Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  2004


Vlijmen  21 maart KNWU
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Roy Könisser Gennep; 3 Gerben de Reep Hillegom.

Grevenbicht  28 maart KNWU
1 Chris Janssen Sittard; 2 Berrie Thoolen Echt; 3 René Kulhmann Baarlo; 4 Frank van Rens Baarlo; 5 Antoine Moonen Nijmegen.

Weert  IJzeren man   4 april       Semi-Klassieker
1 Eric Vereecken Hulst ; 2 Wouter Kerstjes Amstenrade; 3 Roy Steuten Hunsel; 4 Berrie Thoolen Echt; 5 Peter Verhouden Eindhoven; 6 Erwin Gelens Breda; 7 Chris Janssen Sittard; 8 Marc van Delft St.Oedenrode; 9 Marc Boerboom Oss; 10 John van Nistelrooy Berlicum; 11 Bas Hermsen Cuijk 12 Herman Reesink Stokkum; 13 Bas Raas Eindhoven; 14 Frank Stijnen Weert; 15 Pol Nabben St.Anthonis; 16 Ronald van Engelshoven Sittard; 17 Harrie Riem Born; 18 Henri Schut Zeeland; 19 Sven Weertman Berkel Enschot; 20 Sjef Klerken Baarlo.

Geen ploegenklassement

Deurne  Walsberg  4 april
1 Sven Weertman Berkel Enschot; 2 Peter Verhouden Eindhoven; 3 Wilco Verwegen Volkel; 4 Ruud Verhagen Veldhoven; 5 Edwin Raats Helmond; 6 John Urselman Mierlo; 7 Henri Schut Zeeland; 8 Nick van Sante Uden; 9 Dennis Rijkers St.Michielsgestel; 10 Rinie van Deursen Eindhoven.

Eindhoven  T.U.  12 april
1 Jeroen Hairwassers Vught; 2 Andreas Keuser M.Gladbach D.; 3 Roy Könisser Gennep; 4 Peter Verhouden Eindhoven; 5 Pol Nabben St.Anthonis; 6 Ron Graat Overloon; 7 Jos Reinders Helden; 8 Sven Weertman Berkel Enschot; 9 Ferol Frijters Udenhout; 10 Jan Rongen Nijmegen;11 Christiaan Bosch Bocholtz.

Gerwen  12 april  KNWU
1 Jef van Hooft Schijndel; 2 Wim van Tuijl Gameren; 3 Ron Paffen Milsbeek.

Gemert  de Mortel  14 april
1 Henri Schut Zeeland; 2 Geert Brienen St.Anthonis; 3 Ruud Verhagen Veldhoven; 4 Stefan Verheyen Gemert; 5 Thomas Rabou Schijndel; 6 Adam Maris Eindhoven; 7 Chris Janssen Sittard; 8 Erwin Bakker Liessel; 9 Nick van Sante Uden; 10 Koen van de Wiel Best.

Milheeze  21 april
1 Chris Janssen Sittard; 2 Andres Keuser M.Gladbach D.; 3 Nick van Sante Uden; 4 Sven Weertman Berkel Enschot; 5 Edwin Raats Helmond; 6 Peter Verhouden Eindhoven; 7 John Verhouden Eindhoven; 8 Jos van der Wijst St.Oedenrode; 9 Henri Schut Zeeland; 10 Stefan Verheyen Gemert

Someren Heide   23 april    St.Jozef     Semi-Klassieker
1 Raphael Otto  Hennef D.; 2 Erick Vereecken Hulst; 3 Tjitte van den Buijs Middelburg; 4 Chris Janssen Sittard ; 5 Berrie Thoolen Echt; 6 Pol Nabben St.Anthonis; 7 Edwin Raats Helmond; 8 Francois Knarren Hoensbroek; 9 Andreas Keuser M.Galdbach D.; 10 Rein Elenbaas ‘sHeer Abtskerke; 11 Winfried Goes Tegelen; 12 Sven Weertman Berkel Enschot; 13 John van Nistelrooy Berlicum; 14 Roy Steuten Hunsel; 15 Henri Hermans Turnhout B.; 16 Nick van Sante Uden; 17 Arnoud Stoffels Amersfoort; 18 Antoine Moonen Nijmegen; 19 Andy van Loon Hoogerheide; 20 Fonny Kint Driewegen.
 Ploegenklassement
1 W.Club Bergklimmers Stein; Chris Janssen-Berrie Thoolen-Francois Knarren-Antoine Moonen-Christian Bosch-David Geelen-Stijn Dols;2 Bee Bikes  Middelburg; 3 Prov.Selectie Antwerpen B.







