Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  2002


Haarsteeg  24 maart  KNWU
1 M.Schouten Vlaardingen; 2 Giel Nabben St.Anthonis; 3 Roy Könniser Gennep; 4 John Oudshoorn Amstelhoek; 5 J.Verschuren Waspik.
 
Gerwen  1 april  KNWU
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Wim van Tuijl Gameren; 3 Jan van der Slot Maastricht; 4 Dennis van Dinther Oss; 5 Willem Buitendijk Lekkerkerk.
 
Weert  IJzeren man   7 april       Semi-Klassieker
1 Francois Knarren Hoensbroek; 2 Marius van Oirschot Best; 3 Maurice Engbersen Nederweert; 4 Ron Stijns Bunde; 5 Roy Steuten Hunsel; 6 Frank Stijnen Weert; 7 Willem Buitendijk  Lekkerkerk; 8 Martin  Opdam Liessel; 9 Greg Bijnen Budel; 10 Antoine Moonen Nijmegen; 11 Henri Schut  Erp; 12 Harrie Riem Born; 13 Lennart van Maris Eindhoven; 14 Frank Fonteyne Lottum; 15 Mario Hermans Melderslo.

Geen ploegenklassement

 
Deurne  Walsberg  10 april
1  Rik Elfrink  Geldrop; 2 Piërre van de Beurcht Boekel; 3 Peter Verhouden Eindhoven; 4 Lennart van Maris Eindhoven; 5 Henri Schut Zeeland;6 Martin Opdam Boekel; 7 Henri Vennix Oostelbeers; 8 Mario Hermans Melderslo; 9 Willy van Kessel Zeeland; 10 Ruud Verhagen Veldhoven.
 
Someren Heide   14 april    St.Jozef     Semi-Klassieker
1 Andy Cools Veerle B. ; 2 Daniel Vandermieren Houtvenne B.; 3 Bart Verwimpt  Geel B.; 4 Piërre van de Beurcht  Boekel; 5 Sander Schuurman Aalten; 6 Jeroen Rutten Oss; 7 Piet Hereijgers Wortel B.; 8 Johnny Martens  Gruitrode B.; 9 Giel Nabben St.Anthonis; 10 Antoine Moonen  Nijmegen; 11 NN; 12 NN.; 13  Francois Knarren Hoensbroek; 19 Frank Stijnen Weert; 24 Peter Schmitz Geleen.
 Ploegenklassement
1 Gevi  B.; Andy Cools-Bert Verwimpt-Andy Van Olmen-Freddy Van Genechten-Ludo Gebruers; 2 W.Club Bergklimmers Stein; 3 W.Club De Maaskant Cuijk.
 
Heeswijk  14 april  KNWU
1 Harald Visscher Driel; 2 Roland van Erp Best; 3 Wim van tuijl Gameren; 4 Frank Witlox Eindhoven; 5 Jan de Baat Steenbergen.
 
Gemert   De Mortel  17 april
1 Pol Nabben St.Anthonis; 2 Peter Verhouden Eindhoven; 3 Mario Hermans Melderlo; 4 Ruud Verhagen Veldhoven; 5 Willy van Kessel Zeeland; 6 Herman Kroezen Deurne; 7 Martin Opdam Liessel; 8 Edwin Rutgers Nijmegen; 9 Leo Bruijstens Schijndel; 10 Henri Schut Zeeland.

                                                     Pol Nabben

 
Schweiberg  21 april  KNWU
1 Edwin Commandeur Amsterdam; 2 Ron Graat Overloon; 3 Nick van Sante; 4 Giel Nabben St,.Anthonis; 5 Marcel Esser Landgraaf.
 
Milheeze  24 april
1 Peter Verhouden Eindhoven; 2 Eric Witjes  Cuijk; 3 Arnold Schoon Best; 4 Sven Mika Keulen D,; 5 Teun Overbruggen Helmond; 6 Mario Hermans Melderslo; 7 Gerben Helmes Boxtel; 8 Alex de Kraker Eindhoven; 9 Willy van Kessel Zeeland; 10 Peter Schmitz Geleen.
 
Leeuwen  28 april
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Ron Graat Overloon; 3 Ron Stijns Bunde; 4 Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 5 Frank Stijnen Weert; 6 Antoine Moonen Nijmegen; 7 Herman Kroezen Deurne; 8 Edy Jorissen Bocholt B.; 9 Patrick van de Vijver B.; 10 Henk Ceelen Oudekerk a.d. Ijssel.
 
Geldrop  30 april  KNWU
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Heinz Esch Krefeld D.; 3 Harrie Dam Mierlo; 4 Geert Oosterbosch Eindhoven; 5 Martin Opdam Liessel.
 
Bakel  1 mei
1 Eric Witjes  Cuijk; 2 Peter Schmitz Geleen; 3 Christiaan de Vries Nuenen; 4 Mike Strijbosch Helmond; 5 Peter Verhouden Eindhoven; 6 Mario Hermans Melderslo; 7 Nick van Sante Uden; 8 Stan Janssen Siebengewald; 9 Geert Brienen St.Anthonis; 10 Ronald Thijssen Meijel.
 
