld.; 22 Thijs Boddeus Groningen; 23 Cor van de Ploeg Bemmel; 24 Roy Arts Bergharen; 25 Patrick Wingens Oss.
 
Eindklassement
1 Pjotr Kornafel  Straelen D.; 2 Alexander Bauer Keulen Dld.; 3 Roy Arts Bergharen; 4 Paul Heij Haarlem; 5 Jos Koop de Hoorn; 6 Emiel Borsboom Woerden; 7 Robin Daling Veghel; 8 Tom de Vrede Berkel en Rodenrijs; 9 Ramon van der Knaap Hellevoetsluis; 10 John Spruit Nootdorp; 11 Marc de Bruin Groningen; 12 Jan Hekman Norg; 13 Rob Linsen Eindhoven; 14 Stefan Joosten Maastricht; 15 Lennart Weerts Delft; 16 Patrick Wingens Oss; 17 Igor Ovdienko Essen Dld.; 18 Bart Verdonck Lommel B.; 19 Rik Thijs Retie B.; 20 Thijs Boddeus Groningen; 21 Cor van de Ploeg Bemmel; 22 Ulrich Kreins Aken Dld.; 23 Alexander Jüssen Neuss Dld.; 24 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 25 Bart van de Walle Groningen.
 
Ploegenklassement
1 Cyclingteam HVS Nijmegen; Emiel Borsboom-Matthijs Hendriks-Roy Arts-Patrick Wingens- Stefan Slager-Bert Koelewijn; Henk Ceelen-Lars Rietveld; 2 GSWV Tandje Hoger Groningen; 3 Smart Aero Team LeXXi.; 4 TWC de Maastrappers Horn; 5 WTOS Delft.; 6 HSt Yokohama Belgié. 7 Team Hekman Groningen; 8 Rescue Cyclingteam.G

v.l.n.r. Alexander Bauer 2e-Pjotr Kornafel winnaar en Roy Arts 3e in de Hel van Brabant

 
Deurne Zeilberg  18 mei
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Peter van de Heuvel Bakel; 3 Roy Kersten Nijmegen; 4 Triston Marten Berghem; 5 Ferry Castelijns Gemert; 6 Frank Janssen Boekel; 7 Tim Raaymakers de Rips;  8 Frank Schellekens Nijmegen ; 9 Miguel Verhagen Oss; 10 Jerry van de Pol Nijmegen.
 
Baarlo  Baan  19 mei
1 Bruce Rayer Blerick; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Igor Ovdienko Essen Dld.; 4 Rob Nillesen Baarlo; 5 John Meerts Tegelen.

                                Bruce Rayer

 
Milheeze  25  mei
1 Luuk de Beer  Bakel; 2 Paul Lijten Helmond; 3 Nick Riddy Veghel; 4 Daan Adelaars Heeze; 5 Wesly Theunissen Venlo; 6 Angelo Gevers Schijndel; 7 Miguel Verhagen Oss; 8 Marcel Verhagen  Oss; 9 Ferry Castelijns Gemert; 10 Marco Halma de Meern.
 
Baarlo   Baan  26 mei
1 Bruce Rayer Blerick; 2 Igor Ovdienko Essen Dld.; 3 Noud Nijssen Baarlo; 4 Mike Haufe Dld.; 5 Rob Nillesen Baarlo.
 
Panningen  29 mei
1 William Berns Cuijk; 2 Pjotr Kornafel  Straelen D.; 3 Luuk Metsemakers Neer; 4 Maurice Engbersen Nederweert; 5 Wesly Theunissen Venlo; 6 Raymond Schoenmakers Geulle; 7 Stefan Lotz Maasmechelen B.; 8 Sjef Klerken Panningen; 9 Bob Rijvers Lottum; 10 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 11 John Kölker Born; 12 Ronald van Engelshoven  Sittard; 13 Ferry Castelijns Gemert; 14 Ad Bakker Baarlo; 15 Ronald Sommer Nijmegen.

