Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1999


Gulpen  Euverem  28 maart  Clubkampioenschap - Bedevaart  KNWU
1 Erik Willems Brunssum; 2 Ron Stijns Bunde; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn; 4 Frank Stijnen Weert; 5 Jean P.Haaksman Heerlen; 6 Marcel van Herten Beesel; 7 Léon Crienen Baarlo; 8 Harrie Riem Born; 9 Jos Gillissen Maastricht; 10 Antoine Moonen Brunssum.

Stein  5 april  KNWU
1 Niels Smits; 2 Ron Graat Oeffelt; 3 Chiem Winter Elst.

Someren Heide   11 april    St.Jozef     Semi-Klassieker
1 Ben van Vlaanderen Maarsenbroek; 2 Roy Steuten Weert; 3 Matti de Baat N.Vossemeer; 4 Leon Mutsaars St.Michielsgestel; 5 M.Boerboom Oss; 6 Bjorn Giesberts  Liessel; 7 Harrie Riem Born; 8 Stan Janssen Siebengewald;9 Ron Stijns Bunde; 10 A.Bosch  Huizen; 13 Marcel van Herten Beesel; 14 Martin Teunissen Ysselsteyn; 15 Bart Marcellis Ysselsteyn; 22 Antoine Moonen Brunssum.

Geen ploegenklassement

Weert  IJzeren man   9 april       Semi-Klassieker
1 Bart Marcellis Ysselsteyn; 2 Stan Janssen Siebengewald; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 A.Seuren Sambeek; 6 Frank Stijnen Weert; 7 Peter van der Zwaan Eindhoven; 8 Ron Stijns Bunde; 9 M.Plaggenborn Nieuwegein; 10 D.Engelen Nijmegen; 11 Roy Steuten Weert; 12 Ton Weltens Heythuysen; 13 Ronald van Engelshoven Sittard; 14 Theo Donders Stramproy; 15 Jos Reinders Helden.

Geen ploegenklassement

Deurne  21 april  
1 Bjorn Giesbers  Liessel; 2 Peter van der Zwaan Eindhoven; 3 Stefan van Hoof Mierlo.












Bjorn Giesbers


Linne  23 april  KNWU
Jacco Tettelaar Maassluis; 2 Johan Peemen Rijsbergen; 3 Stan Janssen Siebengewald.

Schweiberg   Mechelen  25 april  KNWU
1 Arno Bloks Heesch ; 2 Riek Krijt Koog aan de Zaan; 3 Stefan Bakker Alphen a.d. Rijn; 4 Theo Ebben; 5 Bart Marcellis Ysselsteyn; 6 Marcel van Herten Beesel; 7 Jeroen van Hoeyen; 8 Roy Steuten Weert; 9 Remco Roelofs; 10 Wim Bosman; 15 Jean P. Haaksman Heerlen; 18 Frank Meusen Reuver; 19 Erik Willems Brunssum; 20 Léon Crienen Baarlo.

Gemert   de Mortel  28 april
1 Piërre van de Beurcht Liessel; 2 Ruud van Herp Eindhoven; 3 Robert Borneman Oss.

Geldrop  30 april
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Maarten Coolen Veghel; 3 Bart Marcellis Ysselsteyn.

Liessel     2 mei  Liessel-Liessel  Ronde van Brabant  Klassieker
1 Patrick Laporte  Morkhoven B.; 2 Johnny Martens Gruitrode B.; 3 Bart Marcellis Ysselsteyn; 4 Ronny van der Biesen B.; 5 Rudy Sels Gierle B.; 6 Marc Borggraaf St.Niklaas B.; 7 Stan Janssen Siebengewald; 8 Peter van der Zwaan Eindhoven;  9 Marcel van Herten Beesel; 10 Ronny van Herck B.


Ploegenklassement
1 Gevi  B.;  Ronnie van der Biesen-Mark Borggraef-Rudy Sels-Ronny van Herck-;  2 Boutersen Sport B.; 3 Trillion /van Herten/ Nutri Force Reuver.

Milheeze  5 mei
1 Tiny Borgers Veldhoven; 2 Ruud Wilting Knegsel; 3 Leo Bruistens Schijndel.