 
Liessel    5 mei   Liessel-Liessel  Ronde van Brabant  Klassieker
1 Henri Hermans Turnhout B;  2 ; Daniel Vandermieren Houtvenne B.; 3 Alex Ackermans St.Kathelijne Waver B.; 4 Willy van Kessel Zeeland; 5 Peter Woestenberg St.Willebrord; 6 Marco Schenk  Aalten; 7 Frank Stijnen Weert; 8 Matti de Baat Nw.Vossemeer; 9 Eric Witjes Cuijk; 10 Jacco Tettelaar Maassluis; 11 Marc den Hoed Pijnacker; 12 Martin Opdam Liessel; 13 Herman Kroezen Deurne; 14 Roy de Visser Nootdorp; 15 Maikel Goovaerts Waalwijk; 18 Stan Janssen Siebengewald; 19 Jack Dieteren Elsloo; 24 Marc Coolen Weert; 25 Ron Graat Overloon; 27 Roy Könisser Gennep.
Ploegenklassement
1 Antwerpen  B.; Henri Hermans-Daniel Van Der Mieren-Alex Ackerman-Patrick Verrijckt-Gerrit van Roosendaal-Patrick Verresen-Eddy Jans; 2 W.Club Bergklimmers Stein; 3 TWC Noord Limburg;4 W.Club De Maaskant Cuijk; 5 Team Brabant  2000.
 
Eindhoven  Noord  5 mei
1 Gerrie Glas  Eindhoven; 2 P.Kroon Ysselsteyn; 3 Tonnie Gijsbers Helmond; 4 Leo Bruijstens Schijndel; 5 Ruud Verhagen Helmond.






Gerrie Glas


Helmond  9 mei KNWU
1 Hans Voorn Hilversum; 2 Frank Nijssen Haelen; 3 Edy Jorissen Bocholt B.; 4 Wim van Tuijl Gameren; 5 Heinz Esch Keulen D.
 
De Rips  15 mei
1 Henri Schut Zeeland; 2 Patrick Claessens Liessel; 3 Alexander Bauer Pulheim D.; 4 Mark van de Boomen Bladel; 5 Johan van de Ven Den Dungen; 6 Mario Hermans Melderslo; 7 Adwin Rutgers Nijmegen; 8 Nick van Sante Uden; 9 Roderick de Munnik Utrecht; 10 Willy van Kessel Zeeland.








 


Henri Schut


Eindhoven  Woensel  15 mei
1 Ron Graat Overloon; 2 Frank Witlox Eindhoven; 3 Stijn van de Boom Son; 4 Matti de Baat Nw.Vossemeer; 5 Greg Bijnen Budel.
 
Elshout  20 mei  KNWU   Brabantse Districtskampioenschap Clubs
1 Jacco Tettelaar Maassluis; 2 Roy Könisser Gennep; 3 Pol Nabben St.Anthonis; 4 Ronny Bossers Waspik; 5 Jeroen Rutten Oss.




Jacco Tettelaar

 
Heythuysen    20 mei  KNWU      Limburgs Districtskampioenschap Clubs 
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Francois Knarren Hoensbroek; 3 Herman Kroezen Deurne; 4 Jack Dieteren Elsloo; 5 Otto Pisters Stein; 6 Antoine Moonen  Nijmegen; 7 Frank Stijnen Weert; 8 Ron Graat Overloon; 9 Harrie Riem Born; 10 Roy Steuten  Hunsel; 11 Ilya Velter Heythuysen; 12 Edy Jorissen Bocholt B.; 13 Kees Schuurman Eijsden; 14 Pascal Marcelissen Blerick; 15 Marcel Esser Landgraaf; 16 Patrick Helgers Brunssum; 17 Ronald van Engelshoven Sittard; 18 Mark Coolen Weert; 19 Léon Franssen Reuver; 20 David Geelen Born.

                                                       Stan Janssen


Neerkant   22 mei
1 Eric Witjes Cuijk; 2 Peter Verhouden Eindhoven; 3 Henri Schut Zeeland; 4 Willy van Kessel Zeeland; 5 Arnold Schoon Best; 6 Sven Mika Keulen D.; 7 Ard van der Vleuten Asten; 8 Guus van der Paalen Leende; 9 Stephan van Hoof Mierlo; 10 Rik Elfrink Geldrop.






