Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1990

Waanrode België  8 maart

1 Jac van Kessel Deurne; 2 Laurent Didderen Margraten; 3 J. van Elderen B.; 4 Jac Renders B.; 5 Johan Wellens B.; 6 Ruiud van Deursen Budel Schoot; 8 Piet Hindriks Geleen; 10 H.Blatner Kerkrade; 11 Nol Kloostermnan Valkenburg; 12 Gabriel Bladel; 17 Fred Scheres Posterholt; 19 J.Sijen Maastricht.

Zeelst  25 maart
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Henrie Maatje Nuenen; 3 Henk Smits  Baarlo; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Piet Hindriks Geleen; 6 Eugène Roebroek  St. Thönisvorst D.; 7 Ger Hermans Wateringen ; 8 Hen Hendrikx Weert; 9 Maurice Engbersen Venray; 10 Rick van Dijk Baarlo; 11 Martin Beijers Deurne.
 
Merum  1 april
1 Harrie Steevens Eindhoven; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Jan Reinders Neer; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Bert Hoedemakers Eerde; 7 Ger Hermans Wateringen; 8 Henk Smits Baarlo; 9 Ben de Veer Den Dungen; 10 André van Mierlo Soerendonk; 11 Henk van Tuel Weert; 12 Ad van der Palen Reusel; 13 Leo Vaessen Swalmen; 14 Chris Kuypers Deurne; 15 Henrie Maatje Nuenen; 16 Eric Jan van Loon Eindhoven; 17 Gerard Remery Someren; 18 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 19 Peter Thijssen Baarlo; 20 Piet Hindriks Geleen.

                                     Harrie Steevens profiteert van de val van Jac van Kessel                                                                                      in de laatste bocht van de ronde van Merum

 
Veerlerheide B.
1 Jac van Kessel Deurne.
 
 Eindhoven  Tongelre  8 april
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Erik Jan van Loon Eindhoven; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Henrie Maatje Nuenen; 5 Ger Hermans Wateringen; 6 Henk Smits Baarlo; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Bert Hoedemakers Eerde; 9  Henk Hartjes Asten; 10 Leo Vaessen Swalmen; 11 Eugène Roebroek St.Thönisvorst D.; 12 Math Stoffels Tegelen; 13 Maurice Engbersen Venray; 14 Arno Schoenmakers Jr. Eindhoven; 15 Ben de Veer Den Dungen; 16 Ton Weltens Heyhuysen; 17 Armand Tulmans Lommel B.; 18 Jo van Seggelen Budel Schoot; 19 Henk van Tuel Weert; 20 Albert Pieters Eindhoven. 
 
Haelen  15 april
1 Henrie Maatje Nuenen; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Willy van Kessel Deurne; 6 Mart van Kessel Deurne; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Maurice Engbersen Venray; 9 Frank Fonteijne Lottum; 10 Piet Hindriks Geleen; 11 Albert Pieters Eindhoven; 12 Bert Hoedemakers Eerde; 13 Jan Reinders Neer; 14 Math Stoffels Tegelen; 15 Henk van Tuel Weert; 16 Hay Sprunken Venlo; 17 Jo van Seggelen Budel Schoot; 18 Henk Smits Baarlo; 19 André van Mierlo Soerendonk.
 
Someren Heide   22 april    St.Jozef     Semi-Klassieker
1 Henrie Maatje Nuenen; 2 Henk Hartjes Asten; 3 Ben de Veer Den Dungen; 4 Mart van Kessel Deurne; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Bert Hoedemakers Eerde; 7 Arno Schoenmakers Jr. Eindhoven; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 J.Boudewijns Bergeyk; 12 Huub Janssen Valkenswaard; 13 Piet Hindriks Geleen; 14 Ilya Velter Baexem; 15 Henk Smits Baarlo; 16 Huub Greijmans Weert; 17 André van Mierlo Soerendonk; 18 Leo Vaessen Swalmen; 19 Henk van Tuel Weert; 20 Armand Tulmans Lommel B. 
Ploegenklassement
1 Schoenmakers Eindhoven; Henrie Maatje; Ben de Veer; Arno Schoenmakers Jr.; Mart van Kessel; Harrie Steevens; Ad van Laarhoven; Bert Hoedemakers;  Super Weert; 3 van Tuel Weert.

                                                   Henri Maatje goed op dreef in Someren Heide

 
Echt  29 april
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Jan Peeten Baarlo; 4 Hen Hendrikx Weert; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Henrie Maatje Nuenen;  8 Arno Schoenmakers Eindhoven; 9 Martin Beijers Deurne; 10 Jac van Kessel Deurne; 11 Albert Pieters Eindhoven; 12 Bert Hoedemakers Eerde; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Ruud van Deursen Budel- Schoot; 15 Maurice Engbersen Venray; 16 Gerard Remery Someren; 17 Peter Thijssen Baarlo; 18 Jan Reinders Neer; 19 Ben de Veer Den Dungen; 20 Thijs van Asten Ysselsteyn.
 
