Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1997

Born  2 maart  trainingsrit Limburgse clubs

1 Ger Hermans Helden; 2 Ron Stijns Bocholtz; 3 J.Jacobs; 4 Jac Smeets Beek; 5 Glenn Crane Baexem; 6 Ton Weltens Heythuysen; 7 Erik Willems Brunssum; 8 L.Leurs Echt; 8 R.Broens.

Heythuysen  9 maart  Trainingsrit

1 Erik Willems Brunssum; 2 Buys; 3 Ton Weltens Heythuysen; 4 Glenn Crane Baexem; 5 Ger Hermans Helden; 6 Erik Hilkens Wessem; 7 Schepers; 8 Ron Stijns bocholtz; 9 Jos Reinders Helden; 10 Léon Crienen Baarlo.

Gulpen  Del  30 maart  Clubkampioenschap  KNWU
1 Herman Kroezen Deurne; 2 J.Haakmans Heerlen; 3 Marcel van Herten Beesel; 4 Peter Dam Bocholtz; 4 Ron Stijns Bocholtz; 6 van der Stappen; 7 Sijen; 8 Roland van Engelshoven Sittard;; 9 Buys; 10 Frank Stijnen Weert.
 
Stein  31 maart  KNWU
1 Marcel van Herten Beesel; 2 Peter Dam Bocholtz; 3 H.Buijs Hoensbroek; 4 J. Haaksman Heerlen; 5 van den Bosch; .
 
Merum  6 april
1 M.Weishaupt  Krefeld D.; 2 Peter Haaksman Zeist; 3 Jean Paul Haaksman Heerlen; 4 Marcel van Herten Beesel; 5 Ron  Stijns Bocholtz; 6 Frank Stijnen Weert; 7 Bart Marcellis Ysselsteyn; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Martin Teunissen Ysselsteyn; 10 Marcel Opdam Deurne.
 
Someren Heide   13 april    St.Jozef     Semi-Klassieker
1 Glenn Crane Baexem; 2 Piet Braspennings Gilze; 3 Johnnie Martens Gruitrode B.; 4 Martin Teunissen Ysselsteyn; 5 Mark Ridderhof Maasmechelen B.; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Nende Zanner Venray; 8  Menno Grootjans Tliburg; 9 John Haazen Ommel;  10 Ron Stijns Bocholtz

Geen ploegenklassement
 
Weert  Industrieterrein  Leuken 20  april       
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Frank Stijnen Weert;3 Bart Marcellis Ysselsteyn.


Schweiberg  27 april

1 Ron Graat Oeffelt; 2 E.van der Putten Wijchen; 3  A.Rouex Amstelbeek; 4 J.Haaring Naaldwijk; 5 J.van Hoeyen Amsterdam; 6 J.Haaksman Herlen; 7 Noiél van de Ley Mechelen; 8 Luyendijk Honselersdijk; 9 Marcel van Herten Beesel; 10 Peter Dam Bocholtz


Liessel   4 mei   Liessel-Liessel Ronde van Brabant   Klassieker
1 Erik Hilkens Wessem; 2 Hans Ceelen Oudkerk; 3 J.Govaerts Gierle B.; 4 Theo van de Velde Rijsbergen; 5 Jean Paul Haaksman Heerlen; 6 J.Metselaar Den Oever; 7 Bart Marcellis Ysselsteyn; 8 Willem Buitendijk Den Helder; 9 Jef Mertens Meeuwen B.; 10 Ruud van Doers Den Helder; 11 Gerrie Glas Eindhoven; 12 H. Buys Hoensbroek; 13 Dielis Valkenswaard; 14 Joop Ribbers Groenlo; 15 Dekker Ouderkerk.


Ploegenklassement
1 De Waardrenners Hoekse Waard;Matthieu Hendriks-Bert Dekker-Willem Buitendijk-Johan Fontijne-Eric Nieuwerth ; 2 Arkel Siebengewald; 3 W.Club Eindhoven.

                                    De ronde van Brabant is voor Erik Hilkens

 
Leeuwen  8 mei 
1 Ger Hermans Helden; 2 Martin Teunissen Venray; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 Ron Stijns Bunde; 5 Peter Dam Bocholtz; 6 H.Buys Hoensbroek; 7 Mark Ridderhof  Maasmechelen B.; 8 Marcel van de Stappen Maastricht; 9 Ton Weltens Heythuysen; 10 Jos Reinders Helden;  11 Theo Donders Stramproy; 12 J. van Sambeek Eindhoven; 13 Johnnie Martens Gruitrode B.; 14 Huub Greijmans Weert; 15 Peter Verhouden Eindhoven.
 
