Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  2009


Weert  IJzeren man   29 maart       Semi-Klassieker
1 Roy Steuten Hunsel; 2 Robin Daling Veghel ; 3 Alexander Louwers Kinrooi B.; 4 Stefan Lotz Stein; 5 Pjotr Kornafel Straelen D.; 6 Jefte de Bruin Nijmegen; 7 Marc van Grinsven Deurne; 8 Geert Brienen Veldhoven; 9 Ton Pulles Veldhoven; 10 Bob Pennings Boxtel; 11 Rob Linsen Eindhoven; 12 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 13 Stefan Slager Leerdam; 14 Remi Vandewinkel Neeroeteren B.; 15 Gerrie Wouters Hechtel B.; 16 Nick Riddy Veghel; 17 Fred Pronk Heerhugowaard; 18 Willy van Kessel Zeeland; 19 Maurice Engbersen Nederweert; 20 Erwin Koken Urmond.

Geen ploegenklassement

Roy Steuten waakzaam in tweede positie

Deurne  Walsberg  1 april
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Pjotr Kornafel Straelen D.; 3 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 4 Rob Linsen Eindhoven; 5 Bob Pennings Bakel; 6 Peter van den Heuvel Bakel; 7 Edwin Raats Helmond; 8 Joost Aelmans Uden; 9 Koen van Zwieten Eindhoven; 10 Harm Rombouts Luyksgestel.
 
Baarlo  Baan  2 april
1 Alexander Gottfried Schermbeck Dld.; 2 Patrick Claessens Heibloem; 3 Luuk Metsemakers Neer; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Bob Rijvers Lottum; 6 Paul Boonen Reuver; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Eric Nellen Maasbree; 9 Wladimir Gottfried Schermbeck Dld.;


Someren Heide   5  apri  St.Jozef   Semi-Klassieker
1 Adrie Frijters Wageningen ; 2 Maarten Boonen Harderwijk; 3 Pjotr Kornafel Straelen D.; 4 Imo van de Pruijssenaere Leusden; 5 Marc van Grinsven Deurne; 6 Bob Pennings Boxtel; 7 Nick Riddy Veghel; 8 Stefan Lotz Stein; 9 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 10 Emiel Borsboom Woerden; 11 Roy Steuten Hunsel; 12 Robin van de Pruijssenaere Leusden; 13 Xander Moerman Vianen; 14 Rob Linsen Eindhoven; 15 Ruben van Kempen Bemmel; 16 Arjan van Polen Amersfoort; 17 Patrick Claessens Heibloem. 18 Arne van Gils Baarle Nassau; 19 Jaimie Louwers Breda; 20 Igor Ovdienko Essen D.

 Ploegenklassement
1 W.Ver.Eemland Amersfoort; Imo De Pruyssenaere; Robin De Pruyssenaere-Arjan van Polen;  2 Nering Bögel Weert; 3 W.Club Eindhoven/TWC de Maastrappers Horn.






Adrie Frijters

 
Gemert  de Mortel  8 april
1 Edwin Raats Helmond; 2 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 3 Bob Pennings Bakel; 4 Ferry Castelijns Gemert; 5 Nick Riddy Veghel; 6 Peter van den Heuvel Bakel; 7 Joost Aelmans Uden; 8 Kevin Pareyns Neerpelt B.; 9 Thijs van de Schoot Oirschot; 10 Nico Hofmans Leunen.
 
Baarlo  Baan  9 april
1 Peter Foxem Duisburg Dld.; 2 Luuk Metsemakers Neer; 3 Johan Schumacher Viersen Dld.; 4 Patrick Claessens Heibloem; 5 Patrick Stroucken Schinnen.
 
Vlierden  15 april
1 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 2 Peter Nielen Sevenum; 3 Mike Vreys Lommel B.; 4 Roel van Gameren Berlicum; 5 Niels Hamers Stramproy; 6 Bob Pennings Bladel; 7 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 8 Henri Schut Zeeland; 9 Edwin Raats Helmond; 10 Hans Slegers Someren.
 
Baarlo  Baan  16 april
1 Edwin Arts Overloon; 2 Wladimir Gottfried Schermbeck Dld.; 3 Marcel van der Veen Venlo; 4 Hay Kellenaers Venray; 5 Sebastiaan Brouwers Baarlo.
 
Someren  18-19 april   Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.
1 Robert van Erp Oss; 2 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 3 Jacques Schuit Oost Souburg; 4 Nicolas Catoul Waremme B.; 5 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 6 Roy Steuten Hunsel; 7 Jefte de Bruijn Nijmegen; 8 Tom Linten Balen B.; 9 Maarten Boonen Harderwijk; 10 Marc van Grinsven Deurne; 11 Patrick Wingens Oss; 12 Rik Houwers Delft; 13 Rob Linsen Eindhoven; 14 Karlo Timmerman Nijmegen; 15 Rick van den Hurk Waalre; 16 Igor Ovdienko Essen Dld.; 17 Brian Megens Oss; 18 Rob van Leeuwen Pijnacker; 19 Nick Kweldam Aalten; 20 Niels Hamers Stramproy; 21 Werner Altenwischer Amsterdam; 22 Bert Nietveld Kasterlee B.; 23 Bob Pennings Boxtel; 24 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 25 Matthijs Kuipers Utrecht.
 
