Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  2003


Haarsteeg  23 maart  KNWU
1 Hans Voorn Hilversum; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Henri Vermazeren Haaften.
 
Gulpen  23 maart KNWU Clubkampioenschap.
1 Antoine Moonen Nijmegen; 2 Frank Stijnen Weert; 3 Francois Knarren Hoensbroek.
 
Deurne  Walsberg  2 april
1 Marc Gerritsen Veldhoven; 2 Willy van Kessel Zeeland; 3 Edwin Raats Helmond; 4 Ruud Verhagen Veldhoven; 5 Detlef La Grand Eindhoven; 6 Pascal van Bussel Ommel; 7 Erwin Bakker Liessel; 8 Stefan van Hoof Mierlo; 9 Peter Verhouden Eindhoven; 10 Nick van Sante Uden.
 
Weert  IJzeren man   6  april       Semi-Klassieker
1 Berrie Thoolen Echt; 2 Wil van Gestel Veldhoven; 3 Jabic Bastiaans Amsterdam; 4 Peter Verhouden Eindhoven; 5 Theo Ebben Doornenburg; 6 Wim van Kepel Eethen; 7 Antoine Moonen Nijmegen; 8 Roy Steuten Hunsel; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10 Johan Wekema  Peize; 11 Piërre van de Beurcht Boekel; 12 Nico Wierstra Marssum; 13 Rik de Schrijver Oosterhout; 14 Djurre Pietersma Hoensbroek; 15 Patrick Helgers Brunssum; 18 Frank Stijnen Weert.

Geen ploegenklassement
 
Gemert  de Mortel  9 april
1 Edwin Raats Helmond; 2 Marc Gerritsen Veldhoven; 3 Willy van Kessel Zeeland; 4 Henri Schut Zeeland; 5 Leo Bruisters Schijndel; 6 Guus Mol Horst; 7 Ruud Verhagen Veldhoven; 8 Peter Verhouden Eindhoven; 9 Geert Brienen St.Anthonis; 10 Koen van de Wiel Best.
 
Someren Heide  13 april  St.Jozef  Semi-Klassieker   
AFGELAST i.v.m. Vogelpest.
 
Milheeze  16 april
1 Marc Gerritsen Veldhoven; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Pascal van Bussel Ommel; 4 Paul Lijten Helmond; 5 Antoine Moonen Nijmegen; 6 Joost Pulskens Oisterwijk; 7 Stefan van Hoof Mierlo; 8 Henri Schut Zeeland; 9 Willy van Kessel Zeeland; 10 Alexander Bauer Pulheim D.
 
Gerwen  21 april  KNWU
1 Wim van Tuijl Gameren; 2 Ad  Nederlof Maarssen; 3 Frans Willems Oostelbeers; 4 Leo Bruijstens Schijndel; 5 Joost Pulskens Oisterwijk.
 
Bakel  23 april
1 Peter Verhouden Eindhoven; 2 Pol Nabben St.Anthonis; 3 Ruud Verhagen Veldhoven; 4 Edwin Raats Helmond; 5 Willy van Kessel Zeeland; 6 Eric Witjes Cuijk; 7 Dennis Rijkers St.Michielsgestel; 8 Koen van de Wiel Best; 9 Mark van de Boomen Bladel; 10 Geert Brienen St.Anthonis.
 
Geldrop  30 april  KNWU
1 Han van Adriaens Eindhoven; 2 Ruud Verhagen Veldhoven; 3 Theo van Berlo Beek en Donk; 4 Heinz Esch Bockem D.; 5 Dennis Rijkers St.Michielsgestel.
 
Liessel  4 mei  Liessel-Liessel Ronde van Brabant   Klassieker
AFGELAST i.v.m. Vogelpest.
 
Eindhoven Noord  4 mei  KNWU
1 Johnny Broers Maartensdijk ; 2 Maarten Mathot Den Bosch; 3 Hans van Eijk Nieuw Vennep; 4
Peter Verhouden Eindhoven; 5 Marc Gerritsen Veldhoven.
 
Neerkant  7 mei
1 Marc Gerritsen Veldhoven; 2 Peter Verhouden Eindhoven; 3 Edwin Raats Helmond; 4 Harold van Gerven Eersel; 5 Willy van Kessel Zeeland; 6 Henri Schut Zeeland; 7 Koen van de Wiel Best; 8 Alexander Bauer Pulheim D.; 9 Ruud Verhagen Veldhoven; 10 Bert van Boxmeer Best.
 
