Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1995


Eindhoven  2 april
1 Ger Hermans Ottersum; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Léon Franssen Reuver; 6 Stefan van Hees Maarheeze; 7 M.Grootjans Tilburg; 8 Huub Venix Oostelbeers; 9 Jos Reinders Helden; 10 Henk de Hey Hoensbroek.
 
Weert  IJzeren man   9 april       Semi-Klassieker
1 Léon Franssen Reuver; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Ger Hermans Ottersum; 6 Edy Jorissen Weert; 7 G.Helmes Veldhoven; 8 J.Walraven Budel; 9 Henk de Hey Hoensbroek; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot.
Geen ploegenklassement
 
Merum  17 april
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Ilya Velter Roermond; 6 Huub Greijmans Weert; 7 John Verhouden Eindhoven; 8 Gerben Helmus Eindhoven; 9 Piet Hindriks Geleen; 10 Peter Verhouden Eindhoven.
 
Someren Heide   23 april    St.Jozef     Semi-Klassieker
1 Klaas Horensman Wieringerwerf; 2 J. van Hout Oosterhout; 3 Anjo van Loon Oosterhout; 4 Jack Steijvers Stramproy; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Peter Voesenek Breda; 8 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 9 Bert van Lier Roggel; 10 Ron Bouts St.Willebrord.
Geen Ploegenklassement
 
Liessel    7 mei  Liessel-Liessel   Ronde van Brabant  Klassieker
1 Jos van der Hoeven Wateringen; 2 Jef Mertens Diest B.; 3 Kurt van Heeringen Putte B.; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Edwin Warbroek Nijmegen; 6 Wim de Louw Helmond; 7 Henk de Hey Hoensbroek; 8 John Verhouden Eindhoven; 9 Peter Voesenek Breda;  10 Tony Gruyters Lieshout.
Ploegenklassement
1 Gevi /Eijckmans  B.; Jef Mertens; Kurt van Heeringen; 2 Tweewielers Janssen/Giant Stramproy; 3 Pasmans/Tokion  Noordwijk.
 
Baarlo  14 mei
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 3 Ton Weltens Heythuysen; 4 Ilya Velter Roermond; 5 Léon Franssen Reuver; 6 John Verhouden Eindhoven; 7 Léon Crienen Baarlo; 8 Ger Hermans Ottersum; 9 Stefan van Hees Maarheeze; 10 André van Mierlo Soerendonk.
 
Leeuwen  25 mei
1 Ilya Velter  Baexem; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Jac Roemermann Venlo; 5 Stefan van Hees Maarheeze; 6 Ger Hermans Ottersum; 7 Henk Smits Baarlo; 8 Piet Hindriks Geleen; 9 André van Mierlo Soerendonk; 10 John Verhouden Eindhoven.
 
Someren  26-27-28  mei    Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.
1 Ger Hermans Ottersum; 2 Jurgen van Grinsven Olland; 3 Jac Brouwers Terheiden; 4 Jack Steijvers Stramproy; 7 Rick van Dijk Baarlo; 12 Léon Franssen Reuver; 18 Ilya Velter Baexem.
 
2e et.
1 Jac Steijvers Stramproy; 2 Rudy Bogaert B.; 3 Nol Kloosterman Valkenburg; 15 Jo van Seggelen Budel Schoot; 20 Huub Greijmans Weert.
 
3e et. Criterium
1 Dannie Vandebeek B.; 2 Ilya Velter Baexem; 3 Eric van Bael Lommel B.; 5 Nol Kloosterman Valkenburg; 6 Bram Sijbers Kronenberg; 8 Huub Greijmans Weert; 17 Jo van Seggelen Budel Schoot; 18 Rick van Dijk Baarlo.
 
4e et
1 Dannie Vandebeek B.; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Louis Boeckx België; 4 Jack Steijvers Stramproy; 9 Nol Kloosterman Valkenburg; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Laurent Didderen Margraten; 14 Piet Hindriks Geleen; 16 John Heubel Maastricht; 17 Ronald van Engelshoiven Sittard; 19 Rick van Dijk Baarlo.
 