2e et.
1 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 2 Rik Houwers Delft; 3 Niels Hamers Stramproy; 4 Roy Steuten Hunsel; 5 Marc van Grinsven Deurne; 6 Francois Knarren Hoensbroek; 7 Léon Essink Aalten; 8 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 9 Nicolas Catoul Waremme B.; 10 Tom Linten Balen B.; 11 Bob Pennings Boxtel; 12 Werner Altenwischer Amsterdam; 13 Rick van den Hurk Waalre; 14 Freek Geurts Amsterdam; 15 Arne van Gils Baarle Nassau; 16 Maarten Boonen Harderwijk; 17 Alan Looms Eext; 18 Piotr Kornafel Straelen Dld.; 19 Stefan Slager Leerdam; 20 Dylan de Kok Steenbergen; 21 Patrick Wingens Oss; 22 Jefte de Bruijn Nijmegen; 23 Joris Botman Malden; 24 Nico Beyns Paal B.; 25 Richard Bakker Hoogezand.
 
Eindklassement
1 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 2 Robert van Erp Oss; 3 Jacques Schuit Oost Souburg; 4  Rik Houwers Delft; 5 Nicolas Catoul Waremme B.; 6 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 7 Roy Steuten Hunsel; 8 Marc van Grinsven Deurne; 9 Tom Linten Balen B.; 10 Maarten Boonen Harderwijk; 11 Rick van den Hurk Waalre; 12 Jefte de Bruijn Nijmegen; 13 Patrick Wingens Oss; 14 Rob Linsen Eindhoven; 15 Brian Megens Oss; 16 Igor Ovdienko Essen Dld.; 17 Rob van Leeuwen Pijnacker; 18 Niels Hamers Stramproy; 19 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 20 Werner Altenwischer Amsterdam; 21 Bob Pennings Boxtel; 22 Alan Looms Eext; 23 Dylan de Kok Steenbergen; 24 Nick Kweldam Aalten; 25 Stefan Slager Leerdam.
 
Ploegenklassement
1 Weijers/Hako/Uitzender ; Robert van Erp-Patrick Wiggens-Brian Megens-Emiel Borsboom-Patrick Claessens-Frank Knorth-Elbert van den Berg-Jury Geboers; 2 TWC de Maastrappers Horn/W.Club Eindhoven; 3 Nering Bögel Weert.






Dennis Szekely  wint de Omloop der Peel

 
Bakel  22 april
1 Ferry Castelijns Gemert; 2 Pjotr Kornafel Straelen D.; 3 Patrick Claessens Meijel; 4 Emile Vos Berghem; 5 Andreas Keuser M.Gladbach D.; 6 Sjef Klerken Panningen; 7 Marc van Grinsven Deurne; 8 Joost Aelmans Cuijk; 9 Johan van de Ven Zeeland; 10 Marc Boerboom Oss.
 
Baarlo  Baan  23 april
1 Marc Lausberg Wegberg Dld.; 2 Luuk Metsemakers Neer; 3 Bruce Rayer Blerick; 4 Mike Teunissen Ysselsteyn; 5 Eric Hegger Venlo.
 
Gemert  29 april
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Roy Arts Wychen; 3 Angelo van Melis Heesch; 4 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 5 Andreas Keuser M.Gladbach D.; 6 Edwin Raats Helmond; 7 Markus Granzow Baarlo; 8 Ferry Castelijns Gemert;9 Patrick Houthoofd Helmond; 10 Bob Pennings Bladel.










Marc van Grinsven


Liessel  3 mei  Liessel-Liessel  Ronde van Brabant   klassieker
1 Chris Heiberg Rotterdam; 2 Roy Arts Wijchen; 3 Patrick Wingens Oss; 4 Roy Steuten Hunsel; 5 Robert van Erp Oss  ; 6 Christof Mariën Retie B.; 7 Marc van Grinsven Deurne; 8 Robert Koppers Den Haag; 9 Erwin Koken Urmond; 10 Emiel Borsboom Woerden; 11 Erik Meerkerk Zuidland; 12 Hans Weeda  Zuidland; 13 Remi Vandewinkel Neeroeteren B.; 14 Ruben Hoes Heusden B.; 15 Tim Ottenheim Heerlen; 16 Jos Burger Hoofddorp; 17 Rob van Leeuwen Pijnacker; 18 Piotr Kornafel Straelen D.; 19 Igor Ovdienko Essen D.; 20 Marc den Hoed Pijnacker.

