Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  2007


Weert  IJzeren man   1 april       Semi-Klassieker
1 Wim Janssen Hechtel B.; 2 Gert Verdijk Heijen; 3 Jeroen van der Honing Lommel B.; 4 Giovanni Janssen Eksel B.; 5 Jochem  van de Doelen Nuland; 6 Maurice Engbersen Nederweert; 7 Toine Robben Helmond; 8 Berrie Thoolen Echt; 9 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 10 Daan Bongers Baarlo; 11 Ferry Castelijns Gemert; 12 Francois Knarren Hoensbroek; 13 Geert Brienen St.Anthonis; 14 Edwin Raats Helmond; 15 Joost Aelmans Uden; 16 Roy Steuten Hunsel; 17 Stephan Lotz Stein.

Geen ploegenklassement
 
Deurne  Walsberg  4 april
1 Jochem van der Doelen Nuland; 2 Toine Robben Helmond; 3 Willem Klerkx Helmond; 4 Jan Kusters Meterik; 5 Peter Verhouden Eindhoven; 6 Joost Aelmans Uden; 7 Stefan Verheyen Gemert; 8 Daan Bongers Baarlo; 9 John Verhouden Eindhoven; 10 Harm Rombouts Luyksgestel.
 
Gemert  de Mortel  11 april
1 Jochem van der Doelen Nuland; 2 Ferry Castelijns Gemert; 3 Robert van Erp Oss; 4 Toine Robben Helmond; 5 Rick van den Hurk Valkenswaard; 6 Ronnie van de Ven Helmond;7 Emiel Vos Berghem; 8 Eric Hegger Venlo; 9 Daan Bongers Baarlo; 10 Arno Smit Veldhoven.
 
Someren Heide   15  april   St.Jozef   Semi-Klassieker
1 Robert van Erp Oss; 2 Francois Knarren Hoensbroek; 3 Emile Borsboom Woerden; 4 Patrick Wingens Oss; 5 Lars Weijers Gendt; 6  Roy Steuten Hunsel ; 7 Ivan van Hoorn Nijmegen; 8 Arjen Ribbers Groenlo; 9 Giovanni Janssen Eksel B.; 10 Maurice Engbersen Nederweert; 11 Henk Ceelen Ouderkerk a.d. IJssel; 12 Imo de Pruijsenaere Leusden; 13 Stephan Lotz Stein; 14 Xander Moerman Vianen; 15 Patrick Claessens Meijel; 16 Hugo Hagemeijer  Lochem; 17 Frans Knorth Bemmel; 18 Jochem van der Doelen Nuland; 19 Ferry Castelijns Gemert; 20 Arnoud Stoffels Amersfoort; 21 Geert Brienen St.anthonis; 22 Raymond Schoenmakers Geulle; 23 Rick van den Hurk Dommelen; 24 Iwan Bos Harderwijk;  25 Djurre Pietersma Nuth; 26 John Verhouden Eindhoven; 27 Paul Veldman Putten; 28 Berrie Thoolen Echt; 29 Geert Scholma Utrecht; 30 Joost Aelmans Uden.
 Ploegenklassement
1Team Weijers/Hakon/Ilson;
Robert van Erp-Lars Weijers-Henk Ceelen-Frans Knorth-Lars Rietveld-René Post-Matthieu Hendriks-Berry Roelofs; 2 W.Club Bergklimmers Stein; 3 WTC Woerden.
 
Vlierden  18 april
1 Patrick Claessens Meijel; 2 Jochem van de Doelen Nuland; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Hendri Schut Zeeland; 5 Toine Robben Helmond; 6 Bruce Rayer Venlo; 7 Harm Rombouts Luyksgestel; 8 Emiel Vos Berghem; 9 Rick van den Hurk Valkenswaard; 10 Ferry Castelijns Gemert.
 
Someren  21-22 april   Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.
1 Henk Ceelen Ouderkerk a.d. IJssel; 2 Jacques Schuit Arnemuiden; 3 Sander Olijve Neede; 4 Geert Scholma Utrecht; 5 Arjen Ribbers Groenlo; 6 Jeroen van der Honing Valkenswaard; 7 Patrick Hak Nootdorp; 8 Patrick Wingens Oss; 9 Matthieu Hendriks Krimpen a/d/ Lek; 10 Tom Linten Balen B.; 11 Marc den Hoed Pijnacker; 12 Francois Knarren Hoenbroek; 13 Lars Weijers Gendt; 14 Léon Essink Aalten; 15 Berrie Thoolen Echt; 16 Jos van der Horst Nijmegen; 17 Remco Startman Winterswijk; 18 Maurice Engbersen Nederweert; 19 Frans Knorth Bemmel; 20 Rick van den Hurk Dommelen; 21 Chris Monnens Neeroeteren B.; 22 Davy Paeshuyse Arendonk B.; 23 Frank Smolders Arendonk; 24 Robert Koppers Den Haag; 25 Jesper Hanssen Beuningen.
 
