Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1991


 
Echt  24 maart
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Jack Steijvers Stramproy; 3 Leo Vaessen Swalmen; 4 Eugène Roebroek Tönisvorst D.; 5 Ruud van Deursen Budel Schoot; 6 Math Stoffels Tegelen; 7 Ger Hermans Wateringen; 8 Gerard Remery Someren; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Wim de Louw Helmond;  11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Jan Reinders Neer; 13 Henk van Tuel Weert; 14 Mario Creemers Weert; 15 Emile Rayer Blerick; 16 Henk Smits Baarlo; 17 Bart Brentjens Haelen; 18 Marty Beijers Deurne; 19 Huub Greijmans Weert; 20 André van Mierlo Soerendonk.
 
Haelen  31 maart
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Heddy Nieuwdorp  Yerseke; 3 Wim de Louw Helmond; 4 Theo Vriens Helmond; 5 Piet Hendriks Geleen; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Jan Peeten Baarlo; 9 Jac Roemermann Venlo; 10 Geert Mestrom Roermond; 11 Marty Beijers Deurne; 12 Ger Hermans Wateringen; 13 Jo van Seggelen Budel Schoot; 14 John Bogers Budel Schoot ; 15 André van Mierlo  Soerendonk; 16 Hans Schepens Helmond; 17 Ruud van Deursen Budel Schoot; 18 Albert Pieters Eindhoven; 19 Jan Reinders Neer; 20 Wil Boudewijns Bergeyk.
 
Reuver  1 april
1 Ger Hermans Reuver; 2 Heddy Nieuwdorp Yerseke; 3 Ruud van Deursen Budel Schoot; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Michel Geelen Stokkem B.; 6 Emile Rayer Blerick; 7 André van Mierlo Soerendonk; 8 Bart Brentjens Haelen; 9 Jack Steijvers Stramproy; 10 Wil Boudewijns Bergeyk; 11 Math Stoffels Tegelen; 12 Theo Vriens Helmond; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Henk van Tuel Weert; 15 Albert Pieters Eindhoven; 16 Piet Hindriks Geleen; 17 Leo Vaessen Swalmen; 18 Ilya Velter Baexem; 19 Wim de Louw Helmond; 20 Huub Faasen Blerick.

       Ger Hermans baas in eigen huis

 
Merum  7 april
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 ilya Velter Baexem; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Wim de Louw Helmond; 6 Leo Vaessen Swalmen; 7 Ger Hermans Wateringen; 8 Theo Vriens Helmond; 9 Math Stoffels Tegelen; 10 Henk van Tuel Weert; 11 Bart Brentjens Haelen.
 
Meijel  14 april
1 Gerard Remery Someren; 2 Theo Vriens Helmond; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Ben de Veer Den Dungen; 6 Huub Faasen Blerick; 7 Bart Brentjens Haelen; 8 Leo Vaessen Swalmen; 9 Ilya Velter Baexem; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 -13 NB; 14 Jan Reinders Neer; 15 Huub Greijmans Weert; 20 Ton Weltens  Heythuysen.
 
België  21 april
1 Piet Hindriks Geleen.
 
Someren Heide  28 april   St.Jozef     Semi-Klassieker
1 Theo Vriens Helmond; 2 Ben de Veer Den Dungen; 3 Wilco Geerts Ulft; 4 Heddy Nieuwdorp Yerseke; 5 Guido Kramer Braamt; 6 Charles Mollet Hansweert; 7 Jack Steijvers Stramproy; 8 Tjeu Ramaekers  Ospel; 9 Leo Vaessen Swalmen; 10 Peter Voesenek Breda; 11 Huub Greijmans Weert; 12 Mart van Kessel Deurne; 13 Erik Janssen Schijndel; 14 Jac Peeters Weert; 15 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 16 Jan Peeten Baarlo; 17 Emile Rayer Blerick; 18 Joost Katoen Helmond; 19 Wil Boudewijns Bergeyk; 20 Hen Hendrikx Weert.
Ploegenklassement 
1 Schoenmakers Eindhoven;  Arno Schoenmakers Sr.;  Ben de Veer; Mart van Kessel; Arno Schoenmakers Jr.; Albert Pieters; 2 Expo Reuver; 3 van Tuel Weert.





Theo Vriens


Eindhoven   5 mei   Hel van Brabant  Klassieker
1 Eugène Roebroek Tönisvorst D.; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 Ruud van Deursen Budel Schoot; 4 Mart van Kessel Deurne; 5 Tjeu Ramaekers Ospel; 6 Ben de Veer Den Dungen;  7 Frank van Bakel Deurne; 8 Patrick Knarren Heerlen; 9 Theo Vriens Helmond; 10 Ed Janssen Schijndel; 11 Ilya Velter Baexem; 14 Bart Brentjens Haelen; 15 Gerard Cuyten Weert; 18 Jac Peeters Weert.
Ploegenklassement 
1 Expo Reuver;  Bart Brentjens;-Leo Vaessen- Ger Hermans- Math Stoffels- Ton Welten- Eugène Roebroek- Ilya Velter; 2 Schoenmakers Eindhoven; 3 van Tuel Weert.

