Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  2006


Beek    26 maart  Clubkampioenschappen   KNWU
1 Berrie Thoolen Echt; 2 Tjarco Cuppens Landgraaf; 3 Daan Bongers  Baarlo; 4 Thom Hendriks Maastricht; 5 Jolle de Vries Maastricht; 6 Kris Monnens Neeroeteren B.; 7 Erik Willems Brunssum; 8 René Kuhlmann Baarlo; 9 Diego Gulpers Landgraaf; 10 Pascal Evers Roermond; 11 Stephan Lotz Stein; 12 Djurre Pietersma Hoensbroek; 13 Guus Mol Horst; 14 Richard Nuijens Stramproy; 15 Theo Geenen Velden; 16 Frank Fonteyne Lottum; 17 Kevin Martens Kerkrade; 18 Jos Reinders Helden; 19 Anti Kolehmainen Maastricht; 20 Ronnie de Rijck.

                                               Berrie Thoolen ( foto Hans Janssen )

 
Weert  IJzeren man   2  april       Semi-Klassieker
1 Wim Janssen  Hechtel B.; 2 Toine Robben Helmond; 3 Chris Vanderaerden Paal B.; 4 Jolle de Vries Maastricht; 5 Daan Bongers Baarlo; 6 Djurre Pietersma Hoensbroek; 7 Geert Peetermans Laakdal B.; 8 Antoine Moonen Cuijk; 9 René Kulhmann Baarlo; 10 Peter Verhouden Eindhoven; 11 Domenique Swerts Heusden B.; 12 Rien Schuurhuis Delft; 13 Maurice Engbersen Nederweert; 14 Pieter Dijkshoorn Rijswijk; 15 Maarten huiberts Oss; 17 Wouter Gronheid Maastricht; 21 Guus Mol Horst; 22 Frank Fonteyne Lottum.

Geen ploegenklassement
 
Deurne  Walsberg  5 april
1 Jochem van de Doelen Geffen; 2 Toine Robben Helmond; 3 Joachim Tolles Neuss D.; 4 Henri Schut Zeeland; 5 Paul Lijten Helmond; 6 Peter Verhouden Eindhoven; 7 Mario Hermans Melderslo; 8 Daan Bongers Baarlo; 9 Joost Aelmans Uden; 10 Jan Sanders Afferden.
 
Someren Heide   9  april    St.Jozef   Semi-Klassieker
1 Iwan Jonkman Maassluis ; 2 Mathieu Hendriks Krimpen a.d. Lek; 3 Peter Verhouden Eindhoven; 4 Patrick Wiggens Oss; 5 Henk Ceelen Ouderkerk a.d. IJssel; 6 Jacco Tettelaar Maassluis; 7 Jeroen Verwolf Gorinchem; 8 Alexander Bauer  Keulen D.; 9 Arnoud Stoffels Amersfoort; 10 Toine Robben Helmond; 11 René Kuhlmann Baarlo; 12 Dennis Kwanten Achel B.; 13 Léon Kuypers Baarlo; 14 Theo Wouters Eindhoven; 15 Arno Smit Veldhoven; 16 Gilliam van Thillart Nijmegen; 17 Ferry Castelijns Gemert; 18 Wouter Ditters Enschede; 19 Geert Brienen St.Anthonis; 20 Kevin Gideonse Heinkenszand.
 Ploegenklassement
1 De Coureur ; 
Iwan Jonkman; Jacco Tettelaar; Werner Urbanus; Jehtro Smit; Peter Jordaan; Maxim Harteloh; 2 Team Weijers/Hakon/Ilson; 3 W.Club Eindhoven.






 
Gemert  de Mortel  12 april
1 Hans Alaerds Horst; 2 Toine Robben Helmond; 3 Jochem van de Doelen Geffen; 4 Hans Slegers Someren; 5 Geert Brienen St.Anthonis; 6 Robert van Erp Oss; 7 Ruud Verhagen Veldhoven; 8 Henri Schut Zeeland; 9 Willem Klerkx Erp; 10 Berrie Hoedemakers Veghel.
 
Vlierden  19 april
1 Daan Bongers Baarlo; 2 Robert van Erp Oss; 3 Paul Dekkers Gerwen; 4 Bruce Rayer Venlo; 5 René Kuhlmann Baarlo; 6 Joost Aelmans Uden; 7 Stephan van Hoof Mierlo; 8 Hans Slegers Someren; 9 Henri Schut Zeeland; 10 Paul Lijten Helmond.
 
