Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1992


Lith   5 april   Omloop van de Maaskant  Klassieker
1 Eric Dassen Nuenen; 2 Jack Steijvers Stramproy; 3 Theo Vriens Helmond;  
Ploegenklassement
1 Vleesboetiek/EBKS Weert;  Edy Jorissen; Michel Grifnee; Theo Vriens; Rick van Dijk; Mario Creemers; Wim de Louw;  Armand Tulmans; Richard Nuyens; 2 van Tuel Weert;
 
Merum  12 april
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Edgar Geujen Maasbracht; 4 Stefan van Hees Maarheeze; 5 Theo Vriens Helmond; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Ger Hermans Wateringen; 8 Raymond van Eijndhoven Weert; 9 Piet Hindriks Geleen; 10 Leo Vaessen Swalmen; 11 Hen Hendrikx Weert; 12 Henk Smits Baarlo; 13 André van Mierlo Soerendonk; 14 Jan Ubachs Venlo; 15 Huub Faasen Blerick; 16 Ilya Velter Baexem; 17 Rick van Dijk Baarlo; 18 Stephan Wolters Krefeld D.; 19 Mario Creemers Weert; 20 Henk van Tuel Weert.
 
Haelen  19 april
1 Bart Brentjens Haelen; 2 Bert Visser Veldhoven; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Erik Dassen Nuenen; 6 Ger Hermans Wateringen; 7 Stefan van Hees Maarheeze; 8 Hen Hendrikx Weert; 9 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 10 Michel Grifnee Dison B.; 11 Ilya Velter Baexem; 12 Jan Ubachs Venlo; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Math Stoffels Tegelen; 15 Stephan Wolters Krefeld D.; 16 Theo Vriens Helmond; 17 Jack Steijvers Stramproy; 18 Patrick Knarren Heerlen; 19 Jan Peeten Baarlo; 20 Rick van Dijk Baarlo.











Thuis winnen is altijd "lekker" hé Bart ?


 
Gemert   26 april    St.Jozef     Semi-Klassieker
1 Jan Ubachs Venlo; 2  Theo Donders Stramproy; 3 Erik Dassen Nuenen; 4 Jack Steijvers Stramproy; 5 Wim Lacousine Rijsbergen; 6 Ton Weltens Heythuysen; 7 Theo Vriens Helmond; 8 Cor Vergoosen Rijen; 9 Ilya Velter Baexem; 10 Rick van Dijk Baarlo.






Jan Ubachs


Ploegenklassement
1 van Tuel Weert; Huub Greijmans; Henk van Tuel; Hen Hendrikx; Frank van Bakel; Jack Steijvers; Theo Donders; Jan Peeten; Léon Crienen; 2 Vleesboetiek/EBKS Weert; 3 Expo  Reuver.

De ploeg van Tuel al vele jaren actief .

 
Echt  3 mei
1 Edy Jorissen Weert; 2 Ger Hermans Wateringen; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 A.Koch Heerlen; 5 Raymond van Eijndhoven Weert; 6 Jan Peeten Baarlo; 7 Hen Hendrikx Weert; 8 Edward Geujen Maasbracht; 9 Jacky Scheres Echt; 10 Jan Ubachs Venlo; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Theo Vriens Helmond; 13 Michel Grifnee Dison B.; 14 Huub Greijmans Weert; 15 Stephan Wolters Krefeld D.; 16 Ilya Velter Baexem; 17 Bert Visser Veldhoven; 18 Emile Rayer Blerick; 19 Piet Hindriks Geleen; 20 Jack Steijvers Stramproy.
 
Meijel  10 mei
Theo Vriens Helmond; 2 ilya Velter Baexem; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Jan Ubachs Venlo; 7 Henk van Tuel Weert; 8 Piet Hindriks Geleen; 9 Erik Dassen Nuenen; 10 Theo Vervoort Baarlo.
 
Reuver  17 mei
1 Ilya Velter Baexem; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Jan Ubachs Venlo; 4 Bert Visser Veldhoven; 5 Stefan van Hees Maarheeze ; 6 Erik Dassen Nuenen; 7 Jack Steijvers Stramproy; 8 Mario Creemers Weert; 9 Bart Brentjens Haelen; 10 Edy Jorissen Weert; 11 Henk van Tuel Weert; 12 Ad Roest Venlo; 13 Edgar Geujen Maasbracht; 14 Ger Hermans Wateringen; 15 Jan Peeten Baarlo.
 