 Raphael Otto


Venray  24 april  KNWU
1 Herman Reesink Stokkum; 2 Pol Nabben St.Anthonis; 3 Maas van Schoonhoven Ede.

Bakel  28 april
1 Edwin Raats Helmond; 2 Mike Mulkens Hamont B.; 3 Sven Weertman Berkel Enschot; 4 Peter Verhouden Eindhoven; 5 Stefan van Hoof Mierlo; 6 Jos van der Wijst St.Oedenrode; 7 Dennis Rijkers St.Michielsgestel; 8 Patrick Houthoofd  Helmond; 9 Henri Schut Zeeland; 10 Stefan Verheyen Gemert.

Geldrop  30 april  KNWU
1 Berrie Thoolen Echt; 2 Jeroen Hairwassers Vught; 3 Maurice Engbersen Nederweert.

Liessel     2  mei  Ronde van Brabant    Liessel-Liessel    Klassieker
1  Robert Koppers Scheveningen; 2 Emiel Borsboom Woerden; 3 Marc den Hoed Pijnacker; 4 Patrick Verresen Stabroek B.; 5 Maas van Schoonhoven Ede; 6 Theo Geenen Velden; 7 Eric Vereecken Hulst; 8 Harrie Riem Born; 9 Paul Lijten Helmond; 10 Bas Middendorp Naaldwijk; 11 Dennis Mesu Middelburg; 12 Tjitte van de Buys Middelburg; 13 Daniel Vandermieren Houtvenne B.; 14 Richard van der Schie Pijnacker; 15 Ralf van der Rijst Woerden; 16 Steffen Bauer Jocketa Polen; 17 Erwin van Helden Lottum; 18 Bertus van Atten Pijnacker; 19 Ronald Franken Utrecht.
Ploegenklassement
1 Restore Pijnacker; Robert Koppers-Marc den Hoed- Richard van der Schie-Maurice van Rijn-Bertus van Atten-Dennis van de Meiden-Patrick Hack-Evert Caims;2 Prov.Selectie  Antwerpen B.; 3 W.Club de Maastrappers Horn.

Eindhoven  Noord   2 mei  KNWU
1 Frank Witlox Eindhoven; 2 Wim van Tuijl Gameren; 3 René Rotscheid Kockengen.

Neerkant  5 mei
1 John Verhouden Eindhoven; 2 Herman Kroezen Deurne; 3 Stefan Verheyen Gemert; 4 Arnold Schoon Best; 5 Chris Janssen Sittard; 6 Erik Willems Brunssum; 7 Peter Verhouden Eindhoven; 8 Harrie Riem Born; 9 Dennis Rijkers St.Michielsgestel; 10 Bart Spierings Berlicum.

Leeuwen    9  mei
1 Maurice Engbersen Nederweert; 2 Berrie Thoolen Echt; 3 Roy Steuten Hunsel; 4 Peter Verhouden Eindhoven; 5 Chris Janssen Sittard; 6 Jelle Overmars Eindhoven; 7 Léon Crienen Baarlo; 8 Harry Riem Born; 9 Erwin van Helden Lottum; 10 Antoine Moonen Nijmegen; 11 Arjean Rebel Velserbroek; 12 Ton van den Heuvel Schijndel;13 Lucas Geerts Zaandam; 14 Jack Dieteren Elsloo; 15 Patrick Houthoofd Helmond; 16 Ed de Hond Baarlo; 17 Rob Rijvers Lottum; 18 Christiaan Bosch Bocholtz; 19 Marco Halma Zaltbommel; 20 John Verheyen Meijel.




Maurice Engbersen

Boekel  12 mei
1 Jelle Overmars Eindhoven; 2 Chris Janssen Sittard; 3 Nick van Sante Uden; 4 Hans Slegers Someren; 5 Piërre van de Beurcht Boekel; 6 Peter Verhouden Eindhoven; 7 Sven Weertman Berkel Enschot; 8 Ruud Verhagen Veldhoven; 9 Stefan Verheyen Gemert; 10 Stephan van Hoof Mierlo.

Eindhoven    15-16 mei  Hel van Brabant  Etappewedstrijd
1e et.
1 Iwan Jonkman Maassluis; 2 Berrie Thoolen Echt; 3 Rien van Kessel Deurne; 4 Robert Koppers Scheveningen; 5 Werner Altenwischer Amsterdam; 6 Wilfred Veldkamp Woerden; 7 Xander Moerman Lexmond; 8 Marco Kuyvenhoven Naaldwijk; 9 Peter Jordaan Maassluis; 10 Roy Steuten Hunsel.