Eric Witjes

 
Someren  25-26   mei  Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit
1 Archim Schmidt Wegberg D.; 2 Robert Koppers Scheveningen;3 Dennis van der Meiden Den Haag; 4 Frank Stijnen Weert; 5 Rien van Kessel Deurne; 6 Rick Krijt Koog aan den Zaan; 7 Patrick Verresen Stabroek B.; 8 Daniel van der Mieren Houtvenne B.; 9 Sander Olijven Neede; 10 Jürgen Albers Issum Dld.; 11 Menno Gobielje Wormerveer; 12 Marc den Hoed Pijnacker; 13 Francois Knarren Hoensbroek; 14 Peter Verhouden Eindhoven; 15 Antoine Moonen Nijmegen; 16 Ron Graat Overloon; 17 Stefan Meijsen Neerpelt B.; 18 Patrick Hack Pijnacker; 19 Sven Lux Wegberg Dld.; 20 Erik Ruesink Dinxperlo; 21 Joop Ribbers Groenlo; 22 Peer van Dam Veldhoven; 23 Arnaud Stoffels Amersfoort; 24 Stan Janssen Siebengewald; 25 Henri Hermans Turnhout B.
 
2e et.
1 Daniel Vandermieren Houtvenne B.; 2 Gert Verhaeren Neerpelt; 3 Henri Hermans Turnhout B.; 4 Peter Büsch Hooghausen Dld.; 5 Francois Knarren Hoenbroek; 6 Ron Graat Overloon; 7 Rik Dijkhuisen Scheveningen; 8 Peer van Dam Veldhoven; 9 Joop Ribbers Groenlo; 10 Peter Verhouden Eindhoven; 11 Robert Koppers Scheveningen; 12 Frank Stijnen Weert; 13 Frank Verresen Stabroek B.; 14 Jack Dieteren Elsloo; 15 Stefan Meysen Neerpelt B.; 16 Patrick Hack Pijnacker; 17 Paul Rutten Delft; 18 William Floris Wormer; 19 Willy van Kessel Zeeland; 20 Peter Schmitz Geleen; 21 Martin Opdam Liessel; 22 Patrick Verryckt Oostmalle B.; 23 Rien van Kessel Deurne; 24 Eddy Jans Itterbeek B.; 25 Robert Weiss Leverkusen Dld.
 
3e et.
1 Patrick Verresen Stabroek  B.; 2 Stan Janssen Siebengewald; 3 Robert Koppers Scheveningen; 4 Francois Knarren Hoensbroek; 5 Joop Ribbers Groenlo; 6 Edy Jorissen Weert; 8 Marc den Hoed Pijnacker; 9 Sander Olijve Neede; 10 Dennis van der Meiden Den Haag; 11 Frank Stijnen Weert; 12 Peter Schmitz Geleen; 13 Rick Krijt Koog aan de Zaan; 14 Antoine Moonen Nijmegen; 15 Peter Büsch Hooghausen Dld.; 16 Daniel van der Mieren Houtvenne B.; 17 Rien van Kessel Deurne; 18 Menno Gobielje Wormerveer; 19 Stefan Meysen Neerpelt B.; 20 Marco Schenk Aalten; 21 Ronald van Haandel Deurne; 22 Ron Graat Overloon; 23 Mario Bronckhorst Wegberg Dld.; 24 Arnaud Stoffels Amersfoort; 25 Jack Dieteren Elsloo.
 
Eindklassement
1 Robert Koppers Scheveningen; 2 Francois Knarren Hoensbroek; 3 Joop Ribbers Groenlo; 4 Patrick Verresen Stabroek B.; 5 Daniel van der Mieren Houtvenne B.; 6 Rik Dijkhuizen Scheveningen; 7 Stan Janssen Siebengewald; 8 Frank Stijnen Weert; 9 Dennis van de Meiden Den Haag; 10 Marc den Hoed Pijnacker; 11 Sander Olijve Neede; 12 Gert Verhaeren Neerpelt B.; 13 Ron Graat Overloon; 14 Henri Hermans Turnhout B.; 15 Peer van Dam Veldhoven; 16 Archim Schmidt Wegberg Dld.; 17 Peter Büsch Hooghausen Dld.; 18 Rien van Kessel Deurne; 19 Rick Krijt Koog aan de Zaan; 20 Edy Jorissen Weert; 21 Menno Gobielje Wormerveer; 22 Antoine Moonen Nijmegen; 23 Stefan Meysen Neerpelt B.; 24 Patrick Hack Pijnacker; 25 Erik Ruesink Dinxperlo; 26 Arnaud Stoffels Amersfoort; 27 Jack Dieteren Elsloo; 28 Mario Bronckhorst Wegberg Dld.; 29 Marco Schenk Aalten; 30 Marcel Aversteeg Aalten; 31 André Remmerswaal Pijnacker; 32 Pascal Marcelissen Venlo; 33 John Martens Meeuwen B; 34 Peter Schmitz Geleen; 35 Ronald van Haandel Deurne.
 
Ploegenklassement
1 Restore Pijnacker; Dennis van de Meiden-Robert Koppers-Marc den Hoed-Patrick Hack-André Remmerswaal-Paul Rutten-Evert Cainrs-Ron Signer;  2 Selectie Antwerpen B.; 3 W.Club Bergklimmers Stein; 4 W.Club de Stofwolk Eibergen; 5 TWC Noord Limburg; 6 PSC Pulheim Dld.;7 Pro Cyclingteam Limburg.