2e et.
1 Kurt Diels Vorselaar B.; 2 Jacques Schuit Arnemuiden; 3 Tom Linten Balen B.; 4 Jos van der Horst Nijmegen; 5 Léon Essink Aalten; 6 Alexander Bauer Hürth Dld.; 7 Roy Steuten Hunsel; 8 Berrie Thoolen Echt; 9 Lars Weijers Gendt; 10 Giovanni Janssen Eksel B.; 11 Matthieu Hendriks Krimpen a/d Lek; 12 Rick van den Hurk Dommelen; 13 Yves Boenders Arendonk B.; 14 Tjitte van den Buijs Nieuwdorp; 15 Maurice Engbersen Nederweert; 16 Ken Vercalsteren Averbode B.; 17 Marc den Hoed Pijnacker; 18 Francois Knarren Hoenbroek; 19 Stephan Lotz Stein; 20 Edwin Kas St.Willebrord; 21 Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 22 Ferry Casteleins Gemert; 23 Angelo Drabbe Hank; 24 Patrick Hak Nootdorp; 25 Frans Knorth Bemmel.
 
Eindklassement
1 Jacques Schuit Arnemuiden; 2 Tom Linten Balen B.; 3 Matthieu Hendriks Krimpen a/d Lek; 4 Kurt Diels Vorselaar B.; 5 Henk Ceeln Oudekerk a/d IJssel; 6 Léon Essink Aalten; 7 Jos van der Horst Nijmegen; 8 Lars Weijers Gendt; 9 Berrie Thoolen Echt; 10 Rick van den Hurk Dommelen; 11 Maurice Engbersen Nederweert; 12 Roy Steuten Hunsel; 13 Kenn Vercalsteren Averbode B.; 14 Alexander Bauer Hürth Dld.; 15 Yves Boenders Arendonk B.; 16 Tjitte van den Buijs Nieuwdorp; 17 Patrick Hak Nootdorp; 18 Geert Scholma Utrecht; 19 Patrick Wingens Oss; 20 Jeroen van der Honing Valkenswaard; 21 Sander Olijve Neede; 22 Arjen Ribbers Groenlo; 23 Marc den Hoed Pijnacker; 24 Francois Knarren Hoensbroek; 25 Frans Knorth Bemmel; 26 Jesper Hanssen Beuningen; 27 Edwin Kas St.Willebrord; 28 Frank Smolders Arendonk B.; 29 Wim Croonenborghs Westerlo B.; 30 Marcel Witte Amsterdam.
 
Ploegenklassement
1 Team Weijers/Hako/Ilson Haarlem;
Robert van Erp-Lars Weijers-Henk Ceelen-Frans Knorth-Matthieu Hendriks-Iwan Jonkman; 2 Meve/W.Club Princenhage; 3 TWC de Kempen Valkenswaard; 4 Toekomstvrienden Baal B.; 5 De Peddelaars Aalten; 6 Wielerclub Bergklimmers Stein; 7 Team Bike Sport Nieuwenhof; 8 Restore Pijnacker; 9 Lexxi Team Bikewear Duitsland.






Jacques Schuit

 
Neerkant  25 april
1 Jochem van der Doelen Nuland; 2 Jochem van de Doelen Nuland; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Ferry Castelijns Gemert; 5 Jeroen van der Honing Valkenswaard; 6 Peter Verhouden Eindhoven; 7 Patrick Claessens Meijel; 8 Ralf Steegs Arnhem; 9 Henri Schut Zeeland; 10 Rick van den Hurk Valkenswaard.
 
Milheeze  Hoeven 2 mei
1 Jeroen van der Honing Lommel B.; 2 Stephan van Hoof Mierlo; 3 Patrick Speyer Helmond; 4 Jochem van de Doelen Nuland; 5 John Verhouden Eindhoven; 6 Patrick Claessens Meijel; 7 Ferry Castelijns Gemert; 8 René Kuhlmann Baarlo; 9 Ronnie van de Ven Helmond; 10 Léon Gijsbers Asten.
 