Leeuwen  28 mei
1 Frank van Bakel Deurne; 2 Jan Ubachs Venlo; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 Stefan van Hees Maarheeze; 5 Erik Dassen Nuenen; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Math Stoffels Tegelen; 8 Martin Beijers Deurne; 9 Piet Hindriks Geleen; 10 Theo Vriens Helmond; 11 Theo Donders Stramproy; 12 Edy Jorissen Weert; 13 Mario Creemers Weert; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Huub Greijmans Weert.
  
Someren   29-30-31 mei   Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.
1 Bart Brentjens Haelen; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Nol Kloosterman Valkenburg; 4 Hen Hendrikx Weert; 5 Jan Ubachs Venlo; 6 Eric Janssen Schijndel; 7 Eric van Bael Lommel B.; 8 Marco van Esch St.Oedenrode; 9 Theo Vriens Helmond; 10 Karl Langmans B.
 
2e et.
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Theo Vriens Helmond; 3 Karl Langmans B.; 4 Michel Grifnee Dison B.; 5 Eric Janssen Schijndel; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 John de Hey Heerlen; 8 Eric van Bael Lommel B.; 9 Mario de Decker  Bortmeerbeek B.; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
3e et.
1 Michel Grifnee Dison B.; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Karl Langmans B.; 4 Mario de Decker Bortmeerbeek B.; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Bart Brentjens Haelen; 7 Laurent Didderen Margraten; 8 Eric Janssen Schijndel; 9 Eric Dassen Nuenen; 10 Nol Kloosterman Valkenburg.
 
4e et
1 Eric van Bael Lommel B.; 2 Math Stoffels Tegelen; 3 Henk van Tuel Weert; 4 Eric Dassen Nuenen; 5 Marti Beijers Deurne; 6 Marcel Fooy Maastricht; 7 Mario Creemers Weert; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Hay Kamps Venray; 10 Hen Hendrikx Weert.
 
Eindklassement
1 Erik van Bael Lommel B; 2 Math Stoffels Tegelen; 3 Marcel Fooy Mastricht; 4 Henk van Tuel Weert; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Mario Creemers Weert; 7 Marti Beijers Deurne; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Hen Hendrikx Weert; 10 Hay Camps Venry; 12 Bart Brentjens Haelen; 14 Jack Steijvers Stramproy; 15 Edy Jorissen Weert; 16 Jo van Seggelen Budel Schoot; 19 Fred Scheres Posterholt; 26 Theo Donders Stramproy.
 
Ploegenklassement
1 van Tuel Weert;  Henk van Tuel; Marti Beijers; Hen Hendrikx; Léon Crienen; Frank van Bakel; Huub Greijmans; Jack Steijvers; 2 Vleesboetiek/EBKS Weert; 3 Expo Reuver.











Eric van Bael : eindzege in de Omloop der Peel


 
Nederweert  7 juni
1 Ger Hermans Wateringen; 2 Math Stoffels Tegelen; 3 Theo Vriens Helmond; 4 Jan Ubachs Venlo; 5 Erik Dassen Nuenen; 6 Stefan van Hees Maarheeze; 7 Jack Steijvers Stramproy; 8 Edy Jorissen Weert; 9 Frank van Bakel Deurne; 10 Stephan Wolters Krefeld D.
 
Liessel   8 juni    8 van Liessel    Semi-Klassieker
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Ger Hermans Wateringen; 3 Martin Beijers Deurne; 4 Hen Hendrikx Weert; 5 Ilya Velter Baexem; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Theo Vriens Helmond; 8 Erik Dassen Nuenen; 9 John Heubel Maastricht; 10 Edgar Geujen Maasbracht.
Ploegenklassement
1 van Tuel Weert; Jack Steijvers; Marti Beijers; Huub Greijmans; Hen Hendrikx; Jan Peeten; Frank van Bakel; Olav Beckers; Henk van Tuel;  2 Expo Reuver; 3 Vleesboetiek/ EBKS Weert.
 