Liessel    23 April  Liessel-Liessel  Ronde van Brabant    Klassieker
1 Adrie Frijters Wageningen ; 2 Marc den Hoed Pijnacker; 3 Robert Koppers Den Haag; 4 Matti de Baat Nw. Vossemeer; 5 Henk Ceelen Ouderkerk a.d. IJssel; 6 Daan Bongers Baarlo; 7 Gilliam van de Thillart Nijmegen; 8 Maas van Schoonhoven Ede; 9 Kevin Gideonse Heinkenszand; 10 Emiel Vos Berghem; 11 Maxim Harteloh De Lier; 12 Jos van der Horst Boekel; 13 Arthur van de Hudding Ede; 14 Dylan de Kok Steenbergen; 15 Marc Coolen Nederweert; 16 Sander Nijhof Apeldoorn; 17 Patrick Wingens Oss; 18 Bo Burgmans Westerhoven; 19 Pascal van Overmeire Roosendaal; 20 Francois Knarren Hoensbroek. 
Ploegenklassement
1 Restore Pijnacker;
 Marc den Hoed; Robert Koppers; Patrick Hack; Chris Heiberg; Rob van Leeuwen; Evert Caims; Dennis van de Meiden; Maurice van Rijn; 2 Wieler Ver. Ede; 3 Team Weijers/Hakon/Ilson Haarlem
 
Deurne  Zeilberg  26 april
1 Hans Alaerds Horst; 2 Hans Slegers Someren; 3 Robert van Erp Oss; 4 Jochem van de Doelen Geffen; 5 Henri Schut Zeeland; 6 Pieter van de Moosdijk Someren; 7 Patrick van de Vijver Veldhoven; 8 Werner Salmen Wűppertal D.; 9 Dennis Kwanten Neerpelt B.; 10 Daan Bongers Baarlo.




 Hans Alaerds


Milheeze  3 mei
1 Pascal  van Haare  Grave; 2 Willem Klerkx Erp; 3 Stephan van Hoof Mierlo; 4 Arno Smit Veldhoven; 5 John Verhouden Eindhoven; 6 Patrick van de Vijver Veldhoven; 7 Robert van Erp Oss; 8 Ferry Castelijns Gemert; 9 Pieter van de Moosdijk Someren; 10 mario Hermans Melderslo.
 
Someren   6-7 mei    Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.
1 Sander Olijve Neede; 2 Sjef Klerken Baarlo; 3 Marc den Hoed Pijnacker; 4 Arjan Ribbers Groenlo; 5 Patrick Hack Nootdorp; 6 Robert van Erp Oss; 7 Alexander Bauer Hürth Dld.; 8 Matthieu Hendriks Krimpen a/d Lek; 9 Daan Waanders Lichtevoorde; 10 Jacques Schuit Arnemuiden; 11 Tjitte van den Buijs Nieuwdorp; 12 Robert Koppers Den Haag; 13 Iwan Jonkman Maassluis; 14 Berrie Thoolen Echt; 15 Joop Ribbers Groenlo; 16 Marco Kuyvenhoven Naaldwijk; 17 John van der Vleuten Veldhoven; 18 Chris Heiberg Rotterdam; 19 Werner Salmen Wüppertal Dld.; 20 Marco Schenk Aalten; 21 Wouter Perry Den Hoorn; 22 Edwin Commandeur Delft; 23 Maurice van Rijn de Lier; 24 Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 25 Ralf Gulikers Nijmegen; 26 Gilliam van den Thillart Nijmegen; 27 Rainer Beckers Swalmtal Dld.; 28 Gerrit Teunis Wierden; 29 Djurre Pietersma Nuth; 30 Carsten Hamacher Wegberg Dld.
 