Leeuwen  13 mei
1 Antoine Moonen Brunssum; 2 Stan Janssen Siebengewald; 3 Ron Stijns Bunde; 4 Martin  Teunissen Ysselsteyn; 5 Jack Steijvers Stramproy; 6 Harrie Riem Born; 7 Ger Hermans Helden; 8 G.Brouns Obbicht; 9 E.Achterberg Maastricht; 10 P.Haaksman Heerlen; 11 Erik Willems Brunssum; 12 F.Meuffels Someren; 13 R. op ’t Broek Stein; 14 Rick van Dijk Baarlo; 15 Ton Weltens Heythuysen.

Baarlo  16 mei
1 Bart Marcellis Ysselsteyn; 2 Ron Stijns Bunde; 3 G.Seuren Vierlingsbeek; 4 H.Schut Erp; 5 Peter Verhouden Eindhoven; 6 Ruud Wilting Knegsel; 7 K.Beijers Hoogeloon; 8 Martin Teunissen Ysselsteyn; 9 Tiny Borgers Veldhoven; 10 Frank Stijnen Weert; 11 Marcel van Herten Beesel; 12 Jack Steijvers Stramproy; 13 F.Willems Oirschot; 14 H.Bulkens Boxmeer; 15 Roy Steuten Weert.

De Rips  19 mei
1 Mark  van de Boomen Bladel; 2 Geert Verkuijlen Uden; 3 Erik van de Berg Druten.

Eindhoven  Woensel  23 mei
1 Bart Marcellis Ysselsteyn; 2 Léon Mutsaars  St.Michielsgestel; 3 Eric Nieuwerth Lekkerkerk; 4 Ron Graat Oeffelt; 5 J. van Hoof Schijndel;  14 Frank Stijnen Weert.

Brunssum  24 mei  KNWU
1 Roy Steuten Weert; 2 Eric Willems Brunssum; 3 Ger Hermans Helden.

Neerkant  26 mei
1 Tiny Borgers Veldhoven; 2 Geert Verkuijlen Uden; 3 Mark van de Boomen Bladel.

Buchten  26 mei  KNWU
1 Niels Hamers Schijndel; 2 Ferry van Heeswijk Schijndel; 3 Pascal Hermes Liempde.

Someren    29-30 mei    Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit
1 Patrick Laporte  Morkhoven B.; 2 Roy Steuten Weert; 3 Bart Marcellis Ysselsteyn; 4 Marcel van Herten Beesel; 5 A.Bosma Amstelveen; 6 A.Broex Ouderkerk aan de Amstel; 7 Guido Kramer Nijmegen; 8 Léon Franssen Reuver; 9 M.Schenk Nijmegen; 10 Jeroen Straathof Leiden; 13 Ger Hermans Helden.

2e et.
1 Marc den Hoed  Pijnacker; 2 Joop Ribbers Eibergen; 3 Jeroen Straathof Leiden; 4 Eric Willems Brunssum; 5 A.Bosma Amstelveen; 6 B.Dunnebier Best; 7 J.Kinnels Dieren; 8 Léon Crienen Baarlo; 9 M.Schenk Eibergen; 10 L.Gebruers Oevel B.; 12 Frank Stijnen Weert; 14 Harrie Riem Born; 17 Ron Stijns Bunde.

3e et. 
1 Patrick Laporte Morkhoven B.; 2 Bart Marcellis Ysselsteyn; 3 J.van Hoeyen Amsterdam; 4 Roy Steuten Weert; 5 Marcel van Herten Beesel; 6 Martin Teunissen Ysselsteyn; 7 A.Bosma Amstelveen; 8 Harrie Riem Born; 9 Rudy Sels België; 10 Frank Stijnen Weert; 18 Ron Stijns Bunde.

Eindklassement
1 Marc den Hoed  Pijnacker; 2 Joop Ribbers Eibergen; 3 Patrick Laporte Morkhoven B.; 4 Jeroen Straathof Leiden; 5 A.Bosma Amstelveen; 6 Bart Marcellis Ysselsteyn; 7 M.Schenk Eibergen; 8 B.Dunnebier Best; 9 Léon Crienen Baarlo; 10 J. van Hoeyen Amsterdam; 11 Roy Steuten Weert; 12 Marcel van Herten Beesel; 15 R.Willems Brunssum.