Eindhoven  17 mei
1 W.Veenendaal  Beesd; 2 C.Donders Tilburg; 3 Johan Peemen Rijsbergen; 6 Greg Bijnen Budel;
14 Huub Greijmans Weert.


Voerendaal  18 mei

1 Marcel van der Stappen Maastricht; Peter Dam Bocholtz; 3 Jean Paul Haaksman Heerlen; 4 Hugo Buys Maastricht; 5 Rocco van der Weert Maastricht.
Maasbracht  19 mei  KNWU
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Mark Ridderhof Maasmechelen B.; 3 John Haazen Ommel; 7 Marcel van Herten Beesel; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Jack Steijvers Stramproy; 10 Jan Ubachs Venlo; 11 W. van Dam Weert; 12 Huub Greijmans Weert; 14 Ton Weltens Heythuysen.
 
Someren  24-25  mei  Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.
1 Marcel van Herten Beesel; 2 Auke Broex Amstelveen; 3 C.de Bruin Renkum; 4 H.Caspar Amsterdam; 5 Hans Dielis Valkenswaard; 6 Rik Westerik Abcoude; 7 Ger Hermans Helden; 8 Maas van Schoonhoven Veenendaal; 9 Mark Ridderhof B.; 10 Johnny Martens B.; 11 Glenn Crane Baexem; 14 Bart Marcellis Ysselsteyn; 15 R. van der Weerdt Maastricht.
 
2e et.
1 Bart Marcellis Ysselsteyn; 2 Johnny Martens B.; 3 C. de Bruin Renkum; 4 Peter Voesenek Breda; 5 Maas  van Schoonhoven Veenendaal; 6 Martin Teunissen Ysselsteyn; 11 Marcel van Herten Beesel; 12 P.Haaksman Heerlen; 13 Rocco van der Weert Maastricht.
 
3e et. Criterium
1 M.Bronkhorst Keulen D.; 2 Auke Broex Amstelveen; 3 Maas van Schoonhoven Veenendaal; 4 Martin Teunissen Ysselsteyn; 5 Theo van de Velde Rijsbergen; 7 Rick van Dijk Baarlo; 10 P.van Dam Bocholtz; 11 P.Haaksman Heerlen
 
Eindklassement
1 C. de Bruin Renkum; 2 Bart Marcellis Ysselsteyn; 3 Auke Broex Amstelveen; 4 M.Bronkhorst Keulen Dld.; 5 Maas van Schoonhoven Veenendaal; 6 Ger Hermans Helden; 7 Hans Dielis Valkenswaard ; 8 Rik Westerik Abcoude; 9 M.Ridderhof B.; 10 Glenn Crane Baexem; 11 Marcel van Herten Beesel.
 
Ploegenklassement
1 Arkel Siebengewald; Ilya Velter-Ger Hermans- Bart Marcellis- Léon Franssen- Marcel van Herten- Math Stoffels-Rick van Dijk; 2 Wielerclub Ede; 3 Radclub Nettetal Dld.
 
Someren  25 mei  Aankomst Omloop
1 Marcel Verhagen Schaik; 2
 
Baarlo  Baan  31 mei   NKS  Sportdag
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 H.Dielis Valkenswaard; 3 Jos Reinders Helden; 4 J. van Sambeek Eindhoven; 5 Ger Hermans Helden; 7 Marcel van Herten Beesel; 8 Huub Greijmans Weert.
Tijdrit
1 Ger Hermans Helden; 2 Marcel van Herten Beesel; 3 Jos Reinders Helden.
 
Stein  2 juni  KNWU
1 Danny Sijen Someren; 2  R.van Donk Buchten; 3 Stefan Lotz Stein.
 
Echt   7- 8  juni   Pijl van Limburg  Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit
1 Mark Borggraaf B.; 2 Marcel Kamerling; 3 Kasper Hermans; 4 Marcel van Herten Beesel; 5 J.Dielens Eindhoven; 6 Jef Mertens Meeuwen B.; 7 Michel Grifnee Dison B.; 8 Jacco Tettelaar Maassluis; 9 J. van de Hoeven ; 10 Essers.
 