                                   Robert Koppers zorgt voor weer een zege van de Restoreploeg

 
 Eindhoven  Stratum  26 mei   KNWU
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Jeroen van de Weijer Oploo; 3 Maurice Engbersen Nederweert; 4 Marcel Boudewijns Gerwen; 5 Jeroen van Hest  Goirle.
 
Vlierden  29 mei
1 Willy van Kessel Zeeland; 2 Peter Schmitz Geleen; 3 Henri Schut Zeeland; 4 Eric Witjes Cuijk; 5 Arnold Schoon Best;6 Mario Hermans Melderslo; 7 Stephan van Hoof Mierlo; 8 Ruud Klomp Veghel; 9 Peter Verhouden Eindhoven; 10 Mark van de Boomen Bladel.
 
Goirle  1 juni  KNWU
1 Marcel van der Heijden Schaik; 2 Ronald Roos Zoetermeer; 3 Peter Jordaan Maassluis; 4 Henk Ceelen Ouderkerk a.d. IJssel; 5 René Vrins Made.
 
Liessel  5 juni
1 Peter Verhouden Eindhoven; 2 Stefan van Hoof Mierlo; 3 Peter Schmitz Geleen; 4 Henri Schut Zeeland; 5 Herman Kroezen Deurne; 6 Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 7 Dennis Rijkers St.Michielsgestel; 8 Joost Pulskens Oisterwijk; 9 Ruud Verhagen Veldhoven; 10 Guus van der Paalen Leende.
 
Helenaveen  9 juni   Omloop van Helenaveen  Semi-Klassieker
1 Henri Hermans Turnhout B.; 2 Roy Könisser Gennep; 3 Eric Witjes Cuijk; 4 Greg Bijnen Budel; 5 Daniel Vandermieren Houtvenne B.; 6 Rik Elfrink  Geldrop; 7 Frank Stijnen Weert; 8 Edy Jorissen Bocholt B.; 9 Peter Schmitz Geleen; 10 René van der Lee Haarlem; 11 Ton van Korven Diessen; 12 Alex Ackermans B.; 13 Henri Schut Zeeland; 14 Ron Stijns Bunde; 15 Pol Nabben St.Anthonis.
Ploegenklassement
1 Selectie Antwerpen B.; Henri Hermans-Daniel Van Der Mieren-Alex Ackermans-Patrick Verrijckt-Eddy Jans-Patrick Verresen-Ludwig Gladinez;  2 Wieler Ver. de Maaskant  Cuijk; 3 TWC  Noord Limburg.
 
Handel  12 juni
1 Eric Witjes Cuijk; 2 Piërre van de Beurcht  Boekel; 3 Mario Hermans Melderslo; 4 Pter Schmitz Geleen; 5 Mike Strijbosch Helmond; 6 Michel van Hoof Gemert; 7 Lennart Maris Eindhoven; 8 John Rullen Schijndel; 9 Leo Bruistens Schijndel; 10 Peter Verhouden Eindhoven.
 
Liessel  15 juni  KNWU
1 Martin Opdam Liessel; 2 Hans van de Munckhof Melderslo; 3 Lino Colombo Lanaken B.; 4 Leo Pots Deurne; 5 Roy Elias;
 
Weert   15-16  juni    Rog Tour   Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit
1 Jacco Tettelaar Maassluis; 2 Dennis van der Meiden Den Haag; 3 Stan Janssen Siebengewald; 4 Rick Krijt Koog aan de Zaan; 5 Robert Koppers Scheveningen; 6 Frank Stijnen Weert; 7 Karel Poets Turnhout B.; 8 Hendriks Werner Dld.; 9 Rien van Kessel Deurne; 10 Archim Schmidt Wegberg Dld.; 11 Jürgen Albers Issum Dld.; 12 Mirko Brinkman Straelen Dld.; 13 Patrick Verresen Stabroek B.; 14 Koen Dassen ; 15 René van der Lee Haarlem.
 
2e et. Criterium
1 Patrick Verresen Stabroek B.; 2 Henri Hermans Turnhout; 3 Rudi Donkers Neerpelt B.; 4 Daniël Vandemieren Houtvenne B.; 5 Jacco Tettelaar Maassluis; 6 Alex Akkermans Rilland; 7 Luc van Roy Lommel B.; 8 Archim Schmidt Wegberg Dld.; 9 Francois Knarren Hoenbroek; 10 Peter Schmitz Geleen; 11 René van der Lee Haarlem; 12 Carsten Hamacher Dld.; 13 Frank Stijnen Weert; 14 Michael Vandecasteele ; 15 Jac Dieteren Stein.
 