Eindklassement
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 3 Ronald van Engelshoven Sittard; 4 Martijn van de Ven; 5 Ger Hermans Helden; 6 Jurgen van Grinsven Olland; 7 Nol Kloosterman Valkenburg; 8 Danny Vandebeek B.; 9 Jac Brouwer Etten Leur; 10 Ilya Velter Baexem.
 
Ploegenklassement
1 Immo  de Dijle B.; Rudy Bogaert-Danny Vandebeek-Louis Boeckx-Léon Boelhouwers-Martin Beijers-Nol Kloosterman-Laurent Didderen; Marcel Cockx; 2 Tweewielers Janssen/Giant Stramproy; 3 W.Cl.Terheijden; 4 Stroucken Cycling; 5 de Maastrappers Horn.
 
Nederweert  4 juni
1 Ilya Velter Roermond; 2 Ron van de Schot Wychen; 3 Henk de Hey Hoensbroek; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Piet Hindriks Geleen; 7 René Kulhmann Baarlo; 8 John Verhouden Eindhoven; 9 Léon Franssen Reuver; 10 Bert van Lier Roggel.
 
Echt  10-11 juni   Pijl van Limburg  Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit
1 Mark Borggraaf B.; 2 Peter van der Vleuten Mierlo; 3 Guy de Jonge  Antwerpen; 4 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 5 Marcel Gunst Yerseke; 6  Kurt van Heeringen Putte B. 7 Léon Franssen Reuver; 8 Bruno Jaremko Dld.  9 Eddy Philippa B.; 10 Dirk van Beelen.
 
2e et.
1 L. de Gendt  B.; 2 Jef Mertens B.; 3 Bruno Jaremko Dld.; 4 Guy de Jonge Antwerpen; 5 Jack Steijvers Stramproy; 7 Ilya Velter Baexem; 8 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 9 Eric van Bael Lommel B.; 9 Roger Vergoossen Echt; 10 Marcel Gunst Yerseke.
 
3e et.
1 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 2 Jef Mertens; 3 Luc de Gendt B.; 4 Wilfred Paridaens B.; 5 Bruno Jaremko Dld.; 6 Kurt van Heeringen Putte B.; 7 José Roeland B.; 8 Jürgen Casper Dld.; 9 Frank Redant B.; 10 Casper Hermans Dld.
 
Eindklassement
1 Jef Mertens Diest B.; 2 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 3 Bruno Jaremko Dld..; 4 Luc de Gendt B.; 5 Guy de Jonge Antwerpen; 6 Jack Steijvers Stramproy; 7 Ilya Velter Baexem; 8 Marcel Gunst Yerseke; 9 Léon Franssen Reuver; 10 Eric van Bael Lommel B.
 
Ploegenklassement
1 Janssen Giant Stramproy; Eric van Bael; Ilya Velter; Jack Steijvers; Léon Franssen; Ger Hermans; Léon Crienen; 2 Blitz Spich Keulen Dld.; 3 Frit Shop België.
 
Weert   16-17-18  juni    Rog Tour   Etappewedstrijd
1e et.
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Wim de Smet B.; 3 Nol Kloosterman Valkenburg; 4 Edy Jorissen Weert; 5 Henk de Hey Hoensbroek; 6 Frank Vangenende B.; 7 Frank Kessebeek B.; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Léon Franssen Reuver; 10 Frans van de Weijdeven Eindhoven.
 
2e et. Tijdrit
1 Alex Howard  Engeland; 2 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 3 Wim van der Plas ; 4 Marcel van Herten Beesel; 5 Wilfred Lensens B.; 6 Glenn Crane Baexem; 7 Léon Franssen Reuver; 8 Eddy Vandemeer B.; 9 Jack Steijvers Stramproy; 10 Rudy Boogaert B.
 
3e et. Criterium
1 Marcel Cockx Leuven B.; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 4 Louis Boeckx B.; 5 Frank Vangenende B.; 6 Piet Hindriks Geleen; 7 Edy Jorissen Weert; 8 Martin Teunissen Ysselsteyn; 9 Eddy Vandemeer B.; 10 Laurent Didderen Margraten. 
 