Ploegenklassement
1 Trillion-van Herten-Nutri Force  Reuver; Bart Marcellis-Martin Teunissen-Ger Hermans-Rick van Dijk-Marcel van Herten-Ron Stijns-Stan Janssen;2 Amstel  Diemen; 3 Gevi België; 4 W.Club Zuid Limburg Maastricht; 5 W.Club de Stofwolk Eibergen.







Marc Den Hoed komt eraan


Vlierden   2 juni
1 Stefan van Hoof Mierlo; 2 Joep Aerts Eindhoven; 3 Ruud van Herp Eindhoven.

Goirle  5 juni  JKNWU
1 Johan Peemen Rijsbergen; 2 Ruud Wilting Knegsel; 3Peter Voesenek Breda.

Beek en Donk  5 juni  KNWU   
1 Joep Aerts Eindhoven; 2 Hans van de Munckhof Horst; 3 Arno Bloks Heesch.

Baarlo   Baan  6 juni   NKS
Criterium
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Ger Hermans Helden; 3 Ron Stijns Bunde; 4 J. van Sambeek Eindhoven; 5 A. van Baal Nijmegen.
Afvalsrace
1 Ger Hermans Helden; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 A. van Baal Nijmegen; 4 Ron Stijns Bunde; 5 Frank Fonteyne Lottum.
Eindklassement
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Ger Hermans Helden; 3 Ron Stijns Bunde.

                                                      Martin Teunissen


Stein  7 juni  KNWU
1 Jurgen van Pelt Nuenen; 2 Bart Marcellis Ysselsteyn; 3 John Troisfontaine  Wijlre.

Mierlo  9 juni
1 Roel  van Schalen Delft; 2 Ruud van Herp Eindhoven; 3 Tiny Borgers Veldhoven.

Meijel  13 juni
1 Tiny Borgers  Veldhoven; 2 Ron Stijns Bunde; 3 Harrie Riem Born; 4 Stan Janssen Siebengewald; 5 Martin Teunissen Ysselsteyn; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Frank Stijnen Weert;   11 Rick van Dijk Baarlo; 13 Ton Weltens Heythuysen.

Liessel   16 juni
1 Gerard Seuren Vierlingsbeek; 2 Arno van Baal Nijmegen; 3 Geert Verkuijlen Uden.

Swalmen  20 juni       MTB Streetrace 
1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Erwin Bakker Liessel; 3 Léon Crienen Baarlo.

Sint Oedenrode  21 juni  KNWU
1 Arno Bloks Heesch ; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Piërre van de Beurcht Boekel.

Deurne  Zeilberg  23 juni
1 Tiny Borgers Veldhoven; 2 Stefan van Hoof Mierlo; 3 Hans Bulkens Boxmeer.

Weert   26-27 juni   Rog Tour   Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit
1 Mike Harisson  Cheshire  Engeland; 2 Bart Marcellis Ysselsteyn; 3 P.Arts; 4 Steve Hulme Engeland; 5 Frank Stijnen Weert; 6 B. van Laarhoven Valkenswaard; 7 L.Verdaesdonk Breda; 8 B.Dunnebier Best; 9 Roy Steuten Weert; 10 Dennis Paul België.

2e et. Criterium
1 Dennis Paul  België.; 2 B.Tefnier B.; 3 J.Farbi B.; 4 R.Schepens; 5 A.Orrel Engeland; 6 D.Hol Ede; 7 Stan Janssen Siebengewald; 8 P.Arts; 10 Antoine Moonen Brunssum.

3e et.Door het Weerterland
1 Allister Rutherford  Cheshire Engeland; 2 Ron Stijns Bunde; 3 J.Martens Brunssum; 4 L.Verdaesdonk Breda; 5 D.Hol Ede; 6 Martin Teunissen Ysselsteyn; 7 Dennis Paul B.; 8 Frank Stijnen Weert; 9 Harrie Riem Born; 10 T.Rigter Ede.

Eindklassement
1 Mike Harisson  Cheshire Engeland; 2 L.Verdaesdonk Breda; 3 Allister Rutherford Cheshire Eng.; 4 Dennis Paul B.; 5 Bart Marcellis Ysselsteyn; 6 P.Arts; 7 J.Martens Brunssum; 8 Frank Stijnen Weert; 9 R.Balemans B.; 10 B. van Laarhoven Valkenswaard.