Echt    13-14 juni     Pijl van Limburg  Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit
1 Marc Borggraaf Burcht B.; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Marcel van Riswyck St.Odiliënberg; 5 Edgar Geuijen Haelen; 7 Jack Steijvers Stramproy; 8 Ger Hermans Wateringen; 9 Guy de Jonghe Zwijndrecht; 12 Hen Hendrikx Weert.
 
2e et.Echt-Midden Limburg-Echt
1 Ger Hermans Wateringen; 2 Jan Ubachs Venlo; 3 Johan Pemen Rijsbergen; 4 John Heubel Maastricht; 5 Marcel Gunst Yerseke; 9 Frank van Bakel Deurne; 11 Math Stoffels Tegelen; 12 Marcel van Riswyck St.Odiliënberg; 13 Hen Hendrikx Weert.










 
Ger Hermans : mooie zege in de 2e etappe



3e et.Echt-Cauberg-Echt
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Guy de Jonghe Zwijndrecht B.; 3 Rick van Dijk Baarlo; 5 Lot Engelen Sterksel; 10 Frank van Bakel Deurne; 11 Jan Ubachs Venlo;  14 Jan Peeten Baarlo; 14 Marcel van Riswyck St.Odiliënberg.
 
Eindklassement
1 Guy de Jonghe Zwijndrecht B.; 2 Ger Hermans Wateringen; 3 Johan Pemen Rijsbergen; 4 Marcel van Riswyck St.Odiliënberg; 5 Marco Smet B.; 6 Marc Borggraaf Burcht B.; 7 Paul Phillipa B.; 8 Marcel Gunst Yerseke; 9 Frank van Bakel Deurne; 10 Dré Zijlmans 14 Jack Steijvers Stramproy; 17 Jan Ubachs Venlo; 24 Rick van Dijk Baarlo.
 
Ploegenklassement
1 WAOD Antwerpen B.; Guy de Jonghe; Marco Smet; Marc Borggraaf; Paul Phillipa; Marcel Gunst; 2  de Maastrappers Horn; 3 BBJ/Vrins  Meubelen Oudenbosch; 4 WEBA van der Zalm; 5 van Tuel Weert.




Guy de Jonghe wint de Pijl van Limburg


 
Rijen-Asten  20 juni  Ronde van Brabant  Klassieker
1 René Haast Rijsbergen; 2 Johan Peemen Rijsbergen; 3 Laurent Didderen Margraten; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot;  12 Theo Vriens Helmond.
Ploegenklassement
1 Oekel B.; 2
 
Weert   26-27-28  juni    Rog Tour   Etappewedstrijd     
1e et.
1Michel Grifnee Dison B.; 2 Jack Steijvers Stramproy; 3 Theo Vriens Helmond; 4 Laurent Didderen Margraten; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 Jan Ubachs Venlo; 14 Nol Kloosterman Valkenburg; 15 Edy Jorissen Weert.
 
2e et. Tijdrit  1,9 Km. Stad.
1 Marcel Fooy Maastricht; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Ger Hermans Wateringen; 4 Ilya Velter Baexem; 5 Edgar Geuijen Haelen; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Eric Dassen Nuenen; 8 Michel Grifnee Dison B.; 9 Hen Hendrikx Weert; 10 Marcel van Riswyck St.Odiliënberg.
 
3e et.Criterium
1 Karl Langmans B.; Thijs Hils; 3 Jan Neevel; 4 Laurent Didderen Margraten; 5 M.Deloge B.; 6 Thomas Funck Dld.; 7 Guido Kramer Braamt; 8 Jan Ubachs Venlo; 9 Koen Wouters B.; 10 Michel Grifnee Dison B.
 
4e et 
1 Michel Grifnee Dison B.; I.Behrendt Dld.; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 John Heubel Maastricht; 5 Thomas Funck Dld.; 6 Jan van de Berg Oploo; 7 H. van Schandevijl B.; 8 Math Stoffels Tegelen; 9 Nol Kloosterman Valkenburg; 10 Marcel Cockx  Leuven B.
 