Leeuwen  11 mei
1 Berrie Thoolen Echt; 2 Greg Bijnen Budel; 3 Peter Verhouden Eindhoven; 4 Pol Nabben St.Anthonis; 5 Antoine Moonen Nijmegen; 6 Stijn van de Boom Son; 7 Frank Stijnen Weert; 8 Francois Knarren Hoensbroek; 9 Marco van de Velde Eindhoven; 10 Patrick Helgers Brunssum; 11 Roy Steuten Hunsel; 12 Vincent van Lieshout Buchten; 13 Koen van de Wiel Best; 14 Jos Reinders Helden; 15 Peter Schmitz Geleen.
 
Boekel   14 mei
1 Edwin Raats Helmond; 2 Alexander Bauer Pulheim D.; 3 Twan Klijst Waalre; 4 Ruud Verhagen Veldhoven; 5 Peter Verhouden Eindhoven; 6 Robert van Herp Oss; 7 Arnold Schoon Best; 8 Willy van Kessel Zeeland; 9 Dik van de Koolwijk Nijmegen;10 Marc Gerritsen Veldhoven.
 
Eindhoven    17-18 mei   Hel van Brabant  Etappewedstrijd
1e et Eindhoven-Eindhoven
1 Iwan Jonkman Maassluis; Ferry Bergwerff Maassluis; 3 Edwin Commandeur Amsterdam; 4 Antoine Moonen Nijmegen; 5 Wilfred Veldkamp Woerden; 6 Edwin Raats Helmond; 7 Robert Koppers Scheveningen; 8 Emiel Borsboom Woerden; 9 Nico albers Delft; 10 Xander Moerman Lexmond; 11 Eric Witjens Cuijk; 12 Jac van Kessel Deurne; 13 Francois Knarren Hoensbroek; 14 Henri Hermans Turnhout B.; 15 Barend Verhagen Woerden; 17 Greg Bijnen Budel; 20 Frank Stijnen Weert.
 
2e et.
1 Robert Koppers Scheveningen; 2 Berrie Thoolen Echt; 3 Edwin Raats helmond; 4 Emiel Borsboom Woerden; 5 Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 6 Peter Verhouden Eindhoven; 7 Roy Steuten Weert; 8 Edwin Commandeur Amsterdam; 9  Wilfred Veldkamp Woerden; 10 Iwan Jonkman Maassluis; 11 Maas van Schoonhoven Ede; 12 Niels Bergman Groningen; 13 Alexander Bauer Pullheim Dld.; 14 Marco Kuijenhoven Naaldwijk; 15 Antoine Moonen Nijmegen.











Robert Koppers wint de tweede rit

 
Eindklassement
1 Iwan Jonkman  Maassluis; 2 Robert Koppers Scheveningen; 3 Edwin Commandeur Amsterdam; 4 Arnaud Stoffels Amersfoort; 5 Edwin Raats Helmond; 6 Berrie Thoolen Echt; 7 Emiel Borsboom Woerden; 8 Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 9 Peter Verhouden Eindhoven; 10 Roy Steuten Weert; 11 Maas van Schoonhoven Ede; 12 Antoine Moonen Nijmegen; 13 Barend Verhagen Woerden; 14 Alexander Bauer Pullheim Dld.; 15 Arnaud Stoffels Amersfoort.
 
Ploegenklassement
1 WTC Woerden; Emiel Borsboom-2 W.Club de Coureur  Maassluis; 3 W.Club Eindhoven.






 Iwan Jonkman  sterk in de Hel

 
De Rips  21 mei
1 Edwin Raats Helmond; 2 Eric Witjes Cuijk; 3 Bas Hendriks St.Anthonis; 4 Hans Slegers Someren; 5 Peter Verhouden Eindhoven; 6 Dik van de Koolwijk Nijmegen; 7 Henri Schut Zeeland; 8 Erwin Rijkers Hapert; 9 Michel Stobbelaar Uden; 10 Hans van Leeuwen Nijmegen.

       
Someren  24 mei  Omloop der Peel   Etappewedstrijd
AFGELAST i.v.m. Vogelpest.
 
Eindhoven  Stratum  25 mei  KNWU
1 Wim van Tuijl Gameren; 2 Jan Spijker Kampen; 3 André Slager Dordrecht; 4 Henri Vennix Oostelbeers; 5 Erwin van Helden Lottum.
 
Brakel  31 mei  KNWU
1 Erik Satter Gameren; 2 Johan Janssen Bemmel; 3 Roland van Erp Best.
 