Eindhoven  6 mei   Hel van Brabant    Klassieker
1 Eric van Bael Lommel B.; 2 Henrie Maatje Nuenen; 3 Henk Thijssen Bladel; 4 Jean Heubel B.; 5 Patrick de Mare B.; 6 Peter Michiels B.; 7 Huub Janssen Valkenswaard; 8 Ben de Veer Den Dungen; 9 Marc Borggraaf B.; 10 Frank van Bakel Deurne; 11 Erik van Loon Eindhoven; 12 Peter Gramser Eindhoven; 13 Huub Faasen Blerick; 14 Math Stoffels Tegelen; 15 Leo Vaessen Swalmen; 16 Eddy van Abelen B.; 17 Jo van Seggelen Budel Schoot; 18 Hans van Bavel St.Anthonis; 19 Jac van Kessel Deurne; 20 John Sijbers Blerick.


Ploegenklassement
1 Schoenmakers Eindhoven; Harrie Steevens; Mart van Kessel; Albert Pieters; Arno Schoenmakers Jr.; Ben de Veer; Henri Maatje; Jan Smits; Nic Savelkoul;  Ad van Laarhoven; 2 Wielerclub Eindhoven; 3 Expo  Reuver.

        Erik van Bael kan eindelijk een etappewedstrijd op zijn naam schrijven

 
Eksel B.
1 Henk Thijssen Bladel.
 
Frankrijk  Côte d’Or  Dyon  5-6-7- mei  Etappewedstrijd
2e et.
1 Eugéne Roebroek St.Thönisvorst D.;
 
Deurne  de Snoerts  13 mei   Semi-Klassieker
1 Ilya Velter Baexem; 2 Mart van Kessel Deurne;  3 Hans van Bavel St.Anthonis:  4 Gerard Cuyten Weert; 5 Lei Vaessen Swalmen; 6 Eric van Bael  Lommel B.; 7 Piet Hindriks Geleen; 8 Henrie Maatje Nuenen; 9 Jac van Kessel Deurne; 10 Frans van de Weijdeven Eindhoven.
 
Ploegenklassement
1 Super Weert;  Jack Louwers; Henk Thijssen; Armand Tulmans; Jack Steijvers; Jac van Kessel; Henk Hartjes;  Piet Hindriks; Hans van  Bavel ; 2 Expo Reuver; 3 Schoenmakers Eindhoven.

                             Ilya Velter klopt Mart van Kessel in de Snoerts

 
Dessel B.
1 Jac van Kessel Deurne.
 
Oostrum  20 mei
1 Hen Hendrikx Weert; 2 Eugène Roebroek St.Thönisvorst D.;
 
Leeuwen  24 mei
1 Eugéne Roebroek St.Thönisvorst D.; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Leo Vaessen Swalmen; 4 André van Mierlo Soerendonk; 5 Piet Hindriks Geleen; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Jac van Kessel Deurne; 8 Ger Hermans Reuver; 9 Hans van Bavel St.Anthonis; 10 Frank van Bakel Deurne; 11 Ilya Velter Baexem; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Jan Peeten Baarlo; 14 Maurice Engbersen Venray; 15 Gerard Cuyten Weert; 16 Henk Smits Baarlo; 17 Henrie Maatje Nuenen; 18 Arno Schoenmakers Jr. Eindhoven; 19 Edy Jorissen Weert; 20 Armand Tulmans Lommel B.
 
Someren   25-26-27 mei   Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.Someren-Heide -Someren
1 Laurent Didderen Margraten; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Heddy Nieuwdorp yerseke; 4 Georges Eggers Baal B.; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Guido Kramer Ulft; 7 Ruud van Deursen Budel Schoot; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Marcel Cockx Leuven B.; 10 Henri Maatje Nuenen.


2e et.Someren-Oploo-Someren
1 Marcel Cockx Leuven B.; 2 Ben de Veer Den Dungen; 3 Piet Hindriks Geleen; 4 Eugène Roebroek St.Thönisvorst Dld.; 5 Ruud van Deursen Budel Schoot; 6 Huub Faasen Blerick; 7 Maurice Engbersen Venray; 8 Guido Kramer Ulft; 9 Jac van Kessel Deurne; 10 Heddy Nieuwdorp Yerseke.
 
3e et.Criterium Someren
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Georges Eggers Baal B.; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Albert Pieters Eindhoven; 5 Erik Jan van Loon Eindhoven;  6 Nol Kloosterman Valkenburg; 7 Louis Boeckx Westmalle B.; 8 Willy van Kessel Deurne; 9 John Heubel B.; 10 Hans Janssen Heerlen.
 
4e et Someren-Liessel-Someren
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Heddy Nieuwdorp Yerseke; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Ruud van Deursen Budel Schoot; 5 Henri Maatje Nuenen; 6 Erik Jan van Loon Eindhoven; 7 John Heubel B.; 8 Henk van Tuel Weert; 9 Willy van Kessel Deurne; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
Eindklassement
1 Marcel Cockx Leuven B.; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Piet Hindriks Geleen; 4 Eugène Roebroek St.Thönisvorst Dld.; 5 Ruud van Deursen Budel Schoot; 6 Maurice Engbersen Venray; 7 Huub Faasen Blerick; 8 Sjra Driessen Tegelen; 9 Frank van Bakel Deurne; 10 George Eggers Baal B.; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Hans Janssen Heerlen; 13 Nol Kloosterman Valkenburg; 14 Albert Pieters Eindhoven; 15 Jan Heubel B.; 16 Jan Reinders Neer; 17 Willy van Kessel Deurne; 18 Louis Boeckx Westmalle B.; 19 Henri Maatje Nuenen; 20 Erik Jan van Loon Eindhoven.
 
