Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  2000


Ospel  19 maart  Clubkampioenschap  en Bedevaart.  KNWU
1 Johnny Martens  Meeuwen B.; 2 Frans Knarren Hoensbroek; 3 Vincent van Lieshout Jabeek; 4 Roy Steuten Weert; 5 Ron Paffen Milsbeek; 6 Ronald van Engelshoven Sittard; 7 Martijn van Beek Doetinchem; 8 Jack Dieteren Esloo; 9 N.N.; 10 Hennie Voermans Weert.
 
Haarsteeg  25 maart  KNWU
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Johan Pemen Rijsbergen; 3 Dennis van Weel; 4 P.Hassing; 5 Jacco tettelaar Maassluis.
 
Gulpen  26 maart  KNWU
1 Ger Nelissen Sittard;2 Pjotr Kornafel  Straelen Dld. ; 3 Jos Gillissen Maastricht.
 
Someren Heide   9 april    St.Jozef     Semi-Klassieker
1 Léon Mutsaars St.Michielsgestel; 2 Johnny Martens Meeuwen B.; 3 Marcel van der Heijden Schaik; 4 Eddy Vrijssen Peer B.; 5 Stan Janssen Siebengewald; 6 Matti de Baat Steenbergen; 7 Floris Wardenaar Zwaag; 8 Maarten Mathot  Rosmalen; 9 Johnnie van het Klooster Lewedorp; 10 Marcel Boudewijns Gerwen; 11 Jef van Hooft Schijndel; 12 Leen Brouwer Rotterdam; 13 Dennis van Dinther Oss; 14 René van der Lee Haarlem; 15 Erik Nieuwerth Lekkerkerk. 
Ploegenklassement
1 W.Club Zuid Limburg Maastricht; Johnny Martens-Antoine Moonen-Ronald van Engelshoven-Harrie Riem-F.Vleugels-Roy Steuten-2 W.Club Eindhoven; 3 Bike World/Nedam Heythuysen.
 
Weert  IJzeren man   16 april       Semi-Klassieker
1 Edwin Raats Helmond; 2 E.Weber Malden; 3 Eddy Vrijssen Peer B.; 4 Marcel Boudewijns  Gerwen; 5 Léon Mutsaars St.Michielsgestel; 6 E.Bogaerts  Lommel B.; 7 Roy Steuten Weert; 8 Antoine Moonen Maastricht; 9 Léon Crienen Baarlo; 10 Erik Willems Brunssum.
Geen ploegenklassement
 
Deurne  19 april
1 Thijs Jacobs Nuenen; 2 Martin Opdam Liessel; 3 Stefan van Hoof Mierlo.
 
Gemert  Mortel  26 april
1 Marcel van der Heijden Schaik; 2 Piërre van de Beurcht Boekel; 3 Pascal van Bussel Ommel.
 
Milheeze  3 mei
1 Edwin Raats Helmond; 2 Piërre van de Beurcht Boekel; 3 Marcel van der Heijden Schaik.
 
Liessel    7 mei  Liessel-Liessel   Ronde van Brabant  Klassieker
1 Marcel van der Heijden Schaik; 2 Edwin Raats  Helmond; 3 Piërre Pirotte B.; 4 Léon Mutsaars St.Michielsgestel; 5 Ruud Wilting Knegsel; 6 Jan Donders Tilburg; 7 Alain Renard Huy B.; 8 Roy Steuten Weert; 9 Wim van Kampel Eethen; 10 Otto Pisters Stein.
Ploegenklassement
1 Immo de Dijle Leuven B.; Marcel Cockx-Laurent Didderen-Louis Boeckx-Rudy Bogaert-Piet Hindriks ;2 W.Club Zuid Limburg Maastricht; 3 W.Club Eindhoven.
 
de Rips   10 mei
1 Dirk van Schalen Bakel; 2 Markus Menth D.; 3 Stefan van Hoof Mierlo.
 
Neerkant  17 mei
1 Edwin Raats Helmond; 2 Tiny Borgers Veldhoven; 3 Pascal van Bussel Ommel.
 
Valkenswaard  21 mei  KNWU
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Tonnie Gijsbers Helmond; 3 Theo Vierling den Haag.
 