2e et.
AFGELAST i.v.m. het plotselinge overlijden van de renner  Pieter Dijkshoorn
Etappe-uitslag is dus tevens eindklassement




Pieter Dijkshoorn


Eindklassement
1 Sander Olijve  Neede; 2 Sjef Klerken Baarlo; 3 Marc den Hoed Pijnacker; 4 Arjan Ribbers Groenlo; 5 Patrick Hack Nootdorp; 6 Robert van Erp Oss; 7 Alexander Bauer Hürth Dld.; 8 Matthieu Hendriks Krimpen a/d Lek; 9 Daan Waanders Lichtevoorde; 10 Jacques Schuit Arnemuiden; 11 Tjitte van den Buijs Nieuwdorp; 12 Robert Koppers Den Haag; 13 Iwan Jonkman Maassluis; 14 Berrie Thoolen Echt; 15 Joop Ribbers Groenlo; 16 Marco Kuyvenhoven Naaldwijk; 17 John van der Vleuten Veldhoven; 18 Chris Heiberg Rotterdam; 19 Werner Salmen Wüppertal Dld.; 20 Marco Schenk Aalten; 21 Wouter Perry Den Hoorn; 22 Edwin Commandeur Delft; 23 Maurice van Rijn de Lier; 24 Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 25 Ralf Gulikers Nijmegen; 26 Gilliam van den Thillart Nijmegen; 27 Rainer Beckers Swalmtal Dld.; 28 Gerrit Teunis Wierden; 29 Djurre Pietersma Nuth; 30 Carsten Hamacher Wegberg Dld.
 
Ploegenklassement
1 Restore  Pijnacker;
Marc den Hoed; Robert Koppers; Patrick Hack; Chris Heiberg; Rob van Leeuwen; Evert Caims;  Maurice van Rijn; 2 W.Club de Peddelaars Aalten; 3 Team Weijers/Hakon/Ilson Haarlem; 4 W.Ver.Princenhage; 5 TWC de Kempen Valkenswaard; 6 WTOS Delft; 7 W.Club Bergklimmers Stein; 8 Westland Wil Vooruit; 9 ACER Mercurius Nijmegen; 10 de Peddelaars Aalten.
 
Bakel  10 mei
1 Toine Robben Helmond; 2 Stefan Verheyen Gemert; 3 Jochem van de Doelen Geffen; 4 Mario Hermans Melderslo; 5 Ronnie van de Ven Helmond; 6 Robert van Erp Oss; 7 Hans Slegers Someren; 8 Peter van den Heuvel Bakel;9 Harrie Geeris Geldrop; 10 Wim van de Meulenhof Bakel.
 
Leeuwen    14   mei
1 Koen van de Wiel  Best; 2 Thomas Sijen Valkenburg;
 
De Rips  17 mei
AFGELAST i.v.m. ernstige valpartij
 
Eindhoven    20-21 mei  Hel van Brabant  Etappewedstrijd
1e et.
1 Lars Weijers Bemmel; 2 Toine Robben Helmond; 3 Tjitte van de Buys Breda; 4 Kevin Gideonse Heinkenszand; 5 Robert van Erp Oss; 6 Arjan Ribbers Groenlo; 7 Hans Post Nootdorp; 8 Arjan Planting Den Haag; 9 Rein-Jan Elenbaas Goes; 10 Emiel Borsboom Woerden.
 
2e et.
1 Dimitri van der Heijden Eindhoven; 2 Marco Kuyvenhoven Naaldwijk; 3 Robert Koppers Den Haag; 4 Kevin Gideonse Heinkenszand; 5 Emiel Borsboom Woerden; 6 Lars Weijers Bemmel; 7 Tjitte van de Buys Breda; 8 Henk Ceelen Ouderkerk a.d. IJssel; 9 Toine Robben Helmond; 10 Bert van Boxmeer Best.
 
 Eindklassement
1 Lars Weijers Bemmel; 2 Kevin Gideonse Heinkenszand; 3 Tjitte van de Buys Breda; 4 Toine Robben Helmond; 5 Arjan Ribbers Groenlo; 6 Hans Post Nootdorp; 7 Dimitri van der Heijden Eindhoven; 8 Marco Kuyvenhoven Naaldwijk; 9 Emile Borsboom Woerden; 10 Henk Ceelen Ouderkerk a.d. IJssel.
 
 Ploegenklassement
1 Ploeg Weijers/Hakon/Ilson Haarlem; 2 W.Ver.Princenhage; 3 Restore Pijnacker.

