Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  2001


Haarsteeg  25 maart   KNWU
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Johan Pemen Rijsbergen; 3 Dennis van Weel; 4 P.Hassing; 5 Jacco Tettelaar Maassluis.
 
Someren Heide  8 april    St.Jozef     Semi-Klassieker
AFGELAST wegens MKZ.
 
Weert  IJzeren man    29 april       Semi-Klassieker
1 Berrie Thoolen Echt; 2 Ron Stijns Bunde; 3 Francois Knarren Hoensbroek; 4 Stan Janssen Siebengewald; 5 Ron Graat Overloon; 6 Peter van Dam Veldhoven; 7 Peter Verhouden Eindhoven; 8 Jos Reinders Panningen; 9 Dennis van Dinther Oss; 10 Marc Boerboom Oss.
 
Liessel    6 mei  Ronde van Brabant    Liessel-Liessel    Klassieker
1 Berrie Thoolen Echt; 2 Barend Verhagen Woerden; 3 Stan Janssen Siebengewald; 4 Edy Jorissen Bocholt B.; 5 Frank Stijnen Weert; 6 Dennis van de Meiden Scheveningen; 7 Marc den Hoed Pijnacker; 8 Francois Knarren Hoensbroek; 9 Rob Salden Sittard; 10 Pascal Appeldoorn Velden.
Ploegenklassement
1 Restore Pijnacker; Dennis van de Meiden-Marc den Hoed-Patrick Hack-Everts Caims-Menno Ammelaar-Léon Brouwers-Ron Signer-Ed Grootscholten; 2 W.Club Noord Limburg; 3 W.Club Bergklimmers Stein.
 
Eindhoven  6 mei  KNWU
1 Johan Peemen Rijsbergen; 2 Ronny Bossers; 3 Marcel van der Heijden Schaik; 4 J. Piërre van Dongen ; 5 Piërre van de Beurcht
 
Leeuwen  20 mei
1 Berrie Thoolen Echt; 2 Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 3 Frank Stijnen Weert;  4 Ron Stijns Bunde; 5 Peter Verhouden Eindhoven; 6 Otto Pisters Stein; 7 Francois Knarren Hoensbroek; 8 Edy Jorissen Bocholt B.; 9 Mark van Helvoirt Schijndel; 10 Thomas Weijers Krefeld D.; 11 Ruud Reijmers Den Bosch; 12 Martin Opdam Liessel; 13 Maarten Mathot Den Bosch; 14 Hans van de Munckhof Horst ; 15 Peter Schmitz Geleen.

                                                Berrie Thoolen ( foto Hans Jansen )

 
Buchten   24 mei  KNWU
1 Jurgen van Pelt Nuenen; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Harold Dat; 4 Michel Stobbelaar; 5 Marcel Boudewijns.

                                       Jurgen van Pelt

 
Someren  26-27  mei    Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit
1 Frank Stijnen Weert; 2 Marc den Hoed Pijnacker; 3 Remco Startman Eibergen; 4 Berrie Thoolen Echt; 5 Stan Janssen Siebengewald; 6 Jürgen Albers Issum Dld.; 7 Roman Novak Dld.; 8 Dennis van de Meiden Den Haag; 9 Stefan Westhagemann Dld.; 10 Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 11 Mario Bronckhorst Dld.; 12 Rik Harbers Eibergen; 13 Christian Lentz Dld.; 14 Antoine Moonen Nijmegen; 15 Peter Verhouden Eindhoven.
 
2e et.
1 Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 2 Robert Weiss Dld.; 3 Berrie Thoolen Echt; 4 Marc den Hoed Pijnacker; 5 Peter Busch Dld.; 6 Mario Bronckhorst Dld.; 7 Hans van de Munckhof Hegelsom; 8 Frank Stijnen Weert; 9 Stefan Westhagemann Dld.; 10 Frank Fonteyne Lottum; 11 Hans van Eijk Hillegom; 12 Remco Startman Eibergen; 13 Nicolai Hertz Dld.; 14 Patrick Hack Pijnacker; 15 Andreas Löder Dld.
 
