Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  2008


Deurne Walsberg  2 april
1 Ferry van Heeswijk Schijndel 2 Jochem van de Doelen Nuland; 3 Stan Oostland Harderwijk; 4 Ferry Castelijns Gemert; 5 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 6 Toine Robben Helmond; 7 Geert Brienen St.Antonis; 8 Daan Bongers Baarlo; 9 Giovanni Janssen Eksel B.; 10 Roel Jetten Einighausen.
 
Weert  IJzeren man   6 april  semi-klassieker
1 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 2 Stan Oostland Harderwijk; 3 Wim Janssen Hechtel  B.; 4 Roy Steuten Weert; 5 Toine Robben Helmond; 6 Pjotr Kornafel Straelen D.; 7 Jochem van der Doelen Nuland; 8 Dirk van de Koolwijk Nijmegen; 9 Niels Schenk Ochten; 10 Frans Knorth Bemmel; 11 Daan Bongers Baarlo.
 
Gemert  de Mortel  9 april
1 Giovanni Janssen Eksel B.; 2 Léon van der Schouw Someren; 3 Hans Slegers Someren; 4 Ferry Castelijns Gemert; 5 Davy Koppen Weert; 6 Bruce Rayer Venlo; 7 Marc Habets Simpelveld; 8 Jan Sanders Afferden; 9 Eric Witjes Nijmegen; 10 Richard Hoeben Helmond.
 
Someren Heide   13 april   St.Jozef  semi-klassieker
1 Pjotr Kornafel Straelen D.; 2 Niels Schenk Utrecht ; 3 Toine Robben Helmond; 4 Patrick Wingens Oss; 5 Alexander Bauer Keulen D.; 6 Geert  Scholma Utrecht; 7 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 8 Remi Vandewinkel Neeroeteren; 9 Hans Slegers Someren; 10 Paul Schreuder Nijmegen; 11 Rob Linsen Eindhoven; 12 Roy Andes Heteren; 13 Adrie Frijters Wageningen; 14 Sten Oostland Harderwijk; 15 Jolle de Vries Maastricht; 16 Maurice Engbersen Nederweert; 17 Arnoud Stoffels Amersfoort; 18 Jeroen van der Honing Lommel B.; 19 Ferry Castelijns Gemert; 20 Francois Knarren Hoensbroek.

Ploegenklassement
1 Nering Bögel Weert; Remi van de Winkel-Giovanni Janssen-Jeroen van der Honing-Rob Linsen-Davy Koppen-Robby Scheel- Roy Steuten; 2 W.Club Eindhoven; 3 Cyclingteam Mercurius Nijmegen.

                                         Pjotr Kornafel

 
Vlierden  16 april
1 Giovanni Janssen Eksel B.; 2 Ferry Castelijns Gemert; 3 Maarten Coolen Veghel; 4  Toine Robben Helmond; 5 John Verhouden Eindhoven; 6 Harm Rombouts Luyksgestel; 7 Willem Hoebergen Maastricht; 8 Geert Brienen St.Anthonis; 9 Léon van der Schouw Someren; 10 Jan Sanders Afferden.
 
Someren   19-20 april   Omloop der Peel   etappewedstrijd
1e et.
1 Tom Linten Balen B.; 2 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 3 Marcel de Koning Hippolytushoef; 4 Marc Habets Simpelveld; 5 Patrick de Boel Tessenderlo B.; 6 Maurice Engbersen Nederweert; 7 Geert Hye Aarschot B.; 8 Nicolas Catoul Waremme B.; 9 Berrie Thoolen Echt; 10 Arjan Ribbers Groenlo; 11 Daniel Borst Utrecht; 12 Stefan Roosen Kermt B.; 13 Kurt Diels Vorselaar B.; 14 John Haast Rijsbergen; 15 Sten Oostland Harderwijk; 16 Mark van Maanen Utrecht; 17 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 18 Remi van de Winkel Neeroeteren; 19 Rob Linsen Eindhoven; 20 Marc den Hoed Pijnacker; 21 Francois Knarren Hoensbroek; 22 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 23 Erik Wellens Vorselaar B.; 24 Edwin Kas St. Willebrord; 25 Mark Heulens Berlaar B.
 