Ploegenklassement
1 Weijers/Hako/Uitzender;Robert van Erp-Patrick Wiggens-Brian Megens-Berry Roelofs-Lars Rietveld-Emiel Borsboom-Jury Geboers; 2 Restore Pijnacker; 3 Nering Bögel Weert.
 
Milheeze  6 mei
1 Edwin Raats Helmond; 2 Giovanni Janssen Eksel B.; 3 Ferry Castelijns Gemert; 4 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 5 Sjef Klerken Panningen; 6 Emile Vos Berghem; 7 Hans Slegers Someren; 8 Harm Rombouts Luyksgestel; 9 Henri Schut Zeeland; 10 Patrick Houthooft Helmond.
 
Baarlo  Baan  7 mei
1 Marc Lausberg Wegberg Dld.; 2 Mike Teunissen Ysselsteyn; 3 Dick Bastian; 4 Frank Lutters; 5 Markus Granzow Baarlo. 
 
Leeuwen  10  mei
1 Niels Hamers Stramproy; 2 Roy Steuten Hunsel; 3 Francois Knarren Hoensbroek; 4 Pjotr Kornafel Straelen D.; 5 Erwin Koken Urmond; 6 Bert van Boxmeer Best; 7 Dion Koch Valkenswaard; 8 Roel Jetten Sittard; 9 Patrick Speyer Helmond; 10 Giovanni Janssen Neeroeteren B.; 11 Stefan Lotz Stein; 12 Tim Ottenheim Heerlen; 13 Paul Boonen Reuver; 14 Maurice Engbersen Nederweert; 15 Geert Brienen Veldhoven; 16 Antoine Moonen Cuijk; 17 Ronald van Engelshoven Sittard; 18 Ad Clijn Klimmen; 19 Mike Velter Baexem; 20 Michael Lasut Weert.
 
Arcen  12 mei  Tijdrit
1 Giovanni Janssen Eksel B.; 2
 
Baarlo  13 mei
1 Edwin Raats Helmond; 2 Sjef Klerken Panningen; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 5 Misja Fransen Overpelt B.; 6 Henri Schut Zeeland; 7 Dennis Kwanten Neerpelt B.; 8 Jamie Louwers Breda; 9 Giovanni Janssen Eksel B.; 10 Peter Claes Neerpelt B.;  11 Paul Boonen Reuver; 12 John Verhouden Eindhoven;13 Léon Kuypers Baarlo;  14 Marcus Granzow Baarlo; 15 Nico Hofmans Leunen.
 
Baarlo  Baan  14 mei
1 Marc Lausberg Wegberg Dld.; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Stef Vostermans; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Edwin Arts Overloon.
 
Eindhoven    16-17 mei  Hel van Brabant  Etappewedstrijd
1e et.
1 Jan Hekman Norg; 2 Niels Hamers Stramproy; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Flavio Pasquino Amsterdam; 5 Bob Pennings Boxtel; 6 Ferry van Heeswijk Schijndel; 7 Patrick Claessens Heibloem; 8 Chistian bosch Den Haag; 9 Piotr Kornafel Straelen Dld.; 10 Jefte de Bruijn  Nijmegen; 11 Rob Linsen Eindhoven; 12 Koen Zanders Hoogeveen; 13 Lennard Steenwijk Assen; 14 Martijn Alberts Breda; 15 Werner Altenwischer Amsterdam; 16 André van Tilborg Rijswijk; 17 Cor van der Ploeg Bemmel; 18 Emiel Borsboom Woerden; 19 Lars Weijers Oudewater; 20 Michael Reuser Tiel; 21 Edward van der Pijl Breda; 22 Rick van den Hurk Waalre; 23 Luuk Rutgers Delft; 24 Erwin van Walsem Hoogeveen; 25 Alan Looms Eext.
 
2e et.
1 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 2 Roy Arts Wijchen; 3 Jefte de Bruijn Nijmegen; 4 Brian Megens Oss; 5 Jacques Schuit Oost Souburg; 6 Rob Linsen Eindhoven; 7 Flavio Pasquine Amsterdam; 8 Martin Vrij Hellevoetsluis; 9 Igor Ovdienko Essen Dld.; 10 Martijn Alberts Breda; 11 Ruben van Kempen Bemmel; 12 Koen Zanders Hoogeveen; 13 Roy Steuten Hunsel; 14 Rob van Leeuwen Pijnacker; 15 Emiel vos Beghem; 16 Robert Kopers Den Haag; 17 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 18 Robin Daling Veghel; 19 Alan Looms Eext; 20 Wladimir Gottfried Hinsbeck; 21 Chris Heiberg Rotterdam; 22 Marc van Grinsven Deurne; 23 Rik Houwers Delft; 24 Bob Pennings Boxtel; 25 Bas Raas Eindhoven.
 