                           Twee grote overwinningen voor Eugène Roebroek, hij wint de Rog-Tour en de                             Omloop het Maasdal

 
Frankrijk   9-12 mei  Tour de Cote d’Or  Etappewedstrijd
1e et.
1 Hoelceur Fr.; 9 Ilya Velter Baexem; 12 Bart Brentjens Haelen; 48 Huub Faasen Blerick; 52 Eugène Roebroek Tönisvorst D.
2e et.
1 Tabanelli Fr. 2 Huub Faasen; 15 peloton.
3e et.
1 Hertel Fr.; 12 Eugène Roebroek; 16 Ilya Velter; 21 Peloton.
4e et.
1 Sartori  Fr.; 11 Eugène Roebroek; 12 Bart Brentjens; 14 Peloton.
5e et Ploegentijdrit
1 UCBH Fr.; 2 PC Creusot Fr.; 3 Besancon Fr.; 4 Expo Reuver Ned.
6e et.
1 Lecki  Fr.; 9 Eugène Roebroek; 11 Ilya Velter; 21 Huub Faasen; 22 Bart Brentjens.
Eindklassement
1 Bertrix Fr.; 5 Eugène Roebroek; 6 Huub Faasen; 12 Bart Brentjens; 21 Ilya Velter.
Ploegenklassement
1 Besancon Fr.; 2 PC Creusot Fr.; 3 Expo  Reuver Ned.

Leeuwen  9 mei
1 Frank van Bakel Deurne; 2 Theo Vriens Helmond; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Heddy Nieuwdorp Yerseke; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Emile Rayer Blerick; 8 Mario Creemers Weert; 9 Patrick Knarren Heerlen; 10 Gerard Cuyten Weert; 11 Piet Hindriks Geleen; 12 Jan Peeten Baarlo; 13 Ad Roest Venlo; 14 André van Mierlo Soerendonk; 15 Jac Peeters Weert; 16 Huub Greijmans Weert; 17 Piet Engbersen Venray; 18 Hay Camps Venray; 19 Jac Verstappen Heythuysen; 20 Leo Vaessen Swalmen.

 
Deurne  de Snoerts  12 mei   Semi-Klassieker
1 Heddy Nieuwdorp  Yerseke; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Patrick Knarren Heerlen; 4 Theo Vriens Helmond; 5 Michel Geelen Stokkem B.; 6 Leo Vaessen Swalmen; 7 Edy Jorissen Weert; 8 Tjeu Ramaekers Ospel; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10 Frank van Bakel Deurne; 11 Ben de Veer Den Dungen; 12 André van Mierlo Soerendonk; 13 Jan Peeten Baarlo; 14 Albert Pieters Eindhoven; 15 Jo van Seggelen Budel Schoot; 16 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 17 Jac Peeters Weert; 18 Piet Hindriks Geleen; 19 Henk Smits Baarlo; 20 Wilco Geerts  Ulft.
Ploegenklassement
1 Expo  Reuver; Heddy Nieuwdorp; Leo Vaessen; Ger Hermans; Bart Brentjens; Eugène Roebroek; Ton Weltens; Huub Faasen; 2 de Wacht Weert; 3 van Tuel Weert.








 



Heddy Nieuwdorp


Frankrijk  18-19-20 mei  Trofee Patrick Noël  Etappewedstrijd
1e et. Ploegentijdrit
1 Expo  Reuver; Bart Brentjens; Leo Vaessen; Ger Hermans; Math Stoffels; Ton Weltens;  2 RSCC Fr.; 3 ECW Fr.
2e et.
1 G.Benichon Fr.; 26 Ton Weltens Heythuysen; 45 Leo Vaessen Swalmen;  50 Ger Hermans Wateringen; 54 Math Stoffels Tegelen.
3e et.
1 M.Cherpion Fr.; 9 Leo Vaessen; 21 Ger Hermans; 23 Math Stoffels; 27 Ton Weltens.
Eindklassement
1 J.Cherpion Fr.; 2 Leo Vaessen; 13 Ton Weltens ; 14 Ger Hermans; 47 Math Stoffels.
Ploegenklassement
1 ECW Fr.; 2 RSCC Fr.; 3 Expo  Reuver Ned.
Veteranenklassement
1 Leo Vaessen.
 
Blegny   B.  20 mei
1 Michel Grifnee Dyson B.; 6 Jac Roemerman Venlo; 7 Edy Jorissen Weert.
 

Nederweert  19 mei
1 Michel Geelen Stokkem B.; 2 Huub Faasen Blerick; 3 Patrick Knarren Heerlen; 4 Wil Boudewijns Bergeyk; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Jack Steijvers Stramproy; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Ruud van Deursen Budel Schoot; 10 Wim de Louw Helmond; 11 Gerard Cuyten Weert; 12 Jac Peeters Weert; 13 Theo Vriens Helmond; 14 Mario Creemers Weert; 15 Piet Engbersen Venray; 16 Ben de Veer Den Dungen; 17 Hans Schepens Helmond; 18 Ad Roest Venlo; 19 Piet Hindriks Weert; 20 Jan Peeten Baarlo.
 