Liessel      6 mei  Liessel-Liessel   Ronde van Brabant   Klassieker
1 Jacques Schuit Arnemuiden; 2 Roy Steuten Hunsel; 3 Berrie Thoolen Echt; 4 Patrick Claessens Meijel; 5 Iwan Jonkman Maassluis; 6 Lars Weijers Gendt; 7 Bert Nietveld Kasterlee B.; 8 Marc den Hoed Pijnacker; 9 Pjotr Kornafel Straelen D.; 10 Patrick Wingens Oss; 11 Ivan van Hoorn Nijmegen; 12 Geert Scholma Utrecht; 13 Matthieu Hendriks Krimpen a.d. Lek; 14 Robert Koppers Scheveningen; 15 Erik Willems Brunssum; 16 Jeroen van der Honing Valkenswaard; 17 Frans Knorth Bemmel; 18 Maas van Beek Barneveld;  19 Francois Knarren Hoensbroek; 20 Jos van der Horst Nijmegen; 21 Sten Oostland Harderwijk; 22 Arno Smit Veldhoven; 23 Davy Paeshuyse  Arendonk B.; 24 Edwin Kas St.Willebrord ; 25 Richard van Schie Pijnacker; 26 Henk Ceelen Ouderkerk a.d. IJssel. 27 Chris Heiberg Rotterdam; 28 Frank Smolders Arendonk B.; 29 Tom Linten Balenn B; 30 Jan Kusters Meterik.

Ploegenklassement
1 Team Weijers/Hakon/Ilson;
Robert van Erp-Lars Weijers-Henk Ceelen-Frans Knorth-Lars Rietveld-Matthieu Hendriks-Iwan Jonkman; 2 Wielerclub Club Bergklimmers Stein; 3 Restore Pijnacker.
 
Bakel  9 mei
1 Jochen van der Doelen Nuland; 2 Jan Kusters Meterik; 3 Peter Verhouden Eindhoven; 4 René Driessen Venlo; 5 René Broekhuizen Eindhoven; 6 Ferry Castelijns Gemert; 7 Toine Robben Helmond; 8 Patrick Speter Helmond; 9 Mario Hermans Melderslo; 10 Joost Aelmans Uden.
 
Arcen  9 mei  Tijdrit
1 E van Vught Heeswijk Dinther;2 Tijmen Moltmaker Nijmegen; 3 Jan Sanders Afferden; 4 René Driessen Venlo; 5 NN.6 Peter Nielen Sevenum; 7 Léon Daniëls Baarlo; 8 Ronald Carpay Tegelen.
 
Leeuwen  13  mei
1 Pjotr Kornafel Straelen D.; 2 Antoine Moonen Cuijk; 3 Erik Willems Brunssum; 4 Daan Bongers Baarlo; 5 Ralf Steegs Arnhem; 6 Roy Steuten Hunsel; 7 Eric Hegger Venlo; 8 Francois Knarren Hoensbroek; 9 Berrie Thoolen Echt; 10 Christian Bosch Leiden; 11 Roel Jetten Sittard; 12 Dion Koch Valkenswaard; 13 Lars Toma Kerkrade; 14 Nico Laugs Susteren; 15 Frank Fonteyne Lottum.
 
Zeeland  16 mei
1 Jochem van der Doelen Nuland; 2 Henri Schut Zeeland; 3 Robert van Erp Oss; 4 Giovanni Janssen Eksel B.; 5 Jeroen van der Honing Valkenswaard; 6 Toine Robben Helmond; 7 Arno Smit Veldhoven; 8 Jan Kusters Meterik; 9 Erik van Buijtenen Eindhoven; 10 Joost Aelmans Uden.
 
Eindhoven   20-21 mei   Hel van Brabant  etappewedstrijd
1e et.
1 Marco Bergman Groningen; 2 Toine Robben Helmond; 3 Tom Linten Balen B.; 4 Emiel Borsboom Woerden; 5 Giovanni Janssen Eksel B.; 6 Roy Steuten Hunsel; 7 Jerry de Bruijn Harderwijk; 8 Stenn Oostland Harderwijk; 9 Christian Bosch Leiden; 10 Marc den Hoed Pijnacker; 11 Cor van Leeuwen Ermelo; 12 Lars Weijers Gendt; 13 Harry van Putten Hagestein; 14 Robert van Erp Oss; 15 Patrick Wingens Oss; 16 Sjef Klerken Baarlo; 20 Maurice Engbersen Nederweert.
 