 Eindklassement
1 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 2 Roy Arts Wijchen; 3 Jefte de Bruijn Nijmegen; 4 Brian Megens Oss; 5 Flavio Pasquino Amsterdam; 6 Rob Linsen Eindhoven; 7 Marijn Alberts Breda; 8 Koen Zanders Hoogeveen; 9 Ruben van Kempen Bemmel; 10 Igor Ovdienk Essen Dld.; 11 Martin Vrij Hellevoetsluis; 12 Jacques Schuit Oost Souburg; 13 Emiel Vos Berghem; 14 Rob van Leeuwen Pijnacker; 15 Roy Steuten Hunsel; 16 Robert Kopers Den Haag; 17 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 18 Alan Looms Eext; 19 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 20 Robin Daling Veghel; 21 Marc van Grinsven Deurne; 22 Bob Pennings Boxtel; 23 Werner Altenwischer Amsterdam; 24 Paul Heij Groningen; 25 Chris Heiberg Rotterdam.
 
 Ploegenklassement
1 TWC de Maastrappers Horn/W.Club Eindhoven; Pjotr Kornafel-Wladimir Gottfried-Sjef Klerken-Ralf Steegs-Patrick Houthooft-Stan Rutten-Hans Slegers- Erik van Buytenen; 2 Weijers/Hako/Uitzender Haarlem; 3 Restore Pijnacker.

                                     Pjotr Kornafel wint de Hel van Brabant

 
Deurne Zeilberg  20 mei
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Yorik van Horik Deurne; 3 Peter Claes Neerpelt B.; 4 Hans Slegers Someren; 5 Willem Klerkx Helmond;6 Misja Fransen Overpelt B.; 7 Geert Brienen St.Anthonis; 8 Antoine Moonen Cuijk; 9 Willy Van Kessel Zeeland; 10 Stefan van Hoof Mierlo.
 
Beegden  24 mei  NWB Kampioenschap
1 Renier Scheepers Herten; 2 Piotr Kornafel Straelen D.; 3 Stefan Lotz Stein; 4 Jolle de Vries Maastricht; 5 Roy Steuten Hunsel; 6 Ilya Velter Heythuysen; 7 John Verhouden Eindhoven; 8 Eildert Meeter Tiel; 9 Guy Bogaarts Maastricht; 10 Raymond Schoenmakers Geulle; 11 Marcel van der Veen Venlo; 12 Vincent Goessens Leiden; 13 Patrick Houthoofd Helmond; 14 Antoine Moonen Cuijk; 15 Ralf Peters Posterholt; 16 Nico Laugs Susteren; 17 Igor Ovdienko Essen D.; 18 Marcus Granzow Baarlo; 19 Geert Brienen Veldhoven; 20 Bert van Boxmeer Best.
Kampioenschap
1 Pjotr Kornafel; 2 Marcel van Veen; 3 Patrick Houthoofd.








Inderdaad tweede en toch de titel voor Pjotr Kornafel

 
De Rips  27 mei
1 Brian Megens Oss; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 5 Ferry Castelijns Gemert; 6 Bob Pennings Boxtel; 7 Peter Claes Neerpelt B.; 8 Stefan van Hoof Mierlo; 9 Arjan de Visser Eindhoven; 10 Xander Moerman Vianen.
 
Baarlo  Baan  21 mei
1 Daan Bongers Baarlo; 2 Christoph Theys; 3 Kay Bouten Baarlo; 4 Stef Vostermans; 5 Markus Granzow Baarlo.
 
Baarlo  Baan  28 mei
1 Patrick Claessens Heibloem; 2 Marc Lausberg Wegberg Dld.; 3 Ferdi van Katwijk Ospel; 4 Markus Granzow Baarlo; 5 Luuk Metsemakers Neer.
 
Liessel  3 juni
1 Edwin Raats Helmond; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Ferry Castelijns Gemert; 4 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 5 Roger van der Borgh Waalre; 6 Nick Riddy Veghel; 7 Willem Klerkx Helmond; 8 Joost Aelmans Cuijk; 9 Markus Granzow Baarlo; 10 Arjan de Visser Eindhoven.
 
Baarlo  Baan  4 juni
1 Sjef Klerken Panningen; 2 Stef Vostermans; 3 Bruce Rayer Blerick; 4 Stefan Doensen Nederweert; 5 Jac Roemermann Helden.
 
Helenaveen    7 juni   Omloop van Helenaveen   Semi-Klassieker
1 Wladimir Gottfried Hinsbeck D.; 2 Renier Scheepers Herten; 3 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 4 Sjef Klerken Panningen; 5 Roy Steuten  Hunsel; 6 Roy Arts Wijchen; 7 Pjotr Kornafel Straelen D.; 8 Ralf Steegs Arnhem; 9 Eilbert Meeter Tiel; 10 Marc van Grinsven Deurne; 11 Roel Jetten Sittard; 12 Maurice Engbersen Nederweert; 13 Ralf Peters Posterholt; 14 Remi Vandewinkel Neeroeteren B.; 15 Xander Moerman Vianen; 16 Willy van Kessel Zeeland; 17 Berrie Roelofs Groesbeek; 18 Jolle de Vries Maastricht; 19 Patrick Houthoofd Helmond; 20 Henri Schut Zeeland.