Ploegenklassement
1 Super Weert;  Jack Louwers; Henk Thijssen; Armand Tulmans; Jack Steijvers; Jac van Kessel; Henk Hartjes;  Piet Hindriks; Hans van  Bavel;  2 van Espen B.; 3 Expo  Reuver; 4 de Wacht Weert; 5 Rooyackers B.





Marcel Cockx zorgt voor een Belgisch zege

 
Loksbergen B.
1 Hans van Bavel St.Anthonis ; 2 Willy Verbinnen B.; 3 Mark Brebels B.; 4 Jac van Kessel Deurne.
 
Nederweert  3 juni
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Mart van Kessel Deurne; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Leo Vaessen Swalmen; 6 Henk Smits Baarlo; 7 Maurice Engbersen Venray; 8 Albert Pieters Eindhoven; 9 Erik van Loon Eindhoven; 10 Piet Engbersen Venray;11 Ben de Veer Den Dungen; 12 Henk van Tuel Weert; 13 Gerard Cuyten Weert; 14 Henk Hartjes Asten; 15 Huub Greijmans Weert; 16 Jan Peeten Baarlo;  17 Armand Tulmans Lommel B.; 18 André van Mierlo Soerendonk; 19 Jo van Seggelen Budel Schoot; 20 Gerard Remery Someren.
 
Liessel    4 juni   8 van Liessel  Semi-Klassieker
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Rob Vieverink Dinxperlo; 3 Ger Hermans Wateringen; 4 Eugène Roebroek Tönisvorst D.; 5 Martin Beijers Deurne; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Marco Peters Ulft; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Maurice Engbersen  Venray; 11 Albert Pieters Eindhoven; 12 Henk van Tuel Weert; 13 Mart van Kessel Deurne; 14 Gerard Cuyten Weert; 15 Henk Hartjes Asten; 16 Gert Evers St.Maartensdijk; 17 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 18 Edy Jorissen Weert; 19 Ilya Velter Baexem; 20 Armand Tulmans Lommel   B.
Ploegenklassement
1 Expo Reuver;  Ger Hermans; Eugène Roebroek; Ton Weltens; Math Stoffels; Lei Vaessen; Hay Sprunken; Ilya Velter;   2 Super Weert; 3 van Tuel/Frenken Weert; 4 de Wacht Weert; 5 de Pédaleur / Iveco Doetinchem.

         Hans van Bavel met ploegmaat Jac van Kessel R.

 
St.Gillis Waas B.
1 Jac van Kessel Deurne.
 
Echt   10-11-12 juni   Pijl van Limburg  Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit Echt
1 Heddy Nieuwdorp  Yerseke; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Erik Jan van Loon Eindhoven; 4 Frank Marcellis B.; 5 Ger Hermans Wateringen; 6 Eugène Roebroek St.Thönisvorst Dld.; 7 Ben de Veer Den Dungen; 8 Hen Hendrikx Weert; 9 Leo Vaessen Swalmen; 10 Henri Maatje Nuenen; 11 Huub Faasen Blerick; 12 Hans van Bavel St.Anthonis; 13 Mart van Kessel Deurne; 14 Chris Nelemans Deurne; 15 Henk Hartjes Asten; 16 Gerard Cuyten Weert; 17 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 18 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 19 Huub de Bode; 20 Piet Hindriks Geleen.
 
2e et.Echt-Roerstreek-Echt
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Heddy Nieuwdorp Yerseke; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Jan Reinders Neer; 7 Hugo Schepers B.; 8 Henri Maatje Nuenen; 9 Maurice Engbersen Venray; 10 Huub Janssen Valkenswaard; 11 Ben de Veer Den Dungen; 12 Paul van Elderen B.; 13 Albert Pieters Eindhoven; 14 John Heubel B.; 15 Jan van de Berg Oploo; 16 Peter van Zantvoort Weert; 17 Math Stoffels Tegelen; 18 Jac Peeters Weert; 19 Bud van der Griendt Roermond; 20  Huub Faasen Blerick.
 
3e et.Echt-Cauberg-Echt
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Heddy Nieuwdorp Yerseke; 4 Johan Wellens Lummen B.; 5 Peter van de Laar Eindhoven; 6 Edy Jorissen Weert; 7 Frank Marcelli B.; 8 Huub Faasen Blerick; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Henk Smits Baarlo; 11 Gerard Remery Someren; 12 Eugène Roebroek St.Tönisvorst Dld.; 13 Ger Hermans Wateringen; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Henri Maatje Nuenen; 16 John Heubel B.; 17 Hugo Schepers B.; 18 Mart van Kessel Deurne; 19 Frank van Bakel Deurne; 20 Marcel Fooy Maastricht.

