Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  2010


Weert  IJzeren man   28 maart   Semi-Klassieker
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Cor van Leeuwen Ermelo; 3 Roy Steuten Hunsel; 4 Peter van den Heuvel Bakel; 5 Eric Vereecken Hulst; 6 Stephan Lotz Stein; 7 Giovanni Janssen Eksel; B.; 8 Wesly Theunissen Venlo; 9 Daan Adelaars Heeze; 10 Maurice Engbersen Nederweert; 13 Jolle de Vries Maastricht; 14 Ivan Peters Weert; 15 Niels Hamers Stramproy.

Baarlo  Baan  1 april
1 Mike Teunissen Ysselsteyn; 2 Yannick Janssen; 3 Eric Hegger Venlo; 4 Paul Boonen Reuver; 5 Jorn Knops; 6 Bruce Rayer Blerick; 7 Pascal Evers Roermond; 8 Arno Bouten Baarlo.

Deurne  Walsberg  7 april
1 Robin Daling Veghel; 2 Giovanni Janssen Eksel B.; 3 Jan Sanders Beuningen; 4 Rob Linssen Eindhoven; 5 Stefan Verheyen Gemert; 6 Pjotr Kornafel Straelen D.;7 Daan Adelaars Heeze; 8 Kevin Pareyns Neerpelt B.; 9 Nick Riddy Veghel; 10 Stephan van Hoof Mierlo.

Baarlo  Baan  8 april
1 Eric Hegger Venlo; 2 Adrian Kalk Duitsland; 3 Perry van Dijk Tegelen; 4 Glenn Hoof Merkelbeek; 5 Arno Bouten Baarlo.

Someren Heide   11  april  St.Jozef   Semi-Klassieker
1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Jan Hekman Norg; 4 Adrie Frijters Wageningen; 5 Roy Steuten Hunsel; 6 Maarten Coolen Veghel; 7 John Haast Rijsbergen; 8 Cor van Leeuwen Ermelo; 9 Wilbert Broekhuizen Zwolle; 10 Remy Meeuwse Utrecht; 11 Patrick Wingens Oss; 12 Bert Koelewijn Soest; 13 Han Spies ’s Gravenzande; 14 Gerben Vreugdehil Naaldwijk; 15 Alan Looms Eext; 16 Maurice Barendse Maassluis; 17 Marcel Weinands Roden; 18 Jaap Vreugdehil Naaldwijk; 19 Emiel Borsboom Woerden; 20 Ferry Castelijns Gemert.
Ploegenklassement
1 Trimmers Westland; Han Spies-Gerben Vreugdehil-Maurice Barendse-Roy van den Heuvel-John Zwinkels; 2 Team Hekman  Norg ; 3 Team Fixion Eindhoven.

Peter van den Heuvel  wint de St.Jozef semi klassieker

Gemert  de Mortel   14 april
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Henri Schut Zeeland;3 Joost Aelmans Cuijk; 4 Jeroen van der Honing Valkenswaard; 5 Bob Pennings Bladel; 6 Jan Sanders Beuningen; 7 Dick Vermeer Schijndel; 8 Patrick Houthoofd Helmond; 9 Maarten Coolen Veghel; 10 Niels Hamers Stramproy.

Baarlo  Baan  16 april
1 Edwin Arts Overloon; 2 Adrian Kalk Duitsland; 3 Wilco Verwegen Melderlo; 4 Yannick Janssen Baarlo; 5 Noud Nijssen Baarlo.

Someren  17-18 april  Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Christof Mariën Retie B.; 3 Robin Daling Uden; 4 Roy Steuten Hunsel; 5 Arjan Ribbers Groenlo; 6 Remy Meeuwse Utrecht; 7 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 8 Rik Houwers Delft; 9 Dylan de Kok Steenbergen; 10 Kris van Grieken Mol B.; 11 Niels Hamers Stramproy; 12 John Haast Rijsbergen; 13 Maik Wensink Aalten; 14 Werner Altenwischer Amsterdam; 15 Michael Francois Spijkenisse; 16 Marco Halma De Meern; 17 Francois Knarren Hoensbroek; 18 Chris Vanhove Heusden Zolder; 19 Ronald Sommer Druten; 20 Rob Pennings Boxtel; 21 Luc Rutgers Delft; 22 Cor van Leeuwen Ermelo; 23 Rob Linsen Eindhoven; 24 Johan Padmos Wissenkerke B.; 25 Stephan Lotz Stein.