3e et. Weerter land.
1 Daniel Vandermieren Houtvenne B.; 2 Henri Hermans Turnhout B.; 3 Hendrik Werner Dld.; 4 Dennis van de Meiden Den Haag; 5 Robert Koppers Scheveningen; 6 Archim Schmidt Wegberg Dld.; 7 Stefan Suy Engeland; 8 Marc den Hoed Pijnacker; 9 Ron Stijns Bunde; 10 Eddy van Endert Hamont B.; 11 Luc van Roy Lommel B.; 12 Jacco Tettelaar Maassluis; 13 Francois Knarren Hoenbroek; 14 Edwin Commandeur Amsterdam; 15 Michael Vandecasteele.
 
Eindklassement
1 Dennis van de Meiden Den Haag; 2 Hendrik Werner Dld.; 3 Daniel Vandermieren Houtvenne B.; 4 Henri Hermans Turnhout B.; 5 Robert Koppers Scheveningen; 6 Jacco Tettelaar Maassluis; 7 Stan Janssen Siebengewald; 8 Archim Schmidt Wegberg Dld.; 9 Karel Poets Turnhout B.; 10 Frank Stijnen Weert; 11 Rien van Kessel Deurne; 12 Patrick Verresen Stabroek B.; 13 Jürgen Albers Issum Dld.; 14 Marc den Hoed Pijnacker; 15 René van der Lee Haarlem.
 
Ploegenklassement
1 Restore  Pijnacker; Dennis van de Meiden-Marc den Hoed- Robert Koppers-Patrick Hack-Evert Cainrs-Ron Signer-André Remmerswaal;  2  Selectie Antwerpen B.; 3 TWC Noord Limburg; 4 Pro Cycling Team Limburg; 5 W.Club Bergklimmers Stein.
 
Puntenklassement
1 Daniël Vandermieren; 2 Karel Poets; 3 Henri Hermans; 4 Carsten Hamacher; 5 Robert Koppers.

                                       Dennis van de Meiden  ook al van die sterke ploeg

 
Tilburg  Reeshof  16 juni  KNWU
1 Frank Witlox Eindhoven; 2 Tonnie van der Sanden Eindhoven; 3 Dirk Engelen Nijmegen; 4 Rodi van Alphen Den Haag; 5 Stephen Francken  Den Bosch.
 
Mierlo  19  juni
1 Willy van Kessel Zeeland; 2 Eric Witjes Cuijk; 3 Alexander Bauer Pulheim D.; 4 Lennaert van Maris Eindhoven;  5 Dennis Rijkers St.Michielsgestel; 6 John den Engelsman Nijmegen; 7 Piërre van de Beurcht Boekel; 8 Barry Tijhof Geldrop; 9 Henri Schut Zeeland; 10 Herman Kroezen Deurne.

                                                      Willy van Kessel

 
Tegelen  19 juni  KNWU
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Harold Dat Asten; 3 Frank Stijnen Weert; 4 H.Frissen Dusseldorf D.; 5 Francois Knarren Hoensbroek.
 
Venlo     23 juni        NWB Kampioenschap
1 Roy Könisser Gennep; 2 Stan Janssen Siebengewald; 3 Francois Knarren Hoensbroek; 4 Edwin Raats Helmond; 5 Peter Verhouden Eindhoven; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Carsten Hammacher Wegberg D.; 8 Rick Krijt Koog a.d. Zaan; 9 Patrick Helgers Brunssum; 10 Antoine Moonen Nijmegen; 11 Maurice Engbersen Nederweert; 12 Joost Pulskens Oisterwijk; 13 Frank Stijnen Weert; 17 Mark Coolen Weert; 18 Hans van de Munckhof Hegelsom.
Kampioenschap
1 Peter Verhouden; 2 Joost Pulskens ; 3 Hans van de Munckhof
 
Luycksgestel  24 juni  KNWU
1 Gert Verhoef Delfgauw; 2 Theo Schlijper Linschoten; 3 Tonny v.d. Sanden Eindhoven; 4 Piet de Haas Tiel; 5 Leo van Amrooy Den Bosch.
 
Deurne  Zeilberg  26 juni
1 Greg Bijnen Budel; 2 Mike Strijbosch Helmond; 3 Guus Mol  Horst; 4 Ruud Klomp Veghel; 5 Lennart  Maris Eindhoven;6 John Rullen Schijndel; 7 Willy van Kessel Zeeland; 8 Dennis Rijkers St.Michielsgestel; 9 Henri Schut Zeeland; 10 Joost Pulskens Oisterwijk.
 
Herwijnen  29 juni KNWU
Sportklasse B
1 Johan van Rullen Schijndel; 2 Wim van Tuijl Gameren; 3 Ad de Kuiper Hardinxveld; 4 Peter van Hemert Haaften; 5 Willem Buitendijk Lekkerkerk.
Sportklasse A
1 Jacco Tettelaar Maassluis; 2 Iwan Jonkman Maassluis; 3 Peter Jordaan Maassluis; 4 Mathieu Hendriks Krimpen a.d. Lek; 5 Eddy Gevers Schijndel.
 