2e et.
1 Tom Linten Balen B.; 2 Sten Oostland Harderwijk; 3 Jos van der Horst Nijmegen; 4 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 5 Stefan Roosen Kermt B.; 6 Patrick Wingens Oss; 7 Kurt Diels Vorselaar B.; 8 Marc Habets Simpelveld; 9 Arjan Ribbers Groenlo; 10 Geert Scholma Utrecht; 11 Dylan de Kok Steenbergen; 12 Robert van Erp Oss; 13 Jacques Schuit Oost Souburg; 14 Arjan de Heer Den Helder; 15 Leon Essink Enschede; 16 Marc den Hoed Pijnacker ; 17 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 18 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 19 Berrie Thoolen Echt; 20 Jerry de Bruijn Harderwijk; 21 Daniel Borst Utrecht; 22 Roel Jetten Einighausen; 23 Marc Heulens Berlaar B.; 24 Christof Mariën Retie B.; 25 Bert Nietveld Kasterlee B.
 
Eindklassement
1 Tom Linten Balen B.; 2 Marc Habets Simpelveld; 3 Sten Oostland Harderwijk; 4 Jos van der Horst Nijmegen; 5 Arjan Ribbers Groenlo; 6 Stefan Roosen Kermt B.; 7 Kurt Diels Vorselaar B.; 8 Dylan de Kok Steenbergen; 9 Patrick Wingens Oss; 10 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 11 Robert van Erp Oss; 12 Jacques Schuit Oost Souburg; 13 Geert Scholma Utrecht; 14 Arjan de Heer Den Helder; 15 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 16 Marcel de Koning Hippolytushoef; 17 Patrick de Boel Tessenderlo B.; 18 Berrie Thoolen Echt;  19 Geert Hye Aarschot B.; 20 Maurice Engbersen Nederweert; 21 Nicolas Catoul Waremme B.; 22 Daniel Borst Utrecht; 23 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 24 Marc den Hoed Pijnacker; 25 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 26 Mark Heulens Berlaar B.; 27 Bert Nietveld Kasterlee B.; 28 Rob Linsen Eindhoven; 29 Roel Jetten Einighausen; 30 Remi van de Winkel Neeroeteren B.
 
Ploegenklassement
1  Toekomstvrienden Baal B.; Tom Linten-Patrick de Boel-Geert Hye-Bert Nietveld-Jens Tummeleer-Chris Schepers-Frank Smolders-Christof Marien; 2 Splendid/ Pro Race/Audiomix B.; 3 W.Ver.Princenhage; 4 Govers Verdoes  ; 5 W.Club Bergklimmers Stein; 6 USWV De Domrenner Utrecht; 7 Nering Bögel Weert; 8 Restore Den Haag.

                                    Tom Linten is heer en meester in de Omloop der Peel

 
Bakel  23 april
1 Andreas Keuser M.Gladbach; 2 Toine Robben Helmond; 3 Willem Klerkx Helmond; 4 Geert Brienen St.Anthonis; 5 Bruce Rayer Venlo; 6 Mark van de Kerkhof Helmond; 7 Jan Sanders Afferden; 8 Giovanni Janssen Eksel B.; 9 Ferry Castelijns Gemert; 10 Emile Vos Berghem.
 
Leeuwen  27 april
1 Roel Jetten Einighausen; 2 Giovanni Janssen Eksel B.; 3
 
Liessel   4 mei  Liessel-Liessel Ronde van Brabant  Klassieker
1 Sten Oostland Harderwijk; 2 Kurt Diels Vorselaar B.; 3 Roy Steuten Hunsel; 4 Patrick de Boel Tessenderlo B.; 5 Remi Vandewinkel Neeroeteren B.; 6 Marc den Hoed Pijnacker;7 Bert Nietveld Kasterlee B.; 8 Alexander Bauer Keulen D.; 9 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 10 Jochem van de Doelen Nuland; 11 Jolle de Vries Maastricht; 12 Pjotr Kornafel Straelen D.; 13 Robert van Erp Oss; 14 Mark Habets Simpelveld; 15 Tim Borgers Leuven B.; 16 Imo de Pruijsenaere Leusden; 17 Jerry de Bruijn Harderwijk; 18 John Verhouden Eindhoven.


Ploegenklassement
1 Nering Bögel Weert; Remi van de Winkel-Giovanni Janssen-Jeroen van der Honing-Rob Linsen-Davy Koppen-Daan Bongers- Roy Steuten-Dennis Kwanten; 2 Toekomstvrienden Baal B. 3 W.Club Bergklimmers Stein.
 