2e et.
1 Robin Daling Uden; 2 Christof Mariën Retie B.; 3 Niels Hamers Stramproy; 4 Frederik Goos Mol B.; 5 Maik Wensink Aalten; 6 Piotr Kornafel Straelen Dld,; 7 Werner Altenwischer Amsterdam; 8 John Haast Rijsbergen; 9 Roy Steuten Hunsel; 10 Francois Knarren Hoensbroek; 11 Marco Halma De Meern; 12 Patrick Wingens Oss; 13 Bob Pennings Boxtel 14 Edward van der Pijl Breda; 15 Ronald Sommer Druten; 16 Dylan de Kok Steenbergen; 17 Stefan Slager Beesd; 18 Lennart Weerts Delft; 19 Michael Lasut Weert; 20 Remy Meeuwse Utrecht; 21 Cor van Leeuwen Ermelo; 22 Rick van den Hurk Waalre; 23 Stephan Lotz Stein; 24 Alexander Bauer Hürth Dld.; 25 Rik Houwers Delft.

Eindklassement
1 Robin Daling  Uden; 2 Christof Mariën Retie B.; 3 Roy Steuten Hunsel; 4 Remy Meeuwse Utrecht; 5 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 6 Arjen Ribbers Groenlo; 7 Rik Houwers Delft; 8 Niels Hamers Stramproy; 9 Dylan de Kok Steenbergen; 10 Maik Wensing Aalten;11 Werner Altenwischer Amsterdam; 12 John Haast Rijsbergen; 13 Francois Knarren Hoenbroek; 14 Marco Halma De Meern; 15 Bob Pennings Boxtel; 16 Ronald Sommer Druten; 17 Cor van Leeuwen Ermelo; 18 Chris Vanhove Heusden Zolder B.; 19 Edward van der Pijl Breda; 20 Stephan Lotz Stein; 21 Lennart Weerts Delft; 22 Michael Lasut Weert; 23 Rick van den Hurk Waalre; 24 Rob Linsen Eindhoven; 25 Stefan Slager Beesd.

Ploegenklassement
1 W.Ver.Schijndel.;  Robin Daling-Bob Pennings-Nick Riddy-Dennie Hulsen-Johan van der Ven-Dennis Pijnenburg-Mark Spierings-Jef van Hooft; 2 W.Club Bergklimmers Stein; 3 W.Club de Peddelaars Aalten.

                                                  Robin Daling komt op de lange erelijst van de Omloop

Bakel  21 april
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Joost Aelmans Cuijk; 3 Peter van den Heuvel Bakel; 4 Robin Daling Veghel; 5 Ferry Castelijns Gemert; 6 Maarten Coolen Veghel; 7 Jan Sanders Beuningen; 8 Daan Adelaars Heeze; 9 Emiel Vos Berghem; 10 Misja Fransen Overpelt B.

Baarlo  Baan  22 april
1 Eric Hegger Venlo; 2 Edwin Arts Overloon; 3 Arno Bouten Baarlo; 4 Bob Rijvers Lottum; 5 Rob Nillesen Baarlo.

Gemert  28 april 
1 Nick Riddy Veghel; 2 Robin Daling Veghel; 3 marc van Grinsven Deurne; 4 Maarten Coolen Veghel; 5 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 6 Ferry Castelijn Gemert; 7 Hendri Schut Zeeland; 8 Emiel Vos Berghem; 9 Michael Lasut Weert; 10 Marco Wesseling Berlicum.











Nick Riddy


Baarlo  Baan  29 april
1 Eric Hegger Venlo; 2 Rob Nillesen Baarlo; 3 Markus Granzow Baarlo; 4 Ed de Hond Baarlo; 5 Adrian Kalk  Duitsland; 6 Ilya Velter Heythuysen; 7 Pascal Evers Roermond; 8 Eric Strijdveen; 9 Wilco Verwegen Melderlo.

Liessel    2 mei  Ronde van Brabant    Liessel-Liessel    Klassieker
1 Marc van Grinsven Deurne ; 2 Wladimir Gottfried Hinsbeck D.; 3 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 4 Lars Rietveld Oudewater; 5 Eric Vereecken Terneuzen; 6 Hans Weeda Zuidland; 7 Dylan de Kok Steenbergen; 8 Renier Scheepers Herten; 9 Niels Hamers Stramproy; 10 Werner Altenwischer Amsterdam; 11 Nico Savat Eeklo B.; 12 Phillip van Opstal Lille B.; 13 Stefan Slager Beesd; 14 Nico Verwee Deinze B.; 15 Nico Laugs Susteren; 16 Bert Koelewijn Soest; 17 Francois Knarren Hoenbroek; 18 Luc Deduytse Oostakker B.; 19 Xander Moerman Vianen; 20 Maarten Coolen Veghel.
Ploegenklassement
1 Limburg Express; Wladimir Gottfried-Sjef Klerken-Bob Rijvers-Mirko Brinkmann-Guus Mol-Eduard van der Werf; 2 Team Fixion Eindhoven; 3 Weijers/Hako.