Baarlo  30 juni
1 Roy Könisser Gennep; 2 Antoine Moonen Nijmegen; 3 Frank Stijnen Weert; 4 Pascal Marcelissen Venlo; 5 Dion Koch Valkenswaard.
 
Vught  30 juni   KNWU
1 Jacco Tettelaar Maassluis; 2 Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 3 René Beuker Bussum; 4 Maikel Govaerts Drunen; 5 Eddy Hermsen Orthen.
 
Lieshout  3 juli  KNWU
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Geert Oosterbosch Eindhoven; 3 Joos Pulkens Oisterwijk 4 Henri Vennix Oostelbeers; 5 Henk van Lijsdonk Helmond.













Ron Paffen

 
Maren Kessel   7 juli   KNWU
1 Roy Könisser Gennep; 2 Jacco Tettelaar Maassluis; 3 René Vrins Made; 4 Stan Janssen Siebengewald; 5 Erik Nieuwerth Lekkerkerk.
 
Someren Eind  10 juli
1 Greg Bijnen Budel; 2 Mike Strijbosch Helmond; 3 Harold van Gerwen Eersel; 4 Peter Traanman Valkenswaard; 5 Peter Verhouden Eindhoven; 6 Mario Hermans Melderslo; 7 Ton van Korven Diessen; 8 Marcel van de Honing Eindhoven; 9 Henri Schut Zeeland; 10 Henri Vennix Oostelbeers. 
 
Afferden  13 juli  KNWU
1 Ron Graat Overloon; 2 Francois Knarren Hoensbroek; 3 Peter van Dam Veldhoven; 4 Greg Bijnen Budel; 5 Maas van Schoonhoven  Ede; 6 Barend Verhagen Woerden; 7 Wil van Gestel Veldhoven; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Antoine Moonen Nijmegen; 10 Roy Könisser Gennep
 
Someren-Peer-Someren    14  juli  Klassieker
1 Karel Poets Neerpelt  B.; 2 Benny van Golen Aarschot B.; 3 Gert Verhagen Neerpelt B.; 4 Danny van Endert Neerpelt B.; 5 Frank Stijnen Weert; 6 Edwin Raats Helmond; 7 Matti de Baat Nw.Vossemeer; 8 Greg Bijnen Budel; 9 Harold Dat Asten; 10 Geert de Ceuster Wiekevoort B.; 11 René van der Lee Haarlem; 12 Tiny Borgers Veldhoven; 13 Patrick van de Vijver Veldhoven; 14 Daniel Vandermieren Houtvenne B.; 15 Rudi Donkers Neerpelt B.; 16 Mark Coolen Weert; 17 Gerrit van Roosendaal Houtvenne B.; 18 Eddy van Endert  Neerpelt B.; 19 Jack Dieteren Elsloo; 20 Patrick van de Bogaert Neerpelt B.
Ploegenklassement
1 Pro Cycling  Neerpelt B.; Karel Poets-Gert Verhaeren-Danny Van Endert; Rudy Doncken-Patrick Van Den Boogaerts-Ludo Van Den Dingenen; 2 Selectie Antwerpen B.; 3  W.Club Bergklimmers Stein.
 
Vlijmen  14 juli  KNWU
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Wilfred Veldkamp Woerden; 3 Ron Graat Overloon; 4 Edwin Commandeur Amsterdam; 5 Erik Nieuwerth Lekkerkerk.
 
Milheeze  17 juli
1 Rik Elfrink  Geldrop; 2 Stan Janssen Siebengewald ; 3 Alexander Gottfried Nettetal D.; 4 Wladimir Gottfried  Nettetal D.; 5 Alwin Rutgers Nijmegen; 6 Greg Bijnen Budel; 7 Mike Strijbosch Helmond; 8 Edwin Raats Helmond; 9 Herman Kroezen Deurne; 10 Edwin Achterberg Eindhoven.
 
Maasbracht   20 juli  KNWU
1 Frank Stijnen Weert; 2 Greg Bijnen Budel; 3 Peter van Dam Veldhoven; 4 Dion Koch  Valkenswaard; 5 Francois Knarren Hoensbroek; 6 Ron Graat Overloon; 7 Antoine Moonen  Nijmegen; 8 Léon Crienen Baarlo; 9 Arnold Schoon Best; 10 Stan Janssen Siebengewald.







Frank Stijnen

 
Bocholtz     27 juli     Bergcriterium   KNWU
1 Ron Graat Overloon;2 Roy Könisser Gennep; 3 Antoine Moonen Nijmegen; 4 Roy Elias; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Edwin Commandeur Amsterdam; 7 Francois Knarren Hoensbroek; 8 Mark Vos ; 9 Rick Krijt Koog aan de Zaan; 10 Greg Bijnen Budel; 12 Stan Janssen Siebengewald; 16 Kees Schuurman Eijsden.
 