Ploegenklassement
1 Macclesfield  Engeland; Mike Harisson-Steve Hulme-A.Orrrel-Allister Rutherford-Graham Wood-Rob Forster-Richard Allingham- Rob Sharrock; 2 W.Club Zuid Limburg Maastricht; 3 Trillion-van Herten-Nutri Force Reuver.

Gennep  27 juni  KNWU
Chiem de Winter Arnhem; 2 Léon Mutsaers Schijndel; 3 Ubbo Kuper Rijpwetering; 4 Arno Bloks Heesch; 5 Ron Paffen Milsbeek; 6 Maarten Coolen Veghel; 7 Rik Harbers Aalten; 8 Jos Kaal Didam; 9 Ron Graat Oeffelt; 10 Theo Vierling Rijswijk.

Liessel  1 juli
1 Bart Marcellis ysselsteyn; 2 Ron Graat Oeffelt; 3 Arno Bloks Heesch.

Welten  3 juli   de Nacht van Welten   KNWU
1 R.Souren;2 Francois Knarren Hoensbroek; 3 Leo Boelhouwers; 4 Roy Könisser Gennep; 5 John Troisfontaine Wijlre.

Mierlo  3 juli  KNWU
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Bart Marcellis  Ysselsteyn; 3 Léon Mutsaars St.Michielsgestel.

                                                       Stan  Janssen


Aarle Rixtel  4 juli
1 Piërre  van de Beurcht Boekel; 2 Léon Mutsaars St.Michielsgestel; 3 Jac van Kessel Deurne.

Horst  4 juli
1 Stan Janssen Siebengewald; 2 Marcel van Herten Beesel; 3 Ron Stijns Bunde.

Beek en Donk  5 juli
1 Joep Aerts Eindhoven; 2 Hans van de Munckhof Horst; 3 Arno Bloks Heesch.

Helenaveen   7 juli
1 Tiny Borgers Veldhoven; 2 Henry Schut Erp; 3 Jef van Hoof Schijndel.

Someren-Peer-Someren   11  juli  Klassieker
1 Roy Steuten Weert;  2 Kurt van Heeringen Pulderbos B.; 3 Ruud Wilting Knegsel; 4 Marcel van Herten Beesel; 5 Bart Marcellis Ysselsteyn;  6 Ron Stijns Bunde; 7 Joep Aerts Eindhoven; 8 Frank Stipt Maastricht; 9 Willem van Hoof Helmond; 10 Matti de Baat Nw.Vossemeer.


Ploegenklassement
1 W.Club Zuid Limburg  Maastricht; John Martens-Ronald  van Engelshoven-Antoine Moonen-Harrie Riem-F.Vleugels-Roy Steuten-M.Kamps; 2 EGT/Gevi  B.; 3 W.Club Het Snelle Wiel Bladel.

     Roy Steuten wint zijn eerste klassieker


Milheeze  14 juli
1 Piërre van de Beurcht Boekel;  2 Geert Verkuijlen Eindhoven; 3 Henry Schut Erp. 

Elsloo  17 juli
1 Léon Mutsaars St.Michielsgestel; 2 Hans van de Munckhof Horst; 3 Ron Stijns Bunde.

Ysselsteyn   18 juli    NWB Kampioenschap
1 Bart Marcellis Ysselsteyn; 2 Seb Drenker Ratingen D.; 3 Joep Aerts Eindhoven; 4 Markus Menth Dusseldorf D.;  5 Hans van Eijk Hillegom; 6 Johnny  Martens Gruitrode B.; 7 Perry Adriaans Someren; 8 Thomas Weijers Krefeld D.; 9 Hans Dielis Valkenswaard; 10 Ger Hermans Helden; 11 Jos Reinders Helden; 12  Frank Stijnen Weert; 13 Marcel van Herten Beesel; 14 Ron Graat Oeffelt; 15 Roy Steuten Weert.

        Staat mooi op de erelijst : kampioen NWB


Sevenum  21 juli KNWU
1 Arno Bloks Heesch; 2 Johan Peemen Rijsbergen; 3 Bart Marcellis Ysselsteyn.

Maasbracht  24 juli  KNWU
1 John Linders Heerlen; 2 Herman Kroezen Deurne; 3 Tonnie Gijsberts Helmond.