Recreanten
1 Hans van de Munckhof Hegelsom; 2 Ron Smits Baarlo; 3 Erik Keunen Baarlo; 4 Erik Strijdveen Heythuysen; 5 Jacky Drenth Echt; 6  Frank Seuren Melderslo; 7 Frank van Carspel Nijmegen; 8 Paul van der Wouw Bemmel; 9 Ralf Hesen Helden; 10 J.Zekers Nijmegen; 11 Maurice Muurmans Helden; 12 Johan Janssen Panningen; 13 Theo Koopmans Panningen; 14 Jules Kessels Baarlo; 15 Rik Goofers Venlo.









Hans van de Munckhof


Liessel  1 juni
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Luuk de Beer Bakel; 3 Bob Rijvers  Lottum; 4 Nick Riddy Veghel; 5 Rob Nillesen Baarlo; 6 Ferry Castelijns Gemert; 7 Peter van de Heuvel Bakel; 8 Marcel Verhagen Oss; 9 John Verhouden Eindhoven; 10 Tim Raaymakers de Rips.
 
Baarlo  Baan  2 juni
1 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 2 Mirko Brinkman Dld.; 3 Pascal Evers Roermond; 4 Winfried Goes Tegelen; 5 Erik Keunen Baarlo.
 
Helenaveen    5 juni  Omloop van Helenaveen  Semi Klassieker
1 Roy  Arts Bergharen; 2 Bas Seldenrijk Groningen; 3 Pjotr Kornafel Straelen D.; 4 Erik Boersma Groningen; 5 Peter Verhouden Eindhoven; 6 Ronald Sommer Druten; 7 Bas van Gestel Tilburg; 8 Jeroen van der Honing Lommel B.; 8 Hayco Beelen Wijnandsrade; 9 Joost Aelmans Cuijk; 10 Jacco Muntz  Harderwijk; 11 Hans Peters Amsterdam; 12 Jeroen Hanenberg Spijkenisse; 13 Ferry Castelijns Gemert; 14 Igor Ovdienko  Essen D.; 15 Martin Bekking Apeldoorn; 16 Marc de Bruin Groningen; 17 Henk Borghuis  Rijssen; 18 Patrick Wingens Oss; 19 Kenneth Nelissen Zonhoven B.; 20 Menno Altena Buitenpost.
Ploegenklassement
1 GSWV Tandje Hoger Groningen; Bas Seldenrijk-Erik Boersma-Marc de Bruin- Menno Altena-Michiel Weening-Anne Willem Braam; 2 Cyclingteam HVS  Nijmegen; 3 Fixion Cyclingteam Eindhoven.
 
Neerkant  8 juni
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Peter van de Heuvel Bakel; 3 Bob Rijvers Lottum; 4 Luuk de Beer Bakel; 5 Orry de Beer St. Oedenrode; 6 Maarten Driessen Eksel B; 7 Angelo Gevers Schijndel; 8 Miguel Verhagen Schijndel; 9 Angelo Verhagen Schijndel; 10 Marc Teeuw Rijswijk.
 
Baarlo  Baan  9 juni
1 Pascal Evers Roermond; 2 Markus Granzow Baarlo; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Marcel van der Veen Venlo; 5 Igor Ovdienko Essen Dld.
 
Arcen  14 juni   Tijdrit   
1 Renier Scheepers Herten; 2 Leon Ruys; 3 Joost Aelmans; 4 Thijs Geraedts; 5 Roel Janssen; 6 Tijmen Motmaker; 7 Frank Driessen; 8 Christian Wienschers; 9 Robin Hemel; 10 Sjoerd Nijhoff; 11 Rik Houben; 12 Freek Joosten; 13 Jeffrey Quaden; 14 Loek Mirzarek.
 