3e et.
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Marc den Hoed Pijnacker; 3 Harrie Riem Born; 4 Frank Stijnen Weert; 5 Andreas Löder Dld.; 6 Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 7 Ron Stijns Bunde; 8 Remco Startman Eibergen; 9 Mario Bronckhorst Dld.; 10 Mari van Oorschot Best; 11 Carsten Hamacher Wegberg Dld.; 12 Martin Opdam Liessel; 13 Arco Kroon Utrecht; 14 Harrie Geeris Geldrop;  1 Patrick Hack Pijnacker. 
 
Eindklassement
1 Marc den Hoed Pijnacker; 2 Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 3 Stan Janssen Siebengewald; 4 Frank Stijnen Weert; 5 Remco Startman Eibergen; 6 Mario Bronckhorst Dld.; 7 Francois Knarren Hoensbroek; 8 Robert Weiss Dld.; 9 Carsten Hamacher Wegberg Dld.; 10 Andreas Löder Dld.; 11 Ron Stijns Bunde; 12 Dennis van de Meiden Den Haag; 13 Mari van Oorschot Best; 14 Rick Harbers; 15 Martin Obdam Liessel.
Ploegenklassement
 
1 PSC Pulheim Duitsland;
Andreas Leuder-Júrgen Albers-Robert Weiss-Roman Novak-Stefan Westhagemann-Christian Lentz-Mario Bronckhorst; 2 Restore Pijnacker; 3 W.Club Bergklimmers Stein; 4 W.Club Noord Limburg Ysselsteyn; 5 W.Club de Stofwolk Eibergen.

                                                   Marc den Hoed  

Roggel  3 juni   KNWU Districtskampioenschap
Sportklasse A
1 Berrie Thoolen Echt; 2 Vincent van Lieshout Jabeek; 3 Francois Knarren Hoensbroek; 4 Ron Graat Overloon; 5 Ron Stijns Bunde; 6 Hans van de Munckhof Horst; 7 Edy Jorissen Bocholt B.; 8 Herman Kroezen Deurne; 9 Stan Janssen Siebengewald; 10 Jack Dieteren Elsloo.
Sportklasse B
1 John van Rullen Schijndel; 2 Léon Franssen Reuver; 3 Detlef Le Grand Eindhoven; 4 Ruud Verhagen Veldhoven; 5 Erwin van Helden Lottum; 6 Frank Fonteyne Lottum.7 J.Dorsers Velden; 8 Emile Rayer Venlo; 9 Kees Machielse Bavel; 10 Patrick van Geloven Tilburg.
 
Eindhoven  3 juni
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Ron Graat Overloon; 3 Maarten Mathot  Den Bosch; 4 Peter Verhouden Eindhoven; 5 Léon van der Heijden Oisterwijk; 6 Erik Keeris Veldhoven; 7 Herman Kroezen Deurne; 8 Mark Boereboom Oss; 9 René Beuken Brunssum; 10 Frans  Witlox Eindhoven.
 
Liessel  6 juni  KNWU
Sportklasse  A
1 Marcel van der Heijden  Schaik; 2 Ron Graat Overloon; 3 Jan Jonker.
Sportklasse  B
1 Herman Kroezen Deurne; 2 Arnold Schoon; 3 Giel Nabben; 4 Edwin Raats Helmond; 5 Detlef La Grand .
 
Deurne  10 juni   KNWU   Nederlands Kampioenschap
1 Erik Nieuwerth  Lekkerkerk; 2 Berrie Thoolen Echt; 3 John Brand; 4 Axel Hermans ; 5 Rick Krijt.
 
Deurne  Zeilberg  13 juni
1 Harrie Geeris Eindhoven; 2 Patrick van de Vijver; 3 Ruud Verhagen; 4 Bram van Rijswijk; 5 Arnold Schoon.
 
Tegelen  13 juni  KNWU
1 Ron Graat Overloon; 2 Francois Knarren Hoenbroek; 3 Maarten Mathot; 4 Mark van Helvoirt Schijndel; 5 Ron Stijns Bunde.
 
Weert  16-17  juni  Rog Tour   Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit
1 René  van der Lee Haarlem; 2 Frank Stijnen Weert; 3 Geert Scholma Zeist; 4 Marc den Hoed Pijnacker
 
2e et. Criterium
1 Marc den Hoed Pijnacker; 2 Ron Graat Overloon; 3 Patrick Hack Pijnacker.
 
3e et.Weerter land
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Patrick Hack Pijnacker; 3 Alistair Rutherford Engeland.
 