4e et
1 Rudy Bogaert B.; 2 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 3 Alex Howard Engeland; 4 Tim Tailor Engeland; 5 Martin van Kessel Deurne; 6 Wim Nachtegaele B.; 7 Josef de Bruyn B.; 8 Robert Wilkinson Engeland; 9 Eddy Vandemeer B.; 10 Louis Boeckx B.
 
Eindklassement
1 Huub Greijmans Weert; 2 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 Léon Franssen Reuver; 5 Frank Vangenende B.; 6 Marcel Cockx Leuven B.; 7 Nol Kloosterman Valkenburg; 8 Edy Jorissen Weert; 9 Henk de Hey Hoensbroek; 10 Alex Howard Engeland.
 
Ploegenklassement
1 de Maastrappers Horn; Huub Greijmans; Edy Jorissen; Glenn Crane;  Edy Jorissen-Marcel van Herten-2 Immo de Dijle B.; 3 Tweewielers Janssen/Giant Stramproy; 4 Fast Wielerteam; 5 Schoenmakers Eindhoven.
 
Puntenklassement
1 Marcel Cockx B; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Danny van Beek B.

                                   Ruim 30 jaar op de fiets en dan nog deze overwinning op je erelijst zetten                                                          Huub Greijmans wint in eigen huis de Rog Tour. Prachtig                         


Oisterwijk  1 juli
1 Léon Franssen Reuver; 2
 
Blerick  2 juli   NWB Kampioenschap
1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Fred Petrie Venlo; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Ilya Velter Roermond; 5 Piet Hindriks Geleen; 6 Marcel van Herten Beesel; 7 Léon Franssen Reuver; 8 Michel Odekirchen D.; 9 Léon Crienen Baarlo; 10 Huub Greijmans Weert.


Kampioenschap
1 Ilya Velter; 2 Piet Hindriks; 3 Marcel van Herten.
De nummers 1-2-3 in de wedstrijd hadden geen NWB licentie en kwamen niet voor de titel in aanmerking.











De titel is voor Ilya Velter






 




                                  De overwinning gaat naar Rick van Dijk


Someren-Peer-Someren  9 juli  Klassieker
1 Huub Greijmans Weert; 2 Bert van Lier Roggel; 3 Marcel Fooy Maastricht; 4 Martin van de Ven Tilburg; 5 Edy Jorissen Weert; 6 ilya Velter Roermond; 7 John Verhouden Eindhoven; 8 Ad Roest Venlo; 9 Jan Aarts Eindhoven; 10 S.Smeets Echt; 11 Piet Hindriks Geleen.
 
Ploegenklassement
1 Tweewielers Janssen/ Giant Stramproy;  Eric van Bael; Ilya Velter; Jack Steijvers; Léon Franssen; Ger Hermans; Léon Crienen; 2 Schoenmakers Eindhoven; 3 W.Cl.Olympia Baarlo.

                                    Heythuysen 1964 de eerste overwinning voor Huub Greijmans

 
Roggel  16 juli
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Léon Franssen Reuver.
 
Maasbree  23 juli    ( 1 ) (  5 wedstrijden )
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Marcel van Herten Beesel; 4 Emiel Voorhorst Tilburg; 5 Piet Hindriks Geleen; 6 Bert van Lier Roggel; 7 Ronald van Engelshoven Sittard; 8 Harrie Janssen Kessel; 9 Fred Petrie Venlo; 10 Léon Crienen Baarlo.
 
Stramproy  5 augustus
1 Eric van Bael Lommel B.; 2 Jan Ubachs Venlo; 3 Gerard Tabak Veldhoven; 4 Tony Gijsberts Helmond; 5 Peter Schmitz Geleen; 6 René Broens Echt; 7 Wim de Louw Helmond; 8 Wim van der Wal Geldrop; 9 Piet Hindriks Geleen; 10 Gerrie Glas Eindhoven.
 
Effen   Princenhage   6 augustus  Nederlands Kampioenschap  Vrije renners  WFN
16 +
1 C.Boden  Wouwse Plantage.
30 +
1 Rinus Ansums  Chaam.
 
Nieuwkerke  B.  augustus  ICF  Wereldkampioenschap
1 Didi Foubert  B.
 