2e et.
1 Emile Borsboom Woerden; 2 Toine Robben Helmond; 3 Lars Weijers Gendt; 4 Tjitte van de Buijs Nieuwdorp; 5 Robert Koppers Scheveningen; 6 Roy Steuten Hunsel; 7 Ivan van Hoorn Nijmegen; 8 Jefte de Bruijn Nijmegen; 9 Marco Bergman Groningen; 10 Jerry de Bruijn Nijmegen; 11 Marc den Hoed Pijnacker; 12 Tom Linten Balen B.; 13 Giovanni Janssen Eksel B.; 14 Juliet Lambot Engis B.; 15 Jeroen Verwolf Herwijnen; 16 Sjef Klerken Baarlo.
 
 Eindklassement
1 Toine Robben Helmond; 2 Emile Borsboom Woerden; 3 Roy Steuten Hunsel; 4 Lars Weijers Gendt; 5 Ivan van Hoorn Nijmegen; 6 Marco Bergman Groningen; 7 Tom Linten Balen B.; 8 Jerry  de Bruijn Nijmegen; 9 Giovanni Janssen Eksel B.; 10 Marc den Hoed Pijnacker; 12 Sjef Klerken Baarlo; 17 Maurice Engbersen Nederweert.
 
 Ploegenklassement
1 TWC de Kempen Valkenswaard;
Roy Steuten-Jeroen van der Honing-Arno Smit-Rick van den Hurk-Davy Koppen-Remi van de Winkel-Robby Scheel;2 Team Weijers/Hakon/Ilson Haarlem; 3 WTC Woerden.








Toin Robben


 
De Rips  23 mei
1 Giovanni  Janssen Eksel B.; 2 Patrick Claessens Meijel; 3 Jan Kusters Meterik; 4 Daan Bongers Baarlo; 5 Jochem van de Doelen Nuland; 6 Hans Slegers Someren; 7 Joost Aelmans Uden; 8 Maarten Coolen Veghel; 9 Eric Hegger Venlo; 10 Ronnie van de Ven Helmond.

 
Eindhoven Woensel  27 mei
1 Giovanni  Janssen Eksel B. 2 Marc Gerritsen Veldhoven; 3 Martin  Maton Bladel;    7 Maurice Engbersen Nederweert;  8 Francois Knarren Hoensbroek; 9 Pjotr Kornafel Straelen D.; 10 Peter Verhouden Eindhoven;   12 Guus Mol Horst; 16 Jan Sanders Afferden; 17 Hans Alaerds Meterik;
 
Deurne  Zeilberg  30 mei
1 Nard  van der Sanden Nuland; 2 Giovanni Janssen Eksel B.; 3 Patrick Claessens Meijel; 4 Jochem van de Doelen Nuland; 5 Jan Kusters Meterik;6 Ronnie van de Ven Helmond; 7 Roy Steuten Weert; 8 Joost Aelmans Uden; 9 René Kuhlmann Baarlo; 10 Bas Keursten De Mortel.
 
Helenaveen    3 juni   Omloop van Helenaveen    Semi-Klassieker
1 Roy Steuten Hunsel; 2 Jan Kusters Meterik; 3 Patrick Claessens Meijel; 4 Sjef Klerken Baarlo;5 Pjotr Kornafel Straelen D.; 6 Maurice Engbersen Nederweert; 7 Joost Aelmans Uden; 8 Hans Slegers Someren; 9 Alwin Opbroek Lottum; 10 Mark Saathof Nijverdal; 11 Peter Verhouden Eindhoven; 12 Lars Weijers Gendt; 13 Wouter Wubben Naaldwijk; 14 Jeroen van der Honing Valkenswaard; 15 Renier Scheepers Eijsden; 16 Jolle de Vries Maastricht; 17 Francois Knarren Hoensbroek; 18 Arno Smit Veldhoven; 19 Hans Alaerds Horst; 20 Giovanni Janssen Eksel B.
Ploegenklassement
1 Limburg Express Cyclingteam;
Jan Kusters-Alwin Opbroek-Hans Alaerds-Wim Janssen-Guus Mol-René Driessen-Juul Vervoort-Joél Vlashof;2 TWC de Kempen Valkenswaard; 3 W.Club Eindhoven.
 