Eindklassement
1 Marc den Hoed  Pijnacker; 2 Patrick Hack Pijnacker; 3 Stan Janssen Siebengewald; 4 Ron Graat Overloon; 5 René van der Lee Haarlem.
 
Ploegenklassement
1 Restore  Pijnacker;
Marc den Hoed-Patrick Hack-Evert Caims-Menno Ammelaar-Dennis van de Meiden-Ron Signer-Ed Grootscholten; 2 TWC Noord Limburg; 3 W.Club Bergklimmers Stein.
 
Obbicht  16 juni   KNWU
1  John Troisfontaine; 2 Marcel Boudewijns; 3 Niels Hamers Schijndel; 4 Maurice Engbersen Nederweert; 5 Marc van Grinsven Deurne.
 
Mierlo  20 juni
1 Edwin Raats Helmond; 2 Willy van Kessel Zeeland; 3 Piërre van de Beurcht; 4 Tiny Borgers; 5 Koen van de Wiel;
 
Liessel  23 juni  KNWU
1 E.Clevers; 2 Tonnie Gijsberts Helmond; 3 Piet Kessels Lieshout; 4 H.Vanmix; 5 Frank Fonteyne Lottum.
 
Baarlo  24 juni
1 Ron Stijns Bunde; 2 Ron Graat Overloon ;3 Johnny Martens Gruitrode B.; 4 Stan Janssen Siebengewald; 5 Pascal Marcelissen Venlo; 6 NN.; 7 NN.; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Hans van de Munckhof Horst.
 
Oirschot  26 juni  KNWU
1 Marcel Boudewijns; 2 Arnold Stam; 3 Marc Stobbelaar; 4 Marc van Grinsven Deurne; 5 Williams Bers.
 
Helenaveen  27 juni
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Klaas van Beurden; 3 Willy van Kessel Zeeland; 4 Peter Schmitz Geleen; 5 Peter Traanman.
 
Grevenbicht  1 juli   NWB  Kampioenschap
1 R.Krijt  Koog aan de Zaan; 2 Francois Knarren Hoensbroek; 3 Wil van Gestel; 4 William Floris; 5 Ron Stijns Bunde; 6 Ruud Lahou; 7 Frank Stijnen Weert; 8 Martin Opdam  Liessel; 9 Ron Graat Overloon; 10 Johnny Martens Gruitrode B.; 15 Pascal Marcelissen Venlo; 16 Edy Jorissen Bocholt B.
Kampioenschap
1 Ron Stijns Bunde; 2 Pascal Marcelissen Venlo; 3 Edy Jorissen Bocholt B.
 
Lieshout   4 juli  KNWU
1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Joep Aerts Eindhoven; 3 Marcel Boudewijns Gerwen; 4 William Berns; 5 Ferdi van Katwijk Oploo.

                                         Marc van Grinsven

 
Baarlo  Baan  7 juli
Criterium
1 Peter Verhouden Eindhoven; 2 Frank Fonteyne Lottum; 3 Pascal Marcelissen Venlo; 4 Marc Pulles Eindhoven; 5 Martin Opdam Liessel.
Tijdrit
1 Martin Opdam Liessel; 2 Peter Verhouden Eindhoven; 3 Marius van Oirschot  Best; 4 Frank Fonteyne Lottum; 5 Stefan van der Pas.
 
Milheeze  11 juli
1 Edwin Raats Helmond; 2 Martin Opdam  Liessel; 3 Geert Verkuijlen; 4 Tiny Borgers; 5 Koen van de Wiel.
 
Eindklassement  WVAN Criteriums
1 Arnold Schoon; 2 Willy van Kessel; 3 Edwin Raats. 
 
Afferden  14 juli  KNWU
1 Ron Graat Overloon; 2 Stan Janssen Siebengewald; 3  Rick Harbers; 4 Peter van Dam Veldhoven; 5 Patrick Somsen.
 
Voerendaal  15 juli  KNWU
1 Jurgen van Pelt Nuenen; 2 Berrie Thoolen Echt; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Pascal Hermes; 5 Niels Hamers Schijndel.
 