Zeeland  15 juni
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Jochem van der Doelen Nuland; 3 Luuk de Beer Bakel;4 Tom Marcellis Eindhoven; 5 Ferry Castelijns Gemert; 6 Igor Ovdienko  Essen D.; 7 Bob Rijvers Lottum; 8 Johan van de Ven  Zeeland; 9 Antoine Moonen Cuijk; 10 Frank Janssen Boekel.
 
Weert   19 juni  Rog Tour  Semi klassieker  Na 25 jaar wordt de Rog Tour niet meer als etappekoers verreden

1 Pjotr Kornafel  Straelen D.; 2 Wladimir Gottfried  Hinsbeck D; 3 Lars Rietveld Oudewater; 4 Maurice Engbersen Nederweert; 5  Igor Ovdienko  Essen D.; 6 Bert Koelewijn Soest; 7 Stefan Joosten Maastricht; 8 John Verhouden Eindhoven; 9 Erwin Koken Urmond; 10 Ronald Sommer Nijmegen; 11 Maikel de Koning  St. Oedenrode; 12 Jo Montforts Wassenberg D.; 13 Ludo van Dingenen   Lommel B.; 14 Bram van Kooij Veldhoven; 15 Stijn Raterink  Werkhoven; 16 Remy Meeuwse Utrecht; 17 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 18 Marcel van der Veen Venlo; 19 Pascal Evers Roermond; 20 Kenneth Nelissen Zonhoven B.; 21 Joep Timmermans Nijmegen; 22 Daan Bongers Baarlo; 23 Hayco Beelen Wijnandsrade; 24 Renier Scheepers Herten.
Ploegenklassement
1 TWC de Maastrappers Horn; Pjotr Kornafel; Wladimir Gottfried; Igor Ovdienko; Pascal Evers; 2 Cyclingteam HVS Nijmegen; 3 Cyclingteam Limburg.

 Pjotr Kornafel ( blauw ) in gezelschap van Roy Steuten  wint de allerlaatste koers in Weert


Montfort  21 juni
1 Daan Bongers Baarlo; 2 Wesley Theunissen Venlo; 3 Maurice Engbersen Nederweert; 4 Antoine Moonen Cuijk; 5 Erwin Koken Urmond; 6 Renier Beckers Viersen D.; 7 Renier  Scheepers Herten; 8 Piotr Kornafel Straelen D.; 9 Francois Knarren Hoensbroek; 10 John Kölker Born; 11 Ronald Sommer Nijmegen;  12 Lino Colombo Maasmechelen B. ; 13 Christian Deswijzen Bocholt B.; 14 Sebastiaan Sydlik Wassenberg D.

     Daan Bongers wint met voorsprong in Montfort

      Ger Hermans wil dan weten hoe Daan dat heeft ervaren

 
Mierlo  22 juni
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Angelo Gevers Schijndel; 3 Marcel van der Veen Venlo; 4 Luuk de Beer Bakel; 5 Twan Kops Veldhoven; 6 Nick Riddy Veghel; 7 Paul Dekkers Gerwen; 8 Erik Vulders Veghel; 9 Peter van de Heuvel Bakel; 10 Ferry Castelijns Gemert.
 
Baarlo  Baan  23 juni
1 Erwin Bakker Neerkant; 2 Ger Hermans Helden; 3 Bruce Rayer Blerick; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 John Meerts Tegelen.
 
Nieuw Bergen  26 juni   Omloop van de Maasduinen  Semi Klassieker
1 Igor Ovdienko Essen D.; 2 Wiliam Berns  Cuijk; 3 Dennis Voskuilen Amersfoort; 4 Robert de Jong Zeewolde; 5 Renier Scheepers Herten; 6 Wouter Grondheid Cadier en Keer; 7 Pjotr Kornafel Straelen D; 8 Erwin Koken Urmond; 9 Daan Bongers  Baarlo; 10 Lars Rietveld Oudewater; 11 Antoine Moonen Cuijk; 12 Ferry  de Ruiter  Almere; 13 Maurice Engbersen Nederweert; 14 Dennis Szekely  Neeroeteren B; 15 Marcel van der Veen  Venlo; 16 Andries van der Velden Hoofddorp; 17 Jacco Muntz  Harderwijk; 18 Jeroen van der Honing Lommel B; 19 Gert Verdijk Heijen; 20 Roel van Gameren Heeswijk Dinther.
Geen ploegenklassement

