Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  2005


Obbicht  20 maart  KNWU
1 Bas Roubroek Heerlen; 2 Wouter Kersjens Amstenrade; 3 Stephan Lotz Stein; 4 Chris Janssen Sittard; 5 Berrie Thoolen Echt.
 
Gerwen  28 maart  KNWU
1 Heinz Esch Krefeld D.; 2 Marius van Oorschot Best; 3 John van Rullen Schijndel; 4 Lenn Harreveld Delft; 5 Stefan Verheyen Gemert.
 
Weert  IJzeren man   3 april       Semi-Klassieker
1 Harrie Riem Born;  2 Berrie Thoolen Echt; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Peter Verhouden Eindhoven; 5 Antoine Moonen Cuijk; 6 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 7 Pieter Dijkshoorn Rijswijk; 8 Djurre Pieterma Hoensbroek; 9 Richard Nuijens  Stramproy; 10 Kris Monnens Neeroeteren B.; 11 Harry Geeris Geldrop; 12 Rien Schuurhuis Delft; 13 Geert Brienen St.Anthonis; 14 Eric Pieterse Delft; 15 Bram Conijn Wormer; 16 Stephan Lotz Stein; 17 Erik Willems Brunssum; 18 Harold Dat Asten; 19 Jolle de Vries Maastricht; 20 Henri Schut Zeeland.

Geen ploegenklassement




 Harrie Riem

 

Deurne  Zeilberg  6 april
1 Willy van Kessel Zeeland; 2 Werner Salmen Wuppertal D.; 3 Peter Verhouden Eindhoven; 4 John Verhouden Eindhoven; 5 Henri Schut Zeeland; 6 Martijn Elbers Deurne; 7 Patrick Houthoofd Helmond; 8 Leo Bruistens Schijndel; 9 Stefan Verheyen Gemert; 10 Roy Simons Velden.

                              Willy van Kessel

Baarlo  10 april

1 Roy Steuten Hunsel; 2 Peter Verhouden Eindhoven; 3 Wouter Gronheid Maastricht; 4 Geert Brienen St.Anthonis; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Alexander Bauer Fliesteden D.; 7 Richard Nuijens Stramproy; 8 Patrick Claessens Meijel; 9 Daan Bongers Baarlo; 10 Harmen Aalbers Nijmegen; 11 Harry Riem Born; 12 Jack Dieteren Elsloo; 13 Herman Kroezen Deurne; 14 John Verhouden Eindhoven; 15 Rob Rijvers Lottum.











  Roy Steuten

 


Gemert  de Mortel  13 april
1 Peter Verhouden Eindhoven; 2 Stefan Verheyen Gemert; 3 René Smalbrugge Rijssen; 4 Chris Janssen Sittard; 5 Leo Bruistens Schijndel; 6 Willy van Kessel Zeeland; 7 Bart Spierings Gemert; 8 Heinz van der Schouw Someren; 9 Nick van Sante Uden; 10 Andreas Keuser M.Gladbach D.
 
Someren Heide   17  april    St.Jozef     Semi-Klassieker
1 Igor Ovdienko  Oekraine ; 2 Peter Verhouden Eindhoven; 3 Wim Janssen Hechtel B.; 4 Roy Steuten Hunsel; 5 Peter Hoydoncks Hoeselt B.; 6 Piotr Kornafel Schermbeck D.; 7 Frank Stijnen Weert; 8 Tom Pulles Haarsteeg; 9 Erik Willems Brunssum; 10 Arjen Bos Bolsward; 11 Berrie Thoolen Echt; 12 Wladimir Gottfried Schermbeck D.; 13 Mario Appermans Riemst B.; 14 Marco Kuyvenhoven Naaldwijk; 15 Geert Brienen St.Anthonis; 16 Willy van Kessel Zeeland; 17 Werner Notelaers Tongeren B.; 18 John Verhouden Eindhoven; 19 Maurice de Bruijn Haarlem; 20 Michel Stobbelaar Uden.
Ploegenklassement
1 de Maastrappers Horn; Igor Ovdienko-Roy Steuten-Frank Stijnen-Wladimir Gottfried-Richard Nuyens-Jos Reinders-Roy Simons 2 Beva Prik & Tik B.; 3 W.Club Bergklimmers Stein; 4 W.Club Eindhoven; 5 W.Club Westland Wil Vooruit.