Maasbree  20 augustus  ( 2 )
1 Léon Franssen Reuver; 2 Ilya Velter Roermond; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Jan Ubachs Venlo; 5 Ronald van Engelshoven Sittard.
 
Maasbree  27 augustus  ( 3 )
1 Jack Steijvers Stramproy; 2











Jack Steijvers


 
Someren – Someren    3 september    Tweelandenkoers   Klassieker
1 Kurt van Heeringen  Putte B.; 2 Johan Cuypers Bilsen B; 3 Marcel Cockx Leuven B.; 4 M. van der Vloet Oevel B.; 5 J.Buisman Amstelveen; 6 Mart van Kessel Deurne; 7 Edy Jorissen Weert; 8 P.van der Vleuten Mierlo; 9 Léon Crienen Baarlo; 10 Laurent Didderen Margraten.
 
Ploegenklassement
1 Schoenmakers Eindhoven; Peter Verhouden; Arno Schoenmakers; Mart van Kessel; Frans van de Weijdeven; Wim  de louw; 2 Immo de Dijle B.; 3 de Maastrappers Horn.
 
Maasbree  10 september  ( 4 )
1 Ger Hermans Ottersum; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Stefan van Hees Maarheeze; 4 Henk Smits Baarlo; 5 Ad Roest Venlo; 6 Piet Hindriks Geleen; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Jack Steijvers Stramproy; 9 Marcel van Herten Beesel; 10 Edy Jorissen Weert.
 
Elzas Frankrijk  10 september  Etappewedstrijd
 
1e et.
3 Ger Hermans; 8 Frans van de Weijdeven; 9 Marcel Gunst.
 
2e et.
4 Jos Reinders; 12 Ger Hermans; 20 Marcel Gunst.
 
3e et. Tijdrit
4 Ger Hermans; 7 Frans van de Weijdeven; 8 Marcel Gunst; 12 Léon Franssen.
 
4e et.
1 Marcel Gunst Yerseke
 
Eindklassement
4 Ger Hermans.
 
Ploegenklassement
2 de Maastrappers Horn
 
Siebengewald  17 september
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Gerrie Glas Eindhoven; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Peter Verhouden Eindhoven; 7 Henk Smits Baarlo; 8 Jos Reinders Helden; 9 Stan Janssen Siebengewald; 10 Frans Willems Driel.
 
Maasbree  24 september  ( 5 )
1 Edy Jorissen Weert; 2 
 
Maasbree  Eindklassement over 5 wedstrijden
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Huub  Greijmans Weert.
 
Someren Heide  1 oktober  Erica  Semi-Klassieker
1 Kurt van Heeringen Putte B.; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Marcel Verhagen Schaik; 4 Léon Franssen Reuver; 5 Peter  Voesenek Breda; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Hans Scheepers Helmond; 8 Roel Eland Drimmelen; 9 Piet Hindriks Geleen; 10 John Verhouden Eindhoven.
Geen ploegenklassement
 
Weert  IJzeren man  8 oktober  Semi-Klassieker
1 Léon Franssen Reuver; 2 Johan Cuypers Bilsen B.; 3 Wim de Louw Helmond; 4 Tony Gruyters Lieshout; 5 Marcel Verhagen Schaik; 6 Jo Akkermans Heerlen; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Frank Stijnen Weert; 10 Patrick Knaven Halen B.
Geen ploegenklassement

Wasseige  België  8 oktober

1 Piet Hindriks Geleen.
 
Ploegen  1995
 
Janssen Tweewielers/ Giant/Trompetter  Stramproy
Ilya Velter,Eric van Bael,Léon Franssen,Ger Hermans,Jack Steijvers,Léon Crienen,W.Strijdom  Z.A.,B. van Lier.
Ploegleider : John Velter Baexem.
 
Stroucken Cycling B.
Roger Vergooszen,Piet Hindriks,Martin Teunissen,Henk de Hey,Ronald van Engelshoven,Johnny Martens.
 
Schoenmakers  Tankstation Eindhoven
Martin van Kessel,Arno Schoenmakers,Frans van de Weijdeven,Peter Verhouden,Wim de Louw.
Ploegleider: mevr.A.Schoenmakers Eindhoven.