          Lars Weijers

 
Zeeland  24 mei
1 Toine  Robben Helmond; 2 Patrick Speyer Helmond; 3 Jochem van de Doelen Geffen; 4 Ferry Castelijns Gemert; 5 Stephan van Hoof Mierlo; 6 Adrie Frijters Wageningen; 7 Emiel Vos Berghem; 8 Arno Smit Veldhoven; 9 Jeroen van de Honing Eindhoven; 10 Henri Schut Zeeland.
 
Eindhoven  Woensel  28 mei
1 Piotr Kornafel Straelen D.; 2
 
Neerkant  31 mei
1 Robert  van Erp  Oss; 2 Toine Robben Helmond; 3 Patrick Speyer Helmond; 4 Patrick Wingens Oss; 5 Jochem van de Doelen Geffen; 6 Ferry Castelijns Gemert; 7 Ferry van Heeswijk Schijndel; 8 Peter van den Heuvel Bakel; 9 Jeroen van de Honing Eindhoven; 10 Daan Bongers Baarlo.
 
Helenaveen     4 juni   Omloop van Helenaveen    Semi-Klassieker
1 Robert Koppers Den Haag; 2 Hans Alaerds Meterik ; 3 Jolle de Vries Maastricht; 4 Ivan van Hoorn Nijmegen; 5 Marco Kuyvenhove Naaldwijk; 6 Chris Heiberg Rotterdam; 7 Antoine Moonen Cuijk; 8 Chris Monnens Neeroeteren B.; 9 Gilliam van den Thillart Nijmegen; 10 Peter Verhouden Eindhoven; 11 Berrie Thoolen Echt; 12 Marc den Hoed Pijnacker; 13 Mario Hermans Melderslo; 14 Jan Kusters Meterik; 15 Karsten  Hamacher Wegberg D.; 16 Bo Burgmans Westerhoven 17 Richard Nuijens Stramproy; 18 Bob Rijvers Lottum; 19 Roel Jetten Einighausen; 20 René van der Velden Veldhoven.
Ploegenklassement
1 Restore Pijnacker;
Marc den Hoed; Robert Koppers; Patrick Hack; Chris Heiberg; Rob van Leeuwen; Nico Alberts; 2 W.Club Bergklimmers Stein; 3 Limburg Express Cyclingteam.









Robert Koppers

 
Liessel  7 juni
1 Ferry van Heeswijk Schijndel; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Dennis Kwanten Neerpelt B.; 4 Peter van den Heuvel Bakel; 5 Jochem van de Doelen Geffen; 6 Stefan Verheyen Gemert; 7 Ferry Castelijns Gemert; 8 Robert van Erp Oss; 9 Mario Hermans Melderslo; 10 Hans Alaerds Meterik.
 
Weert     10-11  juni    Rog Tour   Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit
1 Dylan de Kok Steenbergen; 2 Edwin Raats  Helmond; 3 Wouter Betting Delft; 4 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 5 Rien Stuurhuis Delft; 6 Achim Schmidt Pulheim Dld.; 7 Rob van Leeuwen Delft; 8 Jac Schuit Breda; 9 Djurre Pietersma Nuth; 10 Dirk van Schaelen Helmond.
 
2e et. Criterium 
1 Edwin Raats Helmond; 2 Marc den Hoed Pijnacker; 3 Francois Knarren Hoensbroek; 4 Jifte de Bruin Nijmegen; 5 Rolnad Siegbert Pulheim Dld.; 6 Dennis Kwanten Valkenswaard; 7 Berrie Thoolen Echt; 8 Bas Middendorp Naaldwijk; 9 Dylan de Kok Steenbergen; 10 Antoine Moonen Cuijk.
 
3e et.
1 Tjitte van de Buijs  Nieuwdorp; 2 Robert Koppers Den Haag; 3 Roland Siegbert Pulheim Dld.; 4 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.; 5 Jifte de Bruin Nijmegen; 6 Jac Schuit Breda; 7 Marc den Hoed Pijnacker; 8 Stephan Lotz Stein; 9 Rien Stuurhuis Delft; 10 Bo Brugmans Veldhoven.
 
Eindklassement
1 Wladimir Gottfried  Hinsbeck Dld. 2 Roland Siegbert Pulheim Dld.; 3 Robert Koppers Den Haag; 4 Tjitte van de Buijs Nieuwdorp; 5 Dylan de Kok Steenbergen; 6 Rien Stuurhuis Delft; 7 Jac Schuit Breda; 8 Stephan Lotz Stein; 9 Wouter Betting Delft; 10 Sjef Klerken Baarlo.
 