Liessel  6 juni
1 Jochem van der Doelen Nuland; 2 Giovanni Janssen Eksel B.; 3 Patrick Claessens Meijel; 4 Bruce Rayer Venlo; 5 Jan Kusters Meterik; 6 Joost Aelmans Uden; 7 Peter Verhouden Eindhoven; 8 Patrick Speyer Helmond; 9 Hans Alaerds  Meterik; 10 Maarten Coolen Veghel.
 
Weert  9 juni   Dernyrace
1 Björn Hoeben Hunsel.
 
Weert    9-10 juni  Rog Tour   Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit
1 Roy Steuten  Hunsel; 2 Dirk van Schalen Helmond; 3 Rob Lokate Delft; 4 Archim Schmidt  Dld.; 5 Steve Golla Engeland; 6 Jolle de Vries St.Geertruid; 7 Tijmen Moltmaker Nijmegen; 8 Marc den Hoed Pijnacker; 9 Tjitte van de Buijs Nieuwdorp; 10 Erik Ruesink Dinxperlo.

Roy Steuten, nog in de leiderstrui , komt in de slotrit van de Rog-Tour enkele seconden tekort voor de eindzege op Marc den Hoed

 
2e et. Criterium 
1 Marc den Hoed Pijnacker; 2 Patrick Claessens Meijel; 3 Maurice Engbersen Nederweert; 4 Francois Knarren Hoensbroek; 5 Tom Linten Balen B.; 6 Lars Weijers Gendt; 7 Sebastian Nussmann Dld.; 8 Patrick Wingens Oss; 9 John Verhouden Eindhoven; 10 Jos Burger Delft.
 
3e et.
1 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 2 Kees van der Sanden St.Willebrord; 3 Robert Klijs Waalre; 4 Tom Linten Balen B.; 5 Roy Steuten Hunsel; 6 Jefte de Bruijn Nijmegen; 7 Marc den Hoed Pijnacker; 8 Patrick Claessens Meijel; 9 Patrick Wingens Oss; 10 Edwin Kas St.Willebrord.

Pjotr Kornafel ( blauwe trui )  bij de start van de slotetappe van de Rog Tour

 
Eindklassement
1 Marc den Hoed Pijnacker; 2 Roy Steuten Hunsel; 3 Dirk van Schalen Helmond; 4 Rob Lokate Delft; 5 Piotr Kornafel Straelen Dld.; 6 Archim Schmidt Dld.; 7 Patrick Claessens Meijel; 8 Steve Golla Engeland; 9 Jolle de Vries St.Geertruid; 10 Tijmen Moltmaker Nijmegen; 11 Tjitte van de Buijs Nieuwdorp; 12 Peter Verhouden Eindhoven; 13 Berrie Thoolen Echt; 14 Giovanni Janssen Eksel B.; 15 Erik Ruesink Dinxperlo; 16 Hans Post Nootdorp; 17 Bert Nietveld Kasterlee B.; 18 Maurice Engbersen Nederweert; 19 Jan Kusters Meterik; 20 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 21 Tom Linten Balen B.; 22 Jeroen van der Honing Valkenswaard; 23 Wouter Perry Delft; 24 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 25 Kees van der Sanden St.Willebrord
 
Ploegenklassement
1 Wielerclub Club Bergklimmers Stein;
Jolle de Vries-Berrie Thoolen-Francois Knarren-Patrick Claessen-Ronald van Engelshoven-Tim Ottenheijm-Erik Willems-Antoine Moonen-Roel Jetten; 2 Wielerclub de Kempen Valkenswaard; 3 Restore Pijnacker; 4  Bikesport Nieuwenhof; 5 TWC de Maastrappers Horn ; 6 WTOS Delft.
 
Someren Eind  13 juni
1 Patrick Claessens Meijel; 2 Willem Klerkx Helmond; 3 Giovanni Janssen Eksel B.; 4 Henri Schut Zeeland; 5 Bert van Boxmeer Best; 6 Toine Robben Helmond; 7 Léon Gijsbers Asten; 8 Harm Rombouts Luyksgestel; 9 Davy Paeshuyse Arendonk B.; 10 Patrick Speyer Helmond.







Patrick Claessens

 
Mierlo  20 juni
1 Giovanni Janssen Eksel B.; 2 Toine Robben Helmond; 3 Henri Schut Zeeland; 4 Jochem van der Doelen Nuland; 5 Marc Gerritsen Veldhoven; 6 Jan Kusters Meterik; 7 René Broekhuizen Eindhoven; 8 Nard van der Sanden Nuland; 9 Robert Klijs Veldhoven; 10 Bruce Rayer Venlo.
 