Eindklassement
1 Michel Grifnee Dison B.; 2 Jack Steijvers Stramproy; 3 Marcel Fooy Maastricht; 4 I.Berhendt Dld.; 5 Marcel Cockx Leuven B.; 6 R.Roskam; 7 Math Stoffels Tegelen; 8 Jan Neevel B.; 9 M.Deloge B.; 10 Hilbert Herkens; 11 Marcel van Riswyck St.Odiliënberg; 12 Ton Hillen Panningen; 13 Guido Kramer Braamt; 14 Frank van Bakel Deurne; 15 Thomas Funck Dld.
 
Ploegenklassement
1 van Tuel Weert;  Huub Greijmans; Jack Steijvers; Frank van Bakel; Theo Donders; Henk van Tuel;  Marti Beijers; Léon Crienen; Hen 
Hendrikx; 2 de Maastrappers Thorn; 3 Radrenclub Gunther Dld.; 4 Vleesboetiek/EBKS Weert; 5 van Espen B.

 
Puntenklassement
1 Michel Grifnee; 2 I.Berhendt, 3 Thomas Funck; 4 Jac Steyvers; 5 Jan van de Berg.

                                       Michel Grifnee : triomf in de Rog-Tour

Zeelst  4 juli
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Math Stoffels Tegelen; 3 Stefan van Hees Maarheeze; 4 Jan Ubachs Venlo; 5 Jan Peeten Baarlo; 6 Piet Hindriks Geleen; 7 Theo Donders Stramproy; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot;  9 Huub Greijmans Weert; 10 Léon Crienen Baarlo.

 
Budel- Waanrode B.   5 juli     Klassieker
1 Kurt van Heeringen B; 2 Jef Mertens B.; 3 Armand Seijen B.; 4 Karel Sels B.; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Eric Dekkers B.; 7 Marc Brebels B.; 8 Ger Hermans Wateringen; 9 Jean Dekkers B.;10 Noël Hulsman B.11 Michel Grifnee Dison B.; 16 Jack Steijvers Stramproy; 19 Jo van Seggelen Budel Schoot; 20 Jan van de Berg Oploo; 21 Huub Greijmans Weert; 22 Léon Crienen Baarlo.
Ploegenklassement
1 Rutten B.; Jef Mertens; Armand Seyen; Eric Dekkers; Marc Brebels; Noël Huismans Jean Dekkers; 2 Gevi B.; 3 Vleesboetiek/EBKS Weert.
 
Baarlo  10 juli
1 Hen Hendrikx Weert; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Michel Grifnee Dison B.; 4 Stefan van Hees Maarheeze; 5 Jan Peeten Baarlo; 6 Edy Jorissen Weert; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Jan Ubachs Venlo; 9 M. Deloge B.;  10 Jan van de Berg Oploo. 
 
Beringen B.-Someren  12 juli      Klassieker
1 Frank van Bakel Deurne; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Piet Hindriks Geleen; 4 Jack Steijvers Stramproy; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Nol Kloosterman  Valkenburg; 7 Marti Beijers Deurne; 8 Marcel Fooy Maastricht; 9 Theo van Horne B.; 10 Ludo Gebruers B.; 11 Huub Faasen Blerick; 12 Eric de Dekker  B.; 13 Laurent Didderen Margraten; 14 Theo Vriens Helmond; 15 Ilya Velter Baexem.
Ploegenklassement
1 van Tuel Weert;  Frank van Bakel; Jack Steijvers; Marti Beijers; Hen Hendrikx; Jan Peeten; Theo Donders; Huub Greijmans; 2 van Espen B.; 3 Vleesboetiek/EBKS Weert.

                                           Frank van Bakel

 
Belfeld  18 juli
1 Ger Hermans Wateringen; 2 Jan Peeten Baarlo; 3 Bart Brentjens Haelen;  4 Theo Vriens Helmond; 5 Jack Steijvers Stramproy; 6 Ben Smits Spaubeek; 7  Henk Smits Baarlo; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Emile Rayer Blerick; 10 Piet Hindriks Geleen
 
Blerick  19 juli   NWB  Kampioenschap
1 Bart Brentjens Haelen; 2 Jan Peeten Baarlo; 3 Jan Ubachs Venlo; 4 Edy Jorissen Weert; 5 Huub Faasen Blerick; 6 Henk Smits Baarlo; 7 Ger Hermans Wateringen; 8 Jack Steijvers Stramproy; 9 Huub Greijmans Weert; 10 Ilya Velter Baexem.