Liessel    20 mei    8 van Liessel  Semi-Klassieker
1 Theo Vriens Helmond; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Guido Kramer Braamt; 4 Michel Geelen Stokkem B.; 5 Eugène Roebroek Tönisvorst D.; 6 Wilco Geerts Ulft; 7 Hans Schepens Helmond; 8 Jack Steijvers Stramproy; 9 Ton Brouwers Geldrop; 10 Gerard Tabak Bergeyk; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot.
Ploegenklassement
1 De Konings-Iveco; Sander Giessen-Guido Kramer-P.Rossing-W.Geerts-R.Kramer-H.Driessen-O.Duking-R.Boomkamp; 2 van Tuel Weert; 3 de Wacht Weert.
 
Someren   24-25-26  mei  Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.
1 Frank van Bakel Deurne; 2 Heddy Nieuwdorp Yerseke; 3 Dirk Verbinnen Wezemael B.; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Mario Creemers Weert; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Jack Steijvers Stramproy; 14 Ruud van Deursen Budel Schoot; 20 Jack Peeters Weert.
 
2e et.
1 Theo Vriens Helmond; 2 Herman Bruinenberg Geffen; 3 Ilya Velter Baexem; 5 Eugène Roebroek Tönisvorst Dld.; 9 Jan Peeten Baarlo; 13 Rick van Dijk Baarlo; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 18 Mario Creemers Weert.

                               Theo Vriens komt aan de leiding in de Omloop
3e et.
1  Edy Jorissen Weert; 2 Huub Faasen Blerick; 3 Jan Peeten Baarlo; 5 Rick van Dijk Baarlo; 7 Hen Hendrikx Weert; 8 Ilya Velter Baexem; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot;  14 Mario Creemers Weert; 20 Math Stoffels Tegelen.
 
4e et
1 Heddy Nieuwdorp Yerseke; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Hans Scheepens Helmond; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 6 Ilya Velter Baexem; 8 Henk Smits Baarlo; 10 Eugene Roebroek Tönisvorst Dld.; 11 Jack  Steijvers Stramproy; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Jan Peeten Baarlo; 15 Ruud van Deursen Budel Schoot.

        Heddy Nieuwdorp wint 2e etappe Omloop der Peel

 
Eindklassement
1 Ilya Velter Baexem; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Heddy Nieuwdorp Yerseke; 4 Frank van Bakel Deurne; 6 Tjeu Ramaekers  Ospel; 15 Jan Peeten Baarlo; 16 Huub Faasen Blerick; 17 Jo van Seggelen Budel Schoot; 18 Jack Steijvers Stramproy; 20 Hen Hendrikx Weert.

Ilya Velter komt net als zijn ploegleider Herm Crins ( midden ) op de erelijst van de Omloop der Peel rechts Ger Hermans

 
Ploegenklassement
1 Knoops Helmond; Patrick Knarren,Hans Scheepens,T.Brouwers-Joost Katoen-Theo Vriens-Wim de Louw;2 Expo  Reuver; 3 Individuele ploeg; 4 de Wacht Weert; 5 Sijbers sport Blerick; 6 van Tuel Weert; 7 de Koning-Iveco ; 8 van Espen België; 9 TWC de Maastrappers Horn; 10 WTC de Betuwe.
 

Neeritter  1 juni
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Patrick Knarren Heerlen; 3 Ilya Velter Baexem; 4 Mario Creemers Weert; 5 Gerard Cuyten Weert; 6 Hen Hendrikx Weert; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 Theo Vriens Helmond; 9 Henk de Hey Heerlen; 10 Edy Jorissen Weert; 11 Ruud van Deursen Budel Schoot; 15 Huub Greijmans Weert; 20 Bart Brentjens Haelen.
 
Montzen B.  2 juni
1 Frans Marcellis Helden

Vaux-Borset  B.  2 juni
1 Michel Grifnee Dison B.; 8 Patrick Knarren Hoensbroek; 10 Edy Jorissen Weert.
 

Echt   8-9 juni    Pijl van Limburg  Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit
1 Bart Brentjens Haelen; 2 Heddy Nieuwdorp Yerseke; 3 Roel de Bakker; 4 Mario Smets B.; 5 Ger Hermans Wateringen; 6 Fred Scheres Posterholt; 7 Jack Steijvers Stramproy; 8 Francis de Ridder B.; 9 Eugène Roebroek Tönisvorst Dld.; 10 Chris Nelemans Deurne.