Marc van Grinsven op kop

Vlierden  5 mei
1 Daan  Adelaars Heeze; 2 Yorick van Horik Deurne; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Rick van den Hurk Waalre; 5 Peter van de Heuvel Bakel; 6 Markus Granzow Baarlo; 7 Nick Riddy Veghel; 8 Stephan van Hoof Mierlo; 9 Ferry Castelijns Gemert; 10 Robbie Scheel Valkenswaard.

Baarlo  Baan  6 mei
1 Rob Nillesen Baarlo; 2 Jeroen Leijsten; 3 Johnny Kleingeld Baarlo; 4 Frank Rayer Baarlo; 5 Theo Buiting Baarlo.

Leeuwen  9  mei
1 Ferry Castelijns Gemert; 2 Maurice Engbersen Nederweert; 3 Pjotr Kornafel Straelen D.; 4 Jeroen van der Honing Lommel B.; 5 Mike van Veelen; 6 Joeri Aelmans; 7 Ivan Bijnen; 8 Lars Toma; 9 Paul Boonen Reuver; 10 Dion Koch Valkenswaard.

Baarlo  Dorp   12  mei
1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Jeroen van der Honing Valkenswaard; 3 Nick Riddy Veghel; 4 Nico Laugs Susteren; 5 Yorick van Horik Deurne; 6 Markus Granzow Baarlo; 7 Maarten Coolen Veghel; 8 Noud Nijssen Baarlo; 9 Ad Bakker Baarlo; 10 Giovanni Janssen Eksel B.

Baarlo  Baan  13 mei
1 Eric Hegger Venlo; 2 Markus Granzow Baarlo; 3 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 4 Erwin Bakker Liessel; 5 Jos Reinders Helden; 6 Frank Rayer Baarlo.









Eric Hegger


Eindhoven    15-16 Mei  Hel van Brabant  Etappewedstrijd
1e et.
1 Dennis Szekely  Neeroeteren B.; 2 Rik Houwers Delft; 3 Emile Borsboom  Woerden; 4 Jan Hekman Norg; 5 Werner Altenwischer Amsterdam; 6 Michael Lasut Weert; 7 Jerry de Bruijn Harderwijk; 8 Christain Bosch Voorburg; 9 Patrick Wingens Oss; 10 Marc van Grinsven Deurne; 11 Jos Koop Den Hoorn; 12 Niels Hamers Stramproy; 13 Alan Looms Eext; 14 Dirk Janssen Groningen; 15 Elbert van de Berg Nijkerk; 16 Maarten Coolen Veghel; 17 Kristyof Daelman Eksel ; 18 Richard Scheper Groningen; 19 Paul Heij Haarlem; 20 Ramon van der Knaap Hellevoetsluis; 21 Werner van de Hoydonks Mol B.; 22 Stefan Slager Beesd; 23 Tim Foppen Delft; 24 William de Wolf Ridderkerk; 25 Niels Schenk Gouda.

2e et.
1 Rik  Houwers  Delft; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Emile Borsboom Woerden; 4 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 5 Marcel Weinans Roden; 6 Richard Korteweg Den Haag; 7 Patrick Wingens Oss; 8 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 9 Peter Verhouden Eindhoven; 10 Niels Schenk Gouda; 11 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 12 Jasper Nijkamp Zwolle; 13 Gijs Bruntink Groningen; 14 Maarten Coolen Veghel; 15 Niels Hamers Stramproy; 16 Christian Bosch Voorburg; 17 Davy Paeshuyse Arendonk B.; 18 Jan Hekman Norg; 19 Ronald Sommers Druten; 20 Jerry de Bruijn Harderwijk; 21 Emiel de Groot Zwolle; 22 Thijs Visscher Zwolle; 23 Tim Foppen Delft; 24 Erik de Niet Den Haag; 25 Arjen Hoogeboom Den Haag.

