Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1998


Gulpen  29 maart   Open  Limburgs Clubkampioenschap  KNWU
1 Ger Hermans Helden; 2 Peter Dam Bocholtz; 3 Marcel van Herten Beesel; 4 Ron Stijns Bunde; 5 E.Adriaans Horn; 6 F.Baggen Geleen; 7 Chris Janssen Lommel B.; 8 Jos Reinders Helden; 9 Harrie Riem Born; 10 Léon Crienen Baarlo.

                        Ger Hermans doet meer dan alleen maar fietsen   ( foto Lucas Janssen )

 
Someren Heide    5  april    St.Jozef     Semi-Klassieker
1 Ben  van Vlaanderen Maarsenbroek; 2 Rik Elfrink Nuenen; 3 Simon Moermans  Lexmond;  4 Marcel Alma Aardkamp; 5 Johan Peemen Rijsbergen; 6 Eric Nieuwerth  Lekkerkerk ; 7 Pascal Arts Ede; 8 Gé Slingerland  Zoetermeer; 9 Marcel Hoffman Hoofddorp; 10 Jef Martens Gruitrode B.; 12 Roy Steuten Weert.
Geen Ploegenklassement
 
Weert  IJzeren man   12 april       Semi-Klassieker
1 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 Erik Hilkens Weert; 5 Marcel van Herten Beesel; 6 Roy Steuten Weert; 7 Léon Crienen Baarlo; 8 Ton Weltens Heythuysen; 9 P. van der Vleuten Mierlo; 10 Wilbert Janssen Venray;  14 Frank Stijnen Weert; 15 Rick van Dijk Baarlo.
Geen ploegenklassement
 
Stein  13  april  KNWU
1 Rik Elfrink Nuenen; 2 Ron Graat Oeffelt; 3 J. de Jonge Boxtel; 4 Bart Marcellis Ysselsteyn; 5 NN.; 6 R.Bastiaansen Uden; 7 Ron Paffen Milsbeek; 8 Ron Stijns Bunde; 9 Jos Reinders Helden; 10 C.Huberts Brunssum.
 
Schweiberg  26 april   KNWU
1 Rik Elfrink Nuenen; 2 J. de Jonge .A.Bloks.
 
Alsaciënne Frankrijk   Etappewedstrijd
1e et.
1 Erwin Raats  Helmond.
2e et.
1 Frans van de Weijdeven Eindhoven.
4e et.
1 Edwin Raats Helmond.
Eindklassement
1 Edwin Raats Helmond; 2 Zingle Fr.; 3 Frans van de Weijdeven Eindhoven.
 
Liessel    3 mei  Liessel-Liessel Ronde van Brabant  Klassieker
1 Wilbert Janssen Venray; 2 Rik Elfrink Nuenen; 3  Ben van Vlaanderen Maarssen; 4 Eric Nieuwerth Lekkerkerk; 5 R.Sels B.; 6 Johan Peemen Rijswijk; 7 Patrick Laporte B.; 8 Frank Stijnen Weert; 9 M.Schuttert Bergum; 10 Ruud Wilting Knegsel; 17 Rick van Dijk Baarlo; 29 Marcel van Herten Beesel.


Ploegenklassement
1 Trillion/van Herten Beesel; Bart Marcellis; Marcel van Herten; Martin Teunissen; Sander Janssen; Léon Crienen; Erik Hilkens; Wilbert Janssen;  Rick van Dijk; 2 W.Club Eindhoven; 3 Gevi  Eijckmans B.
 
Baarlo  17 mei
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Bart Marcellis Ysselsteyn; 3 Ruud Wilting Knegsel; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 P.van Dam  Veldhoven; 6 Ron Stijns Bunde; 7 P.Adriaans Someren; 8 Peter Verhouden Eindhoven; 9 Léon Crienen Baarlo; 10 F.Meuffels Someren; 11 Frank Stijnen Weert; 12 Ger Hermans Helden.
 
Leeuwen  21 mei
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Raymond Schepens Veldhoven; 3 Peter Schmitz Geleen; 4 Henk Ceelen Oudekerk aan de Amstel; 5 Gerard Seuren Vierlingsbeek; 6 Noël van der Ley Mechelen; 7 Marcel van Herten Beesel; 8 Joep Koenen Waalwijk; 9 Michel Govaarts Drunen; 10 Antoine Moonen Brunssum.

          Martin Teunissen zet Leeuwen op zijn erelijst

 
Someren  23-24  mei    Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit
1 Rik Elfrink Nuenen; 2 Marcel van Herten Beesel; 3 Mario Bronkhorst Dld.; 4 M.Kamerling Amsterdam; 5 Bart Marcellis Ysselsteyn; 6 A.Broex Amstelveen; 7 R.Westerink Abcoude; 8 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 9 Roy Steuten Weert; 10 Richard de Waard Amsterdam.
 