Vijlen  24 juni   Nederlands kampioenschap  KNWU
1 Jacques Schuit Oost Souburg; 2 Antoine Moonen Cuijk; 3 Robert Koppers Den Haag; 4 Frank Egberts Amsterdam; 5 Léon Essink Raalte; 14 Giel Nabben Maastricht; 19 Eric Hegger Venlo; 24 Erik Willems Brunssum;  33 Roel Jetten Einighausen.
 
Boekel  27 juni
1 Peter Verhouden Eindhoven; 2 Patrick Speyer Helmond; 3 Jan Kusters Meterik; 4 Giovanni Janssen Eksel B.; 5 Toine Robben Helmond; 6 Winfried Goes Tegelen; 7 Henri Schut Zeeland; 8 Joost Aelmans Uden; 9 Jeroen van der Honing Valkenswaard; 10 Rob Linsen Eindhoven.
 
Siebengewald  1  juli    Omloop van de Maasduinen   semi-klassieker
1 Robert van Erp Oss; 2 Roy Steuten Hunsel; 3 Pjotr Kornafel Straelen D.; 4 Marco Schenk  Aalten; 5 Berrie Thoolen Echt; 6 Eddy Hermsen Ochten; 7 Robert Knol Utrecht; 8 Peter Verhouden Eindhoven; 9 Toine Robben Helmond; 10 Eric Hegger Venlo; 11 Joris Botman Nijmegen; 12 Matthieu Hendriks Krimpen a.d. Lek; 13 Maurice Engbersen Nederweert; 14 Geert Verdijk Heijen; 15 Joost Aelmans Uden; 16 Frank Knorth Bemmel; 17 Alwin Opbroek Lottum; 18 Robert Klijs Aalst; 19 Emile Vos Beghem; 20 Dennis Hendriksen Didam.

Ploegenklassement
1 Team Weijers/Hakon/Ilson;  
Robert van Erp-Lars Weijers-Henk Ceelen-Frans Knorth-Lars Rietveld-Matthieu Hendriks-Iwan Jonkman; 2 Bike sport Nieuwenhof Veldhoven; 3 TWC Noord Limburg.
 
Handel  4 juli
1 Toine Robben Helmond; 2 Giovanni Janssen Eksel B.; 3 Patrick Speyer Helmond; 4 Jeroen van der Honing Valkenswaard; 5 Antoine Moonen Cuijk; 6 Joost Aelmans  Uden; 7 Winfried Goes Tegelen; 8 Hans Slegers Someren; 9 Willem Klerkx Eindhoven; 10 Peter Verhouden Eindhoven.
 
Arcen  7 juli  NWB  Kampioenschap
1 Roy Steuten Hunsel; 
Kampioenen
1 Maurice Engbersen Nederweert; 2 Marc Gerritsen Veldhoven; 3 Peter Verhouden Eindhoven.
 
Milheeze  11 juli
1 Ralf Steegs Arnhem; 2 Patrick Claessens Meijel; 3 Jeroen van der Honing Valkenswaard; 4 Patrick Speyer Helmond; 5 Jochem van de Doelen Nuland; 6 Giovanni Janssen Eksel B.; 7 René Kuhlmann  Baarlo; 8 Toine Robben Helmond;  9 Jan Kusters Meterik; 10 Peter Verhouden Eindhoven.
 
Ronde van Luik  België  etappewedstrijd
1e et.
1 Patrick Mettepenningen  B.; 2 Antoine Moonen Cuijk; 12 Berrie Thoolen Echt;
2e et.
1 Jean-M. Comminette B.; 7 Daan Bongers Baarlo; 15 Berrie Thoolen Echt; 20 Lars Toma Kerkrade.
3e et.
1 Renier Scheepers Eijsden; 13 Daan Bongers Baarlo;.


Eindklassement
1 Jean-M. Comminette B.; 2 Patrick Mettepenningen B.; 3 Geert Ceulemans B.; 5 antoine Moonen Cuijk; 12 Daan Bongers Baarlo; 18 Lars Toma  Kerkrade; 21 Renier Scheepers Eijsden.
 