Boekel   25 juli  KNWU
1 Dennis van Weel Hazerswoude; 2 Hans van de Munckhof Horst; 3 Stan Janssen Siebengewald.

Boxmeer  26 juli   KNWU
1 Arno Bloks Heesch; 2 Ron Paffen Milsbeek; 3 Johan Pemen Rijsbergen.

Peelland Klassement
1 Léon Mutsaars Schijndel; 2
s
Ronde van Luik  B.  23-25 juli   Etappewedstrijd
1e et.
1 Faoro B.; 2 Jaremco B.; 3 Lebeau B.; 8 Mike Strijbosch Deurne; rest  Nederlanders in peloton.
2e et.
1 B.Jaegers B.; 4 Bart Marcellis Ysselsteyn; 
3e et.
1 Mike Strijbosch  Deurne; 2 Bart Marcellis Ysselsteyn; 3 Faoro B.; 20 Léon Crienen Baarlo; 29 Ron Stijns Bunde; 33 Marcel van Herten Beesel;  66 Ger Hermans Helden; 98 Rick van Dijk Baarlo.

















Mike Strijbosch


Eindklassement
1 B.Jaegers B.; 2 Faoro B.; 3 Jaremko B.; 4 Bart Marcellis Ysselsteyn; 5 Mike  Strijbosch Deurne; 29 Roy Steuten Weert; 37 Léon Crienen Baarlo; 41 Marcel van Herten Beesel; 42 Ron Stijns Bunde; 46 Bas Peters Heel; 61 Ger Hermans Helden.

Roermond  Kapel   1 augustus
1 Arno Bloks  Heesch ; 2 Léon Mutsaars St.Michielsgestel; 3 Stan Janssen Siebengewald; 4 Frank Stijnen Weert.

Anzegem B.   1  augustus  ICF  Wereldkampioenschap
1 Bruno Jaegers  B.; 2 Gunther van Impe B.; 3 Bart Marcellis Ysselsteyn; 4 Frank Faoro B.; 5 Marc Cocquyt B.; 6 Luc Rooms B.; 7 Daniël Vandemeire B.; 8 Kurt Pauwels B.; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10 Roger Vanderscheuren B.

Waubach  1 augustus  KNWU
1 Jurgen van Pelt Gerwen; 2 Tjarco Cuppens Landgraaf; 3 Berrie Thoolen Echt.

Stramproy  5 augustus
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Frank Stijnen Weert; 3 Bart Marcellis Ysselsteyn; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Eddy Vrijssen Peer B.; 6 NN.; 7 Harrie Riem Born; 8 NN.; 9 Antoine Moonen Brunssum; 11 G.Brouns Obbicht; 14 Ton Weltens Heyhuysen.

 Nijeveen  7 augustus    Nederlands Kampioenschap Tijdrijden
 Koppeltijdrit
1 W.Draaier/C.Draaier  Wijckel/Nijemirdum
IndividueleTijdrit
1 W.Draaier  Wijckel.

Bocholtz  8 augustus
1 Bart Marcellis Ysselsteyn; 2 Ron Stijns Bunde; 3 Léon Crienen Baarlo.

Steensel  9 augustus  KNWU
1 Léon Mutsaars St.Michielsgestel; 2 Joep Aerts Eindhoven; 3 Ron Graat Oeffelt.

Kerkrade  14 augustus  KNWU
1 Erik Willems Brunssum; 2 Stan Janssen Siebengewald; 3 Roy Steuten Weert.

Beesel  15 augustus  Nederlands Kampioenschap  Vrije renners  WFN
16 +
1 Bas Raas  Heinkenszand; 2 B. van Laerhoven Berkel Enschot; 3 Willem de Jong Anna Paulowna; 8 R.van der Rijken Heythuysen.
30 +
1 Marc den Hoed Pijnacker; 2 Marcel van Herten Beesel; 3 Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 4 Bart Marcellis Ysselsteyn;  7 Ron Stijns Bunde; 8 Frank Stijnen Weert; 12 Martin Teunissen Ysselsteyn; 14 Rick van Dijk Baarlo.