 




Bart Brentjens klopt zijn kopman in de tijdrit


2e et.Midden Limburg
1 Michel Geelen Stokkem B.; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Mario Smets B; 4 A.Renard B.; 5 Theo Vriens Helmond; 6 Edy Jorissen Weert; 7 Heddy Nieuwdorp Yerseke; 8 Jo Meijer Maastricht; 9  Patrick Knarren Stein; 10 Frank van Bakel Deurne; 11 Ruud van Deursen Budel Schoot; 15 Emiel Rayer Blerick; 18 Heddy Nieuwdorp Yerseke; 19 Jack Steijvers Stramproy.
 
3e et.Echt-Cauberg-Echt
1 Francis de Ridder B.; 2 Michel Geelen Stokkem B.; 3 Mario Smets B.; 4 Edy Jorissen Weert; 5 Heddy Nieuwdorp Yerseke; 6 Jo Meijer Maastricht; 7 Patrick Knarren Stein; 8 10 Frank van Bakel Deurne; 12 Bart Brentjens Haelen; 13 Jack Steijvers Stramproy; 15 Tjeu Ramaekers Ospel; 16 Fred Scheres Posterholt; 18 Jan Peeten Baarlo.
 
Eindklassement
1 Heddy Nieuwdorp Yerseke; 2 Michel Geelen Stokkem B.; 3 Bart Brentjens Haelen; 4 Mario Smets B.; 5 Francis de Ridder B.; 6 R. de Bakker; 7 Jack Steijvers Stramproy; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Fred Scheres Posterholt; 10 Jo Meijer Maastricht; 12 Patrick Knarren Stein; 13 Tjeu Ramaekers Ospel; 15 Edy Jorissen Weert; 18 Jan Peeten Baarlo; 19 Ger Hermans Wateringen; 22 Jac Roemermann Helden; 23 Gerard Remery Someren; 24 Lot Engelen Sterksel.
 
Ploegenklassement
1 van Tuel Weert;   Michel Geelen; Huub Greijmans; Henk van Tuel; Jack Steijvers; Frank van Bakel; Ruud van Deursen; Chris Nelemans 2 WAOD Antwerpen B.; 3 Expo Reuver; 4 van Espen B.; 5 Rooyakkers Leende; 6 de Wacht Weert.

Heddy Nieuwdorp is net als vorig jaar de grote man in de Pijl van Limburg, Michel Geelen is uitstekende tweede

 
Doenrade  16 juni    NWB Kampioenschap
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Patrick Knarren Heerlen; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Theo Vriens Helmond; 5 Albert Pieters Eindhoven; 6 Wim de Louw Helmond; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Edy Jorissen Weert; 9 Ger Hermans Wateringen; 10 Henk Smits Baarlo; 11 Jac Peeters Weert; 12 Richard Nuyens Weert; 13 Jan Peeten Baarlo; 14 Piet Hindriks Geleen; 15 Gerard Remery Someren.

Jack Steijvers heeft al vele successen behaald maar de titel van NWB kampioen ontbrak nog,welnu hier staat  hij te stralen in het mooie rood-wit-blauw. Patrick Knarren wordt 2e en de bronze medaille is voor  Frank van Bakel 

Weert   21-22-23 juni    Rog Tour   Etappewedstrijd
1e et.Weert-Altweerterheide-Weert
1 Eugène Roebroek  Tönisvorst D.; 2 Theo Vriens Helmond; 3 Michel Geelen Stokkem B.; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Jack Steijvers Stramproy; 7 Fred Scheres Posterholt; 8 Patrick Knarren Heerlen; 9 Jean Henin Luik B.; 10 Sander Giessen Wehl; 11 Henk Smits Baarlo; 12 Ilya Velter Baexem; 13 Ruud van Deursen Budel Schoot; 14 Frank van Bakel Deurne; 15 Wim de Louw Helmond; 16 Laurent Didderen Margraten; 17 Nol Kloosterman Valkenburg; 18 Jac Peeters Weert; 19 Gerard Cuyten Weert; 20 Rick van Dijk Baarlo.
 
2e et.Criterium
1 Ton Weltens  Heythuysen; 2 Marcel Cockx Leuven B.; 3 Wim de Louw Helmond; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Nol Kloosterman Valkenburg; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Math Stoffels Tegelen; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Patrick Knarren Heerlen; 10 Den Decker Boortmeerbeek B.; 11 Lugowski Awans Bierset B.; 12 Ruud van Deursen Budel Schoot; 13 Frank van Bakel Deurne; 14 Jack Steijvers Stramproy; 15 Mario Creemers Weert; 16 Mignon Luik B.; 17 Johan Koch Heerlen; 18 Laurent Didderen Margraten; 19 Michel Geelen Stokkem B.; 20 Lot Engelen Sterksel.