                      Met twee etappezeges en een tweede plaats kan Jac van Kessel                                                     het  verschil van de  tijdrit niet goedmaken t.o.v. Heddy Nieuwdorp    

 
Eindklassement
1 Heddy Nieuwdorp Yerseke; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Eugène Roebroek St.Thönisvorst Dld.; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Frank Marcellis B.; 6 Ger Hermans Wateringen; 7 Huub Faasen Blerick; 8 Peter van de Laar Eindhoven; 10 Johan Wellens Lummen B. 11 Gerard Remery Someren; 12 Edy Jorissen Weert; 13 Mart van Kessel Deurne; 14 Henri Maatje Nuenen; 15 Henk Smits Baarlo; 16 Hen Hendrikx Weert; 17 Jef Creuwels B.; 18 Armand Tulmans Lommel B.; 19 Frank van Bakel Deurne; 20 Marty Beijers Deurne.
 
Ploegenklassement
1 Expo  Reuver;  Ger Hermans; Eugène Roebroek; Ton Weltens; Math Stoffels; Lei Vaessen; Hay Sprunken; Ilya Velter; Heddy Nieuwdorp; 2 Super Weert; 3 Schoenmakers Eindhoven; 4 de Wacht Weert; 5 Faema B.; 6 van Tuel/Frenken Weert.

       Pijl winnaar Heddy Nieuwdorp  met Jan Beckers 


Wildenraedt D.
1 Piet Hindriks Geleen.
 
Neeritter  16 juni
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Ilya Velter Baexem; 3 Maurice Engbersen Venray; 4 Henrie Maatje Nuenen; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Albert Pieters Eindhoven; 7 Henk Smits Baarlo; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Erik van Loon Eindhoven; 10 Ben de Veer Den Dungen; 11 Carlo Rutjens Helmond; 12 Armand Tulmans Lommel B.; 13 André van Mierlo Soerendonk; 14 Gerard Remery Someren; 15 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven.
 
Doenrade  17 juni 
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Henrie Maatje Nuenen; 4 Edy Jorissen Weert; 5 Jan Peeten Baarlo; 6 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Albert Pieters Eindhoven; 10 Ben de Veer Den Dungen; 11 Henk Smits Baarlo; 12 Armand Tulmans Lommel B.; 13 Piet Hindriks Geleen
 
Waanrode B.  21 juni
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Laurent Didderen Margraten; 3 van Elderen B.; 4 J.Renders B.; 5 Johan Wellens Lummen B.; 6 Ruud van Deursen Budel Schoot; 8 Piet Hindriks Geleen; 10 Blatner Kerkrade; 11 Nol Kloosterman Valkenburg; 12 J.Gabriels Bladel;  17 Fred Scheres Posterholt; 19 J.Sijen Maastricht.
 
Weert   22-23-24 juni   Rog Tour   Etappewedstrijd
1e et. IJzeren man-Weert
1Henk Smits Baarlo; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Ger Hermans Wateringen; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Arno Schoenmakers Jr. Eindhoven; 6 Maurice Engbersen Venray; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Jean Francois B.; 9 Peter van de Laar Eindhoven; 10 Bud van der Griendt Roermond.
 
2e et.Door het Weerterland
1 Maurice Engbersen Venray; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Henri Maatje Nuenen; 4 Henk Hartjes Asten; 5 Ger Hermans Wateringen; 6 Erik Jan van Loon Eindhoven; 7 Henk Smits Baarlo; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Ben de Veer Den Dungen; 10 Chris Nelemans Deurne; 11 Hans van Bavel St.Anthonis; 12 Ilya Velter Baexem; 13 Huub Faasen Blerick; 14 Peter van Zantvoort Weert; 15 Jan Peeten Baarlo; 16 Francois Collas B.; 17 Ton Hillen Horn ; 18 Albert Pieters Eindhoven; 19 Gerard Remery Someren; 20 Ton Weltens Heythuysen.
 
3e et.Criterium Stad
1 Maurice Engbersen Venray; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Francois Collas B.; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Ben de Veer Den Dungen; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Henri Maatje Nuenen; 8 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 9 Albert Pieters Eindhoven; 10 Peter van de Laar Eindhoven; 11 Erik Jan van Loon Eindhoven; 12 Ger Hermans Wateringen; 13 Gerard Cuyten Weert; 14 Armand Tulmans Lommel B.; 15 Ton Weltens Heythuysen; 16 Edy Jorissen Weert; 17 A.Klinkenberg; 18 Marty Beijers Deurne; 19 Ilya Velter Baexem.
 
4e et  Tijdrit
1 Erik van Loon Eindhoven; 2 Henk Hartjes Asten; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Ben de Veer Den Dungen; 5 Albert Pieters Eindhoven; 6 Peter van de Laar Eindhoven; 7 Ger Hermans Wateringen; 8 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 9 Henri Maatje Nuenen; 10 Gerard Remery Someren; 11 Glenn Crane Baexem; 12 Maurice Engbersen Venray; 13 Frank van Bakel Deurne; 14 Huub Faasen Blerick; 15 Piet Hindriks Geleen; 16 Ilya Velter Baexem; 17 Ton Weltens Heythuysen; 18  Francois Collas B.; 19 A.Klinkenberg; 20 Jacq Verstappen Heythuysen.
 