Igor Ovdienko


Milheeze  Hoeven 20 april
1 Henri Schut Zeeland; 2 Patrick Speyer Helmond; 3 Willy van Kessel Zeeland; 4 John Verhouden Eindhoven; 5 Berry Roelofs Groesbeek; 6 Wim van de Meulenhof Bakel; 7 Alexander Bauer Fliesteden D.; 8 Dennis Rijkers St.Michielsgestel; 9 Andreas Keuser M.Gladbach D.; 10 Mark van den Boomen Bladel.
 
Venray  23 april  KNWU
1 Herman Reesink Stokkum; 2 Geert Brienen St.Anthonis; 3 Paul Lijten Helmond; 4 Patrick Claessens Meijel; 5 Ron Graat Overloon.
 
Leeuwen  24  april
AFGELAST  Wegens valpartij
 
Bakel  27 april
1 Nick van Sante  Uden; 2 Jos Reinders Helden; 3 Stephan van Hoof Mierlo; 4 Henri Schut Zeeland; 5 Willy van Kessel Zeeland; 6 Stefan Verheyen Gemert; 7 Frank Pennings Waalre; 8 Patrick Houthoofd Helmond; 9 Peter Verhouden Eindhoven; 10 Berry Roelofs Groesbeek.
 
Geldrop  30 april  KNWU
1 Berrie Thoolen Echt; 2 Lars Weijers Bemmel; 3 Maurice Engbersen Nederweert; 4 Stan Janssen Siebengewald; 5 Peter Verhouden Eindhoven.
 
Liessel      1 mei  Liessel-Liessel  Ronde van Brabant   Klassieker
1 Mark Vlijm  Hoorn; 2 Roy Steuten Hunsel; 3 Eric Vereecken Hulst; 4 Wladimir Gottfried Nettetal  D.; 5 Marco Kuyvenhoven Naaldwijk; 6 Erik Hagendoorn Gouderak; 7 Tjitte van de Buijs Middelburg; 8 Barend Verhagen Woerden; 9 Patrick Claessens Liessel; 10 Matti de Baat Nw.Vossemeer; 11 Wilfred Veldkamp Woerden; 12 Maurice Engbersen Nederweert; 13 Sven Weertman Berkel Enschot; 14 Antoine Moonen Cuijk; 15 Jos van der Horst Boekel; 16 Harry van Putten Hagestein; 17 Robert Koppers  Den Haag; 18 Diederik Benders Nijmegen; 19 Marc den Hoed Pijnacker; 20 Kasper Schotte Rozenburg.

Ploegenklassement
1 de Maastrappers Horn; Roy Steuten-Wladimir Gottfried-Richard Nuyens-Roy Simons-Mark Coolen-Edy Jorissen-Robert Peeters-Ralf Molls; 2 WTC Woerden; 3 Team Wielerhuis Liessel; 4 W.Club Westland Wil Vooruit; 5 Beebikes Zeeland Assurantiën





Marc Vlijm is de snelste in de Ronde van Brabant


 
Zeeland  4 mei
1 Patrick Claessens Liessel; 2 Sven Weertman Berkel Enschot; 3 Alexander Bauer Fliesteden D.;4 Wim van de Meulenhof Bakel; 5 Willy van Kessel Zeeland; 6 Henri Schut Zeeland; 7 Patrick Houthoofd Helmond; 8 Joris van Mechelen Brasschaat B.; 9 John Verhouden Eindhoven; 10 Ferry Castelijns Gemert.
 
Boekel  11 mei
1 Arjan Paalmans Rijssen; 2 Patrick Speyer Helmond; 3 Ton Pullens Haarsteeg; 4 Nick van Sante Uden; 5 Hans Slegers Someren; 6 Willy van Kessel Zeeland; 7 Berrie Hoedemakers Veghel; 8 Ferry Castelijns Gemert; 9 Michel Stobbelaar Uden; 10 Mario Hermans Melderslo.
 
Eindhoven  T.U.  11 mei
1 Marc Gerritsen Veldhoven; 2 Eric de Kok Eerde; 3 Emile Vos Berghem; 4 Geert Brienen St.Anthonis; 5 Peter Verhouden Eindhoven.
 
Districts Kampioenschap  16 mei  KNWU   Zuid Oost
1 Henk Ceelen Ouderkerk a.d. Amstel; 2 Roy Steuten Hunsel; 3 Eddy Hermsen Ochten; 4 Pascal van Haare Cuijk; 5 Tom Pullens.