Ploegenklassement
1 TWC de Maastrappers Horn/W.Club Eindhoven Pjotr Kornafel-Wladimir Gottfried-Sjef Klerken-Patrick Houthooft-Stan Rutten-Hans Slegers- Erik van Buytenen;  2 W.Club Bergklimmers Stein; 3 FCA Cyclingteam.

      Wladimir Gottfried sleurt en is op het eind alle jongeren de baas

 
Neerkant  10 juni
1 Edwin Raats Helmond; 2 Pjotr Kornafel Straelen D.; 3 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 4 Raymond Schoenmakers Geulle; 5 Lars Toma Heerlen; 6 Bob Pennings Boxtel; 7 Nick van Sante Nistelrooy; 8 Jury Geboers Mol B.; 9 Patrick Claessens Heibloem; 10 Roger van der Borgh Waalre.
 
Baarlo  Baan  11 juni
1 Edwin Arts Overloon; 2 Markus Granzow Baarlo; 3 Paul Boonen Reuver; 4 Jos Reinders Helden; 5 Hay Kellenaers Venray.
 
Weert    14  juni  Rog Tour   Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit 
1 Jolle de Vries Maastricht; 2 Roy Steuten Hunsel; 3 Andy van Loon Princenhage; 4 Ferry van Buytene Den Haag; 5 Davy Koppen Weert; 6 Werner Altenwischer Amsterdam; 7 Maarten Boonen Harderwijk; 8 Edwin van de Laar Oosterhout; 9 Math Stoffels Linne; 10 Wouter Been Overath Dld.; 11 Roel jetten Sittard; 12 Maurice Boonen Harderwijk; 13 Jaimie Louwers Breda; 14 Giovanni Janssen Eksel B.; 15 Jochem van den Doelen Princenhage; 16 Christain Bosch Princenhage; 17 Joost Aelmans Cuijk; 18 Olav Hoekwater Harderwijk; 19 Eildert Meeter Tiel; 20 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 21 Ronald Sommer Druten; 22 René Borst Delft; 23 Tim Snijders Delft; 24 Menno Kloosterman Delft; 25 Remi Vandewinkel Neeroeteren B. 
 
2e et.
1 Antoine Moonen Cuijk; 2 Stefan Slager Leerdam; 3 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 4 Eildert Meeter Tiel; 5 Francois Knarren Hoensbroek; 6 Maarten Boonen Harderwijk; 7 Werner Altenwischer Amsterdam; 8 Chistian Bosch Princenhage; 9 Piotr Kornafel Straelen Dld.; 10 Michel Lasut Weert; 11 Ronald Sommer Druten; 12 Roel Jetten Sittard; 13 Rick van den Hurk Waalre; 14 Ferry van Buytene Den Haag; 15 Thijs van de Bijl Elst; 16 Philipp Abels Mönchengladbach Dld.; 17 Maurice Engbersen Nederweert; 18 Niels Hamers Stramrpoy; 19 Elbert van de Berg Nijkerkerveen; 20 Hans Slegers Someren; 21 Olav Hoekwater Hartderwijk; 22 Peter Verhouden Eindhoven; 23 René borst Delft; 24 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 25 Robert van de Kerkhof Lommel B.
 
Eindklassement
1 Jolle de Vries Maastricht; 2 Roy Steuten Weert; 3 Andy van Loon Pincenhage; 4 Ferry van Buytene Den Haag; 5 Antoine Moonen Nijmegen; 6 Davy Koppen Weert; 7 Werner Altenwischer Amsterdam; 8 Maarten Boonen Harderwijk; 9 Math Stoffels Linne; 10 Wouter Been Overath Dld.; 11 Roel Jetten Sittard; 12 Jaimie Louwers Breda; 13 Christian Bosch Princenhage; 14 Stefan Slager Leerdam; 15 Eildert Meeter Tiel; 16 Joost Aelmans Cuijk; 17 Olav Hoekwater Harderwijk; 18 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 19 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 20 Ronald Sommer Druten; 21 René Borst Delft; 22 Tim Snijders Delft; 23 Menno Kloosterman Delft; 24 Piotr Kornafel Straelen Dld.;25 Edward van der Pijl Breda.
 
Ploegenklassement
1 Nering Bögel Weert;  Maurice Engbersen; Niels Hamers; Davy Koppen; Rick van den Hurk; Michel Lasut; Jeroen van den Honing; 2 TWC de Maastrappers Horn; 3 W.Ver.Princenhage.