                                 Ton Weltens  zijn beste resultaat tot nog toe:  etappewinst in de Rog Tour    

 
3e et.Door het Weerterland
1 Jean Henin België. ; 2 Ger Hermans Wateringen; 3 Johan Koch Heerlen; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Marcel Cockx Leuven B.; 6 Huub Faasen Blerick; 7 Ruud van Deursen Budel Schoot; 8 Jac Peeters Weert; 9 Sander Giessen Wehl.; 10 Frank van Bakel Deurne; 11 Edy Jorissen Weert; 12 Theo Vriens Helmond; 13 Lot Engelen Sterksel; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Nol Kloosterman Valkenburg; 16 Michel Geelen Stokkem B.; 17 Mignon Luik B.; 18 Jack Steijvers Stramproy; 19 Patrick Knarren Heerlen; 20 Marcel Fooy Maastricht.
 
Eindklassement
1 Eugène Roebroek Tönisvorst D.; 2 Theo Vriens Helmond; 3 Fred Scheres Posterholt; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Jack Steijvers Stramproy; 6 Michel Geelen Stokkem B.; 7 Edy Jorissen Weert; 8 Jean Henin België; 9 Marcel Cockx Leuven B.; 10 Rick van Dijk Baarlo; 11 Sander Giessen Wehl ; 12 Ger Hermans Wateringen;13 Johan Koch Heerlen; 14 Jac Peeters Weert; 15 Huub Faasen Blerick; 16 Ruud van Deursen Budel Schoot; 17 Ton Weltens Heythuysen; 18 Patrick Knarren Heerlen; 19 Wim de Louw Helmond; 20 Huub Greijmans Weert.
 
Ploegenklassement
1 van Tuel Weert; Michel Geelen; Huub Greijmans; Henk van Tuel; Jack Steijvers; Frank van Bakel; Ruud van Deursen; Chris Nelemans;  2 Expo Reuver; 3 van Espen B.
 
Puntenklassement 
1 Jac Steyvers Stramproy.












Eugène Roebroek : veel te weinig uit zijn carrière gehaald 

 


Belfeld  29 juni
1 Theo Vriens Helmond; 2 Math Stoffels Tegelen; 3 Ilya Velter Baexem; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Jack Steijvers Stramproy; 6 Jac Peeters Weert; 7 Patrick Knarren Heerlen; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 H. Janssen Venray; 11 Jac Roemermann Venlo; 12 Leo Vaessen Swalmen; 13 Hen Hendrikx Weert; 14 Ger Hermans Wateringen; 15 Bart Brentjens Haelen; 16 Frank van Bakel Deurne; 17 Wim de Louw Helmond; 18 Henk Smits Baarlo; 19 Huub Greijmans Weert; 20 Michel Geelen Stokkem B.
 
Deurne  30 juni
1 Edy Jorissen Weert; 2 Piet Hindriks Geleen; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Wim de Louw Helmond; 6 Patrick Knarren Heerlen; 7 Henk de Hey Heerlen; 8 Henk Smits Baarlo; 9 J.Giessen Wehl D.; 10 Jan Peeten Baarlo; 11 Leo Vaessen Swalmen; 12 Bart Brentjens Haelen; 13 Jac Roemermann Venlo; 14 Martin Kessels Baarlo; 15 Hen Henrdikx Weert; 16 Mario Creemers Weert; 17 Jac Peeters Weert; 18 Huub Greijmans Weert; 19 Wilco Geerts Ulft.
 
Budel- Waanrode B.  7 juli    Klassieker
1 A.Keijen België; 2 Eric Jeckers B.; 3 Kurt van Heeringen B.; 4 Jean Vervecken B.; 5 Nol Kloosterman Valkenburg; 6 Marcel Fooy Maastricht; 7 Bert Brentjens Haelen ; 8 Laurent Lering B.; 9 Marcel Cockx Leuven B.; 10 Jack Steijvers Stramproy,11 Theo Vriens Helmond; 12 E.Froyen B.; 13 Huub Faasen Blerick; 14 B.Schepers B.; 15 P.Esters B.; 16 Edy Jorissen Weert; 17 Henk de Hey Heerlen; 18 Wim de Louw Helmond; 19 J.Michiels Oirschot; 20 Hen Hendrikx Weert.
Ploegenklassement
1 Gevi  B.; 2 van Espen B.; 3 Rutten B,; 4 Expo Reuver; 5 Iveco.
 
België  9 juli
1 Piet Hindriks Geleen.
 
Beringen B.-Someren    14 juli      Klassieker
1 Eric Dekkers  Hulshout B.; 2 Nol Kloosterman Valkenburg; 3 Eddy Vaes B.; 4 Danny Verbinnen B.; 5 Marcel Fooy Maastricht; 6 Jean Vervecken B.; 7 Theo Vriens Helmond; 8 Rogier Bries B.; 9 Ruud van Deursen Budel Schoot; 10 Henk Smits Baarlo; 11 Fred Scheres Posterholt; 12 St. van de Broeck B.;  13 E.Rijkers Hoogeloon;14 Henk de Hey Heerlen; 15 Jan van de Berg Oploo; 16 P.van Elderen B.; 17 Ilya Velter Baexem; 18 Edy Jorissen Weert; 19 Mario Creemers Weert; 20 R.van Baal B.
Ploegenklassement
1 van Espen B.; 2 Gevi B.; 3 Rutten B.; 4 de Wacht Weert.
 