 
Neerkant  18 mei
1 Henri Schut Zeeland; 2 Stefan Verheijen Gemert; 3 Paul Dekkers Gerwen; 4 Rik Goofers Blerick; 5 Chris Janssen Sittard; 6 Arno Smit Veldhoven; 7 Stephan Lotz Stein; 8 Peter Verhouden Eindhoven; 9 Arjan Paalmans Rijssen; 10 Ferry Castelijns Gemert.


Henri Schut

 
Eindhoven    21-22 mei  Hel van Brabant  Etappewedstrijd
1e et.
1 Marc den Hoed Pijnacker; 2 Henk Ceelen Ouderkerk a.d. Amstel; 3 Jos van der Horst Boekel; 4 Bert van Boxmeer Best; 5 Maurice van Oirschot Best; 6 Stan Janssen Siebengewald; 7 Tom Pullens Haarsteeg; 8 Pieter Hendriks Groningen; 9 Paul Lijten Helmond; 10 Robert Koppers Scheveningen.
 
2e et.
1 Henk Ceelen Ouderkerk a.d. Amstel; 2 Marc den Hoed Pijnacker; 3 Roy Steuten Hunsel; 4 Robert Koppers Den Haag; 5 Marco Bergman Groningen; 6 Emiel Borsboom Woerden; 7 Arnoud Stoffels Amersfoort; 8 Tom Pullens Haarsteeg; 9 Chris Janssen Sittard; 10 Maurice van Rijn De Lier.
 
 Eindklassement
1 Henk Ceelen Ouderkerk a.d. Amstel; 2 Marc den Hoed Pijnacker; 3 Robert Koppers Den Haag; 4 Roy Steuten Hunsel; 5 Maurice Bergman Groningen; 6 Tom Pullens Haarsteeg; 7 Emiel Borsboom Woerden; 8 Arnoud Stoffels Amersfoort; 9 Maurice van Rijn De Lier; 10 Chris Janssen Sittard.
 
 Ploegenklassement
1 Restore  Pijnacker; Marc den Hoed-Robert Koppers-Maurice van Rijn-Patrick Hack-Rob van Leeuwen-Richard van Schie; Evert Caims-2 Tandje Hoger; 3 WTC Woerden.




Henk Ceelen

 

Arcen  24 mei  Tijdrit
1 Frank Terwel  Arnhem; 2 Rien van Kessel Deurne; 3 Peter Verhouden Eindhoven; 4 Tjeu Sillekens Best; 5 Ronald Thijssen Meijel.
 
De Rips  25 mei
1 John Verhouden Eindhoven; 2 Willy van Kessel Zeeland; 3 Paul Dekkers Gerwen; 4 Stefan Verheijen Gemert; 5 Kurt Peters Bilsen B.; 6 Mario Hermans Melderslo; 7 Ferry Castelijns Gemert; 8 Adrie Den Tek Straelen D.; 9 Erwin van Helden Lottum; 10 Wim Janssen Venray.






 John en Peter Verhouden

 
Eindhoven Woensel  29 mei
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Marc Gerritsen Veldhoven; 3 Geert Brienen St.Anthonis; 4 Hans Slegers Someren; 5 Erik Keeris Veldhoven.










 Stan Janssen


 
Liessel  1 juni
1 Paul Lijten Helmond; 2 Stefan Verheyen Gemert; 3 Hans Slegers  Someren; 4 Henri Schut Zeeland; 5 Patrick Claessens Liessel; 6 Willy van Kessel Zeeland; 7 Ferry Castelijns Gemert; 8 René Smalbrugge Rijssen; 9 Kurt Peters Bilsen B.; 10 Daan Bongers Baarlo.
 
Someren   4-5 juni    Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit
1 Maurice van Rijn De Lier; 2 Wouter Betting Den Hoorn; 3 Robert Koppers Den Haag; 4 Pieter Dijkshoorn Rijswijk; 5 Bart van Haren Amsterdam; 6 Joris van Mechelen Brasschaat B.; 7 Roy Steuten Hunsel; 8 Erik Jan Hagendoorn Gouderak; 9 Berrie Thoolen Echt; 10 Peter Verhouden Eindhoven; 11 Marc den Hoed Pijnacker; 12 Jolle de Vries Maastricht; 13 Patrick Hack Nootdorp; 14 Lars Weijers Bemmel; 15 Rob van Leeuwen Pijnacker; 16 Ronald Thijssen Meijel; 17 Joos Francke Amsterdam; 18 Paskal Brunke Straelen Dld.; 19 Dennis Szekely Maaseik B.; 20 Rien Schuurhuis Delft; 21 Sven Gmelich Meijling Almere; 22 Stein Schoen Delfgauw; 23 Chris Jansen Sittard; 24 Antoine Moonen Nijmegen; 25 Djurre Pietersma Hoenbroek.
 