2e et.
1 Maurice van Rijn  De Lier; 2 Peter Verhouden Eindhoven; 3 Emiel Borsboom Woerden; 4 Edwin Commandeur Amsterdam; 5 Bas Raas Eindhoven; 6 Christian Bosch Bocholtz; 7 Paul Lijten Helmond; 8 Werner Altenwischer Amsterdam; 9 Berrie Thoolen Echt; 10 Francois Knarren Hoenbroek.

 Eindklassement
1 Werner Altenwischer Amsterdam; 2 Maurice van Rijn De Lier; 3 Berrie Thoolen Echt; 4 Wilfred Veldkamp Woerden; 5 Iwan Jonkman Maassluis; 6 Rien van Kessel Deurne; 7 Robert Koppers Scheveningen; 8 Peter Verhouden Eindhoven; 9 Emiel Bosboom Woerden; 10 Edwin Commandeur Amsterdam.

 Ploegenklassement
1 Restore Pijnacker; Robert Koppers-Maurice van Rijn-Marc den Hoed-Bertus van Atten-Richard van der Schie-Dennis van de Meiden-Evert Caims; 2 W.T.C. Woerden; 3 W.Club de Coureur  Maassluis.





Werner Altenwischer : eindzege in de Hel van Brabant


Zeeland  19 mei
1 Thomas Rabou Schijndel; 2 Jelle Overmars Eindhoven; 3 Theo Roelofs Heemstede; 4 John Verhouden Eindhoven; 5 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 6 Hans Slegers Someren; 7 Stefan van Hoof Mierlo; 8 Koen van de Wiel Best; 9 Patrick Speter Helmond; 10 Dave van den Heuvel Uden.

Arcen  22  Mei  Tijdrit
1 Frank Terwel Arnhem; 2 Sjors Clevers Grubbenvorst; 3 Martin Daniëls Bingelrade; 4 Ronald Thijssen Meijel; 5 Tjeu Sillekens; 6 Hans vann Leeuwen; 7 Theo Geenen Velden; 8 Rob Rijvers Lottum.

Helenaveen   23 mei  Omloop van Helenaveen    Semi-Klassieker
1 Peter Verhouden Eindhoven; 2 Roy Steuten Hunsel; 3 Frank Terwel Arnhem; 4 Pol Nabben St.Anthonis; 5 Hans van Eijk Nieuw Vennep; 6 Antoine Moonen Nijmegen; 7 Frank Vastbinder Nijmegen; 8 John van Nistelrooy Berlicum; 9 Sven Weertman Berkel Enschot; 10 Emile Joustra Utrecht; 11 Arnoud Stoffels Amersfoort; 12 Alfred Visser Leeuwarden; 13 Steijn van de Boom Oss; 14 Jan Rongen Nijmegen; 15 Dick van de Koolwijk Uden; 16 Piërre van de Beurcht Boekel; 17 Jean P.Haaksman Houten; 18 Patrick Houthooft Helmond; 19 Vincent van Rijswijk Renkum; 20 Emiel Vos Berghem.
Ploegenklassement
1 W.Club Eindhoven; Peter Verhouden-John Verhouden-Patrick Houthooft-John Ursulman-Hans Slegers-Koen van de Wiel; 2 W.Club de Maastrappers Horn; 3 Cyclingteam Mercurius Nijmegen.

De Rips  26 mei
1 Patrick Speyer Helmond; 2 Hans Slegers Someren; 3 Willy van Kessel Zeeland; 4 John Verhouden Eindhoven; 5 Stefan Verheyen Gemert; 6 Jebbe Sluiter St.Michielsgestel; 7 Paul Lijten Helmond; 8 Thomas Rabou Schijndel; 9 Peter Verhouden Eindhoven; 10 Patrick Houthoofd Helmond.

Roggel   29 mei  KNWU  Districtskampioenschap
1 Berrie Thoolen Echt; 2 Chris Janssen Sittard; 3 Henri Schut Zeeland; 4 Francois Knarren Hoensbroek; 5 Christiaan Bosch Bocholtz.

Tilburg Reeshof  29 mei  KNWU
A.Klasse
1 Pol Nabben St.Anthonis; 2 Martin de Kok Tilburg; 3 Ferdi Frijters Udenhout.
B.Klasse
1 Peter Witlox Eindhoven; 2 Willem Buitendijk Lekkerkerk; 3 Dirk Engelen Nijmegen.