           Igor bewijst opnieuw zijn klasse

 
Handel  29 juni
1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Angelo Gevers Schijndel ; 3 Thijs Vonk Uden; 4 Frank Janssen Boekel; 5 Johan van de Ven Zeeland;  6 Bob Rijvers Lottum; 7 Luuk de Beer Bakel;  8 Marc van Grinsven Deurne; 9 Frank Schellekens Nijmegen; 10 Marcel Verhagen Oss.
 
Baarlo  Baan  30 juni
1 Markus Granzow Baarlo; 2 Matthias Hofmann Dld.; 3 Thijs Droogmans; 4 Erwin Bakker Liessel; 5 Winfried Goes Tegelen.
 
Boekel  6 juli
1 Jochem van der Doelen Nuland; 2 Luuk de Beer Bakel; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Paul Lijten Helmond; 5 Peter van de Heuvel Bakel; 6 Sander Dijkink Grave; 7 Patrick de Laat Berlicum; 8 Joost Aelmans  Cuijk; 9 Gijs Derksen Millingen a.d.Rijn; 10 Bob Rijvers Lottum.
 
Baarlo   Baan  7 juli
1 Igor Ovdienko Essen Dld.; 2 Markus Granzow Baarlo; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Alexander Gottfried Schermbeck Dld.; 4 Wladimir Gottfried Schermbeck Dld.
 
Someren  10 juli  Someren-Peer B-Someren  Klassieker
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Marc de Bruin Groningen; 3 Stefan Joosten Maastricht; 4 Wladimir Gottfried Hinsbeck D.; 5 Jacques Schuit Oost Souburg; 6 Remy Meeuwse Utrecht; 7 Wouter Gronheid Cadier en Keer; 8 Robbert Schaap  Voorburg; 9 Hans Smeyers Balen B.; 10 Ferry de Ruiter Almere; 11 Jeroen Wesselius Voorburg; 12 Igor Ovdienko Essen D.; 13 Jef Paeshuyse  Arendonk B.; 14 Joost Vermue Utrecht; 15 Barrie van Reenen Harderwijk; 16 Bram Vermeulen Mol B.; 17 Christoph Kronenberg  Wuppertal D.; 18 Henk Weerman Wolvega; 19 Martin Bekking Apeldoorn; 20 Gijs Derksen Millingen a/d Rijn.
Ploegenklassement
1 Team Fixion; Marc van Grinsven-Daan Adelaars-Berriy Hoedemakers-Martin van Hoof-Tim Raaijmakers;Antoine Moonen; 2 GSWV Tandje Hoger Groningen; 3  TWC de Maastrappers Horn; 4 Recue Team; 5 Bongou Cycling.

De Wilvotrein dendert naar de overwinning

 
De Rips  13 juli
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Peter van de Heuvel Bakel; 3 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 4 Sander Dijkink Grave; 5 Paul Lijten Helmond; 6 Johan de Beer St. Oedenrode; 7 Frank Janssen  Boekel;
8 Gijs Jongeling Best.
 
Beegden  17 juli   NWB Kampioenschap
1 Maurice Engbersen Nederweert; 2 Igor Ovdienko Essen D.; 3 Stefan Joosten Maastricht; 4 Mike Haufe Niederkrűchten D.; 5 Marcel van der Veen Venlo; 6 Stefan Lotz Maasmechelen B.; 7 Joost Aelmans Cuijk; 8 Wladimir Gottfried Hinsbeck D.; 9 Bram van Kooij Veldhoven; 10 Antoine Moonen Cuijk; 11 Gert Verdijk Heyen; 12 Erwin Koken Urmond; 13 Joep Timmermans Nijmegen; 14 Thijs van der Bijl Lent; 15 Markus Granzow Baarlo; 16 Bob Rijvers Lottum; 17 Lars Jansen Viersen D.; 18 Ralf Steegs Arnhem; 19 Mark Teeuw Rijswijk; 20 Bas Janssen Baarlo; 21 Floris van der Sluis Roermond.