2e et.
1 Marcel van Herten Beesel; 2 Auke Broex Amstelveen; 3 Rik Elfink Nuenen; 4 Bart Marcellis Ysselsteyn; 5 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 6 Karl Hamacher Dld.; 7 Jack Steijvers Stramproy; 8 Marc den Hoed Pijnacker; 9 Maas van Schoonhoven Veenendaal; 10 Ron Stijns Bunde.
 
3e et. 
1 Hans Schepens Helmond; 2 B.Snepvangers Zundert; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Ton Weltens Heythuysen; 5 J.Koenen Waalwijk; 6 Wim Janssen Venray; 7 Richard de Waard Amsterdam; 8 Ron Stijns Bunde; 9 Ronald van Engelshoven Sittard; 10 J. van de Bovenkamp.
 
Eindklassement
1 Rik Elfrink  Nuenen; 2 Marcel van Herten Beesel;3 Auke Broex Amstelveen; 4 Bart Marcellis Ysselsteyn; 5 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 6 Carsten Hamacher Dld.; 7 Jack Steijvers Stramproy; 8 Ron Stijns Bunde; 9 Hans Schepens Eindhoven; 10 Richard de Waard Amsterdam.
 
Ploegenklassement
1 Trillion/van Herten  Reuver; Bart Marcellis; Marcel van Herten; Martin Teunissen; Sander Janssen; Léon Crienen; Erik Hilkens; Wilbert Janssen; Rick van Dijk;  2 W.T.Club de Amstel; 3 Profile/Proteam Weert; 4 W.Club Eindhoven; 5 W.Club Zuid Limburg.

                                        Rik Elfrink : tijdrit en eindzege in de Omloop der Peel

 
Heythuysen  30 mei
L.K. Tijdrijden
1 J.van Sambeek  Eindhoven; 2 H.Moederscheim Voerendaal; 3 Marcel van Herten Beesel.
 
Eindhoven  31 mei
1 Ruud Wilting Knegsel; 2 Rik Elfrink Nuenen; 3 Frank Stijnen Weert.
 
Baarlo  Baan 6 juni   NKS sportdag
1 J.Leenders Heerlen; 2 J. van Sambeek Eindhoven; 3 P. de Vlieger Beesel.
 
Oijen  7 juni  Omloop van de Maaskant    Klassieker
1 Eric Nieuwerth Lekkerkerk; 2 Werner Altenwischer Leiden; 3 Chris Maas Papendrecht; 4 Marcel van Herten Beesel; 5 Marc den Hoed Pijnacker; 6 Leo Mutsaars  Rosmalen;  7 Rik Elfrink Nuenen; 8 Henk Ceelen Oudekerk aan de Amstel; 9 Auke Broekx Oudekerk aan de Amstel; 10 Sander van der Vleuten Mierlo.
Ploegenklassement
1 De Waardrenners  Hoekse Waard; Eric Nieuwerth Marc den Hoed; Henk Ceelen; Auke Broekx; Werner Altenwischer; 2 Trillion van Herten Reuver; 3 W.Club Eindhoven. 
 
Weert   20-21 juni    Rog Tour   Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit   9,6 km.
1 Rik Elfrink  Nuenen; 2 Mike Harrison Chesshire Engeland; 3 Cees Maas Hoeksewaard; 4 Ad van den Boogaard Eindhoven; 5 Pascal Arts Ede.
 
2e et.Criterium
1  Cees Maas Hoeksewaard; 2 Jacco Tettelaar Maassluis; 3 Pascal Arts Ede; 4 H.Clark Engeland; 5 Pierre Pirotte B.; 
 
3e et.
1 Michel Grifnee Dison B.; 2 Bart Marcellis Ysselsteyn; 3 Ad  van den Boogaard Eindhoven; 4 Pierre Pirotte B.; 5 Ron Stijns Bunde; 
 
Eindklassement
1 Ad van de Boogaard  Eindhoven; 2 Bart Marcellis Ysselsteyn; 3 Michel Grifnee Dison B.; 4 Pierre Pirotte B.; 5 Ron Stijns Bunde; 
 
Ploegenklassement
1 V.C.Ardennes  MailleuxB.; Michel Grifnee-Denis Paul-Jean Luc Gueert-Yves Diepoinds-Roberto Hernandez-Francis Toffoli-Christophe Crasset-Michel Moenen; 2  Immo de Dijle België; 3 Trillion van Herten Beesel.
 
 
Neer    1 juli    Limburgs  Districtskampioenschap  KNWU
1 Bart Marcellis Ysselsteyn; 2 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 3 Marcel van Herten Beesel; 4 Peter Schmitz Geleen; 5 Peter Dam Bocholtz.
Kampioenschap
1 Peter Schmitz; 2 Peter Dam; 3 Ronald van Engelshoven.
 
Horst  4 juli  KNWU
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Frank Stijnen Weert; 3 Ruud Wilting Knegsel.
 