                             Schitterende zege in de Rog Tour voor Jolle de Vries

 
Baarlo  Baan  18 juni
1 Alexander Gottfried Schermbeck Dld.; 2 Frank Lutters; 3 Paul Boonen Reuver; 4 Bruce Rayer Blerick; 5  Piotr Kornafel Straelen Dld.
 
Baarlo  Baan  25 juni
1 Alexander Gottfried Schermbeck Dld.; 2 Bruce Rayer Blerick; 3 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 4 Leon Kuijpers Baarlo; 5 Marcel van der Veen Venlo.
 
Baarlo  Baan  2 juli
1 Sjef Klerken Panningen; 2 Edwin Arts Overloon; 3 Jerom Philippen; 4 Ed de Hond Baarlo; 5 Rick van Dijk Baarlo.
 
Arcen  3 juli  Hertog Jan Ronde 
1 Edwin Raats Helmond; 2 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 3 Pjotr Kornafel Straelen D.; 4 Marcel van der Veen Venlo; 5 Wladimir Gottfried Hinsbeck D.; 6 Guus Mol Melderslo; 7 Erik Heesen Wijnandsrade; 8 Jan Kusters Meterik; 9 Marcus Granzow Baarlo; 10 Peter Verhouden Eindhoven; 11  Paul Boonen Reuver; 12 Frank Fonteyne Lottum.

Edwin Raats komt ook in de zomer met de bloemen thuis

 
Boekel  8 juli
1 Roger van der Borgh Waalre; 2 Bob Pennings Boxtel; 3 Eljakim van der Sande Ossenzijl; 4 Sjef Klerken Panningen; 5 Marc van Grinsven Deurne; 6 Brian Megens Oss; 7 Hans Slegers Someren; 8 Patrick de Laat Berlicum; 9 Joost Aelmans Cuijk; 10 Edwin Raats Helmond.
 
Baarlo  Baan  9 juli
1 Edwin Arts Overloon; 2 Markus Granzow Baarlo; 3 Marcel van der Veen Venlo; 4 Frank Driessen; 5 Leon Gijsberts; 6 Arno Hecking; 7 Claus Constant Dld.
 
Someren-Peer-Someren    12  juli  Klassieker
1 Roy Steuten Hunsel; 2 Robert van Erp Oss; 3 Niels Hamers Stramproy; 4 Wladimir Gottfried Hinsbeck D.; 5 Patrick Wingens Oss; 6 Lendert Caets Beringen B.; 7 Jefte de Bruin Nijmegen; 8 Ronald Sommer Druten; 9 Christof Mariën Retie B.; 10 Robin de Pruijsenaere Leusden; 11 Egon Nanninga Lelystad; 12 Cor van Leeuwen Ermelo; 13 Igor Ovdienko Essen D.; 14 Stefan Slager Leerdam; 15 Erwin Koken Urmond; 16 Antoine Moonen Cuijk; 17 Elbert van de Berg Nijkerkerveeg; 18 Brian Megens Oss; 19 Ad Clijn Klimmen; 20 Frans Sebregts Gilze.

 Ploegenklassement
1 Weijers/Hako/Uitzender; Robert van Erp-Patrick Wiggens-Brian Megens-Berry Roelofs-Lars Rietveld-Emiel Borsboom-Jury Geboers; 2 W.Club Bergklimmers Stein; 3 APK Quality Team.

                                   Klassieke zege voor Roy Steuten


Milheeze  15 juli
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 3 Bob Pennings Boxtel; 4 Rob Linsen Eindhoven; 5 Brian Megens Oss; 6 Willems Klerkx Helmond; 7 Joost Aelmans Cuijk; 8 Yorik van Horik Deurne; 9 Hans Slegers Someren; 10 Marcel van der Veen Venlo.
 
Nijeveen   15 juli  Tijdrit
1 Jolle de Vries Maastricht; 2
 
Baarlo Baan  16 juli
1 Jorn Knops; 2 Stef Vostermans; 3 Mike Teunissen Ysselsteyn; 4 Markus Granzow Baarlo; 5 Ferdi van Katwijk Oploo; 6 Jo Scholten Echt.
 
Baarlo  Baan 23 juli
1 Sjef Klerken Panningen; 2 Stef Vostermans; 3 Frank Lutters; 4 Markus Granzow Baarlo; 5 Ed de Hond Baarlo.
 
Baarlo  Baan  30 juli
1 Alexander Gottfried Schermbeck Dld.; 2 Wesley Theunissen Venlo; 3 Wladimir Gottfried Schermbeck Dld.; 4 Erwin Bakker Baarlo.











Alexander Gottfried

 
Baarlo  Baan  6 augustus
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Math Stoffels Tegelen; 3 Frank Lutters; 4 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 
5 Carsten Hamacher Erkelenz Dld.
 