 Eindklassement
1 Rik Houwers Delft; 2 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 3 Emile Borsboom Woerden; 4 Marc van Grinsven Deurne; 5 Patrick Wingens Oss; 6 Marcel Weinans Roden; 7 Niels Schenk Gouda; 8 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 9 Peter Verhouden Eindhoven; 10 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 11 Richard Korteweg Den Haag; 12 Jan Hekman Norg; 13 Chistian Bosch Voorburg; 14 Niels Hamers Stramproy; 15 Jerry de Bruijn Harderwijk; 16 Maarten Coolen Veghel; 17 Michael Lasut Weert; 18 Dirk Janssen Groningen; 19 Tim Foppen Delft; 20 Paul Heij Haarlem; 21 William de Wolf Ridderkerk; 22 Edwin Vrouwdeunt Den Haag; 23 Richard Scheper Groningen; 24 Werner Vandehoydonks Mol B.; 25 Cor van Leeuwen Ermelo.

 Ploegenklassement
1 TWC de Maastrappers Horn; Pjotr Kornafel-Mike Veelen-Joep Timmermans-Mirko Brinkmann-Wladimir Gottfried ; 2 Weijers/Hako Haarlem; 3 Team Hekman Norg.

                                   Rik Houwers op de erelijst van de Hel van Brabant


Deurne Zeilberg  19 mei
1 Yorick van Horik Deurne; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Ferry Castelijns Gemert; 4 Peter van den Heuvel Bakel; 5 Nick Riddy Veghel; 6 Joost Aelmans  Cuijk; 7 Jeroen van der Honing Valkenswaard; 8 Daan Adelaars Heeze; 9 Nico Laugs Susteren; 10 Markus Granzow Baarlo.

Baarlo  Baan  20 mei
1 Sjef Klerken Panningen; 2 Norman Janssen; 3 Wilfried Janssen  Geldern Dl;d.; 4 Ad Bakker Liessel; 5 Leon Kuijpers Baarlo; 6 Bruce Rayer Blerick. 

Milheeze  Hoeven 26 mei
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Peter van den Heuvel Bakel; 3 Yorick van Horik Deurne; 4 Jeroen van der Honing Valkenswaard; 5 Jan Sanders Beuningen; 6 Patrick Houthoofd Helmond; 7 John Verhouden Eindhoven; 8 Daan Adelaars Heeze; 9 Nick Riddy Veghel; 10 Maikel de Koning St.Oedenrode.

Baarlo  Baan  27 mei
1 Markus Granzow Baarlo; 2 Sander van Dijk Haps; 3 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 4 Rob Nillesen Baarlo; 5 Koen Wulterkens Cuijk; 6 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 7 Johnny Kleingeld Baarlo; 8 Bart Houben Baarlo; 9 Erwin Bakker Liessel; 10 Ton Weltens Heythuysen; 11 Jos Hollands Baarlo.

Beegden  30 mei   NWB Kampioenschap
1 Dirk Janssen Bladel; 2 Joep Timmermans Nijmegen; 3 Pjotr Kornafel Straelen D.; 4 Andrej Kornafel Straelen D.; 5 Roy Steuten Hunsel; 6 Wesly Theunissen Venlo; 7 Michael Lasut Weert; 8 Wladimir Gottfried Hinsbeck D.; 9 Jeroen van der Honing Lommel B.; 10 Dion Koch Valkenswaard; 11 Maurice Engbersen Nederweert; 12 Ralf Peters Posterholt; 13 Erwin Koken Urmond; 14 Renier Scheepers Herten; 15 Roger Vergooszen Echt.
Kampioenschap
1 Pjotr Kornafel ; 2 Wladimir Gottfried; 3 Maurice Engbersen.

 Podium bij het NWB kampioenschap : v.l.n.r. Wladimir Gottfried 2e kampioen Pjotr Kornafel en Maurice           Engbersen 3e. rechts voorzitter Adrie van der Heijden

Liessel  2 juni
1 Joost Aelmans Cuijk; 2 Peter van den Heuvel Bakel; 3 Felix Műller Wuppertal D.; 4 Nick Riddy Veghel; 5 Ivan Peters Weert; 6 Marc van Grinsven Deurne; 7 Rick van den Hurk Waalre; 8 Yorick van Horik Deurne; 9 Patrick Houthoofd Helmond; 10 Harjo Meuleman Veghel.

Baarlo  Baan  3 juni
1 Edwin Arts Overloon; 2 Alexander Gottfried Hinsbeck Dld.; 3 Rob Aerts; 4 Jeroen Hendriks Boxmeer; 5 Jos Reinders Helden; 6 Erwin Bakker Liessel; 7 Wilco Verwegen Melderlo; 8 Ad Bakker Baarlo.