Bart Brentjens wordt in Blerick NWB kampioen  1992

 
Luik B.   24-25-26 juli   Ronde van Luik  Etappewedstrijd
2e et. 
1 Bart Brentjens Haelen;
5e et.
1 Math Stoffels Tegelen.
 
Neeritter   25 juli
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Mario Creemers Weert; 3 Jan Ubachs Venlo; 4 Gerrit Verwimp Eindhoven; 5 Hen Hendrikx Weert; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Edy Jorissen Weert; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Emile Rayer Blerick; 10 Henk Smits Baarlo.
 
Weert  Fatima  26 juli 
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 Henk Smits Baarlo; 5 Stefan van Hees Maarheeze; 6 Jan Ubachs Venlo; 7 Henk van Tuel Weert; 8 J.Boogaers Lage Mierde; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Hen Hendrikx Weert.

                                                  Piet Hindriks pakt opnieuw de zege in Weert

 
Naaldwijk  8-9 augustus   Nederlands Kampioenschap Vrije renners  WFN
15 +
1 J. van der Hoeven Wateringen
25 +
1 R. van der Hoeven Wateringen.
 
Ohe en Laak  15-16 augustus   Omloop van het Maasdal  Etappewedstrijd
1e et.
1 Mario de Dekker Bortmeerbeek B.; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Henk Smits Baarlo; 4 Michel Grifnee Dison B; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Louis Boeckx Westmalle B.; 8 Laurent Didderen Margraten; 9 André Scheffer Ulft; 10 Piet Hindriks Geleen.
2e et.
1 Michel Grifnee Dison B. ; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Mario de Dekker  Bortmeerbeek B.; 4 Guido Kramer Braamt; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Nol Kloosterman Valkenburg; 7 Jan Ubachs Venlo; 8 André van Mierlo Soerendonk; 9 Math Stoffels Tegelen; 10 Hans Luchies Hoensbroek.
 
Eindklassement
1 Mario de Dekker Bortmeerbeek B.; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Michel Grifnee Dison B.; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Guido Kramer Braamt; 6 Hans Luchies Hoenbroek; 7 André van Mierlo Soerendonk; 8  Léon Crienen Baarlo; 9 Nol Kloosterman Valkenburg; 10 Math Stoffels Tegelen.
 
Ploegenklassement
1 Vleesboetiek/EBKS Weert; Edy Jorissen; Michel Grifnee; Theo Vriens; Wim de Louw; Rick van Dijk; Mario Creemers; Armand Tulmans; Richard Nuyens; 2 De Dijle van Espen B.; 3 van Tuel Weert; 4 Luchies Schoenhandel Hoensbroek; 5 TWC Olympia Baarlo.
 
Stramproy   22 augustus
1 Ilya Velter Baexem; 2 Michel Grifnee Dison B.; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Jack Louwers Weert; 6 John Heubel Maastricht; 7 Henk Smits Baarlo; 8 Marcel van Riswyck St.Odiliënberg; 9 J.Hoffmann Dld.; 10 Jo Meijers Nuth.
 
Etaples Frankrijk    22     augustus     ICF  Wereldkampioenschap
1 H.Seindahl  Denemarken.

Deurne  29  augustus
1 Huub Greijmans Weert; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Ilya Velter Baexem; 4 Leo van Dinther Berghem; 5 Marti Beijers Deurne; 6 Stefan van Hees Maarheeze; 7 Piet Hindriks Geleen; 8 Henk Smits Baarlo; 9 Raymond van Eijndhoven Weert; 10 J.Theunissen Berghem.

              Huub Greijmans met Theo Beekman

 
Roggel  30 augustus
1 Edy Jorissen Weert; 2 Ilya Velter Baexem; 3 John Heubel  Maastricht; 4 Jan Ubachs Venlo; 5 Marcel van Riswick St.Odiliënberg; 6 Marcel Gunst Yerseke; 7 F.Marcelis Landgraaf; 8 Michel Grifnee Dison B.; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Math Stoffels Tegelen.
 