Aartselaar  B.  9 augustus  ICF  Wereldkampioenschap
1 Flavio Pasquino Amsterdam; 2 Tom Linten Balen B.; 3 Peter Neels B.; 4 Tom de Meijer B.; 5 Pedro Michels B.; 6 Rafael Dron B.; 7 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 8 Robert de Poel B.; 9 Jonathan Henrion B.; 10 Pjotr Kornafel Straelen D.; 11 Peter Dockx B.; 12 Marc den Hoed Pijnacker; 13 Bart Vandenwijngaerd B.; 14 Andy van Olmen B.; 15 Jimmy de Bruijn B.







Flavio Pasquino wint het W.K. van de ICF


 
Achtmaal  9 augustus  Nederlands Kampioenschap  Vrije renners  WFN
16/39 jr.
1 Stefan Lotz Stein; 2 Francois Franse Den Haag; 3 Remi Potappel St.Maartensdijk; 4 Henri Schut Zeeland; 5 Jan Sanders Beuningen; 6 Gerben Groenewegen Elburg; 7 Maikel Roks St.Willebrord; 8 Thomas van der Weijden Rotterdam; 9 Michel Reuser Tiel; 10 Brian Megens Oss; 11 Marc den Hoed Pijnacker; 12 Jordy Suikerbuik St.Willebrord; 13 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 14 Marcel Verwijmeren Prinsenbeek; 15 Kevin Gideonse Nijmegen; 16 Edwin Koken Urmond; 24 Hans Slegers Someren; 34 Ralf Peters Posterholt; 40 Niels Hendriks Heerlen.

                Stephan Lotz kampioen van de WFN

 
Merum  11 augustus
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Roel Jetten Sittard; 3 Roy Steuten Hunsel; 4 Luuk de Beer Bladel; 5 Pjotr Kornafel Straelen D.; 6 Emiel Vos Berghem; 7 Hans Slegers Someren; 8 Wladimir Gottfried Hinsbeck D.; 9 Stefan Lotz Stein; 10 Jan Kusters Meterik; 11 Dion Koch Valkenswaard; 12 Sjors Salentijn Roermond; 13 Ralf Peters Posterholt; 14 Dirk Janssen Bladel; 15 Joep Timmermans Nijmegen; 16 Pascal Evers Roermond; 17 Remi Vandewinkel Neeroeteren B.; 18 Heinz Leterle Kerpen D.; 19 Renier Scheepers Herten; 20 Rick van Dijk Baarlo; 21 Léon Crienen Baarlo.
 
Baarlo  Baan  13 augustus
1 Bruce Rayer Blerick; 2 Frank Lutters; 3 Leon Kuijpers Baarlo; 4 Eric Hegger Venlo; 5 Alexander Gottfried Schermbeck Dld.






 


Bruce Rayer


Baarlo  Baan  20 augustus
1 Eric Hegger Venlo; 2 Wladimir Gottfried Schermbeck Dld.; 3 Frank Lutters; 4 Alexander Gottfried Schermbeck Dld.; 5 Edwin Arts Overloon; 6 Erwin Bakker Baarlo.
 
Stramproy   22 augustus
1 Marc van Grinsven Deurne; 2  Erwin Koken Urmond; 3 Pjotr Kornafel Straelen D.; 4 Yorik van Horik Deurne; 5  Dion Koch Valkenswaard; 6 Roy Steuten Hunsel; 7 Niels Hamers Stramproy; 8 Maurice Engbersen Nederweert; 9 Roel Jetten Sittard; 10 Stefan Lotz Stein; 11 Hans Slegers Someren; 12 Antoine Moonen Cuijk; 13 Rick van den Hurk Waalre; 14 Kris Monnens Neeroeteren B.; 15 Harm Rombouts Luyksgestel; 16 Raymond Schoenmakers Geulle; 17 Patrick Houthoofd Helmond; 18 Rob Bijnen Budel; 19 John Verhouden Eindhoven; 20 Paul Boonen Reuver.
 
Baarlo  Baan  27 augustus
1 Edwin Arts Overloon; 2 Luuk Metsemakers Neer; 3 Frank Lutters; 4 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 5 Markus Granzow Baarlo.
 
Venlo  29 augustus
1 Roy Steuten Hunsel; 2 Pjotr Kornafel Straelen D.; 3 Jefte de Bruin Nijmegen; 4 Renier Scheepers Herten; 5 Jochem van der Doelen Nuland; 6 Antoine Moonen Cuijk; 7 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 8 Sjef Klerken Panningen; 9 Jos van der Horst Nijmegen; 10 Hans Slegers Someren; 11 Harm Rombouts Luyksgestel; 12 Frank Fonteyne Lottum; 13 Jörg Mölls Moers D.; 14 Jeroen van der Honing Lommel B.; 15 Rick van Dijk Baarlo; 16 Jos Reinders Helden; 17 Marcel van der Veen Venlo; 18 Cas Graafmans Rijen; 19 Sebastiaan Brouwer Baarlo.
 
