Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1993


Herstal België   7 maart
1 Ger Hermans Wateringen.
 
Montenaken België  14 maart
1 Piet Hindriks Geleen.
 
Weert  IJzeren man    11 april     Semi-Klassieker
1Ilya Velter Baexem; 2 Wil van Es Grevenbicht; 3 Gerry Glas Eindhoven; 4 Jack Steijvers Stramproy; 5 Martin Beijers Deurne; 6 Henk Smits Baarlo; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 Raymond van Eijndhoven Weert; 9 Marcel Fooy Maastricht; 10 Huub Faasen Blerick; 11 Jac Roemermann Venlo; 12 Theo Donders Stramproy; 13 Martin Teunissen Ysselsteyn; 14 Piet Hindriks Geleen; 15 Emil Voorhorst Tilburg; 16 Jan Reinders Neer; 17 J.Drenth Susteren; 18 Ger Hermans Ottersum; 19 Jo van Seggelen Budel Schoot; 20 M.Kissen Budel.
Geen ploegenklassement

       Ook Ilya Velter is vroeg in vorm getuige zijn mooie zege  aan de IJzeren man in Weert

 
Merum   18 april
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Wil van Es Grevenbicht; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Martin Teunissen Ysselsteyn; 5 Piet Hindriks Geleen; 6 Ilya Velter Baexem; 7 Raymond van Eijndhoven Weert; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 J.Drenth Susteren;  10 Huub Greijmans Weert; 11 Gerry Glas Eindhoven; 12 Henk Smits Baarlo; 13 René Broens Echt; 14 Edy Jorissen Weert; 15 Jac Roemermann Venlo; 16 Martin Beijers Deurne; 17 Jan Reinders Neer; 18 Tervaanwerk Sittard; 19 Mario Creemers Weert; 20 Hen Hendrikx Weert.
 
Someren Heide    25 april    St.Jozef     Semi-Klassieker
1 John van Overdijk Tilburg; 2 
Geen Ploegenklassement
 
Baarlo  2 mei
1 Edy Jorissen Weert; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 Jac Roemermann Venlo; 5 Ilya Velter Baexem; 6 Martin Teunissen Ysselsteyn; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Theo Vriens Helmond; 9 Michel Grifnee Dison B.; 10 Jan Reinders Neer; 11 Huub Greijmans Weert; 12 Piet Hindriks Geleen; 13 Jan Ubachs Venlo; 14 André van Mierlo Soerendonk; 15 Chris Schliesser  Dld.
 
Weert  Fatima  9 mei
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Raymond van Eijndhoven Weert; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Erik Hendriks Maasbracht; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Martin Teunissen Ysselsteyn; 7 Theo Vriens Helmond; 8 Jack Drenth Susteren; 9 Jan Reinders Neer; 10 Henk de Hey Hoensbroek; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Mario Creemers Weert; 13 Jan Ubachs Venlo; 14 Ben Kuijken Stein; 15 Jack Steijvers Stramproy.
 
Eindhoven  16 mei
1 Marco van Esch St.Oedenrode; 2 Gerry Glas Eindhoven; 3 Johan Janssen Panningen; 4 Ilya Velter Baexem; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Ger Hermans Wateringen; 7 Martin Teunissen Ysselsteyn; 8 Theo Vriens Helmond; 9 Jack Steijvers Stramproy ; 10 Stefan van Hees Maarheze; 11 Piet Hindriks Geleen; 14 Jac Roemermann Venlo.
 
Leeuwen  20 mei
1 Edy Jorissen Weert; 2 Mario Creemers Weert; 3 Jac Roemermann Venlo; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Olav Beckers Stramproy; 6 Dick Wesseling Den Bosch; 7 Martin Teunissen Ysselsteyn; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Piet Hindriks Geleen; 10 Ilya Velter Baexem; 11 Frank van Bakel Deurne; 12 Jack Steijvers Stramproy; 13 Theo Verhees Deurne; 14 Theo Donders Stramproy; 15 Jo van Seggelen Budel Schoot; 16 André van Mierlo Soerendonk; 17 Huub Greijmans Weert; 18 Ruud van Deurne; Budel Schoot; 19 Martin Beijers Deurne; 20 Jack Drenth Susteren.








 


Edy Jorissen nog altijd een winnaar


Someren   21-22-23  mei  Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.
1 Wil van Es Grevenbicht; 2 Frank van Bakel Deurne;
 
2e et.
1 Frank van Bakel Deurne.
 
3e et.Criterium
1 Frank van Bakel Deurne.  
 