Ploegenklassement
1 W.Club de Maastrappers Horn; Wladimir Gottfried; 2 Restore Pijnacker; 3 WTOS Delft.

                        Wladimir Gottfried

 
Someren Eind  14 juni
1 Jan Kusters  Meterik; 2 Henri Schut Zeeland; 3 Toine Robben Helmond; 4 Robert van Erp Oss; 5 Mario Hermans Melderslo; 6 Jochem van de Doelen Geffen; 7 Ferry Castelijns Gemert; 8 Peter van den Heuvel Bakel; 9 Willem Klerkx Erp; 10 Peter Verhouden Eindhoven.




Jan Kusters

 
Mierlo  21 juni
1 Sjef Klerken Baarlo; 2 Robert van Erp Oss; 3 Jochem van de Doelen Geffen; 4 Patrick Speyer Helmond; 5 Ferry van Heeswijk Schijndel; 6 Edwin Raats Helmond; 7 René Kulhmann Baarlo; 8 Hans Alaerds Meterik; 9 Jef Paeshuijse Arendonk B.; 10 Davy Paeshuijse Arendonk B.
 
Siebengewald   25 juni   Omloop van de Maasduinen  Semi-Klassieker
1 Emiel Borsboom Woerden; 2 Joachim Tolles Bűttgen D.; 3 Berrie Thoolen Echt; 4 Mathieu Hendriks Krimpen a.d. Lek; 5 Maurice Engbersen Nederweert; 6 Robert van Erp Oss; 7 Wouter Wubben Wageningen; 8 Mario Hermans Melderslo; 9 Jelle de Bruyn Nijmegen; 10 Herman Reesink Stokkum; 11 Jacques Schuit Arnemuiden; 12 Edy Hermsen Ochten; 13 Ivan van Hoorn Nijmegen; 14 Marc den Hoed Pijnacker; 15 Hans Alaerds Meterik; 16 Marco Kuyvenhove Naaldwijk; 17 Chris Heilberg Rotterdam; 18 Bo Burgmans Westerhoven; 19 Robert Schamp Langenboom; 20 Arjan Middelveld Brunssum; 21 Antoine Moonen Cuijk; 22 Wouter Perry Swolgen; 23 Ronald Thijssen Meijel; 24 Hubert Hageman Didam; 25 Erwin Derksen Utrecht.
 
Boekel  28 juni
1 Stefan van Hoof Mierlo; 2 Peter Verhouden Eindhoven; 3 Bob Rijvers Lottum; 4 Joost Aelmans Uden; 5 Peter van den Heuvel Bakel; 6 Jochem van de Doelen Geffen; 7 Ferry van Heeswijk Schijndel; 8 Robert van Erp Oss; 9 Henri Schut Zeeland; 10 Patrick Speyer Helmond.
 
Handel  5 juli
1 Peter Verhouden Eindhoven; 2 Robert van Erp Oss; 3 Toine Robben Helmond; 4 Jochem van de Doelen Geffen; 5 Peter van den Heuvel Bakel; 6 Willem Klerkx Erp; 7 Geert Brienen St.anthonis; 8 Bruce Rayer Venlo; 9 Dennis Boeyen Geffen; 10 Bob Rijvers Lottum.
 
Someren-Peer B.-Someren    9 juli  Klassieker
1 Antoine Moonen Cuijk; 2 Tjitte van de Buys Nieuwdorp; 3 Maarten Klijnsma Voorburg; 4 Jacco Tettelaar Maassluis; 5 Marc den Hoed Pijnacker; 6 Berrie Thoolen Echt; 7 Bo Burgmans Westerhoven; 8 Jacques Schuit Arnemuiden; 9 Ivan van Hoorn Nijmegen; 10 Edwin Raats Helmond; 11 Tom Linten Balen B.; 12 Andy Cools Antwerpen B.;  13 Jolle de Vries Maastricht; 14 Marco Kuyvenhoven Naaldwijk; 15 Frank Stijnen Weert; 16 Gerrie Teunis Wierden; 17 Jeroen van Maanen Zeist; 18 Erik Bos Rotterdam; 19 Maurice Engbersen Nederweert; 20 Peter van den Heuvel Bakel.