Vlierden  24 mei
1 Edwin Raats Helmond; 2 Tiny Borgers Veldhoven; 3 Roel van Schalen Delft.
 
Someren  27-28  mei    Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit
1 Eddy Vrijssen Peer B.; 2  Marc den Hoed Pijnacker; 3 Roy Steuten Weert; 4 D.Schlieger Dld.; Guido Kramer Nijmegen; 6 Rob Harbers Eibergen; 7 P.van Bussel Asten; 8 M.Riethoven Leiden; 9 Frank Stijnen Weert; 10 Stan Janssen Siebengewald; 11 Antoine Moonen Maastricht; 12 M.Endres Dld.; 13 Mario Bronckhorst Dld.; 14 M.van der Sanden Vught; 15 R.Withag Doetinchem.
 
2e et.
1 Roy Steuten Weert; 2 Piërre Pirotte B.; 3 Ron Stijns Bunde; 4 Marc den Hoed Pijnacker; 5 Martin Teunissen Ysselsteyn; 6 A.Renard B.; 7 Frank Stijnen Weert; 8 Marcel Cockx Leuven B.; 9 Mario Bronckhorst Dld.; 10 A.Claes B.; 11 Tini Borgers Veldhoven; 12 Harrie Riem Born; 13 Jac Dieteren Elsloo; 14 P. van de Vijver Veldhoven; 15 Hans Schepens Helmond.
 
3e et.
AFGELAST  Wegens storm.
 
Eindklassement
1 Roy Steuten Weert; 2 Marc den Hoed Pijnacker; 3 Piërre Pirotte B.; 4 Ron Stijns Bunde; 5 Eddy Vrijssen B.; 6 D.Schlieger Dld.; 7 Guido Kramer Nijmegen; 8 Ron Harbers Eibergen; 9 P. van Bussel Asten; 10 Frank Stijnen Weert; 11 Stan Janssen Siebengewald; 12 Antoine Moonen Maastricht; 13 M.Endres Dld.; 14 Mario Bronckhorst Dld.; 15 M.van der Sanden Vught.
 
Ploegenklassement
1 W.Club Zuid Limburg Maastricht ;   Johnny Martens-Antoine Moonen-Ronald van Engelshoven-Harrie Riem-F.Vleugels-Roy Steuten- 2 Bikeworld/Nedam Heythuysen; 3 Macclesfield Cheschire Engeland.

                  Roy Steuten had vader Bert als voorbeeld


Leeuwen  25 mei
1 Vincent van Lieshout Jabeek; 2 Jos Reinders  Helden; 3 Thomas Weijers Krefeld D.; 4 E.Achterberg Nijmegen; 5 Rick van Dijk  Baarlo; 6 Stan Janssen Siebengewald; 7 Frank Stijnen Weert; 8 Johnny Martens Meeuwen B.; 9 H.Bulkens Boxmeer; 10 Léon Crienen Baarlo; 11 Antoine Moonen Maastricht; 12 Edy Jorissen Weert; 13 Roy Steuten Weert; 14 Martin Teunissen Ysselsteyn; 15 E.Nagtzaam Nijmegen.
 
Meijel  4 juni
1 Harrie Riem  Born; 2 J.Dieteren  Elsloo; 3 Roy Steuten Weert; 4 Martin Teunissen Ysselsteyn; 5 Ron Paffen Milsbeek; 6 Th.Meijers Krefeld D.; 7 P.Cornelissen Andelst; 8 Frank Stijnen Weert; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10 Theo van Berlo Beek en Donk;  11 Jos Reinders Helden; 12 R.Thijssen Meijel; 13 Ton Weltens Heythuysen; 14 F.Meuffels  Someren; 15 Stefan van Hoof Helmond.




Harrie Riem

 
Mierlo  7 juni
1 Geert  Verkuijlen Eindhoven; 2 Hans Bulkens Boxmeer; 3 Tiny Borgers Veldhoven.
 
Liessel  14 juni
1 Stefan van Hoof  Mierlo; 2 Dirk van Schaelen Bakel; 3 Martin Opdam Liessel.
 