4e et
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 
 
Eindklassement
1 Frank van Bakel Deurne; 2 Mario de Dekker B.; 3 Wil van Es Grevenbicht; 4 John van Ruijen Schijndel; 5 Jack Steijvers Stramproy; 6 Raymond van Eijndhoven Weert; 7 Hen Hendrikx Weert; 8 Martin Teunissen Ysselsteyn; 9 Edy Jorissen Weert; 10 Dick Verbinnen B.; 13 Mario Creemers Weert; 23 Ton Hillen Panningen; 29 Ilya Velter Baexem; 30 Marco Akkermans Wessem.
 
Ploegenklassement
1 Janssen Tweewielers Stramproy; Jack Steijvers; Hen Hendrikx; Piet Hindriks; Ger Hermans; Léon Crienen;  Ilya Velter; Theo Donders; Olav Beckers;2 van Tuel Weert; 3 De Dijle Leuven B.
 
Meijel  29 mei
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Ilya Velter Baexem; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Jan Ubachs Venlo; 7 Jack Steijvers Stramproy; 8 Theo Verhees Deurne; 9 Eric Hendriks Maasbracht; 10 Hen Hendrikx Weert; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Huub Greijmans Weert; 13  van Bakel Deurne; 14 Thijs Corsten Kelpen; 15 Henk Smits Baarlo.

Martin  Teunissen:  royale winst in Meijel

 
Nederweert  30 mei
1 Frank van Bakel Deurne; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Theo Vriens Helmond; 4 Gerry Glas Eindhoven; 5 Jan Ubachs Venlo; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Mario Creemers Weert; 8 Emiel Voorhorst Tilburg; 9 Ilya Velter Baexem; 10 Rick van Dijk Baarlo; 11 Frank Schuurmans Den Dungen; 12 Peter Verhouden Eindhoven; 13 Jac Roemermann Venlo; 14 Piet Hindriks Geleen; 15 Huub Greijmans Weert.


 
Echt    12-13 juni   Pijl van Limburg  Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit
1 Guy de Jonghe Zwijndrecht B.; 2 Marc Borggraaf; 3 Menno van Ammerlaan; 4 Marcel Gunst Yerseke; 5 Arie Smidt; 6 Richard van de Hoeven Wateringen; 7 Peter Phillipa; 8 Marcel van Riswyck St.Odiliënberg; 9 Ger Hermans Wateringen; 10 Jack Brouwers; 11 Jos van de Hoeven; 12 Aad Honders; 13 John Grootscholten; 14 Marti Beijers Deurne; 15 Marcel Hogervorst.
 
2e et.Door Midden Limburg.
1 Jos  van de Hoeven Wateringen; 2 Patrick Luchies Hoenbroek; 3 John van Overdijk; 4 Martin Teunissen Ysselsteyn; 5 Laurent Didderen Margraten; 6 Michel Grifnee Dison B.; 7 Eric van Bael Lommel B.; 8 Eric Janssen Eindhoven; 9 Marco Smet B.; 10 Raymond van Velthoven; 11 Jack Brouwers; 12 Arie Smidt; 13 Jan Ubachs Venlo; 14 Marcel Gunst Yerseke; 15 Rob Westering.
 
3e et.Echt-Cauberg-Echt
1 John van Overdijk Tilburg; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Jack Steijvers Stramproy; 5 Michel Grifnee Dison B.;  6 Patrick Lucies Hoenbroek; 7 Jan Ubachs Venlo; 8 Jos Alberts Geleen; 9 Peter Peerlings; 10 Mario Creemers Weert; 11 Arie Smidt; 12 Marcel Gunst Yerseke; 13 Joël Cuypers Rijkhoven B.; 14 Marti Beijers Deurne; 15 Rinus de Vet.

                                                            John van Overdijk : ritwinst in de Pijl
Eindklassement
1 Marcel Gunst Yerseke; 2 Arie Smidt; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 John van Overdijk; 5 Jack Steijvers Stramproy; 6 Marti Beijers Deurne; 7 Michel Grifnee Dison B.; 8 Edy Jorissen Weert; 9 Jan Ubachs Venlo; 10 Peter Peerlings; 11 Jos Alberts Geleen; 12 Patrick Luchies Hoenbroek; 13 Rinus de Veth; 14 Joël Cuypers Rijkhoven B.; 15 Guy de Jonghe Zwijndrecht.
 