2e et.
1 Berrie Thoolen Echt; 2 Robert Koppers Den Haag; 3 Henk Ceelen Ouderkerk a/d Amstel; 4 Francois Knarren Hoenbroek; 5 Stefan Roosen Hasselt B.; 6 Maurice van Rijn de Lier; 7 Carsten Hammacher Straelen Dld.; 8 Marc den Hoed Pijnacker; 9 Willy van Kessel Zeeland; 10 Bart van Haaren Amsterdam; 11 Roy Steuten Hunsel; 12 Joris van Mechelen Brasschaat B.; 13 René Smalbrugge Rijssen; 14 Theo Geenen Velden; 15 Evert Caims Rotterdam; 16 Marco Kuyvenhoven Naaldwijk; 17 Hermi Beute Nijmegen; 18 Anton van Dulmen Vlijmen; 19 Pieter Dijkshoorn Rijswijk; 20 Paskal Brunke Straelen Dld.; 21 Jeroen Verhoeven Amstelveen; 22 Erik Jan Hagendoorn Gouderak; 23 Richard van Schie Pijnacker; 24 Nick Verlaan de Kwakel; 25 Dennis Szekely Maaseik B.
 
3e et.
1 Marc den Hoed Pijnacker; 2 Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 3 Robert Koppers Den Haag; 4 Berrie Thoolen Echt; 5 Lars Weijers Bemmel; 6 Roy Steuten Hunsel; 7 Francois Knarren Hoenbroek; 8 Paskal Brunke Straelen Dld.; 9 Stefan Roosen Hasselt B.; 10 Koen Lankhaar Haarlem; 11 Marco Kuyvenhoven Naaldwijk; 12 Evert Caims Rotterdam; 13 Anton van Dulmen Vlijmen; 14 Antoine Moonen Nijmegen; 15 Carsten Hammacher Straelen Dld.; 16 Joris van Mechelen Brasschaat; 17 Maurice Engbersen Nederweert; 18 Guus Mol Horst; 19 Jan Kusters Meterik; 20 Maurice van Rijn de Lier; 21 Wouter Betting Den Hoorn; 22 Rob van Leeuwen Pijnacker; 23 Pieter Dijkshoorn Rijswijk; 24 Adrie den Tek Straelen Dld.; 25 Bjorn Janssen Nijmegen.
 
Eindklassement
1 Robert Koppers Den Haag; 2 Berrie Thoolen Echt; 3 Maurice van Rijn de Lier; 4 Marc den Hoed Pijnacker; 5 Wouter Betting Den Hoorn; 6 Roy Steuten Hunsel; 7 Pieter Dijkshoorn Rijswijk; 8 Joris van Mechelen Brasschaat B.; 9 Bart van Haaren Amsterdam; 10 Erik Jan Hagendoorn Gouderak; 11 Peter Verhouden Eindhoven; 12 Jolle de Vries Maastricht; 13 Patrick Hack Nootdorp; 14 Lars Weijers Bemmel; 15 Paskal Brunke Straelen Dld.; 16 Rob van Leeuwen Pijnacker; 17 Francois Knarren Hoenbroek; 18 Dennis Szekely Maaseik B.; 19 Antoine Moonen Nijmegen; 20 Chris Jansen Sittard; 21 Jan Kusters Meterik; 22 Evert Caims Rotterdam; 23 Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 24 Carsten Hammacher Straelen Dld.; 25 Marco Kuyvenhoven Naaldwijk; 26 Koen Lankhaar Haarlem; 27 Raoul Poortvliet Kortgene; 28 Hans Slegers Someren; 29 Stefan Roosen Hasselt B.; 30 Maurice Engbersen Nederweert.
 