Weert   17-18  juni    Rog Tour   Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit
1 Mike Harisson  Cheschire  Engeland; 2 Eddy Vrijsen Peer B.; 3 Frank Stijnen Weert; 4 Jos Reinders Panningen; 5 Roy Steuten Weert; 6 Mike Ford Engeland; 7 L.Verdaesdonk Breda; 8 Marc den Hoed Pijnacker; 9 Johnny Martens Meeuwen B.; 10 Antoine Moonen Maastricht; 11 Phillip Doppagne B.; 12 R.Morgan Engeland; 13 A.Vries Nijmegen; 14 Patrick Hoydoncks B.; 15 Michel Grifnee B.
 
2e et.Criterium 
1 Patrick Hack  Pijnacker; 2 Ruud Wilting Leidschendam; 3 Marc den Hoed Pijnacker; 4 F.Faoro B.; 5 L.Brouer Delft; 6 Michel Grifnee B.; 7 Eric Witjens Cuijk; 8 Martin Teunissen Ysselsteyn; 9 Andy Orrel Engeland; 10 Eddy Vrijsen Peer B.; 11 D.van Seggelen Someren; 12 Jac Dieteren Elsloo; 13 Harrie Riem Born; 14 Ruud Wilting Eindhoven; 15 V. van Lieshout Urmond.
 
3e et. Weerter land
1 Andy Orrel Engeland.; 2 Michel Grifnee B.; 3 F.Faoro B.; 4 J.Hoij Engeland; 5 Eddy Vrijsen Peer B.; 6 Eric Witjens Cuijk; 7 Patrick Hoydoncks B.; 8 Henri Kroezen Deurne; 9 NN. 10 Mike Harisson Cheschire Engeland; 11 Philip Doppange B.; 12 Ruud Wilting Eindhoven; 13 Jac Dieteren Elsloo; 14 G.Schoma Zeist; 15 F.Mouyart B.
 
Eindklassement
1 Mike Harisson  Cheschire Eng.; 2 Eddy Vrijsen Peer B.; 3 Mike Fors Engeland; 4 Jos Reinders Panningen; 5 Roy Steuten Weert; 6 L.Verdaesdonk Breda; 7 R.Morgan Engeland; 8 Johnny Martens Meeuwen B.; 9 Antoine Moonen Maastricht; 10 Philip Dopange B.; 11 Michel Grifnee B.; 12 S.Richardson Engeland; 13 Patrick Hoydoncks B.; 14 L.Brouwer Pijnacker; 15 Jac Dieteren Elsloo.
 
Ploegenklassement
1 W.Club Zuid Limburg; Johnny Martens-Antoine Moonen-Ronald van Engelshoven-Harrie Riem-F.Vleugels-Roy Steuten-Jack Dieteren; 2 Bike World/ Nedam Heythuysen;  3 Macclesfield Engeland.
 
Deurne  Zeilberg  21 juni
1 Guus Mol  Horst; 2 Koen Nooijen Deurne; 3 Hans Bulkens Boxmeer.




Guus Mol

 
Bakel  28 juni
1 Sjef Kisters Nuenen; 2 Remy Mas Amstenrade; 3 Willy van Kessel Zeeland.
 
Baarlo  2 juli   NWB Kampioenschap
1 Edwin Raats Helmond; 2 Hans van de Munckhof Horst; 3 Ruud Wilting Knegsel; 4 Edy Jorissen Bocholt B.; 5 Ron Stijns Bunde; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Frank Stijnen Weert; 8 Wil van Gestel Veldhoven; 9 Peter Verhouden Eindhoven; 10 Gerard Brouns Obbicht; 11 Ron van Engeland Brunssum; 12 Ruud Jacobs Steensel; 13 Guus Mol Horst; 14 Ton Weltens Heythuysen; 15 Rick van Dijk Baarlo.

                                              Edwin Raats NWB kampioen

 
Helenaveen  5 juli
1 Willy van Kessel Zeeland; 2 Jody Blummel St.Michielsgestel; 3 Stefan van Hoof Mierlo.
 
Erp  8 juli
1 Léon Mutsaars St.Michielsgestel; 2 Ron Graat Oeffelt; 3 Hans van de Munckhof Horst.
 