Someren –Someren V.V.  5 september  Klassieker
1 Marcel Fooy Maastricht; 2 A.van Marwijk Naaldwijk; 3 Nol Kloosterman Valkenburg; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Wim de Louw Helmond; 6 Jack Steijvers Stramproy; 7 R.Henriks Ulft; 8 Fred Scheres Posterholt; 9 Ilya Velter Baexem; 10 Mario de Dekker Bortmeerbeek B.
Ploegenklassement
1 van Espen B.; Nol Kloosterman; Fred Scheres; Mario de Dekker; Marcel Fooy; 2 Vleesboetiek/EBKS Weert; 3 van Tuel Weert.

           Marcel Fooy ( achter Bert Steuten ) winnaar van een klassieker

 
Someren Heide   20 september    Erica  Semi-Klassieker
1 T.Ubben Sweikhuizen; 2 Math Stoffels Tegelen; 3 Marcel Fooy Maastricht; 4 Chris Nelemans Deurne; 5 Cor Gerritsen Veldhoven; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Ilya Velter  Baexem; 8 A.Stabel Veghel; 9 Hans Luchies Hoensbroek; 10 Jan Peeten Baarlo; 11 P.Smits Someren.
Ploegenklassement
1 Luchies Schoenhandel Hoensbroek; T.Ubben; Hans Luchies;  2 B.E.O.  België; 3 Expo Reuver.
 
Horn  27 september
1 Ilya Velter Baexem; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Piet Hindriks Geleen; 4 Mario Creemers Weert; 5 Jan Peeten Baarlo; 6 John Heubel Maastricht; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Jan Ubachs Venlo; 9 Henk Smits Baarlo; 10 Léon Crienen Baarlo.
 
Siebengewald  4 oktober
1 Huub Greijmans Weert; 2 Ilya Velter Baexem; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Jack Louwers Weert; 5 Jack Steijvers Stramproy; 6 Piet Hindriks Geleen; 7 Huub Faasen Blerick; 8 Mario Creemers Weert; 9 Math Stoffels Tegelen; 10 Jan Peeten Baarlo.
 
Baarlo  Baan
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Dielis België; 3 Jan Reinders Neer; 4 van Sambeek; 5 Ger Hermans Helden; 6 Carsten Hamacher Dld.; 7 Marcel van Herten Beesel; 8 Huub Greijmans Weert; 9  Hees Maarheeze; 10 Theo Schmitz Tegelen.
 
Tijdrit  1600m meter
1 Ger Hermans Helden; 2 Marcel van Herten Beesel; 3 Frans Marcellis Ysselsteyn.
 
Sankt Johann  Oostenrijk   Weltcup
50/55 jr.
1 Gianfranco Manuzzi  Italië; 2 Vito Zanin Italië; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot.


 
Ploegen  1992
 
Vleesboetiek Rutjens Weert/ EBKS Koeriersservice Nederweert
Edy Jorissen,Mario Creemers,Rick van Dijk,Stephan Wolters,Michel Grifnee,Theo Vriens,Wim de Louw,Joost Katoen,Richard Nuyens,Armand Tulmans,Tjeu Ramaekers.
Ploegleider : S.Wolters.
 
van Tuel Assurantiën Weert
Huub Greijmans,Martin Beijers,Hen Hendrikx,Jack Steijvers,Frank van Bakel, Henk van Tuel,Jan Peeten,Leon Crienen,Theo Donders,Gerard Cuyten.
Ploegleider Tjeu van Tuel.

 
Expo  Audio/Video Reuver
Ilya Velter,Ger Hermans,Leo Vaessen,Huub Faasen, Bart Brentjens,Edward Geujen,Math Stoffels,Marcel Fooy,Glenn Crane,Ton Weltens.
Ploegleider Herman Crins Beesel.
 
Luchies Schoenen  Hoensbroek
Hans Luchies , T.Ubben; 
 
Sijbers Sport Blerick
Jan Ubachs,Piet Hindriks
 
De Koning
H.Zuidema,O.Duking,R.Kramer,H.Elshof,J.Neevel,Guido Kramer.
 
Lemmen Vloeren Belfeld
Piet Lemmen,Rik Lemmen,J.Schell.