Ploegenklassement
1 Restore Pijnacker ; Maurice van Rijn-Robert Koppers-Marc den Hoed-Patrick Hack- Rob van Leeuwen- Evert Caims- Jim Brouwers-Richard van Schie; 2 W.Club Bergklimmers Stein; 3 Team Weijers-Hako-Ilson; 4 RSG Straelen Dld.












Robert Koppers


Vlierden  8 juni
1 Peter Verhouden Eindhoven; 2 Willy van Kessel Zeeland; 3 Piërre van de Beurcht Boekel; 4 Patrick Speyer Helmond; 5 Stefan Verheijen Gemert; 6 Patrick Peters Beek en Donk; 7 Sjef Klerken Baarlo; 8 Ferry Castelijns Gemert; 9 Arno Euren Wierden; 10 Martijn Elbers Deurne.
 
Helenaveen    12 juni    Omloop van Helenaveen    Semi-Klassieker
1 Eric J.Hagendoorn Gouderak; 2 Lars Weijers Bemmel; 3 Ferry Castelijns Gemert 4 Eddy Hermsen Ochten; 5 Henk Ceelen Oudekerk a.d.Amstel; 6 Berrie Thoolen Echt; 7 Maurice Engbersen Nederweert; 8 Björn Janssen Nijmegen; 9 Jacob van der Veen Den Haag; 10 Stan Janssen Siebengewald; 11 Harmen Aalbers Nijmegen; 12 Mario Hermans Melderslo; 13 Kris Monnens Neeroeteren B.; 14 Hans Slegers Someren; 15 Jolle de Vries Maastricht; 16 Antoine Moonen Cuijk; 17 Arnoud Stoffels Amersfoort; 18 Willy van Kessel Zeeland; 19 Piërre van de Beurcht Boekel; 20 Harrie Riem Born.
Ploegenklassement
1 Team Weijers/Hako Ilson; Eric Jan Hagendoorn-Lars Weijers-Eddy Hermsen-Henk Ceelen-Bjorn Janssen-Patrick Derks; 2 W.Club Bergklimmers Stein; 3 Limburg Express Cycling Team; 4 W.Club Eindhoven/TWC Tempo; 5 TWC Maaslandster.
 
Someren Eind  15 juni
1 Paul Lijten Helmond; 2 Peter Verhouden Eindhoven; 3 Patrick Speyer Helmond; 4 Roy Steuten Hunsel; 5 Henri Schut Zeeland; 6 Frank Stijnen Weert;7 Harrie Riem Born; 8 Kurt Peters Bilsen B.; 9 Willy van Kessel Zeeland; 10 Heinz van der Schouw Someren.
 
Venlo   19 juni
AFGELAST   i.v.m. Problemen Verzekering.
 
Mierlo  22 juni
1 Henri Schut Zeeland; 2 Paul Lijten Helmond; 3 Patrick Speyer Helmond; 4 Jochem van de Doelen Geffen; 5 Paul Aelen Eindhoven; 6 Ferry Castelijns Gemert; 7 Willy van Kessel Zeeland; 8 Lino Colombo Lanaken B.; 9 Heinz van der Schouw Someren; 10 Kurt Peters Bilsen B.
 
Weert     25-26 juni  Rog Tour   Etappewedstrijd
1e et.tijdrit
1 Edwin Raats Helmond; 2 Jurgen Lindhout Rotterdam; 3 Wouter Betting Den Hoorn; 4 Pieter Dijkshoorn Rijsbergen; 5 Maurice van Rijn De Lier; 6 Robert Koppers Den Haag; 7 Berrie Thoolen Echt; 8 Roy Steuten Hunsel; 9 Bas Raas Eindhoven; 10 Achim Schmidt Pullheim Dld.; 11 Harmen Aalbers Nijmegen; 12 Paul Aelen Eindhoven; 13 Rob van Leeuwen Nootdorp; 14 Marc den Hoed Pijnacker; 15 Lorenz Freitag Dld.; 16 Patrick Hack Pijnacker; 17 Peter Verhouden Eindhoven; 18 Jack Schuit Arnemuiden; 19 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 20 Eric Pieterse Delft.