 Ploegenklassement
1 W.Club Bergklimmers Stein; Antoine Moonen; Berrie Thoolen; Jolle de Vries; Chris Monnens; Stephan Lotz; Ronald van Engelshoven; Renier Scheepers; Frans Knarren; 2 Beebikes Zeeland Assurantiën; 3 Bike Sport Veldhoven.

                               Antoine Moonen

 
Milheeze  12 juli
1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Wim van de Meulenhof Bakel; 3 Sjef Klerken Baarlo; 4 Ferry Castelijns Gemert; 5 Jeroen van de Honing Eindhoven; 6 Hans Slegers Someren; 7 Dennis Kwanten Neerpelt B; 8 Patrick Speyer Helmond; 9 Robert van Erp Oss; 10 Jochem van de Doelen Geffen.
 
Arcen  15 juli
1 Joachim Tolles Neuss D.; 2 William de Wolf Rotterdam; 3 Antoine Moonen Cuijk; 4 René Kuhlmann Baarlo; 5 Wouter Perry de Hoorn; 6 Ralf Steegs Arnhem; 7 Torsten Hengsterann Reidt D.; 8 Mario Hermans Melderslo; 9 Guus Mol Horst; 10 Hans Slegers Someren; 11 Ron Graat Overloon; 14 Paul Boonen Reuver; 16 Léon Kuypers Baarlo; 17 Richard Nuijens Stramproy.
 
Veldhoven  16 juli  NWB Kampioenschap
1 Antoine Moonen  Cuijk; 2 Sjef Klerken Baarlo; 3 Jeroen Verwolf Gorinchem; 4 Hans Slegers Someren; 5 Gert Verdijk Heijen; 6 Joachim Tolles Neuss D.; 7 Emile Vos Berghem; 8 Peter Verhouden Eindhoven; 9 Sjoerd van Raak Amstelveen; 10 Robbie Scheel Valkenswaard;17 Richard Nuijens Stramproy; 20 Léon Kuypers Baarlo.
Kampioenschap
1 Emiel Vos Berghem ; 2 Peter Verhouden Eindhoven; 3 Richard Nuijens Stramproy.
 
Stramproy  5 augustus
1 Jolle de Vries Maastricht; 2 Patrick Speyer Helmond; 3 Stefan Lotz Stein; 4 Kris Monnens Neeroeteren B.; 5 Bas Hermsen Cuijk; 6 Emile Vos Berghem; 7 Hans Alaerds Meterik; 8 Bo Burgmans Westerhoven; 9 Antoine Moonen Cuijk; 10 Ronnie van de Ven Helmond; 13 Raymond Schoenmakers Geulle; 14 Paul Boonen Reuver; 17 Roel Jetten Einighausen; 18 Willem Hoebergen Meijel.












Jolle de Vries

 
Nijeveen  5 augustus  Nederlands Kampioenschap Tijdrijden
1 Ronald Thijssen Meijel; 2 
 
Bonheiden B.  6 augustus  ICF  Wereldkampioenschap
1 Christof  Muys  B.; 2 Steven Thijs B.; 3 Wim Janssen B.; 4 Bert Dockx B.; 5 Daven Venninckx B.; 6 Davy Peirsman B.; 7 Raf Martens B.; 8 Dries Echelpoels B.; 9 Koen Heyrman B.10 Andy van Olmen B.; 11  Tom Linten Balen B.68 Richard Nuijens Stramproy; 75 Emile Borsboom Woerden ; 77 Tjitte van de Buys Nieuwdorp.
 
Achtmaal  13  augustus  Nederlands Kampioenschap  Vrije renners  WFN
16 /39 jr.
1 Johnny  van de  Klooster Lewedorp; 2 Tjitte van de Buys Nieuwdorp; 3 Jacques Schuit Arnemuiden; 4 Jos van Ginneken Etten Leur; 5 Dennis Mesu Middelburg; 6 Kees Kipping Monster; 7 Maurice Libregts Den Bosch; 8 Hans Slegers Someren; 9 Raphael Gabriels Roosendaal; 10 Rob Koole Goes; 11 Emiel Borsboom Woerden; 12 Fonny Kint Driewegen; 13 Johan Roks Sprundel; 14 Kevin Gideonse Heinkenszand; 15 Adrie de Geus Heijnenoord; 20 Richard Nuijens Stramproy; 36 Stefan van Hoof Mierlo; 37 Patrick Houthoofd Helmond.