Helenaveen   6 juni  Omloop van Helenaveen       Semi-Klassieker
1 Niels Hamers Stramproy; 2 Nico Laugs Susteren; 3 Patrick Wingens Oss; 4 Francois Knarren Hoensbroek; 5 Roy Steuten Hunsel; 6 Marc van Grinsven Deurne; 7 Pjotr Kornafel Straelen D.; 8 Rick van de Hurk Waalre; 9 Roger Vergooszen Echt; 10 Tim Boveree Simpelveld; 11 Dennis Pijnenburg Schijndel; 12 Erwin Koken Urmond; 13 Mark Coolen  Nederweert; 14 Harrie Ruiterkamp Slijk-Ewijk; 15 Stefan Lotz Stein; 16 Lars Rietveld Oudewater; 17 Johan Brouwers Rucphen; 18 Sjors van der Quast Pijnacker; 19 Rob de Graaf Delfgouw; 20 Harjo Meuleman Veghel.
Ploegenklassement
1 W.Club Bergklimmers Stein; Francois Knarren-Roy Steuten-Erwin Koken-Mark Coolen-Stephan Lotz-David Geelen- Jolle de Vries; 2 Nering Bögel Weert; 3 Weijers/Hako.

Neerkant  9 juni
1 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Kenny Kastelijn Neerkant; 4 Peter van den Heuvel Bakel; 5 Henri Schut Zeeland; 6 Maarten Coolen Veghel; 7 Stan Rutten Eindhoven; 8 Angelo Verhagen Oss; 9 Sven Lindhorst Wuppertal D.; 10 Hans Slegers Someren.

Weert    12-13  juni    Rog Tour   Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit  4,9 km.
1 Dylan de Kok Steenbergen; 2 Steve Golla Princenhage; 3 Jolle de Vries St.Geertruid; 4 Frank Terwel Elden; 5 Erik Rusesink Dinxperlo; 6 Wouter Kerstjens Amstenrade; 7 Roy Steuten Hunsel; 8 Joep Timmermans Nijmegen; 9 Remy Meeuwse Utrecht; 10 Ferry van Buyteune Breda; 11  Rik Houwers Delft; 12 Patrick Wingens Oss; 13 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.;  14 Rob Fletcher Princenhage; 15 Stephan Lotz Stein; 16 Joost Vermüe Utrecht; 17 Yorik van de Horik Deurne; 18 Michael Lasut Weert; 19 Jeroen van der Honing Lommel B.; 20 Christian van de Bosch Princenhage; 21 Joost Aelmans Cuijk; 22 Maurice Engbersen Nederweert; 23 Niels Hamers Stramproy; 24 Davy Koppen Weert; 25 Peter vn de Heuvel Bakel.

2e et. Criterium 
1 Stefan Joosten Maastricht; 2 Werner Altenwischer Amsterdam; 3 Bert Koelewijn Soest; 4 Niels Hamers Stramproy; 5 Jos Koop Den Hoorn; 6 Bastian Dick Bergheim Dld.; 7 Berry Roelofs Groesbeek; 8 Franscois Knarren Hoenbroek; 9 Dennis Pijneburg Schijndel; 10 Patrick Wingens Oss; 11 Marco Halma De Meern; 12 Ronald Sommer Druten; 13 Roy Steuten Hunsel; 14 Nico Laugs Susteren; 15 Rick van den Hurk Waalre; 16 Dylan de Kok Steenbergen; 17 Maarten Coolen Veghel; 18 Mark Hammersley Princenhage; 19 Marc van Grinsven Deurne; 20 Ryan Bonsar Princenhage; 21 Michael Lasut Weert; 22 Joost Vermüe Utrecht; 23 Chistian van de Bosch Princenhage; 24 Sjoerd van Raak Dordrecht; 25 Erwin Koken Urmond.

           De top drie van het criterium in de Rog Tour in Weert

3e et.
1 Wladimir Gottfried Hinsbeck D.; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Bert Koelewijn Soest; 4 Niels Hamers Stramproy; 5 Werner Altenwischer Amsterdam; 6 Maarten Coolen Veghel; 7 Erwin Koken Urmond; 8 Rick van den Hurk Waalre; 9 Berry Roelofs Groesbeek; 10 Francois Knarren Hoensbroek; 11 Roy Steuten Hunsel; 12 Bastian Dick Bergheim Dld.; 13 Jos Koop Den Hoorn; 14 Mark Hammersley Princenhage; 15 Dylan de Kok Steenbergen; 16 Carsten Hamacher Erkelenz Dld.; 17 Stefan Joosten Maastricht; 18 Johan Brouwers Rucphen; 19 Michael Lasut Weert; 20 Patrick Wingens Oss; 21 Tom Boveree Simpelveld; 22 Ronald Sommer Druten; 23 Christian van de Bosch Princenhage; 24 Joost Vermüe Utrecht; 25 Peter van de Heuvel Bakel.