Helmond  31 mei  KNWU
1 Ab Nederlof Maarssen; 2 Ruud Verhagen Veldhoven; 3 Frans Wittenberg Herveld; 4 Frans Willems Oostelbeers; 5 John van Rullen Schijndel.
 
Helenaveen   1 juni   Omloop van Helenaveen   Semi-Klassieker
AFGELAST i.v.m. Vogelpest.
 
Tilburg  Reeshof  1 juni   KNWU
1 Maarten Mathot Den Bosch; 2 Roy Könisser Gennep; 3 Jos Kaal Heteren.
 
Eindhoven  T.U  3 juni
1 Frank Witlox Eindhoven; 2 Marc Gerritsen Veldhoven; 3 Marius van Oirschot Best; 4 Ron Graat Overloon; 5 Jos Kaal Heteren.
 
Liessel  4 juni
1 Eric Witjes Cuijk; 2 Stefan van Hoof Mierlo; 3 Peter Verhouden Eindhoven; 4 Patrick Claessens Liessel; 5 John Verhouden Eindhoven; 6 Geert Brienen St.Anthonis; 7 Hans Slegers Someren; 8 Koen van de Wiel Best; 9 Christian de Vries Nuenen; 10 Dennis Rijkers St.Michielsgestel.





Eric Witjes

 
Eindhoven  Woensel  8 juni
1 Edwin Raats Helmond; 2 Peter Verhouden Eindhoven; 3 Stan Janssen Siebengewald; 4 Pol Nabben St.Anthonis; 5 John Ackermans Rilland; 6 Joost Pulskens Oisterwijk; 7 Frank Witlox Eindhoven; 8 Han Adriaens Eindhoven; 9 Pascal Alleleijn Bocholtz; 10 John Verhouden Eindhoven; 11 Ton van Korven Diessen; 12 Koen van de Wiel Best; 13 Roland van Erp Best; 14 Arnold Schoon Best; 15 Hans Slegers Someren; 17 Greg Bijnen Budel; 18 Frank Seuren Melderlo; 20 Frank Fonteyne Lottum.
 
Deurne  8 juni  KNWU
1 Ron Graat Overloon; 2 Roy Könisser Gennep; 3 Maarten Mathot Den Bosch; 4 Ronald Roos Hoogstraten B.; 5 Willy van Kessel Zeeland.
 
Schijndel  9 juni   KNWU  Districtskampioenschap Brabant
1 Roy Könisser Gennep; 2 Eddy Hermsen Ochten; 3 Marc Gerritsen Veldhoven.
 
Brunssum  9 juni   KNWU  Districtskampioenschap Limburg
1 Berrie Thoolen Echt; 2 Ron Graat Overloon; 3 Francois Knarren Hoensbroek; 4 Vincent van Lieshout Buchten; 5 Roy Steuten Hunsel.
 
Vlierden  11 juni
1 Eric Witjes Cuijk; 2 Peter Schmitz Geleen; 3 Koen van de Wiel Best; 4 Harold van Gerven Eersel; 5 Walter Vaes Budingen; 6 Hans Slegers Someren; 7 Edo Donkers Someren; 8 Edwin Raats Helmond; 9 Patrick Speijer Mierlo; 10 Stefan van Hoof Mierlo.
 
Tegelen  18 juni   KNWU
1 Maarten Mathot Den Bosch; 2 Jos Kaal Heteren; 3 Dik van Koolwijk  Nijmegen; 4 Marc Gerritsen Veldhoven; 5 Roy Kônisser Gennep.
 
Handel  18 juni
1 Bart Spierings Berlicum; 2 Robert van Erp Oss; 3 Stefan van Hoof Mierlo; 4 Eric Witjes Cuijk; 5 Edwin Raats Helmond; 6 Pieter Houben Nijmegen; 7 Henri Schut Zeeland; 8 Michel Stobbelaar Uden; 9 Ruud Verhagen Veldhoven; 10 Arnold Schoon Best.
 
Weert   21-22  juni   Rog Tour   Etappewedstrijd
1e et. Tijdrit 
1 Edwin Raats Helmond; 2 Bobby Lea USA; 3 Archim Schmidt Pullheim Dld.; 4 Rien van Kessel Deurne; 5 Nico Albers ; 6 Sven Lux  Dld.; 7 Karel Poets Lommel B.; 8  Mario Bronckhorst Dld.; 9 Maurice Engbersen Nederweert; 10 Frank Stijnen Weert.