Eindhoven  Woensel  30  mei  NWB Kampioenschap
1 Peter Verhouden Eindhoven; 2  Francois Knarren Hoensbroek; 3 Erik Geeris Veldhoven; 4 Hein Zwinkels Poeldijk; 5 Maurice Barendse Maassluis; 6 Jan Hiemstra Nootdorp; 7 Ron Graat Overloon;8 Steijn van de Boom Son; 9 Dion Koch Overpelt B.; 10 Hans Slegers Someren; 18 Paul Boonen Reuver; 19 Rob Rijvers Lottum.
Kampioenschap
1 Peter Verhouden; 2 Hein Zwinkels; 3 Maurice Barendse.

Schijndel  31 mei  Districtskampioenschap  KNWU
1 Pol Nabben St.Anthonis; 2 Thomas Rabou Eindhoven; 3 Paul Lijten Helmond.

Roggel  31 mei  Ditrictskampioenschap  KNWU
1 Berrie Thoolen Echt; 2 Chris Janssen Sittard; 3 Henri Schut Zeeland.

Liessel  2 juni
1 Chris Janssen Sittard; 2 Peter Verhouden Eindhoven; 3 Stefan Verheyen Gemert; 4 Hans Slegers Someren; 5 Adam Maris Eindhoven; 6 Dennis Rijkers St.Michielsgestel; 7 Ruud Verhagen Veldhoven; 8 Henri Schut Zeeland; 9 Mario Hermans Melderslo; 10 Patrick Houthooft Helmond.

Someren    5-6 juni   Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit
1 Edwin Raats Helmond; 2 Wouter Betting Den Hoorn;3 Marco Vermeij Ridderkerk; 4 Robert Koppers Scheveningen; 5 Bas Raas Eindhoven; 6 Pieter Dijkshoorn Rijswijk; 7 Frank Terwel Arnhem; 8 Berrie Thoolen Echt; 9 Chris Jansen Sittard; 10 Peter Verhouden Eindhoven; 11 Sven Lux Straelen Dld.; 12 Maurice van Rijn  de Lier; 13 Roy Steuten Hunsel; 14 Rien Schuurhuis Delft; 15 Jan Rongen Nijmegen; 16 Geert Scholma Utrecht; 17 Erik Ruesink Dinxperlo; 18 Mark Aversteeg Aalten; 19 Parick Somsen Aalten; 20 Joop Ribbers Groenlo; 21 Francois Knarren Hoenbroek; 22 Harmen Aalbers Nijmegen; 23 Patrick Hack Nootdorp; 25 Rik Harbers Aalten.




Edwin Raats de tijdrit specialist


2e et.
1 Werner Altenwischer Amsterdam; 2 Joop Ribbers Groenlo; 3 Franck Terwel Arnhem; 4 Robert Koppers Scheveningen; 5 Marc Aversteeg Aalten; 6 Patrick Houthooft Helmond; 7 Roy Steuten Hunsel; 8 Hermi Beute Nijmegen; 9 Arnaud Stoffels Amersfoort; 10 Marco Vermeij Ridderkerk; 11 Patrick Somsen Aalten; 12 Patrick Hack Nootdorp; 13 Diederik Benders Nijmegen; 14 Berrie Thoolen Echt; 15 Phil Hetzel Ipswich Engeland; 16 Wouter Betting Den Hoorn; 17 Edwin Raats Helmond; 18 Maurice van Rijn de Lier; 19 Folkwin Hulshof Utrecht; 20 Marc den Hoed Pijnacker;21 Mario Bronckhorst Straelen Dld.; 22 Bertus van Atten Pijnacker; 23 Jürgen Spethmann Straelen Dld.; 24 Jan Kusters Meterik; 25 Ronald Franken Utrecht.

3e et.
1 Robert Koppers Scheveningen; 2 Sander Olijve Neede; 3 Francois Knarren Hoenbroek; 4 Mario Bronckhorst Straelen Dld.; 5 Frank Terwel Arnhem; 6 Edwin Raats Helmond; 7 Werner Altenwischer Amsterdam; 8 Marco Vermeij Ridderkerk; 9 Joop Ribbers Groenlo; 10 Berrie Thoolen Echt; 11 Phil Hetzel Ipswich Engeland; 12 Emile Joustra Utrecht; 13 Sven Lux Straelen Dld.; 14 Folkert Brandsma Almere; 15 Hermi Beute Nijmegen; 16 Ronald Franken Utrecht; 17 Christain Bosch Bocholtz; 18 Jan Kusters Meterik; 19 Dennis Ariens Almere; 20 Rens Franken Den Bosch; 21 Folkwin Hulshof Utrecht; 22 Jack Dieteren Elsloo; 23 Hans van Leeuwen Nijmegen; 24 Patrick Houthooft Helmond; 25 Maurice Librechts Den Bosch.