Eindklassement
1 Dylan de Kok Steenbergen; 2 Roy Steuten Weert; 3 Steve Golla Princenhage; 4 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 5 Frank Terwel Elden; 6 Jolle de Vries St.Geertruid; 7 Patrick Wingens Oss; 8 Wouter Kerstjens Amstenrade; 9 Erik Ruesink Dinxperlo; 10 Remy Meeuwse Utrecht; 11 Joep Timmermans Nijmegen; 12 Rik Houwers Delft; 13 Ferry van Buyteune Princenhage; 14 Joost Vermüe Utrecht; 15 Stephan Lotz Stein; 16 Rob Fletcher Princenhage; 17 Michael Lasut Weert; 18 Christain van de Bosch Princenhage; 19 Jeroen van der Honing Lommel B.; 20 Maurice Engbersen Nederweert; 21 Niels Hamers Stramproy; 22 Maarten Coolen Veghel; 23 Werner Altenwischer Amsterdam; 24 Marc van Grinsven Deurne; 25 Stefan Joosten Maastricht.

Ploegenklassement
1 W.Ver.Princenhage; Dylan de Kok; Ferry van Buyteune; Christian van den Bosch; Arend Henzen; Evert Caims; Andy van Loon; 2 W.Club Bergklimmers Stein; 3 USWV de Domrenners Utrecht.

         Dylan de Kok legt de basis in de tijdrit


Zeeland  16 juni
1 Joost Aelmans Cuijk; 2 Christiano Sala Geffen; 3 Stefan Verheyen Gemert; 4 Daan Adelaars Heeze; 5 Antoine Moonen Cuijk; 6 Ivan van Hoorn Nijmegen; 7 Henri Schut Zeeland; 8 Peter van den Heuvel Bakel; 9 Marc van Grinsven Deurne; 10 Marc van der Heijden Den Dungen.

Baarlo  Baan  17 juni
1 Edwin Arts Overloon; 2 Sjef Klerken Panningen; 3 Markus Granzow Baarlo; 4 Jeroen Hendriks Boxmeer; 5 Bruce Rayer Blerick; 6 Eric Hegger Venlo; 7 Ad Bakker Baarlo; 8 Johnny Kleingeld Baarlo; 9 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 10 Erwin Bakker Liessel.

Mierlo  23 juni
1 Antoine Moonen Cuijk; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Daan Adelaars Heeze; 4 Peter van den Heuvel Bakel; 5 Patrick de Laat Berlicum; 6 Nick Riddy Veghel; 7 Roel van Houtum Goirle; 8 Henri Schut Zeeland; 9 Frank Weijers Nijmegen; 10 Yorick van Horik Deurne.

Baarlo  Baan  24 juni
1 Eric Hegger Venlo; 2 Sjef Klerken Panningen; 3 Alexander van Bavel St.Anthonis; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Wilco Verwegen Melderslo.

Handel  30 juni
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Peter van den Heuvel Bakel; 3 Patrick de Laat Berlicum; 4 Geoffrey van der Maat Eindhoven; 5 Luuk de Beer Bakel; 6 Miguel Verhagen Oss; 7 Ronny Bossers Waspik; 8 Ferry Castelijns Gemert; 9 Henri Schut Zeeland; 10 Gijs Derksen Millingen.

Baarlo  Baan 1 juli
1 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 2 Sander van Dijk Haps; 3 Eric Hegger Venlo; 4 Jeroen van de Weijer Oploo; 5 Arno Hecking Duitsland.

Boekel  7 juli
1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Henri Schut Zeeland; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Patrick Houthoofd Helmond; 5 Maarten Coolen Veghel; 6 Jeroen van der Honing Valkenswaard; 7 Patrick de Laat Berlicum; 8 Frank Janssen Boekel; 9 Antoine Moonen Cuijk; 10 John Verhouden Eindhoven.

Baarlo  Baan  8 juli
1 Sander van Dijk Haps; 2 Jeroen van de Weijer Oploo; 3 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 4 Glen Hool Merkelbeek; 5 Rick van Dijk  Baarlo.