2e et.
1 Bart Marcellis Ysselsteyn; 2 Joop Ribbers Groenlo; 3 Jef Mertens Meeuwen B.; 4 Jan Govaerts B.; 5 Kasper Hermans; 6 Léon Franssen Reuver; 7 Kurt van Heeringen B.; 8 Marcel van Herten Beesel; 9 Dennis Paul B.; 10 Jack Steijvers Stramproy.
 
3e et.
1 Jan Govaerts B.; 2 Wim Veris Herentals B.; 3 Michel Grifnee Dison B.; 4 van der Vloet B.; 5 Theo van de Velde Rijsbergen; 6 Kurt van Heeringen Pulderbos B.; 7 Joop Ribbers Groenlo; 8 Marc Borggraef B.; 9 Bart Marcellis Ysselsteyn; 10 Jef Mertens Meeuwen B.; 12 Ger Hermans Helden; 15 Frank Stijnen Weert; 18 John Heubel Maastricht.
 
Eindklassement
1 Jan Govaerts  B.; 2 Jef Mertens Meeuwen B.; 3 Bart Marcellis Ysselsteyn; 4 Joop Ribbers Groenlo; 5 Kurt van Heeringen Pulderbos B.; 6 Rudy Sels B.;7 Wim Veris Herentals B.; 8 Kasper Hermans; 9 Marc Borggraef B.; 10 Marcel van Herten Beesel; 13 Jack Steijvers Stramproy; 17 Frank Stijnen Weert; 22 Ger Hermans Helden.
 
Ploegenklassement
1 Gevi  B.; Jan Govaerts-Jef Mertens-Kurt van Heeringen-Dennis Paul-Rudy Sels-Wim Veris-Marc Borggraef 2 Arkel Siebengewald; 3 Ardenne Mailleux B.
 
Riethoven  14 juni  KNWU
1 L.van Laarhoven; 2 J. van Grinsven; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn.
 
Venlo  15 juni   Open  NWB Kampioenschap
1 Eric Vereecken Hulst; 2 Marcel van Herten Beesel; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn; 4 Jos Reinders Helden; 5 Gerard Remery Asten; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Ton Weltens Heythuysen; 8 Bart Marcellis Ysselsteyn; 9 Frank Stijnen Weert; 10 Ger Hermans Helden.

                                                               Eric Vereecken NWB kampioen

 
St.Oedenrode  16 juni  KNWU
1 A.Bloks; 2 Henk Ceelen; 3 M.Coolen.
 
Weert     21-22 juni    Rog Tour   Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit  9,6 km.
1 Mike Harrisson Engeland; 2 Bert Dekker Lekkerkerk; 3 Marcel Esser Maastricht; 4 Marcel van Herten Beesel; 5 Frank Stijnen Weert; 6 Jim Aery Engeland; 7 Marcel Cockx Leuven B.; 8 Jack Steijvers Stramproy; 9 J.Ariaans Stein; 10 Jeroen Straathof Gelderswoude.
 
2e et.Criterium
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Henk  Ceelen Lekkerkerk; 3 Peter Schmitz Geleen; 4 Laurent Didderen Margraten; 5 J.Renard B.; 6 Mike Harisson Engeland; 7 J.Hardgreaves Engeland; 8 J.Orell Engeland; 9 Luvinius Huenders Breda; 10 Gerard Cuyten Weert.
 
3e et
1 Michel Grifnee Dison B.; 2 Henk Ceelen Lekkerkerk; 3 Luvinius Huenders Breda; 4 J.Hendriks Lekkerkerk; 5 H.Smeets B.; 6 Dennis Paul B.; 7 Ron Stijns Bunde; 8 Gerard Cuyten Weert; 9 Bart Marcellis Ysselsteyn; 10 Peter Schmitz Geleen.
 
Eindklassement
1 Michel Grifnee Dison B.; 2 Mike Harisson Engeland; 3 Bert Dekker Lekkerkerk; 4 Luvinius Huenders Breda; 5 Marcel Essers Maastricht; 6 Gerard Cuyten Weert; 7 J.Buijs Maastricht; 8 J.Hendriks Lekkerkerk; 9 Bart Marcellis Ysselsteyn; 10 Dennis Paul B.
 