Eindklassement
1 Robert Koppers Scheveningen; 2 Robert Vermeij Ridderkerk; 3 Frank Terwel Arnhem; 4 Joop Ribbers Groenlo; 5 Roy Steuten Hunsel; 6 Mark Aversteeg Aalten; 7 Patrick Somsen Aalten; 8 Edwin Raats Helmond; 9 Wouter Betting Den Hoorn; 10 Patrick Hack Nootdorp; 11 Berrie Thoolen Echt; 12 Arnaud Stoffels Amersfoort; 13 Diederik Benders Nijmegen; 14 Bas Raas Eindhoven; 15 Pieter Dijkshoorn Rijswijk; 16 Chris Jansen Sittard; 17 Sven Lux Straelen Dld.; 18 Sander Olive Neede; 19 Rien Schuurhuis Delft; 20 Phil Hetzel Ipwwich Engeland; 21 Francois Knaren Hoenbroek; 22 Geert Scholma Utrecht; 23 Hermi Beute Nijmegen; 24 Erik Ruesink Dinxperlo; 25 Harmen Aalbers Nijmegen; 26 Werner Altenwischer Amsterdam; 27 Patrick Houthooft Helmond; 28 Rik Harbers Aalten; 29 Jan Kusters Meterik; 30 Sven Weertman Berkel Enschot.

Ploegenklassement
1 Restore  Pijnacker;
Robert Koppers-Maurice van Rijn-Marc den Hoed-Bertus van Atten-Richard van der Schie-Dennis van de Meiden-Evert Caims -Patrick Hack ;2 W.Club de Peddelaars  Aalten; 3 T.W.C. Noord Limburg; 4 Cyclinteam Mercurius Nijmegen; 5 WTOS Delft; 6 W.Club Bergklimmers Stein; 7 W.Club Eindhoven; 8 USWV de Domrenners Utrecht; 9 RSG Straelen Dld.; 10 Limburg Express Horst.

Robert Koppers met hulp van de Restore-makkers naar de winst in de Omloop der Peel


Eindhoven    Stratum  6 juni   KNWU
1 Herman Reesink Stokkum; 2 Ton Vrolijk Schipluiden; 3 Eddy Hermsen Ochten.

Vlierden  9 juni
1 Koen van de Wiel Best; 2 Jelle Overmars Eindhoven; 3 Henri Schut Zeeland; 4 Patrick Speyer Helmond; 5 Wil van Gestel Veldhoven; 6 Stefan Verheyen Gemert; 7 Adwin Rutgers Nijmegen; 8 Sven Weertman Berkel Enschot; 9 Jeroen Voorbij Eindhoven; 10 Stan Janssen Siebengewald.

Handel  16 juni
1 Koen van de Wiel  Best; 2 Patrick Speyer Helmond; 3 Hans Slegers Someren; 4 Jeroen Voorbij Eindhoven; 5 Stan Janssen Siebengewald; 6 Willy van Kessel Zeeland; 7 Alexander Gottfried Dortmund D.; 8 Stefan Verheyen Gemert; 9 Henri Schut Zeeland; 10 Peter Verhouden Eindhoven.

Weert    19-20  juni    Rog Tour   Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit
1 Jurgen Lindhout Delft; Bas Raas Eindhoven; 3 Frank Terwel Arnhem; 4 Pol Stijn Veldhoven; 5 Berrie Thoolen Echt; 6 Sven Lux Straelen Dld.; 7 Robert Koppers Scheveningen; 8 Wouter Kersjes ; 9 Achim Schmidt Pullheim Dld.; 10 Pol Nabben cuijk.

2e et. Criterium 
1 Marc den Hoed Pijnacker; 2 Edwin Commandeur Amsterdam; 3 Werner Altenwischer Amsterdam; 4 Carsten Hamacher Straelen Dld.;  5 Peter Sadier Engeland; 6 Peter Dam Veldhoven; 7 Frank Terwel Arnhem; 8 Arthur Hudding Ede; 9 Peter Verhouden Eindhoven; 10 Jurgen Lindhout Delft.