Ploegenklassement
1 Vleesboetiek/EBKS Weert;  Mario Creemers; Edy Jorissen; Rick van Dijk; Rinus de Veth; Michel Grifnee; Raymond van Eijndhoven; 2 Tweewielers Janssen /Giant Stramproy; 3 van Tuel /Thissen Weert.
 
Bergklassement
1 Frank van Bakel Deurne; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Joël Cuypers.

                      De Zeeuw  Marcel Gunst heeft in het eindklassement 13 seconden winst op Arie Smit

 
Weert  18-19-20  juni   Rog Tour     Etappewedstrijd
1e et. Weert-Altweerterheide-Weert.
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Benny de Buynder Nieuwkerke B.; 3 Remco Kramer Braamt; 4 Marti Beijers Deurne; 5 M.Kok Keulen Dld.; 6 Gerard Cuyten Weert; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Erik Hilkens Wessem; 9 Theo Verhees Deurne; 10 J.Mölls Keulen Dld.; 11 Martin Teunissen Ysselsteyn; 12 Rick van Dijk Baarlo; 13 Laurent Didderen Margraten; 14 C.Wouters B.; 15 I.Behrendt Keulen Dld.
 
2e et. Criterium
1 Laurent Didderen Margraten’; 2 Thomas Funck Keulen Dld.; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn; 4 A.Renard B.; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Benny de Buynder Nieuwkerke B.; 7 Uli Willutzky Keulen Dld.; 8 Guido Kramer Braamt; 9 Marcel Cockx Leuven B.; 10 Danny Verbinnen B.;  11 P.Matthijs B.; 12 Tonny Vanhandenhove B.; 13 Jan Ubachs Venlo; 14 C.Wouters B.; 15 Ton Hillen Panningen.
 
3e et.Door het Weerterland
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Laurent Didderen Margraten; 3 Eric van Bael Lommel B.; 4 P.Matthijs B.; 5 Jan Ubachs Venlo; 6 Thomas Funck Keulen Dld.; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Joël Cuypers Rijkhoven B.; 9 Benny de Buynder Nieuwkerke B. ; 10 Remco Kramer Braamt; 11 A. Noël B.; 12 A.Renard B.; 13 I.Behrendt Keulen Dld.; 14 Mario Creemers Weert; 15 Michel Grifnee Dision B.
 
Eindklassement
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Benny de Buynder Nieuwkerke B.; 3 Remco Kramer Braamt; 4 M.Kok Keulen Dld.; 5 Marti Beijers Deurne; 6 Gerard Cuyten Weert; 7 Erik Hilkens Wessem; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Theo Verhees Deurne; 10 Martin Teunissen Ysselsteyn; 11 Laurent Didderen Margraten; 12 J.Mölls Keulen Dld.; 13 Eric van Bael Lommel B.; 14 Rick van Dijk Baarlo; 15 T.Sequin B.
 
Ploegenklassement
1 van Tuel/Thissen Weert;   Marti Beijers; Huub Greijmans; Martin Teunissen; Henk van Tuel; Frank van Bakel; Jan Peeten; Gerard Cuyten; 2 Tweewielers Janssen/Giant Stramproy; 3 Radrenclub Gunther Dld.
 
Puntenklassement
1 Remco Kramer; 2 Martin Beijers; 3 Bennie de Bunder.











Jack Steijvers  moet zijn kampioenshirt tijdelijk ruilen met de leiderstrui van de Rog Tour

 


Liessel    27 juni  Liessel-Liessel  Ronde van Brabant  Klassieker  
1Theo van de Velde Rijsbergen; 2 Kurt van Heeringen B.; 3 Jos van der Hoeven Wateringen; 4 Eric van Bael Lommel B.; 5 Marti Beijers Deurne; 6 Laurent Didderen Margraten; 7 Jos Broeren St.Willebrord; 8 Tom Rombouts  Rijen; 9 Jos Brouwers Breda; 10 Anjo van Loon Oosterhout.
Ploegenklassement
1 Verhagen Leder Rijen; Theo van de Velde; Jos Broeren; Tom Rombouts; Jos Brouwers; Anjo van Loon; 2 van Espen België; 3 WAOD België.
 
Venlo  27 juni   NWB Kampioenschap
1 Raymond van Eijndhoven Weert; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Olav Beckers Stramproy; 4 Jan Ubachs Venlo; 5 Erik Hilkens Wessem; 6 Edy Jorissen Weert; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 Jac Roemermann Venlo; 9 Huub Faasen Blerick; 10 Huub Greijmans Weert; 11 Mario Creemers Weert; 12 Rick van Dijk Baarlo; 13 Ger Hermans Wateringen; 14 Marcel Fooy Maastricht; 15 Marcel van Herten Beesel; 16 Theo Verhees Deurne; 17 Martin Teunissen Ysselsteyn; 18 Henk Smits Baarlo; 19 Ton Weltens Heythuysen; 20 Peter Verhouden Eindhoven.