Someren-Peer-Someren    12 juli    Klassieker
1 Patrick Laporte  Morkhoven B.; 2 Wim Veris  B.; 3 Piërre Pirotte B.; 4 Rudy Sels  Gierle B.; 5 Reggie Coole Goes; 6 Bart Marcellis Ysslsteyn; 7 Kurt van Heeringen Pulderbos B.; 8 Jack Steijvers Stramproy; 9 Marcel van Herten Beesel; 10 Alain Renard  B.
Ploegenklassement
1 Gevi Eijckmans B.; 2 Trillion van Herten Reuver; 3 Immo de Dijle Leuven B.

                                      Patrick Laporte wint klassieker

 
Weert  IJzeren man   19 juli   NWB Kampioenschap
1 Frank Stijnen Weert; 2 Bart Marcellis Ysselsteyn; 3 Ron Stijns Bunde.

                                                                   Frank Stijnen kampioen 1998

 
Capelle  Frankrijk  2 augustus  ICF  Wereldkampioenschap
1 Didi Foubert  B.; 2 F.Faoro Fr.; 3 K.Pauwels B.; 12 Marcel van Herten Beesel; 21 Ger Hermans Helden; 34 Martin Teunissen Ysselsteyn.
 
Stramproy  22 augustus
1 Bart Marcellis  Ysselsteyn; 2 Ruud Wilting Knegsel; 3 Stan Janssen Siebengewald; 4 W. van Hoof Helmond; 5 Martin Teunissen Ysselsteyn; 6 Marcel van Herten Beesel; 7 Peter Dam Bocholtz; 8 J.van Sambeek Eindhoven; 9 H.Dielis Valkenswaard; 10 Ron Stijns Bunde.
 
Meijel  23 augustus
1 Léon Crienen Baarlo; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Ton Weltens Heythuysen; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Marcel van Herten Beesel; 6 Ronald van Engelshoven Sittard; 7 P.Adriaans Someren; 8 Roy Steuten Weert; 9 Bart Marcellis Ysselsteyn; 10 C.Brouns Obbicht.
 
Den Burg  Texel  30 augustus  Nederlands Kampioenschap  Vrije renners  WFN
15 +
1 R. de Graaf Den Burg.
25 +
1 J.Grootscholten Kwintsheul ;  19 P.Adriaans Someren; 24 Martin Teunissen Ysselsteyn; 25 Peter Verhouden Eindhoven.
 
Afferden    KNWU
1 Jac van Kessel Deurne; 2 R.Schepens Veldhoven; 3 Stan Janssen Siebengewald; 4 Peter van Dam Veldhoven; 5 Edwin Warbroek Nijmegen; 6 Ron Paffen Milsbeek; 7 Patrick Derks Nijmegen; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Paul Haaksman Heerlen; 10 Léon Crienen Baarlo.
 
Huize Padua   5 september  KNWU
1 Marcel Alma; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Johan Peemen Rijsbergen; 4 Ron Stijns Bunde; 5 Léon Franssen  Reuver; 9 Stan Janssen Siebengewald; 13 Ron Paffen Milsbeek; 14 Marcel van Herten Beesel.
 
Beek Ubbergen  6 september   KNWU
1 Arno Bloks; 4 Marcel van Herten Beesel; 6 Bart Marcellis Ysslsteyn; 8 Ton Weltens Heythuysen; 9 Stan Janssen Siebengewald; 13 Léon Crienen Baarlo.
 
Someren – Someren    20 september    Tweelandenkoers   Klassieker
1 Marcel van Herten Beesel; 2  R.Sels  Gierle B.; 3 Bart Marcellis Ysselsteyn; 4 Goovaarts  Geerle B.; 5 Henk Ceelen Ouderkerk aan de Amstel; 6 J.Koole Goes; 7 H. Roskamp Voorhout; 8 Kurt van Heeringen Pulderbos B.; 9 J.Smeets Sittard; 10 Jef Martens Gruitrode B.; 12 Martin Teunissen Ysselsteyn.
Ploegenklassement
1 Gevi  Eijckmans  B.; 2 Trillion van Herten Beesel; 3 W.Club de Maastrappers Horn.
 
Deurne  27 september
1 Jac van Kessel Deurne; 2 J.Broers; 3 Leon Mutsaars .







 

Jac van Kessel wint altijd wel ergens


Ploegen  1998
 
Profile Procycling Weert
Ton Weltens,Frank Stijnen, Glenn Crane,Roy Steuten, Marc Coolen, Gerard Cuyten, Jack Steijvers, Christian Möhring , Pascal Marcelissen .        
Ploegleidster : Caroline Stijnen Weert.           
 
Trilion van Herten  Beesel  
Bart Marcelissen, Marcel van Herten,Sander Janssen, Léon Crienen;Erik Hilkens,Wilbert Janssen,Rick van Dijk, Martin Teunissen.
Ploegleiders  : John Velter Baexem en Jac Hendriks.