3e et.
1 Dennie de Poorter  Breda; 2 Berrie Thoolen Echt; 3 Pol Nabben Cuijk; 4 Frank Vastbinder Nijmegen; 5 Werner Altenwischer Amsterdam; 6 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 7 Andy Hill Engeland; 8 Francois Knarren Hoenbroek; 9 Roy Steuten Hunsel; 10 Jelle Roest Venlo.

Eindklassement
1 Marc den Hoed Pijnacker; 2 Frank Terwel Arnhem; 3 Peter Verhouden Eindhoven; 4 Maurice van Rijn De Lier; 5 Werner Altenwischer Amsterdam; 6  Berrie Thoolen Echt; 7 Pol Stijn Veldhoven; 8 Pol Nabben Cuijk; 9 Robert Koppers Scheveningen; 10 Roy Steuten Hunsel.

Ploegenklassement
1 Restore Pijnacker;
Robert Koppers-Maurice van Rijn-Marc den Hoed-Bertus van Atten-Richard van der Schie-Dennis van de Meiden-Evert Caims 2 W.Club de Maastrappers  Horn; 3 W.Club Bergklimmers Stein.

                                                 Marc den Hoed

Herwijnen 26 juni  KNWU
1 Iwan Jonkman Maassluis; 2 Stan Janssen Siebengewald; 3 Thomas Rabou Eindhoven.

Luyksgestel  28 juni  KNWU
1 John van Rullen Schijndel; 2 Theo Schlijper Linschoten; 3 Eric van Zantvoort Maarheeze.

Deurne  Zeilberg  30 juni
1 Henri Schut Zeeland; 2 Stefan Verheyen Gemert; 3 Koen van de Wiel Best; 4 Willy van Kessel Zeeland; 5 Hans Slegers Someren; 6 Andreas Keuser M.Gladbach D.; 7 Stephan van Hoof Mierlo; 8 Peter Verhouden Eindhoven; 9 Herman Kroezen Deurne.

                                              Henri Schut

Brunssum  4 juli  KNWU
1 Berrie Thoolen Echt; 2 Johnny Broers Maartensdijk; 3 Pol Nabben St.Anthonis.

Boxtel  4 juli  KNWU
1 Peter Fils Voorburg; 2 Christian Wagemakers Sprang Capelle; 3 Frank Witlox Eindhoven.

Lieshout  7 juli  KNWU
1 Jos van der Wijst Schijndel; 2 Peter Witlox Eindhoven; 3 Stefan Verheyen Gemert.

Liessel  8 juli
1 Peter van Dam Veldhoven; 2 Alexander Gottfried  Netteal D.; 3 Dimitri van der Heijden Heeze.

Someren-Peer-Someren    11  juli  Klassieker
1 Tjitte van de Buijs  Middelburg; 2 Berrie Thoolen Echt; 3 Wouter Kersjens Amstenrade; 4 Peter Verhouden Eindhoven; 5 Roy Steuten Hunsel; 6 Chris Janssen Sittard; 7 Frank Terwel Arnhem; 8 Richard van Schie Pijnacker; 9 Henk van Vuure De Goorn; 10 Bas van Dooren Oss; 11 Jan Rongen Nijmegen; 12 Dennis Hendriksen Oud Zevenaar; 13 Henri Hermans Turnhout B.; 14 Maurice Engbersen Nederweert; 15 Markus Fischer Niederzier D.; 16 Jos Kaal Heteren; 17 Harrie Geeris Geldrop; 18 Maurice Libregts Den Bosch; 19 Francois Knarren Hoensbroek; 20 Gerrit van Roosendaal Houtvenne B.
 Ploegenklassement
1 W.Club Bergklimmers Stein; Berrie Thoolen-Chris Janssen-Francois Knarren-Christian Bosch-Ronald van Engelshoven-Eric Willems-Harrie Riem; 2 Reto  Arnhem; 3 Beebikes Zeeland.








Tjitte van de Buijs


Someren Eind  14 juli
1 Jan Rongen Nijmegen; 2 Andreas Keuser M.Gladbach D.; 3 Hans Slegers Someren; 4 Frank Vastbinder Nijmegen; 5 Erik Willems Brunssum; 6 Chris Janssen Sittard; 7 Ton van den Heuvel Schijndel; 8 Christiaan Bosch Bocholt B.; 9 Willy van Kessel Zeeland; 10 Patrick Speyer Helmond.