Liessel  14 juli
1 Léon Mutsaars St.Michielsgestel; 2 Marcel Boudewijn  Gerwen; 3 Pascal van Bussel  Ommel.
 
Someren-Peer-Someren  9 juli  Klassieker
1 Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 2 Maurice Barendse Maasdijk; 3 Jack Dieteren Elsloo.
 
Ploegenklassement
1 Bike World/Nedam Heythuysen;  Ilya Velter-Ton Weltens- 2 van de Kasteele B.; 3 W.Club Zuid Limburg Maastricht; 4 Trillion/van Herten Reuver; 5 W.Club Het Snelle Wiel Bladel.
 
Milheeze  12 juli
1 Peter Verhouden Eindhoven; 2 Hans Bulkens Boxmeer; 3 Simon Dona Dommelen.
 
Someren Eind  14 juli  KNWU
1 Herman Kroezen  Deurne; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Stan Janssen Siebengewald.
 
Mierlo  15 juli  KNWU
1 Jacco Tettelaar Maassluis; 2 Marcel van der Heijden Schaik; 3 Ruud Wilting Knegsel.
 
Elsloo  15 juli  KNWU
1 Maarten Mathot; 2 Léon Mutsaars St.Michielsgestel; 3 Marcel Gunst Yerseke.
 
Ysselsteyn  16 juli
1 Piërre van de Beurcht  Boekel; 2 Edy Jorissen Bocholt B.; 3 Erik Willems Brunssum.
 
Boxmeer   24 juli  KNWU
1 Hans van de Munckhof Horst; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Léon Mutsaars St.Michielsgestel.









Hans van de Munckhof

 
Bocholtz 29-30 juli
Afvallingsrace
1 Theo Schlijper Linschoten; 2 Stan Janssen Siebengewald; 3 Niels Smits.
Criterium
1 Léon Mutsaars St.Michielsgestel; 2 Stan Janssen Siebengewald; 3 Ronny Graat Overloon.
Omnium
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Cees Quint; 3 Leon Mutsaars St.Michielsgestel.
 
Maarheeze  4 augustus  KNWU
1 Léon Mutsaars St.Michielsgestel; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Rob Ypenburg.
 
Nijeveen  5 augustus   Nederlands Kampioenschap  Tijdrijden
Koppeltijdrit
1 C.Draaier/W.Draaier Wijckel/Nijemirdum; 2 J.van Dorp/L.Groenendijk; 3 H.Langenberg/C.Broers.
Individuele Tijdrit
1 Piet de Haas Tiel; 2 C.Draaier Nijemirdum; 3 W.Draaier Wijckel.







 Piet de Haas


Stramproy  5 augustus
1 Marcel van der Heijden Schaik; 2 Roy Steuten Weert; 3 Erik Nieuwerth Lekkerkerk.
 
Roermond  6 augustus
1 Waldimir Gottfried Nettetal D.; 2 Heinz Esch Krefeld D.; 3 Jo Scholten Posterholt.
 
Londen  Engeland  6 augustus  ICF  Wereldkampioenschap
1 Simon Cope  Engeland; 2 Daniel Vandermirren B.; 3 Richard Kennison  Eng.; 4 Colin Bath Eng.; 5 Phillipe Dopage  B.
 
Waubach  6 augustus  KNWU
1 Marcel Boudewijns Gerwen; 2 Ron Graat Oeffelt; 3 Léon Mutsaars St.Michielsgestel.
 
Someren Heide  13 augustus   Erica  Semi-Klassieker
1 Antoine Moonen  Maastricht; 2 Ron Stijns Bunde; 3 Edwin Raats Helmond; 4 Stan Janssen Siebengewald; 5 Marcel Boudewijns Gerwen; 6 J. van Hoof  Schijndel; 7 Johnny Martens Meeuwen B.; 8 S.Sezin Eindhoven; 9 M.Boerboom Oss; 10 Koen van de Wiel Oisterwijk; 11 M.Janssen Berg en Dal; 12 Frank Stijnen Weert; 13 Tiny Borgers Veldhoven; 14 Jac Dieteren  Elsloo; 15 H.Janvier Bergen op Zoom; 16 E.Helder Lottum; 17 Marcel Opdam  Liessel.