Arcen  6 mei  Tijdrit
1 Davy Koppen Weert; 2
 
Neerkant  7 mei
1 Sjef Klerken Baarlo; 2 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 3 Ferry Castelijns Gemert; 4 Bruce Rayer Venlo; 5 Harrie Geeris Geldrop; 6 Rick van den Hurk Valkenswaard; 7 Giovanni Janssen Eksel B.; 8 Maarten Coolen Veghel; 9 Frank Weijers Nijmegen; 10 Erik van Buijtenen Eindhoven.
 
 Milheeze  Hoeven  14 mei
1 Daan Bongers Baarlo; 2 Giovanni Janssen Eksel; B.; 3 Roel Jetten Einighausen; 4 Willem Klerkx Helmond; 5 Geert Brienen St.Anthonis; 6 Ralf Steegs Arnhem; 7 Joost Aelmans Uden; 8 Davy Koppen Weert; 9 Arno Smit Veldhoven; 10 Bruce Rayer Venlo.











Daan Bongers


 
Eindhoven  17-18 mei  Hel van Brabant  Etappewedstrijd
1e et.
1 Ferry van Heeswijk Schijndel; 2 Tjitte van den Buijs Oost Souburg; 3 Geert Scholma Utrecht; 4 Bruce Rayer Venlo; 5 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 6 Rob Linsen Eindhoven; 7 Tom Linten Balen B.; 8 Marc den Hoed Pijnacker; 9 Jerry de Bruijn Harderwijk; 10 Roy Steuten Hunsel.
 
2e et.
1 Bert Nietveld Kasterlee B.; 2 Jacques Schuit Oost Souburg; 3 Tom Linten Balen B.; 4 Jerry de Bruijn Harderwijk; 5 Marc den Hoen Pijnacker; 6 Ferry van Heeswijk Schijndel; 7 Roy Steuten Hunsel; 8 Alexander Louwers Breda; 9 John Verhouden Eindhoven; 10 Erwin Koken Urmond.
 
Eindklassement
1 Bert Nietveld Kasterlee B.; 2 Jacques Schuit Oost Souburg; 3 Ferry van Heeswijk Schijndel; 4 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 5 Rob Linsen Eindhoven; 6 Bruce Rayer Venlo; 7 Geert Scholma Utrecht; 8 Tjitte van den Buijs Nieudorp; 9 Tom Linten Balen B.; 10 Jerry de Bruin Harderwijk.
 
Ploegenklassement
1 W.Ver.Princenhage; Dylan de Kok-Jacques Schuit-Tjitte van den Buijs-Edwin Kas-Jochem van der Doelen-Bas Raas-Andy van Loon-Arend Henzen; 2 Toekomstvrienden Baal B.3 Weijers/Hakon/IlsonHaarlem

            Bert Nietveld klopt Jacques Schuit in de laatste etappe en wordt verdiend eindwinnaar

( foto Edward van de Werf)

 
Zeeland  21 mei
1 Jochem van de Doelen Nuland; 2 Erik van Buijtenen Eindhoven; 3 Giovanni Janssen Eksel B.; 5 Roy Steuten Hunsel; 6 Ton Pulles Eindhoven; 7 Maarten Coolen Veghel; 8 Ferry Castelijns Gemert; 9 Patrick Speyer Helmond; 10 Bruce Rayer Venlo.
 
Deurne  Zeilberg  28 mei
1 Ferry van Heeswijk Schijndel; 2 Ferry Castelijns Gemert; 3 Maarten Coolen Veghel 4 Giovanni Janssen Eksel B.; 5 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 6 Davy Koppen Weert; 7  Tim Vreys Lommel B.; 8 Perry van Dijk Tegelen; 9 John Verhouden Eindhoven; 10 Willem Klerkx Helmond.
 
Helenaveen   1 juni   Omloop van Helenaveen   semi-klassieker
1 Sten Oostland Harderwijk; 2 Roy Steuten Hunsel; 3 Ferry Castelijns Gemert; 4 Erwin Koken Urmond; 5 Rob Linsen Eindhoven; 6 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 7 Joris Botman Nijmegen; 8 Frank Stijnen Weert; 9 Bruce Rayer Venlo; 10 Frank Weijers Nijmegen; 11 Rick van Hurk Waalre; 12 Pjotr Kornafel Straelen D.; 13 Sjef Klerken Baarlo; 14 Antoine Moonen Cuijk; 15 Gregor Lang Keulen D.; 16 Tim Ottenheim Heerlen; 17 Scot Mertens Houthalen B.; 18 Paul Schreuder Nijmegen; 19 Roel Jetten Einighausen; 20 Dirk Janssen Bladel; 22 Marcel van der Veen Venlo; 27 Perry van Dijk Tegelen; 28 Nico Laughs Susteren; 30 Stefan Lotz Stein.