Baarlo  18 juli
1 Ronny Housen Bocholt B.; 2 Peter Verhouden Eindhoven; 3 Chris Janssen Sittard; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Frank Vastbinder Nijmegen; 6 Berrie Thoolen Echt; 7 Jan Rongen Nijmegen; 8 Frank Stijnen Weert; 9 Dirk Engelen Nijmegen; 10 Rick van Dijk Baarlo; 11 Erik Willems Brunssum; 12 Ilya Velter Heythuysen; 13 Edy Jorissen Bocholt B.; 14 Hans Hoefman Brunssum; 15 Geert Brienen St.Anthonis; 16 Jos Reinders Helden; 17 Sjef Klerken Baarlo; 18 Antoine Moonen Nijmegen; 19 Jack Dieteren Elsloo; 20 Bert van Boxmeer Best.

Milheeze  21 juli
1 Henri Schut Zeeland; 2 Wil van Gestel Veldhoven; 3 Peter Verhouden Eindhoven; 4 Chris Janssen Sittard; 5 Paul Lijten Helmond; 6 Patrick Houthoofd Helmond; 7 Hans Slegers Someren; 8 Jurgen van Grinsven Amsterdam; 9 Mario Hermans Melderslo; 10 Leo Bruistens Schijndel.

Duizel  26 juli  KNWU
1 Joost van Hest  s’Gravenmoer; 2 Thomas Rabou Eindhoven; 3 Ronald Roos Hoogstraten B.

Venlo  1 augustus    ICF  Wereldkampioenschap
1 Eric Vereecken Hulst; 2 Steven Hanselaer B.; 3 Peter de Corte B.; 4 Bruno Jaegers B.; 5 Dennis Mesu Ned.; 6 Patrick de Boer B.; 7 Stefan Adriaensens B.; 8 Andy van Ommen B.; 9 Maurice van Rijn Ned.;
10 John van Nistelrooy Ned.; 18 Jos Kaal Ned.; 19 Chris Janssen Sittard; 29 Hans Slegers Someren; 30 Peter Verhouden Eindhoven; 35 Ron Graat Overloon; 38 Stan Janssen Siebengewald; 44 Léon Crienen Baarlo; 66 Richard Nuijens Weert; 72 Mario Creemers Weert; 107 Frank Fonteyne Lottum.

                                         Eric Vereecken wereldkampioen bij de ICF in Venlo

Maarheeze  6 augustus  KNWU
1 Roy Snijders  B.; 2 Gert Verhoef Delfgauw; 3 Frank Witlox Eindhoven.

Waubach  7 augustus  KNWU
1 Jarko van der Stelt Helmond; 3 Niels Hamers Weert; 3 Francois Knarren Hoensbroek.

Waubach  8 augustus  KNWU
1 Maikel Paes Sittard; 2 Berrie Thoolen Echt; 3 Tjarco Cuppens Landgraaf.
 
Achtmaal  8 augustus  Nederlands Kampioenschap  Vrije renners  WFN
15/39 jr.
1 Johnny  van de Klooster Lewedorp; 2 Marc den Hoed Pijnacker; 3 Tjitte van de Buijs Middelburg; 4 Peter Mol Kapelle; 5 Erwin Gelens Breda; 6 Marco Kuijvenhove Naaldwijk; 7 Jan Hiemstra Nootdorp; 8 Riochard Balemans Oud Gastel; 9 Dennis Mesu Middelburg; 10 Erwin de Dreu ’s Gravenpolder; 11 Fonny Kint Driewegen; 12 Patrick van Gortel Apeldoorn; 13 Hans Slegers Someren; 14 Menno Ammerlaan Pijnacker; 15 Herman Reessink Stokkum; 16 Johan Roks Sprundel; 17 Rick van Leersum Noordwijk; 18 Kees van de Sande Willebroerd; 19 Marco Duijs Egmond aan Zee; 20 Thomas Wobma Bolsward; 21 Peter Verhouden Eindhoven.

Merum   10 augustus
1 Francois Knarren  Hoensbroek; 2 Patrick Speyer Helmond; 3 Mario Hermans Melderslo; 4 Chris Janssen Sittard; 5 Jan Trommelen Brunssum; 6 John Verhouden Eindhoven; 7 Christiaan Bosch Bocholtz; 8 Jack Dieteren Elsloo; 9 Jan Rongen Nijmegen; 10 Ilya Velter Heythuysen; 11 Jan Ubachs Venlo; 12 Hans Slegers Someren; 13 Hans Alaerds Meterik; 14 Pascal Evers Roermond; 15 Peter Verhouden Eindhoven.