Someren-Peer-Someren    11  juli  Klassieker
1 Jacques Schuit Oost Souburg; 2 Wouter Gronheid Maastricht; 3 Antoine Moonen Cuijk; 4 Werner Altenwischer Amsterdam; 5 Dylan de Kok Steenbergen; 6 Joost Vermue Utrecht; 7 Davy Paeshuyse Arendonk B.; 8 Wim Krieckemans Ham B.; 9 Matthijs Kuipers Utrecht; 10 Andras van Hoeijen Amersfoort; 11 Eelco Drent Drachten; 12 Nick Riddy Veghel; 13 Daan Adelaars Heeze; 14 Cor van der Ploeg Bemmel; 16 Erwin Thijs Arendonk B.; 17 Freek Terlouw Amsterdam; 18 Paul Hey Haarlem.; 19 Eric Vereecken Hulst; 20 Kris van Grieken Mol B.
 Ploegenklassement
1 W.Ver.Princenhage; Jacques Schuit-Dylan de Kok-Dennis Szekely-Evert Caims; 2 Team Fixion Eindhoven; 3 MSMWV Dutch Mountains.

                                                    Jacques Schuit

De Rips  14 juli
AFGELAST  i.v.m. Noodweer.

Baarlo  Baan  15 juli
1 Ad Bakker Baarlo; 2 Bruce Rayer Blerick; 3 Sander van Dijk Haps; 4 Edwin Arts Overloon; 5 Markus Granzow Baarlo.

Milheeze  21 juli
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Peter van den Heuvel Bakel; 3 Sjef Klerken Panningen; 4 Henri Schut Zeeland; 5 Antoine Moonen Cuijk; 6 Stan Rutten Eindhoven; 7 Yorick van Hork Deurne; 8 Jeroen van der Honing Valkenswaard; 9 Tim Raaijmakers De Rips; 10 Ferry Castelijns Gemert.

Baarlo  Baan  22 juli
1 Jeroen van de Weijer Oploo; 2 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 3 Pascal Evers Roermond; 4 Erwin Bakker Liessel; 5 Jac Roemermann Helden.

Baarlo  Baan  29 juli
1 Mattheus Jansen Duitsland; 2 Paul Boonen Reuver; 3 Rob Nillesen Baarlo; 4 Bruce Rayer Blerick; 5 Thom Wetzels Schweiberg; 6 Stefan Doensen Nederweert.

Soumagne B. 1 augustus  ICF  Wereldkampioenschap
1 Stefaan Paridaens B.; 2 Tom de Meijer B.; 3 Sven van Eyndt B.; 4 Andy de Backer B.; 5 Jimmy de Bruyn Ned.; 6 Peter van Damme B.; 7 Piotr Kornafel Straelen D.; 8 Ferry van Buytene Ned.; 9 Tom de Beer B.;10 Stan Bovyn B.; 11 Klaas Stijnen B.; 12 Sigi Ransy B.; 13 Lars Maes B.; 14 Bart Tribout B.; 15 Jacques Schuit Oost Souburg; 19 Antoine Moonen Cuijk.

                                                          Stefaan Paridaens wereldkampioen  ICF

Baarlo  Baan  5 augustus
1 Eric Hegger Venlo; 2 Alexander Gottfried Hinsbeck; 3 Ad Bakker Baarlo; 4 Arno Hecking Duitsland; 5 Stef Vorstermans Hout Blerick; 6 Bruce Rayer Blerick. 

Merum  10 augustus
1 Ralf Steegs Arnhem; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Francois Knarren Hoensbroek; 4 Stefan Lotz Stein; 5 Andreas Schrűff Aken D.
Recreanten
1 Tom Marcelis Echt; 2 Camiel Vrancken Echt; 3 Jack Cox Herten; 4 Bart Marcellis Ysselsteyn; 5 Jorryt Matthee Roermond.

Baarlo  Baan  12 augustus
1 Bruce Rayer Blerick; 2 Sander van Dijk Oploo; 3 Ed de Hond Baarlo; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Markus Granzow Baarlo.

Baarlo  Baan  19 augustus
1 Bas Peters Heel; 2 Sjef Klerken Panningen; 3 Jeroen van de Weijer Oploo; 4 Bruce Rayer Blerick; 5 Markus Granzow Baarlo.




Bas Peters


Stramproy  21 augustus
1 Pjotr Kornafel Straelen D.; 2 Patrick Kleine; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Stefan Lotz Stein; 5 Erwin Koken Urmond; 6 Henri Schut Zeeland; 7 Frank Ackermans  Maastricht; 8 Bastiaan Dick; 9 Erik Heesen; 10 Wesly Theunissen Venlo.