Boxmeer  29 juli  KNWU
1 Ron Graat Overloon; 2 Marco van Oord Hank; 3 Heinz Esch Keulen D.;4 Roy Könisser Gennep; 5 Cees Quint Tiel.
 
Duizel  30 juli  KNWU
1 Peter van Dam Veldhoven; 2 Henk Ceelen Ouderkerk a.d. IJssel; 3 Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 4 Peter van Leeuwen Zoetermeer; 5 John Akkermans Rilland.
 
Nijeveen  3 augustus  N.K.Tijdrijden
Individuele tijdrit
1 Piet de Haas Tiel; 2 P.Gemser Sneek; 3 C.Draaier Nijemirdum; 4 J.Brander Beesterzwaag; 5 Jan Sweering Sneek.
Koppeltijdrit
1 H.Knevelbaard/J.Neuhof; 2 J.Brander/J.Sweering; 3 J.van Dorp/D.van
Oosten

Piet de Haas  groot talent,  hij boekt meer dan 400 overwinningen maar krijgt een enorme klap te verwerken waardoor zijn  carrière abrupt afloopt
 
Gr.Hollonge B.  4 augustus   ICF  Wereldkampioenschap
1 Bruno Jaegers  B.; 2 Gert Verhaere B.; 3 Dennis Paul B.; 4 Serge Fauconnier B.; 25 Peter Verhouden Eindhoven; 77 Hans Slegers Someren.
 
Maarheeze  7 augustus   KNWU
1 Cor Baas Oudekerk a.d.Amstel; 2 Wim van Tuijl Gameren; 3 Henri Vennix Oostelbeers; 4 Jophan Dorssers Velden; 5 Frank Witlox Eindhoven.
 
Stramproy  10 augustus
1 Maas  van Schoonhoven Ede; 2 Edy Jorissen Bocholt B.; 3 Peter Schmitz Geleen; 4 Marco Halma Sleeuwijk; 5 Edwin Raats Helmond; 6 Peter van Dam Veldhoven; 7 Eric Witjes Cuijk; 8 Frank Stijnen Weert; 9 Martin Opdam Liessel; 10 Jack Dieteren Elsloo; 11 Roy Könisser Gennep; 12 Christiaan de Vries Nuenen; 13 Mario Hermans Melderslo; 14 Mark van de Boomen Bladel; 15 Greg Bijnen Budel.










Maas van Schoonhoven

 
Mierlo  11 augustus
1 Hans  van Dijk Boekel; 2 Eddie Bouwmans Gemert; 3 Frank Witlox Eindhoven; 4 Alfred Visser Leeuwarden; 5 Geert Oosterbosch Eindhoven.
 
Hoeven  11  augustus  Nederlands Kampioenschap  Vrije renners  WFN
16 +
1 Robert Koppers Scheveningen ; 2 John Zwinkels Den Haag; 3 Patrick Hack Pijnacker; 4 Menno Verhoeven Den Helder; 5 Patrick Goverse Kapelle; 6 Joost Pulkens Oisterwijk; 7Hein Zwinkels Monster; 8 Bas Raas Eindhoven; 9 Han Spies ’s Gravenzande; 10 Enno Lokkerbol  Schagerbrug; 11 Hans Slegers Someren; 12 Hans van Dijke Tholen; 13 Remco Veldhuis Haaksbergen; 14 Guus van der Paalen Leende; 15 Ramon Heistek Heerhugowaard; 16 Tjitte van de Buijs Rilland; 17 Edwin Meeuwesen Baarle Nassau; 18 Glenn van Gessel Heinkenszand; 19 Rocky van Zundert Teteringen; 20 Jos Volkers Alkmaar.
30 +
1 Dennis van de Meiden  Den Haag; 2 Johnny van het Kloster Lewedorp; 3 Jan Hiemstra Nootdorp; 
4 Martin Schouten Vlaardingen; 5 Jeroen van Hout Tilburg; 6 Wilfred Geijs Kwadedamme; 7 Kees van de Sande St.Willebrord; 8 Marc den Hoed Pijnacker; 9 Matti de Baat Nw.Vossemeer; 10 Frits Hallensleben Den Helder; 11 Gerben Bolman Warmenhuizen; 12 G.Prins Goedereede; 13 Johan van Dijke Tholen; 14 Ron Kortekaas Voorhout; 15 Tommy Veldhuizen Drunen; 16 Peter Verhouden Eindhoven; 17 Dylan de Kok Hoorn; 18 Paul de Graaf Den Helder; 19 Max Vollebrecht Kwintsheul; 20 André Traas Ovezande.
 
Helden  21 augustus   NWB Kampioenschap Tijdrijden
1 Edwin Raats Helmond; 2 Rogér Smeets Elsloo; 3 Peter Verhouden Eindhoven; 4 Tim Vaessen Elsloo; 5 Frank Stijnen Weert; 6 Sander Smits Urecht; 7 Nic van Santen Uden; 8 Guus van der Palen Leende; 9 Ilya Velter Heythuysen; 10 Jos Reinders Helden.