Panningen  30 augustus
1 Pjotr Kornafel Straelen D.; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Emiel Vos Berghem; 4 Roy Steuten Hunsel; 5 Tonjo Nakken Haaksbergen; 6 Carsten Hamacher Erkelenz D.; 7 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 8 Ronald Sommer Druten; 9 Sjef Klerken Panningen; 10 Niels Hamers Stramproy; 11 Dion Koch Valkenswaard; 12 Jörg Schűtten Oberhausen D.; 13 Herman Meijer Dűsseldorf D.; 14 Maurice Engbersen Nederweert; 15 Bert van Boxmeer Best; 16 Rob Bijnen Budel; 17 Jörg Mölls Moers D.; 18 Raymond Schoenmakers Geulle; 19 Hans Slegers Someren; 20 Bastiaan Dick Bergheim D.











Pjotr Kornafel

 
Baarlo  Baan  3 september
1 Alexander Gottfried Schermbeck Dld.; 2 Bruce Rayer Blerick; 3 Yannick Janssen Beringe; 4 Eric Hegger Venlo; 5 Wladimir Gottfried Schermbeck Dld.
 
Someren Heide   6 september   Omloop van de Heidehof   Semi-Klassieker
1 Brian Megens Oss; 2 Patrick Wingens Oss; 3 Roy Steuten Hunsel; 4 Erwin Koken Urmond; 5 Pjotr Kornafel Straelen D.; 6 Maarten Boonen Harderwijk; 7 Cor van Leeuwen Ermelo; 8 Stefan Lotz Stein; 9 Elbert van de Berg Nijkerkerveen; 10 Paul Boonen Reuver; 11 Yorik van Horik Deurne; 12 Niels Kerkhof Achterveld; 13 Daan Bongers Baarlo; 14 Antoine Moonen Cuijk; 15 Remy Meeuwse Utrecht; 16 Lars Rietveld Oudewater; 17 Mirko Brinkmann Geldern D.; 18 Jock Hughson Amstelveen; 19 René Ruizendaal Bunschoten Spakenburg; 20 Gerwin Groenewegen Elburg.

Ploegenklassement
1 Weijers /Hako/Uitzender; Brian Megens-Patrick Wingens-Elbert van den Berg-Robert van Erp-Lars Rietveld;2 W.Club Bergklimmers Stein; 3 Nering Bögel Weert  
 
Baarlo   Baan  10 september
1 Mike Teunissen Ysselsteyn; 2 Alexander Gottfried Schermbeck Dld.; 3 Eric Hegger Venlo; 4 Sjef Klerken Panningen; 5 Yannick Janssen Beringe.
 
Neer  12 september
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Pjotr Kornafel Straelen D.; 3 Joep Timmermans Nijmegen; 4 Jefte de Bruin Nijmegen; 5 Niels Hamers Stramproy; 6 Roel Jetten Sittard; 7 Stefan Lotz Stein; 8 Adrie Frijters Wageningen; 9 Dion Koch Valkenswaard; 10 Emiel Vos Beghem; 11 Antoine Moonen Cuijk; 12 Nico Laugs Susteren; 13 Bastian Dick Berghem; 14 Hans Vonk Arnhem; 15 Maurice Engbersen Nederweert; 16 Hans Slegers Someren; 17 Marcus Benders Erkelenz D.; 18 Stan Rutten Eindhoven; 19 Jeroen van der Honing Lommel B.; 20 Pascal Evers Roermond.
 
Baarlo  Baan  17 september
Alexander Gottfried Schermbeck Dld.; 2 Wesley Theunissen Venlo; 3 Yannick Janssen Beringe; 4 Mike Teunissen Ysselsteyn; 5 Pascal Evers Roermond.
 
Someren – Someren   20 september    Tweelandenkoers   Klassieker
1 Robert Koppers Den Haag ; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Flavio Pasquino Amsterdam; 4 Jos Wolfkamp Raalte; 5 Fredrik Goos Mol B.; 6 Yves de Wilde Lommel B.; 7 Pjotr Kornafel Straelen D.; 8 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 9 Marc den Hoed Pijnacker; 10 Rik Houwers Delft; 11 Frank Fonteyne Lottum; 12 Jan Hekman Norg; 13 Chris Heiberg Rotterdam; 14 Roy Steuten Hunsel; 15 Robert van Erp Oss; 16 Brian Megens Oss; 17 Ronald Sommer Druten; 18 Cor van Leeuwen Ermelo; 19 Peter van den Heuvel Bakel; 20 Niels Hamers Stramproy.

Ploegenklassement
1 Restore Pijnacker; Robert Koppers-Flavio Pasquino-Dennis Szekely-Marc den Hoed-Chris Heiberg-Ferry van Buytene-Rob van Leeuwen; 2 Weijers/Hako/Uitzender; 3 Team Nieuwenhof. 

        Robert Koppers