Baarlo  Baan  26 augustus
1 Yannick Janssen Beringe; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Ad Bakker Baarlo; 4 Sjors Salentijn Roermond; 5 Johnny Kleingeld Baarlo.

Panningen  30 augustus
1 Sjef Klerken Panningen; 2 Pjotr Kornafel Straelen D.; 3 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 4 Erwin Koken Urmond; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Wladimir Gottfried Hinsbeck D.; 7 Wesly Theunissen Venlo; 8 Ralf Steegs Arnhem; 9 Ad Bakker Baarlo; 10 Markus Granzow Baarlo.

Baarlo  Baan  2 september
1 Igor Ovdienko Essen Dld.; 2 Eric Hegger Venlo; 3 Pascal Evers Roermond; 4 Jeroen van de Weijer Oploo; 5 Johnny Kleingeld Baarlo; 6 Sander van Dijk Haps.

Baarlo  Baan  9 september
1 Pascal Evers Roermond; 2 Igor Ovdienko Essen Dld.; 3 Erwin Bakker Liessel; 4 Markus Granzow Baarlo; 5 Sander van Dijk Haps; 6 Ed de Hond Baarlo.

Neer   11 september
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Antoine Moonen Cuijk; 3 Maurice Engbersen Nederweert; 4 Stefan Joosten Maastricht; 5 Roy Steuten Hunsel; 6 Stefan Lotz Stein; 7 Frank Ackermans Maastricht; 8 Francois Knarren Hoensbroek; 9 Paul Boonen Reuver;10 Erwin Koken Urmond; 11 Pjotr Kornafel Straelen D.; 12 Roger Pauwels Nijmegen; 13 Roel van Gameren Berlicum; 14 Rob van Gameren Berlicum; 15 Johnny Kleingeld Maasbree; 16 Marcel Seevens Eindhoven; 17 Markus Granzow Baarlo; 18 Ralf Peters Posterholt; 19 Pascal Evers Roermond; 20 Ralf Steegs Arnhem.

Someren Heide   12 september    Omloop van de Heidehof   Semi-klassieker
Nederlands Kampioenschap  vrije renners  WFN
1 Jochem van de Doelen Nuland; 2 Cor van Leeuwen Ermelo; 3 Roy Steuten Hunsel; 4 Guus de Graauw Wouwse Plantage; 5 Nick Toonen Lisse; 6 Sebastiaan Marcelissen Raamsdonksveer; 7 Bart Wolthuis Hank; 8 Dimitri Mulder Heinkenszand; 9 Raymond Schoenmakers Geulle; 10 Robin Collenteur Bergen op Zoom; 11 Daan Adelaars Heeze; 12 Daniel Verzijl Oostvoorne; 13 Jeroen van der Honing  Lommel B.;4 Antoine Moonen Cuijk; 15 Renier Scheepers Herten; 16 Michael McKay Hillegom; 17 Maurice Engbersen Nederweert; 18 Patrick Houthoofd Helmomd; 19 Marijn Pijper Hoogvliet; 20 Marc Zonnebelt Harderwijk.
Geen ploegenklassement.

Jochem van de Doelen pakt de titel bij het kampioenschap van de WFN

Baarlo  Baan  16 september
1 Sander van Dijk Haps; 2 Markus Granzow Baarlo; 3 Kay Bouten Baarlo; 4 Jeroen van de Weijer Oploo; 5 Rob Nillesen Baarlo; 6 Chiel Peters; 7 Manfred Schwarzer Duitsland.

Someren – Someren    19 september    Tweelandenkoers   Klassieker
1 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 2 Frederik Goos Mol; B.; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Christof Mariën Retie B.; 5 Roy Steuten Hunsel; 6 Jos Koop Den Helder ; 7 Werner Altenwischer Amsterdam;  8 Wladimir Gottfried Hinsbeck D.; 9 Rik Houwers Delft; 10 Bart Wolthuis Hank; 11 Rik Thijs Retie B.; 12 Dylan de Kok Steenbergen; 13 Jacques Schuiten Oost Souburg; 14 Marc de Bruin Groningen; 15 Kris van Grieken Mol; B.; 16 Phillipe van Opstal Lille B.; 17 Jeff Vaes Balen B.; 18 Joost Vermue Utrecht; 19 Maurice Engbersen Nederweert; 20 Mark Knoops Someren.
Ploegenklassement
1 HST Yokohama B.; Dennis Szekely-Christof Marien-Rik Thijs-Kris van Grieken; 2 WTOS  Delft; 3 APK Quality Litegear Teamn Balen B.


  






Dennis Szekely ; zege in de laatste klassieker