Edwin Raats wint maar de titel gaat naar Peter Verhouden want de nrs 1 en 2 hebben geen licentie van de NWB

Kampioenschap
1 Peter Verhouden Eindhoven; 2 Guus van der Palen; 3 Ilya Velter.





 
Peter Verhouden


Schaik  24 augustus  KNWU
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Maarten Mathot Den Bosch; 3 Michel Cerneus Amsterdam; 4 Willy van Kessel Zeeland; 5 Erik van Leijen Ewijk.
 
Someren Heide  25 augustus  Omloop van de Heidehof   Semi-Klassieker
1 Daniel Vandermieren Houtvenne B.; 2 Richard Buyvoets Helvoirt; 3 Edwin Raats Helmond; 4 Henri Hermans Neerpelt B.; 5 Marco Schenk Aalten; 6 Martin Opdam Liessel; 7 Antoine Moonen Nijmegen; 8 Guus Mol Horst; 9 Alex Ackermans St.Kathelijne Waver B.; 10 Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 11 Eric Witjes Cuijk; 12 Marc van Delft Olland; 13 Luc Dedroog Dilsen B.; 14 Harrie Riem Born; 15 Ron Stijns Bunde; 17 Stan Janssen Siebengewald; 18 Hans Slegers Someren; 19 Marc Aversteeg Aalten; 20 Joost Volkers Alkmaar.
Ploegenklassement
1 Selectie Antwerpen B.; Daniel Van Der Mieren-Henri Hermans-Alex Ackermans-Walter Costermans-2 W.Club Eindhoven; 3 W.Club de Maaskant Cuijk.
 
Grevenbicht  1 september
1 Harrie Riem  Born; 2 Edy Jorissen Bocholt B.; 3 Frank Stijnen Weert; 4 Ron Stijns Bunde; 5 Jack Dieteren Elsloo; 6 Francois Knarren Hoensbroek; 7 Johnny Martens Gruitrode B.; 8 Jos Reinders Helden; 9 Guus Mol Horst; 10 Hans Slegers Someren.
 
Veldhoven  1 september   KNWU
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Pol Nabben St.Anthonis; 3 Ron Graat Overloon; 4 Wil van Gestel Veldhoven; 5 Mike Strijbosch Helmond.
 
Uden  8 september  KNWU
1 André Grootveld Zoetermeer; 2 Patrick Somsen Aalten; 3 Eddy Hermsen Ochten; 4 Frans Witteveld Herveld; 5 Marcel van der Heijden Schaik.
 
Someren – Someren     15 september    Tweelandenkoers   Klassieker
1 Robert Koppers  Scheveningen; 2 Marc den Hoed Pijnacker ;3 Ron Graat Overloon; 4 Daniel Vandermieren Houtvenne B.; 5 Marco Duijs Egmond aan Zee; 6 Dennis van de Meiden Den Haag; 7 Henri Hermans Neerpelt B.; 8 Peter Schmitz Geleen; 9 Maikel Goovaerts Drunen; 10 Ron Signer Moordrecht; 11 Ron Stijns Bunde; 12 Piërre van de Beurcht Boekel; 13 Frank Stijnen Budel; 14 Roy Steuten Hunsel; 15 Henry Emens Deventer; 16 Edy Jorissen Bocholt B.; 17 Erik Keeris Veldhoven; 18 Walter Costermans Oud-Turnhout B.; 19 Patrick Verresen Stabroek B.; 20 Robert Knol Utrecht.
Ploegenklassement
1 Restore Pijnacker; Robert Koppers-Marc den Hoed-Dennis van de Meiden-Ron Signer-Maurice van Rijn-Nico Alberts-André Remmerswaal; 2 Selectie Antwerpen B.; 3 W.Club Noord Limburg.
 
Lierop  21 september  KNWU
1 Geert Oosterbosch Eindhoven; 2 Frank Witlox Eindhoven; 3 Kevin Knops; 4 Joost Volkers Alkmaar; 5 Joost Pulskens Oisterwijk.






Geert Oosterbosch

Baarlo  Baan  21 september
1 Jacky Moonen  Lanaken B.; 2 Lino Colombo B.; 3 Guus Mol Horst; 4 Stefan van Deursen Venlo; 5 Pascal Evers Roermond; 8 Jack Lenssen Oostrum; 10 Rob Nilissen Baarlo; 16 Frank Fonteyne Lottum; 19 Johan Dorssers Velden; 20 Erwin van Helden Lottum.
 
Westerbeek  6 oktober  KNWU
1 Ton van Duyvenbode Noordwijk; 2 Roy Könisser Gennep; 3 Ron Graat Overloon; 4 Philip Wauters Heist o.d Berg B.; 5 Edwin Commandeur Amsterdam.
 
Ploegen  2002
 
Marco Polo   Nijmegen
Diederik Benders,Marc Wouda.