Kampioen bij de WFN : Marc den Hoed



Maasbracht     KNWU
1 John Linders Heerlen; 2 Herman Kroezen Deurne; 3 Tony Gijsberts Helmond; 4 Gerard Spierings Schijndel; 5 Heinz Esch D.; 6 Wim Wanders Meerssen; 7 H.Dielis Valkenswaard; 8 L.Bruisters Schijndel; 9 Harrie Riem Born; 10 H.Senden Berg en Terblijt; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Ronald van Engelshoven Sittard; 13 W. van Ooy Deurne; 14 M.Bovens Beel; 15 W.Jacobs Nuth.

Weert  IJzeren man  12 september   Semi-Klassieker
1 Kurt van Balen Meeuwen B.; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 R.Brouns Obbicht; 4 P.Adriaans Someren; 5 Jef Martens Gruitrode B.; 6 H.Beijmers Helmond; 7 H.Dielis Valkenswaard; 8 Ron Stijns  Bunde 9 Eddy Vrijssen Peer B.; 10 Stefan van Hoof Mierlo.

Someren – Someren    19 september    Tweelandenkoers   Klassieker
1 Matti de Baat Nieuw Vossemeer;  ; 2 Bart Marcellis Ysselsteyn; 3 J.Aerts Eindhoven; 4 Roy Steuten Weert; 5 Jef Martens Gruitrode B.; 6 Eddy Vrijssen Peer B.; 7 Marc den Hoed Pijnacker; 8 Marcel van Herten Beesel; 9 Joop Ribbers Groenlo; 10 J. Verheijden Laakdal B.; 13 Martin Teunissen Ysselsteyn; 16 Ron Stijns Bunde.
Ploegenklassement
1 W.Club Zuid Limburg Maastricht;John Martens-Ronald  van Engelshoven-Antoine Moonen-Harrie Riem-F.Vleugels-Roy Steuten-M.Kamps;  2 Trillion/van Herten/Nutri Force Reuver; 3 AGP/Gevi B.

Baarlo  Baan  25 september
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2

Someren Heide  3 oktober  Erica  Semi-Klassieker
1 Matti de Baat Nieuw Vossemeer;  2 Kurt van Heeringen Pulderbos B.; 3 Roy Steuten Weert; 4 Jef Martens Gruitrode B.; 5 Chris de Baat Hoeven; 6 G.Ronhaar Hellendoorn; 7 H.Thijs Wierden; 8 P.Adriaans Someren; 9 R. van Vlimmeren St.Willebrord; 10 Ger Hermans Helden ; 11 Bart Marcellis Ysselsteyn; 12 Math Stoffels Tegelen; 19 Ron Stijns Bunde.

                                                                 Matti de Baat


Burkina Faso  Afrika  1 - 12 december   Etappewedstrijd
Eindklassement
1 Sai Nasry Said Egypte; 2 Oudrej Slobonik Slowakije; 3 Mohamed Kholefi  Egypte; 4 Sylvain Lavergne  Frankrijk; 5 Hamado Pafadnam Burkina Faso; 12 Math Stoffels Tegelen; 20 Ron Stijns Bunde; 33 Ton Hillen Helden; 40 Huub Faasen Blerick. Jos Reinders moest na de 4e etappe opgeven wegens ziekte,
en Ger Hermans wordt na de 7e etappe wegens overtreding van het wedstrijdreglement uit koers gezet.

Super Prestige    Klassement  van alle “Grote wedstrijden”
1 Bart Marcellis Ysselsteyn; 2 Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 3 Roy  Steuten Weert; 4 Marcel van Herten Beesel; 5 Ron Stijns Bunde; 6 Martin Teunissen Ysselsteyn; 7 Marc den Hoed Pijnacker; 8 Johnny van het Klooster; 9 Joep Aerts Eindhoven; 10 Kurt van Heeringen Pulderbos B. 

Ploegen  1999

Trillion/van Herten /Nutri Force  Reuver
Bart Marcellis,Martin Teunissen,Léon Franssen ,Léon Crienen,Rick van Dijk, Marcel van Herten,Wilbert Janssen,Ron Stijns,Stan Janssen.
Ploegleider  John Velter Baexem.

Profile Procycling Weert
Jac Steyvers,Frank Stijnen,J.Reinders,P.Marcelissen,R.Schepens,Ton Weltens,C.Möring.
Ploegleidster; Caroline Stijnen Weert.