Someren-Peer-Someren    15   juli  Klassieker
1 Christof Mariën  Retie B.; 2 Erik Wellens Lille B.; 3 Tjitte van de Buijs Nieuwdorp; 4 Berrie Thoolen Echt; 5 Jos van der Horst Nijmegen; 6 Roy Steuten Hunsel; 7 Patrick Wingens Oss; 8 Patrick Bogaerts Houthalen B.; 9 Bert Nietveld Kasterlee B.; 10 Koos Zut Heerhugowaard; 11 Jabik Bastiaens Groningen; 12 Wladimir Gottfried Hinsbeck D.; 13 Roel Jetten Einighausen; 14 Kurt Dielis Vorselaar B.; 15 Robert Koppers Den Haag; 16 Jacques Schuit Arnemuiden; 17 Tom Linten Balen B.; 18 Marc den Hoed Pijnacker; 19 Guilaume de Punder Wilhelminadorp; 20 Erik Bos Rotterdam; 21 Patrick Claessens Meijel; 22 Emile Hordijk Brielle; 23 Stephan Lotz Stein; 24 Erik van Buijtenen Eindhoven; 25 Karsten Hamacher Erkelenz Dld.; 26 Edwin Kas St.Willebrord; 27 Elbert van de Berg Nijkerkerveen; 28 Jury Geboers Mol B.; 29 Rudy van Vlimmeren St.Willebrord;30 Davy Koppen  Weert.

 Ploegenklassement
1 Splendid/Audimix B.;
Erik Wellens-Patrick Bogaerts-Kurt Diels-Andy Bante-Ettiene Peeters; 2 Toekomstvrienden Baal B.; 3 W.Club Bergklimmers Stein.






Christof Mariën

 
Stramproy 4 augustus
1 Stephan Lotz Stein; 2 Dirk van Schalen Helmond; 3 Dion Koch Valkenswaard; 4 Maurice Engbersen Nederweert; 5 Berrie Thoolen Echt; 6 Patrick Speyer Helmond; 7 Antoinen Moonen Cuijk; 8 Roel van Schalen Diepenbeek B.; 9 Raymond Schoenmakers Geulle; 10 Roel Jetten Einighausen; 11 Ilya Velter Heythuysen; 12 Willems Kerkx Helmond; 13 Kris Monnens Neeroeteren B.; 14 Roy Steuten Hunsel; 15 Léon Crienen Baarlo; 19 Edwin Koken Urmond; 20 Davy Koppen Weert.
 
Hillegem-Aalst  B.  5 augustus   ICF  Wereldkampioenschap
1 Jacques Schuit Arnemuiden; 2 Geoffrey Luyssen B.; 3 Christof Mariën B.; 4 Peter Behiels B.; 5 Alex Goossens B.; 6 Eric Wellens B.; 7 Pedro Michels B.; 8 Wim Janssen B.; 9 Koen Heyman B.; 10 Raf Martens B.; 28 Tjitte van de Buijs.







Jacques Schuit

 
Achtmaal  12 augustus  Nederlands Kampioenschap  Vrije renners  WFN
16 /39 jr.
Jochem van der Doelen Nuland; 2 Arend Henzen Hoogerheide; 3 Jacco Konijn Hoorn; 4 Martijn Alberts Breda; 5 Johan Roks Sprundel; 6 Dennis Mesu Middelburg; 7 Dylan de Kok Steenbergen; 8 Roger Oomen Etten Leur; 9 Fonny Kint Driewegen; 10 Peter van de Reep Hillegom; 12 Peter Verhouden Eindhoven; 26 Hans Slegers Someren; 41 Ralf Peters Posterholt; 58 Erik van Buijtenen Eindhoven; 61 Bas Raas Eindhoven.






Jochem van de Doelen

 
Merum  15 augustus
1 Ralf Steegs Arnhem; 2 Roy Steuten Hunsel; 3 Dion Koch Valkenswaard; 4 Berrie Thoolen Echt; 5 Jos van der Horst Nijmegen; 6 Francois Knarren Hoensbroek; 7 Maurice Engbersen Nederweert; 8 Sjef Klerken Baarlo; 9 Dirk van Schalen Helmond; 10 Peter Verhouden Eindhoven.
Recreanten
1 Ralf Peters Posterholt; 2 Hans van de Munckhof Horst; 3 Rob Vereijken Weert.
 