      Edwin Raats rijdt sterke tijdrit

2e et. Criterium
1 Kyle  Wansley USA.; 2 Berrie Thoolen Echt; 3 Paul Odin Engeland; 4 Robert Kopers Scheveningen; 5 Peter Verhouden Eindhoven; 6 Kees van der Sande Princenhage; 7 Steijn van de Boom Son; 8 Walter Costermans Antwerpen B.;  9 Karel Poets Lommel B.; 10 Richard Balemans Princenhage.
 
3e et
1 Henri Hermans Turnhout B.; 2 Danny Vanendert Hamont B.; 3 Maurice van Rijn; 4 Archim Schmidt Pullheim Dld.; 5 Filip Wouters Antwerpen; 6 Maurice Engbersen Nederweert; 7 Robert Koppers Scheveningen; 8 Berrie Thoolen Echt; 9 Greg Bijnen Budel; 10 Tim Lawson USA.
 
Eindklassement
1 Kyle Wansley  USA.; 2 Karel Poets Lommel B.; 3 Berrie Thoolen Echt; 4 Paul Odin USA.; 5 Robert Koppers Scheveningen; 6 Walter Costermans Antwerpen B.; 7 Peter Verhouden Eindhoven; 8 Archim Schmidt Pullheim Dld.9 Steijn van de Boom; Som; 10 Edwin Raats Helmond.
 
Ploegenklassement
1 de Maastrappers Horn; 2 Restore Pijnacker; 3 W.Ver.Princenhage.
 
 
Mierlo  25 juni
1 Paul Lijten Helmond; 2 Han Adriaens Eindhoven; 3 Erik Verrijt Heeze; 4 Willy van Kessel Zeeland; 5 Rudy Lahou Budingen; 6 Edwin Raats Helmond; 7 Henri Schut Zeeland; 8 Patrick Speijer Mierlo; 9 Walter Vaes Budingen; 10 Peter Schmitz Geleen.
 
Liessel  26 juni   NWB kampioenschap
1 Francois Knarren Hoensbroek.  Verder geen uitslag.
Kampioenschap
1 Peter Verhouden Eindhoven; 2 Greg Bijnen Budel; 3 Ilya Velter Heythuysen.
 
Vught  29 juni  KNWU
1 Henk Ceelen Ouderkerk a.d. IJssel; 2 Roy Könisser Gennep; 3 Stan Janssen Siebengewald; 4 Pol Nabben St.Anthonis; 5 Eddy Hermsen Ochten.
 
Lieshout   2 juli  KNWU
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Robert van Erp Oss; 3 Frank Witlox Eindhoven; 4 Marc Gerritsen Veldhoven; 5 Marius van Oirschot Best.
 
Baarlo   6 juli
1 Roy Könisser Gennep; 2 Herman Kroezen Deurne; 3 Léon Crienen Baarlo.
 
Kaatsheuvel  6 juli  KNWU
1 Peter van Reep Hillegom; 2 Eddy Hermsen Ochten; 3 René Smits Lage Zwaluwe; 4 Jack Broeren St.Willebrord; 5 Erik Nieuwerth Lekkerkerk.
 
Someren Eind  9 juli
1 Dennis Rijkers St.Michielsgestel; 2 Patrick Speijer Mierlo; 3 Joost Pulskens Oisterwijk; 4 Arnold Schoon Best; 5 Erik Verrijt Heeze; 6 Mario Hermans Melderslo; 7 John Verhouden Eindhoven;8 Peter Verhouden Eindhoven; 9 Marc Gerritsen Veldhoven; 10 Henri Schut Zeeland.
 
Afferden  12 juli   KNWU
1 Ron Graat Overloon ; 2 Marco Schenk  Aalten; 3 Patrick Somsen  Aalten; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Stan Janssen Siebengewald.
 
Someren-Peer B.-Someren    13 juli     Klassieker
1 Berrie Thoolen Echt; 2 Peter Schmitz Geleen; 3 Frank Stijnen Weert; 4 Francois Knarren Hoensbroek; 5 Marc den Hoed Pijnacker; 6 Patricki Speijer Mierlo; 7 Edwin Raats Helmond; 8 Ronald Franken Tilburg; 9 Erwin Rijkkers Hapert; 10 Gerrit van Roosendaal Houtvenne B.; 11 Geert Scholma Utrecht; 12 Frank Seuren Melderlo; 13 Luc Dedroog Dilsen B.; 14 Erwin van Helden Lottum; 15 Karel Poets Lommel B.; 16 Herman Kroezen Deurne; 17 Patrick Verrijckt Oostamlle B.; 18 Bram Hunink Boskoop; 19 Marcel Witte Amsterdam; 20 Jack Dieteren Elsloo.
Ploegenklassement
1 W.Club Bergklimmers Stein
; Berrie Thoolen-Frank Stijnen-Francois Knarren- Jack Dieteren- Hans Hoefman-Christian Bosch-Antoine Moonen-David Geelen ;2 District Midden Ned.; 3 Prov.Selectie Antwerpen B.