Driemaal wint Edwin Raets de tijdrit in de Rog-Tour

 
2e et. criterium 
1 Jacques Schuit Arnemuiden; 2 Berrie Thoolen Echt; 3 Gavim Bates Engeland; 4 Jurgen Lindhout Rotterdam; 5 Roy Steuten Hunsel; 6 Robert Koppers Den Haag; 7 Jan Kusters Meterik; 8 Cees van de Sande St. Willebrord; 9 Chris Monnens Neeroeteren B.; 10 Tjitte van de Buys Middelburg; 11 Peter Verhouden Eindhoven; 12 Marc den Hoed Pijnacker; 13 Pieter Dijkshoorn Rijsbergen; 14 Evert Caims Rotterdam; 15 Lorentz Freitag Dld.;  16 Djurre Pietersma Hoensbroek; 17 Rob van Leeuwen Nootdorp; 18 Heins van der Schouw Someren; 19 Francois Knarren Hoensbroek; 20 Patrick Hack Pijnacker.
 
3e et. Weerter land
1 Stefan Lotz Stein; 2 Bertus van Atten  Den Haag; 3 Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 4 Achim Schmidt Pullheim Dld.; 5 Jos Burger Delft; 6 Harmen Aalbers Nijmegen; 7 Marc den Hoed Pijnacker; 8 Roy Steuten Hunsel; 9 Berrie Thoolen Echt; 10 Jacques Schuit Arnemuiden; 11 Jurgen Lindhout Rotterdam; 12 Patrick Hack Pijnacker; 13 Robert Koppers Den Haag; 14 Ronald van Engelshoven Sittard; 15 Gain Bates Engeland; 16 Peter Verhouden Eindhoven; 17 Tjitte van de Buys Middelburg; 18 Heinz van der Schouw Someren; 19 Paul Aelen Eindhoven; 20 Francois Knarren Hoenbroek.

                                  Etappezege voor Stephan Lotz

 
Eindklassement
1 Jacques Schuit Arnemuiden; 2 Jurgen Lindhout Rotterdam; 3 Robert Koppers Den Haag; 4 Berrie Thoolen Echt; 5 Pieter Dijkshoorn Rijsbergen; 6 Roy Steuten Hunsel; 7 Marc den Hoed Pijnacker; 8 Peter Verhouden Eindhoven; 9 Tjitte van de Buys Middelburg; 10 Jan Kusters Meterik; 11 Edwin Raats Helmond; 12 Cees van de Sande St.Willebrord; 13 Achim Schmidt Pullheim Dld.; 14 Harmen Aalbers Nijmegen; 15 Evert Caims Rotterdam; 16 Wouter Betting Den Hoorn; 17 Maurice van Rijn De Lier; 18 Gavin Bates Engeland; 19 Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 20 Lorentz Freitag Dld.
 
Ploegenklassement
1 Restore  Pijnacker; Robert Koppers-Marc den Hoed-Evert Caims-Maurice van Rijn-Patrick Hack-Bertus van Atten-Rob van Leeuwen; 2 WTOS Delft; 3 W.Ver.Princenhage; 4 W.Club Bergklimmers Stein; 5 TWC de Maastrappers Horn.
 
Puntenklassement
1 Stephan Lotz; 2 Jurgen Lindhout; 3 Roy Steuten.







Jacques Schuit

 
Deurne  Walsberg  29 juni
1 Chris Janssen Sittard; 2 Hans Slegers Someren; 3 Paul Lijten Helmond; 4 Patrick Peters  Beek en Donk; 5 Henri Schut Zeeland; 6 Heinz van der Schouw Someren; 7 Jochen van de Doelen Geffen; 8 Patrick Speyer Helmond; 9 Peter Verhouden Eindhoven; 10 Ferry Castelijns Gemert.
 
Arcen  2 juli   NWB Kampioenschap
1 Antoine Moonen Cuijk; 2 Peter Verhouden Eindhoven; 3 Geert Brienen St.Anthonis; 4 Paul Lijten Helmond; 5 Heinz van der Schouw Someren; 6 Guus Mol Horst; 7 Torsten Hengstermann Rede D.; 8 Frank Fonteyne Lottum; 9 Mario Hermans Melderslo; 10 Richard Nuijens Stramproy.
Kampioenschap
1 Peter Verhouden; 2 Heinz van der Schouw; 3 Richard Nuijens; 4 Roy Simons Velden.
 
Siebengewald  3 juli  Omloop van de Maasduinen   Semi-Klassieker
1 Antoine Moonen Cuijk;  Berrie Thoolen Echt; 3 Eric J. Hagendoorn Gouderak; 4 Jörg Mölls  Moers D.; 5 Stan Janssen Siebengewald; 6 Maurice Engbersen Nederweert; 7 Jan Kusters Meterik; 8 Hans Slegers Someren; 9 Ronald van Engelshoven Sittard; 10 Hendri Schut Zeeland.