           Maurice Engbersen pakt de NWB titel 2011


Milheeze   20 juli
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Luuk de Beer Bakel; 3 Davy Paeshuijse Arendonk B.; 4 Markus Granzow Baarlo; 5 Frank Janssen Bakel; 6 Peter van de Heuvel Bakel; 7 Sander Dijkink Grave; 8 Paul Dekkers Gerwen; 9 Maarten Schoemaker Utrecht; 10 Emile Vos Berghem.
 
Baarlo   Baan  21 juli
1 Ad Bakker Baarlo; 2 Bruce Rayer blerick; 3 John Meerts Tegelen; 4 Waldimir Gottfried Schermbeck Dld.; 5 Jac Roemermann Helden.
 
Baarlo  Baan  28 juli
1 Alexander Gottfried Schermbeck Dld.; 2 Bruce Rayer Blerick; 3 Frank Giesbers; 4 Frank Rayer Baarlo; 5 Erwin Bakker Liessel.
 
Baarlo   Baan  4 augustus
1 Alexander Gottfried Schermbeck Dld.; 2 Ad Bakker Baarlo; 3 Sjef Klerken Panningen; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Markus Granzow Baarlo.
 
Hoofdplaat  7 augustus  ICF  Wereldkampioenschap
18/39 jr.
1 Stefaan Paridaens B.; 2 Tom de Meijer B.; 3 Sven Vaneindt B.
40/49 jr.
1 Igor Ovdienko Essen D,; 2 Dries Echelpoels B.; 3 Stefan Adriaenssens B.

         Stefaan Paridaens wint het WK in Hooftplaat

        Igor Ovdienko  uit Essen,de trotse wereldkampioen  bij de 40 +

                   
Baarlo  Baan  11 augustus
1 Sjef Klerken Panningen; 2 Alexander Gottfried Schermbeck Dld.; 3 Ad Bakker Baarlo; 4 Rob Nillesen Baarlo; 5 Leon Crienen Baarlo.
 
Stramproy  13 augustus
1 Bastian Dick Bergheim D.; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Luuk de Beer Bakel; 4 Igor Ovdienko Essen D.; 5 Markus Granzow Baarlo; 6 Gert Bernaerts Leopoldsburg B.; 7 Nick Riddy Veghel; 8 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 9 Frank Ackermans Maastricht; 10 Henry Schut Zeeland; 11 Stefan Joosten Maastricht; 12 Pjotr Kornafel Straelen D.; 13 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 14 Dion Koch Neerpelt B.; 15 Ilya Velter Baexem.
 
Achtmaal  14 augustus  WFN  Nederlands Kampioenschap  vrije renners
1 Marco Wesseling Halsteren; 2 Jochem van der Doelen Nuland; 3 Daniel Verzijl Oostvoorne; 4 M.Barendse Naaldwijk; 5 John Zwinkels Naaldwijk; 6 Dylan de Kok Steenbergen; 7 Jacco Muntz Harderwijk; 8 Dennis Raadtgever Kapelle; 9 Stan Oostland Harderwijk; 10 Paul Suijkerbuijk Roosendaal; 11 Johnnie van de Klooster Lewedorp; 12 Edward van der Pijl Breda; 13 Richard van Hardeveld Ede; 14 Robert Reijers Dordrecht; 15 Jasper Versteeg Utrecht; 16 Wilfred Slieker s’Gravenzande; 17 Jeroen Claessen Hoeven; 18 Wessel Piersma Sneek; 19 Mikey van Kruiningen Sluis; 
20 Paul van Strien Rotterdam.
 