Ploegenklassement
1 de Waardrenners  Hoekse Waard; Matthieu Hendriks-Bert Dekker-Willem Buitendijk-Johan Fontijne-Eric Nieuwerth  ;2 V.C. Ardennes Mailleux B.; 3 Stroucken cycling B.











Michel Grifnee  zijn tweede eindzege

 
Horst  28 juni
1 D.Hoeve Egmond; 2 B. van Egmond Nijverdal; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn.
 
Baarlo  29 juni
1 Marcel van Herten Beesel; 2 Wilbert Janssen Ysselsteyn; 3 Bart Marcellis Ysselsteyn; 4 Frank Stijnen Weert; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Erik Hilkens Weert; 7 Peter Schmitz Geleen; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Roy Steuten Weert; 10 Ronny Bossers Waspik.
 
Ronde van Luik B.  27-30 Juli  Etappewedstrijd
Eindklassement
1 Jaegers B.; 2 Paque B.; 3 Faoro B.; 4 Calmant B.; 5 Marcel van Herten Beesel; 9 Ed Janssen Ned.; 12 Bart Marcellis Ysselsteyn; 45 m.Verstappen Ned.; 55 Ger Hermans Helden; 57 Marcel Fooy Maastricht; 64 Erik Hilkens Weert; 70 M.Totenberg Ned.; 81 G.Brouns Ned.; 82 H.Moederscheim Ned.; 92 Laurent Didderen Margraten; 95 P.Haenen Ned.
 
Puntenklassement
1 Marcel van Herten; 2 F.Faoro; 3 A.Renard.
 
Mierlo  5 juli  KNWU
1 Frank Stijnen Weert; 2 Peter Schmitz Geleen; 3 Ron Stijns Bunde.
 
Gennep  6 juli  KNWU
1 Ben Pouwels Cuijk; 2 Wilbert Janssen Venray; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn.
 
Someren-Peer-Someren   13 juli   Klassieker
1 Bart Marcellis Ysselsteyn; 2 Ron Stijns Bunde; 3 Erik Nieuwert Lekkerkerk; 4 Hans Schepens Helmond; 5 Erik Scholte Den Helder; 6 Ruud Wilting Knegsel; 7 Wim Janssen Venray; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 P.van de Winkel  Maaseik B.; 10 L.Rooyakkers Gerwen.


Ploegenklassement
1 Arkel Siebengewald; Bart Marcellis- Ger Hermans- Léon Franssen- Marcel van Herten- Léon Crienen- Math Stoffels-Rick van Dijk; 2 de Waardrenners Hoekse Waard; 3 W.Club Eindhoven.










 

Bart Marcellis mooie klassieke zege


Aarle Rixtel  8 juli KNWU
1 Ron Graat Overloon; 2 Rik Elfrink Nuenen; 3 A. van Loon.
 
Liessel  10 juli  KNWU
1 Tiny Borgers; 2 Bart Marcellis Ysselsteyn; 3 C.Donders.
 
Elsloo  19 juli  KNWU
1 Rik Elfrink Nuenen; 2 Ron Stijns Bunde; 3 Erik Nieuwerth Lekkerkerk.
 
Luik  B. 27-28-29-30 juli   Ronde van Luik  Etappewedstrijd
Eindklassement
1 B.Jaegers B.; 2 G.Paque B.; 3 F.Frank B.; 4 Marcel van Herten Beesel.
Puntenklassement
1 Marcel van Herten Beesel.
 
Zottegem  B. 3 augustus   Wereldkampioenschap  ICF
1 Kurt van Heeringen  Pulderbos B.; 2 J. de Winne B; 3 D.Foubert B.
 
Nijeveen  3 augustus   Nederlands Kampioenschap  Vrije renners  WFN
15 +
1 J.Grootscholten Kwintsheul.
30 +
1 Anjo van Loon Oosterhout.
 
Afferden  9 augustus   KNWU
1 Bart Marcellis Ysselsteyn; 2 Ron Graat Overloon; 3 P.Arts.
 
Bocholtz  10 augustus  KNWU
1 M.Snel Ligteveld; 2 R.Ypenburg Utrecht; 3 R.Luyendijk Honselersdijk;4 Marcel van Herten Beesel; 12 Peter Schmitz Geleen; 14 Frank Stijnen Weert; 19 Ren';e Brouns Echt.
 