Eindklassement
1 Erik van Loon Eindhoven; 2 Ger Hermans Wateringen; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Maurice Engbersen Venray; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Henri Maatje Nuenen; 7 Ben de Veer Den Dungen; 8 Henk Hartjes Asten; 9 Albert Pieters Eindhoven; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 Henk Smits Baarlo; 12 Gerard Remery Someren; 13 Francois Collas B.; 14 Ton Weltens Heythuysen; 15 Ilya Velter Baexem; 16 Peter van de Laar Eindhoven; 17 A.Klinkenberg; 18 Huub Faasen Blerick; 19 Jac Peeters Weert; 20 Marty Beijers Deurne.
 
Ploegenklassement
1 Schoenmakers Eindhoven;  Arno Schoenmakers Jr.; Peter van de Laar; Ad van Laarhoven; Albert Pieters ; Mart van Kessel:  Ben de Veer ; Harrie Steevens; Henri Maatje ; 2 de Wacht Weert; 3 Expo Reuver; 4 Super Weert; 5 van Tuel Weert.

Puntenklassement
1 Frank van Bakel Deurne; 2 Ben de Veer Den Dungen; 3 Erik van Loon Eindhoven; 4 Maurice Engbersen Venray; 5 Henrie Maatje Nuenen.

Erik van Loon wint door een formidabele tijdrit de hoofdprijs in de Rog Tour

 
 
Deurne  30 juni
1 Frank van Bakel Deurne; 2 Henrie Maatje Nuenen; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Peter van de Laar Eindhoven; 5 H.Seuntjes Bladel; 6 Sjra Driessen Tegelen; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Michel Willemsen Oirlo; 9 Martin Beijers Deurne; 10 Hen Hendrikx Weert; 11 Maurice Engbersen Venray; 12 Huub Greijmans Weert; 13 Albert Pieters Eindhoven; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Leo Vaessen Swalmen; 16 Ger Hermans Wateringen; 17 Arno Schoenmakers Jr. Eindhoven; 18 Henk Thijssen Bladel; 20 Piet Hindriks Geleen.
 
Luik  B.  Ronde van Luik  Etappewedstrijd
Eindklassement
1 Heddy Nieuwdorp Yerseke; 6 Eugène Roebroek St.Thönisvorst D.; 13 Huub Faasen Blerick.
Puntenklassement
1 Heddy Nieuwdorp Yerseke.
Bergklassement
1 Eugéne Roebroek Tönisvorst D.
 
Eindhoven    Woensel  1 juli
1 Albert Pieters Eindhoven;  2 Eugène Roebroek Thönisvorst D.; 3 Ger Hermans Wateringen; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Henrie Maatje Nuenen; 6 Peter van de Laar Eindhoven; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 Erik van Loon Eindhoven; 9 Piet Hindriks Geleen; 10 Hen Hendrikx Weert; 11 Leo Vaessen Swalmen; 12 Math stoffels Tegelen; 13 Arno Schoenmakers Jr. Eindhoven; 14 Henk Smits Baarlo; 15 Jo van Seggelen Budel Schoot; 16 Armand Tulmans Lommel B.; 17 Huub Greijmans Weert; 18 Gerard Cuyten Weert; 19 Ton Weltens Heythuysen; 20 Henk Hartjes Asten.
 
Belfeld  7 juli
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Math Stoffels Tegelen; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Henrie Maatje Nuenen; 7 Henk Thijssen Bladel; 8 Martin Beijers Deurne; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Albert Pieters Eindhoven; 11 Ruud van Deursen Budel Schoot; 12 Henk van Tuel Weert; 13 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 14 Gerard Cuyten Weert; 15 Jac Peeters Weert; 16 Armand Tulmans Lommel B.; 17 Gerard Remery Someren; 18 Henk Hartjes Asten; 19 Ilya Velter Baexem; 20 Piet Hindriks Geleen.
 
België
1 Eugène Roebroek Tönisvorst D.
 
Meijel  8 juli  NWB Kampioenschap
1 Henrie Maatje Nuenen; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Ger Hermans Wateringen; 4 Hen Hendrikx Weert; 5 Rinus Seuntjes Bladel; 6 Henk Thijssen Bladel; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Eugène Roebroek St.Tönis vorst D.; 10 Gerard Remery Someren; 11 John Mols Stevensweert; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Albert Pieters Eindhoven; 14 Carlo Rutjens Helmond; 15 Huub Greijmans Weert; 16 Ben de Veer Den Dungen; 17 Henk van Tuel Weert; 18 Jac Peeters Weert; 19 Erik Jan van Loon Eindhoven; 20 Ton Weltens Heythuysen.