Stramproy  21 augustus
1 Pol Nabben St.Anthonis; 2 Peter van Dam Veldhoven; 3 Antoine Moonen Nijmegen; 4 Hans Slegers Someren; 5 Arjan Paalman Rijssen; 6 Willy van Kessel Zeeland; 7 Kris Moonen Neeroeteren B.; 8 Patrick Speyer Helmond; 9 Léon Crienen Baarlo; 10 Christiaan Bosch Bocholtz; 11 Jan Trommelen Brunssum; 12 Stephan Lotz Mol B.; 13 Jack Dieteren Elsloo; 14 Ruud Verhagen Veldhoven; 15 Francis Penders Bilsen B.; 18 Stan Janssen Siebengewald.

Mierlo  29 augustus  KNWU 
1 Johan Pemen Rijsbergen; 2 Barend Verhagen Woerden; 3 Eddy Hermsen Ochten.




Johan Pemen

Someren Heide  5 september  Omloop van de Heidehof   Semi- klassieker
1 Ronny Housen Bocholt B.; 2 Marco Bergman Groningen; 3 Patrick Helgers Brunssum; 4 Frank Terwel Arnhem; 5 Niels Bergman Groningen; 6 Eric Willems Brunssum; 7 Diederik Benders Nijmegen; 8 Wouter Kersjes Amstenrade; 9 Roy Steuten Hunsel; 10 Berrie Thoolen Echt; 11 Marco Duys Egmond aan Zee; 12 Jelger Bisschop Rustenburg; 13 Antoine Moonen Nijmegen; 14 Peter Verhouden Eindhoven; 15 Dennis Hendriksen Didam; 16 Pascal Evers Roermond; 17 Francois Knarren Hoensbroek; 18 Maurice Engbersen Nederweert; 19 Bart Besemer Leuvenheide; 20 Erwin van Helden Lottum.
Ploegenklassement
1 W.Club  Maaslandster ; Ronny Housen-Pascal Alleleijn-Patrick Helgers-Wouter Kersjens-John Martens- Marc Dirks-Kevin Claerman; 2 W.Ver.Tandje Hoger Groningen; 3 W.Club Bergklimmers Stein.

Uden  12 september  KNWU
1 Pol Nabben St.Anthonis; 2 Jacco Spithoven IJsselsteijn; 3 Dennis Hendriksen Oud Zevenaar.

Someren – Someren     19 september    Tweelandenkoers   Klassieker
1 Marc den Hoed Pijnacker; 2 Mike Mulkens Hamont B.; 3 Marco Kuijvenhoven Naaldwijk; 4 Jos van der Horst Boekel; 5 Berrie Thoolen Echt; 6 Roy Steuten Hunsel; 7 Dennis Hendriksen Didam; 8 Harry van Putten Hagestein’; 9 Emiel Borsboom Woerden; 10 Robert Koppers Scheveningen; 11 Francois Knarren Hoensbroek; 12 Willy van Kessel Zeeland; 13 Kris Monnens Maaseik B.; 14 Patrick D. Hack Nootdorp; 15 Marco Duys Egmond aan Zee; 16 Wilfried Veldkamp Woerden; 17 Peter Verhouden Eindhoven; 18 Willem Buitendijk Lekkerkerk; 19 Jack Dieteren Elsloo; 20 Wouter Betting Den Hoorn.
Ploegenklassement
1 Restore Pijnacker; Marc den Hoed; Robert Koppers; Patrick Hack; Leon Rotteveel-Bertus van Atten-Maurice van Rijn-Dennis van de Meiden; 2 W.T.C. Woerden; 3 W.Club Bergklimmers Stein.

Arcen  26 september  Koppeltijdrit
16 +
1 Frank Terwel/Mark Langenkamp Arnhem; 2  Martijn Hermsen/Tim van Haren Nijmegen; 3 Stef en Paul Suykerbuyk Roosendaal; 4 Wouter Penning de Vries/ Bas Niesen Vlijmen/Helden.
30 +
1 Peter Verhouden/Rien van Kessel  Eindhoven/Deurne; 2 Marius van Oirschot/Tjeu Sillekens Best;
3 Martin Daniëls/Jack Lenssen Bingelrade/Oostrum; 4 Ronald Thijssen/John Verheyen Meijel.
Mixed dubbel
1 Rien en Maaike van Kessel Deurne  ( vader en dochter )