                                   Berrie Thoolen 


Vlijmen  13 juli  KNWU
1 Harold Fisscher Driel; 2 Frans Wittenberg Herveld; 3 Joost Pulskens Oisterwijk; 4 Martin de Jong Vianen; 5 Rik van der Tol Utrecht.
 
Omloop van de Groene Gemeenten  13 juli   KNWU
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Ron Graat Overloon; 3 Emiel Borsboom Woerden.
 
Deurne  Zeilberg  16 juli
1 Joost Pulskens Oisterwijk; 2 Henri Schut Zeeland; 3 Herman Kroezen Deurne; 4 Alexander Bauer Pulheim D.; 5 Marc Gerritsen Veldhoven; 6 Stefan van Hoof Mierlo; 7 Patrick Houthooft Helmond; 8 Dennis Rijkers St.Michielsgestel; 9 Mario Hermans Melderslo; 10 Erwin Rijkers Hapert.
 
Panningen  19 juli  NWB  kampioenschap Tijdrijden
1 Peter Verhouden Eindhoven; 2 Frans Willems Oostelbeers; 3 Wilfred Goes Tegelen.
 
Ysselsteyn  20 juli  KNWU
1 Berrie Thoolen Echt; 2 Peter Verhouden Eindhoven; 3 Herman Reesink Stokkum; 4 Stan Janssen Siebengewald; 5 Maurice Engbersen Nederweert.
 
Milheeze  23 juli
1 Ruud Verhagen Veldhoven; 2 Arnold Schoon Best; 3 Marc Gerritsen Veldhoven; 4 Edwin Raats Helmond; 5 Henri Schut Zeeland; 6 Peter Verhouden Eindhoven; 7 Michel Stobbelaar Uden; 8 Ton van Korven  Diessen; 9 Joost Pulskens Oisterwijk; 10 Frank Seuren Melderlo.
 
Duizel  28 juli  KNWU
1 Ronald Roos Zoetermeer; 2 Stan Janssen Siebengewald; 3 Johnny Broers St.Maartensdijk.
 
Stiphout  29 juli
1 Ronald Roos Zoetermeer; 2 Marc Gerritsen Veldhoven; 3 Roy Elias; 4 Mark Hulshof; 5 Francois Knarren Hoensbroek.
 
Nijeveen     2 augustus   N.K.  Tijdrijden
Cat. A
1 J.Kelder.
Cat B
1 J.Neuhof. 
Koppeltijdrit
1 J.Brander/J.Sweering.
 
Stekene  B.    3 augustus  ICF  Wereldkampioenschap
1 Nico Cockuyt  B.2 Mario Lammens B; 3 Luc Verwimp B.
 
Maarheeze  8 augustus
1 Ruud Wilting Knegsel; 2 Kees Kostermans Leersum; 3 Henri Vennix  Oostelbeers; 4 Frans Wittenberg Herveld; 5 Stephan van Hoof Mierlo.
 
Venlo   10 augustus    ICF  Nederlands Kampioenschap  Vrije renners
1 Peter Verhouden Eindhoven; 2 Jos Kaal Heteren; 3 Herman Reesink Stokkum; 4 Marc Hulshof Gendt; 5 Jean P.Haakman Nieuwegein; 6 Jan Hiemstra Nootdorp; 7 Léon Crienen Baarlo; 8 Ruud Wennekes  Den Haag; 9 Menno Ammerlaan Pijnacker; 10 Stan Janssen Siebengewald; 11 Peter Schmitz Geleen; 12 Antoine Moonen Nijmegen; 13 Berrie Thoolen Echt; 14 Pascal Evers Roermond; 15 Edwin Raats Helmond; 16 Ron Kortekaas Voorhout; 17 Rik de Vree Rijen; 18 Matti de Baat Nw.Vossemeer; 19 John Grootscholten Kwintsheul; 20 Frank Fonteyne Lottum.
 