Panningen  26 augustus
1 Sjef Klerken Baarlo; 2 Antoine Moonen Cuijk; 3 Pjotr Kornafel Straelen D.; 4 Hans Slegers Someren; 5 Berrie Thoolen Echt; 6 Roel van Schalen Diepenbeek B.; 7 Jolle de Vries  Maastricht; 8 Maurice Engbersen Nederweert; 9 Daan Bongers Baarlo; 10 Floris van der Sluijs Roermond; 11 Jeroen van der Honing Valkenswaard; 12 Ralf Steegs Arnhem; 13 Jan Kusters Meterik; 14 Guus Mol Horst; 15 Roy Steuten Hunsel; 16 Hans Alaerds Horst; 17 Erik Nellen Maasbree; 18 Ronald Thijssen Meijel; 19 René Kuhlmann Baarlo; 20 Renier Scheepers Eijsden; 21 Frank Witlox Eindhoven; 22 Alwin Opbroek Lottum; 23 Robert Klijs Waalre; 24 Stephan van Hoof Mierlo; 25 Rick van Dijk Baarlo; 26 Rik Goofers Blerick; 27 Jack Rutten Nederweert; 28 Angelo Drabbee Hank; 29 Erik van Buijtenen Eindhoven; 30 Frank Janssen Horn.






Sjef Klerken


Recreanten
1 Hans van de Munckhof Horst; 2 Jac Lenders Weert; 3 Rob Vereijken Weert; 4 Léon Ohlenforst Echt; 5 Jack Peeters Weert; 6 Jacky Drenth Echt; 7 Jom Knops Meijel; 8 Emiel Rayer Blerick; 9 Frank Seuren Melderslo; 10 Peter Pouwel Wychen.
 
Someren Heide    2 september   Omloop van de Heidehof   Semi-Klassieker
1 Roy Steuten  Hunsel; 2 Jan Kusters Meterik; 3 Antoine Moonen Cuijk; 4 Pjotr Kornafel Straelen D.; 5 Patrick Wingens Oss; 6 Johan Olsthoortn Monster; 7 Jeroen van der Honing Valkenswaard; 8 Berrie Thoolen Echt; 9 Alwin Opbroek Lottum; 10 Robert van Erp Oss; 11 Maurice Engbersen Nederweert; 12 Hans Alaerds Meterik; 13 Bert van Boxmeer Best; 14 Peter Verhouden Eindhoven; 15 Arne van Gils Baarle Nassau;  20 David Geelen Born21 Edy Jorissen Bocholt B.; 22 Mathijs van der Bijl Nijmegen; 23 Stephan van Hoof Mierlo 24 Sander Bleijenbergh Oosterhout; 25 Bart Wubben Naaldwijk; 26 René Driessen Venlo; 27 Tim Ottenheijm Heerlen; 28 Wouter Wubben Naaldwijk.

Ploegenklassement
1 TWC  de Kempen Valkenswaard;
Roy Steuten-Jeroen van der Honing-Arno Smit-Rick van den Hurk-Davy Koppen-Remi van de Winkel-Robby Scheel; 2 Limburg Express Cyclingteam; 3 Wielerclub Westland Wil Vooruit.






Roy Steuten


 
Someren – Someren     17 september    Tweelandenkoers   Klassieker
1 Kurt Diels  Vorselaar B.; 2 Pjotr Kornafel Straelen D.; 3 Wladimir Gottfried Hinsbeck D.; 4 Francis Vrints  Brecht B.; 5 Geert Ceulemans Lier B.;  6 Piet Hereygers Hoogstraten B.; 7 Gerben Vreugdehil Naaldwijk; 8 Roy Steuten Hunsel; 9 Berrie Thoolen Echt; 10 Christof Mariën Retie B.; 11 Ruurd Zwarts Lelystad; 12 Patrick Wingens Oss; 13 Bert Nietveld Kasterlee B.; 14 Wim Croonenborghs Westerlo B.; 15 Rob van Leeuwen Nootdorp; 16 Yves Tessens Ham B.; 17 Pascal Simons Herentals B.; 18 Jos van der Horst Nijmegen; 19 Yves Boenders Arendonk B.; 20 Pieter Beutels Brasschaat B.;

Ploegenklassement
1 Vos Sportief B.; 
Geert Keulemans-Francis Crins-Piet Hereygers-Jan Gommers-Dieter Baumer-Patrick Verrijkt-Filip Delamontagne-Christophe Smits ; 2 W.Club de Maastrappers Horn; 3 Toekomstvrienden B.Baal B.; 4 Toekomstvrienden A. Baal; 5 W.Club Bergklimmers Stein.
 
Sankt Johann  Oostenrijk   Weltcup
35/39 jr.
1 Peter Pichler Oostenrijk; 13 Erik Willems Brunssum.