 
Merum  15 augustus
1 Ralf Steegs Arnhem; 2 Maurice Engbersen Nederweert; 3 Pascal Evers Roermond.
 
Munstergeleen   2 september  Klimcriterium  KNWU
1 Djurre Pietersma  Nuth; 2 Jeroen Verwolf Gorinchem; 3 Berrie Thoolen Echt; 4 Pascal van Haare Grave; 5 Sjef Klerken Baarlo; 6 Roel Jetten Sittard; 7 Ralf Steegs Arnhem; 8 Wladimir Gottfried Hinsbeck D.; 9 Jolle de Vries Maastricht; 10 K.Clearman Maastricht; 11 Sander Smits Utrecht; 12 Giel Nabben Maastricht; 13 Peter van den Heuvel Bakel; 14 Bo Burgmans Westerhoven; 15 Léon Crienen Baarlo; 16 Christian Bosch Leiden; 17 Antoine Moonen Cuijk; 18 Eric Hegger Venlo; 19 Frank Ackermans Maastricht; 20 Richard Nuijens Stramproy.
 
Someren Heide    3 september   Omloop van de Heidehof   Semi-Klassieker
1 Sjoerd  van de Raak Amstelveen; 2 Maurice Engbersen Nederweert; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Patrick Wingens Oss; 5 Erik van Klaveren Boskoop; 6 Robert van Erp Oss; 7 Antoine Moonen Cuijk; 8 Arjen Middelveld Brunssum; 9 Djurre Pietersma  Hoensbroek; 10 Richard Nuijens Stramproy; 11 Wouter Wubben Naaldwijk; 12 Jesper Hanssen Nijmegen; 13 Peter Verhouden Eindhoven; 14 Alwin Opbroek Lottum; 15 Eric Maillard Maasmechelen B.; 16 Joris Botman Nijmegen; 17 Paul Brussee Nijmegen; 18 Mario Hermans Melderslo; 19 Herman de Jong Zoeterwoude; 20 Thomas Sijen Valkenburg.

Ploegenklassement
1 W.Club Bergklimmers Stein; Antoine Moonen; Djurre Pietersma; Thomas Sijen; Raymond Schoenmakers; Stephan Lotz; Jack Diederen; Frans KJnarren;Berrie Thoolen; 2 TWC de Kempen Valkenswaard; 3 Acer Cyclingteam Mercirius; 4 Limburg Express Cyclingteam.
 
Someren – Someren   17  september    Tweelandenkoers   Klassieker
1 Tom Linten  Balen B.; 2 Rob van Leeuwen Pijnacker; 3 Hans Alaerds Meterik; 4 Jeroen van de Honing Eindhoven; 5 Jeroen Verwolf Gorinchem; 6 Mathieu Henriks Krimpen a.d. Lek; 7 Hans Lap Abbenbroek; 8 Geert Hye Aarschot B.; 9 Patrick Wingens Oss; 10 Chris Schepers Aarschot B.; 11 Jacob van der Veen Den Haag; 12 Richard van Schie Pijnacker; 13 Emiel Borsboom Woerden; 14 Stefan Lotz Stein; 15 Yves Boenders Arendonk B.; 16 Jasper van der Meer Berkel en Rodenrijs; 17 Marc den Hoed Pijnacker; 18 Jefte de Bruin Nijmegen; 19 Dennis Voskuilen Amersfoort; 20 Henk Ceelen Ouderkerk a.d. IJssel.
Ploegenklassement
1 ACT België; Tom Linten; Geert Heye; Chris Schepers; Yves Boenders; Christof Marien; Frank Smolders; Bert Nietveld; Paul Geudens;  2 TWC de Kempen Valkenswaard; 3 Restore Pijnacker; 4 Limburg Express Cyclingteam; 5 Team Weijers/Hakon/Ilson.




Tom Linten

 
Arcen  24 september  Koppeltijdrit
1 Marius van Oirschot/Tjeu Sillekens Best; 2 Carlo Pril/ Hans Nijhof  Best; 3 Jo Montforts/ Wim Schoemakers  Wassenberg D./ Vlodrop.
Mixedteam
1 Toon van der Putten/Christy Verkerk  Heteren/Lienden.