Podium van de NWB kampioenschappen v.l.n.r. Léon Crienen 2e-kampioen Raymond van Eijndhoven en Olav Beckers. Raymond wordt de opvolger van Jack Steijvers

 
Budel- Waanrode B.  4  juli   Klassieker
1 Jef Mertens B.; 2 Vic van den Eynde B.; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Kurt van Heeringen B.5 Erik Hilkens Wessem; 6 Hugo Scheepers B.; 7 Nol Kloosterman Valkenburg; 8 Raymond van Eijndhoven Weert; 9 Frank van Bakel Deurne; 10 Armand Seijen B.
Ploegenklassement
1 Rutten België;  2 Vleesboetiek/EBKS Weert; 3 Gevi  België
 
Belfeld  10 juli
1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Erik Hilkens Wessem; 3 Jan Ubachs Venlo; 4 Edy Jorissen Weert; 5 Martin Beijers Deurne; 6 Hen Hendrikx Weert; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Jack Steijvers Stramproy; 10 Piet Hindriks Geleen; 11 Huub Greijmans Weert; 12 André van Mierlo Soerendonk; 13 Léon Franssen Reuver; 14 Huub Faasen Blerick; 15 Peter Verhouden Eindhoven; 16 Henk Smits Baarlo.
 
Beringen B.-Someren       11 juli     Klassieker
1 Jack Louwers Weert; 2 Hugo Schepers Lummen B.; 3 Mario de Decker Boortneerbeek B.; 4 Benoit Tafniez B.; 5 Glenn Crane Baexem; 6 Wil van Es Grevenbicht; 7 Raymond van Eijndhoven Weert; 8 Raymond Wanningen Eindhoven; 9 Patrick Knarren Heerlen; 10 Ronny Mertens B.; 11 Chris Nelemans Deurne; 12 Dirk Verbinnen B.; 13 Laurent Didderen Margraten; 14 Erik Hilkens Wessem; 15 Jo van Seggelen Budel Schoot.
Ploegenklassement
1 Beukenhof B.;  Hugo Schepers-Mario de Decker-Nenoit Tafniez-Ronny Mertens; 2 Cockx B.; 3 Luchies Hoensbroek.
 
Blerick  18 juli
Piet Hindriks Geleen; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Jan Ubachs Venlo; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Erik Hilkens Wessem; 6 J.Dijckhof Hummelo; 7 Ed Voorhorst Tilburg; 8 Patrick Knarren Heerlen; 9 Jac Steyvers Stramproy; 10 Rick van Dijk Baarlo; 11 Raymond Wanningen Eindhoven; 12 Henk Smits Baarlo; 13 J.Broens Echt; 14 Peter Verhouden Eindhoven; 15 Edy Jorissen Weert.

De ronde van Blerick is voor Piet Hindriks, hij klopt Martin Teunissen en Jan Ubachs

 
België   24-25 juli    Ronde van Luik   Etappewedstrijd
2e etappe
1 Erik Hilkens Wessem; 4 Patrick Knarren Heerlen; 6 Edy Jorissen Weert; 9 Jan Ubachs Venlo; 16 Mario Creemers Weert; 17 Jan van de Berg Oploo.
 
4e etappe
1 Edy Jorissen Weert; 8 Johan Janssen Panningen; 9 Erik Hilkens Wessem; 10 Jan Ubachs Venlo; 13 Raymond van Eijndhoven Weert; 15 Marti Beijers Deurne; 18 Ger Hermans Ottersum.
 
5e etappe   Ploegentijdrit 
1 Ploeg van Tuel Weert.: Marti Beijers; Huub Greijmans; Martin Teunissen; Henk van Tuel; Frank van Bakel; Jan Peeten; Theo Verhees
 
Eindklassement  Ploegen
1 Ploeg van Tuel-Thissen  Weert.; Marti Beijers; Huub Greijmans; Martin Teunissen; Henk van Tuel; Frank van Bakel; Jan Peeten; Theo Verhees;
 
Nieuwerkerk  B.   25 juli
1 Piet Hindriks Geleen; 5 Theo Donders Stramproy.
 