Herve-Waanrode  B.  19-20-21 juli  Etappewedstrijd
1e et.
1 J.Vervecken B.; 4 Bart Brentjens Haelen; 10 Frank van Bakel Deurne; 52 Marty Beijers Deurne.
2e et.
1 L.Mouremans B.; 2 Bart Brentjens; 10 Frank van Bakel; 25 Marty Beijers.
3e et.
1 J.Vervecken B.; 4 Bart Brentjens; 7 Frank vann Bakel; 26 Marty Beijers.
4e et.
1 P.van Geel B.; 14 Bart Brentjens; 15 Frank van Bakel; 27 Marty Beijers.
5e et  Ploegentijdrit
1 Textiel Rutten B.  9 van Tuel Weert.
6e et.
1 Marc Brebels B.; 2 Frank van Bakel; 11 Bart Brentjens; 12 Marty Beijers.
Eindklassement
1 P.van Geel B.; 2 Marc Brebels B.; 3 Frank Marcellis Ned.; 5 Bart Brentjens Haelen; 10 Frank van Bakel Deurne; 46 Marty Beijers Deurne.
Ploegenklassement
1 Textiel Rutten B.; 6 van Tuel Weert.
 
Kessel Eik  21 juli
1 Edy Jorissen Weert; 2 Michel Geelen Stokkem B.; 3 Theo Vriens Helmond; 4 Jack Steijvers Stramproy; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Ilya Velter Baexem; 7 Piet Hindriks Geleen; 8 Ger Hermans Wateringen; 9 Ton Weltens Heythuysen; 10 Leo Vaessen Swalmen; 11 Jan Peeten Baarlo; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Wim de Louw Helmond; 14 Hay Sprunken Venlo; 15 Huub Faasen Blerick; 16 Jac Roemermann Venlo; 17 Gerard Remery Someren; 18 André van Mierlo Soerendonk; 19 Jan Reinders Neer; 20 Rick Lemmen Belfeld.








Edy Jorissen kan nog altijd winnen


Luik B.  25 juli – 28 juli  Ronde van Luik  Etappewedstrijd
1e et.
1 J.Vervecken B.; 2 Eugène Roebroek Tönisvorst D.; 10 Jac Steyvers Stramproy.
2e et.
1 B.Tafniez B.; 7 Bart Brentjens Haelen; 8 Heddy Nieuwdorp Yerseke; 9 Edy Jorissen Weert; 14 Jack Steijvers; 15 Eugène Roebroek; 22 Ger Hermans Wateringen.
3e et.
1 Benny Schepmans B.; 2 Heddy Nieuwdorp; 10 Edy Jorissen; 18 Jack Steijvers; 20 Eugène Roebroek.
4e et.
1 J.Vervecken B; 2 Heddy Nieuwdorp; 8 Ilya Velter Baexem; 10 Bart Brentjens; 16 Ger Hermans; 23 Jack Steijvers.
Eindklassement
1 A.Lowson USA; 2 Heddy Nieuwdorp; 3 Eugène Roebroek; 8 Bart Brentjens; 9 Jack Steijvers; 10 Edy Jorissen; 18 Ger Hermans; 33 Henk Smits Baarlo; 47 Ilya Velter.
Ploegenklassement
1 Expo  Reuver; Bart Brentjens; Heddy Nieuwdorp; Ger Hermans; Eugène Roebroek; Ilya Velter;  2 WAOD B.; 3 VWCL B.; 7 Aliso Breda; 9 W.Club Maastrappers Horn.
 
Braives  België  4 augustus   Wereldkampioenschap  ICF  
1 Benny Schepmans B.; 2 Robby Bijmank Ned.; 3 Patrick Bolssens B.; 4 Eric Dekkers B.; 5 Benny van Buynder B.; 6 Benoit Tafniez B.; 7 Johnny Scheerlincks B.; 8 Luc van Eecken B.; 9 André Thijs B. 10 Francis de Ridder B.; 11 Michel Geelen B.; 14 Wim de Waal Axel; 15 Edy Jorissen Weert; 33 Frank van Bakel Deurne; 43 Huub Faasen Blerick; 61 Léon Crienen Baarlo; 66 Gerard Remery  Meijel; 68 Ton Weltens Heythuysen; 75 Marty Beijers Deurne; 79 Ger Hermans Wateringen; 81 Jan Ubachs Venlo; 83 Ilya Velter Baexem.
 
Joure  Friesland  10 augustus   Nederlands Kampioenschap  Vrije renners  WFN
19 +
1 T. de Pie Medemblik.
26 +
1 Ger Hermans Wateringen.