                                          Henrie Maatje:   kampioen 1990

 
Beringen B.-Someren  15 juli   Klassieker
1 Ger Hermans Wateringen; 2 Eric Verschuren B.; 3 Paul van Elderen B.; 4 Hugo Schepers B.; 5 Ad Stabel B.; 6 Math Stoffels Tegelen; 7 Henk Smits Baarlo; 8 Eugène Roebroek Tönisvorst D,; 9 Frank van Bakel Deurne; 10 Marcel Cockx Leuven B.; 11 Fred Scheres Posterholt; 12 Laurent Didderen Margraten; 13 Peter van de Laar Eindhoven; 14 John Heubel B.; 15 Jo van Seggelen Budel Schoot; 16 George Eggers B.; 17 Dirk de Kroon Reusel; 18 Nol Kloosterman Valkenburg; 19 Ben de Veer Den Dungen.
Ploegenklassement
1 Expo  Reuver;  Ger Hermans; Eugène Roebroek; Ton Weltens; Ilya Velter; Math Stoffels; Lei Vaessen; Hay Sprunken; 2 België; 3 de Wacht Weert.

       Ger Hermans mooie overwinning in Beringen-Someren

 
Kessel Eik  5 augustus
1 Math Stoffels Tegelen; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Hay Sprunken Venlo; 4 Ilya Velter Baexem; 5 Henrie Maatje Nuenen; 6 Ger Hermans Wateringen; 7 Ton Weltens Heythuysen; 8 Petran Lichteveld Blerick; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Henk Smits Baarlo; 11 Ben de Veer Den Dungen; 12 Marcel Fooy Maastricht; 13 Gerard Remery Someren; 14 André van Mierlo Soerendonk; 15 Jan Reinders Neer.
 
Stramproy  11 augustus
1 Henk Smits Baarlo; 2 Ton Weltens Heythuysen; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Ilya Velter Baexem; 5 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 6 Ben de Veer Den Dungen; 7 Ruud van Deursen Budel Schoot; 8 André van Mierlo Soerendonk; 9 Hen Hendrikx Weert; 10 Ger Hermans Wateringen; 11 Michel Grifnee Dyson B.; 12 Hans van Bavel St.Anthonis; 13 Jean .M. Cherpion B.; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Albert Pieters Eindhoven; 16 Maurice Engbersen Venray; 17 Jan Reinders Neer; 18 Petran Lichteveld Blerick; 19 Math Stoffels Tegelen; 20 Piet Hindriks Geleen.
 
Weert  Fatima  12 augustus
1 Ger Hermans Reuver; 2 Henk Hartjes Asten; 3 Gerard Remery Someren; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Ruud van Deursen Budel Schoot; 6 Edy Jorissen Weert; 7 Maurice Engbersen Venray; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Armand Tulmans Lommel B.; 10 Piet Hindriks Geleen; 11 Hen Hendrikx Weert; 12 Hans van Bavel St.Anthonis; 13 Albert Pieters Eindhoven; 14 Henrie Maatje Nuenen; 15 Jan Reinders Neer; 16 Henk Smits Baarlo; 17 Ben de Veer Den Dungen; 18 André van Mierlo Soerendonk; 19 Jac Verstappen Heythuysen; 20 Ton Weltens Heythuysen.
 
Someren Heide  12 augustus   Nederlands Kampioenschap  WFN  Vrije renners  Semi-Klassieker
15/25 jr.
1 Marco Peters Ulft; 2
25/40 jr.
J.van de Vaart Breezand; 2
40/45 jr.
1 Henri Maatje Nuenen.
Geen Ploegenklassement.

 
Baarlo  Baan  19 augustus
Afvalrace
1 Ilya Velter Baexem; 2 Huub  Greijmans Weert; 3 Albert Pieters Eindhoven.
Puntenkoers
1 Eugéne Roebroek  Tönisvorst D,; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Ilya Velter Baexem.
Eindklassement
1 Ilya Velter Baexem; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 Eugène Roebroek Tönisvorst D.; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Hen Hendrikx Weert; 7 Maurice Engbersen Venray; 8 Michel Wilemsen Oirlo; 9 Piet Hindriks Geleen; 10 Armand Tulmans Lommel.
 
Ohe en Laak   25-26 augustus  Omloop van het Maasdal  Etappewedstrijd
1e et.Laak-Stevensweert-Laak
1 Mark Brebels Meeuwen B.; 2 Eugène Roebroek St.Thönisvorst Dld.; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Marty Beijers Deurne; 6 Edy Jorissen Weert; 7 Henk Smits Baarlo; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 John Heubel B.; 10 Maurice Engbersen Venray.
 
2e et.Laak-Echt-Maasbracht-Laak
1 Frank van Bakel Deurne; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Theo van der Leeuw Valkenburg; 4 John Heubel B.; 5 Maurice Engbersen Venray; 6 Albert Pieters Eindhoven; 7 Marcel Fooy Maastricht; 8 Ronald van Buel Doesburg; 9 Stefan van Hees Maarheeze; 10 Theo Schmitz Tegelen; 11 Huub Faasen Blerick; 12 René Broens Echt; 13 Henk Thijssen Bladel; 14 André van Mierlo Soerendonk; 15 Jac Peeters Weert; 16 Leo Vaessen Swalmen; 17 Tjeu Ramaekers Ospel; 18 Jac van Kessel Deurne; 19 Ilya Velter Baexem; 20 Ger Hermans Wateringen.
 