Schakkebroek B.  28 juli
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Eddy Stevens B.; 3 Erik Hilkens Wessem; 6 Piet Hindriks Geleen.
 
Berg en Terblijt   1  augustus  Europees kampioenschap  ICF
1 Joël Cuypers  Rijkhoven B.; 2 Benny de Bunder B.; 3 Ton de Pie Hoorn; 4 Johan Peemen Rijsbergen; 5 Dirk Vieren B.; 8 Erik Hilkens Wessem; 9 Jac Cox Neer; 12 Frank van Bakel Deurne.

       Joel Cuypers ( links ) Europees kampioen op de Bergerweg , rechts neef Pierrot Cuypers die al jarenlang         bij de NWB  zeer succesvol is

 
Widdershoven B.   2 augustus
1 Piet Hindriks Geleen.
 
Genk  B.   4 augustus
1 Jack Steijvers Stramproy
 
Oijen  7-8  augustus   Nederlands  Kampioenschap   Vrije renners WFN
15 +
1 E.Janssen Schijndel;
25 +
1 J. de Vries Nieuw Weerdinge.
 
Diepenbeek  B.   9 augustus
1 Piet Hindriks Geleen.
 
Ohe en Laak   14-15 augustus    Omloop van het Maasdal  Etappewedstrijd
1e et. Laak-Stevensweert-Laak
1 Raymond van Eijndhoven Weert; 2 Johan Janssen Panningen; 3 Léon Franssen Reuver; 4 Michel Grifnee Dison B.; 5 Eric van Bael Lommel B.; 6 Mario de Dekker Boortmeerbeek B.; 7 Jan Ubachs Venlo; 8 Huub Faasen Blerick; 9 Hen Hendrikx Weert; 10 Erik Hilkens Wessem; 11 Menno Grootjans; 12 Joël Cuypers Rijkhoven B.; 13 Martin Teunissen Ysselsteyn; 14 Erik Janssen Baarlo; 15 Laurent Didderen Margraten. 
 
2e et.Criterium Stramproy
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Michel Grifnee Dison B.; 3 Erik Hilkens Wessem; 4 Laurent Didderen Margraten; 5 Frank van Bakel Deurne; 6  Marcel Cockx Leuven B.; 7 Nol Kloosterman Valkenburg; 8 Gerry Glas Eindhoven; 9 Erik Janssen Baarlo; 10 Theo Donders Stramproy.
 
3e et.Ohe-Stevensweert-Laak
1 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 2 Laurent Didderen Margraten; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn; 4 Erik Hilkens Wessem; 5 Mario de Dekker Boortmeerbeek B.; 6 Jacques Cox  Neer; 7 Michel Grifnee Dison B.; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Nol Kloosterman Valkenburg; 10 Louis Boeckx Westmalle B.; 11 Marcel Cockx Leuven B.; 12 Frank van Bakel Deurne; 13 Mark Kissen Budel; 14 Jan Ubachs Venlo; 15 Johan Janssen Panningen.
 
Eindklassement
1 Michel Grifnee Dison B.; 2 Johan Janssen Panningen; 3 Raymond van Eijndhoven Weert; 4 Léon Franssen Reuver; 5 Huub Faasen Blerick; 6 Jan Ubachs Venlo; 7 Eric van Bael Lommel B.; 8 Mario de Dekker Boortmeerbeek B.; 9 Hen Hendrikx Weert; 10 Jack Steijvers Stramproy; 11 Erik Hilkens Wessem; 12 Laurent Didderen Margraten; 13 Nol Kloosterman Valkenburg; 14 Marcel Cockx Leuven B.; 15 Frank van Bakel Deurne.
 
Ploegenklassement
1 Janssen/Giant Tweewielers Stramproy;  Piet Hindriks; Olav Beckers; Theo Donders; Hen Hendriks; Erik Hilkens; Ger Hermans; Jack Steijvers; Ilya Velter; 2 Vleesboetiek/EBKS Weert; 3 de Maastrappers Horn.
 
Roggel  22 augustus
1 Erik Hilkens Wessem; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Raymond van Eijndhoven Weert; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Erik van Bael Lommel B.; 6 Gerry Glas Eindhoven; 7 Marcel Gunst Yerseke; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Jack Steijvers Stramproy; 10 Martin Teunissen Ysselsteyn; 11 Stefan van Hees Maarheeze; 12 Olav Beckers Stramproy; 13 Rick van Dijk Baarlo; 14 Marcel van Riswick  Sint Odiliënberg; 15 Huub Faasen Blerick; 16 Richard Nuyens Weert.