Merum-Herten  16 augustus
1 Rainer Beckers Viersen D.; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 5 Stefan Joosten Maastricht; 6 Luuk de Beer Bakel; 7 Igor Ovdienko Essen D.; 8 Pjotr Kornafel Straelen D.; 9 Ralf Steegs Arnhem; 10 Ralf Peters Linne; 11 Roel van Gameren Heeswijk Dinther; 12 Markus Granzow Baarlo; 13 Renier Scheepers Herten; 14 Jeroen van de Honing Lommel B; 15 Léon Crienen Baarlo; 16 Frank Driessen Nieuw Bergen; 17 Pascal Evers Roermond; 18 Frank Ackermans Maastricht; 19 John Kölker Born; 20 Jos Bongers Baarlo.

                               Rainer Beckers heeft een abonnement op de zege in Merum

 
Someren Heide   4 september  Omloop van de Heidehof  Semi Klassieker
1 Igor Ovdienko Essen D.; 2 Sten Oostland Harderwijk; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 5 Pjotr Kornafel Straelen D.; 6 Marco Wesseling Halsteren; 7 Emile Borsboom Woerden; 8 Maurice Engbersen Nederweert; 9 Thijs Visser Zwolle; 10 Remy Meeuwse Utrecht; 11 Henk Borghuis Rijssen; 12 Rigard van de Klooster Linschoten; 13 Jacques Schuit Oost Souburg; 14 Patrick van Gortel Apeldoorn; 15 Maxim Harteloh De Lier; 16 Nijmegen; 17 Bert Koelewijm Soest; 18 Luuk Nissen Eindhoven; 19 Maarten Schoemaker Nijmegen; 20 Martijn Harteloh Dordrecht.
Ploegenklassement
1 STMA  Cyclingteam;  Igor Ovdienko-Sten Oostland-Pjotr Kornafel-Thijs Visscher-Henk Borghuis-Marc Zonnebelt-Jasper Bovendeert; 2 HVS Cyclingteam Nijkmegen ; 3 W.Ver.Princenhage.

                                        Igor Ovdienko

 
Someren Eind  18 september  Tweelandenkoers   Klassieker
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Jacques Schuit Oost Souburg; 3 Pjotr Kornafel Straelen D.; 4 Frederik Goos Mol B.; 5 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 6 Igor Ovdienko Essen D.; 7 Menno Altena Buitenpost; 8 Daniel Verzijl  Oostvoorne; 9 Maurice Engbersen Nederweert; 10 Jette Krol Groningen; 11 Phillipe van Opstal Lille B.; 12 Marco Wesseling Halsteren; 13 Kris van Grieken Mol B.; 14 Stefan Joosten Maastricht; 15 Dirk Jonker Delft; 16 Tom  de Vrede Berkel  en Roderijs; 17 Peter Behiels  Oostmalle B.; 18 Arne van Gils Baarle Nassau; 19 Marc den Hoed Pijnacker; 20 Roland Valk Delft.
Ploegenklassement
1 HST  Yokohama B.; Dennis Szekely-Kris van Grieken-Frederik Goos-Rik Thijs-Christof Marien;  2 TWC de Maastrappers Horn; 3 GSWV Tandje Hoger Groningen.

 
Arcen  18 september  Koppeltijdrit
1 Remco Peeters /Koen Wulterkens; 2 Renier Scheepers  Herten/Roel Janssen  ; 3 David Ruijs/Léon Ruijs ; 4  NB; 5 Marc Rongen Overloon/Frank Driessen Venlo.
 
Ploegen  2011
 
HVS Cyclingteam
Ronald Sommer,Stefan Slager,Patrick Wingens,Roy Arts,Robert van Erp.
 
GSWV Tandje Hoger  Groningen
Bas Seldenrijk,Menno Altena,Erik van Bommel,Jelte Krol,Paul Hey.
 
HSK  Trias  Den Haag
Richard Korteweg,Selmar Pigge,James Dawsen.
 
 
 

       Het Limburg Expressteam klaar voor weer een jaar sponsoring