Geen ploegenklassement







Antoine Moonen



Liessel  7 juli
1 Sjef Klerken Baarlo; 2 Mark Nellen Sevenum; 3 Jordy Luisman; 4 Onno Houwer; 5 Hans Becking.
 
Someren-Peer  B.-Someren    10  juli  Klassieker
1 Jacques Schuit Arnemuiden; 2 Jozef Biermans België; 3 Berrie Hoedemakers Veghel; 4 Berrie Thoolen Echt; 5 Wim Croonenborgs B.; 6 Tjitte van de Buijs Middelburg; 7 Marc den Hoed Pijnacker; 8 Geert Peetermans Laakdal B.; 9 Joost van den Blink Den Haag; 10 Jörg Mölls Moers D.; 11 Marco Kuyvenhoven Naaldwijk; 12 Rudy de Swert B.; 13 Ronald Thijssen Meijel; 14 Kris Monnens Neeroeteren B.; 15 Wladimir Gottfried Nettetal  D.; 16 Hans Slegers Someren; 17 Rob van Leeuwen Nootdorp; 18 Jorg van Dinther Heesch; 19 Daniël Vandermieren Houtvenne B.; 20 Jelle Overmars Eindhoven.

 Ploegenklassement
1 Mobistar  België ; Jozef Biemans-Wim Croonenberghs-Rudy de Swert-Geert Heye; Hans Melemans- Luc Troonbeeckx-Bruno Smeyers; 2 Beebikes  Zeeland Assurantiën; 3 W.Club Westland Wil Vooruit; 4 MTB club Oss; 5 W.Club de Maastrappers Horn.

                                                                 Jacques Schuit

 
Arcen  12 juli  Vrije koers
1 Frank Terwel Arnhem; 2 Ronald Thijssen Meijel; 3 Rien vann Kessel Deurne; 4 Tjeu Sillekens Best; 5 Jos Reinders Helden.
 
Handel  13 juli
1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Ferry Castelijns Gemert; 3 Sjef Klerken Baarlo; 4 Bob Pennings Boxtel; 5 Peter van den Heuvel Bakel; 6 Dave van den Heuvel Uden; 7 Ronny Bossers Waspik; 8 Hans Slegers Someren; 9 Henri Schut Zeeland; 10 Peter Verhouden Eindhoven.
 
Milheeze  20 juli
1 Lars Weijers Bemmel; 2 Stefan van Hoof Mierlo; 3 Nick van Sante Uden; 4 Bart Spierings Gemert; 5 Jebbe Slijter St.Michielsgestel; 6 René Kulhmann Baarlo; 7 Peter Verhouden Eindhoven; 8 Patrick Speyer Helmond; 9 Paul Dekkers Gerwen; 10 Ferry Heesewijk Schijndel.
 
Veldhoven  24 juli
1 Roy Steuten Hunsel; 2 Robert van Erp Oss; 3 Peter Verhouden Eindhoven; 4 Hans Vonk Arnhem; 5 Jasper van der Meer Rotterdam; 6 Emile Vos Berghem; 7 Patrick van de Vijver Veldhoven; 8 Peter van Dam Veldhoven; 9 Marc den Hoed Pijnacker; 10 Chris Heiberg Rotterdam; 16 Richard Nuijens Stramproy; 19 Frank Fonteyne Lottum.
 
Oostende B.    7 augustus  ICF  Wereldkampioenschap
1 Dré Echelpoels B.; 2 Wim Janssen; 3 Freddy van Genechten B.
 
Stramproy  13 augustus
1 Antoine Moonen Cuijk; 2 Berrie Thoolen Echt; 3 Francois Knarren Hoensbroek; 4 Robert van Erp Oss; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Jeroen van Maanen Zeist; 7 Geert Brienen St.Anthonis; 8 Jolle de Vries Maastricht; 9 Bas Hermsen Cuijk; 10 Jacob van der Veen Den Haag; 11 Roy Steuten Hunsel; 12 Stefan Lotz Stein; 13 Kurt Peters Eigenbilsen B.; 14 Pascal Alleleijn Bocholtz; 15 Heinz van der Schouw Someren; 16 Jack Dieteren Elsloo.
 