Ploegenklassement
1 W.Club Bergklimmers Stein; Erwin Koken-Frank Stijnen-Antoine Moonen-Tim Ottenheijm-Roel Jetten-Jolle de Vries-Renier Schepers; 2 Nering Bögel Weert; 3 TWC de Maastrappers Horn.
 
Liessel  4 juni
1 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 2 Ferry Castelijns Gemert; 3 Ralf Steegs Arnhem; 4 Dirk van Schalen Helmond; 5 Davy Koppen Weert; 6 Joost Aelmans Uden; 7 Ferry van Heeswijk Schijndel; 8 Maarten Coolen Veghel; 9 Pascal van Haren Grave; 10 Erik van den Eerenbeemd Eindhoven.
 
Weert    7-8 juni   Rog Tour  etappewedstrijd
1e et. Tijdrit
1 Flavio Pasquino Amsterdam; 2 Dylan de Kok Steenbergen; 3 Roy Steuten Hunsel; 4 Steve Golla Engeland; 5 Jolle de Vries St.Geertruid; 6 Frank Lingnau Dinslaken Dld.; 7 Robert van Erp Oss; 8 Tom Linten Balen B.; 9 Robert Koppers Den Haag; 10 Edwin Raats Helmond; 11 Harmen Aalbers Nijmegen; 12 Daan Bongers Baarlo; 13 Sten Oostland Harderwijk; 14 Giovanni Janssen Eksel B.; 15 Rob van Leeuwen Nootdorp; 16 Dirk van Schalen Helmond; 17 Davy Koppen Weert; 18 Bas Raas Eindhoven; 19 Marc den Hoed Pijnacker; 20 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 21 Bas Captein Noordwijkerhout; 22 René Kolbach Brakel; 23 Stephan Lotz Stein; 24 Patrick Wingens Oss; 25 Jeroen van der Honing Lommel B.

                                                                Flavio Pasquino
2e et. Criterium
1 Stefan Roosen Kermt B.; 2 Sten Oostland Harderwijk; 3 Robert Koppers Den Haag; 4 Tjitte van de Buijs Nieuwdorp; 5 Guido Dreesen Overpelt B.; 6 Maurice Engbersen Nederweert; 7 Marc den Hoed Pijnacker; 8 Roland Siegbert Duitsland; 9 Roel Jetten Einighausen; 10 Francois Knarren Hoensbroek; 11 Jochem van der Doelen Nuland; 12 Bastian Dick Duitsland; 13 Giovanni Janssen Eksel B.; 14 Edwin Kas St.Willebrord; 15 Patrick Wingens Oss; 16 Chris Heiberg Rotterdam; 17 Steve Ward Engeland; 18 Kurt Diels Vorselaar B.; 19 Alexander Louwers Breda; 20 Frans Knorth Bemmel; 21 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 22 Davy Rotmensen Leiden; 23 Antoine Moonen Cuijk; 24 Mike Vomfell Troisdorf Duitsland; 25 Stephan Lotz Stein; 26 Flavio Pasquino Amsterdam.
 
3e et.
1 Tom Linten Balen B.; 2 Davy Rotmensen Leiden; 3 Roy Steuten Hunsel; 4 Guido Dreesen Overpelt B; 5 Stephan Lotz Stein; 6 Robert Koppers Den Haag; 7 Alexander Louwers Breda; 8 Erwin Koken Urmond; 9 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 10 Francois Knarren Hoenbroek; 11 Stefan Roosen Kermt B.; 12 Nico Beyns Paal B.; 13 Edwin Kas St.Willebrord; 14 Bastian Dick Duitsland; 15 Jurgen Schepers Zolder B.; 16 Kurt Diels Vorselaar B.; 17 Christain van de Bosch Voorburg; 18 Mike Vomfell Troisdorf Dld.; 19 Flavio Pasquino Amsterdam; 20 Patrick Wingens Oss; 21 Robert van Erp Oss; 22 Sten Oostland Harderwijk; 23 Steve Golla Engeland; 24 Chris Heiberg Rotterdam; 25 Antoine Moonen Cuijk.