Eindklassement
1 Mark Brebels Meeuwen B.; 2 Eugène Roebroek St.Thönisvorst Dld.; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Marty Beijers Deurne; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 John Heubel B.; 9 Theo van der Leeuw Valkenburg; 10 Maurice Engbersen Venray; 11 Leo Vaessen Swalmen; 12 Albert Pieters Eindhoven; 13 Ronald van Buel Doesburg; 14 Marcel Fooy Maastricht; 15 Huub Faasen blerick; 16 Theo Schmitz Tegelen; 17 René Broens Echt; 18 Tjeu Ramaekers Ospel; 19 Henk Smits Baarlo; 20 Marco Peters Ulft.
 
Ploegenklassement
1 Super Weert ; Henk Thijssen; Armand Tulmans; Jac van Kessel; Henk Hartjes; Piet Hindriks; Hans van  Bavel ; Ruud van Deursen: 2 Faema B.; 3 van Tuel Weert; 4 Expo Reuver; 5 de Wacht Weert.

        Marc Brebels de eindwinnaar van de Omloop van het Maasdal

 
St.Lievens Houtem B    Augustus   ICF  Wereldkampioenschap
1 Patrick van Renterghem Bellem B.;2 Biermans B.; 3 Schepmans B.; 11 Jac van Kessel Deurne;
 
Sankt Johann  Oostenrijk    augustus  Weltcup
41/45 jr.
1 Jac van Kessel Deurne; 2 George Voncks B.; 3 Roger Bellaart B.; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Fred Scheres Posterholt.








De derde Weltcup voor Jac van Kessel


 
Someren   2 september     Tweelandenkoers   Klassieker
1 Edy Jorissen Weert; 2 Ben de Veer Den Dungen; 3 Ruud van Deursen Budel Schoot; 4 Guido Kramer Braamt; 5 Jan Peeten Baarlo; 6 Leo Vaessen Swalmen; 7 Gerard Remery Someren; 8 Frank van Bakel Deurne; 9  Jac van Kessel Deurne; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 Maurice Engbersen Venray; 12 Jan Reinders Neer; 13 Ilya Velter Baexem; 14 W.Boudewijn Bergeyk; 15 Huub Faasen Blerick; 16 Rob Ravenstein Doesburg; 17 Wichert Drenth Landgraaf; 18 Thijs van Asten Ysselsteyn; 19 W.Geurts Ulft; 20 F.Phillipa Doesburg.
 
Ploegenklassement
1 de Wacht Weert;  Gerard Remery; Jo van Seggelen; Rick van Dijk; Jan Peeten; Henk Smits; Jan Reinders; Maurice Engbersen;  2 De Koning/Iveco; 3 van Tuel/Frenken Weert; 4 Super Weert; 5 Schoenmakers Eindhoven.
 
Deurne  9 september  Clubkampioenschap
1 Wielerclub  DTS Deurne met : Hans van Bavel,Marty Beijers,C.Rutjens,Jac van Kessel,Henk Hartjes, Frank van Bakel  ; 2 Wielerclub de Maastrappers Horn; 3 Wielerclub Eindhoven;
B Groep
1 Wielerclub Olympia Baarlo met : Mart Kessels,Léon Crienen,G.Lucassen,Gerard Keijsers, Petran Lichteveld, Huub Faasen.; 2 Wielerclub Eindhoven; 3 Wielerlclub de Maastrappers Horn
 
 Someren Hei  9 september  Erica  Semi-Klassieker   Geen NWB wedstrijd.
1 Marco Peters Ulft; 2 
 
Roggel  23 september
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Heddy Nieuwdorp Yerseke; 4 Maurice Engbersen Venray; 5 Ger Hermans Wateringen; 6 Henrie Maatje Nuenen; 7 Eugène Roebroek Tönisvorst D.; 8 Henk Thijssen Bladel; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Huub Greijmans Weert; 11 Jac Peeters Weert; 12 Ilya Velter Baexem; 13 Henk Smits Baarlo; 14 Piet Engbersen Venray; 15 Albert Pieters Eindhoven; 16 Piet Hindriks Geleen; 17 Armand Tulmans Lommel B.; 18 Leo Vaessen Swalmen; 19 Henk Hartjes Asten; 20 Hans van Bavel St.Anthonis.
 
Horn  30 september
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Henrie Maatje Nuenen; 7 André van Mierlo Soerendonk; 8 Ruud van Deursen Budel Schoot; 9 Ilya Velter Baexem; 10 Albert Pieters Eindhoven; 11 M.Cherpion B.; 12 Ton Weltens Heythuysen; 13 J.Grasset B.; 14 Ger Hermans Wateringen; 15 Piet Hindriks Geleen; 16 Maurice Engbersen Venray; 17 Leo Vaessen Swalmen; 18 Jan van de Berg Oploo; 19 Michel Willemsen Oirlo; 20 Gerard Remery Someren.
 