Mierlo  14 augustus  KNWU
1 Peter Verhouden Eindhoven; 2 Marius van Oirschot Best; 3 Heinz van der Schouw Someren; 4 Gerrie Glas Eindhoven; 5 Michel Klarenbeek Klarenbeek.
 
Merum  16 augustus
1 Berrie Thoolen Echt; 2 Jos van der Horst Boekel; 3 Francois Knarren Hoensbroek; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Roy Steuten Hunsel; 10 Hay Kellenaers Siebengewald; 11 Pascal Evers Roermond; 16 Ronald van Engelshoven Sittard.
 
Someren Heide  28 augustus  Nederlands kampioenschap  vrije renners  WFN
18/39 jr.
1 Jacques Schuit Arnemuiden; 2 Tjitte van den Buys Middelburg; 3 Eddy Hermsen Ochten; 4 Berrie Hoedemakers Veghel; 5 Johnny van der Klooster Lewedorp; 6 Ferry van Heesewijk Schijndel; 7 Maurice Engbersen Nederweert; 8 Patrick Wingens Oss; 9 Kevin Gideonse Heinkenszand; 10 Jeroen Maanen Zeist; 11 Peter Verhouden Eindhoven; 12 Robert van Erp Oss; 13 Renier Scheepers Eijsden; 14 Sjoerd van de Raak Amstelveen; 15 Hans Slegers Someren; 16 Rob Kwaaitaal Nijmegen; 17 Hubert Hageman Didam; 18 Johan Roks Sprundel; 19 Jolle de Vries Maastricht; 20 Marcel van der Honing Best.

Geen ploegenklassement
 
Munstergeleen  3 september  Klimcriterium  KNWU
1 Danny Sijen Maastricht; 2 Edwin Commandeur Amsterdam; 3 Berrie Thoolen Echt; 4 Wladimir Gottfried Nettetal D.; 5 René Smalbrugge Rijssen; 6 Bas Hermsen Cuijk; 7 Roy Steuten Hunsel; 8 Peter Verhouden Eindhoven; 9 Patrick Helgers Brunssum; 10 Wouter Betting Den Hoorn; 11 Stephan Lotz Stein; 12 Francois Knarren Hoensbroek; 13 Richard Nuijens Stramproy; 14 Arjan Paalman Rijssen; 15 Hans Slegers Someren; 16 Jos Reinders Helden;  17 Stefan van Hoof Mierlo; 18 Theo Wouters Eindhoven; 19 Menno Gobielje Wormerveer; 20 Koen Janssen Maasmechelen B.
 
Schijndel  4 september KNWU
1 Frank Witlox Eindhoven; 2 Stephan van Hoof Mierlo; 3 Ron Paffen Milsbeek; 4 Dennis Rijkers St.Michielsgestel; 5 Jochem van den Doelen Geffen.
 
Bladel  10 september
1 Frank Witlox Eindhoven; 2 Niels Schenk Utrecht; 3 Quentin Martin Hoek van Holland; 4 Rien van Kessel Deurne; 5 Arno Smit Veldhoven.
 
Someren – Someren   18  september    Tweelandenkoers   Klassieker
1 Lars Weijers  Bemmel ; 2 Robert Koppers Den Haag; 3 Bas Carpay Huissen; 4 Kris Monnens Neeroeteren B.; 5 Rob van Leeuwen Pijnacker; 6 Marc den Hoed Pijnacker; 7 Henk Ceelen Ouderkerk a.d. Amstel; 8 Frank Stijnen Weert; 9 Francois Knarren Hoensbroek; 10 Berrie Thoolen Echt; 11 Berrie Hoedemakers Veghel; 12 Jos van der Horst Boekel; 13 Tjitte van de Buijs Middelburg; 14 Emiel Borsboom Woerden; 15 Antoine Moonen Cuijk; 16 Wilfred Veldkamp Woerden; 17 Arnold Medenblik Hoofddorp; 18 Dennis Hendriksen Didam; 19 Hans van Leeuwen Nijmegen; 20 Arne van Gils Baarle Nassau.

Ploegenklassement
1 Restore Pijnacker; Robert Koppers-Rob van Leeuwen-Marc den Hoed-Chris Heijberg; Evert Caims-Dennis van de Meiden-Maurice van Rijn; Bertus van Atten; 2 Reto Arnhem; 3 Team Weijers/Hako/Ilson; 4 TWC Maaslandster; 5 W.Club Bergklimmers Stein.