Steensel  11  augustus
1 Ronald Roos Hoogstraten; 2 Ron Graat Overloon; 3 Peter van Leeuwen Zoetermeer.
 
Stramproy  16 augustus
1 Berrie Thoolen Echt; 2 Ronny  Housen Bocholt B.; 3 Francois Knarren Hoensbroek.
 
Schaik  16 augustus  KNWU
1 John Verhouden Eindhoven; 2 Marco Schenk Aalten; 3 Maarten Mathot Den Bosch; 4 Henri Schut Zeeland; 5 Maikel Govaarts Drunen.





John Verhouden


 
Mierlo  17 augustus  KNWU
1 Harrie Dam Mierlo; 2 Rien van Kessel Deurne; 3 Harold Fisscher Driel; 4 J.Wolbrink Schalkhaar; 5 Ruud Wilting Knegsel.
 
Sankt Johann  Oostenrijk   25 augustus  Weltcup
35/39 jr.
1 Berrie Thoolen Echt.

              Berrie Thoolen heeft wat te vieren want hij wint de Weltcup in Sankt Johann                      vader Jac (met de enorme cup ) is er blij mee

 
Wessem  31 augustus  KNWU
1 Francois Knarren  Hoensbroek; 2 Björn Hoeben Stramproy; 3 Sjon van Katwijk Gennep; 4 Niels Heinis Maastricht; 5 Roy Könisser Gennep.
 
Veldhoven  31 augustus  KNWU
1 Marc Gerritsen Veldhoven; 2 Ron Graat Overloon; 3 Ad de Kuiper Hardinxveld Giesendam.
 
Someren Heide  7 september  Omloop van de Heidehof  Semi-Klassieker
1 Peter Verhouden Eindhoven; 2 Pol Nabben St.Anthonis; 3 Maurice Engbersen Nederweert; 4 Antoine Moonen Nijmegen; 5 Sander Aardenburg Zaandam; 6 Berrie Thollen Echt; 7 Francois Knarren Hoensbroek; 8 Edwin Raats Helmond; 9 Peter Schmitz Geleen; 10 Hans Slegers Someren; 11 Fedor Hes de Bilt; 12 Thijs van der Bijl Nijmegen; 13 Rodrick de Munninck Utrecht; 14 Marcel van Herten Beesel; 15 Bart Besemer Leuvenheim; 16 Frank Stijnen Weert; 17 Geert Brienen St.Anthonis; 18 Patrick Houthooft Helmond; 19 Arnoud Stoffels Amersfoort; 20 Edwin Snabel Boskoop.
Ploegenklassement
1 W.Club Bergklimmers Stein ; 
Berrie Thoolen-Francois Knarren- Jack Dieteren- Antoine Moonen-David Geelen- Mark Coolen-Ronald van Engelshoven-Ivo Vincken 2 Wielerclub Eindhoven; 3 Wielerclub de Maaskant Cuijk.
 
Baarlo Baan  20 september
1 Andrea Keuser M.Gladbach D.; 2 Richard Nuyens Stramproy; 3 Andreas Frissen Geldern D.
 
Someren-Someren  21 september  Tweelandenkoers  Klassieker
1 Robert Koppers Scheveningen; 2 Wim van Uffel Baal B.; 3 Bart de Ceuster Heultje B.; 4 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.; 5 Jens Schuman Korschenbroich Dld.; 6 Maurice van Rijn Schipluiden; 7 Luc van Looy Herenthout B.; 8 Marc den Hoed Pijnacker; 9 Daniel Vandermieren Houtvenne B.; 10 Ruud Pat Delfgouw; 11 Berrie Thoolen Echt; 12 Edwin Raats Helmond; 13 Rodrick de Munninck Utrecht; 14 Frank Stijnen Weert; 15 Niels Bergman Groningen; 16 Bart Haccuria Helchteren B.; 17 Bram Hunink Boskoop; 18 Edwin Snabel Boskoop; 19 Henri Hermans Turnhout B.; 20 Ivan Coudyzer Peer B.
Ploegenklassement
1 Cyclingteam  99 Baal België ; Wim van Uffel-Bart de Keuster-Luc van Looy-Gerrit van Roosendaal-Danny Daems-Geert de Keuster-Luc Troonbeecks :2 Restore Pijnacker; 3 TWC de Maastrappers Horn; 4 Prov.Selectie Antwerpen B.; 5 W.Club Eindhoven.
 
Uden  21 september   KNWU
1 Roy Könisser Gennep; 2 Jacco Spithoven IJsselsteijn; 3 Rik Harbers Aalten.