Tom Linten wint de slotrit in de Rog-Tour   ( foto Harrie van Son )

 
Eindklassement
1 Flavio Pasquino Amsterdam; 2 Tom Linten Balen B.; 3 Roy Steuten Hunsel; 4 Robert Koppers Den Haag; 5 Steve Golla Engeland; 6 Robert van Erp Oss; 7 Jolle de Vries St.Geertruid; 8 Giovanni Janssen Eksel B.; 9 Edwin Raats Helmond; 10 Sten Oostland Harderwijk; 11 Bert Nietveld Kasterlee B.; 12 Daan Bongers Baarlo; 13 Harmen Aalbers Nijmegen; 14 Rob van Leeuwen Nootdorp; 15 Marc den Hoed Pijnacker; 16 Davy Koppen Weert; 17 Bas Raas Eindhoven; 18 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 19 Bas Kaptein Noordwijkerhout; 20 René Kolbach Brakel B.; 21 Stephan Lotz Stein; 22 Patrick Wingens Oss; 23 Jeroen van der Honing Lommel B.; 24 Guido Dreesen Overpelt B.; 25 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.
 
Ploegenklassement
1 Restore  Pijnacker; Flavio Pasquino-Robert Koppers-Rob van Leeuwen-Marc den Hoed-Dirk van Schalen-Chris Heiberg; Arnold Iburg;2 Nering Bögel  Weert; 3 Toekomstvrienden Baal B.

Flavio Pasquino in de leiderstrui voor de laatste etappe   ( foto Harrie van Son )

Plaatselijk favoriet Roy Steuten moet tevreden zijn met de derde plaats in de eindstand ( foto Harrie van Son )

 
Arcen  10 juni   Tijdrit  15 km.
1 S.Elsinga  Canada; 2 
 
De Rips   18 juni
1 Ferry van Heeswijk Schijndel; 2 Brauce Rayer Venlo; 3 Ferry Castelijns Gemert; 4 Ralf Steegs Arnhem; 5 Willem Schwaner Oploo; 6 Joost Aelmans Uden; 7 Giovanni Janssen Eksel; B.; 8 Maarten Coolen Veghel; 9 John Verhouden Eindhoven; 10 Mark van de Kerkhof Helmond.
 
Mierlo  25 juni
1 Ralf Steegs Arnhem; 2 Toine Robben Helmond; 3 Joosty Aelmans Uden; 4 Patrick Wingens Oss; 5 Frank Akkermans Maastricht; 6 Sjef Klerken Baarlo; 7 Kevin Pareyns Neerpelt B.;  8 Robert van Erp Oss; 9 Giel de Nijs Eindhoven; 10 Giovanni Janssen Eksel B.
 
Siebengewald    29 juni  Omloop van de Maasduinen  semi-klassieker
1 Roy Steuten  Hunsel; 2 Antoine Moonen Cuijk; 3 Davy Rotmensen Leiden; 4  Adrie Frijters Wageningen; 5 Frank Stijnen Weert; 6 Toine Robben Helmond; 7 Erwin Koken Urmond; 8 Hylke van Grieken Delft; 9 Erik van Buijtenen Eindhoven; 10 Bruce Rayer Venlo; 11 Maurice Engbersen Nederweert.
Geen ploegenklassement
 
Handel   2 juli  
AFGELAST  i.v.m. Hevig onweer.
 
Lens St.Remy  België  6 juli  klassieker
1 Roy Steuten Hunsel.
 
Arcen  8 juli
1 Sjef Klerken Baarlo; 2 Remi Vandewinkel B.; 3 Roy Steuten Hunsel.
 
Boekel  9 juli
1 Willem Klerkx Helmond; 2 Hans Slegers Someren; 3 Erik van Buijtenen Eindhoven; 4 Kevin Pareyns Neerpelt B.; 5 John Verhouden Eindhoven; 6 Joost Aelmans Uden; 7 Davy Koppen Weert; 8 Maarten Ossel Eindhoven; 9 Ruben Merkx Gemert; 10 Peter Verhouden Eindhoven.
 