                                                          Erik Hilkens

 
Bovenlingen B.   28 augustus
1 Piet Hindriks Geleen.
 
Eindhoven  de Hurk  29 augustus
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Stefan van Hees Maarheeze; 4 Jan Peeten Baarlo; 5 Theo Donders Stramproy; 6 Erik Hilkens Wessem; 7 Edy Jorissen Weert; 8 Gerry Glas Eindhoven; 9 Piet Hindriks Geleen; 10 Huub Greijmans Weert; 11 Léon Crienen Baarlo; 12 Frank van Bakel Deurne; 13 Martin Teunissen Ysselsteyn; 14 Johan Janssen Panningen; 15 Jo van Seggelen Budel Schoot; 16 Richard Nuyens Weert; 17 Henny Vennix Oostelbeers; 18 Raymond van Eijndhoven Weert; 19 Lot Engelen Sterksel; 20 Emil Voorhorst Tilburg.
 
Someren –Someren   5 september     Tweelandenkoers   Klassieker
1 Ron Smit Haarlem; 2 Rob Poeldijk Amstelhoek; 3 Laurent Didderen Margraten; 4 Martin  Teunissen Ysselsteyn; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot;  22 Huub Greijmans Weert.
Ploegenklassement
1 Fokker  Amsterdam; Ron Smits-Rob Poeldijk-2 De Dijle Leuven B.; 3 Luchies Hoensbroek. 
 
Halen B.    11 september
1 Piet Hindriks Geleen.
 
Siebengewald  12 september
1 Erik Hilkens Wessem; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Piet Hindriks Geleen; 6 Mart van Kessel Deurne; 7 Léon Crienen Baarlo; 8 Gerry Glas Eindhoven; 9 Ger Hermans  Ottersum; 10 Jan Peeten Baarlo.
 
Hesbay  B.   18 september
1 Jos Mertens B.; 2 Erik Hilkens Wessem; 29 Ger Hermans Ottersum.
 
Venlo  ’t Ven  19 september
1 Jan Ubachs Venlo; 2 Piet Hindriks Geleen; 3 Tony Gruyters Lieshout; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Huub Faasen Blerick; 7 Theo Donders Stramproy; 8 Jan van Boxtel Mill; 9 Jac Cox Neer; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Erik Hilkens Wessem; 14 Jack Steijvers Stramproy; 15 Edy Jorissen Weert.
 
Horn  26 september
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Gerry Glas Eindhoven; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Martin  Teunissen Ysselsteyn; 5 Jan Ubachs Venlo; 6 Jack Steijvers Stramproy; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Erik Hilkens Wessem; 9 Edy Jorissen Weert; 10 Jac Cox Neer; 11 Jos Reinders Helden; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Lot Engelen Sterksel; 14 José Gonzalez Mönchengladbach Dld.; 15 Léon Franssen Reuver; 16 Theo Donders Stramproy;’17 Ton Weltens  Heythuysen; 18 Ger Hermans Ottersum; 19 Leo Vorsters Bergeijk; 20 Hen Hendrikx Weert.
 
Millenriemst  B.   3 oktober
1 Piet Hindriks Geleen.
 
Ploegen  1993
 
Janssen Tweewielers/Giant Stramproy
Hen Hendrikx,Jack Steijvers,Piet Hindriks,Theo Donders,Ger Hermans,Ilya Velter,Olav Beckers,Erik Hilkens,Jack Louwers,Jos Alberts,Laurent Didderen,
Ploegleider ; John Velter Baexem.
 
Vleesboetiek Rutjens Weert/ EBKS Koeriersservice Nederweert
Edy Jorissen,Mario Creemers,Rick van Dijk,Raymond van Eijndhoven,Rinus de Veth,Michel Grifnee, Marcel Fooy,J.Heubel.
Ploegleider: Edy Jorissen Weert.
 
Luchies Schoenen Hoenbroek
Wil van Es,Patrick Luchies.
 
van Tuel Assurantiën – Thissen Weert
Frank van Bakel,Martin Teunissen,Martin Beijers, Huub Greijmans,Ruud van Deursen,Theo Verhees,Léon Crienen.
Ploegleider : Tjeu van Tuel Weert.
 
Lemmen Vloeren Belfeld
Piet Lemmen,Rik Lemmen,J.Schell,Hay Camps.
Ploegleider : Piet Lemmen Belfeld.
 
De Koning
Guido Kramer,R.Kramer,J.Scheffer,R. van Dijk,O.Duking,M.Peeters.