Steensel   11 augustus  KNWU
1 Adrie Frijters ; 2 Anjo van Loon Oosterhout; 3 Ruud Wilting Knegsel.

                                                  Adrie Frijters


Stramproy   16 augustus
1 Ger Hermans Helden ; 2 Ron Stijns Bunde; 3 Ruud Wilting Knegsel; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Martin Teunissen Ysselsteyn; 6 Marcel van Herten Beesel; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Peter van Dam Veldhoven; 9 Henk van Lijsdonk Helmond; 10 Huub Greijmans Weert.
 
Eindhoven  17 augustus
1 W.van Meeteren Nieuwegein; 2 G. van Meeteren Nieuwegein; 3 X Moerman Lexmond.
 
Someren – Someren    21 augustus   Tweelandenkoers   Klassieker
1 Wim Veris Herentals B.; 2  M.Hendrik Krimpen aan de Lek; 3 Rik Elfrink Nuenen; 4  Rudy Sels Gierle B.; 5 Kurt van Heeringen Pulderbos B.; 6 Ruud Wilting Knegsel; 7 Henk Ceelen Ouderkerk a.d. IJssel; 8 P. de Bruin Steenbergen; 9 Theo van de Velde Rijsbergen; 10 Martin Teunissen Ysselsteyn; 11 M.Halma Brakel B.; 12 E.Tilleman Assendelft; 13 F.Pennings Eindhoven; 14 Eric Vereecken Hulst; 15 R.Konijn Abbekerk.
Ploegenklassement
1 Gevi Eijckmans B.; Jan Govaerts-Jef Mertens-Kurt van Heeringen-Dennis Paul-Rudy Sels-Wim Veris-Marc Borggraef ;2 W.Club Eindhoven; 3 de Waardrenners  Hoekse Waard.


Welten  24 augustus

1 Stephan Lotz Stein; 2 M.Kuipers Valkenburg; 3 Maurice Engbersen Venray; 4 R.van der Donk Buchten; 5 John Troisfontaine Wijlre; 6 L.Boelhouwers Meerssen; 7 Danny Siojen Maastricht;








Stephan Lotz


Sankt Johann  Oostenrijk  25 augustus   Weltcup
42/47 jr.
1 Kubes Vratislav  Tjechoslowakije; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Willy Verbinnen B.
 
Meijel  31 augustus
1 Peter Schmitz Geleen; 2 Marcel van Herten Beesel; 3 Rik Elfrink Nuenen; 4 Frank Stijnen Weert; 5 Roy Steuten Weert; 6 Peter van Dam Veldhoven; 7 Bart Marcellis Ysselsteyn; 8 L.Jongeling Best; 9 Erik Hilkens Weert; 10 Martin Teunissen Ysselsteyn; 15 Jos Reinders Helden; 16 Huub Greijmans Weert; 17 Rick van Dijk  Baarlo; 18 Wim Janssen Venray; 20 Léon Crienen Baarlo.
 
Siebengewald  14 september
1 M.Boerboom Oss; 
 
Weert  IJzeren man  28 september  Semi-Klassieker
1 Léon Franssen Reuver; 2 Roland Schepens Veldhoven; 3 Peter van Dam Veldhoven; 4 Robert Borneman Oss; 5 Léon van Laarhoven Den Bosch; 6 Ivo Spronkmans Geulle; 7 Ron Stijns Bunde; 8 Frank Stijnen Weert; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10 Ton Weltens Heythuysen.


Geen ploegenklassement
 
Asten  5 oktober
1 Bart Marcellis Ysselsteyn;2 
 
 
Ploegen   1997
Arkel Telecommunicatie  Siebengewald
Erik Hilkens,Ger Hermans,Marcel van Herten,Bart Marcellis,Léon Franssen,Rick van Dijk, Stan Janssen,Léon Crienen,Math Stoffels,Ilya Velter.
Ploegleider; John Velter Baexem.
 
Stroucken Cycling  B.
Martin Teunissen,Ronald van Engelshoven,Henk de Hey,R.Coumans,W.Janssen,M.Ridderhof, Jacky Martens,R.Meens.
Ploegleider: Jef van Engelshoven Geleen.
 
Profile  Pro Cycling  Weert
Roy Steuten,Gerard Cuyten,Mark Coolen,Frank Nijssen,Frank Stijnen,Ton Weltens.