Someren-Peer B.-Someren   13 juli   Klassieker
1 Christof Mariën Retie B.; 2 Brian Burggraaf Hoofddorp; 3 Jolle de Vries Maastricht; 4 Stefan Lotz Stein; 5 Uwe Nepp Rheurdt D.; 6 Erwin Koken Urmond; 7 Imo de Pruijsenaere Leusden; 8 Pjotr Kornafel Straelen D.; 9 Edwin Raats Helmond; 10 Arnoud Stoffels Amersfoort; 11 Geert Hye Aarschot B.; 12 Bart van der Valk Utrecht; 13 Dennie van Leeuwen Hoogmade; 14 Wladimir Gottfried Hinsbeck D.; 15 Dennis Kwanten Neerpelt B.; 16 Peter Verhouden Eindhoven; 17 Mark van de Kerkhof Helmond; 18 Mike Vomfell Siegburg D.; 19 Jos van der Horst Nijmegen; 20 Rob Linsen Eindhoven.


Ploegenklassement
1 W.Club Bergklimmers Stein; Erwin Koken-Frank Stijnen-Antoine Moonen-Roel Jetten-Jolle de Vries-Stephan Lotz-Ronald van Engelshoven-Frans Knarren;   2 Wielerclub Club de Maastrappers/Wielerclub Club Eindhoven; 3 Toekomstvrienden Baal B.

                                                                       Christtof Mariën

 
Milheeze  16 juli
1 Ferry van Heeswijk Schijndel; 2 Hans Slegers Someren; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Ralf Steegs Arnhem; 5 Kevin Pareyns Neerpelt B.; 6 Giovanni Janssen Eksel; B.; 7 Piërre van de Beurcht Boekel; 8 Ferry Castelijns Gemert; 9 John Verhouden Eindhoven; 10 Davy Koppen Weert.
 
Achtmaal  3   augustus  ICF  Wereldkampioenschap
1 Tom de Meijer B.; 2 Dries Echelpoels B.; 3 Raf Martens B.; 4 Kurt Diels B.; 5 Robert de Poel  Ned.; 6 Stefan Roosen Kermt B.; 7 Peter Uytterhoeve B.; 8 Geert Ceulemans B.; 9 Koen Heirman B.; 10 Kerin Glorie B.; 11 Jacques Schuit Arnemuiden; 12 Tjitte van den Buys  Nieuwdorp; 19 Dennis Szekely B.;20 Dirk van Koolwijk Ned.; 41 Jochem van de Doelen; 46 Roel Jetten Einighausen;
 
Stramproy  9 augustus   NWB Kampioenschap
1 Roy Steuten Hunsel; 2 Stephan Lotz Stein; 3 Antoine Moonen Cuijk; 4 Giovanni Janssen Eksel B.; 5 Francois Knarren Hoensbroek; 6 Patrick Speyer Helmond; 7 Harm Rombouts Luyksgestel; 8 Maurice Engbersen Nederweert; 9 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 10 Pjotr Kornafel Straelen D.; 11 Roel Jetten Einighausen; 12 Ronald van Engelshoven Sittard; 13 Rob Linsen Eindhoven; 14 Raymond Schoenmakers Geulen; 15 Marc Gerritsen Veldhoven; 16 Ilya Velter Heythuysen.
Kampioenen
1 Antoine Moonen ; 2 Maurice Engbersen; 3 Piotr Kornafel.
 
Biddinghuizen  10 augustus  Nederlands Kampioenschap  Vrije renners  WFN
16 /39 jr.
1 Brian Burggraaf Hoofddorp; 2 Arjan Bos Bolsward; 3 Taeke Oppewal Heerenveen; 4 Marco Bos Bolsward; 5 Tjitte van den Buijs Nieuwdorp; 6 Ferry van Heeswijk Schijndel; 7 Ron Kortekaas Voorhout; 8 Sjacco Matthijs Terneuzen; 9 Quentin Martin  Hoek van Holland; 10 Jan de Jager Wolphaartsdijk; 11 Mark Oosterhof Wolvega; 12 Cornelis de Groot Harderwijk; 13 Bob Douma Zwolle; 14 Leo Poot Strijen.
 
Merum   12 augustus
1 Rob Linsen Eindhoven; 2 Roel Jetten Einighausen; 3 Dirk Janssen Bladel; 4 Rainer Beckers Viersen D.; 5 Achim Schmidt Pulheim D.
 
Overpelt  België  17 augustus
1 Roy Steuten Hunsel.
 