Someren-Peer-Someren  15 juli  Klassieker
1 Karel Poets Neerpelt B.; Marc van Lieshout  Jabeek; 3 Andy Cools Veerle B.; 4 Roel van Schalen Delft; 5 Léon Brouwer Rotterdam; 6 Matti de Baat Nw.Vossemeer; 7 Martin Opdam Liessel; 8 Jan van Noort Roosendaal; 9 Ronald van Haandel  Helmond; 10 Frits van Lieshout Spaarndam.
Ploegenklassement
1 W.Club Bergklimmers Stein;
Frank Stijnen-Antoine Moonen-Harrie Riem-Jack Dieteren-Kurt van Balen-John Martens-Otto Pisters-Léon Leurs; 2 RTC Buitenlust Helmond; 3 Restore Pijnacker; 4 TWC Noord Limburg; 5 De Visser Artic.
 
Sevenum  18 juli  KNWU
1 Hans van de Munckhof Horst; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Francois Knarren Hoensbroek; 4 Geert Verkuijlen Eindhoven; 5 Rob van de Tol.
 
Maasbracht  21 juli  KNWU
1 Jurgen van Pelt Nuenen; 2 Berrie Thoolen Echt; 3 Harold Dat; 4 Marc van Grinsven Deurne; 5 Ron Graat Overloon.
 
 
Bocholtz  28 juli  KNWU
1 Stan Janssen Siebengwald; 2 Bram Rijswijk; 3 Francois Knarren Hoensbroek; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Eelke van de Wal.
 
Boxmeer  30 juli  KNWU
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Aart Grootveld; 3 Ron Smits; 4 R.Roos; 5 Ron Graat Overloon.
 
Stramproy  4 augustus
1 Ronny Housen  Bree B.; 2 Eddy Vrijssen Peer B.; 3 Ron Stijns Bunde; 4 Patrick van de Vijver; 5 Marcel Gunst; 6 NN.; 7 Harrie Riem Born; 8 Léon Crienen Baarlo; 9 Frank Stijnen Weert; 10 Peter van Dam Veldhoven.
 
Nijeveen  4 augustus  Tijdrit
1 Piet de Haas Tiel; 2 W,.Draaier Wijckel; 3 C.Draaier Nijemirdum; 4 K.Zut; 5 J.Brander.
 
Waubach  4 augustus  KNWU
1 Jurgen van Pelt Nuenen; 2 John Troisfontaine; 3 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 4 Niels Hamers Schijndel; 5 Berrie Thoolen Echt.
 
Wetteren  B.    5 augustus  ICF  Wereldkampioenschap
1 Karel Poets  Lommel B.; 2 Jean Luc Geerts B.; 3 Dirk van Capellen B.; 4 Daniël Vandermieren B.; 5 Benoit Faniez B.; 6 Bart Daems B.; 7 Bart Verwimp B.; 8 Michel Grifnee Dison B.; 9 Filip Timbreur B.; 10 Pascal de Weerd B. 55 Koen van der Wiel Ned.; 58 Peter Verhouden Eindhoven; 71 Hans Slegers Someren.
 
Waubach  5 augustus  KNWU
1 Jurgen van Pelt Nuenen; 2 Roel Egelmeers; 3 John Troisfontaine; 4 franc Ackermans; 5 Koen de Kort.
 
Mierlo   5 augustus  KNWU
1 Harold Dat; 2 Piet Rooyakkers; 3 Ronald Mutsaers Schijndel; 4 Karel Graafmans; 5 Marcel Boudewijns.
 
Maarheeze  10 augustus  KNWU
1 Marcel van der Heijden Schaik; 2 Ron Graat Overloon; 3 Maarten Mathot; 4 Stan Janssen Siebengewald; 5 Peter van Dam Veldhoven.
 
Honselersdijk  12   augustus  Nederlands Kampioenschap 

Vrije renners  WFN
16 +
1 Patrick Hack  Pijnacker; 2 Jan van der Slod Maastricht; 3 Sander van Scheijndel Naaldwijk; 4 Patrick Goverse Kapelle; 5 Hans Slegers Someren; 6 Kurt Wubben Delft; 7 Nico Leijen Andijk; 8 J.Zwinkels Den Haag; 9 Remco Veldhuis Haaksbergen; 10 Brian Burggraaf Haarlem.