 Ger Hermans ( vierde van Links ) is de Nationale kampioen van de WFN  naast Ger ( R. ) staat Piet Hindriks rechts Chris Nelemans

 
Weert  Fatima  11 augustus
1 Ilya Velter Baexem; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Theo Vriens Helmond; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Bart Brentjens Haelen; 7 Leo Vaessen Swalmen; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Mario Creemers Weert; 11 J. van Eerdt Budel; 12 Marc Kissen Budel; 13 Jack Steijvers Stramproy; 14 Jan van de Berg Oploo; 15 Jac Roemermann Venlo; 16 André van Mierlo Soerendonk; 17 Armand Tulmans Lommel B.; 18 Hen Hendrikx Weert; 19 Huub Greijmans Weert; 20 Ad Roest Venlo.
 
De Noisy  B.
Ploegentijdrit 
1 Expo  Reuver; Bart Brentjens; Huub Faasen; Ger Hermans; Eugène Roebroek; Leo Vaessen; Ilya Velter; Ton Weltens; 
 
Ohe en Laak   17-18 augustus     Omloop van het Maasdal  Etappewedstrijd
1e et.
1 Eugène Roebroek  Tönisvorst D.; 2 Piet Hindriks Geleen; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 Ger Hermans Wateringen; 5 Dirk van Beelen Katwijk; 6 Bart Brentjens Haelen; 7 Ruud van Deursen Budel Schoot; 8 Jan van de Berg Oploo; 9 Leo Vaessen Swalmen; 10 Frank van Bakel Deurne; 11 Nol Kloosterman Valkenburg; 12 Jan Peeten Baarlo; 13 Lot Engelen Sterksel; 14 Johan Koch Heerlen; 15 Ilya Velter Baexem; 16 Rob Vijverberg s’Gravenzande; 17 Jan Ubachs Venlo; 18 Huub Faasen Blerick; 19 Wim van der Plas Katwijk; 20 René Broens Echt.
 
2e et.
1 Rob Vijverberg  s’Gravensande; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 Eugène Roebroek Tönisvorst Dld.; 5 Ger Hermans Wateringen; 6 Jan van de Berg Oploo; 7 Armand Tulmans Lommel B.; 8 Ruud van Deursen Budel Schoot; 9 Jan Althof Noordwijk; 10 Theo Vriens Helmond; 11 Nol Kloosterman Valkenburg; 12 Bart Brentjens Haelen; 13 Jan Peeten Baarlo; 14 Huub Faasen Blerick; 15 Rick van Dijk Baarlo; 16 Johan Koch Heerlen; 17 Marcel Fooy Maastricht; 18 Wim van der Plas Katwijk; 19 Léon Leurs Stevensweert; 20 Dirk van Beelen Katwijk.
 
Eindklassement
1 Eugène Roebroek  Tönisvorst D.; 2 Jack Steijvers Stramproy; 3 Rob Vijverberg s’Gravenzande; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Ger Hermans Wateringen; 6 Jan van de Berg Oploo; 7 Ruud van Deursen Budel Schoot; 8 Bart Brentjens Haelen; 9 Armand Tulmans Lommel B.; 10 Theo Vriens Helmond; 11 Jan Atlhof Noordwijk; 12 Dirk van Beelen Katwijk; 13 Piet Hindriks Geleen; 14 Leo Vaessen Swalmen; 15 Nol Kloosterman Valkenburg; 16 Jan Peeten Baarlo; 17 Huub Faasen Blerick; 18 Johan Koch Heerlen; 19 Wim van der Plas Katwijk; 20 Marcel Fooy Maastricht.
 
Ploegenklassement
1 van Tuel Weert; Jack Steijvers; Frank van Bakel; Ruud van Deursen; Hen Hendrikx; Marti Beijers; Michel Geelen; Chris Nelemans; 2 Expo Reuver; 3 Pasmans Katwijk; 4 de Wacht Weert.

 
Stramproy  24 augustus
1 Ilya Velter Baexem; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Theo Vriens Helmond; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Edgar Geuijen Haelen; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Bart Brentjens Haelen; 8 Jan Peeten Baarlo; 9 Leo Vaessen Swalmen; 10 Jan van de Berg Oploo; 11 Ruud van Deursen Budel Schoot; 12 Jac Roemermann Venlo; 13 Mart van Kessel Deurne; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Huub Faasen Blerick; 16 Jac Peeters Weert; 17 Wim de Louw Helmond; 18 Wil Boudewijns Bergeyk; 19 Math Stoffels Tegelen; 20 Henk Smits Baarlo.

 
Grevenbicht  25 augustus   Europees  Kampioenschap
1 Piet Hindriks Geleen; 2
 
Sankt Johann Oostenrijk   26 augustus   Weltcup
40/45 jr.
1 Giordani Landini Italië; 2 Claudio Zapella Italië; 3 Chris Nelemans Deurne.
50/55 jr.
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Hervé Dupuys  Frankrijk; 3 Enzo Lazzarin Italië.

Jo van Seggelen is voor de derde keer succesvol in Sankt Johann

 
Rettine  B.   28 juli
1 Frank Marcellis Ysselsteyn; 7 Jac Roemermann Venlo.
 