Siebengewald  7 oktober
1 Henk Thijssen Bladel  ; 2 Lei Vaessen Swalmen ; 3 Armand Tulmans Lommel; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Hans van Bavel St.Anthonis;6 Ilya Velter Baexem; 7 Edy Jorissen Weert; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Ger Hermans Wateringen; 10 Piet Hindriks Geleen; 11 Huub Greijmans Weert; 12 Maurice Engbersen Venray; 13 Henk Hartjes Asten; 14 Jan Peeten Baarlo; 15 Ruud van Deursen Budel Schoot; 16 Albert Pieters Eindhoven; 17 Ton Weltens Heythuysen; 18 Mart van Hoogstraaten Etten Leur; 19 Henk Smits Baarlo; 20 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven.    

 Henk Thijssen sluit 25 jaar VIVO en SUPER-ploeg af met een fraaie zege  in de allerlaatste ronde van 1990 ,  in Siebengewald             
 
Tarbes  Frankrijk      Etappewedstrijd
Criterium
1 Frank van Bakel Deurne;
4e et.
1 Frank van Bakel Deurne.
 
Asten   21 oktober  Koppeltijdrit
1 Nepp/Nepp  Duitsland; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen/Jac van Kessel  Deurne; 3 van Dijk/Lando Ned.; 4 Wiel Leurs Posterholt/Berrie Thoolen Echt; 5 Jan van Boxtel Mill/Chris Nelemans Deurne; 6 van Poppel/van Poppel Ned. 7 Leo Vaessen Swalmen/Ger Hermans Wateringen; 8 Fred Scheres Posterholt/ Nol Kloosterman Valkenburg; 10 van Loon/Zijlmans Ned.
 
 
Ploegen 1990
 
Expo  Adio-Video  Reuver
Ger Hermans,Eugène Roebroek,Ton Weltens,Ilya Velter,Math Stoffels,Sjra Driessen,Lei Vaessen, Heddy Nieuwdorp,Huub Faasen,Piërrot Cuypers,Hay Sprunken.
Ploegleiders :  Herman Crins  en Huub Snellen.
 
Schoenmakers Tankstation  Eindhoven
Peter van de Laar,Harrie Steevens,Ben de Veer, Arno Schoenmakers  Jr.Arno Schoenmakers Sr.,Henrie Maatje,Jan Smits,Frans van de Weijdeven,Albert Pieters,Erik van Loon,Martin van Kessel,Bert Hoedemakers,R.Seuntjes.
Ploegleider: Mevr.Schoenmakers Eindhoven.
 
van Tuel Assurantiën /Frenken Vastgoed Weert
Frank van Bakel,Theo Verhees ,Martin Beijers,Huub Greijmans,Henk van Tuel, Hen Hendrikx.
Ploegleider : Tjeu van Tuel Weert.
 
Super Levensmiddelen Weert  ( laatste Jaar )
Jac van Kessel,Henk Hartjes,Armand Tulmans,Piet Hindriks,Henk Thijssen,Hans van Bavel,Ruud van Deursen,Ad van der Palen , ( half seizoen) Theo van der Leeuw Gastrenner.
Ploegleider : Wiel Kuntzelaers Weert.


       Afscheid van de Super ( voorheen VIVO ) ploeg, 25 jaar onafgebroken bij de NWB gereden              met veel ( heel veel ) succes met ruim 600 overwinningen .

De ploeg v.l.n.r. Theo van der Leeuw-Jac van Kessel-Henk Hartjes-Piet Hindriks ( zittend )        Hans van Bavel-Ruud van Deursen-Henk Thijssen-Armand Tulmans


De Wacht   Café  Weert
Rick van Dijk,Jac Peeters,Jo van Seggelen,André van Mierlo,Jan Peeten,Henk Smits,Maurice Engbersen,Jan Reinders,Gerard Remery,Gerard Cuyten,Eric van Bael.
Ploegleider : Cor Everaers Weert.
 
Lemmen Vloeren Belfeld
Piet Lemmen,Rik Lemmen,J.Schell,Jac Roermermann,Ad Roest,Hay Camps,L.Koninx.
Ploegleider: Piet Lemmen Belfeld.
 
De Koning-Iveco 
Guido Kramer,H.Beumer,P.Rossing,W.Geerts,R.Kramer,M.Peters,B.te Beest, R.Driessen,O.Duking,R.Boonkamp,R.Brinkers,R.Pothof,R.van Buel.
Ploegleider: J.Hartjes.
 
Verkoelen  Dakbedekking  Stramproy
Edy Jorissen,Piet Hindriks,Michel Grifnee,J.Cherpion,A.Renard.Peter van Zantvoort,  Jan van Boxtel.                                                    
Ploegleider: Wim Vleeshouwers Stramproy.
 
Rooyakkers
Tjeu Ramaekers,H.Schoester,Peter Engels,Jan van Heukelom,Jan van de Berg, Ger Keiren, Lot Engelen,Theo Schmitz,Karel van Heukelom.
 
Knoops Tweewielers
Patrick Knarren,Theo Vriens,T.Brouwers,Hans Schepens,J.Katoen,Wim de Louw.
Ploegleider : J.Knoops.