Ploegenklassement
1 W.Club Zuid Limburg Maastricht; 2 W.Club Eindhoven; 3 Bike World/Nedam Heythuysen

                   Antoine Moonen : de jaren tellen nog steeds niet

 
Steensel  14 augustus  KNWU
1 Hans van de Munckhof Horst; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Jef van Hooft Schijndel.
 
Beesel  19 augustus
1 Marcel van der Heijden Schaik; 2 Antoine Moonen Maastricht; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Stan Janssen Siebengewald; 5 Wil van Gestel  Veldhoven; 6 Jack Dieteren  Elsloo; 7 NN.; 8 Ron Stijns Bunde; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10 Martin Teunissen Ysselsteyn.
 
Boekel  20 augustus  KNWU
1 Léon Mutsaars St.Michielsgestel; 2 Stan Janssen Siebengewald; 3 Maas van Schoonhoven.
 
Guttecoven  26 augustus
1 Eddy Vrijsen Peer B.; 2 Erik Willems Brunssum; 3 Vincent van Lieshout Jabeek.
 
Schaik  27 augustus  KNWU
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Tonnie Gijsberts Helmond; 3 Marti Franssen Andelst.

                                         Ron Paffen


Heinkenszand   Zeeland  27 augustus  Nederlands Kampioenschap  Vrije renners  WFN
15 +
1 Bart  van Laarhoven Tilburg; 2 Wilco Jonker Burgh Haamstede; 3 John Zwinkels; 4 Dennis Walraven Haastrecht; 5 Roland Vos Almere.
23 +
1 Walter Schmidt ’s Heer Arendskerke; 2 Johnny van der Klooster Lewedorp; 3 Dennis Raadtgever Goes.
31 +
1 Peter Mol   Kapelle; 2 Wilfred Geijs Kwadedamme; 3 Gerben Suijk  Den Helder.
 
Huize Padua  2 september   KNWU
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 NN.; 3 Marcel van der Heijden Schaik.
 
Veldhoven  3 september  KNWU
1 Marcel Boudewijns Gerwen; 2 Stan Janssen Siebengewald; 3 Hans van de Munckhof Horst.
 
Uden  10 september  KNWU
1 Marcel Boudewijns Gerwen; 2 Piërre van de Beurcht  Boekel; 3 Marcel van der Heijden Schaik.
 
Afferden  16 september  KNWU
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Marcel van der Heijden Schaik; 3 Marcel Boudewijns Gerwen.
 
Someren – Someren    17 september    Tweelandenkoers   Klassieker
1 Eddy Vrijsen Peer B.; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Matti de Baat Nw.Vossemeer; 4 Johnny Martens Meeuwen B.; 5 Seb Drenker D.; 6 E.Kehrens Veldhoven; 7 Ton Weltens Heythuysen; 8  Erik Willems Brunssum ;  9 E.Franssen Lewedorp; 10 B.Giesberts Liessel; 11 Edy Jorissen Bocholt  B.; 12 S. van Hooft  Schijndel; 13 S.Weertmans Groningen; 14 Ruud Wilting Knegsel; 15 M.Boerboom  Oss. 
 
Ploegenklassement
1 W.Club Zuid Limburg  Maastricht; 2 W.Club Eindhoven; 3 Bike World/Nedam Heythuysen; 4 Wielerploeg van de Kasteele B.
 
Baarlo   Baan  17 september
1 Léon Gijsberts  Helmond; 2 Stan Janssen Siebengewald; 3 Maurice Engbersen Nederweert.
 
Westerbeek  1 oktober  KNWU
1 Léon Mutsaars St.Michielsgestel; 2 Marcel Kamerlingh; 3 Stan Janssen Siebengewald.
 
 
 
Ploegen  2000
 
Bike World/Nedam Heythuysen
P.Adriaans,Frank Stijnen,F.Meuffels,Ton Weltens,C.Möring,C.Smeets.
 
Trillion/van Herten  Reuver
Ron Stijns,Bart Marcellis, Marcel van Herten, Rick van Dijk,Léon Crienen,Martin Teunissen, Herman Kroezen,E.Willems.
Ploegleider John Velter Baexem.
 
Cyclingteam Limburg Express
Jos Reinders