Roggel  1 september
1 Lei Vaessen Swalmen; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Edgar Geuijen Maasbracht; 4 Gerard Tabak Bergeijk; 5 Jac Roemermann Venlo; 6 Ger Hermans Wateringen; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Theo Vriens Helmond; 9 Huub Faasen Blerick; 10 Piet Hindriks Geleen; 11 Marcel Gunst Yerseke; 12 Wil Boudewijns Bergeyk; 13 Marty Beijers Deurne; 14 Mario Creemers Weert; 15 Gerard Remery Someren; 16 Armand Tulmans Lommel B.; 17 Jac Peeters Weert; 18 Huub Greijmans Weert; 19 Edy Jorissen Weert; 20 Frank van Bakel Deurne.

       Lei Vaessen elk jaar goed voor enkele overwinningen


Belgische Ardennen  7-8 september
Omloop van Hoei    
1 Bart Brentjens
Muur van Hoei
1 Bart Brentjens Haelen
 Omloop van Herve
1 Bart Brentjens Haelen.

 
Someren   8 september   Tweelandenkoers   Klassieker
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Ton Brouwers Geldrop; 6 Frank van Bakel Deurne;7 Jos van der Hoeven Wateringen; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Laurent Didderen Margraten; 10 Theo Vriens Helmond; 18 Jack Steijvers Stramproy.
Ploegenklassement
1 de Wacht Weert; Jo van Seggelen; André van Mierlo; Rick van Dijk; Henk Smits;Gerard Remery; Jac Peeters; Jan Peeten;2 van Espen B.; 3 van Tuel Weert.









Piet Hindiks wint klassieker


Siebengewald  22 september
1 Edy Jorissen Weert; 2 Theo Vriens Helmond; 3 Jan Peeten Baarlo; 4 Eugène Roebroek Tönisvorst D.; 5 Ilya Velter Baexem; 6 Piet Hindriks Geleen; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 Jac Peeters Weert; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Jack Steijvers Stramproy; 11 Ger Hermans Wateringen; 12 Huub Greijmans Weert.
 
Horn  29 september
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Jan Peeten Baarlo; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 Ilya Velter Baexem; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Jac Peeters Weert; 9 Piet Hindriks Geleen; 10 Theo Vriens Helmond; 11 Emile Rayer Blerick; 12 Frank van Bakel Deurne; 13 Ton Weltens Heythuysen; 14 André van Mierlo Soerendonk; 15 Leo Vorsters Bergeyk; 16 Mario Creemers Weert; 17 Gerard Remery Someren; 18 Ger Hermans Wateringen; 19 Mart van Kessel Deurne; 20 Bart Brentjens Haelen.
 
Ploegen  1991
 
van Tuel Assurantiën Weert
Hen Hendrikx,Henk van Tuel,Huub Greijmans, Jack Steijvers,Marty Beijers,Frank van Bakel,Ruud van Deursen,Michel Geelen,Chris Nelemans,J.Koch,Henk de Hey,Gerard Cuyten.
Ploegleider: Tjeu van Tuel Weert.
 
Expo  Audio-Video  Reuver
Bart Brentjens, Huub Faasen,Heddy Nieuwdorp,Ger Hermans, Eugène Roebroek,Leo Vaessen,Math Stoffels,Ton Weltens,Ilya Velter.
Ploegleider: Herman Crins Beesel
Manager Huub van den Beucken.
 
Schoenmakers Tankstation Eindhoven
 
 
De Wacht  Café Weert
Jo van Seggelen,André van Mierlo,Jan Peeten,Henk Smits,Rick van Dijk,Jac Peeters,Gerard Remery.
Ploegleider ; Cor Everaers Weert.
 
Knoops  Tweewielers
Patrick Knarren,Hans Scheepens,Theo Vriens,T.Brouwers,J.Katoen,Wim de Louw.
 
Lemmen Parket Belfeld
Rik Lemmen,Piet Lemmen,Jac Roemermann,Hay Camps,Ad Roest.
 
Sijbers sport Blerick
Tjeu Ramaekers,Piet Hindriks,Jan Ubachs.
 
De Koning-Iveco 
Sander Giessen,Guido Kramer,Wim de Louw,Theo Vriens,P.Rossing,W.Geerts,R.Kramer, H.Driessen; O.Duking; R.Boomkamp,R.Brinkers,R.Pothof,R.van Buel.
Ploegleider: J.Hartjes.
 
Verkoelen  Dakbedekking  Stramproy
Edy Jorissen,Piet Hindriks.
 
Rooyakkers
Tjeu Ramaekers,H.Schoester,Peter Engels,Jan van Heukelom,Jan van de Berg, Gerrie Janssen,Lot Engelen,Theo Schmitz,Karel van Heukelom.

 Op 2 juli  1991  is de oud-Ploegleider van o.a. Alessi , Jo van Es uit Blerick overleden. Links Piet Gilissen

Op 22 september is de Weertenaar Fons Steuten op weg naar zijn wekelijkse trainingsdag dodelijk verongelukt, Fons werd  53 jaar