                                           Patrick Hack  WFN titel

30 +
1 Marc den Hoed  Pijnacker; 2 John Grootscholten Kwintsheul; 3 Matti de Baat Nw.Vossemeer; 4 Ed Grootscholten Naaldwijk; 5 Menno Ammerlaan Pijnacker; 6 Dennis van der Meijden  Den Haag; 7 Tommy Veldhuizen Drunen; 8 Ron Signes Pijnacker; 9 Gerben Suyk; 10 Peter Strik ’s Gravenzande.

                                                  Ook voor den Hoed

 
Schijndel  12 augustus  KNWU
1 H.Fischer; 2 Tonnie Gijsbers Helmond; 3 G.Bijnen Budel; 4 M.Lankhaar; 5 M. de Jong.
 
Kerkrade  12 augustus  KNWU
1 John Troisfontaine; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Niels Hamers Schijndel; 4 Patrick Harings.
 
Steensel  13 augustus  KNWU
1 Ron Graat Overloon; 2 Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 3 Maarten Mathot; 4 Peter van Leeuwen; 5 Johnny Broers.
 
Someren Heide  26  augustus  Erica  Semi-Klassieker
1 Jack Dieteren Elsloo; 2 Hans van Eijk Nieuw Vennep; 3 Miquel  van Tongeren  Middelburg; 4 Ron Stijns Bunde; 5 Frank Stijnen Weert; 6 Matti de Baat Nw.Vossemeer; 7 A. de Kroon; 8 Pascal Marcelissen Venlo; 9 Harrie Riem Born; 10 Joost Pulskens Eindhoven.
Ploegenklassement
1 W.Club Bergklimmers  Stein;
Frank Stijnen-Antoine Moonen-Harrie Riem-Jack Dieteren-Kurt van Balen-John Martens-Otto Pisters-Léon Leurs 2  W.Club  de Dommelstreek.
 
Wessem  26 augustus  KNWU
1 Maurice Engbersen Nederweert; 2 Patrick Harings; 3 Frank Ackermans; 4 Berrie Thoolen Echt; 5 Alexander Hollands.
 
Schaik  26 augustus  KNWU
1 Marcel van der Heijden Scjhaik; 2 Stan Janssen Siebengewald; 3 Mark van Helvoirt; 4 Dennis van Weel; 5 Geert Verkuijlen.
 
Sankt Johann  Oostenrijk  Weltcup
30/34 jr.
26 Eric Willems.
35/40 jr
10 Harrie Riem; 15 Peter Schmitz Geleen.
 
Gulpen  2 september
1 Johnny Martens  Gruitrode B. ; 2 Jos Reinders Panningen; 3 Francois Knarren Hoensbroek; 4 Jos Gillissen Maastricht; 5 Ron Stijns Bunde.
 
Veldhoven  2 september  KNWU
1 Johnny Broers; 2 John Oudshoorn; 3 Mark van Helvoirt; 4 Stan Janssen Siebengewald; 5 Mark van Delft.
 
Born  3 september  KNWU
1 Jurgen van Pelt Nuenen; 2 Ralf Hamers Schijndel; 3 Niels Hamers Schijndel; 4 Jeroen van de Weijer; 5 John Troisfontaine.
 
Oploo   8 september  KNWU
1 Jeroen van de Weijer; 2 Antoine de Haan; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Raymond Raadtgever; 5 Pascal Hermes.
 
Uden  9 september  KNWU
1 Barend Verhagen; 2 Barry Bakker; 3 Stan Janssen Siebengewald; 4 Marcel van der Heijden Schaik; 5 Henry Kuijpers.
 
Someren – Someren    16 september    Tweelandenkoers   Klassieker
1 Marc den Hoed Pijnacker; 2 Matti de Baat Nw.Vossemeer; 3 Christ de Baat Hoeven; 4 Erik Klaassen Baarle Hertog; 5 Alex Akkermans St.Katheleine Waver B.; 6 Henri Hermans Turnhout B.; 7  Barend Verhagen Woerden; 8 Frank Stijnen Weert ; 9 Francois Knarren Hoensbroek; 10 Pascal Moortgat Turnhout B. 
Ploegenklassement
1 Prov.Selectie Antwerpen B.; Alex Akkermans-Henri Hermans-Pascal Moortgat- 2 W.Club Bergklimmers Stein; 3 Restore Pijnacker. 
 
Ploegen  2001