Someren Heide   24 augustus    Omloop van de Heidehof   semi-klassieker
1 Remi  Vandewinkel Neeroeteren B.; 2 Stephan Lotz Stein; 3 Sten Oostland Harderwijk; 4 Pjotr Kornafel Straelen D.; 5 Roy Steuten Hunsel; 6 Bruce Rayer Venlo; 7 Roel Jetten Einighausen; 8 Henri Schut Zeeland; 9 Emiel Vos Berghem; 10 Frank Ackermans Hoensbroek; 11 Maurice Engbersen Nederweert; 12 Rob Linsen Eindhoven; 13 Wouter Wubben Naaldwijk; 14 Barrie van Reenen Harderwijk; 15 Rick van den Hurk Waalre; 16 Hans Slegers Someren; 17 Ralf Peeters Posterholt; 18 Willy van Kessel Zeeland; 19 Antoine Moonen Cuijk; 20 Tim Ottenheim Heerlen; 21 Alwin Opbroek Lottum; 22 Jeroen van der Honing Lommel B.; 23 Aad Honders Monster; 24 Daan Adelaars Heeze; 25 Patrick Houthoofd Helmond.


Ploegenklassement
1 Nering Bögel Weert; Roy Steuten-Rob Linsen-Remi van de Winkel-Giovanni Janssen-Jeroen van der Honing-Davy Koppen- Rick van den Hurk-Dennis Kwanten; 2 TWC de Maastrappers/W.Club Eindhoven; 3 W.Club Bergklimmers Stein.

                                                Remi Vandewinkel

 
Panningen  30 augustus
1 Jolle de Vries Maastricht; 2 Eric Hegger Venlo; 3 Ralf Steegs Arnhem; 4 Sjef Klerken Panningen; 5 Joost Aelmans Cuijk; 6 Berrie Thoolen Echt; 7 Jorn Knops Meijel; 8 Remi Vandewinkel Neeroeteren B.; 9 Peter van Dam Eindhoven; 10 Frank Ackermans Maastricht; 11 Sten Oostland Harderwijk; 12 Jeroen van der Honing Lommel B.; 13 Tim Ottenheim Heerlen; 14 Marcel van der Veen Venlo; 15 Roy Steuten Hunsel.

 

 

 

 

 Jolle de Vries

 


Dernyrace
1 Malaya van Ruitenbeek Cadier en Keer; 2 Renier Honig Maastricht; 3 Bram Schmitz Waalre; 4 Tim Klessa Krefeld; 5 Pieter Möhlman Apeldoorn; 6 Joachim Tolles Neuss D.; 7 Bas Peters Kranenburg D.; 8 Rik Craenen Nederweert; 9 Erik Nellen Maasbree; 10 Edwin Arts Overloon; 11 Stefan Doensen Nederweert; 12 Luuk Metsemakers Neer.
 
 Schriek  België  14 september
1 Roy Steuten Hunsel. 
 
1 Someren – Someren    21  september    Tweelandenkoers   klassieker


1 René Kolbach Brakel B.; 2 Patrick Wingens Oss; 3 Patrick de Boel Tessenderlo B.; 4 Roel Jetten Einighausen; 5 Roy Steuten Hunsel; 6 Christof Mariën Retie B.; 7 Sten Oostland Harderwijk; 8 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 9 Marc den Hoed Pijnacker; 10 Robert van Erp Oss; 11 Lars Weijers Bemmel; 12 Bert Nietveld Kasterlee B.; 13 Johan Boonstra  Gasteren; 14 Bruce Rayer Venlo; 15 Rob Linsen Eindhoven; 16 Jefte De Bruin Nijmegen; 17 Frank Lűtters Wegberg D.; 18 Timm Rűger Keulen D.; 19 Carsten Hamacher Erkelenz D.; 20 Stefan Lotz Stein.
Ploegenklassement
1 Toekomstvrienden Baal B.; ; Tom Linten-Patrick de Boel-Geert Hye-Bert Nietveld-Yves Boenders-Peter Bokken-Chris Schepers-Frank Smolders-Christof Marien;2 Weijers/Hakon/Ilson; 3 Nering Bögel Weert.
 
Arcen  28 september  Koppeltijdrit
1 Jolle de Vries Maastricht/Renier Scheepers Eijsden; 2 Davy Koppen Weert/Giovanni Janssen Eksel B.; 3 Mike en Erik Ruesink Dinxperlo; 5 Ilya en Mike Velter  Heythuysen/ Baexem.
 
 

                            Berrie Thoolen in gesprek